Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

GTK_HUN 2008. szeptember 20. 2 hozzászólás 15711.
Válasz VOoRTex üzenetére (#13120): 1. szar, 2. meg régi de jó
a marina az nem kerül gázba
VOoRTex 2008. szeptember 20. 308 hozzászólás 1225.
Hogy hívják a félelmet elüzõ sámánt? Nefosámán!!! Hogy hívják a vesztes kínai hadvezért ? KI Fing Tunk
T_T BYEBYE RSHU HA EZT EGY ADMIN OLVASSA BANOLJON MÁR KI PLS
NAggyonGonosz 2008. szeptember 17. 747 hozzászólás 509.
Shirak! 2009-ES EMELT SZINTÛ ÉRETSÉGI MATEMATIKAI ÍRÁSBELI FELADATAI: 1. A rendszerváltás óta a nemzeti összvagyon 40%-a tûnt el, és közben 100 milliárd forinttal adósodott el az ország. Hány hónapot kell még lopni parlamenti képviselõnek, hogy a maradék közvagyon is eltûnjön, és az ország teljesen lepusztuljon? 2. Lajcsi faterja Vácon üli a hatéves büntetését, amit kettõs gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 1.700.000 Ft-ot, és egy félmillióért eladható arany Rolex karórát akasztott le. Lajcsi a vérdíjból minden héten eljátszik a lovin 15.000 Ft-ot. Átlagosan minden fogadás 8.000 Ft veszteséggel jár. Mennyi marad a vérdíjból, mire Lajcsi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül? 3. Sanya és Laca egy ukrán autógyûjtõtõl a következõ teljesítménybért kapják: BMW: 40.000 Ft Merci: 50.000 Ft Toyota: 20.000 Ft Opel: 15.000 Ft. Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyûjtõnek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek? 4. Kolompár Dzsenifer két barátnõjével, minden pénteken 16 üveg sört és két doboz cigit lop a közeli non-stopból. Hány üveggel lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsõsök. 5. Lakatos Winnetou és üzlettársai havonta 3 vasúti sorompóból lopják ki az akkumulátort. Ez átlagosan 8 halálos balesetet jelent havonta. a.) Ha egy akkumulátor ára 400 eFt. mennyivel kéne megemelni a családi pótlékukat, hogy a halálos áldozatok száma felére csökkenjen? b.) Ha ezeket a berendezések nem kerülnének pótlásra, és egyben le is zárnák a veszélyes szakaszokat, hány év múlva lenne nyereséges a MÁV? Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
SosMogyi 2008. szeptember 17. 3354 hozzászólás 54.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13116): nemrosszak
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
rambo6 2008. szeptember 17. 203 hozzászólás 1713.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#13116): uccso geci old, de az aprohirdetesek karajok, ment az ötös ^^
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
NAggyonGonosz 2008. szeptember 17. 747 hozzászólás 509.
Shirak! APRÓHIRDETÉSEK: > > > Egyedülálló férfi keresi kimondottan hajlékony testû, sörfõzdetulajdonos > marihuánatermesztõ szupermodell ismeretségét, ingyenes koncertjegyekre > való jogosultság és új tapasztalatokra nyitott lány ikertestvér elõny! > > Családi és személyi szolgáltatások terén piacvezetõ világcég, területi > képviselõt keres. Jó kommunikációs készség és alapfokú latin nyelvtudás szükséges. A > jelentkezésre kérjük ráírni: "plébános". > > Világhírû vonósnégyes keres elsõhegedûst, másodhegedûst és csellistát. > > > Apróhirdetés: Fiatal, jóképû üzletember vagyok, hat autóm, két mobilom > van, és egy nyaralóm a Karib-tengeren. Nem keresek senkit, csak dicsekedni akartam. > > Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali > pénzvisszafizetés! > > > - Teri vagyok, 15 éve használok Calgon-t, ami eddig 876.545 Ft-omba > került! > - Juli vagyok, szarok én a Calgonra, inkább 3 évenként 4500 Ft-ért veszek > egy új fûtõszálat! > > Cukrászdámba eladót keresek. Feltétel: elõre haladott cukorbetegség. > > > Elcserélném 120 kilós nejemet két 60 kilósra! > > > Alig használt feleségemet elcserélném logarlécre. Jelige: Te is tologatod, > én is tologatom. > > "Vigyázzatok, ne vegyétek meg a japán TDK együttes kazettáját. Én már > többször is meghallgattam. Teljesen üres!" > > > Kezdõ autóvezetõ megbízható tanút keres soron következõ balesetéhez. > > > Postagalambjaimat ingyen odaadom madárkedvelõnek, aki nagyon-nagyon > messze lakik. > > > Elveszett az egyik dísztárcsám. Ha nem kapom vissza, eladok hármat. > > > 3 szobás, tetõtérbeépítéses családi ház utcára nézõ nagymamával eladó. > > > 1 db A4-es típusú félfamentes rajzlapomat ugyan ilyen típusú Audira > cserélném. > > > Lófarkas kislány keresi hasonló tulajdonságokkal rendelkezõ fiú > ismerettségét. A rendõrnek a felesége otthon van három férfival. Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele. Bemegy a rendõr a felesége szobájába: - Tudom, hogy volt nálad három férfi. Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. -gondolja ez biztos csak egy kutya Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska. Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg mégegyet, megint semmi. Belerúg egy k@rva nagyot, a pasi kiugrik belõle, és megszólal: - Krumpli, nem érted b@zzeg, krumpli! Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
rambo6 2008. szeptember 13. 203 hozzászólás 1713.
