Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

ManiacSoma 2006. március 23. 303 hozzászólás 1246.
Válasz opr üzenetére (#8012): ezek nagyon zsírok:D
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Antares 2006. március 23. 4109 hozzászólás 35.
Válasz opr üzenetére (#8012): hehe a papagájos :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
SosMogyi 2006. március 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#8011): a vadászos nagyon nagy
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
opr 2006. március 23. 77 hozzászólás 3311.
Pár srác felcsönget Pistikéékhez. Pistike anyukája kimegy az erkályre, és mondják neki: -Csókolom, Pistike lejöhet focizni? -Gyerekek, Pistike - könnyektöl küszködik az anyuka - tegnap este tragikus körülmények között elhunyt... -Nem baj, a labdát tessék már ledobi... :D:D:D Az illuzionista egy hajón dolgozott. Minden héten tartott egy bemutatót. Mindig más volt a közönség, így megengedhette, hogy mindig ugyanazt a mûsorszámot adja elõ. Az egyetlen probléma a kapitány papagája volt. Egy idõ után mûsor közben bekiabált és elárulta a titkokat: - Aaaaa nézzék, ez egy másik kalap ! - Aaaaaaaa nézzék, a virág az asztal alatt van eldugva! - Aaaaa... el van dugva egy kártya a kabátujjában ! Az illuzionistát bosszantotta, de nem volt mit tegyen. Egyszer egy baleset miatt a hajó elsüllyedt. Nem maradt életben csak az illuzionista meg a papagáj. Néhány napig mindkettõ egy deszkán úszkált, miközben szótlanul, ellenségesen méregették egymást. Végül a papagáj megszólalt: - Feladom bmeg! Hol a hajó? :):):) hf ^^
rambo6 2006. március 23. 203 hozzászólás 1713.
Elmegy a cigány szerencsét próbálni Amerikába. Elkapják lopásért, majd börtönbe csukják. Elsõ este bemegy a közös zuhanyzóba fürdeni. Melléáll egy néger. Meglátja, hogy mekkora brokija van a négernek, majd megszólal: - Testvérem! Hát neked akkora van mint egy zsírkavaró fakakanál!!! Erre a néger: - HM.................Yes!!! Fuck anal!!!!!! Egy vadász elõször viszi el a feleségét vadászni. Elmagyarázza mit hogyan kell, hogy töltse meg a fegyvert, hogy célozzon, ha lelõ valamit, siessen oda, nehogy valamelyik másik vadász magának akarja a zsákmányt, stb. Különválnak, kis idö múlva lövést hall a felesége irányából. Elindul a hang irányába, majd meglátja a feleségét és egy másik vadászt egy tetem felett hangosan vitatkozni. Amikor közelebb ér, hallja, hogy a vadász ezt kiabálja: - Oké, asszonyom, oké, megegyeztünk, ez a maga õze. Csak annyit engedjen meg, hogy levegyem róla a nyergemet. Egy pasas kihívja a tv-szerelôt és mondja neki: – Szóval, ültem a fotelban, néztem a tv-t, miközben egy 100-as szöggel piszkáltam a fülem. Egyszer csak elment a hang!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SiTe 2006. március 22. 505 hozzászólás 774.
Válasz opr üzenetére (#8009): Örülök, hogy segíthettem ;)
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
opr 2006. március 22. 77 hozzászólás 3311.
Válasz SiTe üzenetére (#8008): Oh, köszönöm mester :) :kira szerk: jó a vicc is :) pont megfelel a 8000. hsz kritériumainak ^^
SiTe 2006. március 22. 505 hozzászólás 774.
Válasz opr üzenetére (#8007): Soz m8 :hey Jah izé szóval beleszerkesztettem egy viccet a híres-neves hozzászólásodba, remélem nem gond :)
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Válasz armithis üzenetére (#8002): aaaah.... Bocsáss meg uram, gyarló pór vagyok :confused Nem tudtam h mit csnálok, gyenge mentség, de nekem csak ez jutott :'( :D egyébként meg nem érdekel :D ENYÉM a 8000.-ik hsz :] Lehet irigykedni :D
756Zogya 2006. március 22. 573 hozzászólás 690.
sztem mar baszahttya mert 30 minig lehet^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
ManiacSoma 2006. március 22. 303 hozzászólás 1246.
