Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Nadril 2006. május 7. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Draco üzenetére (#8414): ez a szovicc kb az alien trilogia 1. reszevel egyidoben jelent meg. Idosebb, mint ti. ^^
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Antares 2006. május 7. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Draco üzenetére (#8414): nem, írásban is jó ^^
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
PhArAo 2006. május 7. 2737 hozzászólás 85.
[quote=Draco írta(#8414)] - Miért [i]alien[/i] az [i]alien[/i] ? - Mert a földön nem él ilyen... [/quote] bazmeeeeeg:D:D:D
RIP Ödi
Draco 2006. május 6. 0 hozzászólás 34200.
ÛBER FA, lehet hogy már volt!!!! - Miért [i]alien[/i] az [i]alien[/i] ? - Mert a földön nem él ilyen... igaz ez csak szóban jó, de ott nagyon :D ß)
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
armithis 2006. május 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Nadril üzenetére (#8412): tenyleg szar, foleg hogy hozott anyagbol dolgoztal De az a vicc tetszett, hogy "furdoszobaban" :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nadril 2006. május 6. 1032 hozzászólás 344.
Most talaltam ki a furdoszobaban(szar): Mi az, amit a protossok esznek a gyorsbufeben? Hydratál.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Az anyós látogatóba érkezik a lányához. -Meddig marad, anyuka? -kérdezi a veje. -Ameddigszívesen láttok, fiam. -Hát még egykávét sem iszik meg?
A tapasztalat nem win, de a win tapasztalat. Amíg szorítod a fegyvert nem vagy halott. A környezet alakítja az embert, és az ember alakítja a környezetet.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#8401): ezt mát én is bejátszottam de én mutattam a bérletet is :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
rambo6 2006. május 5. 203 hozzászólás 1713.
joovaaaa naaa En meg nem olvastam!! :ehh
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Válasz rambo6 üzenetére (#8407): ezek eléggé oldak kb most olvasom 10x de azért nem volt rossz... noOFF: Hitlerhez bemegy egy zsidó kisgyerek -elnézést láthatnám az apámat? -persze, mi a neve? -Kovács Péter -folyosó végén balra 2. szoba felülrõl 3. polcs 4. oszlop 7. szabban.
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
rambo6 2006. május 5. 203 hozzászólás 1713.
"Bemondónõ" Réges-régen a tévé hõskorában, még esténként a nõk olvastak fel Esti Mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónõ rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra. - Szervusztok gyerekek! - köszönt illendõen az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok! - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatõr megbillenti a statívot a röhögéstõl. A mesélõ, nagydarab szakállas figura folytatta: - ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint, ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes, és kellékes, halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstõl. Utolsónak az operatõr maradt, aki a következõ mondat után hagyta el a stúdiót. - ...és a fészekbõl kilóg a szép villás farkam... ----------------------------------- Egy fiatalember ajándékot szeretett volna vásárolni a kedvese születésnapjára, és mivel még csak rövid ideje jártak együtt, hosszas fontolgatás után úgy döntött, hogy egy pár kesztyû lenne a legmegfelelõbb: romantikus, de nem túl személyes. Kedvese húga elkísérte õt a Nordstrom áruházba, és megvettek a kesztyût. A húg bugyit vett magának. Csomagolás közben azonban az eladó összekeverte a ruhadarabokat és a húgé lett a kesztyû, a kedvese pedig a bugyi. A fiatalember ellenõrzés nélkül lezárta a csomagot és elküldte kedvesének a következõ kísérõlevéllel együtt: Azért választottam ezt, mert úgy vettem észre, hogy nem szoktál ilyet viselni, mikor esténként találkozunk. Ha a húgod nem lett volna velem a hosszú gombosat választottam volna, de õ is rövidet