Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Moderátori közlemények:

Létrehozva: 2010. szeptember 27. Létrehozta: Pene Kategória: CS 301 hozzászólás

Problémád akadt a fórumon, netán kérdésed van az oldallal kapcsolatban? Itt kérdezhetsz a moderátoroktól, illetve itt értesülhetsz róla, ha esetleg letiltásra kerülne az accountod, s emiatt nem tudnál belépni. Ergo ide fogjuk mostantól posztolni, hogy éppen kit bannoltunk az oldalról (persze nem minden esetet fog itt megjelenni), ki lett pihire kényszerítve, csak mert nem tudott normálisan viselkedni. Az okok még mindig a "szokásosak" lehetnek: flood, offolás, trágár és/vagy durván személyeskedő hozzászólások, reklám, "technikai rombolás" stb. Az oldal moderátori szabályzatát még mindig itt találjátok: http://www.counter-strike.hu/static/Moderalasi_szabalyzat. Az offtopik hozzászólások moderálásra kerülnek, elkövetőjük pedig kitiltásban részesül.

PAN1gLoRd 2010. október 17. 755 hozzászólás 502.
macska már eredetileg is már elmebeteg volt... :D mindenkit oltogatot :D
Pene 2010. október 17. 7054 hozzászólás 10.
http://www.counter-strike.hu/profile/macska_ - Sértő profilkép (ill. csere hiánya) és moderálandó üzenet(ek). - 4 hét
http://techno.org/electronic-music-guide/music.swf
Pene 2010. október 15. 7054 hozzászólás 10.
Válasz EL-Tigre #47. hozzászólására
az elsőre lehetne olyan megoldás hogy akkor csak fórumba tudna írni a srác kb 1hétig.
ott van help stb. és nemtudna offolni 1-1 főhírben.

a második ez az értékelős már ott megbukik sajna hogy ha belegondolsz vki beír vmi értelmeset
csak kevésre van pontozva majd a másik replyzik rá aki 3mas átlag felett van akkor kicsit értelmetlen lesz.

Tegyél különbséget aközött, hogy részben jelenik meg alapból a hozzászólás (http://pene.hu/kepek/tigre.jpg - csak a pirossal jelölt rész láható egy linkkel, amivel teljesen ki tudod nyitni), vagy egyáltalán nem jelenik meg. Előbbit célszerű alkalmazni (lásd például bithu, youtube oldalakon), és Sanci is gondolom ilyesfajta megoldásra gondolt.
EL-Tigre 2010. október 15. 3881 hozzászólás 41.
Válasz Sanci #42. hozzászólására
Jó kiindulási alap lehet 1-1 ilyen ötlet. Viszont nem árt komplexen, több aspektusból is végiggondolni az egészet. Lehet páran csak kihasználják ezt a lehetőséget, de könnyen elképzelhető, hogy van aki azért regisztrál, mert elakadt/kérdezni szeretne, és ne adj isten még jó helyen is teszi - nem troll módjára hozza létre a 200. topikot -, velük például kicseszés lenne ez a rendszer. Plusz nem árt azért azt sem szem előtt tartani, hogy egységes regisztráció van minden oldalra, igy csak olyan megoldás lehet a végső amit mindenhol egységesen tudunk alkalmazni.

Én leginkább az "értékelős" rendszert tartom életképesnek. Mindenki értékelheti a felhasználók kommentjeit, és ezen értékek átlagából kijön, minden felhasználónak egy szám, és erre lehetne szűrni. Az-az beállíthatnád, hogy csak a 3-s és magasabb értékű userek kommentjeit szeretnéd látni és akkor csak azt látnád. Innen pedig már csak egy lépés lenne hogy ameddig nincs valakinek 10 kommentje az külön értéket kapjon, amit szintén szűrhetővé tennénk.
az elsőre lehetne olyan megoldás hogy akkor csak fórumba tudna írni a srác kb 1hétig.
ott van help stb. és nemtudna offolni 1-1 főhírben.

a második ez az értékelős már ott megbukik sajna hogy ha belegondolsz vki beír vmi értelmeset
csak kevésre van pontozva majd a másik replyzik rá aki 3mas átlag felett van akkor kicsit értelmetlen lesz.

