Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

756Zogya 2006. június 27. 573 hozzászólás 690.
Válasz Csoya üzenetére (#8861): utolsó nagyonadja, többi ocska^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
opr 2006. június 27. 77 hozzászólás 3311.
A szülõk bemennek a gyerekük szobájába és meglátnak az ágyán egy szado-mazo újságot. Az apa hosszas töprengés után: Szerintem ne verjük meg. :D:D:D^^
SosMogyi 2006. június 27. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Csoya üzenetére (#8861): ezek nagyon fájdalmasak :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Csoya 2006. június 27. 253 hozzászólás 1466.
Biró a vádlottnak: -Hát,ha igaz amit állit,hogy maga homokos,akkor nem értem,hogy erõszakolhatott meg egy apácát???! -Háááát,már elnézést biró úr, de én hátulról azt hittem Zorró az....... ^^ _______________________________________________________________ Mit kérdez a pedofil a menyországban,amint odakerül? -???? -Hol a kisjézuska???!! :D _______________________________________________________________ Legmélyebb hang a világon? -???? -Bányászfing... :) _______________________________________________________________ Mire várnak az emberek a moziban? -???? -Ady Endre! :kira
pff^^
MaDEyE 2006. június 27. 1654 hozzászólás 193.
Petek én fisán dorok Petsz te fisán dorsz Pet õ fisán dor! Én sike, te fuszos Te sike, õ fuszos Õ sike, mi fuszos Misike, tifuszos! Sry ha már voltak, nemrég eszembejutottak és jót röhögtem rajtuk. :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
Huan 2006. június 27. 682 hozzászólás 546.
Válasz opr üzenetére (#8857): wáháhá :D
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
opr 2006. június 27. 77 hozzászólás 3311.
Tanár az osztályhoz: - Ha annak az esélye, hogy a vajas kenyér a vajas felére esik 5 a 9-hez, és közben 32 km/h-s szél fúj, akkor hány éves vagyok? Mindenki hallgat, csak Pistike jelentkezik: - A tanár úr 42 éves. - Igen. De honnan tudtad? - A bátyám 21 és félig hülye. :D:D:D
Revolution 2006. június 27. 971 hozzászólás 374.
[quote=rambo6 írta(#8854)]Agresszív kismalac megy az erdõben. Egyszer csak egy apáca jön vele szemben, megfejeli majd azt kiáltja: - Gyenge vagy, Batman! --------------------------------- [/quote] Ez nagyon nagy :D
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
armithis 2006. június 27. 5151 hozzászólás 21.
hááátszél :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
rambo6 2006. június 27. 203 hozzászólás 1713.
Story-s: Egyik este a fiúkkal voltam bulizni. Megígértem a feleségemnek, hogy éjfélre itthon leszek ... esküszöm! Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott le. Hajnali három felé, tökre bemákolva hazaindultam. Épp az ajtón belül voltam, amikor az elõszobában a kakukkos óra beindult és háromszor kakukkolt. Hirtelen, mivel tudtam, hogy a feleségem valószínû felébred, kakukkoltam kilencszer. Igazán büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam, még részegen is, hogy egy esetleges veszekedést elkerüljek. Másnap reggel a feleségem megkérdezte mikor értem haza, erre én mondtam, hogy 12-kor. Nem látszott felindultnak egyáltalán Mázlim van! - gondoltam. Viszont megjegyezte, hogy új kakukkos órát kell szereznünk. Mikor kérdeztem tõle hogy miért, így felelt: - Hát tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe", aztán még 4-szer kakukkolt, majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3-szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2-szer és aztán egy nagyot fingott. ------------------------------------ Agresszív kismalac megy az erdõben. Egyszer csak egy apáca jön vele szemben, megfejeli majd azt kiáltja: - Gyenge vagy, Batman! --------------------------------- - Hallo,itt Sam beszél. - Itt pedig hátszél fúj.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz 756Zogya üzenetére (#8852): nem is ocska
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
nem is te lennel^^^^,csak ocska^^
- Miért nincs a méhecskének 43 lába? - ??? - Mert letaposná a virágot. - Miért nehéz elejteni az elefántot? - ??? - Mert elõbb fel kell emelni! Pistike kérdezi az apukájától: - Apuci! Mi az a piros gomb? - Nyomd meg, kisfiam, és megtudod! - Aaauuu! Ez harap! - A nyulak már csak ilyenek
756Zogya 2006. június 26. 573 hozzászólás 690.