visel, amit könnyebb levenni. Ez az árnyalat nagyon kényes, de az eladóhölgy megmutatta a sajátját, amit az elmúlt három hétben viselt, és alig volt még koszos. Felpróbáltattam vele a tiédet és igazán jól nézett ki benne. Bárcsak ott lehetnek veled, hogy én adjam rád elsõnek, mert nem kétséges, hogy más kezek is érinteni fogjak mielõtt még találkozhatnánk. Amikor leveszed, ne felejts el kicsit belefújni, mielõtt elteszed, mert a hordástól természetszerûleg kicsit nedves lesz. Gondolj csak arra, hányszor fogom megcsókolni az elkövetkezendõ évben. Remélem pénteken is rajtad lesz. Szeretettel... U.I.: A legutolsó divat szerint vissza kell hajtani, hogy kilátszon egy kis szõr. ------------------------------------- Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak. - Van valami tapasztalata ezen a téren? - Persze, én ne tudnék eladni A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki az önbizalma. Az elsõ nap után, megkérdi tõle: - Na hány vevõje volt ma? - Csak egy. - Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Mennyi volt a bevétele? - 210 325 $ 65 cent. - Mennyi???? Mit adott el? - Elõször eladtam neki 1 pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem hová akar horgászni menni? Õ fel akart menni az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda jobb lesz egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne, hogy a Civic-je el tudja-e vontatni. Lementünk a szalonba és eladtam neki egy Pajero-t 4WD kerékmeghajtással. - Maga azt akarja mondani, hogy az az ember akart 1 horgot, és maga végén eladott neki egy hajót meg egy autót? - Hááát nem egészen.. Õ egy csomag tamponért jött be... Erre mondtam neki, ha már a hétvége így el van b*szva, elmehetne inkább horgászni... ----------------------------------------------- A professzor úr elõadást tart az orvostanhallgatóknak. A téma: az egyes embertípusok eltérésének okai. - Képzeljék el - magyarázza -, hogy vannak olyan afrikai törzsek, ahol a férfiak pénisze négyszer akkora, mint az európai férfiaké.... Egy medika elpirul, majd felugrik, és kisiet a terembõl. A professzor felnéz, és utána kiabál: - Hova siet, kollegina? A repülõgép Afrikába csak este kilenckor indul...
armithis 2006. május 5. 5151 hozzászólás 21.
soma az mar egy eleg regi szovicc, es ha ezt debrecenben elsutned lehet kapnal egy akkor pofont az ellenortol hogy lerepul a fejed. mellesleg rohadt vicces.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Scarface 2006. május 5. 657 hozzászólás 567.
Válasz rambo6 üzenetére (#8392): a 3. jó :kira :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Vampire üzenetére (#8400): :ehh
A lustaság fél egészség, a lámaság fél lustaság, akkor én háromnegyed részt egészséges vagyok!
paradoX 2006. május 5. 4067 hozzászólás 37.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#8401): :kira
MinD You!
Aradebil 2006. május 5. 860 hozzászólás 429.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#8401): :ehh
Buszon voltunk haverokkal jön az elenõr szokásos nincs jegyünk modnom gáz van monja haverom nyugi bizzam od.megérkezik az elenõr -jegyeket bérleteket kérném uraim...- -anyád tudja hogy kéregetsz?-(itt kissé szakadni kezdtem a röhögéstõl) de fura mert ellenõr is röhögött aztán kérdezte van-e jegyünk mondtuk nincs mondja 2000ft mondom jo akkor lesszállok és leszálltunk...
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
2006. május 5. hozzászólás .
[quote=triAz^ írta(#8387)]És a legdurvabb amit haverom mondott részegen egy csajnak aki nem akart vele leállni: "Nem vagy Te paraszt csak erõsen falusi!" ^^ (ezutan akkora pofont kapott a csajtol h az viccesebb volt)[/quote]úgy van! littleboy megérdemelte, amit kapott!!!!
HeroZs 2006. május 4. 1062 hozzászólás 331.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#8398): aki nézte a fábrit az hallotta élõben
szia ember-akit-szeretek-mert-adott-nekem-netlimiter-cracket!
