Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Smoke 2006. április 17. 1085 hozzászólás 323.
A Kínaiak világhódító hadjáratba kezdenek, és szépen lassan eljutnak a Székelyföldig. Felsorakozik a két hadsereg egymással szemben, majd a kínai vezér megbeszélésre hívja a székely vezért, Áront. - Nem félsz? kérdi a kínai. - Há mér félnék? kérdi hetykén Áron. - Azért, válaszol a kínai, mert mi 200 millióan vagyunk, ti meg csak 40 ezren. Elkerekedett Áron szeme, feltolta a kucsmáját, megvakarta a fejét majd hátrafordult a hadaihoz: - Emberek! Hova a f...-omba fogunk eltemetni 200 millió kínait?
Reality is a Lie...
Cedric 2006. április 17. 8720 hozzászólás 5.
-Mikor vagy igazi fociõrült? -Ha fáj a hasad azt hiszed hogy a Sándor Csikar :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
opr 2006. április 17. 77 hozzászólás 3296.
versike: Kék erdõben jártam, Kék ibolyát láttam, A madarak is kékek, Durva ez a bélyeg...^^ ultra:kocka - versike: #00FF00 erdõben jártam, #0000FF ibolyát láttam; El akart hervadni, Szabad-e locsolni? és a végére egy fárasztó: Két kõmûves beszélget: - Meghalt a komám. - Hallottam. - Kár, mert akartam volna még valami fontosat mondani neki. - Fontosat? - Hát! - Aztán mi lett vona az a fontos? - Komám, vigyázz, mert dõl a fal... hf! ^^
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#8251): jó a szõkés :D
armithis 2006. április 17. 5151 hozzászólás 21.
Válasz deekin üzenetére (#8266): ez pedig igy van a viccektopikban, botsts
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nadril 2006. április 17. 1032 hozzászólás 345.
Válasz deekin üzenetére (#8266): --> ban
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
deekin 2006. április 17. 337 hozzászólás 1143.
Válasz Nadril üzenetére (#8265): jó volt :kira hol hallottad?
life is balanced L2P @];-Ð
Nadril 2006. április 16. 1032 hozzászólás 345.
A kovetkezo hozzaszolas, ami nem tartalmaz viccet moderalva lesz.^^
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Antares 2006. április 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#8262): nemá ez nekem uj :]
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
ManiacSoma 2006. április 16. 303 hozzászólás 1248.
Válasz armithis üzenetére (#8262): kezded elveszteni a favicc érzékedet nem lesz ez igy jo...
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
armithis 2006. április 16. 5151 hozzászólás 21.
mondok egy viccet huzd le a slicced háá!
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Vektor13 2006. április 16. 1178 hozzászólás 299.
Válasz Cedric üzenetére (#8256): Ced ez nagyon ott van :D :kira
If i can make scars, do i have the power to heal them?
ManiacSoma 2006. április 16. 303 hozzászólás 1248.
Válasz Draco üzenetére (#8253): az utolsoban van egy kis logikai gixer ha oylan szar a memoriája hogy emlékezett A tündérre meg hogy mit ajánlott fel??? amugy jok Válasz Cedric üzenetére (#8256): ez beb*szott õleg dévényi tibi:D
sabre_wolf 2006. április 15. 891 hozzászólás 421.
Válasz Draco üzenetére (#8253): az útsó az jó
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
armithis 2006. április 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#8253): nehany igen eroltetett de van nehany agyonjo
Simcard_BT 2006. április 15. 203 hozzászólás 1715.
Válasz Cedric üzenetére (#8256): már nem Matthaus a mester, de 1ébként :kira
A lustaság fél egészség, a lámaság fél lustaság, akkor én háromnegyed részt egészséges vagyok!
Cedric 2006. április 15. 8720 hozzászólás 5.
EGY KIS FOCI: A magyar nemzeti tizenegy: Kapus: Lékó Péter (ritkán mattolják) . Hátvédek: Lagzi Lajcsi (nehéz mellette elmenni), Máté Krisztina (nála „Nincs kegyelem! ”), Vágó István (sok embert késztetett már megállásra), Friderikusz Sándor (mindenhol ott van). Középpályások: Grespik László (ha a labdát is olyan szorgosan adja be, mint a bírói keresleteket…), Kiszel Tünde (az Activityben számtalanszor megcsodálhattuk a „Passz”-szát), Stohl András (kedvére száguldozhat) . Csatárok: Simek Kitty (a gyilkos lövések nagymestere), Erdei Zsolt (egy az egyben bárkit megver) és végül Dévényi Tibor (pontos labdák + bármit kér tõle Lothar Matthäus, Tibi bácsi elintézi! ).
