Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

SosMogyi 2006. január 7. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#7314): ezaz :kira
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
armithis 2006. január 7. 5151 hozzászólás 21.
Ket szelcsend beszelget! Azt mondja az egyik Mire a masik! :DD
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2006. január 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#7311): hmm. az hogy lehet hogy enne ka viccnek a veget egy teljesen mas viccben hallottam. Szal amikor a fodbe vezeti ipse a voltot es feljonnek a banyaszok majd megverik. Erdekes a Viccek MUTALODNAK AAAAAAA :o :o :o :o
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Gumikacsa 2006. január 6. 5422 hozzászólás 15.
Válasz balu üzenetére (#7311): muhha:D
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
balu 2006. január 6. 4397 hozzászólás 31.
Rendor hiperszuper horgaszcuccot kap szulinapra, automata csalikkal, lemegy a folyohoz kiprobalni. Ul orak ota, sehol samli. Egyszercsak leul melle a cigany, boton madzag, vegen horog gombostubol, csali giliszta. Rendor felora mulva latja am hogy mar a negyedik ketkilos pontynál tart es epp egy haromkilos harcsat faraszt. - Ezt meg hogy a fenebe csinalod? - Jaj biztos ur hat en kulonleges gilistat hasnalok. - Aztan mitol kulonleges? - Haa en ugy fogom utet, hogy belevezetem a kettohuszat a fodbe a kert vegin, ami gilista erre kijon, azt csak ugy kamelja a hal! Egy het mulva talalkoznak, rendor bal laba gipszben, jobb keze gipszben, feje bepolyalva. - Az anyad istenit roma, neked is meg az elektromos gilisztadnak is! - Haa mi tortent biztos ur? - Egyen meg a fene bevezettem a foldbe a kettohuszat, semmi. Bevezettem a 380-at, semmi. Loptam a vezetekrol ketezer voltot - feljottek a banyaszok es nagyon megvertek...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
én se naon értem,de mind1! :dread
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
opr 2006. január 5. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Mokamester üzenetére (#7306): ezt nem értem :shakehead v.ki plz magyarázza el ;(
armithis 2006. január 5. 5151 hozzászólás 21.
:debil
Nadril 2006. január 5. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Mokamester üzenetére (#7306): Ez biztos tetszeni fog arminak! :DDDDDDDDDDDDDDD :taps
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
2006. január 5. hozzászólás .
Corle a legjobb magyar.
Ezekiell 2006. január 5. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Cumi üzenetére (#7301): Kocka-család? :D Lassan dezerát is lehetsz :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
2006. január 4. hozzászólás .
Válasz Cumi üzenetére (#7302): és a jóéjt puszi e-card megjött már? :pussz
Huan 2006. január 4. 682 hozzászólás 546.
Válasz Cumi üzenetére (#7302): Hehe :scatter
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Cumi 2006. január 4. 3114 hozzászólás 66.
Az milyen hogy anyam msn-en szol a szomszed szobabol hogy ne gepezzek mar hanem tanuljak?!?!?! :D
Huan 2006. január 4. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#7297): loller :D
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Válasz zOne üzenetére (#7295): abyed, az utolso az ut :D
Válasz DaveExecutor üzenetére (#7298): hogy lehet egy viccen megsértõdni? :D
Válasz Takeda üzenetére (#7296): Sejtettem, hogy egyesek megsértõdnek rajta. :peace De még mindig eredetibb, annál, hogy "aztán támadt egy jobb ötlete".
armithis 2006. január 4. 5151 hozzászólás 21.
