Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Moderátori közlemények:

Létrehozva: 2010. szeptember 27. Létrehozta: Pene Kategória: CS 301 hozzászólás

Problémád akadt a fórumon, netán kérdésed van az oldallal kapcsolatban? Itt kérdezhetsz a moderátoroktól, illetve itt értesülhetsz róla, ha esetleg letiltásra kerülne az accountod, s emiatt nem tudnál belépni. Ergo ide fogjuk mostantól posztolni, hogy éppen kit bannoltunk az oldalról (persze nem minden esetet fog itt megjelenni), ki lett pihire kényszerítve, csak mert nem tudott normálisan viselkedni. Az okok még mindig a "szokásosak" lehetnek: flood, offolás, trágár és/vagy durván személyeskedő hozzászólások, reklám, "technikai rombolás" stb. Az oldal moderátori szabályzatát még mindig itt találjátok: http://www.counter-strike.hu/static/Moderalasi_szabalyzat. Az offtopik hozzászólások moderálásra kerülnek, elkövetőjük pedig kitiltásban részesül.

aaaaeeee 2010. november 21. 1366 hozzászólás 246.
Válasz Titanium. #99. hozzászólására
Moderálva...
Moderálva...
aThaC 20:30 - 2010 dec utaán hirtelen vissza jöttél megvédeni a haverod te egy igazi teshóvagy... nem minden nap találni ilyet
Titanium. 2010. november 21. 1275 hozzászólás 269.
Válasz aaaaeeee #95. hozzászólására
ty :)
Moderálva...
zeronine 2010. november 21. 2163 hozzászólás 126.
Válasz THERAGEMAN #92. hozzászólására
Te sem panaszkodhatsz.Armada 10-ből 7szer értelmes dolgot ír és nem offol rá mindenkire.
Ellentétben veled.
Moderálva...
Haver, ez az internet dolog egy nagy szar. Komolyan nem vágom. Kibaszott millió kölyök baszakszik itt össze-vissza a billentyűzetével, meg panaszkodnak mindenről. Rinyál, hogy mi megy a tévében, meg ilyen hülyeségek. Seggarcok.
aaaaeeee 2010. november 20. 1366 hozzászólás 246.
Válasz THERAGEMAN #96. hozzászólására
Moderálva...
Moderálva...
aThaC 20:30 - 2010 dec utaán hirtelen vissza jöttél megvédeni a haverod te egy igazi teshóvagy... nem minden nap találni ilyet
THERAGEMAN 2010. november 20. 1761 hozzászólás 175.
Válasz aaaaeeee #93. hozzászólására
hát én nem offolok meg flamelek minden hova testvér. ^^
Moderálva...
Válasz Pene #94. hozzászólására
oké, "ránézünk" :)
ty :)
Pene 2010. november 20. 7054 hozzászólás 10.
Válasz aaaaeeee #91. hozzászólására
pene ArMaDa val is kezdhetnél valamit, a fasz kivan, hogy foamy xAi kirak valami vidit és 1 ből off h xyz cafe volt.. meguntam.. és csak olt mindenkit.. na mind1 majd másolok ha offol.. tudom már 1000 accját bannoltad. :D
oké, "ránézünk" :)
http://techno.org/electronic-music-guide/music.swf
Válasz THERAGEMAN #92. hozzászólására
Te sem panaszkodhatsz.Armada 10-ből 7szer értelmes dolgot ír és nem offol rá mindenkire.
Ellentétben veled.
hát én nem offolok meg flamelek minden hova testvér. ^^
THERAGEMAN 2010. november 20. 1761 hozzászólás 175.
Válasz aaaaeeee #91. hozzászólására
pene ArMaDa val is kezdhetnél valamit, a fasz kivan, hogy foamy xAi kirak valami vidit és 1 ből off h xyz cafe volt.. meguntam.. és csak olt mindenkit.. na mind1 majd másolok ha offol.. tudom már 1000 accját bannoltad. :D
Ellentétben veled.
Válasz Pene #90. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/DEADLYM__smiagold - 4 hét, sorozatos offtopik hozzászólásokért, moderálandó üzenetekért etc.
Pene 2010. november 20. 7054 hozzászólás 10.
http://www.counter-strike.hu/profile/DEADLYM__smiagold - 4 hét, sorozatos offtopik hozzászólásokért, moderálandó üzenetekért etc.
caribou 2010. november 11. 2129 hozzászólás 133.
Edit látom amit Pene írt sry kommentfarm:D
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje
nfown 2010. november 6. 1194 hozzászólás 293.
Válasz THERAGEMAN #87. hozzászólására
Sziasztok.Olyat be lehetne vezetni esetleg az oldalon,hogy például mint az sk-gaming.com oldalon,hogy van egy videó szekció és oda minden felhasználó feltöltheti a kis videóit.
Na most olyat lehetne csinálni,hogy például a fejléc alatti cimsorba egy kis videó részleget betenni és oda feltöltheti a napi mixen lőtt fragjeit stb..és nem kellene mindig új klánhir/blog 1-1 20-40 másodperces kis clippért.
erre van a napi skill rovat, viszont a beküldött fragek 80 százaléka, minimum nem üti meg a mércét.
Kiado reklamfelulet!
THERAGEMAN 2010. november 6. 1761 hozzászólás 175.
Sziasztok.Olyat be lehetne vezetni esetleg az oldalon,hogy például mint az sk-gaming.com oldalon,hogy van egy videó szekció és oda minden felhasználó feltöltheti a kis videóit.
Na most olyat lehetne csinálni,hogy például a fejléc alatti cimsorba egy kis videó részleget betenni és oda feltöltheti a napi mixen lőtt fragjeit stb..és nem kellene mindig új klánhir/blog 1-1 20-40 másodperces kis clippért.
Pene 2010. november 2. 7054 hozzászólás 10.
Válasz defcon #64. hozzászólására
Ha azt nézzük, hogy maga a játék +16 -os, bőven lehetne a "12éves trackmaniások" ellen kis kitöltendő teszt. Első sorban nem a sok 12évesre gondolok, hanem az iq szintjüket meg nem haladó 12 éves kockákra :D
Nem járna rosszul senki se (:

