Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

SosMogyi 2006. április 10. 3354 hozzászólás 54.
Válasz tocika üzenetére (#8214): itt nagyon sok átvan kozmetikázva a többi meg nagyon old és sérthetetlen :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Ezekiell 2006. április 10. 2392 hozzászólás 108.
Válasz tocika üzenetére (#8214): Ezt honna másoltad? :p
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
2006. április 10. hozzászólás .
1. Nem vagy elég részeg, ha kapaszkodás nékül bírsz feküdni a földön! 2. Ha szarnod kell, akkor szarj! 3. Háromféle ember létezik. Aki tud számolni és aki nem! 4. Egyél tehénszart! 10 milliárd légy nem tévedhet. 5. Nem ugyanaz ismerni az utat és járni rajta. 6. A menyországban jobb a klíma, de a pokolban több az ismerõs. 7. Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van! 8. 1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... 9. A munka nemesít, de nem lesz pénzed! 10. Nyitott ablaknál aludni jó, de nõvel mégjobb! 11. Normális ember nem fekszik le aznap amikor felkelt. 12. A jó lányok a mennybõl jönnek a rosszak pedig mindenhonnan. 13. Az álmok reggelig tartanak... 14. Majd lesz valahogy. Úgy még sose volt hogy ne lett volna sehogy! Pláne úgy hogy majd lesz valahogy... 15. A tehén szar nem eshet élére! 16. Inkább vagyok úr a pokolban, mint szolga a mennyekben! 17. Nincs csúnya nõ, csak kevés alkohol. 18. Szereted a természetet? Kár, pedig csúnyán elbánt veled. 19. A Bea nem lesz apáca... 3 gyerekkel fõleg! 20. Jobb ma örömmel, mint holnap körömmel. (mosogatás elõtt) 21. Nincs ronda nõ... csak hát nem mind a mi ízlésünk. 22. Majd csak lesz valahogy, mert úgy még sose volt, hogy valahogy ne lett volna! 23. Az iskola nem kocsma, hogy egész nap ottlégy. 24. Ne kívánd a tanárod halálát, segíts neki, hogy õ kívánja azt. 25. A szépség felszíni dolog, ám a rondaság csontig hatol. 26. Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb. 27. Aki tudja, csinálja. Aki nem tudja, tanítja. Aki nem tudja tanítani, az igazgatja. 28. Nem a pénz boldogít, csak a mennyisége. 29. Okos pilóta nem katapultál alagútban. 30. Kétszer olyan messze van mintha fele iyen messze lenne. 31. Fõnök ma annyi munkám volt, hogy nem értem rá dolgozni! 32. Minden reggel az ember elsõ dolga megnézni, hogy nincs-e dugulás. 33. Fékedz meg az infálciót! Lopj! 34. Ne legyen a munka a hülyeség rovásán! 35. Az életben vannak a pénznél fontosabb dolgok. De azokhoz a fontosabb dolgokhoz is pénz kell. 36. A jó szomszéd rád mosolyog a kerítés felett, de nem mászik át rajta. 37. A legszebb kilátás a szakadék peremérõl tárul elénk. 38. Az oktatás célja elõidézni azt a lehetõ legnagyobb mértékû neurózist amelyet az egyén még összeroppanás nélkül kibír. 39. A számítógépek soha nem fogják az emberi hülyeséget pótolni. 40. Jobb ma a U2, mint honap a Britney! 41. A legénylakás az a hely, ahol a szobanövények már mind kiszáradtak, de a hûtõben már csírázik valami. 42. Én örökké fogok élni, vagy belehalok a próbálkozásba! 43. Nem az a baj, hogy rövid a takaró, hanem keresztbe van az ágyon! 44. Jól nézz szét a takaród alatt, hátha találsz ott néhány hangyát. 45. A pénz nem boldogít, csak ha van! 46. Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától. 47. Ha pénzt adnak fogadd el, ha futni kell fuss el... 48. A gyõztes és a vesztes között semmi különbség. Ugyanazt a levegõt szívják, ugyanazon a Földön járnak, csak az ego-juk a más... 49. A tehénszar jó! Tíz milliárd légy nem tévedhet! 50. Jobb ha erõt veszel magadon és megteszed ma, mert holnap még nehezebb lesz! 51. Mindenki színesbõrû, mert különben nem látszana! 52. Szégyen a futás, de a rohadt annyát annak aki kerget! 53. Aki másnak vermet ás, annak izomláza lesz! 54. Az emberi hülyeség határtalan! 55. A fiúknak könnyebb munkát találni, a lányoknak pedig pénzt keresni. 56. Ha addig élnénk, amíg ki nem ismerjük a nõket, sosem halnánk meg. 57. Védd a fákat a kipusztulástól! Egyél hódot! 58. Jobb egy pillanatig gyávának lenni, mint halottnak életünk végéig. 59. A nõknek biztos azért lassú a felfogásuk, mert windows alatt futnak. 60. Plátói szerelem = kívûlrõl nyalogatni a lekváros üveget... 61. Egy perc hosszúságát az határozza meg, hogy a WC-ajtó melyik oldalán várakozol! 62. Amit szeretnél, az vagy túl messze van, vagy túl drága, vagy túl nehéz... 63. A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete. 64. Holnap lesz hátralévõ életed elsõ napja. 65. A saját országunkban ha csak a saját nyelveden beszélsz akkor esélyed nincs munkát találni.
2006. április 10. hozzászólás .
1. (Palik László) Räikkönen pokolian gyors! 2. (Bëlga) Az a baj 3. (Király Linda) Kérnék egy kis segítséget! 4. (Dévényi Tibor) Nagy tapsot gyerekek! 5. (Üvegtigris) Easy rider öcsém, easy rider! 6. (Knézy - Német-Brazil vb-döntõ) Kahn, úristen, mit fogott, mintha mágnes lenne a kesztyûjében! 7. (Palik) Most az egyik autó kolbászol elõtte! 8. (Palik László) Hova tûnt Daemon Hill? 9. (Jáksó) Danubius, tessék? 10. (Vitray Tamás) Ilyen nincs és mégis van. 11. (Orbán Viktor) Sokan vagyunk, de még mindig nem vagyunk elegen! 12. (Orbán Viktor) Mindenki hozzon magával még egy embert! 13. (Telefonbetyár) Hanyas vagy te disznó? 14. (Pokrivtsák Mónika) Játsszunk már, játsszunk már... 15. (Szalacsi Sándor) Nem, igen, az ellen nem véd... 16. (Szalacsi Sándor) Innét vonnyák ki az oxigént. 17. (Medgyessy P.) Én, és ezt komolyan gondolom. 18. (Anyu.mpeg - Kamerás bácsi) He megmondtam, hogy ne gyere be meg ne gyere erre he! 19. (Vágó István) Megjelöljük! 20. (Knézy Jenõ) Jó estét, jó szurkolást! 21. (Király Linda) De hát magyarok vagyunk nem? 22. (Palik László) Kegyetlen... 23. (Palik László) Ûridõ 24. (Süveges Gergõ, a híradó elköszönésénél) Jó estét kívánok. 25. (Medgyessy Péter) Õõõö a öö.
balu 2006. április 10. 4397 hozzászólás 31.
Hat, [url=http://index.hu/politika/belfold/mszpriport/]ennek[/url] a cikknek aztan van stilusa. Mokas valasztas-esti helyzetjelentes az MSZP-szekhazbol. Erdemes elolvasni :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
SosMogyi 2006. április 10. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#8204): nagyon durvák az ilyen szövegek :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
jovoktom 2006. április 10. 3227 hozzászólás 60.
Válasz rambo6 üzenetére (#8204): very durva :kira
Aworrd 2006. április 10. 23 hozzászólás 6124.
^^
sabre_wolf 2006. április 10. 891 hozzászólás 418.
Válasz Nadril üzenetére (#8195): hát ennyire szar a felfogásom :$
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
opr 2006. április 10. 77 hozzászólás 3311.
