Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2006. január 13. 5151 hozzászólás 21.
sweep bazz. Nezem a kepet es nem esik le. Mondom ha scvt latok es protss dolgok vannak a kepen kozelebb hajolok es jobban szetnezek hatha valami erdekes egyseg bug. De nem. Nezem mar egy ideje amikor eszreveszem hogy a gateway van szar helyen. Hat ez beszaras valoban :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
nagyi 2006. január 13. 4567 hozzászólás 27.
és 1 nagy fa(tanulságos vicc:)) A zöld disznó zöld volt és legelészett a zöld mezõn. Arra ment a farkas, de nem ette meg, mert nem vette észre. Késõbb arra ment a tehén és megette, mert nem vette észre.
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
nagyi 2006. január 13. 4567 hozzászólás 27.
Nyuszika elmegy a fegyverboltba, és vesz egy Shoot Gun-t. Utána elmegy a medve háza elé odaszarik a küszöbre és ezt mondja: - Szevasz medve.....BUMM-BUMM Itt ez a szar...BUMM-BUMM Megeszed?...Klikk-Klikk Vagy megegyem én? :]
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
SosMogyi 2006. január 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz 756Zogya üzenetére (#7359): hát akkor énis azvagyok?:D
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Bludger 2006. január 13. 2524 hozzászólás 97.
nekem pont gsen volt most, hogy fordzsot akartam venni, de szitadelt vettem, és az ucsó percben még vissza vontam :)
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
756Zogya 2006. január 13. 573 hozzászólás 690.
lyuly de yo akkor pro vok 68as apm el
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Cedric 2006. január 13. 8720 hozzászólás 5.
ezért veszik a prok hotkeyel az épületeket :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
SosMogyi 2006. január 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Smoke üzenetére (#7354): ezzel csak az lenne a gáz hogy utána pusztíthatja le a gw-t ha télleg expelni kell :confused Válasz LtShadow üzenetére (#7356): hát azt benézted ^^
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
LtShadow 2006. január 13. 945 hozzászólás 388.
sajna nincs shotom, de egy ismerelten mapon én ennek a forditotját csináltam. rampos startloc volt, a ramp alá ahohgy kell leexpeltem, és mikor a nexus meglett akkor láttam, hhogy nincs ott se kristály se gáz :)
HF ALL
756Zogya 2006. január 13. 573 hozzászólás 690.
Válasz Smoke üzenetére (#7354): igen, ez a valoszinubb^^
Smoke 2006. január 13. 1085 hozzászólás 322.
Válasz sweeping üzenetére (#7349): ez sztem harci csel volt az elenség megtévesztése, aki azt hitte örli exp lesz, közben csak 3 gw rush! ;)
Reality is a Lie...
Gumikacsa 2006. január 13. 5422 hozzászólás 15.
Válasz sweeping üzenetére (#7349): ez fizikai fajdalmat okozott
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
PhArAo 2006. január 13. 2737 hozzászólás 85.
Válasz sweeping üzenetére (#7349): :D:D nagyon késõ lehetett
RIP Ödi
Walkman_ 2006. január 13. 1289 hozzászólás 266.
Válasz sweeping üzenetére (#7349): :o
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
756Zogya 2006. január 12. 573 hozzászólás 690.
^^
Revolution 2006. január 12. 971 hozzászólás 374.
Hát ez a kép a hét vicce. Ezt aztán jól benézte a gyerek :D klikk [url=http://www.gdl-home.de/games/sc_screen2.php]ide[/url]
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
756Zogya 2006. január 12. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#7346): ejnye ilyen regi viccet irni... na sebaj karpotol h legalabb yo
balu 2006. január 12. 4397 hozzászólás 31.
Válasz armithis üzenetére (#7343): Akkor nem. Most tunt fel. Azert latszik, mennyire egy hullamhosszon vagyunk a G-vel... :]
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2006. január 12. 5151 hozzászólás 21.
Kis zsidõ kölyök a tábroban és rendeltetésszerûen a ruhájára van ragasztva a sárga zsidó csillag. Odalép hozzá egy náci tiszt. Majd kérdezi ingerülten: - Te zsidó vagy? Erre a kisfiú - Szerinted? - ragadja meg a csillagot - Én vagyok itt a seriff baszdmeg! nemrossz :
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz SosMogyi üzenetére (#7344): meg de itt? :) najó béke
SosMogyi 2006. január 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#7340): :D :D :D Válasz armithis üzenetére (#7343): megesik néha az ilyen
Válasz Lord_G üzenetére (#7339): Válasz balu üzenetére (#7340): észrevettétek, hogy ugyanabban a pillanatban ugyanazt a viccet írtatok be?
Lord_G 2006. január 12. 599 hozzászólás 648.