2. -
Sokan direkt oltogatnak fórumon (Armada vs. ALL :DDD), tehát az ilyen blogokat amin oltogatják egymást a felhasználók 200 hozzászóláson át, ez ellen lehetne fellépni, első sorban azért is, mivel a közösség darabjára hullik, másodjára pedig csak 50%-a az embereknek a fórum rangra megy rá és azért is oltogat.

3. -
Például;
"xy" regisztrál a honlapra. Az első rendszerüzenetbe (Profil szerkesztést külditek el benne - ha jól tudom) kiemelhetnétek a "Helpdesk; CS: Tgf & Csapatkeresés" és egyéb topikokat, ide írhatnak az uj felhasználók, majd 36 óra elteltével már hozhatnak létre blogokat és fórumokat is egyaránt. (24 óra kevés, 48 már sok ezért írtam azt a bizonyos 36 órát).

4. -
Chat szabályzása
Óránként max. 3 üzenetet írhassanak ki a felhasználók. Oka a sok spam, mint nemrég egy bizonyos hosting hírdetésének a keretében történt. 3 üzenetet ha ír valaki a chat-re, a kis "Ok" gomb elszürkül, és nem lehet rákattintani (ötlet). [60 perc múlva újra küldhet üzeneteket, kérem várjon!] stb. :D

Remélem nem sikerült túl nagy regényre, most kipattantak a fejemből ezek az ötletek, sok sikert a fejleszgetésben.
Várjuk az ehhez hasonló ötleteket, köszönjük hogy leírtad. Bár azt jeleznem kell, hogy mindig hosszú idő, míg egy-egy változás életbe lép (sok meg is ragad az ötlet szintjén), némelyeket pedig elvetnek az oldal üzemeltetői. De mindig szívesen fogadjuk az ehhez hasonló ötleteket.

yzek, Ethan: Igen, van már napiskill topik, de én még nem érzem például azt, hogy ez elegendő lenne egy-egy napiskill blog törléséhez. Át kell gondolni a dolgot, akár még az is lehet, hogy a 15 perc hírnév rovatot kellene felhasználni valahogy ezeknek a publikálására. Az mindenképpen az ilyen bejegyzések számlájára írható, hogy egészséges ütemben cserélődnek a blogok.

szenko: pm-ben küldj profillinket nekem vagy inkább Sancinak. indokkal, időtartammal.