uccsó teccik^^
opr 2006. június 26. 77 hozzászólás 3311.
A cég igazgatóhelyettesének felesége váratlanul betoppan a férj irodájába, és ott találja a titkárnõt a férfi ölében. A férj pillanatnyi habozás nélkül elkezd diktálni: - ...és összefoglalva uraim, hiány ide, hiány oda, itt, az irodában nem vagyunk képesek továbbra is egyetlen székkel ellátni a feladatunkat. tudom hogy gyenge kicsit de gondoltam feldobom a topicot hátha ennek hatására valakinek eszébejut v.mi jó vicc :D Eddig hülye voltam de most vettem egy 360°-os fordulatot!!! ^^
Csoya 2006. június 25. 253 hozzászólás 1466.
2 matrózos: Süllyedõ hajón kérdezi a kapitány: -Emberek,van önök között valaki aki hisz Istenben,és az ima erejében? -Igen,én buzgó Istenhivõ vagyok. -Akkor jó,imádkozzon,mert 1 hellyel kevesebb van a mentõcsónakban. ^^ Egy tengerész bemegy a bárba,és azzal dicsexik,hogy az õ polipja bármely hangszeren tökéletesen játszik,és erre fogadni is lehet.Nosza jön a mexikói egy gitárral,de a polip Jimi Hendrixet megszégyenitõ szólót vág le,a tengerész meg kasziroz. Jön egy néger a trombitával, de a polip Luis Armstrongot is megszégyenitõ szinvonalon ad elõ,a tengerész ismét kasziroz. Jön a skót odaadja a skótdudát.A polip tanácstalan. -Nyertem-mondja a skót,-ezt nem tudod megszólaltatni. -Megszólaltatni??!Én szeretkezni fogok vele bazze,mihelyt leszedem róla ezt a flancos bõrpizsamát! :]
Revolution 2006. június 24. 971 hozzászólás 374.
Válasz Csoya üzenetére (#8845): Ez nagy nagy :D Válasz Csoya üzenetére (#8843): Innen meg a nyuszikás a nagyon jó de a cigany se rossz :D.
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
armithis 2006. június 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Csoya üzenetére (#8843): anya csak egy van :D
Csoya 2006. június 24. 253 hozzászólás 1466.
Nyuszika beront a medvéhez a hentesüzletbe. -kérek 1 liter húst. -nyuszika,elõször is jó napot kivánok,talán,másodszor meg a hust kilóra mérik.Nahh mennj ki és próbáljuk el elõlröl az egészet. Nyuszzika ismét csak beront: -kérek egy liter hust. -Nyuszika most mondom hogy kell köszönni is ha belépsz valahova,és a hust KILÓRA MÉRIK!Nahh gyere cserélünk legyél te az eladó,majd én leszek a vevõ. Kisétál a medve,bejön köszön: -Jónapot kivánok,kérnék szépen 1 kg hust. Mire nyuszika: -De hülye vagy medve nem hoztál üveget!!! :] ^^ :kira
HeroZs 2006. június 24. 1062 hozzászólás 331.
Válasz Csoya üzenetére (#8843): nem volt, de a 3. old :)
szia ember-akit-szeretek-mert-adott-nekem-netlimiter-cracket!
Csoya 2006. június 24. 253 hozzászólás 1466.