Mozgasserult kissrac toloszekben a lakotleep kapucsengojenel. Remego ujjal nyul a csengo bomjaihoz de nem kepes izgatottsagaban megnyomni egy gombot sem. Latszik, hogy nagyon szenved szegeny. Arra jon egy oreg neni es kerdezi: - Kisfiu, segitsek? - AAahhhaa.aa..h....a.hhh....ahhh - szenvedi ki a valaszt a kissrac - melyik gombot nyomjam meg? - Aaa.........aaa.....nny..nyol...ccaa..aa...ast. Neni megnyomja majd kerdezi: - Es most mi legyen? - Ffff......uutt...a....a.a.a....s! :DDDDD by osztalytars :D
Takeda 2006. január 4. 35 hozzászólás 5030.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#7281): Nem volt túl jó vicc :ehh
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
picit régi, de szerintem kurvajó ^^ :taps A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak: - 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél és mind a hárommal közösültem. - És megbántad ezt a bûnt, fiam? - Miféle bûnt? - Hát milyen katolikus vagy te? - Zsidó vagyok. - Akkor miért mondod ezt el nekem? - MINDENKINEK elmondom! A fiatal jegyespár éppen az esküvõjük elõtti napon szenved autóbalesetet. Mindketten meghalnak és felkerülnek Szent Péter színe elé. Ott aztán megkérdezik, hogy lehetséges lenne-e, hogy összeházasodjanak a Mennyországban? - Jól van, várjatok itt, gondolkodjatok el azon, tényleg szeretnétek-e házastársak lenni. Nemsokára visszajövök, ha még akkor is szeretitek egymást, akkor nem bánom. Eltelik hat hónap, majd Szent Péter megjelenik egy pappal az oldalán: - Na, gyermekeim, hogyan döntöttetek? - Még mindig szeretjük egymást, és szeretnénk összeházasodni! - mondja a fiú. - De azt azért megkérdezném, ha mégsem sikerül a házasság, elválhatunk? - Az lehetetlen! - mondja Szent Péter. - Hat hónapba telt, mire találtam itt fent egy papot, mit gondolsz, mikorra találnék egy ügyvédet?! Négy pap vitatkozik egy teológiai kérdésrõl. Hárman képviselik az egyik álláspontot, egyiküknek más a véleménye. Mikor a renitens pap kifogy az érvekbõl, felkiált: - Uram, tudom, hogy igazam van! Adja valami jelet, hogy így van! Hirtelen menydörög egyet az ég. - Ugyan már, ez csak véletlen! - mondja a három másik. - Uram, ha igazam van, adj egy nagyobb jelet, hogy a többiek is elhiggyék! A derült égbõl lecsap egy villám. - Ez csak véletlen! - hitetlenkednek a többiek. - Uram, adj valamilyen félreérthetetlen jelet, hogy meggyõzd ezt a három hitetlent! Az égbõl egy mély hang dörmögi: - IGAZA VAN! A három hitetlenkedõ pap összenéz, majd az egyikük: - Jól van, hát akkor most már két vélemény áll hárommal szemben... A plébános egy szombat reggelen a templomhoz közeli parkban sétált, amikor eléugrott egy béka, s megszólította: - Jó napot, plébános úr! A plébános elcsodálkozott a beszélõ béka láttán. - Te tudsz beszélni?- kérdezte tõle. - Igen, mert hát nem voltam ám én mindig béka! Én egy 11 éves, kórista kisfiú voltam, pont olyan, mint a többi gyerek, ám egy gonosz boszorkány békává varázsolt. Olyan boldog lennék, ha újra visszaváltozhatnék kórista kisfiúvá! - Meg lehet törni valahogyan a varázst? - Persze, plébános úr ! Könyörgöm, segítsen rajtam ! - Mit kell tennem? - Semmi egyebet, csak haza kell vinnie, éjszakára dugjon maga mellé az ágyába. Reggelre, mire felébred, visszaváltozom kórista kisfiúvá. A plébános úgy is tett. Hazavitte a békát, s éjszakára bedugta maga mellé az ágyába. Reggel, mikor kinyitotta a szemét, ott feküdt mellette egy 11 éves kisfiú. - Tisztelt bíró úr, esküdtszék, a védelem befejezte a mondanivalóját!
