Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Minden, ami foci (EB, VB, BL, NB stb.)

Létrehozva: 2009. szeptember 17. Létrehozta: BANCi_bye Kategória: CS 159 hozzászólás

Na, itt lehet csámcsogni az aktuális meccseken, bajnokságokon. Az offtopik hozzászólások moderálásra kerülnek, elkövetőjük pedig kitiltásban részesül.

hEX- 2012. május 20. 1897 hozzászólás 156.
Válasz LOLZIROX #158. hozzászólására

gg chelsea!:D
:+
KIRÁJ VAGYOK
LOLZIROX 2012. május 20. 38 hozzászólás 4818.

gg chelsea!:D
;)
nyihah 2011. szeptember 4. 1147 hozzászólás 307.
nőőői sport
Csuszi 2011. szeptember 4. 312 hozzászólás 1209.
Válasz dRonee #154. hozzászólására
Látom te nem a magyar-svéd meccset nézted... Stieber?:D:D egy jó megmozdulása nem volt, elpattant tőle a labda, eladja a labdákat, ami meg fejnél magasabban jön azt le se tudja venni... válogatottban elég nagy probléma ha valaki gyomorgörccsel megy ki a pályára és rajta látszott, hogy majd összeszarja magát. Király ezen a meccsen egész jó volt, végre jól jött ki a labdákra a szögleteknél. Laczkó is sokat segített a széleken. Hajnalt kéne elfelejteni elég gyorsan, az az ember már kiégett...valami nem sikerül neki és mint valami hisztis kislány bedurcázik...
Tőzsért én is behívnám, mert hihetetlen formában játszik a Genkben.
Korcsmár meg számomra a legnagyobb meglepetést okozta... első meccséhez képest végig higgadtan játszott.
Láttam meccset ;) Igen Stieber látszott ,hogy első meccse a válogatottban ,de majd belejön :D Király + Laczkó csodák csodájára jól játszott..Tőzsér Dániellel a korábbi sérelmeket jó lenne félretenni és valahogy beépíteni a csapatba mert most tényleg jó formában van.Ha nem is kezdőként, de csereként biztos jobb mint Czvitkovics, vagy Sándor,vagy Koltai..
http://www.youtube.com/watch?v=sn2bbD0-xeM&feature=related
dRonee 2011. szeptember 4. 2 hozzászólás 15745.
Válasz Csuszi #120. hozzászólására
Max akkor lenne meg ha Egervári nem lenne hülye és elfelejtené (Vanczákot, Halmosit,Laczkót,Királyt,Tökölit(ÚRAMISTEN)...+nem erőltetné ezt a Németh gyereket akihez hozzá érnek és kb már le is sérül..:D
Tőzsért nem hívja be.. minek? csapata legjobbja volt Belgiumba (Genk) bajnokságot nyertek, szuperkupát méghozzá az ő góljával.. stb..és még sorolhatnák pár embert aki simán megérdemelni ,hogy ott legyen a válogatottba (Stieber,Vass,Buzsáky.. nem értem ezt az embert,de mindegy ő biztos jobban ért hozzá :D :P
Látom te nem a magyar-svéd meccset nézted... Stieber?:D:D egy jó megmozdulása nem volt, elpattant tőle a labda, eladja a labdákat, ami meg fejnél magasabban jön azt le se tudja venni... válogatottban elég nagy probléma ha valaki gyomorgörccsel megy ki a pályára és rajta látszott, hogy majd összeszarja magát. Király ezen a meccsen egész jó volt, végre jól jött ki a labdákra a szögleteknél. Laczkó is sokat segített a széleken. Hajnalt kéne elfelejteni elég gyorsan, az az ember már kiégett...valami nem sikerül neki és mint valami hisztis kislány bedurcázik...
Tőzsért én is behívnám, mert hihetetlen formában játszik a Genkben.
Korcsmár meg számomra a legnagyobb meglepetést okozta... első meccséhez képest végig higgadtan játszott.
eNziii 2011. szeptember 4. 547 hozzászólás 719.
a legjobb edző várhidi volt szerintem.nem kellett volna kirakni!
nRwn_qsRRR 2011. szeptember 4. 537 hozzászólás 727.
Válasz PETIIII #148. hozzászólására
itt mindenki hülye mindenhez csak te nem
ORBÁN VIKTOR FAKE ACC ?!
említettem, hogy mindenki hülye?:DDDD bocs már ha felnyan-nyan, hogy Dzsudzsákot, Gerát és Egervárit beoltják és én meg megvédem, mert úgy gondolom, hogy ők azok(többek között) akik az elmúlt idősuckban tenni akartak valamit a Magyar fociért...:(