-Miért büdös a cigány? -????! -Hogy a vak is le tudja köpni! :D ________________________________________________________________ Piroska megy az erdõben,találkozik a farkassal,kérdi tõle: -Te farkas miért olyan nagy a füled? -Hogy jobban hallhassalak. -És farkas,miért olyan nagy a szemed? -.....Hát nem látod,hogy éppen szarok,bazzeg??!!..... :hey ^^ ________________________________________________________________ Gyerekeknek fogalmazást kell irni ezzel a cimmel:[b]anya csak 1 van[/b] Másnap olvassák a munkákat,névsor szerint: Elsõ: -Én mindég segitek anyukámnak mosogatni,ezért õ mindég segit a tanulásban,ezért mondom én,hogy [b]anya csak 1 van[/b]. Második: -Engem mindég megdicsér a tanitó néni,ezért anyukámtól minden szülõértekezlet után kapok valamit,ezért mondom én,hogy [b]anya csak 1 van[/b]. Pistike: -Multkor jött anyához egy bácsi,anya azt mondta,hogy vigyek neki 2 sört,mire én anyának: -Bazzeg [b]anya,csak 1 van[/b]!!! ;) (bocs ha már voltak) HF :kira
Kos 2006. június 23. 155 hozzászólás 2092.
ugh... nem találtam meg a vodnak szánt topicot... de nagyon jok :D:D pláne a tovika vs dexynél :D:D " 5*25 az jozan paraszt ésszel is 100 " :D:D ez nagyon jo :D:D
SosMogyi 2006. június 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#8835): jók :) Válasz RaVE üzenetére (#8840): mind2 régi
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
RaVE 2006. június 23. 3931 hozzászólás 39.
Válasz Vektor13 üzenetére (#8837): elsõ jó :], második régi :dread
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Csoya 2006. június 23. 253 hozzászólás 1466.
Egy régi,de jó: Egy katona kifogja az aranyhalat,szokásos 3 kivánság,elsõ: 1.Pattanjon le róla a golyó, 2.teste álljon ellen bármilyen tõrnek,kardnak,vagy késnek, a harmadikon jó hosszan gondolkodik,majd igy szól: 3.tudod mit,legyen nekem is akkora,mint annak a lónak. Rögtön utána elmegy a baka egy kocsmába,azt mondja ott az egyiknek: -lõjj le ha tudsz.A fickó némi vonakvás után rálõ,és a golyó lepattan róla. -te,szurj le a késeddel,ha mersz.ez a figura már csak kiváncsiságból megpróbállja leszúrni,de hiába,nem ér neki semmit a kés. Tömeg lesz a katona körül,hogy megnézzék ki a fene lehet ez. -ez még semmi,mondja a baka,ezt nézzétek,és letolja az alsónagrágját. Mire a tömeg kórusban: Fujjjj bazzeg mekkora szõrös pina!!!! :O :D x|
joeczar 2006. június 22. 1473 hozzászólás 224.
Válasz rambo6 üzenetére (#8835): ez tényleg ütõs :kira
United Universe Clan - Then & Now
Vektor13 2006. június 22. 1178 hozzászólás 298.
Két szõke találkozik: -Képzeld tegnap voltam terhességi teszten! -És nehezek voltak a kérdések? Az egyik bekapcsolja a mobilját,a másik elkezdi kukkolni és megszólal: -Jé neked is 4 csiilag a PIN kódod? :))
If i can make scars, do i have the power to heal them?
RaVE 2006. június 22. 3931 hozzászólás 39.
[quote=rambo6 írta(#8835)]Évezredek óta hibás az a nyelvszabály miszerint lány-nyal, legény-nyel. Lásd a helyes szabályt: lány-nyel, legény-nyal. [/quote] lol bazzeg :$ :]
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
rambo6 2006. június 22. 203 hozzászólás 1713.
