Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

756Zogya 2006. január 28. 573 hozzászólás 690.
eh lol^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Aradebil 2006. január 28. 860 hozzászólás 429.
Miért keverik a franciák balról-jobbra a kávét? ??? Hát hogy felolvadjon a cukor:D
ReD_faCe 2006. január 28. 311 hozzászólás 1216.
Válasz Pektor üzenetére (#7511): PEEKTTTOOORR!!!! :D egyébként van még: -Mit eszik az Aquafresh????? -Friss lehellet.
egy insomniásnak látomás a világ...
armithis 2006. január 28. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#7510): aha ertem :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Pektor 2006. január 28. 108 hozzászólás 2699.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#7510): REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED!!!!!
Én nem hazudok csak gyorsan változik a véleményem!
ReD_faCe 2006. január 28. 311 hozzászólás 1216.
-Mit eszik a spenót?? -Spenót.
egy insomniásnak látomás a világ...
BelfaGhor 2006. január 28. 33 hozzászólás 5225.
Miért örül Móricka ha a Mikulástól speedet kap? Mert már csak kettõt kell aludni karácsonyig!!! ß) ß) ß)
aki dohányzik meghal aki nem, az is
BuLL 2006. január 27. 316 hozzászólás 1201.
Analízis Analízis Alapdefiníció: A nõ olyan pontok halmaza, amelyek fölállítanak egy egyenest. A nõkre használatos, szokványos matematikai jelölés: P. A továbbiakban jelölje P a nõk, F pedig a férfiak halmazát! Állítás: Bármely A (eleme F-nek) férfi idealista elképzelése, hogy létezik B (eleme N-nek) nõ, hogy belõlük (a,b) rendezett pár alkotható. Elnevezés: Bármely n nõ topologikus vizsgálatánál nagy élményt nyújthat bizonyos belsõ pontjainak mélyreható analízise. Alapdefiníció: Bármely n nõnek pontosan egy G belsõ pontja létezik. Ennek szokásos elnevezése G-pont. Megjegyzés: A fenti állítás leginkább csak egzisztencia-tételként érvényesül, mert a G-pontot igen nehéz megtalálni. Definíció: A nõk fehérnemûjét tartóhalmaznak nevezzük. Ha a nõ sehogyan sem akar megszabadulni a tartóhalmaztól, akkor azt mondjuk, hogy a nõ kompakt tartójú. Állítás: A nõ nem konvex halmaz. Állítás: A nõ nyílt halmaz. Állítás: A P halmaz fölülrõl erõsen korlátolt. Elnevezés: A férfi bizonyos szervét fölfoghatjuk f függvényként, a nõ bizonyos szervét pedig p függvényként. Az analízis izgalmas témaköre az f és p függvények pof (p kompozíció f) összetételének vizsgálata. Állítás: f és p egymás inverzei. Állítás: Az f függvény a p függvény közelében éri el maximumát. Állítás: Legyen z(t) a zsebpénzünk idõfüggvénye. Ekkor a nõk hatására z(t) szigorúan monoton csökkenõ lesz. Állítás: Bármely n nõt intenzíven érdekli, hogy egy m férfi miféle sorozatokra képes. Állítás: Legyen a férfi egy elõjel. Ekkor nagyon sok nõ Leibniz-típusú sorként viselkedik, mert gyakran elõjelet vált. Sejtés: Még nem bizonyított hipotézis, hogy bármely a férfi esetén létezik b nõ, aki egyenletesen konvergál a-hoz. Állítás: Ha n nõ légzése szakaszonként folytonos, az valami egészen jót szokott jelenteni. Állítás: Legyen n egy nõ. Az n konvergenciakörében található férfiak között heves vita tárgyát képezi, hogy végül is ki legyen n érintõje. Annak a férfinak jelölése, aki megszerzi magának ezt a jogot: Õr. Elnevezés: Fogjuk fel a nõket függvényként, és legyen most n egy ilyen függvény. Érdekes feladat, hogy egy éjszaka alatt ki hányszor tudja n-t differenciálni. Vannak ugyanis egyszeresen differenciálható, kétszeresen differenciálható, és - a fene egye meg � végtelen sokszor differenciálható függvények is. Állítás: Két nõt nem lehet egyidejûleg differenciálni. Bizonyítás: Jelöljük a g és h nõk együttes jelenlétét g*h-val. Ekkor (g*h)' = g'*h + g*h', ami pontosan azt jelenti, hogy elõször az egyiket differenciáljuk és a másikat békén hagyjuk, majd fordítva. Állítás: Legyen n nõ egy függvény. Ekkor n gyakran elég primitív függvény. Megjegyzés: Legyenek m és n halmazok. Szerencsés esetben az m és n halmazok egymásba nyúlók. A nõk esetében leggyakrabban megoldásra váró feltételes szélsõérték feladat: jussunk el a nõnél bizonyos szempontból vett extrém szélsõségekig! Feltétel: eközben költségeink minimálisak maradjanak. Élvezetes feladat kiszámítani a nõ felületi integrálját, csupán a felületre mindig merõleges egységvektort kell a férfinak biztosítania. Nõkkel való ismerkedésünk folyamán gyakran akaratlanul de megmásíthatatlanul alkalmazzuk az eltolás mûveletét. Állítás: Bármely nõ kíváncsi nem csak Dirichlet, Fejér, hanem bármely férfi magfüggvényére is.
