Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Unoka ül a nagypapi ölében,az éppen tanítgatja: -Na kis fiam,mi lesz ha kivered a zsiráfnak? -Sok zsiráfg*ci! -Úgy van:és ha az elefántnak? -Sok elefántg*ci! -Nagyon jó!És ha a nagypapának? -Sok nagypapag*ci! -Meg egy tábla csoki -Mi az, fekete-fehér, és úgy eszik, mint egy ló? -Zebra. Ez a 2 totál lehozott az elmult 1 oldalon....Pffff..:D
756Zogya 2006. március 11. 573 hozzászólás 690.
Válasz rambo6 üzenetére (#7862): zsir^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
opr 2006. március 11. 77 hozzászólás 3311.
Arminak :) Két elem beszélget: - Jó a ruhád. Vetted? - Nem, anyám varta. :D:D:D
rambo6 2006. március 11. 203 hozzászólás 1713.
- Meg tudná mondani durván, mennyi pénz van a bankszámlámon? - 20 000, b@zdmeg!
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Aradebil 2006. március 11. 860 hozzászólás 429.
Megy a csiga hazafele [sry,ez megint :sleep kategória:D]
rambo6 2006. március 11. 203 hozzászólás 1713.
Székely a fiával fekszenek a sátorban. - Te maszturbálsz édes fiam - kérdi a székely az éjszaka közepén. - Bevallom édesapám, hogy én. - Na és jutottál e valamire? - Bevallom édesapám, hogy nem. - Na akkor talán próbáld meg a sajátoddal.
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
SiTe 2006. március 11. 505 hozzászólás 774.
Alárírtam. Your signature number for this petition is 2473. ^^
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
opr 2006. március 11. 77 hozzászólás 3311.
Válasz freelander üzenetére (#7857): Támogatom! Ha már ott járunk benézhetük colossanba isch :) pár parszek ide vagy oda :D
freelander 2006. március 11. 1999 hozzászólás 145.
[url=http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/hoth_0310/]a 22. téli olimpia helyszíne legyen a : ...[/url]
Pez: "születtek nagy deffek"
armithis 2006. március 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz kisdd üzenetére (#7854): en is igy gondolom. szerintem korrekten veszi a poent. Foleg, hogy kedvenc vicceit olvasta fel. :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
freelander 2006. március 11. 1999 hozzászólás 145.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#7851): killer a videó :)
Pez: "születtek nagy deffek"
kisdd 2006. március 11. 1553 hozzászólás 212.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#7851): pozitívan nõtt a szememben, nem sír ha kritikát kap :) (bár mint tudjuk, chuck norris sose sír)
Antares 2006. március 11. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#7851): agyament :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Válasz Mort_4ce üzenetére (#7851): kurvajo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Mort_4ce 2006. március 11. 808 hozzászólás 463.
Na utolsó Chuck Norris linkként: [url]http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=16294[/url]
"Morituri Nolumus Mori!"
Válasz Mazsola üzenetére (#7849): ^^ igen, igazsagos
Mazsola 2006. március 11. 237 hozzászólás 1525.
-Szerinted mi a rosszabb?A tudatlanság vagy a közöny? -Nem tudom és nem is érdekel. :]
- Hogy hívják az instant baglyot? - Neskuvik. Az agreszív kismalac bemegy a fagyizóba és megkérdezi: - Van fagyi? Mire az eladó: - Milyet kér? Az agreszív kismalac: - Sok a szöveg!!!
Gadgor 2006. március 11. 0 hozzászólás 57292.
:kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka :kocka
Válasz kisdd üzenetére (#7844): igen igen, az angol humor! :) szerintem kemeny nagyon :D
Kill-Joy 2006. március 11. 0 hozzászólás 33746.