Huzzal mar vissza a rockkocsmaba 10/20-azni te bohoc.. Az valo neked.
BanHammer 2010. október 15. 113 hozzászólás 2618.
Válasz caribou #44. hozzászólására
Mondjuk amit Hunni mond, az tényleg igaz. Kinézem a felhasználókból, hogy csak azért pontozna le valaki valakit, csak mert nem kedveli. Vegyük például Mistyfaxot. Nekem tetszenek a videói, pofásan csinálja meg, de van aki csak azért hurrogja le mert csal. Igen csal, de egy movie/jelenet elkészítésében nem ez dominál. Egyébként gondoltma ilyesmire is, hogy egy kisebb tesztet íratni a regisztrálóval és ha nem üti meg azt a bizonyos szintet, akkor nem engedélyezi a regisztrációt. Esetleg megnehezíteni a regelést, hátha a multiaccountosok megunják a folyamatos faket újraregelni. Vannak ötleteim, csak nem tudom, hogy melyiket lehet megvalósítani.
szerinted egy 12 éves trackmania játékos akar tesztet kitölteni? próbálj meg kicsit komplexen gondolkodni...
Live Smart! Avoid the BanHammer!
ULTRAH 2010. október 15. 1251 hozzászólás 275.
Válasz caribou #44. hozzászólására
Mondjuk amit Hunni mond, az tényleg igaz. Kinézem a felhasználókból, hogy csak azért pontozna le valaki valakit, csak mert nem kedveli. Vegyük például Mistyfaxot. Nekem tetszenek a videói, pofásan csinálja meg, de van aki csak azért hurrogja le mert csal. Igen csal, de egy movie/jelenet elkészítésében nem ez dominál. Egyébként gondoltma ilyesmire is, hogy egy kisebb tesztet íratni a regisztrálóval és ha nem üti meg azt a bizonyos szintet, akkor nem engedélyezi a regisztrációt. Esetleg megnehezíteni a regelést, hátha a multiaccountosok megunják a folyamatos faket újraregelni. Vannak ötleteim, csak nem tudom, hogy melyiket lehet megvalósítani.
A kommentedet A(z) ULTRAH nevü felhasználó 4esre minősítette.
Hola
caribou 2010. október 15. 2129 hozzászólás 133.
Jó kiindulási alap lehet 1-1 ilyen ötlet. Viszont nem árt komplexen, több aspektusból is végiggondolni az egészet. Lehet páran csak kihasználják ezt a lehetőséget, de könnyen elképzelhető, hogy van aki azért regisztrál, mert elakadt/kérdezni szeretne, és ne adj isten még jó helyen is teszi - nem troll módjára hozza létre a 200. topikot -, velük például kicseszés lenne ez a rendszer. Plusz nem árt azért azt sem szem előtt tartani, hogy egységes regisztráció van minden oldalra, igy csak olyan megoldás lehet a végső amit mindenhol egységesen tudunk alkalmazni.

Én leginkább az "értékelős" rendszert tartom életképesnek. Mindenki értékelheti a felhasználók kommentjeit, és ezen értékek átlagából kijön, minden felhasználónak egy szám, és erre lehetne szűrni. Az-az beállíthatnád, hogy csak a 3-s és magasabb értékű userek kommentjeit szeretnéd látni és akkor csak azt látnád. Innen pedig már csak egy lépés lenne hogy ameddig nincs valakinek 10 kommentje az külön értéket kapjon, amit szintén szűrhetővé tennénk.
A szenilitás biztos jele, ha elfelejtjük befeje
hunnii 2010. október 15. 2114 hozzászólás 134.

az 1. felével totál egyetértek, hiszen azért igaz elvétve, de akad olyan, aki normálisan tud kérdezni, hozzászólni egy témában. kár lenne tőlük elvenni a lehetőséget. aki meg nem így cselekszik, arra vannak az új moderátorok + el kell nekik magyarázni, hogy merre hány méter.