#149 Nem arról szólt a fáma, hogy Egervári milyen edző, hanem arról, hogy miért azokat teszi be akiket betesz...tudod? NEM! én csak ezért reagáltam úgy, ahogyan....:( bocs ha beletiportam a pici lelkedbe...
nRwn_qsRRR 2011. szeptember 4. 537 hozzászólás 727.
Válasz krquality #150. hozzászólására
oh bocsánat mr.fifa
:DDD
krquality 2011. szeptember 3. 189 hozzászólás 1810.
Válasz nRwn_qsRRR #147. hozzászólására
te kajak annyira ostoba vagy hogy nem találok rá szavakat....kajak 1 percig gondolkoztam, hogy mit írjak, de most komolyan...az elmúlt 10év 2 legjobb és legtöbbet (tudom vajmi kevés) elért futballistáját húztad le a wc-n a te hatalmas nagy szakértelmeddel....te tv-n keresztül meg tudod állapítani, hogy ki nagyképű és ki nem igaz?:DDDD
oh bocsánat mr.fifa
Csuszi 2011. szeptember 3. 312 hozzászólás 1209.
Válasz nRwn_qsRRR #146. hozzászólására
mert Neked hatalmas nagy rálátásod van a nemzeti tizenegyre és arra, hogy kik állnak a rendelkezésre, hányan sérültek, illetve Egervárinak mik a tervei az elkövetkezendő évekre....Egervári nagyszerű edző és ilyen gyökerek hülyézik le...taps taps!:DDD Lásd Magyarország 2:1 Svédország
Nagyszerű edző EGERVÁRI ????????????????? :DDDDDDDDDDDDDDDDD ez most komoly :D? igen tegnap jól játszottunk ,de valljuk be szerencsénk is volt..:D 1:1 annyi helyzetet elnyan-nyantak svédek , hogy öröm volt nézni 70 perc után kb mindenki meghalt a pályán futni nem bírtak.. de mindegy lényeg ,hogy nyertünk 10 év után (lehet meg több is) egy nagy csapat ellen tét meccsen HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ MÁR ENNEK IS ÖRÜLNI KELL !!!! ".taps taps!:DDD"
PETIIII 2011. szeptember 3. 434 hozzászólás 909.
Válasz nRwn_qsRRR #147. hozzászólására
te kajak annyira ostoba vagy hogy nem találok rá szavakat....kajak 1 percig gondolkoztam, hogy mit írjak, de most komolyan...az elmúlt 10év 2 legjobb és legtöbbet (tudom vajmi kevés) elért futballistáját húztad le a wc-n a te hatalmas nagy szakértelmeddel....te tv-n keresztül meg tudod állapítani, hogy ki nagyképű és ki nem igaz?:DDDD
itt mindenki hülye mindenhez csak te nem
ORBÁN VIKTOR FAKE ACC ?!
X-ZoNE`greef ~ xzn.hu : amugy meg europai aki a barsza'nak szurkol annak is sok esze lehet, jokis zsido
nRwn_qsRRR 2011. szeptember 3. 537 hozzászólás 727.
Válasz krquality #143. hozzászólására
nem kell ide dzsudzsák balázs, meg gera zoli, csak nagyképűek. és itt a győzelem
nRwn_qsRRR 2011. szeptember 3. 537 hozzászólás 727.
Válasz Csuszi #120. hozzászólására
Max akkor lenne meg ha Egervári nem lenne hülye és elfelejtené (Vanczákot, Halmosit,Laczkót,Királyt,Tökölit(ÚRAMISTEN)...+nem erőltetné ezt a Németh gyereket akihez hozzá érnek és kb már le is sérül..:D
Tőzsért nem hívja be.. minek? csapata legjobbja volt Belgiumba (Genk) bajnokságot nyertek, szuperkupát méghozzá az ő góljával.. stb..és még sorolhatnák pár embert aki simán megérdemelni ,hogy ott legyen a válogatottba (Stieber,Vass,Buzsáky.. nem értem ezt az embert,de mindegy ő biztos jobban ért hozzá :D :P
mert Neked hatalmas nagy rálátásod van a nemzeti tizenegyre és arra, hogy kik állnak a rendelkezésre, hányan sérültek, illetve Egervárinak mik a tervei az elkövetkezendő évekre....Egervári nagyszerű edző és ilyen gyökerek hülyézik le...taps taps!:DDD Lásd Magyarország 2:1 Svédország
