Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

rambo6 2006. április 5. 203 hozzászólás 1713.
Egy üzletember igen csinos hölgy mellett kap helyet a repülõgépen. Beszédbe elegyednek, s a nõrõl kiderül: tudományos kísérletben vesz részt. Az a feladata, hogy különbözõ típushoz és bõrszínhez tartozó férfiakkal szeretkezzen s aztán rangsort állitson fel közöttük. - Nahát, ez aztán igazán érdekes - hümmögi az üzletember elképedve. S mondja, hogy áll a kutatás? - Egész jól - feleli a nõ. - Most már csak egy indián és egy skót hiányzik a gyûjteményembõl. Egyébként nyugodtan szólíthat Kate-nek. Önt hogy hívják ? - McMurphy Sólyomszem!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Nadril 2006. április 5. 1032 hozzászólás 344.
Válasz csigabigagyerek üzenetére (#8164): nem mondtam en, hogy rossz^^
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Nincs ebben semmi rossz.Mindig is voltak GYépések,mindig is lesznek.C'ELAVIE
Az NpGmK Klán szabájzata! * A tagoknak aktivnak kell leniük (ez azt jelenti max 2-3 naponta kell játszania!!) * Csak egy klánban tartozkodhat!(ezesetben ez az NpGmK!) * Nem szidunk klán társad, sõt még magyar játékost sem! (Kerüljük a bajt mert a hírnevünknek rosszat tesz ha balhézunk mindenkivel) * Klánwart csak a klán leader (OpTiMiStA) bele egyezésével lehet rendezni! * Értsenek a géphez egy minimális szinten! Tudjon telepiteni, kicsomagolna.. sa-sa-sa.. Egyenlöre enyi.. uristen:)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
jovoktom 2006. április 5. 3227 hozzászólás 60.
Válasz Nadril üzenetére (#8161): hát sztem a csucs az a mutáns klán honlapja volt :D
Jezusom ez az oldal olyan, mintha megint hkek hulyeskednenek. ^^
idezet [url=http://gportal.hu/portal/npgmk/]innen[/url], forumbol: "Szerintem mindenki ismeri a szólánc játékot ,ha nem érdeklõdjön felõle valaki után . Ez a szólánc annyiban küldönbözik ,hogy starcraftos dolgokat kell írni . köszönöm : a klán leader" [Szerk: ahhoz kepest, hogy ismeri, 3x kellett moderalni a szolanc topicban^^]
SosMogyi 2006. április 5. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Scarface üzenetére (#8156): huh ezek kemények ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
armithis 2006. április 5. 5151 hozzászólás 21.
pistika kitett magáért megint a kertben :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
PhArAo 2006. április 5. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Scarface üzenetére (#8156): baszd ezek nagyon jók:D
RIP Ödi
Scarface 2006. április 5. 657 hozzászólás 567.
Nos,magyar ember... Kertben Pistike sétál az apukájával a kertben: - Apu, mi ez? - Feketeribizli! - És miért piros? - Mert még zöld! :O Kicsi vagyok székre állok,b*sszátok meg így se látok! Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben és a p*na. Ha sírsz, nincs aki lássa könnyeid. Ha fáj a szíved, nincs ki észrevegye a fájdalmad. Ha boldog vagy, nincs ki lássa mosolyod. De próbálj meg csak egyszer fingani ... Húsz évvel ezelött arra vágytam, hogy keressek 60.000 Ft-ot havonta, és legyen egy 1986-os évjáratú Golfom....mára mindez teljesült.(Ez sajnos szomorú...) Mi az, hogy dizájn? Az, hogy ha nagy, piros, és erõs jármuben ülsz, nem mindegy, hogy az Ferrarri vagy traktor.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
756Zogya 2006. április 5. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#8149): ááá ócskák,de utcsó über:D^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
opr 2006. április 5. 77 hozzászólás 3311.
Válasz balu üzenetére (#8149): van pár jó ^^
Antares 2006. április 5. 4109 hozzászólás 35.
Válasz balu üzenetére (#8149): királyosak :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
SosMogyi 2006. április 5. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#8149): nagyon durvák :kira
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
armithis 2006. április 5. 5151 hozzászólás 21.
Michael Jacksonos jooo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Caleb 2006. április 5. 3855 hozzászólás 42.
Válasz Scarface üzenetére (#8145): baaaz ez jo:D
global moderator
balu 2006. április 5. 4397 hozzászólás 31.