Egy kis vegyes vagdalt. ß) Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi... A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bûnös lélek végre megszólal: - Hiába kopogsz pajtás, itt sincs WC papír... A munka jelképei megváltoztak. Az eddigi sarló-kalapácsot felváltja a fagyi és a galamb. Aki nem nyal, repül. Skót kisgyerek még pénteken is azt a cukrot szopogatja, amit hétfõn kapott az édesapjától. Megszánja az édesanyja, így szól a férjéhez: - Ne legyél már ilyen takarékos, vedd le róla a celofánt! - De jó színben van, Mama! Modellt állhatna egy kínai festõnek. - Miért éppen kínainak? - Mert azok festenek sárkányokat... Mit csinál két iraki a mérleghintán? Bosszantják az orvlövészeket. Mirõl híresek a mogyoródi utcalányok? Kilencmásodperc alatt 4 gumit cserélnek
Halálra haraplak, mint nyuszika a répát!
kisdd 2006. március 11. 1553 hozzászólás 212.
olvastam néhány angol viccet, nagyon kemény a humoruk... -Mi a legokosabb dolog, ami valaha is elhagyta egy nõ száját? -Einstein f*sza. -Honnan tudod egy szõke nõrõl, h rossz napja van? -A füle mögött van a tamponja, és nem találja a cigarettáját. -Mi az, fekete-fehér, és úgy eszik, mint egy ló? -Zebra. -Mit mond Donald Kacsa a kurvának? -Írd a többihez. -Milyen az az ausztrál, akinek az egyik keze alatt birka, a másik alatt kecske van? -Biszexuális. -Jézus miért nem essex-ben született? -Mert nem talált három bölcset, és egy szüzet. -Egyszer Írországban egy temetõre zuhant egy repülõgép. 3000 tetemet találtak.
Nadril 2006. március 11. 1032 hozzászólás 344.
Nemigazan ide illik, de ide irom. Mai 2 agyszulemenyem: Szar az elet, de legalabb rovid. Minden jo, ha kezdet a vege. :kira (szerk.: valojaban tegnapi)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
SosMogyi 2006. március 10. 3354 hozzászólás 54.
Válasz KisJakee üzenetére (#7831): hagyján hogy már sokszor volt eddig ezvolt a legszarabb elõadásmód is :dread
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
756Zogya 2006. március 10. 573 hozzászólás 690.
Válasz Aradebil üzenetére (#7837): fu de kripli^^
Dodie 2006. március 10. 23 hozzászólás 6141.
Egy férfi áll a tükör elõtt egy szál semmiben, és így tetszeleg magának: - Ha öt centivel hosszabb lenne, akkor én lennék a király. Ekkor lép be a felesége, aki hallja mit mond a férje, és válaszol neki: - Ha viszont öt centivel rövidebb lenne, te lennél a királynõ.
Dodie 2006. március 10. 23 hozzászólás 6141.
Egy mérnök, egy fizikus és egy statisztikus együtt mennek szarvasra vadászni. Alig tesznek meg néhány lépést az erdõben, máris észrevesznek 150 méterre egy hatalmas szarvasbikát. A mérnök felemeli a puskáját, céloz és lõ, de három méterrel mellétalál jobbra. A fizikus így okoskodik: "Egy kis szellõ fúj balról, ha kicsit balra célzok, akkor eltalálom." Õ is célbaveszi a szarvast, lõ és három méterrel balra elvéti. A statisztikus felugrik, és örvendezni kezd: - Megvan! Megvan! Eltaláltuk! :) Bocs, ha már volt.
SosMogyi 2006. március 10. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#7834): Válasz Aradebil üzenetére (#7837): mehehe ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Aradebil 2006. március 10. 860 hozzászólás 429.
Unoka ül a nagypapi ölében,az éppen tanítgatja: -Na kis fiam,mi lesz ha kivered a zsiráfnak? -Sok zsiráfgeci! -Úgy van:és ha az elefántnak? -Sok elefántgeci! -Nagyon jó!És ha a nagypapának? -Sok nagypapageci! -Meg egy tábla csoki:D
Válasz KisJakee üzenetére (#7831): 1. 3x volt elmult 2 oldalon. 2. Már mondtuk h ez nem a Te avatárod,cseréled le.
ucso yo^^
balu 2006. március 10. 4397 hozzászólás 31.