armithis 2006. január 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#7291): pedig nem harapok (nagyot). :D igazan megprobalhatod. Meg az is lehet, hogy alul maradok
opr 2006. január 3. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#7290): jeha, riszaviadal az rshu-n :D:D:D :vigyor :hehe
756Zogya 2006. január 3. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#7287): ^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Huan 2006. január 3. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#7290): :) Nem merek ellened kiállni faviccek királya :) TAG van! :) (TAG = tele a gatyesz)
Válasz Huan üzenetére (#7289): te nekem ne :vigyor -zél hanem keszulj a harcra es vele a :( -ra ! :hehe :hehe :hehe
[quote=armithis írta(#7286)]Válasz Huan üzenetére (#7284): ok ha harc hat legyen harc. [/quote] :vigyor
Válasz balu üzenetére (#7287): a tvs vicc adja :taps
balu 2006. január 3. 4397 hozzászólás 31.
Pistike benyit a szülei hálószobájába és látja, amint apukája éppen egy óvszert akar felrakni. Hogy elkerülje a kellemetlenségeket, az apa úgy tesz, mintha valamit keresne az ágy alatt. - Mit csinálsz? - kérdezi Pistike. - Azt hiszem, egy patkány van az ágy alatt -válaszolt az apja. - És mit fogsz vele csinálni? Megdugod? Kimennek a cigányhoz az adóellenõrök: - Mondja, Kolompár úr - kérdezi az egyik - hogy lehet az,hogy maga az adataink szerint munkanélküli segélybõl él, miközben egy palotában lakik? - Kérem, instálom, egyszerû az. Horgászok múltkor a pataknál, egyszer csak kifogom az aranyhalat. Mondja, kívánjál bármit cigány, csak dobjál vissza. Hát kívántam ezt a házat. Az adóellenõrök mosolyognak a történeten. - Kedves Kolompár úr - mondják - ugye ön is érzi, hogy ezt a történetet alá kellene támasztani valami kézzelfogható dologgal... - Kézzelfoghatóval?! Há' itt a ház! Hapsi pizzát rendel. - Mennyi borravalót szokott kapni? - kérdi a futártól. - Nem tudom, ez az elsõ fuvarom. Egyetemista vagyok, csak besegítek a nyáron. - feleli a fiú - De a többiek azt mondták, maga elég fukar. Ha ötven centet kapok magától, már örülhetek. A fickó bedühödik. - Micsoda? Na, itt van öt dollár. Mondja meg nekik mennyit kapott! Egyébként mit tanul? - Alkalmazott pszichológiát... - Miert nincs a TV-nek keze? - Mert akkor nem csak hazudna, hanem lopna is.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Huan üzenetére (#7284): ok ha harc hat legyen harc. Szinten osztalytars vicc de nem szamtech oran :D Mi az? Kicsi kék pont a falon? ??? Szúnyog farmernadrágban.
Reaper 2006. január 3. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Huan üzenetére (#7283): Nekem is ez jutott eszembe... Válasz Huan üzenetére (#7284): Ilyen alapon: -Miért nincs az ágyon Ü betü? - ??? -Mert az agynemÜtartó... :falbaver :)
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Uristen... Evfolyam tarsam fele vicc szamtek oran: Arminak ajanlom: Miert ninch a vonaton torony? Mert a vonat nem vár... :falbaver (Miota vannak uj szamjlik? :taps)
Válasz DaveExecutor üzenetére (#7281): Ekkora egy feminista viccet :)
Walkman_ 2006. január 3. 1289 hozzászólás 266.