Évezredek óta hibás az a nyelvszabály miszerint lány-nyal, legény-nyel. Lásd a helyes szabályt: lány-nyel, legény-nyal. ---------------------------- Fogyókúra tanácsok A szex a legpraktikusabb módja a súlyleadásnak. Tekintsük át, milyen cselekedetekkel mennyit fogyhatunk: Ruha levétele A beleegyezésével.....................12 kalória A beleegyezése nélkül.................187 kalória A melltartó levétele Mindkét kézzel.........................8 kalória Egyik kézzel..........................12 kalória Egyik kézzel, miközben pofoz..........37 kalória Szájjal...............................85 kalória Gumióvszer felhúzása Erektált céltárgyra....................6 kalória Erekció nélkül.......................315 kalória Elõjáték A csikló megkeresésével................8 kalória A G pont megkeresésével...............92 kalória Egyikkel sem törõdve...................0 kalória Aktus közben A partnert megemelve..................12 kalória A padlóra fektetve.....................8 kalória Pozitúra Misszionárius póz.....................12 kalória 69-es póz fekve........................8 kalória 69-es póz állva......................112 kalória Bevásárlókocsi póz...................216 kalória Olasz csillár póz....................912 kalória Orgazmus Valódi...............................112 kalória Színlelt.............................315 kalória Utójáték Az ágyban fekve maradni...............18 kalória Kiugrani az ágyból....................36 kalória Megérteni, miért ugrott ki az ágyból.816 kalória Második erekció produkálása 16 és 19 éves kor között..............12 kalória 20 és 29 éves kor között..............36 kalória 30 és 39 éves kor között.............108 kalória 40 és 49 éves kor között.............324 kalória 50 és 59 éves kor között.............972 kalória 60 éves kor felett..................2916 kalória Öltözés Csendben..............................32 kalória Sietve................................98 kalória A férj ajtónyitását hallva..........1218 kalória
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SosMogyi 2006. június 22. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Vektor13 üzenetére (#8825): a 2. az poén
O_Neil 2006. június 22. 373 hozzászólás 1048.
Csinos titkárnõ ül a megbeszélésen és egy férfi egyfojtában bámulja, erre a titkárnõ:Kérem le venne valamit a melleimrõl?Csávónak felcsillan a szeme ,igen kérem micsodát? A tekintetét.... :D :D
Tomker-Akidna 100% Volume !!! Ha ezt te csináltad Tomker akkor felyezd be de legalább ilyen jó legyen végig és legyen vagy 6 perces :D am ez a csengõhangom XD
Smoke 2006. június 22. 1085 hozzászólás 322.
Válasz armithis üzenetére (#8820): arra céloztam, hogy még általános suliban hallottam utoljára ^^
Reality is a Lie...
Reaper 2006. június 22. 259 hozzászólás 1431.
Válasz wattamas üzenetére (#8829): Éva kérdezi Ádámot amúgy... :]
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Dromedar 2006. június 22. 1571 hozzászólás 210.
Válasz Csoya üzenetére (#8828): A kõmûveses esetrõl már énis hallottam
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
wattamas 2006. június 22. 35 hozzászólás 5034.
Egy rövid: Ádám és Éva a paradicsomban... Ádám: Szeretsz???? Éva: Háááát kit szeressek b*zdmeg!!!
............................................................................
Csoya 2006. június 21. 253 hozzászólás 1466.
-Melyik a legjobb szilva? -???! -Pina puszilva! :kira :$ És egy megtörtént eset,nem vicc: Kõmûves tornacsukájába beleesett egy kavics.Megfogta a betonkeverõt(ami be volt kapcsolva),és elkezdte rázni a lábát,hogy majd kiesik a kavics.Meglátta ezt egy kollegája,aki azt hitte hogy rázza az áram,és a 10 kg-s kalapáccsal akkorát a kezére vágott,hogy az 7 helyen eltört! :O :D Errõl eszembe jutott egy másik vicc: 2 szõke barátnõ találkozik.Az elsõ: -képzeld mi történt ma,3 helyen eltörtem a kezem. Mire a másik: -hát én a helyedben nem mennék többet arra a 3 helyre vissza........! ^^ :hey :D
armithis 2006. június 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Vektor13 üzenetére (#8825): nyuszis az jo :D
Válasz vektor13 üzenetére:nem rossz,csak 1 hete volt :D :kira
Vektor13 2006. június 21. 1178 hozzászólás 298.