8 legrosszabb, ami egy hungaristával megtörténhet 1. Beszorul egy turbószoláriumba nagygyûlés elõtt. 2. Annyira bibircsókos a fejbõre, hogy még a szkinhedek is azt javasolják, növessze meg a haját. 3. Amikor karszalagban és bomberdzsekiben megy tüntetésre, megverik a csövesek a metróban, mert azt hiszik, ellenõr. 4. Egy reggeli mûsorba sem hívják meg, mert nincs CD-je és hungarista recepteket sem tud. 5. Teniszkönyököt kap az állandó karlendítéstõl, így minden párttársa lebunkózza, mert sose köszön vissza. 6. Kinevetik az okmányirodában, amikor nemzetvezetõi jogosítványt kér. 7. Szálasi Ferenc helyett véletlenül a névsorban utána jövõ Szikora Robi képét tetoválják a karjára. 8. A rá nehezedõ pszichikai nyomástól színtévesztõ lesz. A fókafiú udvarol a fókalánynak, de az erõsen kéreti magát. - Ez nem igaz! - dühöng a fókafiú - Rajta vagyunk a kihalófélben lévõ állatok listáján, ez meg itt kéreti magát! Két rendõr beszélget. Az egyik megszólal: - Te, én már nem érzem a lábam Mire a másik: - Akkor szagold az enyémet.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Smoke 2006. március 10. 1085 hozzászólás 322.
Válasz KisJakee üzenetére (#7831): ez a vicc minden héten be lesz most már rakva?
Reality is a Lie...
yo inkább qssolok^^
bW-kNigHt 2006. március 10. 140 hozzászólás 2275.
A sas ül egy szirten mellette egy szakadék. jön oda a veréb és megkérdezi mit csinál. -Hát én lazulok. nem jössz te is? de. mondta a veréb 2-ten ülnek már és Lazulnak jön arra a gólya. hát ti mit csináltok??Lazulunk. jöhetek én is??igen. Jön ara a róka és megkérdezi mit csináltok. Lazulunk, gyere te is. 4-en lazulnak már fenn és azt mondja a sas na most ugorjunk le. oké mondták a többiek. relülnek lefele és a veréb megkérdezi a rókát: Róka te tudsz repülni?? nem mondja neki Hûûûû róóka te asztán kibaszottuu laza vaaaagy :kira :kira :kira
DesZkA, sC pOw^
armithis 2006. március 10. 5151 hozzászólás 21.
Beszól a farkas a gidáék házába: - Nyissatok ajtót, én vagyok a ti mamátok, tele van friss tejjel a tõgyem. - Hazudsz farkas, mi a mamát sörért küldtük! reggel nyissunk mar egy ilyennel :)
Kill-Joy 2006. március 10. 0 hozzászólás 33746.
756Zogya ócska vicc nincs. Egy új szülöttnek minden vicc új. ^^ Csúcsforgalomban a buszra nehezen férnek fel az utasok. - Menjenek már beljebb, annyi hely van ott, hogy sakkozni lehetne! - Jöjjön csak jóember! Úgyis hiányzik egy sötét paraszt. Meccsen Gazsi és Marci futballmeccsre mentek. Egy üveg pálinkát is vittek magukkal és megbeszélték, hogy amikor gól esik a meccsen, lehajtanak egy-egy fél kupicával. A meccs befejezõdött, a végeredmény 0:0. Nagy csend után Marci leverten megszólal: - Gazsi, menjünk el inkább kosárlabda meccsre. Azt mondják, a vadállatokban is van könyörület... Bennem nincs - tehát én nem vagyok vadállat... A világon 10 fajta ember létezik. Az egyik érti a bináris számokat, a másik nem. Mi várható egy olyan naptól, amelyik azzal kezdõdik, hogy felkel az ember? Cseng a telefon a bordélyházban. A madam veszi fel. Érces férfihang a vonal túlvégérõl: - Küldjenek kérem egy nõt, Rue de Paris 48-as szám. A madam felháborodik: - De uram! Ez nem call-girl szolgálat! Jöjjön ide, ha akar valamit! - Odamennék én, asszonyom, de a háborúban elvesztettem a lábam. - Sajnálom, uram, nem akartam megbántani - enyhül meg a madam - így persze egész más a helyzet. Küldjük a hölgyet. Milyen legyen? Dús keblû, vagy kicsit lankásabb? - Asszonyom, nekem az mindegy, én a kezemet is elvesztettem a háborúban. - Jó, akkor szõke legyen barna, vörös, vagy