Reg jartam itt, ugyhogy egy hosszabb osszeallitas :) Es nem vagyok hajlando visszaolvasni. Csak mert megtehetem :D - Hogy hívják az állattenyésztõ õsünket? - Juhász Elõd. - Mi a különbség Michael Jackson és egy mûanyagzacskó között? - Az egyik fehér, hõre lágyuló és veszélyes a gyermekekre nézve. A másikban a zöldséget szokták cipelni. Az anyós meglátogatja a fiatal házasokat. Becsönget. Az ifjú férj nyitja az ajtót. Anyós: - Nem haragszol kis szívem, ha itt maradok egy pár napig? Férj: - Felõlem maradjon ott - és becsukja az ajtót. A férj tengeri útra megy a családjával. Már AZ elsõ estén hangosan dörömböl a kabinja ajtaján AZ anyósa: - Géza, rettenetesen szenvedek a tengeri betegségtõl! Mennyire lehet tõlünk a szilárd talaj? - Vagy öt kilométerre. - Csak? És milyen irányban? - Lefelé. Hogy mondják angolul: "Ma este a megbeszéltek ellenére sajnos nem jön vacsorára AZ anyósom"? - "YYYESSSS!!!" Papagaj egyedul van otthon, unatkozik, szorakozik a nyomogombos telefonnal, bejon neki a TUZEP, rendel 10 mazsa szenet. Gazdara hazajön, delutan racsonget ket 130 kilos szenesember: - Meghoztuk a szenet! - Megorultek? Kozponti futeses panelba, a tizedikre? - Ez a Tengelice utca 4./C? - Ez. - Maga Kovács Imre? - Én. - A maga telefonszama 787-66-11? - Az enyém. - Akkor ne szorakozzon velunk, mert baj lesz. Innen 10 mazsa szenet rendeltek, ezt most felhordjuk, maga csinal vele, amit akar, de ajanlom, hogy jattal egyutt fizesse ki most, elore, mert csunya dolgok kovetkeznek! Nincs mit tenni, pasas fizet, szenesek szen felhord, ajto ele leborit, szomszedoknal eros csodalkozas. Pasas gyanut fog, elkapja a madarat, az sejti, hogy baj van, de elszant. - Te rendelted a szenet, te atok? - En aztan nem. - Mas pedig nem volt itthon. Enyhitsd a dolgot, legalabb valld be. - Nem, en nem rendeltem szenet. - Valld be, az anyad ideges istenit, mert felszogezlek a ket szarnyadnal fogva a falra. - Nem rendeltem szenet! Pasas kalapacsot, szoget fog, madarat falra szegez. - Ha meggondoltad, szoljal! Es kimegy. Papagaj nezelodik, meglatja az agy felett a feszuletet. Busan odaszol: - Mi van, bazmeg, te is szenet rendeltel? Mennyi a gyertya belseje felének a négyzete? Na nem megy, mi? Elárulom: 64. A gyertya bele a kanóc, annak a fele a nóc, nóccor nóc meg 64. Megnyílik egy új üzlet, ahol nõk férjet vásárolhatnak maguknak.. Bejáratnál alábbi utasítás olvasható: - Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg. - 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak - Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következõ szintre. - Elõzõ emeletre visszamenni nem lehet Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja Üzletet, és partnert keres magának. Az elsõ emelet ajtaján következõ felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" Nõ úgy dönt, hogy megnézi a következõ emeletet.. Második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." Nõ továbbmegy. Harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképûek" Wow, gondolja a nõ, és továbbmegy. negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképûek és segítenek a házimunkában" Hihetetlen, gondolja a nõ, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami arra készteti hogy továbbmenjen. Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképûek, segítenek a házimunkában és romantikusak!" Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra. Az ajtón ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nõk sosem elégedettek. Köszönjük látogatást. Utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol férfiak kereshetnek maguknak asszonyt. Elsõ emeleten vannak nõk akik szeretnek dugni Másodikon nõk akik szeretnek dugni, és nem bánják ha férjük idõnként elmegy sörözni a cimbikkel. Harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt....
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2006. április 4. 5151 hozzászólás 21.