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
DorianGray 2006. április 15. 335 hozzászólás 1145.
Válasz Landscape üzenetére (#8254): Nekem teccik sztem huumoros... bar ha szoke no vagy nemerted:P
Orulet, hogy milyen kreativ sracok ezek az adminok ;)
Landscape 2006. április 14. 65 hozzászólás 3675.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#8251): bazzeg de gyenge. de nem a te hibád.
Draco 2006. április 14. 0 hozzászólás 67709.
Na, akkor néhány fárasztó :) - Mi az: öreg emberek ugrálnak le a hídról, lábukon gumikötéllel? - Bácsi jumping. - Hogy szereti a rendõr a bort? - A fehéret tisztán, a vöröset piszkosul! - Mit mond a templomban a hívõ, ha meggyullad a pap? - ATYA ÉG! - Honnan lehet felismerni a homoszexuálisok istentiszteletét? - Csak a gyülekezet egyik fele térdel... - Nincs déja vu érzésed? - Nem kérdezted ezt már valamikor? - Mi az, amit a hullamosónak és a hodrásznak is mondanak? - Aztán szép legyen ám a hullám! - Apu, - kérdi a kislány - minden mese úgy kezdõdik, hogy "egyszer volt hol nem volt..." ? - Nem kicsim - válaszol az apa. - Van amelyik úgy kezdõdik: "Ha engem választanak meg..." - Pistike, mi volt a nagyapád? - Tüdõbeteg! - De hát abból nem lehet megélni! - Hát, bele is halt.. Elbaszott mese: "A királyfi letolta a nadrágját, és Hófehérke megpillantotta a nyolcadik törpét..." Tavaly találkoztam egy jó tündérrel. Megkérdezte tõlem, hogy mit akarok: jobb memóriát, vagy nagyobb faszt? Már nem emlékszem mit választottam... hf :D
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
SosMogyi 2006. április 14. 3354 hozzászólás 54.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#8251): milyen izgalmas élet
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
DJWindsurfer 2006. április 14. 914 hozzászólás 405.
Egy szöszi naplója.. Szeptember 1. Most naplót írok. Szerettem volna ideírni, hogy mikor kezdtem bele, de hiába kérdezgetem már reggel óta az emberektõl, hogy hány óra van, mindig mindenki mást mond! Úgyhogy csak annyit mondhatok, hogy a sárga színû kör nemrég ment le, és felment az ezüst színû. (Beesteledett - a szerk.) Bár hétfõ van, jól telt a napom. Egész reggel egy jó viccen röhögtem, aminek végre leesett a poénja. A Béla mesélte pénteken. Kicsit fáradt voltam, mert tegnap videót néztünk. Már eleve késõn kezdtünk bele, mert tök sokáig tartott összeszedni 19 embert, meg alig fértünk el a lakásban. De muszáj volt ez, mert a filmre rá volt írva, hogy 18 alatt nem ajánlott. Szeptember 4. Ma vezetni tanultam. Amikor beültem az autóba, nagyon felháborodtam, mert ott 3 pedál volt, nekem meg 2 lábam van. Ma kiderült, hogy terhes vagyok. Ikreket várok. Ezt onnan tudom, hogy két terhességi tesztet vettem és mind a kettõ pozitív lett. Nem is volt olyan gáz a terhességi teszt, azt hittem, hogy nehezek lesznek a kérdések. Szeptember 11. Ma a férjem otthon hagyta a mobilját. Felhívtam õt, de csak a hangposta jelentkezett. Hagytam neki üzenetet, hogy jöjjön haza a mobilért. A mai nap csupa bosszúság ért. Egyrészt 3 órát álltam a mozgólépcsõn, mert áramszünet volt a plázában. Aztán amikor a fõnök hivatott, nem tudtam bemenni. Ugyanis ki volt írva az ajtóra, hogy "HÚZNI". Én mondtam is, hogy "húúú", de az ajtó nem nyílt ki. Szeptember 16. Borzasztó! A barátnõmet, aki szintén világos hajszínû, megcsalta a pasija. Szegény, amikor le akarta lõni a fickót, annyira elérzékenyült, hogy a fegyvert saját magára fogta. A fazon mondta neki,hogy ne lõjön, mire azt válaszolta: nyugi, te leszel a következõ. De aztán mégse halt meg, inkább beiratkozott egy reinkarnációs tanfolyamra. - Egy vagyonba került, de hát egyszer élünk! - mondta. Szeptember 25. Ma kaptam ajándékba két vasgolyót, de az egyik elveszett,a másikat meg elrontottam. Sajnos a kifestõimet már mind kiszíneztem, ezért a férjem adott egy lapot, aminek mind a két oldalára rá volt írva:"Fordíts!" Ezzel elment a délután. Szeptember 30. Ma akartam venni egy miniszoknyát, de az eladó közölte, hogy az egy öv. Megkérdezte az egyik ismerõsöm, hogy: - Mennyi az évi fizetése? - Sajnos,nem ismerek semmiféle Évit. Ma egyébként akartam névjegykártyát csináltatni. A pasas a boltban mutatott egy csomó mintát, de nem jó, mert nekem olyan kéne, amin az én nevem van. Október 1. Már egy hónapja írom a naplómat. Gyötör a kíváncsiság, hogy vajon érdekli-e az embereket egy szöszi naplója? Amíg ez kiderül, addig elkezdem kiszínezni a vadiúj kifestõmet. Mindenkit puszikál: Szöszi
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
armithis 2006. április 14. 5151 hozzászólás 21.