Válasz SosMogyi üzenetére (#13114): en meg tudom is, de itt nem ez volt a kerdes..... :)
SosMogyi 2008. szeptember 12. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13112): én hiszek abban a sör és a punci együtt is megtud lenni :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
rambo6 2008. szeptember 12. 203 hozzászólás 1713.
Két rabló bemegy az apácákhoz. Mondja az egyik, ugye ne bántanak minket! - Nem, akinek kicsi a szája azt leszopatjuk! - óóóóóóóóóóóóóóóóóóó - Akinek nagy azt megbasszuk... - áááááááááááááááááá! ------------------------------ Magyar dalok angolul Quick fox legs, Fasten going shadows, Hip-hop, coming VUK. Famous big hunters, You guys better back off, Hip-hop, coming VUK. He is never scared in the dark night, Although the big forest is full of bad guys, Everybody is saying he is a tricky foxy, Comes, sees, wins, runs. When the sky is shining, I scream out loud, Hip-hop, coming VUK. (Vuk) ------------------------------- Goes the streamer, goes the streamer to Kanizsa. To Kanizsa, to Kanizsa railway station. In the front seats the engine driver, whom the streamer, whom the streamer is directed by. (Megy a gõzös, megy a gõzös) -------------------------------- The pub has its door open to the street Out sounding from it are all the nice words of music Fast train, wounded train stops somewhere if it stops, well, if it does... Let's party and let me have some real fun (Utcára nyílik a kocsmaajtó)
rambo6 2008. szeptember 10. 203 hozzászólás 1713.
1. A sör mindig nedves. A puncinál ehhez fáradni kell. Egy pont a SÖRNEK 2. A meleg sör íze borzalmas. Egy pont a PUNCINAK 3. De a hideg sör fenséges! Egy pont a SÖRNEK 4. Ha belenyalsz a sörödbe és szõrszál megy a fogad közé, könnyen elhányhatod magad. Egy pont a PUNCINAK 5. Ha sörtõl bûzösen mész haza, a feleséged a plafonon lesz, jelenetet rendez, nem enged be, stb. Ha punciszagúan mész haza, a plafonon lesz, nem enged be, akár még el is hagy. Nézõpont és egyéni megítélés kérdése, legyen DÖNTETLEN. 6. Tíz sör egy este és nem tudsz hazavezetni. Tíz punci egy este és nem is akarsz. Egy pont a PUNCINAK 7. Ha nyilvánosan sok sört teszel magadévá, megvetnek. Ha akár csak egy puncit is magadévá teszel nyilvánosan, legenda leszel. Egy pont a PUNCINAK 8. Általában nem traktálják az embert öreg sörrel. Egy pont a SÖRNEK 9. Lehúzni a cimkét a sörökrõl unalmas. Bugyikat lehúzkodni jó móka. Egy pont a PUNCINAK 10. A legtöbb országban a sört megadóztatják. Egy pont a PUNCINAK 11. Ha iszol egy második sört, attól az elsõ még nem borul ki. Egy pont a SÖRNEK 12. Mindig tudhatod, hogy te nyitottad ki elsõnek. Egy pont a SÖRNEK 13. A söriváshoz nem kell búvárruha. Egy pont a SÖRNEK 14. Mindig pontosan tudod, a söröd mennyibe fog kerülni. Amúgy is, a sör olcsóbb. Egy pont a SÖRNEK 15. A sörnek nincs anyja. Egy pont a SÖRNEK 16. A sör nem várja el, hogy fél óráig ölelgesd miután megittad. A sört mindig könnyû ledönteni. Egy pont a SÖRNEK 17. Több sör együtt sem beszél hülyeséget. Egy pont a SÖRNEK VÉGEREDMÉNY: SÖR-PUNCI 10-6 A sör simán gyõzött! Ui. Ha nõ vagy, és most dühösnek, megalázottnak, lealacsonyítottnak érzed magad, jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei, legalábbis nem fejezi ki õket, szóval még egy plusz pont a SÖRNEK! ----------------------------- egy ügyféllel folytatott hosszabb levelezés során egy privát üzenetet is nekünk címzett véletlenül és az alábbit írtam vissza. Tisztelt XY úr! Kérem, írja meg, hogy milyen problémát észlel a termék mûködése közben, valamint, kérem, írja meg hogy mit ért az alábbi mondat alatt: - "Finom volt a csirkehúsleves amit a frigóban hagytál, este majd jól eljátszodozom a pináddal." Köszönettel együttmûködéséért, XY XY cég
NAggyonGonosz 2008. szeptember 8. 747 hozzászólás 509.