- Hogy hívják a francia kis malacot? - ??? - Tour a franc
SosMogyi 2006. április 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8141): régi :) Válasz Nadril üzenetére (#8143): engem nemigazán zavar mert egybõl helyesen olvasom Válasz Scarface üzenetére (#8145): trükkös :O
armithis 2006. április 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Scarface üzenetére (#8144): :D ezjo
Scarface 2006. április 4. 657 hozzászólás 567.
Vagy ez a Trükk: A 80 éves férfi felhívja távol élõ fiát: - Fiam! Anyád és én úgy döntöttünk, hogy elválunk. Arra kérnélek, hogy hívd fel a nõvéredet és kíméletesen közöld vele a hírt! A fia azonnal telefonál a nõvérének, és közli vele a rossz hírt. A nõvére azonnal intézkedni kezd: - Azonnal csomagolunk, hazautazunk és rendbe rakjuk a dolgokat. Majd felhívja az apját is: - Azonnal hazaututazunk, addig ne csináljatok semmit! Az apja: - Jó, akkor várunk. Majd odafordul a feleségéhez: - Nos, a gyerekek nálunk töltik a karácsonyt. Csak azt tudnám, húsvétra mit fogunk kitalálni... :D :D :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Scarface 2006. április 4. 657 hozzászólás 567.
Ugyanakkora hatalmam van, mint a pápának. Csak nem hisznek benne annyian. ^^ Pap leszek, az k*rvaisten! :D
Nadril 2006. április 4. 1032 hozzászólás 344.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8141): kicsit figyelj mar oda a helyesirasodra legyszives, meg hogy ne legyenek ertelmetlen mondataid, mert komolyan en erzem magam szarul, mikor olvasom amit irsz. Olvasd at mielott elkuldod, vagy vmi. Legszivesebben atszerkesztenem, de asszem azzal tullepnem a hataskorom. ^^ Bocs az offert.
Miraculous 2006. április 4. 19 hozzászólás 6728.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8134): **rabtól**
"Ha valaki kérdezné, miért nem SCzek... ...az nézze meg az órarendem"
sabre_wolf 2006. április 4. 891 hozzászólás 418.
Jézus leszál a földre és az utca sarkán lát egy csöves, oda megy hozzá és megkérdezik: -Jó napot szegény legény. -Jó napot. -Éhes vagyok és nincs pénzem. -Gyere akkor elfelezük a kenyeremet. Miután jól laktak erre a csöves megkérdezi Jézust: -Van tûzed? -Aham. -Akkor a fûvet is szivjuk el kettesben. -Hát jó... Mendegélnek és közben szivják az anyagot. Idõközben megszólal Jézus: -Tudod csöves én az Isten fia vagyok Jézus. erre a csöves válaszol: -Jó az anyag mi?!?!
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
armithis 2006. április 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#8138): ezjo :)
SosMogyi 2006. április 3. 3354 hozzászólás 54.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8132): Válasz sabre_wolf üzenetére (#8134): kemény ß)
opr 2006. április 3. 77 hozzászólás 3311.
most olvastam egy nagyon durvát :D - Tudod hogy mi a legszebb ajándék? - ??? - Az artéria...Az szívbõl jön. :D:D:D
Antares 2006. április 3. 4109 hozzászólás 35.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8134): a rablós régi de jó ! :kira
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Scarface 2006. április 3. 657 hozzászólás 567.
uhh komoly :D
sabre_wolf 2006. április 3. 891 hozzászólás 418.
- Miért horgászik Pistike a temetõbe? - ??? - Mert sok a hal ott ezzeket a haverom messéli :D
Két barbár beszélget -Te hol van a hugod? -Mögöttem -Mögötted? -Mög hát! Egy rablótól megkérdezni Hitler -Mennyit ugrasz? -1métert- rabló megmutatta és kapott egy kenyeret. a másodiktól megkérdezi: -Tutsz 2métert ugrani? -Igen.- megmutatta Hitlernek és kapott õ is kenyeret erre a harmadiktól megkérdezi: - Ugrasz három métert? -Igen- erre HItler -Lõjjétek le mert átugorja a kaput!