"A mai fiatalság azt hiszi, hogy ha trágárságokkal tûzdeli tele a mondanivalóját, akkor azzal egyénivé válik. De mekkorát tévednek a nyomorult kis gecik..."
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
opr 2006. január 12. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Lord_G üzenetére (#7339): ez jó:D :kocka
balu 2006. január 12. 4397 hozzászólás 31.
Két informatikus beszélget: -Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szõke nõvel. -Szerencsés fickó! -Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem... -És aztán, mi volt még? -Egyszer csak azt mondja: "vetkõztess le!" -Nahát... -Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem a notebook mellé, az asztalra... -No, csak vettél egy notebookot? Milyen processzorral? A skótnak alul kirojtosodott a nadrágja. Elõvett egy ollót, térdig levágta a nadrág szárát és kivándorolt Tirolba. Egy látogató odamegy egy vidéki városka állomásfõnökéhez, és az mondja neki: - Mondja , kedves állomásfõnõk úr, miért fekszik az állomás félórányira a várostól? - Mert azt akartuk, hogy lehetõleg közel legyen a sínekhez. - Szexualis teren egyre osszehangoltabb vagyok a felesegemmel. - Valoban? - Igen. Tegnap pl. mindkettonknek fajt a feje...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Lord_G 2006. január 12. 599 hozzászólás 648.
Két informatikus beszélget. - Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szõke nõvel. - Szerencsés fickó... - Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem... - És aztán, mi volt még? - Egyszer csak azt mondja: "vetkõztess le!" - Nahát... - Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem a notebook mellé, az asztalra... - No, csak vettél egy notebookot? Milyen processzorral?
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
opr 2006. január 11. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#7331): véééégre viccek ^^ ezek jók :D látom hozod a formádat ß)
756Zogya 2006. január 11. 573 hozzászólás 690.
pff nagy^^
HeroZs 2006. január 11. 1062 hozzászólás 331.
Válasz armithis üzenetére (#7335): lool :DD
szia ember-akit-szeretek-mert-adott-nekem-netlimiter-cracket!
armithis 2006. január 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Joy0 üzenetére (#7334): ehehe :D Közvélemény kutatók faggatják az embereket a virtuális szexrõl. Megkérdezik az utca emberét: - Magának mi a véleménye a virtuális szexrõl? - A milyen szexrõl? Aztán megkérdeznek egy programozót: - Magának mi a véleménye a virtuális szexrõl? - A virtuális micsodáról?
Joy0 2006. január 11. 1666 hozzászólás 190.
Két jógi ül a fa alatt Bombayben, és telepatikus képességükkel hencegnek. Az egyik azt mondja: - Bebizonyítom, hogy én vagyok a jobb. A szemközti ház 3. emeletén egy ember ki fogja nyitni az ablakot, kinéz és becsukja az ablakot. Elkezd koncentrálni, így is történik. - Én jobbat tudok, mondja a másik, a negyediken egy ember mindjárt kinyitja az ablakot és kidob egy TV-t. Elkezd koncentrálni, a negyediken kinyitják az ablakot, kinéz egy ember, majd becsukja az ablakot. - Látod jógi, nem tudsz te semmit! - mondja a másik. A jógi még egyszer megpróbálja, megint csak kinéz az ember. Harmadjára is megprobálja, az ember kinyitja az ablakot, kiordít a jógiknak: - Hagyjanak már békén, nincs is TV-m! :D
khong sao
2006. január 11. hozzászólás .
ez mind, nagyon nagyon nagyon nagyon regi, nob :(
756Zogya 2006. január 11. 573 hozzászólás 690.
1. 2 nagyonnagy, uccso is nagyon yo,csak ocska ^^
armithis 2006. január 11. 5151 hozzászólás 21.