2 cigány beszélget: -Te láttad a Passiot a tvben? - igen láttam,jó szar vot - aha,csak mert megjöttek közben anyósomék,mi volt a vége? x|
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
SosMogyi 2006. május 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#8392): jók :kira Válasz armithis üzenetére (#8395): jaja az sokkal alázósabb
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
triAz_ 2006. május 4. 1069 hozzászólás 327.
Válasz armithis üzenetére (#8390): Nem csak igy jutottak eszembe... Válasz armithis üzenetére (#8394): Jah télleg az jobb amit te mondtal :]!
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
armithis 2006. május 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz triAz^ üzenetére (#8387): amugy a Nem vagy paraszt csak messze laksz a bekötõúttól! szerintem alázósabb :)
lba.hu :) ez a jó vicc, avagy viccgyüjtemény:)
A tapasztalat nem win, de a win tapasztalat. Amíg szorítod a fegyvert nem vagy halott. A környezet alakítja az embert, és az ember alakítja a környezetet.
HeroZs 2006. május 4. 1062 hozzászólás 331.
Válasz rambo6 üzenetére (#8392): hehe jók :)
szia ember-akit-szeretek-mert-adott-nekem-netlimiter-cracket!
rambo6 2006. május 4. 203 hozzászólás 1713.
Jo olvasäst" :D Tanmese Boldog voltam. Már idestova egy éve járok ezzel a lánnyal, s így elhatároztuk, hogy megházasodunk. Szüleim mindenben segítettek, a barátok bátorítottak, és a barátnõm? Az egy álom. Csak egy dolog zavart, de nagyon: a leendõ anyósom. Anyósom, egy karrierista, okos, de fõleg nagyon szép nõ, és idõnként nagyon is célzó pillantásokat irányított felém, oly annyira, hogy többször hozott zavarba. Most már a készülõdés vége felé jártunk, mikor meghívott lakására, kontrollálni a már kinyomtatott meghívókat. Elmentem. Egyedül várt leendõ anyósom, s közvetlenül megérkezésem után csendes csábitó hangon közölte velem, hogy hát most már csak egy hónap, és utána már nõs ember leszek, ám neki igenis nehezen legyozhetõ vágyai vannak irántam, tehát mielõtt lánya életéhez kötném saját életemet, szeretne velem egyszer szeretkezni. Ezt pontosan így mondta. Mit mondjak, úgy meglepett az egész, hogy szinte gyökeret vert a lábam a földbe. - Szóval nézd, - folytatta -, én most bemegyek a halószobába, te pedig, ha te is benne vagy, akkor nyugodtan gyere utánam. Ezzel lassan ellibegett, nyál csurogva néztem utána... Egy pár pillanatig még ott álltam aztán a lakás bejárati ajtója felé indultam... kinyitottam és kiléptem a lakásból. Kint a férje állt, és könnyes szemekkel ölelt át : - Boldogok vagyunk fiam, a mi kis vizsgánkon nagyon sikeresen álltad meg a helyedet, és lányunknak nem kivánhattunk volna jobbat és megfelelõbbet, mint Téged. Fiam vagy! Tanulság: - Mindig tartsd a kondomjaidat az autódban, öcsém! ------------------------------------------------------ Bemegy a paraszt a kocsmába. Leül piát kér, és azt motyogja magában, hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok. Öt perc múlva kér még egy italt, és még mindig ezt motyogja. Erre a csapos megkérdi: - Bácsikám, ugyan mit nem lehet megmagyarázni? - Hát tudja az úgy volt, hogy kimentem megfejni a tehenet. Oldalról akartam fejni, ahogy mindig, de a rohadt dög felrúgta a vödröt. Megpróbáltam a másik oldalról, de ott is felrúgta. Mondom akkor megpróbálom hátulról, de így is felrúgta a vödröt. Erre olyan ideges lettem, hogy a két hátsó lábát kikötöttem az istálló falához. Leültem fejni, erre elkezdett csapdosni a farkával. Próbáltam megfogni, de nem bírtam, ekkor jött az