armithis 2006. január 27. 5151 hozzászólás 21.
hehhehehe ne offoljunk
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
PhArAo 2006. január 27. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Smoke üzenetére (#7501): lol az milyen már :D:D
RIP Ödi
szabzero 2006. január 27. 1631 hozzászólás 198.
öööö mégse ide írom mert ez egy viccek topic:) bocs Fasza linkek topicba ment a válasz freelander
dehogyis már nem is játszok
szabzero 2006. január 27. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Smoke üzenetére (#7501): régi!!!!:D
dehogyis már nem is játszok
SosMogyi 2006. január 27. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Smoke üzenetére (#7501): hát az ciki kicsit ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Bludger 2006. január 27. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Smoke üzenetére (#7501): eh, lol :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Smoke 2006. január 27. 1085 hozzászólás 322.
1949-ben rendeztek egy Chaplin hasonmás versenyt, indult Chaplin is, de csak a harmadik lett ^^
Reality is a Lie...
SiTe 2006. január 26. 505 hozzászólás 774.
Válasz freelander üzenetére (#7493): Válasz sM4TcH üzenetére (#7499): Könyörgöm! Elmondanátok mi a rákér van fasza linkek topic?! :ehh
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Bludger 2006. január 26. 2524 hozzászólás 97.
azok a régi, szép idõk: [url=http://usteam.hu/pictures/flash/pics/Lemmings_Deus_Ex_Machina.swf]lemmings[/url]
Bludger 2006. január 26. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#7494): én végig tudtam nézni bibibí :D
armithis 2006. január 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Gumikacsa üzenetére (#7495): huha akkor feleventi pont nme nezek be :(
Breach 2006. január 26. 1798 hozzászólás 170.
elektronik supersonikot kivulröl fujom bazz annyiszor végignéztem:(
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
Gumikacsa 2006. január 26. 5422 hozzászólás 15.
Válasz freelander üzenetére (#7493): felevente belinkeli vki kb^^
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Válasz freelander üzenetére (#7493): aztakurva na ezt tenyleg nem birtam vegig nezni! :D
freelander 2006. január 26. 1999 hozzászólás 145.
na figyeljetek lehet h már láttátok [url=http://www.molvania.com/video_medium_2.html]Zlad for president![/url]
Pez: "születtek nagy deffek"
756Zogya 2006. január 26. 573 hozzászólás 690.
^^
- Mire hasonlít fél punci? - A másik felére!!!
balu 2006. január 26. 4397 hozzászólás 31.