Válasz opr üzenetére (#8000): szerkesszé má bele egy viccet pls:D
Egy fickó bemegy egy kocsmába és elkiáltja magát: - Vodkát mindenkinek! Hatalmas a lelkesedés a teremben, mindenki örül. Ám amikor fizetni kéne, a fickó csak kisétál. A csapos utánamegy, és jól megveri. Emberünk másnap megint betér a kocsmába és elkiáltja magát: - Vodkát mindenkinek! Ránéz a csaposra, és azt mondja: - Te nem kapsz, mert ha iszol, verekszel. ----------------------------------------- Egy turista bemegy a kovácsmûhelybe, ahol a mester éppen lerak egy forró patkót hûlni. Mielôtt figyelmeztethetné a turistát, az felkapja a patkót, de nyomban le is teszi. - Megégette magát? ? kérdezi a kovács. -Á, dehogy! Csak irtó gyorsan meg tudok nézni egy patkót. Elnézést ha már voltak ..
:D Sztem az a vicc hibás...nincs megoldása :)
armithis 2006. március 22. 5151 hozzászólás 21.
baszdki opr a viccektopik 8000 hozzaszolasaban az van irva, hogy nem ertem a viccet :D ez kar ,hogy igy jott ki :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz opr üzenetére (#8000): ense hatha megertette mas es elmagyarazza :D :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz armithis üzenetére (#7999): utolsót nem értem :'( Bocsi opr, de ezt nem hagyhattam annyiban.... Muszáj vagyok beleírni valami viccet, nemtom miért pont ezt, de felõlem szavazhattok is, hogy mi legyen benne, majd átírom. Egy pasi a Balatonon beül egy bárba és megismerkedik egy nagyon csinos fiatal nõvel. Fél tucat ital elfogyasztása után meghívja õt a hotelszobájába. A nõ örömmel belemegy. Miközben a szobában dumálnak és lekerülnek a ruhadarabok, a pasi megkérdezi: - Mondd csak, tulajdonképpen hány éves vagy? - Tizenhárom - jön a vonakodó válasz. - Tizenhárom!!! Te jó Isten!!! Azonnal vedd vissza a ruhádat és tûnj el innen! - kiált rá halálra rémülten. A lány engedelmeskedik, majd csendesen elsétál az ajtóig, és visszafordulva halvány mosollyal megkérdi: - Babonás vagy, ugye?
- Hogy hívják a nagydarab zeneszerzõt?? - Hodály Zoltán - Melyik az a madár, amelyik a föld alatt él ? - A krumplihéja. - Mért úszik a hal? - ??? - Mert halkan.
SosMogyi 2006. március 22. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#7991): Válasz DJWindsurfer üzenetére (#7993): mind1 a 4 kira :D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Siriam 2006. március 22. 1018 hozzászólás 353.
ááááááááááááá :D :D :D
Új acc: aLs)Siriam felhalmozott szabadidõm Vandára fordítom...
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#7993): oanyam :)
Válasz opr üzenetére (#7988): jaok amugy jo ekp :D
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#7993): Régi de hatalmas :D
DJWindsurfer 2006. március 22. 914 hozzászólás 403.