SaiiD__- 2011. szeptember 2. 1208 hozzászólás 289.
Válasz -zsolna- #133. hozzászólására
most vicceset akartál irni vagy tényleg meg kérded cshu stilusba? azt gondoltam nyan-nyanmeg,hogy 2014-ben lesz lol.
nem megy ez neked takony:((
"You cannot kill what already has no life!"
Valdamera 2011. szeptember 2. 48 hozzászólás 4312.
Válasz eNziii #137. hozzászólására
btw jóvolt látni hogy végre nem mi kapjuk a gólt a hosszabításban és megmutatták a fiúk hogy dzsudzsák-gera-juhász trió nélkül is van élet;))
külön kiemelném Korcsmárt aki kifejezetten JÓ volt
Igen, Korcsmár-Pintér nagyon jók voltak, ugye ők már U20/21-ben is bizonyítottak... De Rudolfot sem szabad elfelejteni, nagyot alkotott ő is. Alakul a csapat, bár Egerváriban még kételkedem... Remélem a svédek így folytatják, akkor még lehet esélyünk kijutni!
GL MAGYAROK!
krquality 2011. szeptember 2. 189 hozzászólás 1810.
nem kell ide dzsudzsák balázs, meg gera zoli, csak nagyképűek. és itt a győzelem
zeronine 2011. szeptember 2. 2163 hozzászólás 126.
Válasz packson. #141. hozzászólására
Örülhetsz,sőt,de amikor leírod,hogy fuck jeah nyertünk,utána meg hogy utálom a focit,és vártam hogy kiszopjunk,na az nem vall okos emberre.
azt vártam hogy kiszopjunk ahogy eddig általában, és örültem, hogy legalább van még remény :D
Haver, ez az internet dolog egy nagy szar. Komolyan nem vágom. Kibaszott millió kölyök baszakszik itt össze-vissza a billentyűzetével, meg panaszkodnak mindenről. Rinyál, hogy mi megy a tévében, meg ilyen hülyeségek. Seggarcok.
packson. 2011. szeptember 2. 273 hozzászólás 1362.
Válasz zeronine #139. hozzászólására
utálom a focit de attól még nem örülhetek hogy nyerünk?:D
Örülhetsz,sőt,de amikor leírod,hogy fuck jeah nyertünk,utána meg hogy utálom a focit,és vártam hogy kiszopjunk,na az nem vall okos emberre.
Jam_ 2011. szeptember 2. 494 hozzászólás 790.
HULLJANAK A FÉRGESEK !!!!!!
Válasz packson. #138. hozzászólására
Nem,csak egyik kommenteddel ütöd a másikat,és nincs agyad,hogy ezt felfogd.
utálom a focit de attól még nem örülhetek hogy nyerünk?:D
Haver, ez az internet dolog egy nagy szar. Komolyan nem vágom. Kibaszott millió kölyök baszakszik itt össze-vissza a billentyűzetével, meg panaszkodnak mindenről. Rinyál, hogy mi megy a tévében, meg ilyen hülyeségek. Seggarcok.
Válasz zeronine #135. hozzászólására
mert nem szeretem a focit és szaruk vagyunk? : (
Nem,csak egyik kommenteddel ütöd a másikat,és nincs agyad,hogy ezt felfogd.
eNziii 2011. szeptember 2. 547 hozzászólás 719.
btw jóvolt látni hogy végre nem mi kapjuk a gólt a hosszabításban és megmutatták a fiúk hogy dzsudzsák-gera-juhász trió nélkül is van élet;))
külön kiemelném Korcsmárt aki kifejezetten JÓ volt
DMC 2011. szeptember 2. 798 hozzászólás 471.
Válasz -zsolna- #133. hozzászólására
most vicceset akartál irni vagy tényleg meg kérded cshu stilusba? azt gondoltam nyan-nyanmeg,hogy 2014-ben lesz lol.
NYÁR ?.................
Válasz packson. #132. hozzászólására
Elég ostoba vagy.
mert nem szeretem a focit és szaruk vagyunk? : (
PETIIII 2011. szeptember 2. 434 hozzászólás 909.
mázlink volt hogy ilyen szarok voltak a svédek
X-ZoNE`greef ~ xzn.hu : amugy meg europai aki a barsza'nak szurkol annak is sok esze lehet, jokis zsido