- Miert szokas Pakisztanban, hogy szart kennek a falra az eskuvon? - Hogy eltereljek a legyek figyelmet a menyasszonyrol.... - Hölgyeim és uraim - szólt a kapitány -, a járat késve indul. Ha óhajtják, kinyújtóztathatják a lábukat a váróteremben. Az utasok kiszálltak, csak Ray Charles maradt a fedélzeten. A kapitány töle is megkérdezte, nem óhajt-e járni egyet. - Nem, köszönöm, de nagyon hálás lennék, ha a kutyámat kivinné egy rövid sétára - felelte ö. A kapitány udvariasan kivezette a kutyát. Azt mondják, órákba tellett, mire az utasokat sikerült rávenni, hogy visszaszálljanak a gépbe, miután látták, hogy a kapitány napszemüvegben, egy vakvezetö kutyával közlekedik... - Este sort iszik, reggel havat hany. Mi az? - A hazmester. :D Es egy recept megfazas ellen: "Megfazaskor igyal meg egy uvegecske konyakot, es az masnapra el fog tunni. Utanna mar csak a megfazastol kell megszabadulnod, amiben nagy segitsegedre lehet egy uvegecske konyak."
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Caleb 2006. január 26. 3855 hozzászólás 42.
A világ legrövidebb meséje (happy end-el): Egyszer volt, hol nem volt, volt egy fiú, aki megkérdezett egy lányt: "Leszel a feleségem?" A lány azt mondta: - "Nem." A fiú eztán boldogan élt, horgászni, vadászni járt, golfozott, sört vedelt és fingott, amikor és ahol csak akart.
global moderator
Bludger 2006. január 25. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Dominator üzenetére (#7486): így is mondhatjuk :D
armithis 2006. január 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz SiTe üzenetére (#7475): na ezek jokis viccek koszke :)
Dominator 2006. január 25. 1010 hozzászólás 356.
Válasz sM4TcH üzenetére (#7484): ez megzakkant :O
Ketrecet épits or ban!
SosMogyi 2006. január 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz sM4TcH üzenetére (#7484): áááá ez az :D:D:D.kár hogy a fószer arca nemlátszik mert az is komoly lehet ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
ez valami nagyon beteg: [url=http://usteam.hu/pictures/flash/pics/hairofthedogviral.swf]kész[/url] :D
balu 2006. január 25. 4397 hozzászólás 31.
Székely bácsit kirendeli a városi tanács a fötéren álló Ceaucescu szobor örzésére. Jön a magyar turistacsoport, és kérdezik: - Miért kell ilyen nagy szobrot orizni? - Mert olyanok az emberek, hogy leköpdösnék Ceausescu elvtárs szobrát. - Maga is ismer ilyen embereket? - Hát persze. - És ki az? - ...Például én is, ha nem nekem kellene itt örködnöm! - Hogyan kezdodik minden ciganyvicc? - Alapos korultekintessel! - Hogy hivjak mikor a cigany beleolvad a kornyezetebe? - Termeszetazonos a-roma. A pópa, a tiszteletes és a rabbi arról beszélgetnek, hogyan kell elosztani a perselyekbe bedobott pénzt. A pópa: - Egyharmada az Úré, egyharmada a szegényeké, egyharmada az enyém. A tiszteletes: - A fele az Úr házáé, a fele a szegényeké. A rabbi: - Én felteszem az egészet egy jó nagy tálcára és fedobom jó magasra. Amit az Úr elkap az az övé, ami meg visszaesik az az enyém.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
SosMogyi 2006. január 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Caleb üzenetére (#7478): hát én még ezt nemhallottam :)
Válasz RaVE üzenetére (#7480): amúgy Istan csak szorosan verte Rooneyt, és asszem fiúk közt, Rooney fölényesen nyert :)
RaVE 2006. január 25. 3931 hozzászólás 39.
Válasz sM4TcH üzenetére (#7474): Backham csak a 4.? :hey
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Gumikacsa 2006. január 25. 5422 hozzászólás 15.
Válasz sM4TcH üzenetére (#7474): hatpedig nalra boxer yellow sokkal hiresebbek... nembeszelve fresh andirol es lipcsei petirol hulye angolok...
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Caleb 2006. január 25. 3855 hozzászólás 42.