Az Unicumos pulyka receptje :D Hogyan készítsük el a pulykát? 1. Vegyünk egy pulykát! 2. Egy pohár unicum. 3. Tegyük a pulykát a sütõbe! 4. Még két unicum. 5. Állítsuk a hõfokot 190 sütõre! 6. 3 unicum további. 7. Süssük a kapcsot be! 8. Most még tovum 4 univáb. 9. Pulykázzuk meg a zsírt! 10. Unicumot a másik palackot még. 11. Dugjunk pulykákat a hõmérumba! 12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe! 13. Süssük az unicumot még egy óráig! 13+1. "Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!..." 14. Pulykáljuk meg az puha unicumját! 15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból! 16. "Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!..." 17. "Kiskút, kerekes kút..." 18. Szeletum a pulyák darabbal többe! 19. Pusztuljunk tásztátum 20. Palackoljunk még egy unicum vevétet! 21. "Nyílára uccásik a krocsmrasumity!..." 22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket! 23. Leterít az unipulyák, és fogyjunk el! :D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Válasz balu üzenetére (#7991): második jó :)
balu 2006. március 22. 4397 hozzászólás 31.
Egy fickó sétál hazafelé a koromsötét utcán jóval éjfél után. Az egyik kapualjból megszólítja egy nõ: - Akarod, hogy tízezerért a mennyországba röpítselek? A férfi még sohasem fizetett nõnek, de mivel kicsit szalonspicces, gondolja kipróbalja. Odaadja a pénzt a nõnek, aki nem sokat késlekedik, lehúzza a sliccet és rögtön dolgozni kezd. Ekkor egy rendõr kerül melléjük és megkérdezi: - Maguk meg mit csinálnak itt? A férfi kétségbeesetten válaszolja: - A feleségemmel lejöttünk egy kicsit levegõzni, sétálunk egyet. Mire a rendõr: - Nem gondoltam volna, hogy ez itt a felesége. A férfi: - Én sem, amíg ide nem világított a lámpájával! A dúsgazdag Olsson talál a postaládájában egy borítékot, benne két jegyet az esti operaelöadásra, és egy cédulat, amin csak ennyi áll: "Találd ki kitöl?" Olsson úr sokat törte a fejét, de nem tudta kitalálni hogy ki küldhette a jegyeket. Mindenesetre örült neki, és este el is vitte a feleségét az operába. Mire hazaértek a villájukat kirámolták. A konyhaasztalon találtak egy cédulát, amin ez állt: "Most már tudod kitöl!" Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg õ nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyûlik a rokonság, vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya elõáll és így szól: - Kis figyelmet kérek, Palika elõad nektek valamit. Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont ezt mondja: - A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított, átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját... Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a fõtt ráknál. Palika folytatja: - Miután levetkõztette, õ is levetkõzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte bedugni neki a... azt a... nem jut eszembe, mint kell rá mondani... Palika az anyjára néz, aki diadalmas arccal hallgatja a fiát. A gyerek megkérdezi tõle: - Anyu, mit mondunk arra, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a szomszéd bácsi?
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
ManiacSoma 2006. március 22. 303 hozzászólás 1246.
mit csinál a firebat a hidraliskból? szénhidrát két csecsemõ beszlget -nédd ott egy tita -ne mond má hogy nem tudod kimondani a matka nevét...
Cedric 2006. március 22. 8720 hozzászólás 5.
kis aranyos: két kislány beszélget: - Mi az a múmia? - Hát az olyan mint a kinder tojás csak nem ajándék van benne hanem 1 halott ember :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Válasz armithis üzenetére (#7987): ugyan az, mint ami az én linkemben :D [url=http://www.kepfeltoltes.hu/051211/kutyabaleset_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]kutyabaleset...[/url] hogy legyen vicc is: - Te Julis, gyere fel a szénaboglya tetejére! - Nem megyek Jancsi, mert megb@_zol. - Jaj Julis, dehogy b@_zlak meg! - Akkor meg minek menjek fel? :D Nagymama megkérdezi a Nagypapától: - Szerinted vegyek fel melltartót? A Papa nézi egy darabig, majd így szól: - Hát, elég nagy sár van odakint. :D hf ^^
Válasz Reaper üzenetére (#7984): valami tanusitvanyt kell alairni, inkabb hagytam, meseld el mivan ott :)
Csoya 2006. március 22. 253 hozzászólás 1466.