Shirak! A férfiak mért szeretik a SÖRt: A nõk megették elõlünk az édes bogyókat az Õskorban és megkeserítették az életünket :) Dumak!
Cedric 2008. szeptember 7. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Nadril üzenetére (#13088): jajj, nagyon nagy :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Revolution 2008. szeptember 5. 971 hozzászólás 374.
Második az nagyon ütõs :D:D
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
SosMogyi 2008. szeptember 5. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13106): 2. rohadt jó :D
Zack 2008. szeptember 5. 0 hozzászólás 58879.
:DDDDD
006556C4
rambo6 2008. szeptember 5. 203 hozzászólás 1713.
Egy férfi ül a vonaton, hatalmas, sötét monokli van a szeme alatt. Arra jön egy másik férfi, szintén hatalmas monoklija van, leül. Megszólal az elsõ: -Micsoda véletlen! Mindkettõnken ilyen csúnya, nagy monokli van a szeme alatt! Megkérdezhetem, ön hogyan szerezte? Erre a másik: - Voltaképpen egy freudi elszólás volt az oka. A jegypénztárnál álltam sorba, amikor megláttam, a hosszú, szõke hajó kiszolgáló lányt, akinek olyan nagy mellei voltak, amilyet még életemben nem láttam. Meg akartam kérdezni, hogy merre van a mellékhelység, de véletlen az csúszott ki a számon, hogy: "Melle van, nagy, a szentségit!" Erre benyomott egyet. És maga hogyan szerezte a monokliját? - Hát igazából nekem is egy freudi elszólás volt az oka. Reggel a feleségemnek azt akartam mondani, hogy "Drágám, töltenél még egy kis kávét?", és véletlenül az csúszott ki a számon, hogy: "A k*rva anyádat te kövér p*csa, te b*sztad el az egész életemet!" ------------------------ A feleség három férfival van együtt. Hallja, hogy a férj hazajön. Gyorsan az egyik férfit bedugja a tévészobába, a másikat a fürdõszobába, a harmadikat a szekrénybe. Jön a férj, benéz a tévészobába és megkérdezi: - Ki maga? - Tévészerelõ vagyok. Benéz a fürdoszobába és kérdezi: - Ki maga? - Én a vízvezetékszerelõ vagyok! Benéz a szekrénybe, és elcsodálkozik, erre a férfi: - Mi van vazzeg, nem láttál még molylepkét?!
SzuL 2008. szeptember 5. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Mate üzenetére (#13103): ja hát ezek az etióposok elég régiek, de azért ütnek ^^
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Bludger 2008. szeptember 5. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Kairi üzenetére (#13099): A Kõmûves Kelemenes másképp: Szólnak Kõmûves Kelemenné fiának: -Gyere fiam, anyád már vár...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Mate 2008. szeptember 4. 229 hozzászólás 1566.
huuu mcgyver régen olyan volt mint most chuck norris :D "Mi az: feldobod fémdarabka, leesik atombomba?" töménytelen ilyenfajta viccet hallotam csak már 1 se jut eszembe :( -Merröl támadnak az etiopok? -Amerröl a szél fuj. -Miért esik fejjel lefele az etiop kisgyerek a fárol? -Mert tömés van a fogában. -Miaz rizsszem a sarokban? -Etiop kisgyerek egész éjszaka hányt. -Mi gyorsabb a fénysebességnél? -Etiop kisgyerek a menzán. -Melyik az a nagykiterjedésû vizfelület amelyik elveszi az étvágyadat? -Laktató. Ha valakinek old vagy már volt akkor sry ^^
Goglhffl
SosMogyi 2008. szeptember 4. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Kairi üzenetére (#13099): haverom állandóan fárasztó vicceket mesél, így nem volt új csak az elsõ, de az hatalmas :D
Vertigo 2008. szeptember 4. 1776 hozzászólás 173.