"38. Négyes pályán a jónevû görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp)" ezen vagy 5 perce röhögök folyamatosan :D nagyon durvák!!!
rambo6 2006. április 10. 203 hozzászólás 1713.
örvendek ;),ezzel en is igy voltam!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Ezekiell 2006. április 9. 2392 hozzászólás 108.
Válasz rambo6 üzenetére (#8204): lol ez jó, ezt mentettem is le azonnal ^^
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
rambo6 2006. április 9. 203 hozzászólás 1713.
best of Magyar sportriporterek (Van benne egy ket odab@szos) :kira 1. Hatalmasak ezek a belga játékosok, betöltik az egész képernyõt. (Knézy) 2. Elszállt Andersson lába, most hozzák vissza a stadionba. (Knézy) 3. Az angolok szokás szerint meglepõen agresszívan kezdtek. (Hajdú B.) 4. Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B.) 5. Tipikus svéd kapus: beállt a kapuba, s véd. 6. A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dõljön el addig, amíg a labda odaér. (Hajdú B. ) 7. Abdullah próbálta meghúzni, ehelyett õt húzták meg. (Faragó) 8. Mint egy romboló, odakúszik. (Knézy) 9. A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla (Vitray) 10. A pálya nem esik messze a stadiontól. (Szonyi) 11. Mezõ rúgja ki a labdát a róla elnevezett mezõnybe. (Vass István Z.) 12. Most pontot tehetett volna a továbbjutás kérdõjelére. (Hajdú B.) 13. Az ellenfél egyszerûen nem tud eljutni a Porto kapujáig. Pontosabban el tud, csak labda nélkül. (Vitár) 14. Hrutka, jó lövés, bedobás. (Knézy) 15. Elnézést, csak leesett a mikrofonom és felnyomtam magamnak. (Faragó) 16. És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos. (Vitár) 17. De nagy gólt lõttél Preisinger! Mondhatnám, hogy ez a Bélák napja, de hát õ nem is Béla, hanem Sándor. (Siklós Erik) 18. Dzurják a felsõ sarokba gurított. (Gulyás) 19. Tizenegyes, érdekes döntés. De lássuk csak, az argentinok újabb támadást vezetnek, szinte lekopírozzák az elózó akciót és tizenegyes újra. Azaz bocsánat, az elõzõ ismétlése volt. (Vitár) 20. Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom mi van a hátára írva. (Vitár) 21. Most látom, nem is Daszajev állt a kapuban. (Knézy a meccs végén) 22. És most következzék a meccs! A riporter Fara..., de hisz az én vagyok. A mérkõzést Hajdú B. közvetíti. (Faragó) 23. És szenzációs gól!..Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács) 24. Most nem akarok beleszólni, mert gyásszünet van. (Knézy) 25. Lássuk, Somogyi vajon el tudja-e végezni a bedobást? (Knézy) 26. Szegény Koszta, biztos elátkozta ezt a pillanatot. (Gundel egy öngólról) 27. Taffarel nem volt lesen. (Gundel a brazil kapusról) 28. A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül, aki jól passzol Nyúlhoz. Ha hozzáteszem, hogy a játékvezetõ Maczkó, akkor itt az egész állatkert. (Vass István Z.) 29. És góóóól, nem oldalháló, góóóól, oldalháló. (Gundel) 30. Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. (Vass István Z.) 31. A kapuban Király, Sebõk, Mátyus, Fehér. (Rokob P.) 32. Zamorano kicsit késõn tette be és nem is volt jó. (Gundel) 33. Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom ez nem is Zidane (Knézy) 34. És igen, itt jön a magyar zászló! A felsõ szín piros, a középsõ fehér, az alsót nem látom. (Knézy az olimpián) 35. Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. (Hajdú B.) 36. Hogy tud egy nõ ilyen okosan futni! (Gyulai) 37. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás) 38. Négyes pályán a jónevû görög: Szteliosz Bizbasz. (Fülöp) 39. 11:11 a Fotex javára. (Gulyás) 40. Hátulról, ahogy a férje szokta. (Vitár a Bjelova-Bjelov röplabdaházaspár nõtagjáról) 41. A pilóta kiszalad. Az autó elég. A szerelõk szomorúak. (Palik egy boxtûzrõl) 42. És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár egy hokimeccsen) 43. Az embernek tátva marad a szeme (Gulyás) ;)
756Zogya 2006. április 9. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#8202): igaz,nekem is csak 2.ra esettle^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2006. április 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#8201): ezzel csak az a baj, hogy ezt at kell gondolni. :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
756Zogya 2006. április 9. 573 hozzászólás 690.