- Mi lesz a lóból,ha keresztül megy rajta egy úthanger? - sikló. - Melyik állat a leghülyébb? - A csibe, mert annak annyi esze sincs mint a tyúknak. Mi lesz a macibol ha atmegy rajta az uthenger Zsirpapir! :)
PhArAo 2006. április 14. 2737 hozzászólás 85.
Válasz opr üzenetére (#8246): nem ismertem õket, második kurvanagy:D
RIP Ödi
SosMogyi 2006. április 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8247): de attól még jók :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
756Zogya 2006. április 13. 573 hozzászólás 693.
regiek...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
opr 2006. április 13. 77 hozzászólás 3296.
''Amikor egyszer csak valaki kijelentette, hogy olvasta valamelyik újságban, hogy a sör nõi hormonokat tartalmaz, -mivel mindegyikünket valamennyire érdekelte a tudományág, elhatároztuk, hogy ezt az állítást tanulmányozni fogjuk, s így - természetesen kizárólag tudományos célokból - megittunk fejenként húsz üveg sört. Tanulmányi munkánk eredménye húsz sör után: - rengetek hülyeséget dumáltunk össze - nehezen, de föleg rosszul vezettük gépkocsijainkat - nem gondolkoztunk logikusan - egyikünk sem volt hajlandó elismerni hogy téved, amikor teljesen egyértelmû volt a tévedésünk - minden öt percben pisilni mentünk, természetesen együtt Ezek után egyetértettünk abban, hogy kutatásunk bebizonyította, az újságcikk pontos és a sörben valóban nõi hormonok vannak... '' Kissé részeg pasi mászkál az utcán, és forog körbe. Arra jön egy néni. - E...Elné... Elnézést! Meg tudná mondani, hogy hol vagyok? - Persze uram! Az Erzsébet körút, és a Wesselényi utca sarkán! - Fe... Fenébe a részletekkel! Melyik városban? :D:D:D hf!!! ^^
armithis 2006. április 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Ocsisajt üzenetére (#8243): igazsag van benne :D
Antares 2006. április 12. 4109 hozzászólás 35.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#8240): he a második bazd :DDDDDDDD
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Ocsisajt 2006. április 12. 1333 hozzászólás 259.
hi! Egy ember a Kaukazusban jar, es talalkozik egy oregemberrel: - Uram, hany eves? - 100. - Mi a hosszu elet titka? - Reggel kefir, este kefir. Lat meg egyet, aki oregebbnek tunik: - Uram, hany eves? - 104. - Es mi a hosszu elet titka? - Reggel kefir, este kefir. Lat meg egyet, aki meg oregebbnek tunik. Attol is megkerdi: - Uram, mondja, mi a hosszu elet titka? - Reggel vodka, este vodka, delben konyak. - Es hany eves? - 28. ;)
Starcraft, from the beginning... ;)
SosMogyi 2006. április 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#8241): én a 2. nemismertem :)
opr 2006. április 12. 77 hozzászólás 3296.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#8240): régiek nagyon :]
DJWindsurfer 2006. április 12. 914 hozzászólás 405.