-zsolna- 2011. szeptember 2. 2245 hozzászólás 117.
Válasz DMC #128. hozzászólására
2014 ? ............
"Bízom az Igazság és a Szellem erejében, ezért hiszek az Emberiség jövőjében." Albert Schweitzer
Válasz zeronine #129. hozzászólására
utálom a focit és csak azért néztem mert vártam hogy kiszopunk de nagyon szoval nemtudom :DD
Elég ostoba vagy.
eNziii 2011. szeptember 2. 547 hozzászólás 719.
MIIIIIIIIIIIIIIIIIIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN SVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉDEEEEEEEEEEEEEEEEK?:DDDDD
dexi 2011. szeptember 2. 2037 hozzászólás 144.
Válasz -zsolna- #125. hozzászólására
mikor megy a becup sok ember minden kör után ir azért az durvább
az cs ez meg foci de mindegy lényeg hogy nyan-nyanjók voltunk. 2012-ben EB és rá 2 évre VB, de ez most még csak EB selejtező volt.
Válasz -zsolna- #127. hozzászólására
Mikor lesz a VB?
utálom a focit és csak azért néztem mert vártam hogy kiszopunk de nagyon szoval nemtudom :DD
DMC 2011. szeptember 2. 798 hozzászólás 471.
Válasz -zsolna- #127. hozzászólására
Mikor lesz a VB?
2014 ? ............
Válasz zeronine #126. hozzászólására
nem neten néztem bele a végén a szöveges közvetítésbe :D
Mikor lesz a VB?
"Bízom az Igazság és a Szellem erejében, ezért hiszek az Emberiség jövőjében." Albert Schweitzer
Válasz dexi #124. hozzászólására
belőtték és az első dolgod volt megkeresni ezt a topicot és beírni cshura?......O M G
nem neten néztem bele a végén a szöveges közvetítésbe :D
Válasz dexi #124. hozzászólására
belőtték és az első dolgod volt megkeresni ezt a topicot és beírni cshura?......O M G
mikor megy a becup sok ember minden kör után ir azért az durvább
dexi 2011. szeptember 2. 2037 hozzászólás 144.
Válasz zeronine #121. hozzászólására
2-1 vezetünk D:AS_D:ASD_
eskaer 2011. szeptember 2. 640 hozzászólás 585.
Válasz zeronine #122. hozzászólására
FUCKYEA nyertünk d:AS_D:ASD_A
olléééé:)
ideje volt már
FUCKYEA nyertünk d:AS_D:ASD_A
2-1 vezetünk D:AS_D:ASD_
Csuszi 2011. július 31. 312 hozzászólás 1209.
Válasz Gr3gOr #117. hozzászólására
Hát legyen inkább 3. fő az optimizmus :-)))
n0n4m3 2011. július 31. 1379 hozzászólás 243.
Válasz PETIIII #113. hozzászólására
hú de buta vagy basszus :D
értelmes és velős replika, mit is várna az ember egy hungarokatalánytól ^,^
*DEAD* MYM|KF3 : get cancer and die *DEAD* MYM|KF3 : please
PETIIII 2011. július 31. 434 hozzászólás 909.
Válasz Gr3gOr #117. hozzászólására
azzal is ugyan úgy a poponkat törölgetnénk
Gr3gOr 2011. július 31. 62 hozzászólás 3757.
Válasz Csuszi #116. hozzászólására
VB Selejtező 2014 Brazília
D.Csoport
Hollandia
Törökország
MAGYARORSZÁG
Románia
Észtország
Andorra
Papírforma alapján 4.hely sajnos...
Csuszi 2011. július 30. 312 hozzászólás 1209.
VB Selejtező 2014 Brazília
D.Csoport
Hollandia
Törökország
MAGYARORSZÁG
Románia
Észtország
Andorra
Papírforma alapján 4.hely sajnos...
ralli 2011. július 30. 34 hozzászólás 5135.
finom megfogalmazas :D
Skyress.. 2011. július 30. 5165 hozzászólás 20.
+++++++
PETIIII 2011. július 30. 434 hozzászólás 909.
Válasz n0n4m3 #112. hozzászólására
jaj hagyjál már ezekkel a "spanyolsajtóértesülésekkel" amikor még nyaralt Spanyolo.-ban azt mondták hogy vissza se megy Angliába...