szerintem

de ez az értékelős sem hülyeség, bár szerintem elég macerás + az is bennevan, hogy valakit csak azért lehúznak a szavazatokkal, mert nem bírják. és persze egy általában hülye embernek is lehet 1-2 értelmes hozzászólása, amit érdemes látni/elolvasni.
if y'all don't like me, BLOW ME!
Sanci 2010. október 15. 3329 hozzászólás 55.
Válasz TOUR_DA_FALAT #39. hozzászólására
szerintem lehetne egy olyat csinálni, hogy ha valaki létrehoz egy uj accot csak bizonyos nap után tudjon fórumozni.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!"
Pene 2010. október 14. 7054 hozzászólás 10.
szerintem lehetne egy olyat csinálni, hogy ha valaki létrehoz egy uj accot csak bizonyos nap után tudjon fórumozni.
Volt ilyen ötletünk nekünk is anno, csak még nem jutott el a megvalósítás fázisába :)
THERAGEMAN 2010. október 14. 1761 hozzászólás 175.
Sztem is jó ötlet (Y)
dont't trouble trouble until trouble troubles you
Válasz moli- #37. hozzászólására
ha a hazudozásért, képmutatásért és őrült nagy hülyeségért moderálni lehetne, én a létező összes kommentjét törölném a pics*ba. mellesleg a jópárszor tanusított alpári, paraszt hangneme és a folyamatos offolása miatt szerintem is simán le lehetne ültetni.
Előbbiek - ahogy írod - nem tartoznak bele azokba a kategóriákba, amiért törölni lehetne. Utóbbiakért viszont érik a pihi.
moli- 2010. október 14. 1896 hozzászólás 157.
Válasz _yzEk #34. hozzászólására
szerintem armadát kicsit pihentetni kéne , gondolom ti is hasonlóképpen látjátok.
ha a hazudozásért, képmutatásért és őrült nagy hülyeségért moderálni lehetne, én a létező összes kommentjét törölném a pics*ba. mellesleg a jópárszor tanusított alpári, paraszt hangneme és a folyamatos offolása miatt szerintem is simán le lehetne ültetni.
Válasz caribou #35. hozzászólására
Adom, elég unalmas és olyan buta mint az édes anyaföld:D
Szerintem colibloomot kell! :D
caribou 2010. október 14. 2129 hozzászólás 133.
Válasz _yzEk #34. hozzászólására
szerintem armadát kicsit pihentetni kéne , gondolom ti is hasonlóképpen látjátok.
Adom, elég unalmas és olyan buta mint az édes anyaföld:D
_yzEk 2010. október 14. 807 hozzászólás 464.
-xmas- 2010. október 14. 509 hozzászólás 766.
és az ilyen forum hunterek nem lesznek bannolva?
mert 2010ben regelt accal 6* annyi kommentje van mint nekem.
Minimum lenyeled
-xmas- 2010. október 14. 509 hozzászólás 766.
Válasz Pene #14. hozzászólására
flood alatt a sorozatos hozzászólásokat értjük. technikai romboláson pedig mondjuk egy beszúrt ártalmas kódot, vagy egy óriás karakterhalmazt. olyat, mint ami az én profilomon van a kedvencek fül alatt például a fórumban bannal jutalmazzuk.

a további felvetéseidre nincs pontos válasz. meg amúgy is a moderátor épp aktuális vérmérsékletétől fogg függeni, hogy éppen mivel jutalmaz. ha megjegyezte a neved, mert már sokadszor kell egy kommentedet moderálni, értelemszerűen bajban vagy...