fekete? - Az is mindegy, repesz vitte ki a szememet. - Na de uram, mégis... se keze, se lába, se szeme. Mit akar kezdeni egy nõvel? - Asszonyom, mit gondol, mivel tárcsáztam? Moszkvai professzor elmegy medvére vadászni Szibériába, Csukcs földre. Kap maga mellé egy csukcs vadászt is. Nézi a csukcs a professzort, majd megszólal: - Maga professzor. Akkor maga okos, ugye? - Igen-igen. - És tud lõni? - Nem elõször vagyok medve vadászaton, csak Szibériában még nem jártam. - És gyorsan tud futni? - Hosszútávfutó versenyzõ voltam. Nu, kimennek a terepre. Meglátják a medvét, azt mondja a csukcs: - Fussunk! Futnak visszafelé, medve trappol utánuk, közben gondolkodik a professzor, hogy mi a francnak fut, mikor van nála puska. Azzal megfordul, céloz, lõ - medve eldõl, nem mozdul. Csukcs megáll, odamegy a tetemhez És csóválja a fejét: -Professzor, professzor, maga tényleg tud lõni. Meg gyorsan futni is, de maga egy barom. - Miért? - Most hogyan visszük el a medvét a faluig?! - Öné az autó? - kérdezi a rendõr. - Részben. - Hogyhogy részben? - Ha lemosom és kiporszívózom, a feleségemé; ha valahol buli van, a lányomé; de ha adót kell fizetni, tankolni vagy javíttatni, akkor mindannyian tudják, hogy az enyém! Mindenki tudja, milyen milyen az orosz rulett. De vajon milyen az - amerikai: csoportos szex és az egyik közülük AIDS-es. - afrikai: csoportos franciázás, és az egyik közülük kannibál. - szerb: fogsz két drótot, bedugod a konnektorba és vagy van áram vagy nincs. A feleségem anyja gyakran mondogatja, hogy nõies vagyok. Nem zavar, mert hozzá képest tényleg.
756Zogya 2006. március 9. 573 hozzászólás 690.
nagyon yok,csakhát ocskak kisse^^
Draco 2006. március 9. 0 hozzászólás 34200.
Válasz armithis üzenetére (#7825): Király mindkettõ :) Négy székely ül az asztal körül, azon egy üveg. Fogja az elsö meghúzza az üveget, majd visszarakja az asztalra. Majd a második is megfogja és az is meghúzza. Azután a harmadik is megfogja az üveget és az is iszik belöle. Majd a negyedik iszik az üvegböl. Lerakja és megszólal: - Ez petróleum. Mire az elsö: - Az. A székely és a felesége egy szekéren utaznak haza. Villámok cikáznak az égen. Egyszercsak a szekér mellé becsap egy villám. Azt mondja az öreg: - No! Mennek tovább. Kisvártatva lecsap megint a villám, ismét néhány métterre tõlük. - No! - mondja a székely. Mennek tovább. Alig telik el néhány perc, újból lecsap egy villám, ezúttal pont a székely feleségébe. Erre azt mondja az öreg: - No azért! Szekéren utazik a székely meg a fia. Mennek, mennek, mire elhúz mellettük egy fej nélküli motoros. Így a székely: - He. Eltelik egy fél óra, megint csak elmegy mellettük egy motoros fej nélkül. Az öreg megint nem hagyja szó nélkül: - He. Mennek tovább. Kis idõ múlva újabb fej nélküli motoros húz el mellettük. Erre azt mondja az öreg: - Fiam, húzd már bentebb azt a kaszát ott hátul! :D
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
hát ezek máolyan régiek:D
armithis 2006. március 9. 5151 hozzászólás 21.
- Mit mond a székely, ha meglát egy sûndisznót? - ??? - Ez most vagy valami, vagy megy valahova. Idos székely bácsi pipával a szájában pihenget, a kút fölé hajolva. Odamegy az unokája, és így szól: - Öregapám, hát nem fél, hogy beleesik a pipája a kútba? - Ááá.... :D
SosMogyi 2006. március 9. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Imrood üzenetére (#7821): komoly :)
armithis 2006. március 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Imrood üzenetére (#7821): ismeros ^^
^^
Imrood 2006. március 9. 284 hozzászólás 1325.