Hehe, egy régi viccet találtam a neten. Nem érdekel hogy már be volt írva 213234szer, azér hátha van olyan aki nem ismeri. Íme: Sylvester Stallone és Michael Jackson bemennek egy templomba. Fogadnak, hogy aki elõtt hamarabb keresztet vet a pap, az nyer. Belépnek, Jacko odamegy az orgonához, elkezd gyönyörûen játszani, erre Sly beül a padokba, felrakja a lábát elõveszi a szotyit, és a héját flegmán elkezdi köpködni a földre. Jacko látja, ahogy a pap odamegy Slyhoz, és keresztet vet. Mennek ki a templomból. Jacko kérdi: - Hogy a fenébe csináltad ezt? Én gyönyörûen játszom az orgonán, te meg köpködöd a szotyid és mégis elõtted vetett keresztet a pap? - Hát az úgy volt, hogy odajött a fazon és azt mondta: (felmutat) "Felállsz." (lemutat) "Összeszeded a szemetet." (balra mutat) "Szólsz a cigány haverodnak, hogy ne baszogassa az orgonát," (jobbra mutat) "és kitakarodtok a templomból."
global moderator
756Zogya 2006. január 24. 573 hozzászólás 690.
Válasz sM4TcH üzenetére (#7474): yo^^
SosMogyi 2006. január 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz sM4TcH üzenetére (#7474): lol hát ez az x|
SiTe 2006. január 24. 505 hozzászólás 774.
No, pár vicc: Misszionárius A misszionáriushoz így szól a fekete törzsfonök: - Látod ott azt sok fekete asszonyt? - Látom. - Rajtad kívül van még más fehér ember is az õserdõben? - Nincs. - Hát akkor figyelj ide! Annak a sok fekete asszonynak fehér gyerekei születnek! Ezért most mi téged büntetésbõl megeszünk! Mire a misszionárius: - Látod ott a fehér kecskéimet? - Látom. - És látod közöttük azt a néhány teljesen fekete gidát? - Látom. - És mi a véleményed? - Ha hallgatsz, akkor én is hallgatok! Elég részegen érkezik haza a férj. Próbálja kinyitni az ajtót, de nem megy, becsönget. Leszól a felesége: - Nincs nálad a kulcsod, drágám? - A kulcs megvan, de nem dobnál le egy kulcslyukat!? A favágó hónapokig vágja a fát, majd leúsztatja a folyón. Bemegy a kocsmába, levágja a pénzt a pultra, és mondja a kocsmárosnak: - Kaja, pia, nõ! - Hát kaja, pia van, de nõ az nincs... Talán a Béla... - Én nem vagyok olyan! - mondja a favágó, és visszamegy a hegyekbe. Pár hónap múlva megint megjelenik. - Kaja, pia, nõ! - Hát nõ az nincs... Talán a Béla... - Én nem vagyok olyan! - mondja a favágó, és visszamegy fát vágni. Újabb hónapok múlva megint megjelenik. - Kaja, pia, nõ! - Hát nõ az most sincs... Talán a Béla... - Na jó, de ne tudjon róla senki! - Rendben, senki csak mi, meg az a négy ember aki lefogja, mert a Béla sem olyan... Fiú a lányhoz szeretkezés után: - Ha tudtam volna hogy szûz vagy, több idõt fordítottam volna rád. - Ha tudtam volna hogy több idõd van, levettem volna a harisnyanadrágom... Medika vizsgázik: - Meg tudná nevezni azt az emberi testrészt, amely adott körülmények között normális méretének hatszorosára nõ, és megnevezné az ehhez szükséges körulményeket is! - De professzor úr, nem helyes ilyen kérdéseket feltennie, különben is, az altestrõl még nem tanultunk. A professzor a következõ vizsgázónak is felteszi a kérdést. A válasz: - A pupilla, gyenge fényben. - Helyes! - és visszafordult az elsõ vizsgázóhoz. - Elõször is, nem tanulta meg az anyagot. Másodszor, piszkos a fantáziája. Harmadszor pedig, egyszer majd nagyot fog csalódni. Két szõke autózik. - Te, beértünk már a városba? - Biztos, mert egyre gyakrabban ütünk el gyalogost. - Akkor lassíts! - Hát nem te vezetsz? Az albánok elhatározzák, hogy országuk dicsõségére ûrhajót lõnek fel. Egy baj van csak, hogy nincsen