És más: http://www.counter-strike.hu/profile/iPhoneTouch - 2 hét, floodért.
caribou 2010. október 31. 2129 hozzászólás 133.
Dgt-nek és Savas Ricsinek mehet is a pihenő folyamatos offolásért és anyázásért.
kavicsh4h4 2010. október 28. 173 hozzászólás 1924.
Biztos,hogy van valami értelme ennek a topiknak...
Offolás,kötekedés,majdnem hogy anyázás még mindig megy..
Felesleges vidiket ami [ 5 másodperc ] kirakják naponta.
Nem fogom megkérdőjelezni a moddik munkáját,de na l*faszt nem bannoltatok aki túlment a határokon.

[ építő jellegű kritika lett volna ]

pás
caribou 2010. október 26. 2129 hozzászólás 133.
Válasz -Methos- #81. hozzászólására
közelsem :) de jó ha tudod, hogy egy ilyen hivatalosan nonprofit oldalnak igenis fontos a látogatottság :)
Persze tudom, csak poén volt:D
defcon 2010. október 26. 2787 hozzászólás 81.
Válasz THERAGEMAN #80. hozzászólására
Nem vágom,hogy ismét miért kellett "kiemelned" Armada-t.Nem védeni akarom ne érts félre de mostanában ahogy elnéztem eléggé értelmes hozzászólásokat ír.
Akire viszont ráférne egy pár hét pihenő:
iSu és M______-__________ - .Főleg az utóbbi emberke már nagyon irritál,hogy mindenhol mindenkibe beleköt ami nem tetszik neki.
akkor kiemelem pistát, vagy kabalát (Mint háború izzító :D) vagy akárkit. Azért őt emeltem ki, mivel az "Again"-es hírdetésében kezdte el az emberiség fikázni, és az volt nagyobb botrány .
internazionale giocatore
-Methos- 2010. október 26. 1679 hozzászólás 184.
Válasz caribou #78. hozzászólására
Ez elég bulvár szemléletre vall:D
közelsem :) de jó ha tudod, hogy egy ilyen hivatalosan nonprofit oldalnak igenis fontos a látogatottság :)
Lusta pásztor mellett gyapjút szarik a farkas!
THERAGEMAN 2010. október 26. 1761 hozzászólás 175.
Válasz defcon #79. hozzászólására
Akar a halál, csupa tisztelet van a szavaimban :)
Amugy nem, nem akarok oltani, főleghogy semmi olyat nem írtál :)
Nem vágom,hogy ismét miért kellett "kiemelned" Armada-t.Nem védeni akarom ne érts félre de mostanában ahogy elnéztem eléggé értelmes hozzászólásokat ír.
Akire viszont ráférne egy pár hét pihenő:
iSu és M______-__________ - .Főleg az utóbbi emberke már nagyon irritál,hogy mindenhol mindenkibe beleköt ami nem tetszik neki.
Válasz relax___ #76. hozzászólására
suli után vagyok és igen csak fáradt tehát nem olvastam el figyelmesen elnézést :)
vegyél vissza magadból picit köszi , nem a haverod vagyok :)

ha valami komolyat akarsz oltani akkor pm-be köszi
Akar a halál, csupa tisztelet van a szavaimban :)
Amugy nem, nem akarok oltani, főleghogy semmi olyat nem írtál :)
internazionale giocatore
caribou 2010. október 26. 2129 hozzászólás 133.
Válasz -Methos- #63. hozzászólására
Vedd figyelembe, hogy a cshu mint ogc portál a látogatottságból él(és reklámból). Ha vér pistike ismét nekiesik pawának, és 5 napon át szopják egymás alól a fagyis kelyhet, akkor 5 napig visszajárnak olvasni, és nem is kevesen. Ugyanez igaz az új látogatókra. Lehet hogy beregel, írogat pár kommentet és akkor látja meg élete egerét, vagy szerverét egy reklámbanneren. A cél a látogatottság növelése az oldalon és lehet hogy megsértek vele valakit, de a megütött szint kurvára nem érdekel senkit, nem is beszélve arról, hogy jókat lehet röhögni az ilyen userek különféle megnyilvánulásain.
Ez elég bulvár szemléletre vall:D
ethanq 2010. október 26. 646 hozzászólás 577.
Válasz _yzEk #70. hozzászólására
BLOG szétbarmolása is elég zavaró amikor pisti tompika t@m1g /nicket nem irok inkább fölösleges flame gen./ raknak ki nap mint nap egy "napiskill-t" ahogy lelőnek 2-3 embert, szerintem ezt is le lehetne korlátozni.