5 éves Pistike az annyjának: -Azt értem,hogy a gólya hozza a kisbabát,de 1et nem értek:hogy a fenébe gyömöszöli be a pinádon? :D --------------------------------------------------------------------------------------------------- Pistikéékhez az oviban egy uj osztálytárs érkezik,egy kinai.Mindenki kérdezgeti,hogy hogy hivják,honnan jött,mit szeret enni,inni,stb.Pistike is nagyon jelentkezik,nahh kérdezz Pistike: -Neked hány apád van? Gondolkodik a kinai,hogy ez biztos ki akar vele cseszni,bevágja hogy 5. Mire Pistike: -Gondoltam,mert 2 tojássból biztos,hogy nem leszel ilyes sárga...... ^^ ---------------------------------------------------------------------------------------------------- A kinai turista magyarországra jön üdülni,beszáll egy taxiba,h megnézze BP-t.Odaérnek 1 hatalmas épület elé,azt mondja a kinai: -Nem érdekel ki,mikor épitette azt mondja meg meddig épült. Taxis: -Ezt 20 évig épitették. -Mahh,ez nálunk kinában 10 év alatt felépülne. Mennek tovább odaérnek egy másik bazi nagy épülethez. -Ez meddig épült? -10 évig. -Mahh ez nálunk kinában 5 év alatt megvolna.... Megharaxik a taxis,odaérnek a parlamenthez. Kinai: -és ez? Taxis: -ne kérdezd bazzeg,ez tegnap még nem volt itt....... :]
opr 2006. március 21. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Reaper üzenetére (#7984): :]
Reaper 2006. március 21. 259 hozzászólás 1431.
Azt hiszem inkább ide illik,mint a fasza linkekbe... :) [url=http://lists.sch.bme.hu/wws/attach/poen/1142895123.8357.0.camel@localhost.localdomain/kutyabaleset.jpg]Kutyabaleset[/url] ^^ Áhh. Álmos vagyok... Opr megelõzött. :( sry
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
756Zogya 2006. március 21. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#7981): pf ^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
A második világháborúban a japán légierõ parancsnoka behívja a legtehetségesebb pilótájukat: - Katona, a parancsnokság választása önre esett. Ön lesz az elsõ kamikáze-pilóta! - Értettem! - Megkapja a japán légiflotta leggyorsabb gépét. - Értettem! - Felszáll 8000 méter magasságba, az éj leple alatt megközelíti az amerikai hadihajóflottát. - Értettem! - Kiválasztja az amerikaiak vezérhajóját. - Értettem! - Aztán becélozza, és kikerülve a légvédelem lövéseit nekirepül, és a haza érdekében repülõgépének felrobbanásával megsemmisíti azt. - Értettem! - Katona, van kérdése? - Igen, Uram, egy kérdésem lenne. - Kérdezzen, katona! - Te teljesen meghülyültél, vazze? ------------------------------------------- Két ember karórát árul a Keletinél. Oda megy hozzájuk egy vevõ, és megkérdi: - Felpróbálhatom? - Persze, csak tessék.A vevõ felpróbálja, meghallgatja milyen szépen ketyeg, majd fizetés nélkül az autójába ugrik, és elhajt. Mire az egyik eladó odaszól a másiknak: - Nézd a szemét, hát nem elvitte beszerzési áron?
armithis 2006. március 21. 5151 hozzászólás 21.
Kõmûves szex? ??? Mész a picsába!
armithis 2006. március 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Takeda üzenetére (#7977): nagoyn jooo :)
miso90 2006. március 21. 4106 hozzászólás 36.
Válasz Takeda üzenetére (#7977): de ez nem is vicces :confused Válasz opr üzenetére (#7974): :D:D:D:d a kép rohadt jo :)
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
SosMogyi 2006. március 21. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Takeda üzenetére (#7977): ejha ezek a mai 4 évesek :kira
Takeda 2006. március 21. 35 hozzászólás 5030.
