Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Xbox 360 Problémák

Létrehozva: 2013. november 8. Létrehozta: naibu_ Kategória: BF4 11 hozzászólás

Sziasztok!

Nem nagyon találkoztam még ilyen topikkal ezért bátorkodtam indítani egyet.Ide jöhetne bármilyen probléma amivel X360-on/PS3-on találkoztok hátha tudunk egymásnak segíteni...El is kezdeném az egyik saját problémámmal.

X360-ra vásároltam meg a BF4 Deluxe Editiont fel telepítettem mind a két lemezt plusz a 2GB hd kiegészítést is belépek a játékba és a textura elképesztően csúnya... lassan akar betöltődni ez a jobbik eset vagy be sem töltődik rendesen, homályosan látni az ellenfeleket a tárgyak pedig eszméletlenül pixelesek és életlenek. Más is találkozott ezzel a problémával Xboxon vagy csak nálam ennyire elszomorító a helyzet?

Köszönöm a válaszokat előre is.

SIN 2013. december 5. 2161 hozzászólás 127.
Válasz naibu_ #10. hozzászólására
Nincs. Teljesen origi a gép nincs egy éves.
Akkor talán nem ártana elgondolkoznod egy hűtésmod-on + fél évente (max évente) rendesen kitakarítani (-tatni). Tudomásom szerint szeretnek melegedni ezek a gépek és későbbi nagyobb bajoktól óv meg ez a hozzáállás. Valószínűleg már neked is rendesen tele van porral.
naibu_ 2013. december 5. 8 hozzászólás 9557.
Válasz SIN #9. hozzászólására
Hűtésmod van? Az AA az olyan, amilyen, de ha elkezd a képernyő "szemetelni", az GPU melegedésre utal.
Nincs. Teljesen origi a gép nincs egy éves.
SIN 2013. november 30. 2161 hozzászólás 127.
Válasz naibu_ #8. hozzászólására
Azt hiszem megoldódott a probléma,nekem voltak túl nagyok az elvárásaim az xbox-os verzióval kapcsolatban nem a játékkal van a gond. Az élsimitások zavarnak kicsit de igazából játszható a játék. A pixeles meg textúra gondok meg inkább csak multiban jelentkeznek valószínűleg ez is annak köszönhető, hogy a játék nextgenre készült. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
Hűtésmod van? Az AA az olyan, amilyen, de ha elkezd a képernyő "szemetelni", az GPU melegedésre utal.
naibu_ 2013. november 30. 8 hozzászólás 9557.
Válasz MasterboyXX #7. hozzászólására
Jatszani tudsz v nem?
Azt hiszem megoldódott a probléma,nekem voltak túl nagyok az elvárásaim az xbox-os verzióval kapcsolatban nem a játékkal van a gond. Az élsimitások zavarnak kicsit de igazából játszható a játék. A pixeles meg textúra gondok meg inkább csak multiban jelentkeznek valószínűleg ez is annak köszönhető, hogy a játék nextgenre készült. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
MasterboyXX 2013. november 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz naibu_ #6. hozzászólására
Ez most miben is nyújtott segítsget?
Jatszani tudsz v nem?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
naibu_ 2013. november 21. 8 hozzászólás 9557.
Válasz shaddam #5. hozzászólására
Itt a hivatalos bla bla 
Ez most miben is nyújtott segítsget?
shaddam 2013. november 12. 906 hozzászólás 408.
Itt a hivatalos bla bla 
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
naibu_ 2013. november 8. 8 hozzászólás 9557.
Egy elég szokatlan dolog történt telepítés közben. Letöröltem a fájlokat - azóta írtam az EA-nak egy levelet,hogy ez és ez a hiba történt és javasolták hogy telepítsem újra a leírtak szerint... - hddn keresztül töröltem minden fájlt kivéve a mentéseket. Újra raktam az egyes illetve kettes lemezt elindítottam, letöltöttem egy updatet újra indult a játék és amikor oda került volna a sor hogy telepítem a HD tartalmat (2GB) akkor a meghajtó elég érdekes kerregésbe kezdett és a telepítés abba maradt. Aztán felajánlotta hogy telepítsem ismét akkor már nem volt kerregés és a telepítés végig is ment. Elképzelhetőnek tartom hogy valahol itt van a hiba a gépezetben, nem hiszem, hogy normális ez a kerregő hang. Mit gondoltok?

(Elnézést ha néhol hibásan írtam csak mobilról küldtem.)
naibu_ 2013. november 8. 8 hozzászólás 9557.
@JogiTomi2

A BF3 teljesen jól működik hibátlan és jó a grafika is HD minőségű, miért pont a BF4-el lenne a probléma?

@Drang

Az nagy segítség volna. Köszönöm.
JogiTomi2 2013. november 8. 2 hozzászólás 16533.
Szerintem minden rendben van vele, a gépeddel lehet gond. Megjegyzem az enyém sem tökéletes, BF3-on 1-2 óránként lefagy...
JogiTomi2
Drang 2013. november 8. 2730 hozzászólás 86.
Szia

Hétvégén feltelepítem én is a játékot és visszajelzek a tapasztalatokról.

üdv,
Drang
Drang over and out!