Fás: -Mikor megy siófokra az ucsó vonat? -Nem tudom, de mi azt már nem éljük meg^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
SiTe 2006. április 9. 505 hozzászólás 774.
Válasz RaVE üzenetére (#8199): Nah, hogy ki volt fáradtabb/állt egyenesebb lábon, arról vitatkozhatnánk ;)
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
RaVE 2006. április 9. 3931 hozzászólás 39.
Válasz SiTe üzenetére (#8198): Ki az az idióta aki 24 órás lan után alig álló félholt embert el kezd szurkálni ? -SiTe ... ;)
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Válasz Caleb üzenetére (#8197): Jah, az intel mindíg is gyors volt és gyors lesz... A többi meg mûködni fog...
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Caleb 2006. április 9. 3855 hozzászólás 42.
Válasz SiTe üzenetére (#8196): en mar hallottam 1992 korul amikor az intel piacra dobta a i80486 procit, a Motorola meg a Motorola40000-et. persze itt is az intel volt a 'gyors' :D
global moderator
Válasz opr üzenetére (#8192): Milyen jó is volt ez a vicc 7(!) éve... akkoriban még Intellel és AMDvel...
Nadril 2006. április 9. 1032 hozzászólás 344.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8194): pedig be volt irva mar vagy 5x.^^
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
sabre_wolf 2006. április 9. 891 hozzászólás 418.
Válasz Aworrd üzenetére (#8193): lol ez csak most esett le :D
Aworrd 2006. április 9. 23 hozzászólás 6124.
Két informatikus beszélget: -te adjá kölcsön 1000ft-ot -tudod mit legyen egész szám, adok 1024-et :kira
opr 2006. április 9. 77 hozzászólás 3311.
most hallottam egy nagyon nagyot :D beszélget az intel meg a mac procija... mac: -mennyi 2+3? intel: -4!!! mac: -nem... intel: -de gyors voltam! :D:D:D így annyira nem jó, de elõadva nagyon nagy ^^
SosMogyi 2006. április 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#8187): szegény :D Válasz Aworrd üzenetére (#8188): nagyon nagy ^^
Válasz Aworrd üzenetére (#8188): ohhh :D ezt nehogy eljatszuk mar eloben :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Caleb 2006. április 9. 3855 hozzászólás 42.
Válasz Aworrd üzenetére (#8188): en ezt spiderman-el ismerem^^
global moderator
Egy 20 emeletes ház tetején van egy bár. 2 ember az erkélyen, kótyagosan áll. - te ugorjunk má le! -hülye vagy, meghalsz. -Dehogy... Leveti magát, közben 3x megpördül és leesik a földre.Semmi baja. -én is megyek! A másik is leugrik, és meghal. A Bárpultos az életbenmaradt emberhez kiált: -Milyen bunkó vagy Batman,ha iszol! :kira
opr 2006. április 9. 77 hozzászólás 3311.
A fiatal menedzser késõ este éppen indulna haza az irodából, amikor látja, hogy a vezérigazgató az iratmegsemmisítõ mellett téblábol egy papírral a kezében. A fõnök aggódó arckifejezéssel így szól hozzá: - Ez egy nagyon kényes, fontos dokumentum, és a titkárnõm már hazament. Be tudja nekem kapcsolni? - Természetesen. - mondja a fiatal srác, és örül, hogy jópontot szerez a fõnöknél. Bekapcsolja a gépet, belerakja a papírt, és megnyomja az indítógombot. - Nagyon köszonöm! - mondja a fõnök -Két másolatot szeretnék! :D:D:D
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8179): :D ehh
Walai komp akart lenni... De nem komp lett :kira
walai 2006. április 9. 5 hozzászólás 11585.