most következzen 3,1235 kg fárasztó vicc! - Mi a különbség a villanyoszlop és a villamos között? - ??? - A villanyoszlop függõlegesen hosszú, a villamos meg vízszintesen sárga! [b]0,1234 kg[/b] - Mi a különbség a sas és a bakter között? - ??? - Az, hogy a sas magasan száll a bakter meg nem tehet róla! [b]0,0001 kg[/b] A medve megy az erdõben. Találkozik a medvemedvével. - Medvemedve, velem tartasz? - Igen - mondja a medvemedve. Megy a medve a medvemedvévl az erdõben. Találkoznak a medvemedvemedvével. - Medvemedvemedve, velünk tartasz? -Igen-mondja a medvemedvemedve. Igyhát megy a medve, a medvemedve és a medvemedvemedve az erdõben. Egyszercsak találkoznak a nyuszival. - Szia nyuszi, velünk tartasz? - Igen - válaszolja a nyuszi szerényen. Ezután megy a medve, a medvemedve, a medvemedvemedve és a nyuszi az erdõben. Találkoznak a nyuszinyuszival. - Nyuszinyuszi, velünk tartasz? - Igen. Megy a medve, a medvemedve, a medvemedvemedve, a nyuszi és a nyuszinyuszi az erõben. Találkoznak a nyuszinyuszinyuszival. - Nyuszinyuszinyuszi, velünk tartasz? - Igen. Így hát megy a medve, a medvemedve, a medvemedvemedve, a nyuszi, a nyuszinyuszi és a nyuszinyuszinyuszi az erdõben. Egyszercsak elérkeznek egy szakadékhoz. Megpróbál átugrani a túloldalra a medve, de nem sikerül neki. Hát megpróbálja a medvemedve is, de õ is beleesik a mély gödörbe. hát a medvemedvemedve is pórul jár, pedig õ már majdnem elérte a túlsó partot. A nyuszi már kezd mérges lenni, hogy milyen bénákhoz tarsult. Ám õ sem jár nagyobb sikerrel, de õ már jobban elérte a partot. A nyuszinyuszi is próbálkozik-próbálkozik.... Õ már úgy csúszott vissza a partfal szélérõl. Bezzeg a nyuszinyuszinyuszi simán átugrott..... - KÉRDEZEM ÉN: MIÉRT? - Mert õ Nike cipõt hord... [b]3 kg[/b] :)
armithis 2006. január 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#7329): kollegistas naGGGGYon kiraly :DD megjegyezve
opr 2006. január 9. 77 hozzászólás 3311.
Ugyanazon történet 2 ember elmondása alapján! 1. Kollégiumlakó - Éjjel megérkeztem. A klotyóhoz futottam. Felkapcsoltam a villanyt a WC-ben. Benyitottam kiokádtam magam. Kimentem. Lekapcsoltam a villanyt. 2. A Kollegiumlako lakótársa - Éjjel ülök a WC-n. Valaki lekapcsolja a villanyt. Benyit. Leokád. Kimegy. Felkapcsolja a villanyt. :D:D:D Az alábbi sorok az Axelero segélyvonalára beérkezett arany köpések gyûjteményébõl adnak némi ízelítõt! Júzer: ''Kattintok a csatlakozási ikonra. Feljön az ablak, és sohasem tudok felcsatlakozni, pedig mindig a Mégse gombra kattintok.'' HD: ''Magyar nyelvû a program?'' Júzer:''Nem tudom.'' HD: ''Mit írt be az email címhez?'' Júzer:'' 1023 Budapest...'' HD: ''Milyen Windóza van?'' Júzer: ''Mindjár lehasalok és megnézem.'' HD: ''Menjünk be a Saját gépbe.'' Júzer: ''Jaj, de ez nem az én gépem...'' Júzer:''Az a problémám, hogy már beszéltem Önökkel korábban is.'' Júzer: ''Tudna nekem segíteni, hogy fel tudjak telepedni?'' HD: ''Milyen modemje van?'' Júzer: ''Jó!'' HD: ''Analóg vagy ISDN?'' Júzer: ''Laptop.'' HD: ''Mi a jelszava?'' Júzer: ''A jelszavam? Hát volt egy jelszó, mikor úttörõ voltam, de már nem emlékszem rá...'' Júzer(Nõ): ''Aszt mongya nekem ez az Outluk Varázsló, hogy én vagyok a Tóth Béla!'' HD: ''Milyen levelezõ programja van?'' Júzer: ''Kitekintõ Gyorsvonat.'' HD: ''Az meg miféle?'' Júzer: ''Hát az Outlook Expressz.'' Júzer: ''Itt alul megjelent két emberke ikonban...'' HD: ''Igen az az MSN messenger, az Outlook Express indítja el magától...'' Júzer:'' Tõlem????'' Júzer: ''Jesszusom! Beszippantotta a CD-t!!'' Júzer: ''Az Entert ütni kell vagy írni?'' Júzer: ''Start gomb csak az irodai vindózókon van, de nekem otthoni van...'' Júzer: ''Most nyertem egy Netquicket és azt szeretném megkérdezni, hogy a 25 órát 1 nap alatt kell elhasználni?'' HD: ''Most nyomja meg az OK-ot!'' Júzer(hosszú csend):''...de itt nincs OK...'' HD: ''DE, lennie kell.'' Júzer(keres vadul,majd):'' ..de nincs, kétszer is megnéztem!'' HD: ''Rendben, akkor mit lát a képernyõn?'' Júzer:'' Jaaa, ott...'' Megy a cigánygyerek vezetésoktatáson. Elsuhannak ezerrel egy stoptábla mellett. Az oktató kérdezi: - Hát Gazsi. Milyen tábla volt ez? Erre a cigány: - Hát álumínium.Visszamenjünk érte?? :D:D:D ennyi mára :)
Antares 2006. január 9. 4109 hozzászólás 35.
Válasz opr üzenetére (#7327): áááááááááá jaj :]
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
opr 2006. január 9. 77 hozzászólás 3311.
