Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Nem tudok multizni

Létrehozva: 2011. január 9. Létrehozta: andor85 Kategória: BFBC2 19 hozzászólás

Your version is: 515195 Lastest version is: 602574 Nem tudom fel telepíteni a lastest, legútobbi verziót mert ha elkezdem updatelni egy bizonyos idő múlva leáll, a rossz internet csatlakozásra vagy a szerver leállására hivatkozva. ( a net kapcsolatom gyors és eddig egyik játéknál sem volt vele probléma) Gondolom ebből kifolyólag (?) nem látom multiban a szervereket, és nem is tudok multiban egyáltalán játszani (profilt csináltam) Mit tudok tenni, hogy multiban is tudjak játszani? előre is köszönöm a válaszokat! Zsombi

Kumbaja98 2013. február 3. 7 hozzászólás 10244.
(BF3):siros::siros::siros::siros::siros::siros:
Nekem van egy olyan gondom hogy nem csak a multi nem indul hanem a single se.
Ha felakarok csatlakozni szerverre akkor elkezd tölteni a bal alsó sarokba, de vagy nem reagál semmit, vagy eltűnik.. PLS HELP!!!
Balu2222 2012. december 8. 5 hozzászólás 11719.
Sziasztok! Meg vettem a Battlefield 3 premium editiont de nem tok multizni ezt írja a game manager: Game disconnected: could not join server.
ChickHEN 2012. január 1. 84 hozzászólás 3094.
Válasz adamkapi #15. hozzászólására
Ismér kérek minden battlefield felhasználót hogy segitsen nekem abban a kérdeésben hogy mirt pingelek multy-ban! Nem törtszerozók hanem eredetin játszom! Ellöre is köszönöm!
lassú a neted
Peti
Drang 2011. december 28. 2730 hozzászólás 86.
Válasz adamkapi #15. hozzászólására
Ismér kérek minden battlefield felhasználót hogy segitsen nekem abban a kérdeésben hogy mirt pingelek multy-ban! Nem törtszerozók hanem eredetin játszom! Ellöre is köszönöm!
Mire is gondolsz?
Drang over and out!
adamkapi 2011. december 28. 3 hozzászólás 13227.
Válasz MasterboyXX #13. hozzászólására
adamkapi,majd ha megtanulsz ertelmesset,irni akkor irj ide.
Mi a gond? Mit nem írtam jó?
MasterboyXX 2011. december 28. 3540 hozzászólás 51.
adamkapi,majd ha megtanulsz ertelmesset,irni akkor irj ide.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Moderálva...
MasterboyXX 2011. december 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Fantii #10. hozzászólására
Valaki pls help mert css nem müködik azt irja h valami versoi nem jó vagy mi.
Rakd,fel a friss patchet az R11-est.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Fantii 2011. december 27. 1 hozzászólás 21821.
Valaki pls help mert css nem müködik azt irja h valami versoi nem jó vagy mi.
MasterboyXX 2011. december 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Gyuszee #8. hozzászólására
Sziasztok.:D Tud valaki segiteni?:S BF2-n nem enged multizni amikor rá mek hogy connect akk be adja azt a kiss töltés akármit xDDddd utána meg nem csinál semmit :S :siros::siros::siros::siros: valaki segitsen :kacsint::pirul::oO::oO:
Ir,vmilyen hibat ra? Ezt,a sok smileyt nemtom mire velni.
Gyuszee 2011. december 22. 1 hozzászólás 21806.
Sziasztok.:D Tud valaki segiteni?:S BF2-n nem enged multizni amikor rá mek hogy connect akk be adja azt a kiss töltés akármit xDDddd utána meg nem csinál semmit :S :siros::siros::siros::siros: valaki segitsen :kacsint::pirul::oO::oO:
gerebje 2011. augusztus 23. 12 hozzászólás 8060.
Válasz Emerson123 #3. hozzászólására
Hali!

ujratelepített windows 7 után a 1.41patch és a 1.5 patch és punkbuster setup frissítést megcsináltam.
jeszó elfogadása után a a multi ból 5 mp után kidob punkbusterre hivatkozva !
a punkbuster be van kapcsolva és mégis !!!?
Tudna valaki segíteni ???!!! THX!
Szia nálamis ezvolt a gond. Én aztcsináltam hogy letöltöttem a punkbustert a netről utána vmit kiad ott kiválasztod a játékot és utána futnifog.
Bull13 2011. augusztus 15. 35 hozzászólás 5063.
A fájlokat automatikussan írja felül .

http://www.fileplanet.com/217662/210000/fileinfo/Battlefield:-Bad-Company-2-Patch-v602574-R10

:)
Relly-hun- 2011. augusztus 15. 7 hozzászólás 9980.
Mely fájlokat kellene felülírni pontosan?
Válasz Emerson123 #3. hozzászólására
Hali!

ujratelepített windows 7 után a 1.41patch és a 1.5 patch és punkbuster setup frissítést megcsináltam.
Vmi. blokolja a punkbustert. Van vmi. virusirtod egyebb program?
Hali!

andor85 2011. január 11. 1 hozzászólás 19053.
Válasz The_godfater #1. hozzászólására
Szia tölsd le ezt http://www.fileplanet.com/217662/download/Battlefield:-Bad-Company-2-Patch-v602574-R10
Ez egy úgynevezett "Offline patch"

Használat:
1. Letöltöd
2.Tömörited
3. Futtatod felülírod a fájlokat és mehet a multi:)
Szia! Nagyon szívesen!:)
Szia tölsd le ezt http://www.fileplanet.com/217662/download/Battlefield:-Bad-Company-2-Patch-v602574-R10
Ez egy úgynevezett "Offline patch"

Használat:
1. Letöltöd
2.Tömörited
3. Futtatod felülírod a fájlokat és mehet a multi:)