kurtoskalacs: megfontoljuk, tovabbitottam az illetekesnek.
de néha kétszer küldi el ugyan azt a komit, az már flood ennyiből..
Minimum lenyeled
caribou 2010. október 14. 2129 hozzászólás 133.
Válasz Pene #27. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/kurtoskalacs - permban, dupla accért, offért. +2 hét a DEER-re is.
Végre a kürtös gyerek megkapta a kispadot. Unalmas volt minden egyes nap 3x-4x moderálni.
ViBE 2010. október 14. 3095 hozzászólás 67.
Válasz Pene #29. hozzászólására
Nem meglincselni és pellengérre állítani akarjuk az embereket, hanem normális fórumot létrehozni. Visszamenőleg nem fogunk büntetni, hacsak úgy nem, hogy még emlékszünk adott felhasználók dobásaira, ami egy esetleges kitiltásnál még számíthat.
persze, egyértelmű. visszamenő fecsérlésekből meg lenne bőven, csak ugye kis pajtás egy idő után törli, mert be van tojva, hogy kivágják innét. pár emberről lenne szó szerintem.
a hozzászólásaim állandó támogatója: édesanyám
Válasz ViBE #28. hozzászólására
na most akik eddig küldték agresszívan az offot, azok kimaradnak ebből a jóságból? azért kérdem, mert ki tudna emelni pár embert a közösség, akikkel már megjelenésük óta csak a baj van. szóval ezt a "no mercy" üzemmódot visszamenőleg is lehetne alkalmazni.
Nem meglincselni és pellengérre állítani akarjuk az embereket, hanem normális fórumot létrehozni. Visszamenőleg nem fogunk büntetni, hacsak úgy nem, hogy még emlékszünk adott felhasználók dobásaira, ami egy esetleges kitiltásnál még számíthat.
ViBE 2010. október 14. 3095 hozzászólás 67.
Válasz Pene #27. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/kurtoskalacs - permban, dupla accért, offért. +2 hét a DEER-re is.
na most akik eddig küldték agresszívan az offot, azok kimaradnak ebből a jóságból? azért kérdem, mert ki tudna emelni pár embert a közösség, akikkel már megjelenésük óta csak a baj van. szóval ezt a "no mercy" üzemmódot visszamenőleg is lehetne alkalmazni.
a hozzászólásaim állandó támogatója: édesanyám
Válasz Pene #1. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/DEER.originals - 2 hét
kabaLa 2010. október 7. 1667 hozzászólás 189.
Válasz THERAGEMAN #24. hozzászólására
És te? :D

Engem is érdekelne "britt #10." hsz.-e
én rendesz kiszfiúcka vadok:D
Jakuboff 2010. október 7. 451 hozzászólás 876.
Válasz xZyen #23. hozzászólására
Ez egy jó őt lett lenne Moner!
akkor miért penenek irtad?:D
THERAGEMAN 2010. október 7. 1761 hozzászólás 175.
Válasz kabaLa #18. hozzászólására
armadával mi a pálya?:D
És te? :D

Engem is érdekelne "britt #10." hsz.-e
xZyen 2010. október 7. 4 hozzászólás 12541.
Válasz Pene #22. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/-lolman- - 2 hét, off és trágár beszédért.
Ez egy jó őt lett lenne Moner!
Pene 2010. október 7. 7054 hozzászólás 10.
http://www.counter-strike.hu/profile/-lolman- - 2 hét, off és trágár beszédért.
BanHammer 2010. október 5. 113 hozzászólás 2618.
Válasz sanyigyok #19. hozzászólására
A fórumban "cs for kid" -nél titanium már ott is van új acc -al szóval nem sokat ér a bann vagy bárminek is nevezed!
én nem látom:(
Live Smart! Avoid the BanHammer!
Moner 2010. október 5. 598 hozzászólás 648.
Válasz sanyigyok #19. hozzászólására
A fórumban "cs for kid" -nél titanium már ott is van új acc -al szóval nem sokat ér a bann vagy bárminek is nevezed!
mint esl en steam id vel kene regelni ide is es bannolni lehetne a sok embört akik nem kellenek ide:D
Én egész éjjel űzöm az ipart te csak hozz egy italt ami reggelig kitart!!!
sanyigyok 2010. október 5. 74 hozzászólás 3372.
Válasz Pene #16. hozzászólására
http://www.counter-strike.hu/profile/Titanium. - 4 hét, sorozatos offtopik hozzászólásokért.