Már halottam :]
Az élet csak akkor szar játék ha nem tod a játék szabályokat... (Ja és elcsórták az sc-det :) )
Hogy halt meg a szõke nõ levélgereblyézés közben??? Leesett a fáról. :kira
ManiacSoma 2006. április 8. 303 hozzászólás 1246.
hogy hívod a füves CD-t? inDISCrét
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
sabre_wolf 2006. április 8. 891 hozzászólás 418.
Válasz Aworrd üzenetére (#8180): :)
Aworrd 2006. április 8. 23 hozzászólás 6124.
Itt van praktiker Luke? Neeem... itt csak Obi Van kenobi . :kira :)
sabre_wolf 2006. április 8. 891 hozzászólás 418.
-Miért esznek Orbitot Csernobilban? -??? -Mert SUGARFREE!
SosMogyi 2006. április 8. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#8177): a papos viccek szerintem durvák :)
rambo6 2006. április 7. 203 hozzászólás 1713.
Az igazsäg az, hogy ma nem akartam irni, de aztän megis: :) Szereti vki a papos vicceket?? Egy férfi meghal, és a mennyország kapujában találja magát, ahol Szt.Péter várja: - Hát! Fiam! Te nem voltál valami jó ember életedben. Tudsz valami jócselekedetet mondani, ami alapján beengedhetlek ide? - Igen. - feleli a férfi - Egyszer motorosok molesztáltak néhány apácát. Én odamentem a vezérükhöz, egy nagydarab tetoválásos, orrkarikás fickóhoz, megfogtam a karikáját, odahúztam az arcát, és azt mondtam neki: Most pedig bocsánatot kértek a hölgyektõl! Szt.Péter lapozgat a könyvében: - Én ilyet nem találok! Mondd, és mikor történt ez? - Úgy 1-2 perce... ------------------------------------ - Miért csukják le a drogos papot??? - ??? - Szertartásért! --------------------------------------------- Új kispap érkezik a plébániára, és rögtön az elsõ nap át is adja neki a gyóntatószéket. Azonban meghagyja neki, hogyha nem tudja, melyik büntetésre mennyi imádságot kell kiszabni, csak szóljon ki bátran, hátul lesz a kertben. Jön is az elsõ "ügyfél", egy fiatal nõ. - Milyen bûnt követtél el, lányom? - Paráználkodtam. - Mégis hogyan? - Szoptam. Gondolkodóba esik a fiatal pap, nem tudja, milyen mértékû büntetést szabjon ki rá. Ezért kiszól az idõs papnak: - Atyám, te mennyit szoktál adni szopásért? - A harangozónak? Egy ezrest. ----------------------------------------------- Jézus a halálát megelõzõ napon a vacsoránál az apostolaival beszélget. Az eggyik így szól hozzá: -Te Jézus! Hát te holnap meg fogsz halni és még mindig szûz vagy. Nem szeretnéd elveszteni a szüzességed? Erre Jézus: - Ó dehogynem! Csak sajnos nincs kivel. - Na, emiatt ne fájjon a fejed majd mi beszervezünk neked egy nõt, te csak menj be a sátorba. - Rendben. Mondja Jézus és bemegy a sátorba. Nem telik bele két perc és belép egy nõ... Az apostolok kint várják Jézust a sátor elõtt mire a nõ a vártnál jóval korábban nagy sikoltozás közepette kirohan. Mögötte kijön Jézus és az apostolok faggatni kezdik a történtekrõl: - Na mi volt? kérdezik az apostolok. - Hát bejött a nõ és levette a ruháit. Gyönyörû szép nõi test meg minden erre láttam rajta egy nyílt sebet. Fogtam magam rátettem a kezem erre begyógyult. .. Bocs, ha vmelyik old volt, nekem meg new! ;) ;) ;)
SosMogyi 2006. április 7. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#8174): trükkös :)
Ezekiell 2006. április 7. 2392 hozzászólás 108.