Egy cigány stoppol az út szélén. Megáll egy sötétíett üvegû BMW, tele skinheaddel majd kinyitják az ajtót, erre a cigány:Mongyák má, évinnének-e Szögedre? Skinhead: Persze! de csak akkor, ha az út alatt egy teniszlabdát végig a szádban tartasz! Cigány beleegyezik: De hol van a labda? Skinhead: Hátul a vonóhorgon Az angolt a németet és a cigányt elkapják a kínaiak és kémkedésért halálra ítélik õket Elõször az angolt viszik a kivégzõosztag elé: -Felkészülni,célra tarts...( Mire az angol elkiálltja magát: -Földrengés!!! A kínaiak eldobják a fegyvert,és hasra vergõdnek.Mire felocsúdnak,az angol eltûnik. Erre elhozzák a németet: -Felkészülni,célra tarts!... Erre elordítja magát a német: -Árvíz! A kínaiak eldobják a fegyvert és hasra vágódnak. Mire felocsúdnak,a német is eltûnik. Viszik a cigányt: -Felkészülni,célra tarts!... A cigány gondolkodik egy kicsit,és elordítja magát: -Tûz!!
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
SosMogyi 2006. április 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#8237): ez gonosz :D
Vektor13 2006. április 12. 1178 hozzászólás 299.
:D:D:D Ez nagyon kira!! :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
opr 2006. április 12. 77 hozzászólás 3296.
A férj várja a feleségét a kozmetikus elõtt. Az asszony kilép az ajtón, a pasi ránéz, majd megszólal: - Hát... legalább megpróbáltad... :D:D:D
bW-kNigHt 2006. április 12. 140 hozzászólás 2268.
gondolom ezt mondhatom kicsit olyan mint opr-é Kannibálok elfogják a 3 kincsvadászot és a nagyfõnök elé viszi õket.. kikötözi a fához õket és megkérdezi az 1õt Dunga-Dunga vagy halál???!!!! Hát nem tudja mi az a dungadunga de gondolja jobb mint a halál.. Hát jól seggbekurja a nagyfõnök. 2. atis megkérdi õis dungadungát választ, õt is seggbekurja és elengedi 3 at megkérdezi na te dungadunga vagy halál? hát nekem van családom ezér a halál választom. De elötte egy kis dungadunga ugye???!!!! :kira ;) :) :)
DesZkA, sC pOw^
2006. április 12. hozzászólás .
Válasz opr üzenetére (#8221): poénnak szánták, elég sok mindenrõl írtak már indexen ilyen kritikát...
SosMogyi 2006. április 11. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#8233): komoly :)
opr 2006. április 11. 77 hozzászólás 3296.
Nyuszika bemegy a kocsmaba, es ker egy liter voros bort. Ott azonnal ledonti, kimegy a kocsmabol, es reszegen belefordul az arokba. Arra jar a buzi roka, es kihasznalva az alkalmat jol meghuza hatulrol. Nyuszika felebred, betantorog a kocsmaba, es ujra ker egy liter voroset. Ki a kocsmabol, es ujra csont reszegen beesik az arokba. A roka ujfent kihasznalja az alkalmat, es ismet jol meghuza hatulrol. Kicsivel kesobb felebred nyuszika, betantorog a kocsmaba, es ker vmi italt, mert nagyon szarul van. Megkerdezi a kocsmaros: Voros bor? Mire a nyuszika: Azt nem mert faj tole a seggem. ez nagyon nagy :D:D:D
N3xus 2006. április 11. 33 hozzászólás 5186.
Ez inkabb bekopes mint vicc de jo: Lehet hogy a felesegem a penzermert szeret de nem a bankkartyamat szopja. ß)
Az élet olyan mint egy ego cigi: egyszer-kétszer jól megszívod és már vége is
armithis 2006. április 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8224): ejooo :)
Nadril 2006. április 11. 1032 hozzászólás 345.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#8229): az nem feltetel..
ManiacSoma 2006. április 11. 303 hozzászólás 1248.
Válasz LtShadow üzenetére (#8227): anyukád nem si tud róla szal nem jött be..:D
756Zogya 2006. április 11. 573 hozzászólás 693.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#8226): ^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
LtShadow 2006. április 11. 945 hozzászólás 389.
anyukám nem olvasta el. számlaszám: 122343-32453454-0000004 holnapra kérem utalni. köszönöm.
HF ALL
ManiacSoma 2006. április 11. 303 hozzászólás 1248.
Ha ezt NEM olvasod el, kapsz 10 millió forintot. Elolvastad. Ez van.
jovoktom 2006. április 11. 3227 hozzászólás 60.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8224): lol vesszö miatt nem rögtön esett le
sabre_wolf 2006. április 11. 891 hozzászólás 421.
Két pösze ha beszélget: -De cuna piszkosz moszt a tenger. -Cuna, mi? :D
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
balu 2006. április 11. 4397 hozzászólás 31.
Válasz opr üzenetére (#8221): Ja meg ha megnezed jobban, mindegyik part kozpontjabol van ilyen "helyzetjelentes", csak a tobbi nem sikerult ennyire jol, es azokat nem linkeltem be. ;)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.