de javítsatok ki, ha ez csak engem zavar.
Adom. Egy ideje van Napiskill fórumtopic, oda tessék rakosgatni a jeleneteket.
relax___ 2010. október 26. 193 hozzászólás 1787.
Válasz defcon #75. hozzászólására
Most tapsolj párat. Igen, ugy! Most hajolj meg magad előtt!
Az a CHAT, nem a fórum :)))))))
suli után vagyok és igen csak fáradt tehát nem olvastam el figyelmesen elnézést :)
vegyél vissza magadból picit köszi , nem a haverod vagyok :)

ha valami komolyat akarsz oltani akkor pm-be köszi
Válasz relax___ #74. hozzászólására
most pl a 4es pontod miatt nem tudtál volna ezekre reagálni :)
Most tapsolj párat. Igen, ugy! Most hajolj meg magad előtt!
Az a CHAT, nem a fórum :)))))))
internazionale giocatore
relax___ 2010. október 26. 193 hozzászólás 1787.
Válasz defcon #73. hozzászólására
persze. mindenki másképp látja, és talán annyira nem is inlogikus amit írtam, minél több oknál kifolyólag köt bele valaki, annál többet is lehet javítani az ötleten :)
most pl a 4es pontod miatt nem tudtál volna ezekre reagálni :)
Válasz hunnii #72. hozzászólására
szó nincs arról, hogy ellened beszélnék.
egyszerűen csak így látnám ésszerűnek.
persze. mindenki másképp látja, és talán annyira nem is inlogikus amit írtam, minél több oknál kifolyólag köt bele valaki, annál többet is lehet javítani az ötleten :)
internazionale giocatore
hunnii 2010. október 26. 2114 hozzászólás 134.
Válasz defcon #69. hozzászólására
De ha a rendszer utat mutat a Helpdesk topic felé, akkor nem is lesz annyi fölösleges új fórum megnyitva :)
Csak gondold át, azért kicsit összetettebbek voltak a gondolataim mint amennyire próbálod lerombolni :D
De, ez csak egy elgondolás volt, nem mondtam hogy kidolgozott, tökéletes megoldás lenne a problémákra.
szó nincs arról, hogy ellened beszélnék.
egyszerűen csak így látnám ésszerűnek.
if y'all don't like me, BLOW ME!
Válasz _yzEk #70. hozzászólására
BLOG szétbarmolása is elég zavaró amikor pisti tompika t@m1g /nicket nem irok inkább fölösleges flame gen./ raknak ki nap mint nap egy "napiskill-t" ahogy lelőnek 2-3 embert, szerintem ezt is le lehetne korlátozni.

zavaró :)
Sajnos nem tudják, hogy egy helyre több videót is lehet betenni :DDDD
Tehát igen azis zavaró tényező amikor csak azt látom hogy pisti @ 2kill de_dust2 :ddddd
internazionale giocatore
_yzEk 2010. október 26. 807 hozzászólás 464.

Válasz hunnii #68. hozzászólására
azzal a 36 órával senki sem lesz okosabb
De ha a rendszer utat mutat a Helpdesk topic felé, akkor nem is lesz annyi fölösleges új fórum megnyitva :)
Csak gondold át, azért kicsit összetettebbek voltak a gondolataim mint amennyire próbálod lerombolni :D
De, ez csak egy elgondolás volt, nem mondtam hogy kidolgozott, tökéletes megoldás lenne a problémákra.
internazionale giocatore
Válasz defcon #67. hozzászólására
Azonban ha a 3. pontot is beleszámítod, nem tud nyitni új témát, és még vagy 100-at írhat chatbe addig is, amíg letellik az a bizononyos 36 óra :)
azzal a 36 órával senki sem lesz okosabb
Válasz hunnii #66. hozzászólására
nekem a 4.- sem tűnik ésszerűnek. ugyan én csak elvétve nézem/használom a chatet. a chat arról szól, hogy irkálnak, segítséget kérnek stb. ; gondolj bele, meglátja a pajti, hogy "elfogyott" az arra az órára jutó 3db üzenetküldési lehetősége, de ő még megosztana valamit, illetve kérdése lenne ( tegyük fel, hogy newbie és nem ismeri/vagy nem akarja használni a helpdesk-et), mi lesz az első? nyit 1 új témát, blogot, klánhírt, amivel még több felesleges hsz-t, flamet generál.