Válasz rambo6 üzenetére (#8174): Az utolsó az jó, de a többi old-felejthetõ, a székelyes csaatolósat meg nem értem így elsõre.. :) Edit nélkül: ja jó felfogtam, akkor az nagyon rossz :D
rambo6 2006. április 6. 203 hozzászólás 1713.
- Mi a különbség a kislány, a nagylány és az asszony között? - ??? - A kislány elõbb fekszik le, aztán mesélnek neki. - A nagylánynak elõbb mesélnek, aztán fekszik le. - Az asszonynál meg már nincs mese, le kell feküdni. -------------------------------- Egy nõ és egy férfi találkozik a nudista strandon. - Örvendek! - mondja a férfi. - Látom - válaszol a nõ. --------------------------------------- Székely összeveszik a fiával. Odáig fajul a dolog, hogy a székely felkapja a baltát és a fia felé dobja, de az félreugrik, ekkor nyílik az ajtó és pont az anyósa fejében áll meg, aki ezek után holtan esik össze. Erre a székely csak ennyit mond: - Így se rossz! ----------------------------------------------------- Optimista székely az ominózus napon: -Tudtam, hogy megnyerjük ezt a háborút, de hogy egész Romániát hozzánk csatolják nem hitem volna! --------------------------------------------------- Egy székely fiatalember el szeretne menni a falubálba, ámde nincsen ünneplõs cipõje. Elhatározza hogy kifényesíti a gumicsizmáját és abban megy majd el táncolni. Így is tesz. Aznap este a bálban elõször Annát kéri fel táncolni. Tánc közben lenéz, és azt mondja: - Anna, rajtad kék bugyi van. - Hát ezt honnan tudod? - Tudom. Másodszorra Natasát kéri fel táncolni. Tánc közben ismét lenéz és azt mondja: - Natasa, rajtad fehér bugyi van. - Ezt meg honnan tudod? - Tudom. Harmadszorra Nórát kéri fel táncolni. Tánc közben megint lenéz, majd ijedten felkapja a fejét: - Nóra, van rajtad bugyi? - Nincs. - válaszolja. - Huh, már azt hittem, hogy a csizmám repedt szét. --------------------------------------------------- Székely tanítja a fiát medvére vadászni: - Visszük a Bodrit a kötelet, meg a puskát. Amikor én fõmászok a fára, és lerázom a medvét, a Bodri odarohan, leharapja a farkát, a medve görcsbe rándul, te pedig gyorsan megkötözöd. -oktatja a székely a fiát. - Rendben idõsapám, no de akkó' minek a puska? - Ha netán a medve engem rázna le a fárúl te azonnal lelövöd a Bodrit! ;) ;) ;)
armithis 2006. április 6. 5151 hozzászólás 21.
buzis es a bokros vicc nagyon táp!
Antares 2006. április 6. 4109 hozzászólás 35.
szaros a gumija ! :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Konen23 2006. április 6. 586 hozzászólás 669.
lol
télapó ittvan!
triAz_ 2006. április 6. 1069 hozzászólás 327.
Válasz rambo6 üzenetére (#8167): "szaros a gumija"...nagyon jo ^^!
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
opr 2006. április 6. 77 hozzászólás 3311.
Válasz rambo6 üzenetére (#8168): az alkezses nagyon über alles! :D:D:D
rambo6 2006. április 6. 203 hozzászólás 1713.