megfelelõ ûrhajós jelöltjük. Nosza, feladnak egy újsághirdetést a világ legjelentõsebb napilapjaiban. Jelentkezik rá egy orosz, egy jenki meg egy zsidó. A meghallgatás az orosszal kedõdik: - Na, mennyiért vállalja? - 3000 dollárért. - Mit csinálna a pénzzel? - Hát ezer megy a kommunista párt kasszájába, 1000 Lenin elvtárs özvegyéé, a maradék 1000 pedig a hõs partizán árváké. Kérdik a jenkit. - Maga mennyiért vállalja? - 6000 dollárért. - Mit csinálna a pénzzel? - 2000-et kurvákra költök, 2000-et elverek Las Vegasban, 2000-et meg beteszek a bankba. Kérdik a zsidót. - Hát maga mennyiért vállalja? - 9000 dollárért. - Mit tenne a pénzzel? - 3000-et odaadok magának, h enyém legyen az üzlet, mert az üzlet mégis csak üzlet. 3000-et befektetek a családi üzletbe. A maradék 3000-ért meg repüljön az a marha orosz! Fiú meg a lány este a parkban: - Csókold mega kezem, mert fáj - mondja a ány. A fiú megcsókolja. - Most már nem fáj? - Nem. De most a vállam fáj, azt is csókold meg! - megcsókolja. - Már nem fáj? - Nem. De a szám is fáj, azt is csókold meg! - megcsókolja. - Már nem fáj? - Nem... Ekkor megszólal egy borízû hang a sötétbõl. - Mondja, fiatalember, aranyeret nem gyógyít? Egy szõke nõnek 2 hormon van az agyában: a serkentõ és a gátló, a gátló gátolja a serkentõt, a serkentõ serkenti a gátlót. Remélem ezektõl nem áll szálka a szemetekbe, és bocsi armi :(
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Bludger 2006. január 24. 2524 hozzászólás 97.
angol gyerekek közti felmérés: ki a leghíresebb?: 1. Isten 2. Wayne Rooney (man. united 20 éves csatára) 3. Jézus 4. David Beckham 5. Angol Királynõ 5. Harry Potter 6. Beyonce 7. Mikulás 8. Robbie Williams mekkora lol már :D
armithis 2006. január 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Nadril üzenetére (#7471): Marica :D jovan ertem sajnos nem en csinaltam minden embert ezert vannak olyanok akik nem ertik :D
Válasz sM4TcH üzenetére (#7470): fogadjunk, hogy ott kaptad fel a vizet, hogy egy Hollo ki tépi a Medve BALSZEMÉT ááá ez tulbrutla bocs :)
Nadril 2006. január 24. 1032 hozzászólás 344.
Válasz armithis üzenetére (#7462): a matricasat ugy ismertem, hogy - Mi lesz Maricabol ha raesik az elefant? (csak ahhoz kep is volt) Amugy jo regi es nemis jo. :P
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Válasz armithis üzenetére (#7468): te, mert tom, hogy beteg vagy, de ennyire :D
Reaper 2006. január 24. 259 hozzászólás 1431.
Válasz armithis üzenetére (#7468): Nem a medve,az biztos... :)
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Válasz sM4TcH üzenetére (#7467): szerinted? :)
[quote=armithis írta(#7462)] Hollo, a farkas es a medve ulnek a repulogepen. Hollo fogja magat es hirtelen kitepi a medve balszemet! Farkas gondolja, hogy a hollo ne legyen mar ekkora arc o letepi a medve balfulet! Masnap a Hollo elkezdi kezevel sorozni a medve gyomrat Erre a farkas megint csak azt gondolja magaban, hogy nem lehet, hogy egy hollo Kemenyebb tole. Fogja magat es letepi a medve masik fulet! Erre a medve fogja es kibassza a farkast es a hollot a geprol. Zuhannak majd a hollok megkerdezi a farkast: - Farkas, hol a szarnyad? - Nekem nincs szarnyam - Akkor minek jottel szopatni a medvet? :D[/quote] de bazz, ki talál ki ilyeneket? :D
Dominator 2006. január 24. 1010 hozzászólás 356.
Válasz armithis üzenetére (#7462): az 1. jó :D a 2 . elmegy, a többi szerintem :sleep Válasz sabre_wolf üzenetére (#7464): na felejts el az ilyen kurázsi társulattal. :O
Ketrecet épits or ban!