ezt nem rád akartam replyzni, de végülis teljesen mind1 :]
Azonban ha a 3. pontot is beleszámítod, nem tud nyitni új témát, és még vagy 100-at írhat chatbe addig is, amíg letellik az a bizononyos 36 óra :)
internazionale giocatore
Válasz moli- #65. hozzászólására
a kettes pont szerintem hülyeség, a többivel egyetértek, így elsőre jó ötletnek tűnnek.
nekem a 4.- sem tűnik ésszerűnek. ugyan én csak elvétve nézem/használom a chatet. a chat arról szól, hogy irkálnak, segítséget kérnek stb. ; gondolj bele, meglátja a pajti, hogy "elfogyott" az arra az órára jutó 3db üzenetküldési lehetősége, de ő még megosztana valamit, illetve kérdése lenne ( tegyük fel, hogy newbie és nem ismeri/vagy nem akarja használni a helpdesk-et), mi lesz az első? nyit 1 új témát, blogot, klánhírt, amivel még több felesleges hsz-t, flamet generál.

ezt nem rád akartam replyzni, de végülis teljesen mind1 :]
moli- 2010. október 26. 1896 hozzászólás 157.
Válasz defcon #64. hozzászólására
Ha azt nézzük, hogy maga a játék +16 -os, bőven lehetne a "12éves trackmaniások" ellen kis kitöltendő teszt. Első sorban nem a sok 12évesre gondolok, hanem az iq szintjüket meg nem haladó 12 éves kockákra :D

2. -
Sokan direkt oltogatnak fórumon (Armada vs. ALL :DDD), tehát az ilyen blogokat amin oltogatják egymást a felhasználók 200 hozzászóláson át, ez ellen lehetne fellépni, első sorban azért is, mivel a közösség darabjára hullik, másodjára pedig csak 50%-a az embereknek a fórum rangra megy rá és azért is oltogat.

3. -
Például;
"xy" regisztrál a honlapra. Az első rendszerüzenetbe (Profil szerkesztést külditek el benne - ha jól tudom) kiemelhetnétek a "Helpdesk; CS: Tgf & Csapatkeresés" és egyéb topikokat, ide írhatnak az uj felhasználók, majd 36 óra elteltével már hozhatnak létre blogokat és fórumokat is egyaránt. (24 óra kevés, 48 már sok ezért írtam azt a bizonyos 36 órát).

4. -
Chat szabályzása
Óránként max. 3 üzenetet írhassanak ki a felhasználók. Oka a sok spam, mint nemrég egy bizonyos hosting hírdetésének a keretében történt. 3 üzenetet ha ír valaki a chat-re, a kis "Ok" gomb elszürkül, és nem lehet rákattintani (ötlet). [60 perc múlva újra küldhet üzeneteket, kérem várjon!] stb. :D

Remélem nem sikerült túl nagy regényre, most kipattantak a fejemből ezek az ötletek, sok sikert a fejleszgetésben.
a kettes pont szerintem hülyeség, a többivel egyetértek, így elsőre jó ötletnek tűnnek.

2. -

3. -
Például;