Megy a nyuszik az erdõben egyszer csak a fejére esik 1 piros bicigli. Felnéz, nem lát semmit. Megy tovább, megint a fejére esik egy pont ugyanolyan piros bicikli. Felnéz, nem lát semmit. Megy tovább, megint a fejére esik egy ugyanolyan piros bicigli. Felnéz; meglátja a baglyot: -Te dobálsz bagoly??! -Igen. Nyuszika találkozik a medvével: Fú bazze medve mi történt velem. Lementem a diszkóba, összetalálkoztam 1 gyönyörû csajjal. Ittunk 1 kicsit aztán a csaj felinvitált a lakására. Bevitt a hálóba, lefeküdt az ágyra széttárta a lábait és azt mondta:-MINDENEM A TIÉD!! -Hejj medve ha te is ott vagy még a hûtõt is elvihettük volna! :$ ^^
Oki,hehehh :D Különben is egy almafára nehezen mászna fel egy tigris,mert szétzuttyanna alatta ;) ..és 1-2 fafajta: -Hogy hivják a sárgaföldi fiu együttest? -????! -Hangya Boy(s) ^^ _________________________________________________________________ -az angol költõt? -????! -Remember(rim-ember) :) Hja és utána néztem,tényleg ororszlán van benne,csakhát nem akartam belekeverni az oroszokat...... :] :kira
SosMogyi 2006. június 21. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Csoya üzenetére (#8816): Válasz Smoke üzenetére (#8819): jah ez télleg oroszlánnal van :)
Vektor13 2006. június 21. 1178 hozzászólás 298.
Csojja a második az fájt... :D
Aradebil 2006. június 21. 860 hozzászólás 429.
Válasz Breach üzenetére (#8815): ááááááá x|
armithis 2006. június 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#8819): 80-as evekben? en anyu meheben hallottam egy sejttol!
Smoke 2006. június 21. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Csoya üzenetére (#8816): Válasz Cedric üzenetére (#8818): ez a viccet oroszlánnal ismertem (még a 80as évek végén :D), mert az kevésbé mászik fára :)
Reality is a Lie...
Cedric 2006. június 21. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Csoya üzenetére (#8816): csak 1 a baj a tigris tud fáramászni de semmi baj :kira
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
opr 2006. június 21. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Csoya üzenetére (#8816): találós kérdés kurva jó!!! :kira
A skinhead kizavarja a cigány familiát a tiszához,és azt mondja nekik: -aki át bir úszni egyik felérõl a másikra,abból skinhead lesz és velünk tarhat,aki nem,az meghal! beugrik az anya,az apa és a gyerek a vizbe.Az anya féluton nem birja tovább,megfullad.Az apa ér at elõbb.Kérdi tõle a skinhead: -a fiad mindjárt megfullad,nem segitesz neki? Mire az apa: -tfö(köp 1et) hülye kis cigánynak,segit a f*szom!!! :D __________________________________________________________________ És egy találós inkább,mint vicc: Egy sivatagban vagy,körülötted csak a homok,megtámad egy tigris,neked a zsebedbe van egy alma,de a zseb be van varva,mit teszel? -????! Elõször is csak vársz,mert a türelem rózsát terem,letépsz a rózsáról egy tövist. Kivágod vele a zsebed,eldobod az almát,mivel az alma nem esik messze a fájától.Felmászol a fára,jót nevetsz,hogy hogy lóvátetted a tigrist,felülsz a lóra és elvágtázol!!! :kira :]
Breach 2006. június 20. 1798 hozzászólás 170.
Két tehén beszélget, megszólal az egyik: - Hé, te tegnap fölhívott anyád... - És mit mondott? - Mú ^^
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!