Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Az agresszív kismalac találkozik egytündérrel: -szerbusz kismalac, mivel nagyon jó kedvem van, teljesítem 3 kívánságod. -az 1: legyen szaros aseggem. -rendben. -legyen még szarosabb! -rendben. -NYALD KI!!
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Aradebil 2006. május 10. 860 hozzászólás 429.
Válasz opr üzenetére (#8464): ááá leesett, :kira :kira :kira
armithis 2006. május 10. 5151 hozzászólás 21.
puha vicc :) dejo ^^
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
triAz_ 2006. május 10. 1069 hozzászólás 327.
Válasz opr üzenetére (#8463): Na leestett olyan 5 percel az olvasás utan!jó! :kira
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
opr 2006. május 10. 77 hozzászólás 3311.
Rénszarvasok Megy a Télapó rénszarvas-szánon, sebesen suhan a havas tájon. Elöl vágtat Rudolf, a fekete orrú rénszarvas. Szorosan a nyomában Rudolf, a barna orrú rénszarvas, aki csak annyiban különbözik Rudolftól, a fekete orrútól, hogy nem tud olyan gyorsan megállni.:D:D:D
Lord_G 2006. május 9. 599 hozzászólás 648.
roosz topik ^^
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
opr 2006. május 9. 77 hozzászólás 3311.
Válasz siegerman üzenetére (#8459): bazeg ez de gagyi... ráadásul régi is és régen is szar volt :] nade én is írtam már be szart úgyhogy el van felejtve :D
Scarface 2006. május 9. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#8451): nem is azért jajgatok ^^ Válasz Cedric üzenetére (#8455): jóóez :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Aradebil 2006. május 9. 860 hozzászólás 429.
Válasz siegerman üzenetére (#8459): siegermann légyszives ezeket a nagyon gyenge vicclapról másolt vicceket hanyagold,köszi :noo
Móricka elmegy atanára lakására, és kérdi: -Tanító néni, a házunk még messze van, és nagyon elfáradtam. Lepihenhetek? -Najó, gyere. Este lesz és még Móricka mindigalszik. A tanár befekszik mellé. -Tanító néni, bedughatom a kisujjamat aköldökébe, mert anyukámnak isbeszoktam. -Legyen. Kis idõ múlva. -Móricka, az nem aköldököm. -Nekem se a kisujjam.
A tapasztalat nem win, de a win tapasztalat. Amíg szorítod a fegyvert nem vagy halott. A környezet alakítja az embert, és az ember alakítja a környezetet.
Válasz SosMogyi üzenetére (#8456): :D
armithis 2006. május 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Cedric üzenetére (#8455): jok :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SosMogyi 2006. május 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Cedric üzenetére (#8455): hehe :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Cedric 2006. május 9. 8720 hozzászólás 5.
1-2 pajzán: Íme a lojális titkárnõ története: - Igazgató úr! Bent van? - Igen. - oh, milyen nagy... Hány típusa van a nõknek? - Három. A facér, a nagyon facér és aki él-hal a facér. Mi az, amit két fiú tud egyszerre csinálni, de két lány nem? - Egy bilibe pisilni.
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Aworrd 2006. május 9. 23 hozzászólás 6124.
Hogy hívják az orosz kertészt? -Ivan Gyeprefos
Arcsi 2006. május 8. 255 hozzászólás 1450.
Mi az amikor két szomszéd a kerítésüknél beszélget? - Telek-kommunikáció ------------------------------------------------------------------ - Mit mond az orosz a halálos ágyán? - Szentpétervár :kira :kira :kira
Mi a különbség az akácfa és az anyós között? Az akácfa nem vérezi össze a láncfûrészt.
A tapasztalat nem win, de a win tapasztalat. Amíg szorítod a fegyvert nem vagy halott. A környezet alakítja az embert, és az ember alakítja a környezetet.
armithis 2006. május 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#8450): pedig nem is olyan jok
Scarface 2006. május 8. 657 hozzászólás 567.