4. -
Chat szabályzása

internazionale giocatore
-Methos- 2010. október 26. 1679 hozzászólás 184.
Válasz caribou #44. hozzászólására
Mondjuk amit Hunni mond, az tényleg igaz. Kinézem a felhasználókból, hogy csak azért pontozna le valaki valakit, csak mert nem kedveli. Vegyük például Mistyfaxot. Nekem tetszenek a videói, pofásan csinálja meg, de van aki csak azért hurrogja le mert csal. Igen csal, de egy movie/jelenet elkészítésében nem ez dominál. Egyébként gondoltma ilyesmire is, hogy egy kisebb tesztet íratni a regisztrálóval és ha nem üti meg azt a bizonyos szintet, akkor nem engedélyezi a regisztrációt. Esetleg megnehezíteni a regelést, hátha a multiaccountosok megunják a folyamatos faket újraregelni. Vannak ötleteim, csak nem tudom, hogy melyiket lehet megvalósítani.
Vedd figyelembe, hogy a cshu mint ogc portál a látogatottságból él(és reklámból). Ha vér pistike ismét nekiesik pawának, és 5 napon át szopják egymás alól a fagyis kelyhet, akkor 5 napig visszajárnak olvasni, és nem is kevesen. Ugyanez igaz az új látogatókra. Lehet hogy beregel, írogat pár kommentet és akkor látja meg élete egerét, vagy szerverét egy reklámbanneren. A cél a látogatottság növelése az oldalon és lehet hogy megsértek vele valakit, de a megütött szint kurvára nem érdekel senkit, nem is beszélve arról, hogy jókat lehet röhögni az ilyen userek különféle megnyilvánulásain.
Lusta pásztor mellett gyapjút szarik a farkas!
Pene 2010. október 26. 7054 hozzászólás 10.
Válasz Vlagyimir #60. hozzászólására
Azért regeltem erre az oldalra, hogy értelmes embertől/emberektől választ kapjak a kérdésemre. Szeretném a csalókat vagy programmal vagy a konzol segítségével megfogni. Ha nem kapok értékelhető választ megtalálom máshol is a megoldást.....
Megkérnélek, hogy ha már értelmes embereket keresel, akkor Te is viselkedj értelmes ember módjára, és olvasd el, hogy ez a topik miért jött létre. Nem, itt nem a csalókkal foglalkozunk. Ezért lett gondolom moderálva a kommented (mert az offtopik volt). Keress magadnak egy megfelelő fórumot, több tucat van ami csalókkal foglalkozott, vagy ha kérdésed lenne, hogy hogyan is tudsz csalót fogni, akkor azt tedd fel a helpdesk topikban. És erre a kommentemre ide ne reagálj kérlek.
moli- 2010. október 26. 1896 hozzászólás 157.
Válasz Vlagyimir #58. hozzászólására
Azt magyarázza el nekem valaki, hogy ez a hozzászólásom miért lett moderálva???????????
a hozzászólásod nem ebbe a témába való, témaromboló. Mielőtt kérdezni szeretnél valamit, nézz körül a fórumok , különösképp a kiemelt témák közt, bár a legtöbb estben ha problémád van, a Helpdesk topciban fogod megtalálni rá a választ.

Kérdésedre válaszolva; ha lant szervezel, és félsz a csalóktól, fogadj fel pár felügyelőt (admint), akik a játékosok mögött tudják nyomonkövetni az adott mérkőzés(eke)t, kérdéses esetben pedig átnézhetik az adott játékos gépét (futó alkalmazások, config stb.). Esetleg ha az ellenfélből valaki gyanakszik, lehessen config-checket kérni; ekkor a szervezők átnézik a kérdéses ember/csapat configját (esetleg mind a 10 játékosét).
Vlagyimir 2010. október 26. 4 hozzászólás 12549.
Azért regeltem erre az oldalra, hogy értelmes embertől/emberektől választ kapjak a kérdésemre. Szeretném a csalókat vagy programmal vagy a konzol segítségével megfogni. Ha nem kapok értékelhető választ megtalálom máshol is a megoldást.....
Válasz iPhoneTouch #53. hozzászólására
Moderálva...
Moderálva...
Válasz Vlagyimir #52. hozzászólására
Moderálva...
Azt magyarázza el nekem valaki, hogy ez a hozzászólásom miért lett moderálva???????????
Pene 2010. október 25. 7054 hozzászólás 10.
Válasz defcon #56. hozzászólására
HostGroup ban? :DD (Chat)
Minden elképzelhető :)
defcon 2010. október 25. 2787 hozzászólás 81.
HostGroup ban? :DD (Chat)
internazionale giocatore
Pene 2010. október 25. 7054 hozzászólás 10.
Válasz -ako- #51. hozzászólására
már letelt a 2hét nem?
Levéve.
Sz0ke 2010. október 25. 282 hozzászólás 1330.
Válasz EL-Tigre #47. hozzászólására
az elsőre lehetne olyan megoldás hogy akkor csak fórumba tudna írni a srác kb 1hétig.
ott van help stb. és nemtudna offolni 1-1 főhírben.

a második ez az értékelős már ott megbukik sajna hogy ha belegondolsz vki beír vmi értelmeset
csak kevésre van pontozva majd a másik replyzik rá aki 3mas átlag felett van akkor kicsit értelmetlen lesz.

Adom...
Eddig ahol láttam ezt a pontozós rendszert az esetek 70% ba össze vissza pontoztak funból és nem objektíven.
iPhoneTouch 2010. október 25. 267 hozzászólás 1382.
Válasz Vlagyimir #52. hozzászólására
Moderálva...
Moderálva...
L33T of imp`series | imp`series INHUMAN
Vlagyimir 2010. október 25. 4 hozzászólás 12549.
Moderálva...
-ako- 2010. október 25. 2562 hozzászólás 93.
Válasz Pene #22. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/-lolman- - 2 hét, off és trágár beszédért.
már letelt a 2hét nem?
tttttttttt