de ha igaz is lenne az a hőn szeretett klubodra nézve gáz... megnyertetek majdnem mindent és basztok kifizetni +5misit egy olyan játékos leigazolásáért, akiből presztízs kérdést csináltok :D :D :D
n0n4m3 2011. július 30. 1379 hozzászólás 243.
Válasz PETIIII #111. hozzászólására
Fabregas kifizeti a különbözetet, hogy a Barcelonába igazolhasson

Úgy tűnik, legalábbis a sport.es cikke szerint, hogy hajlandó megtenni az utolsó lépést a katalán játékos azért, hogy végre anyaegyesületéhez kerülhessen.

Tegnap újabb találkozó zajlott le Arsene Wenger és Cesc Fabregas között, ahol még Ivan Gazidis sportigazgató, valamint Darren Dein vettek részt, és amit sokan döntő jelentőségűnek tartottak a játékos jövője szempontjából.

Fabregas idén már határozottan jelét adja annak, hogy nem kíván tovább az Arsenal játékosa lenni, mivel eddig még egyetlen mérkőzésen sem lépet pályára a felkészülési szezonban, s biztos, hogy az Emirates Kupán sem lesz majd jelen. Bár Wenger továbbra is megpróbálja marasztalni a játékost, és minden bizonnyal nagy szerepe van abban, hogy 40 millió euro alatt nem hajlandó az Arsenal megválni Fabregastól, most úgy néz ki, a középpályás lesz a megoldás kulcsa.

A tegnapi megbeszélésen ugyanis közölte Wengerrel és Gazidissel, hogy a Barcelona ajánlata és az Arsenal kívánalma közötti összeget kifizeti, ami nem kevés körülbelül 5 millió euro. Ezzel pedig - hasonlóan tavalyhoz, amikor Mascherano fizetett, hogy leléphessen Liverpoolból - minden bizonnyal véget ér a végtele történet, hiszen a londoniak megkapják amit kérnek, a Barca nem fizet 40 milliót, a játékos pedig végre hazatérhet.

http://barcanoticias.blog.hu/2011/07/30/fabregas_kifizeti_a_kulonbozetet_hogy_a_barcelonaba_igazolhasson

kösszcsá !
jaj hagyjál már ezekkel a "spanyolsajtóértesülésekkel" amikor még nyaralt Spanyolo.-ban azt mondták hogy vissza se megy Angliába...

de ha igaz is lenne az a hőn szeretett klubodra nézve gáz... megnyertetek majdnem mindent és basztok kifizetni +5misit egy olyan játékos leigazolásáért, akiből presztízs kérdést csináltok :D :D :D
*DEAD* MYM|KF3 : get cancer and die *DEAD* MYM|KF3 : please
PETIIII 2011. július 30. 434 hozzászólás 909.
Fabregas kifizeti a különbözetet, hogy a Barcelonába igazolhasson

Úgy tűnik, legalábbis a sport.es cikke szerint, hogy hajlandó megtenni az utolsó lépést a katalán játékos azért, hogy végre anyaegyesületéhez kerülhessen.

Tegnap újabb találkozó zajlott le Arsene Wenger és Cesc Fabregas között, ahol még Ivan Gazidis sportigazgató, valamint Darren Dein vettek részt, és amit sokan döntő jelentőségűnek tartottak a játékos jövője szempontjából.

Fabregas idén már határozottan jelét adja annak, hogy nem kíván tovább az Arsenal játékosa lenni, mivel eddig még egyetlen mérkőzésen sem lépet pályára a felkészülési szezonban, s biztos, hogy az Emirates Kupán sem lesz majd jelen. Bár Wenger továbbra is megpróbálja marasztalni a játékost, és minden bizonnyal nagy szerepe van abban, hogy 40 millió euro alatt nem hajlandó az Arsenal megválni Fabregastól, most úgy néz ki, a középpályás lesz a megoldás kulcsa.

A tegnapi megbeszélésen ugyanis közölte Wengerrel és Gazidissel, hogy a Barcelona ajánlata és az Arsenal kívánalma közötti összeget kifizeti, ami nem kevés körülbelül 5 millió euro. Ezzel pedig - hasonlóan tavalyhoz, amikor Mascherano fizetett, hogy leléphessen Liverpoolból - minden bizonnyal véget ér a végtele történet, hiszen a londoniak megkapják amit kérnek, a Barca nem fizet 40 milliót, a játékos pedig végre hazatérhet.

http://barcanoticias.blog.hu/2011/07/30/fabregas_kifizeti_a_kulonbozetet_hogy_a_barcelonaba_igazolhasson

kösszcsá !
silEnt_ 2011. július 21. 866 hozzászólás 424.
:DDDD
Juhy: minden kis gyökér átmegy madj rajtunk | Juhy: szegény taki is ivarérett lassan