Hamär a szesz: A sörivás hibakeresõ táblázata. JELENSÉG A sörivás nem nyújt élvezetet, nem esik jól és az inged eleje benedvesedik. A HIBA OKA 1, Nincs nyitva a szád ivás közben. 2, Nem az arcod megfelelõ részéhez tartod a korsót. HIBAELHÁRÍTÁS Vegyél magadnak még egy korsóval és gyakorolj a tükör elõtt, amíg az ivás technikája tökéletesedik. JELENSÉG A sörivás nem nyújt élvezetet, nem esik jól, a sör színtelen, átlátszó. A HIBA OKA Üres a korsód! HIBAELHÁRÍTÁS Vegyél magadnak még egy korsóval. JELENSÉG A lábad hideg és nedves. A HIBA OKA Rossz szögben tartod a korsót. HIBAELHÁRÍTÁS Fordítsd a korsót úgy, hogy a nyitott vége a mennyezet felé nézzen. JELENSÉG A lábad meleg és nedves. A HIBA OKA A hólyagod önállósította magát. HIBAELHÁRÍTÁS Keress egy kutyát és állj mellé. Kis idõ múlva szidd le a kutya gazdáját és kártérítésként kérj egy korsó sört. JELENSÉG A bárpult homályos. A HIBA OKA Üres korsó fenekén nézel keresztül. HIBAELHÁRÍTÁS Vegyél még egy korsó sört. JELENSÉG A bárpult elindult. A HIBA OKA Éppen kidobnak. HIBAELHÁRÍTÁS Ellenõrizd, hogy egy másik kocsmába vittek-e. Ha nem, panaszkodj, hogy elraboltak! JELENSÉG Ébredéskor az ágyad kemény, hideg és nedves. Nem látod a szobád falait és a mennyezetet. A HIBA OKA A csatornában töltötted az éjszakát. HIBAELHÁRÍTÁS Nézd meg az órát, kinyitott-e már a kocsma. Ha nem, feküdj vissza nyugodtan. JELENSÉG A szemben lévõ fal a plafonra emlékeztet. A HIBA OKA Hanyatt estél. HIBAELHÁRÍTÁS Ha a korsó még tele van, idd ki. Ha üres, keress valakit aki felsegít és a söntéspulthoz kötöz. JELENSÉG Minden elhomályosult. A HIBA OKA Hasra estél. HIBAELHÁRÍTÁS Ha a korsó még tele van, idd ki. Ha üres, keress valakit aki felsegít és a söntéspulthoz kötöz. JELENSÉG A környezet nagyon díszes, értékesnek tûnik, de a kiszolgálás nagyon lassú. A HIBA OKA Egy régiségboltban vagy. HIBAELHÁRÍTÁS Menj vissza a szomszédos kocsmába. JELENSÉG A húspástétom teteje nagyon kemény. A HIBA OKA A kocsmáros kedvenc teknõcét eszed éppen. HIBAELHÁRÍTÁS Kérd meg, hogy ne verjen meg (mármint a kocsmáros). JELENSÉG Hirtelen észreveszed, hogy még egy korsóra futja a pénzedbõl. A HIBA OKA A kezed a melletted ülõ zsebében van. HIBAELHÁRÍTÁS Vegyél neki egy korsó sört és mondd azt, hogy a következõt õ fizeti. JELENSÉG Minden elsötétedik. A HIBA OKA Záróra van. HIBAELHÁRÍTÁS PÁNIK!!! ------------------ ---------------------------- Ha a Boci csoki tehéntejbõl készül, akkor a Tibi csoki.......? ------------------------ - Mi a közös a buziban és egy traktorban? - ??? - Mindkettõnek szaros a gumija -------------------------- Bokros Lajos kergeti az anyját az asztal körül eléggé félre nem értheto szándékkal. Mexólal az anyja: - De Lajos! Hát mit akarsz? - Ezt nem én akarom anyukám, hanem egy ország népe! Bocs ha färaszto, mär en is az vagyok! :]
opr 2006. április 6. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Nadril üzenetére (#8163): clan szabályzat? :D nálunk a SzEsZ-nél nincsen semmi szabály :D:D:D csak az, h ha iszol, akkor is játszani kell!!! h lnaon vagy b.neten az mind1 ^^ igaz ezt a clan-t poénból csináltuk :) a honlapot most csinálom mint beadandót :D szerk: rambo6 ez olyan, mint ez: Vonaton beszédbe elegyedik egy férfi és egy nõ... kis idõ után a férfi: tudta h a cigányoknak van a legosszab, és az indiánoknak a legvastagabb farka? nõ: hát... eddig még nem... férfi: jajj, de udvariatlan vagyok, még be se mutatkoztam... Lakatos Sólyom vagyok...:D:D:D