Felkutattam a családfámat és rájöttem hogy én vagyok a gyökér! Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter :aha
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
Éva egy nap nagyon unatkozott a Paradicsomban. Odament Istenhez és így szólt: - Nagyon szép itt minden, de így egyedül nagyon unatkozom. Kérlek, találj ki valamit! Erre Isten imigyen szóla: - Nos, Éva, akkor csinálok neked egy férfit. - Férfi? Az micsoda? - A férfi egy érdekes lény, nagyon sok hibával. Hazudik, csal, öntelt, szóval igencsak meg fogja nehezíteni az életedet. Viszont nagyobb, erõsebb, gyorsabb nálad. Szeret vadászni és mindenféle állatokat legyilkolni. Meg fog védeni mások támadásaitól és kielégíti a vágyaidat. Emellett mindenféle gyerekes dolgai lesznek, hülye bõrgolyókat fog rugdalni. Nem túl okos, szóval szüksége lesz a segítségedre. - Ez jól hangzik - mondta Éva. - És mit kell tennem mindezért? - Mint mondtam, nagyon büszke és arrogáns. Szóval, azt kell neki mondanod, hogy õt teremtettem elõször. Legyen ez a kettõnk titka. Tudod, mint két barátnõ között...
armithis 2006. január 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Dromedar üzenetére (#7279): osszevagyokzavarva váááá
Dromedar 2006. január 2. 1571 hozzászólás 210.
Válasz armithis üzenetére (#7278): akkor érdekes megfigyelés
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
miert ez viccnek indult?
Dromedar 2006. január 2. 1571 hozzászólás 210.
Válasz LtShadow üzenetére (#7276): Semelyik csak, akkor lõttek rá II. János Pál pápára a Szent Péter téren, de ebbe nem halt bele szal így nemigazán értelmes a vicc (az elõtte lévõ pápa 1978-ban halt meg úgy tudom)
A lónak négy lába van mégse Dromedár!
LtShadow 2006. január 2. 945 hozzászólás 388.
izé, melyik pápa halt meg 1981 ben ?
HF ALL
Válasz Cedric üzenetére (#7274): :D :worship :nyes
Cedric 2006. január 2. 8720 hozzászólás 5.
Szilveszterkor történt: - Mindenki: Roland gyere, már megy a Himnusz! - Roland: Kit érdekel? Meg van mp3-ban.
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Válasz Huan üzenetére (#7272): hmm :) :nyes
Huan 2006. január 2. 682 hozzászólás 546.
Ha képes vagy rá, hogy a napodat kávé és más izgatószerek nélkül kezdd, Ha vidám tudsz lenni, fittyet hányva fájdalmaidra, Ha meg tudod tenni, hogy nem panaszkodsz, s nem untatsz másokat a problémáiddal, Ha nap mint nap meg tudod enni ugyanazt az ételt, s még hálás is vagy érte, Ha meg tudod érteni, hogy szeretteidnek sokszor nincs idejük rád, Ha képes vagy felülemelkedni azon, hogy az emberek néha rajtad töltik ki haragjukat amiatt, hogy valami nem sikerült nekik, Ha harag nélkül viseled, hogy kritizálnak és hibáztatnak téged, Ha képes vagy elfogadni a világot annak összes hazugságával és álságával együtt, Ha a feszültséget képes vagy gyógyszer nélkül levezetni, Ha el tudsz lazulni alkohol nélkül is, Ha altató nélkül is tudsz aludni... Ha minderre képes vagy, akkor... ...alighanem te vagy a család kutyája.
756Zogya 2006. január 1. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#7270): ^^
armithis 2006. január 1. 5151 hozzászólás 21.
- Mi az abszolút állatkínzás? - ??? - Kígyónak Viagrát adni.
armithis 2006. január 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#7267): jaja eleg faraszto volt
Cedric 2006. január 1. 8720 hozzászólás 5.
Válasz balu üzenetére (#7265): meg allin a liverpolra tippmixen :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
756Zogya 2006. január 1. 573 hozzászólás 690.
pap megy a buliba vendégségbe, de sehol nem talál magának helyet -hát úgy látom ez nem székesegyház^^ a keszeg furcsán nézi a tonhalat, aki vmi fém ruhát visel -mi ez a vasington? ^^ most volt laarpollaartban^^
armithis 2005. december 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#7265): kiez a balu? ennyi regi viccet meg sosam hallottam :DDDDDDDDD najo csak vicceltem