ötlet, felkötöm a farkát a gerendához! De mivel már nem volt spárga, így a nadrágszíjjammal kellet megkötni. Hoztam egy széket hogy felérjem a gerendát, felálltam rá kivettem az övemet, felemeltem a tehén farkát, de õv nélkül meg lesett rólam a nadrágom. És ekkor nyitott be a feleségem. A tehén lába kikötve, farka felkötve, én meg ott állok mögötte gatyában. Na erre mondom én, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni... ---------------------------------------------- Cigány családban a fiú gyermek mindig részegen megy haza és a az apuka mindig jól elveri. Egy nap mondja a srác: - Apa ma nagy buli lesz biztos be is fogok rugni, de kérlek szépen igérd meg hogy nem fogsz elverni amikor haza jövök. Apja: - Jól van kisfiam igérem ha haza jösz hula részegen is nem foglak elverni. Ok elmegy a gyerek és valamikor éjszaka folyamán haza jön hula részeg... kidöl. Másnap kel fel kék-zöldre van verve megy az apjához: - Apa azt igérted ha haza jövök hulla részegen nem fogsz elverni!! - Igen kis fiam azt igértem, hogy ha haza jösz hulla részegen nem foglak elverni, de amikor haza jöttél és anyádat lekurváztad, leköpted, lehugyoztad.... azt még elnéztem amikor engem le cigányoztál, le köcsögöztél és elhordtál mindenféle szemét parsztnak.... azt is elnéztem, amikor hugodat is elhordtad kis ribancnak, szutyok kurvának ezt is elnéztem, de amikor be mentél a szobába oda szartál a szoba közepére beleszurtál pár fogpiszkálot és kijelenteted hogy: " Mától kezdve a sündisznó itt lakik!!!!" Na ezt már én sem birtam cérnával!!!
armithis 2006. május 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz triAz^ üzenetére (#8387): ez msot egy ranglista nalad?
Antares 2006. május 3. 4109 hozzászólás 35.
Válasz rambo6 üzenetére (#8370): muhahaaha fûrészbe való :D
Scarface 2006. május 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz Aradebil üzenetére (#8388): najah.... Válasz triAz^ üzenetére (#8387): :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Aradebil 2006. május 3. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#8384): ez csak németül vicces(elvileg:D)
triAz_ 2006. május 3. 1069 hozzászólás 327.
1.: Pistit már megint dorgálja a nõvére. - Pisti, mondtam már, hogy ne hintázz a széken. Nincs füled? - De van, csak azon nem tudok hintázni. 2.: Nagy feldúltan rohan be Sztálinhoz az egyik kéme. - Uram, uram, nagy a baj! - ??? - Hitler anyja újra terhes! 3.: Mi a különbség a brokkoli és takony között? A brokkolit nem eszik meg a gyerekek. 4.: - Apu, a nagyi tud kocsit szerelni? - Nem. Miért? - Mert ott fekszik a busz alatt. 5.: Vallásos férj evés és lefekvés elõtt mindig imádkozik. - Jenõ, engem sose foglalsz az imádba. - tesz szemrehányást a felesége. - Dehogynem, te így vagy benne: "...és szabadíts meg a gonosztól"! 6.: Egy fickó bemegy a kocsmába, és az egyik sarokban egy ocsmány részeget lát fetengeni. Rámutat. - Egy ugyanilyet kérek! És a legdurvabb amit haverom mondott részegen egy csajnak aki nem akart vele leállni: "Nem vagy Te paraszt csak erõsen falusi!" ^^ (ezutan akkora pofont kapott a csajtol h az viccesebb volt)
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
Scarface 2006. május 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz siegerman üzenetére (#8385): -_- jah
Mi a különbség az autóval elütött kóborkutya és az elütött anyós között?? A kutyánál marad féknyom.
armithis 2006. május 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#8383): forditsd le koszi
Aradebil 2006. május 3. 860 hozzászólás 429.