PhArAo 2006. április 3. 2737 hozzászólás 85.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8132): elsõ nagyon komoly:D
RIP Ödi
Egy hegymászó beleesik egy szakadékba. - Eltört valamid? - kiáltja utána a társa. - Nem. - Akkor jó. Mássz ki! - Nem lehet, még nem értem le az aljára. - Jean, hozzon egy pohár vizet! - Igen uram! - Jean, hozzon még egy pohár vizet! - Igen uram! - Jean, hozzon még egy pohár vizet! - Igen uram! De megkérdezhetem: ennyire szomjas? - Nem, de még mindig ég a könyvtár! - Pincér! Melyik bort ajánlaná házassági évfordulóra? - Az attól függ, ünnepelni akarnak vagy felejteni? Hogyan hívjak a Mikulás feleségét? Mary Chrismas! A halálraítélt cellájába belép a pap. - Azért jöttemm, hogy a kivégzésed elõtt közvetítsem neked az Isten igéjét. Mire a rab: - Minek kellesz Te ahhoz? Fél óra múlva úgy is találkozom a fõnököddel.
rambo6 2006. április 2. 203 hozzászólás 1713.
A bika beugrik a tehenekhez a drótkerítésen keresztül. Odamegy, a legközelebb álló tehéncsapathoz, és így szól: - Sziasztok lányok! Én Tökös Dönci vagyok, de hívjatok, csak Döncinek, mert a többi, a kerítésen maradt. ------------------ Szar napod van? Képzeld el a következõt: - Egy sziámi ikerpár tagja vagy - A testvéred homokos - Te nem vagy az - Ma egy forró randevúja lesz - Csak egy seggetek van... Na, jobban vagy már? :$
Radon 2006. április 2. 2385 hozzászólás 110.
:)
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
Scarface 2006. április 2. 657 hozzászólás 567.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8127): erõs
armithis 2006. április 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#8127): ohh :)
sabre_wolf 2006. április 2. 891 hozzászólás 418.
-Anya hazutal nekem! -En mikor, mit? -Azt mondtad a kis ocsem egy angyal! -Igen o telleg egy kis angyal miert? -Kidobtam az ablakon de nem repult!
Válasz rambo6 üzenetére (#8123): a utolso az a jo
Scarface 2006. április 2. 657 hozzászólás 567.
akkor jó ^^
jaja szerinted lenne szivem bezarni ezt a topikot? soha!
rambo6 2006. április 1. 203 hozzászólás 1713.
Kisgyerek nagyon sír a pöce mellett, arra megy rendõr: - Miért sírsz? -Az Anya belesett! A rendõr ledobálja magáról a ruhákat beleugrik, majdnem belefullad. Tíz perc múlva, mondván hogy már semmi esély kimászik. - Hát, nagyon sajálom, nem találtam meg... - Jól van, akkor már a csavar se kell! ---------------------------------------------------------- Férj a feleségének ordítja felháborodva: - Megmondtam már, hogy ne hívd meg annyiszor az ikertestvéredet! Tudod jól, hogy látni sem bírom a pofáját! ---------------------------------------------------------- - Miért nem adnak a királyoknak soha öt almát? - ??? - Mert a szokás hat alma... --------------------------------------------------------- Az utolsó tanítási napon a gyerekek ajándékot visznek a tanító néninek. A virágboltos fia egy csokrot hoz, a cukrász kislánya egy tortát, majd az italboltos kisfia egy nagy dobozt, szépen csomagolva. A tanító megemeli, és látja, hogy valami szivárog belõle. Viccesen megkóstol egy cseppet, és megkérdi: - Bor? - Nem. - feleli a fiú. Újabb cseppet kóstol a tanító. - Pezsgõ? - Nem. - Szabad a gazda! Feladom. Mi ez? - mondja a tanító. - Kiskutya. :D :D
sabre_wolf 2006. április 1. 891 hozzászólás 418.
néha van jó vicc de néha ...
rambo6 2006. április 1. 203 hozzászólás 1713.
jaj Armi, egyertelmü volt hogy vaker............................mmm
armithis 2006. április 1. 5151 hozzászólás 21.
hahah ha ha hahhahhah hah ha hahhhah ah ha hah ah hah ah :D
Scarface 2006. április 1. 657 hozzászólás 567.
én is : flémflémflémflémflémflémflémflém Kész! :D ^^
756Zogya 2006. április 1. 573 hozzászólás 690.
jajj ne afene egye +,akkor még agyon flémelem^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2006. április 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Lord_G üzenetére (#8116): ehh biztos kar,hogy nem ertek hozza :D amugy msot jott a hir miszerint a viccek topikot torolni kell! Tulsokat foglal ftp-n. Bocs csasztok. Meg van egy napotok hogy irjatok bele ehhe :)