Itt hívnám fel mindenki figyelmét, hogy a kiemelt fórumtémákban különösen nem toleráljuk az offtopik (magyarul: nem témába vágó) hozzászólásokat. Ha ilyet látsz, inkább ne is reagálj rá, még akkor sem, ha neked címezték a hozzászólást, mert könnyen előfordulhat, hogy te is pihire kényszerülsz.
Ezek között is a TGF & csapatkeresés, a Mit hallgatsz/nézel, a Helpdesk fórumok és az Adok/veszek fórumokra vagyunk különösen érzékenyek...
Nagyapám is megmondta....minden hülye embert meg kell hallgatni az is mondhat okosat
kabaLa 2010. október 5. 1667 hozzászólás 189.
http://www.counter-strike.hu/profile/Titanium. - 4 hét, sorozatos offtopik hozzászólásokért.

Itt hívnám fel mindenki figyelmét, hogy a kiemelt fórumtémákban különösen nem toleráljuk az offtopik (magyarul: nem témába vágó) hozzászólásokat. Ha ilyet látsz, inkább ne is reagálj rá, még akkor sem, ha neked címezték a hozzászólást, mert könnyen előfordulhat, hogy te is pihire kényszerülsz.
Ezek között is a TGF & csapatkeresés, a Mit hallgatsz/nézel, a Helpdesk fórumok és az Adok/veszek fórumokra vagyunk különösen érzékenyek...
armadával mi a pálya?:D
tixx 2010. október 5. 1119 hozzászólás 313.

Már régóta azt csinálja, jogos.
"... kis játékos kis arc, nagy-jó játékos nagy arc, nagyobb-jobb játékos extravagáns arc, DSt extrajátékos, tehát extravagáns extra arc" =DD
Pene 2010. október 5. 7054 hozzászólás 10.

mr.c 2010. szeptember 28. 89 hozzászólás 3034.
nem tetszett a fésze, ezért bannoltáttok?
Pene 2010. szeptember 28. 7054 hozzászólás 10.
Válasz tixx #11. hozzászólására
na, akkor egy én részemről egyszerű kérdés, mostantól milyen egyszerű szavak egyben hozzászólások számítanak flood-nak esetleg " technikai rombolásnak " célzok : " =D , :D , =) , !+ , ígyvan és a további 1 szavas - 1 jeles hozzászólások, akkor honnan számít a dolog személyeskedésnek? pl én voltam az aki felfedezte a holdat, megilyesmi? =D egyenlőre ennyi jutott eszembe hirtelen.
flood alatt a sorozatos hozzászólásokat értjük. technikai romboláson pedig mondjuk egy beszúrt ártalmas kódot, vagy egy óriás karakterhalmazt. olyat, mint ami az én profilomon van a kedvencek fül alatt például a fórumban bannal jutalmazzuk.

a további felvetéseidre nincs pontos válasz. meg amúgy is a moderátor épp aktuális vérmérsékletétől fogg függeni, hogy éppen mivel jutalmaz. ha megjegyezte a neved, mert már sokadszor kell egy kommentedet moderálni, értelemszerűen bajban vagy...

kurtoskalacs: megfontoljuk, tovabbitottam az illetekesnek.
kurtoskalacs 2010. szeptember 27. 14 hozzászólás 7745.
de akkor ha bannoltok valakit , akkor 1 mailt dobhatnátok rá ... mert vannak hülyék akik nem értik miért kapták -.-
tixx 2010. szeptember 27. 1119 hozzászólás 313.
Válasz hunnii #10. hozzászólására
engem az érdekelne, hogy ha inaktiválunk 1 accot, miért nem küldd emailt, amivel reaktiválni lehet?
ez engem is érdekelne, nem küld levelet email-re. =/
"... kis játékos kis arc, nagy-jó játékos nagy arc, nagyobb-jobb játékos extravagáns arc, DSt extrajátékos, tehát extravagáns extra arc" =DD
tixx 2010. szeptember 27. 1119 hozzászólás 313.
Válasz Pene #9. hozzászólására
Ha felfognád azt, hogy mi a topik témája, és vennéd a fáradtságot arra, hogy elolvasd a leírását, magatól is rájönnél, hogy ez nem az a topik, ahova ilyen jellegű problémákat várunk.