Modern Gólya Tortenet - Apu hogyan kerültem én erre a világra? - Na jó fiam, erre a beszélgetésre elõbb utóbb sort kellett keríteni, figyelj így történt: Apukád megismerte anyukádat egy chatszobában, majd találkoztak egy cyberkávézóban és anyukád a WC-n letöltött pár adatot apukád USB kulcsáról. Amikor apukád befejezte a letöltést, észre vette, hogy ezt megelõzõen egyetlen tûzfal sem lett feltelepítve. Ekkor már késõ volt CANCEL, ESC gombok nyomkodására, mert a "Biztosan elkezdi a letöltést?" ablak leOK-zása már Beállítások menüpont alatt be lett pipálva. Anyukád antivírus programja régen volt frissítve ezért apukád "blaster-worm" vírusával nem tudott mit kezdeni. Ekkor megnyomtuk az "Enter" billentyût és kaptunk egy rendszerüzenetet ezzel a felirattal: "Maradék idõ a letöltés befejezéséig 9 hónap....
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Imrood 2006. március 9. 284 hozzászólás 1325.
[url=http://www.sziget.hu/este/vox/nezd/?newswf2_id=1579&newswf2_action=]tessék itt a link[/url] Nincs evolúció, csupán azon élõlények listája, akiket Chuck Norris élni hagyott. :DDDDD
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
p1N 2006. március 8. 184 hozzászólás 1843.
ja rakjon be vki egy linket mer engem érdekel
Nem mondtam, hogy nem bízom benned. De azt sem, hogy igen. Pedig nem.
SiTe 2006. március 8. 505 hozzászólás 774.
Válasz armithis üzenetére (#7809): Egyrészt fentvan _mind_ a neten, magyarul, angolul és még megannyi nyelven. De könyörgöm, annak az egyetlen szegény angoltudós okoskának az eszét kaparná ki valami madár, amiért nem tud fordítani. Chuck Norris _tud_ osztani nullával. Másképpen nincs értelme... És lécci az idézetek egyesével beírosgatását fejezzük be, fentvan mind, inkább 1 linket rakjatok be.
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Kill-Joy 2006. március 8. 0 hozzászólás 33746.
Chuck Norris után, itt van pár a Mr. T.-tényekbõl (a hülye hajú fekete fickó a Szuper Csapatból). Szerintem Chuck jobb. Mr. T hallotta a mondást, hogy "nem köphetsz superman köpenyére." Úgy döntött, megpróbálja, de Superman azt mondta, hogy a köpeny még mindig mosásban van, mióta tegnap Mr. T. kitörölte vele a seggét. Mr. T volt az egyetlen, aki képes volt kitérni Chuck Norris pörgõrúgása elõl. De a haja sose lesz a régi. Mr. T volt a pápa. Kétszer. Miután Jézus a vizet borrá változtatta, Mr. T. vérré változtatta azt a bort, és eltûnt egy füstfelhõben. Miután a füst eloszlott, csak egy nagy, fából készült T betû maradt. Jézus tudta, hogy szarban van. Mr. T. megszerezte az összes Pokémont. Egy ketrecben tartja õket a furgonjában. Amikor Chuck Norris és Mr. T. utoljára együtt dolgoztak, Atlantisz elsüllyedt. Mr. T. egyszer beleesett egy lávatóba. Majdnem megfulladt. Amikor az ABC-t megalkották, direkt nem tették egymás mellé az m, r, és t betûket, nehogy az emberek féljenek. A Szuper Csapat igaz történeten alapul. Csupán az kitaláció, hogy õk vietnami veteránok, mert ha Mr. T Vietnamban harcolt volna, Saigon lenne az USA 51. államának a székhelye. Mr. T haja valójában acélgyapot. Az emberi nõknek két X kromoszómája van. Az emberi férfiaknak egy X és egy Y. Mr. T-nek három Y és egy T. Sokkal férfibb, mint te valaha is lehetsz. Mr. T aranyláncainak legalsó rétege beépült a bõrébe. Ahhoz, hogy az ember megtanulhasson 3 labdával és két kézzel zsonglõrködni, érdemes egy kézzel, két labdával gyakorolni. Mr. T egy labdával, kéz nélkül gyakorolt. A Google nem fog Mr. T után keresni. Mr. T megtalál. Mr. T bõre nem fekete. Egyszerûen csak a nap fél megvilágítani õt. Mr. T és Chuck Norris egyszer közösen beléptek egy kocsmába. Az épület azonnal összedõlt, mert nem bírt el ekkora keménységet.
SosMogyi 2006. március 8. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Smoke üzenetére (#7812): a droidzónában van 1-2 megdöbbentõ de létezõ dolog :)