Válasz armithis üzenetére (#8449): ajajaj :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
- Honnan tudni, hogy meghalt a vakond? - Felülrõl szagolja az ibolyát. - Melyik az a szent, akit az anyósával együtt ábrázolnak? - ??? - Sárkányölõ Szent György! utobbi ovis de jo azert
SosMogyi 2006. május 8. 3354 hozzászólás 54.
Válasz siegerman üzenetére (#8444): aú.... x|
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Válasz Antares üzenetére (#8446): ja olvass erettsegi topiikot :D
Antares 2006. május 8. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#8445): hehe, neked van 5000+ fórum hozzászólásod és te mered csitítani a kommentláma ambícióit? ^^
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
leo kollega csinalja mar ugy, hogy egyben ir 3 viccet nem kulon-kulon, koszontuk!
Segítõkész járókelõ megpillant egy sofõr nélküli guruló kocsit. Halált megvetõ bátorsággal bepattan a vezetõülésre és berántja a kéziféket. Kiszáll a kocsiból, és büszkén mondja a közelben álldogáló overálos embernek. - Képzelje, én állítottam meg az autót. Mire a másik: - Tudom, én toltam.
Antares 2006. május 8. 4109 hozzászólás 35.
Válasz SosMogyi üzenetére (#8442): az haggyán de még szarok is ^^
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
SosMogyi 2006. május 8. 3354 hozzászólás 54.
ezt egyben nemlehetett volna leírni? :noo
leo25 2006. május 8. 0 hozzászólás 56908.
ja és a vicc is :D - Kenyér van? - Elfogyott. - Zsömle? - Az is. - Kifli? - Az sincs. A vevõ idegesen kimegy az üzletbõl, de a pék utánamegy és megveregeti a vállát: - Elfelejtettem mondani, perec sincs.
ez érdekes de nekem teccett:)
Öreg bácsi beleharap az almába, mire ott marad a felsõ fogsora. Beleharap mégegyszer, mire ott marad az alsó is. Eldobja az almát: - Nesze vazzeg, edd egyedül!
Egy azonosíthatatlan alak elszellenti magát a zsúfolt autóbuszon. Egyszer csak megszólal egy dörmögõ hang: - Bezzeg dohányozni tilos!
ezt nemrég olvastam és soxor eszembe jut ha egy öreg embert látok:) Öreg, ráncos, töpörödött anyóka a temetõ kapujában a sírásóhoz: - Mondja már, merre van a 33O-as parcella 22-es sír! - Szeretem ezeket, kicsámpáznak itt, aztán nem találnak vissza!
2006. május 8. hozzászólás .
Válasz Arcsi üzenetére (#8429): de akkor miért ti találtok ki? ugyanígy hallottam évekkel ezelõtt (8+)
Aworrd 2006. május 8. 23 hozzászólás 6124.
TESCO=Társadalmilag Elfogadott Selejtes Cuccok Olcsón :kira
Arcsi 2006. május 7. 255 hozzászólás 1450.
Válasz Scarface üzenetére (#8432): Ja, de csak osztályfõnökit kaptunk.. Azt meg leszarom :D
Scarface 2006. május 7. 657 hozzászólás 567.
Válasz Arcsi üzenetére (#8426): ezf*sza :kira
Válasz Arcsi üzenetére (#8425): télleg? :D Derék-derék :kira
rambo6 2006. május 7. 203 hozzászólás 1713.
"Mit ugrálsz itt mint Szerb paraszt a lopakodón??" ;) ------------------------------------ Két rendõr vizibicikli-kölcsönzöt nyit. Az egyik rendõr bemondja a hangosbemondóba: - 9-es, jöjjön ki, lejárt az ideje! Mire a másik rendõr odaszól az elsõnek: Te, nekünk, csak 8 vizibiciklink van. - 6-os, 6-os, csak nincs valami baj?
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
armithis 2006. május 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Arcsi üzenetére (#8423): ez jooo, :D koszi megerintetted a szivemet!