A 70 éves bácsi elmegy a spermabankba, hogy megvizsgáltassa az örökítõ anyagát. Az orvos ad neki egy kis tégelyt azzal, hogy másnap hozza vissza a matériát. Másnap megjelenik az öreg, de az üveg olyan tiszta és üres, mint elõzõ nap. A doki kérdésére a bácsi meséli: - Elõször megpróbáltam a bal kezemmel, de nem ment. Aztán a jobb kezemmel, de nem ment. Szóltam a feleségemnek, õ is próbálta a kezével, de nem sikerült. Aztán próbálta a szájával elõször, úgy hogy bent volt a foga, aztán, úgy hogy kivette a protkót, de sehogy se ment! Utána áthívtuk a szomszéd fiatal lányt, de neki se sikerült se kézzel, se szájjal! - Maguk áthívták a szomszéd lányt? - csattan fel az orvos. - Át, de így se sikerült lecsavarni annak a rohadt üvegnek a tetejét! :D:D:D
SosMogyi 2006. január 8. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Simcard_BT üzenetére (#7322): weehee x|
armithis 2006. január 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#7324): jajmár :)
RaVE 2006. január 8. 3931 hozzászólás 39.
Válasz Simcard_BT üzenetére (#7322): bazd .... :kira ez hasonló mint : 4 szõke utazik a liftbe mennek lefele egyszer csak elmegy az áram. Kapásból nagy pánik elkezdenek kiabálni segitség segitség mire az egyik szõkemegszólal, nem nem jó így nem hallanak meg minket, kiáltsuk együtt. - Együüüüüüttttttttt :] (arminak ^^ )
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
armithis 2006. január 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Simcard_BT üzenetére (#7322): aaááaáaáaá :D
arminak: Két rendõr a liftnél, az egyik mondja a másiknak: -Jani, hívd meg a liftet! Jani ordít: -Lift, gyere lee! Erre a másik: -Nem úgy, a gommbal, te hülye! Jani - zakója gombjába suttogva -: -Lift, gyere le! :kocka
A lustaság fél egészség, a lámaság fél lustaság, akkor én háromnegyed részt egészséges vagyok!
miso90 2006. január 8. 4106 hozzászólás 36.
Válasz armithis üzenetére (#7319): az elsõt nemértem :dread
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
szabzero 2006. január 8. 1631 hozzászólás 198.
Mit csinál a plüsmaci miután leszakadt az egyik keze? Elõvesz egy takarék-szövet-kezet :$ picit régi de most jutott eszembe ^^
dehogyis már nem is játszok
armithis 2006. január 7. 5151 hozzászólás 21.
akkor tartsunk rendor napot :D van meg ugy 5-6 percunk szoval: Két rendõr megy az erdõben, és találkoznak két másik rendõrrel. Az elsõ két rendõr kérdezi: - Hát ti mit csináltok itt? - Taliztunk a Jótündérrel. - És? Mit kívántatok? - Hát nem látjátok...?? - Mit csinál a rendõr, ha viszket a talpa ? - ??? - Megvakarja a földet és rálép. Két rendõr beszélget. Azt mondja az egyik: - Ha kitalálod, hogy két hamburger van a zsebemben, nekedadom. - Egy! :D
armithis 2006. január 7. 5151 hozzászólás 21.
van 2 vicc amit majd lanon elmondok azt mutatni is kell :)
noname 2006. január 7. 1462 hozzászólás 227.
sztem rshu. legvalogatottabb vicc"oldal" :D ^^
SosMogyi 2006. január 7. 3354 hozzászólás 54.
itt van 2 vicc: - Kedves utasaink, itt az Önök kapitánya beszél! Mivel erõ zuhanunk, ezt megállítandó már kidobáltunk minden nehezéket. Sajnos ez nem volt elég, úgyhogy utasaink közül kell megválnunk néhánytól.Hogy ne lehessen kivételezéssel vádolni bennünket, ábécé sorrendben szabadulunk meg a túlsúlytól. - Jelentkezzenek tehát elõször az "A",mint Afro-amerikaiak! Természetesen senki sem mozdul... - Akkor jelentkezzenek a "B", mint barna bõrûek! Újból senki, csak a sorok közt egy kis csávó mondja az apjának: - Te papa, nem kéne jelentkeznünk? Hiszen mi afro-amerikaiak is vagyunk, meg a bõrünk is barna! Mire az apja: - A pofádat befogod fiam, mi most itt NIGGEREK vagyunk, úgyhogy elõször a KÍNAIAK jönnek!!! Csávó beszélget a haverjával a háborúról: - Az én nagyapám Auschwitzban halt meg. - Õszinte részvltem, hogy történt? - Részeg volt és kiesett az õrtoronyból...
SosMogyi 2006. január 7. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#7314): ezaz :kira