Kettő, kérlek inkább csak húzd meg magad, és ne oszd az észt, hogy kik és milyen értelmetlen hozzászólásokat írnak, mikor most vettük le rólad a bant. Először magadat próbáld helyrerakni, utána kommentelgess.
na, akkor egy én részemről egyszerű kérdés, mostantól milyen egyszerű szavak egyben hozzászólások számítanak flood-nak esetleg " technikai rombolásnak " célzok : " =D , :D , =) , !+ , ígyvan és a további 1 szavas - 1 jeles hozzászólások, akkor honnan számít a dolog személyeskedésnek? pl én voltam az aki felfedezte a holdat, megilyesmi? =D egyenlőre ennyi jutott eszembe hirtelen.
hunnii 2010. szeptember 27. 2114 hozzászólás 134.
engem az érdekelne, hogy ha inaktiválunk 1 accot, miért nem küldd emailt, amivel reaktiválni lehet?
if y'all don't like me, BLOW ME!
Pene 2010. szeptember 27. 7054 hozzászólás 10.
Válasz defcon #7. hozzászólására
Problémám, hogy google chrome-al illetve Firefox-al sem tudom átírni a Rendszerüzeneteket felhasználói oldalalom :) A másik hogy IE-vel egyből befagy a honlap... (IE6 elég elavult, dehát ez volt alapból..)

Másik, a blogokba / klán hírekbe értelmetlen beleszólások, pl. 1# hsz-re ráreplyzze hogy "+" és akkor megvan oldva, pedig az csak annyit írt, hogy "ok" :D
----------------
Most jöhetnek a belekötések, hogy mennyit fórumozok!:D
Mennyit?! Sokat. Jelenleg nincs más elfoglaltságom, de túlságosan nem floodolgatok :)
Ha felfognád azt, hogy mi a topik témája, és vennéd a fáradtságot arra, hogy elolvasd a leírását, magatól is rájönnél, hogy ez nem az a topik, ahova ilyen jellegű problémákat várunk.

Kettő, kérlek inkább csak húzd meg magad, és ne oszd az észt, hogy kik és milyen értelmetlen hozzászólásokat írnak, mikor most vettük le rólad a bant. Először magadat próbáld helyrerakni, utána kommentelgess.
Válasz FRG-Fury #6. hozzászólására
Az okot is odafogod írni vagy csak szimplán a időt?
az okot majd mindenki kitalálja. ok nélkül nem bannolunk :)
defcon 2010. szeptember 27. 2787 hozzászólás 81.
Problémám, hogy google chrome-al illetve Firefox-al sem tudom átírni a Rendszerüzeneteket felhasználói oldalalom :) A másik hogy IE-vel egyből befagy a honlap... (IE6 elég elavult, dehát ez volt alapból..)

Másik, a blogokba / klán hírekbe értelmetlen beleszólások, pl. 1# hsz-re ráreplyzze hogy "+" és akkor megvan oldva, pedig az csak annyit írt, hogy "ok" :D
----------------
Most jöhetnek a belekötések, hogy mennyit fórumozok!:D
Mennyit?! Sokat. Jelenleg nincs más elfoglaltságom, de túlságosan nem floodolgatok :)
internazionale giocatore
FRG-Fury 2010. szeptember 27. 1195 hozzászólás 292.
Válasz Pene #5. hozzászólására
hirdeted pl. a mybrute karakteredet, a hackthat accountodat stb.
Az okot is odafogod írni vagy csak szimplán a időt?
Sokan élnek kik meghalhatnának, s sokan meghaltak, kik még élhetnének...
Válasz kabaLa #4. hozzászólására
reklám alatt mit értetek?
hirdeted pl. a mybrute karakteredet, a hackthat accountodat stb.
kabaLa 2010. szeptember 27. 1667 hozzászólás 189.
reklám alatt mit értetek?
nfown 2010. szeptember 27. 1194 hozzászólás 293.
- KÉRETIK NEM SZÉTFLOODOLNI A FELESLEGES HOZZÁSZÓLÁSOKKAL, CSAKIS ARRA HASZNÁLNI, AMIRE VAN! -
Kiado reklamfelulet!
plnq 2010. szeptember 27. 1859 hozzászólás 161.
jóötlet , hajra :)
-romanetpak1-