Egy kis német humor: -Warum ist die Banane krumm? -??? -Weil sie immer einen Bogen um die Ostzone machen muss. :kocka
armithis 2006. május 3. 5151 hozzászólás 21.
nanana ne essunk szet
756Zogya 2006. május 2. 573 hozzászólás 690.
"Egyszer használt, felbontatlan ejtõernyõ eladó."
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
opr 2006. május 2. 77 hozzászólás 3311.
Válasz leo25 üzenetére (#8375): Ez nagyon nagy :D majd elsütöm egy csajnak, kíváncsi vok mit fog szólni hozzá ^^ (ha megengeded, lenyúlnám aláírásnak a ph!-n:) ) :kira
joeczar 2006. május 2. 1473 hozzászólás 224.
Válasz leo25 üzenetére (#8375): melgibzonnak milyen a hasizma? :D
United Universe Clan - Then & Now
armithis 2006. május 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz leo25 üzenetére (#8375): lyaaaaáááááá :)
Scarface 2006. május 2. 657 hozzászólás 567.
Válasz leo25 üzenetére (#8375): huezFÁJT!!
SosMogyi 2006. május 2. 3354 hozzászólás 54.
Válasz leo25 üzenetére (#8375): hehe :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Scarface 2006. május 2. 657 hozzászólás 567.
Amerika Egy amerikai fiatalasszony a háza padlásán pakolászott, amikor egy pisztoly akadt a kezébe. Kétségbeesve rohant a telefonhoz, és felhívta a szüleit. - Találtam egy fegyvert a padláson, szerintetek, mit csináljak vele? - Kislányom - válaszol az anyja -, azonnal vidd be a rendõrségre. - Rendben, már indulok is. - Várj csak - szól bele az apja -, elõbb hívd fel õket, és szólj nekik, hogy jössz.
Caleb 2006. május 2. 3855 hozzászólás 42.
Válasz leo25 üzenetére (#8372): ahhhahaa :DDD jo cucc:D
global moderator
leo25 2006. május 2. 0 hozzászólás 56892.
Most olvastam, nekem bejött! A cowboy és indián társa, Tongo, lovagolnak a prérin. Egyszer csak tízezer vad, vérszomjas indián veszi körül õket. A cowboy odafordul társához: - Most mi lesz velünk, hû társam, Tongo? - Hogy érted, hogy "velünk", fehér ember?
Takeda 2006. május 2. 35 hozzászólás 5030.
:noo nem volt túl jó
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
rambo6 2006. május 2. 203 hozzászólás 1713.
Egy házba téved egy buzi meg egy szadista. Egyszer megszólal a buzi: - Hogy ha hagyod hogy csináljak veled valamit akkor én is hagyom, hogy te csinálj velem valamit. - Oké -válaszol a szadista. A buzi megd*gja a szadistát.Utána mondja a buzi: - Na szadista most te csinálhatsz bármit velem! Amit csak akarsz!!!! - Oké -mondja a szadista. Megfogja a buzit és a faszát berakja a satu közé, a satut lezärja és hoz egy kést. Mire megszólal a buzi: - Hogy most le akarod vágni a fas*om? Erre a szadista: - Levágod te ha rádgyújtom a házat! :) :)
Antares 2006. május 1. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#8363): inkább értékeld, hogy olyan összetett vicceket agyalsz ki, amit már nem értenek meg az emberek ;)
armithis 2006. május 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz siegerman üzenetére (#8367): jeee nyuszi uthenger vicc ejoo :DDD
nos nem is viccnek szántam, inkább funnos az hogy a tank nembírja a hegymenetet(cliff) láttam amikor obsoltam, hogy a tank megindult felfelé..és megállt vmilyen okból kifolyólag.... és nem birta a hegymenetet:) nincsis mit érteni ezen, csupán funnos kicsit:) hol tud meglapulni a nyuszika legjobban? az úthenger alatt :)