Válasz Vampire üzenetére (#8427): attól még jó
Ezeket kifelejtettem sry: Tegnap becsaptam egy ajtót. Azt mondtam neki, hogy nyitva van. A vonaton utazók között, egy férfi minden 10 percben kiszór a nyitott ablakon egy csipetnyi, valami port. Egy másik utas végül megkérdezi: - Mondja úram, mit szór ki az ablakon? - Úram!..ez nünúke por! - És az mire jó? - Oroszlánok ellen! - Dehét itt nincsenek oroszlánok! - Nem baj, ez sem valódi nünüke por! :kocka
2006. május 7. hozzászólás .
Válasz Arcsi üzenetére (#8425): 1000éves vicc:|
Még 1 pár fa: Megy két HONYA a sivatagban. Velük szembe jön egy kopasz HONYA. Megszólal az egyik: -Nézdd má', TAR-HONYA! :kocka - Vigyázz, rád esik a margarin ! - RÁM A margarin ? :kocka A sajnálat hátra tekint, az aggodalom elõre, míg a remény felfelé. Ha mindig igazat mondasz, nem kell, hogy jó legyen a memóriád. Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az õ szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal. Olyan jó vagyok az ágyban, hogy néha már a saját nevem sikongatom. A nyelv az emberi test legnehezebb része, kevesen bírják tartani. A hitelezõk memóriája általában jobb, mint az adósoké. Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz. Semmi sem lehetlen annak, akinek nem saját maga kell megcsinálnia. A kutyákat azért szereti mindenki, mert a farkával csapkod, nem a nyelvével. A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság pedig az ébresztõóra. Nem szeretnék gyereket. A macskám allergiás rá. Nem vagyok sznob. Csak jobb vagyok nálad. Egyszer amnéziám volt - vagy kétszer? Pénzért nem lehet boldogságot venni. Viszont bérelni annál inkább. A férfi kétszeres árat is megad azért, amire szüksége van. A nõ csak fele árat ad azért, amire nincs szüksége. Az szép, ha egy nõ okos, de okosabb, ha szép. A mohának mindig a déli oldala fás. A lónak két oldala van, mégsem hanglemez. Megöregedtél, ha a szombat esti láz helyett már csak szombat esti hõhullámok jönnek. A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi. Sose vegyél el szép nõt! Egyszer úgyis elhagy. Igaz, hogy a csúnya is, de az kevésbé fájdalmas. A sör lassan butít. De nem baj, én ráérek... Kisasszony, lefeküdne egy idegennel? Nem? Akkor hadd mutatkozzam be... A biztonságos szex kulcsa a kezedben van! Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi. Maradj távol a görényektõl és a politikusoktól. A pszichiáter olyan ember, aki sok pénzért olyan dolgokat mond neked, amiket a feleséged ingyen is. Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van. :kocka Iskolaban a gyereke rajzoran rajzolnak. A tanar, odamegy Pisitikehez. -Mit rajzolsz Pistike? -Egy tehenet, ami loheret, meg fuvet legel. -Es hol van itt a fu, meg a lohere? -Hat mar nincs itt, mert lelegelte a tehen. -Es hol van a tehen? -Hat mar elment, mert mindent lelegelt. :kocka - Mi az: piros és lassú? - Csigavér. :kocka - Mi az: hosszú, kék és vérzik? - Sebesvonat. :kocka Mit mond az indián, amikor a feleségét a vízesésnél agyonüti egy leesõ szikla? - Már megint tönkretette a vízkõ a mosógépemet! :kocka A kéményseprõ hazér a munkából, nézegeti magát a tükörben: - Hmmm...., a koromhoz képest jól nézek ki. :kocka Két hülye sétál az utca két különbözõ oldalán. Egyszer az egyik