Mikulas az oviban. Felülteti a 4 éves Petiket a térdére, megcirógatja az arcát, és megkérdezi: - Na Petike, mit kérsz? - Puncit... - Oooo... Hogy micsodát? - Puncit! És ne mondd, hogy nincsen, mert éreztem a szagát az ujjadon...
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
opr 2006. március 21. 77 hozzászólás 3311.
Válasz p1N üzenetére (#7975): :D :kira (már ismertem de jó volt egynek ismét :) csak sajnos azután a kép után nekem minden szar :D-ez már majdnem olyan mint mikor betévedtünk a lexus szalonba...aaah ^^)
p1N 2006. március 21. 184 hozzászólás 1843.
nekem is van 1 jó viccem -mér teszi a rendõr a vajaskenyeret a párna alá? -??? - mer hüje
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
opr 2006. március 20. 77 hozzászólás 3311.
- Nagymama, ébredj gyorsan! - Mi a baj, kis unokám? - Elfelejtetted bevenni az altatódat! [url=http://www.kepfeltoltes.hu/051211/kutyabaleset_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]bestest kép!!! sírva röhögtem rajta![/url] és még egy zárásképpen: - Olyan erotikus hangod van! - Ezt hogy érted? - B*ssza a fülemet!
opr 2006. március 20. 77 hozzászólás 3311.
Válasz BlipBlop üzenetére (#7971): régi :P
armithis 2006. március 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz BlipBlop üzenetére (#7971): gyaa
BlipBlop 2006. március 20. 101 hozzászólás 2823.
Fiú és lány szeretkezés elõtt(elõjáték gyanánt): lány:-Dugd be az egyik ujjad! -ok.megvan. -Dugd a másik ujjad is! -ok.ez is megvan. -Most az egész kezed! -Ez is megvan. -Most a másik kezed is! -Ez is bent van. -Tudsz tapsolni? -Nem! -Szûk mi???
Végre van NET-em!(júliu 6-tól) A kocka el van cseszve,és aki korán kel,az megbotlik!
Siriam 2006. március 20. 1018 hozzászólás 353.
bazeg most olvasok 3 oldalal elörébb és már volt a vicc sry akit zavar ha kétszervan fenn egy poén...
Válasz WerszomjasVagyok üzenetére (#7967): überpro :)
Siriam 2006. március 20. 1018 hozzászólás 353.
a székely meg a fia utaznak a szekéren, már rájuk esteledett de még nem értek haza. A székely úgy dönt betérnek egy fogadoba. Megis állnak a legelsönél amit találnak de a fogados közli, h csak egy szobálya van és azis egyágyas de mivel apa és fia talán nem lesz probléma. A székely is így gondolja, kiveszik a szobát. Már két órája fekszenek mikor a székelymegkérdi a fiát: mondcsak fiam maszturbálsz? Mire a fiú kicsit meglepetten: Igen idesapám. A székely öt perc mulva megin odafordul a fiához: És, Jutottál már valamire? mire a fiu: Nem idesapám még nem. székely ujabb öt perc múlva: Te fiam, és mitszolnál ha a sajátoddal próbálkoznál? :D:D:D:D: sztem überlol má sok éve halottam egy táborban halottam elöször, este amikor má mindenki ágybavolt stb de majd öszepisáltuk magunkat:D
Két székely favágó üldögél este a tûz mellett. Hosszas hallgatás után megszólal a fiatalabb: - Bátyám, van másik nadrágja? - Van, fiam. Pár perc múlva ismét megszólal a fiatalabb: - Akkor ez hadd égjen ------------------------------------ Egy okmányirodás Arminak ^^ Az idõs néninek elintéznivalója van az önkormányzatnál. A papírok kitöltése után így szól az elõadó: - Itt tessék aláírni. - Hogy írjam alá? - Hát, ahogy a leveleket szokta. - Rendben. "Sok, sok szeretettel: Nagyi."
Válasz tocika üzenetére (#7965): :] mert megtehetem