talál egy konzervesdobozt, és átdobja a másiknak. - Te hülye, miért dobtad át? - Mert rá volt írva, hogy a túloldalon nyitandó... :kocka Kevés (vagy), mint a hajnali gerlefing. Kevés (vagy), mint a lepkefing. Kevés (vagy), mint a trójai faló az epsomi derbin. Kevés (vagy), mint a vasárnapi tízórai [ti.a seregben vasárnap nem adtak]. Kevés (vagy), mint Amodentben a fogkrém. Kevés (vagy), mint anyádban a jóindulat. Kevés (vagy), mint árvaházban a szülõi értekezlet. Kevés (vagy), mint Auschwitzban a tízórai. Kevés (vagy), mint Balaton szeletben a hullámzás. Kevés (vagy), mint börtönben a vészkijárat. Kevés (vagy), mint Camping sajtban a sátorrúd. Kevés (vagy), mint Camping sajtban a sátorvas. Kevés (vagy), mint cápák közt a vegetáriánus. Kevés (vagy), mint dobostortában a dobpergés. Kevés (vagy), mint dobostortában a ritmusérzék. Kevés (vagy), mint erdõtûznél a vízipisztoly. Kevés (vagy), mint erdõtûznek a mókuspisi. Kevés (vagy), mint esõben a hajszárító. Kevés (vagy), mint gépsonkában az alkatrész. Kevés (vagy), mint harmatos fûben a gyíkpisi. Kevés (vagy), mint hullaházban a tömegverekedés. Kevés (vagy), mint kecskebékán a zöld festék. Kevés (vagy), mint kopasz valagon egy szál szõr. Kevés (vagy), mint lakatlan szigeten a tömegverekedés. Kevés (vagy), mint Ladában a lóerõ. Kevés (vagy), mint lágerben a repeta. Kevés (vagy), mint lánykollégiumban a fitymacsattogás. Kevés (vagy), mint lócitromban a C vitamin. Kevés (vagy), mint lócitromban a nyerítés. Kevés (vagy), mint lószarban a citrompótló. Kevés (vagy), mint Mackó sajtban a brummogás. Kevés (vagy), mint madártejben a csipogás. Kevés (vagy), mint mákos tekercsben az önindukció. Kevés (vagy), mint Mese sajtban a mesemondó. Kevés (vagy), mint mocsárnak a hõsugárzó. Kevés (vagy), mint Salvadorban a fegyverszünet. Kevés (vagy), mint Sport szeletben az atlétika. Kevés (vagy), mint sündisznóban a dauer. Kevés (vagy), mint szarban a vitamin. Kevés (vagy), mint szerelõben a golyóscsapágy. Kevés (vagy), mint térdkalácsban a mazsola. Kevés (vagy), mint törökmézben a janicsár. Kevés (vagy), mint Turista sajtban a hátizsák. Kevés (vagy), mint Turista szalámiban az idegenvezetõ. Kevés (vagy), mint újoncnak a szabadság. Kevés (vagy), mint ûrhajón a pótkerék. Kevés (vagy), mint vöröshagymában a proletáröntudat. Kevés (vagy), mint zokniban a friss levegõ. Kevés (vagy), mint Quasimodo 200 háton. na byebye
Válasz Scarface üzenetére (#8424): lol, ezt angolórán találtuk ki a haverommal, le kellett mennünk az igazgatóhoz, mert nem bírtunk magunkkal
Válasz Arcsi üzenetére (#8423): EZFÁJT (nagybetûvel)
armi, te szereted a fákat?? nesze: -Mi a különbség a tévedés és az üvegtál között? -??? -Az, hogy a tévedés lehet fatális!! :kocka :kocka :kira :kira
azaz :D
armithis 2006. május 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Nadril üzenetére (#8419): miaz hogy nem eltem, Akkor szulettem! szerinted ki tort elo a ficko mellkasábo?
756Zogya 2006. május 7. 573 hozzászólás 690.
az nem lenyeg, armi viccek akkoris voltak
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Nadril 2006. május 7. 1032 hozzászólás 344.
Válasz armithis üzenetére (#8418): akkor meg nem is eltel. :)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.