Válasz Kairi üzenetére (#13099): NEEEEEEEÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÖTÖSÖTÖSÖTÖS :D:DDD:D:D::D:::D:D:D:DD
rambo6 2008. szeptember 4. 203 hozzászólás 1713.
Válasz Kairi üzenetére (#13099): neee ez az utolsó neee, hab a tortán ^^
Kairi 2008. szeptember 4. 0 hozzászólás 58842.
Kõmûves Kelemen vacsoránál a fiának: - Egyél fiam, anyád már fal! A székely a megrakott szekerével, nagyon nehezen caplat fel az emelkedõn. Felérvén így szól: - Hú, ennyire még sosem izzadtam meg! - Én sem - mondta a ló. - Még sosem hallottam lovat beszélni! - Én sem - mondta a szekér. Két ömlesztettsajt beszélget: - Képzeld jelentkeztem az ELTE-re - És felvettek? - Hülye vagy? egy ömlesztett sajtot? Két katica beszélget: -Képzeld jelentkeztem az egyetemre? -És felvettek? -Áhh... 7 pontal? Két pogácsa sül a sütõben,az egyik megszólal: -De meleg van... Mire a másik: -BESZÉLÕ POGÁCSA! 3 óvodás versenyzik hogy ki tud csunyábban beszélni: -pisi -kaki -kurva anyátok basszátok meg ti kis fasszopó köcsögök én is ezt szerettem volna mondani. Mi az: feldobod fémdarabka, leesik atombomba? McGyver a fán!
az az igazság lesz*rok mindenkit lesz*rom hogy ki mit ír lesz*rom zimpügynököt lesz*rom ha most flamelés lesz mert ez egy kurwa sz*r közösség . senkinek nem kell elhinni semmit aki nem hiszi és köteke
rambo6 2008. szeptember 3. 203 hozzászólás 1713.
Két szõke nõ beszélget. - Te, próbáltad már a barátoddal úgy, hogy a másik lyukba? - Hülye vagy?! Nem akarok teherbe esni !
armithis 2008. augusztus 31. 5151 hozzászólás 21.
Válasz VOoRTex üzenetére (#13091): aez jo :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nadril 2008. augusztus 31. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Obnoxious üzenetére (#13093): lyaly :dread
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Bludger 2008. augusztus 30. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Obnoxious üzenetére (#13093): ez kurva fárasztó volt :D
Válasz VOoRTex üzenetére (#13092): Igen. Tocika megvagy még? :confused Akkor gyere holnap a jövõ házába!
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Obnoxious 2008. augusztus 30. 781 hozzászólás 481.
* Az oroszok elmentek. Legalábbis a Nadja. * Bementem reggel az istállóba a tehenekhez, és azt láttam, óriási a fejetlenség. * Az í­jászati szaküzlet tulajdonosa a helyi tévének is nyilat hozott. * Egy madzagra kukoricapehely-karikákat fûztem fel, hogy tanulmányozzam a táplálékláncot. * A születésnapomon mindenki tortaszakadtából énekelte a Happy Birthday to you-t. * Meztelen nõs rajzokat fogok magamra tetováltatni, hogy idõs koromban is szexképes legyek. * Egy matematikus barátommal pálinkáztunk: megittunk néhány pálesz-kört. * Sült baktériumot akartam enni, ezért fogtam egyet, és betettem a mikróba. * Van itt az utca végén egy latin kiskocsma, mindig hangos a nóta benne. Többnyire pilóták szoktak betérni, fõleg, mikor Kata pultos. * A gazdákat se kell félteni, némelyik például szánt szándékkal. * A kollégiumban nagyon jó az ellátás, hiszen a legfelsõ emelet ablakaiból nagyon messzire lehet ellátni. * Komolyzenét csak mértékkel tudok hallgatni, ugyanis Liszt-érzékeny vagyok. * A csapatos tornázást (angolul: in team torna) tiltó táblákkal Do not lehet rekeszteni. * Régebben a hí­radóban a keserû valóságot mutatták, de manapság szinte minden valóság sós. * Betettem a fagyasztóba a legjobb tût, amit otthon találtam. Késõbb kivettem, és láttam, hogy megjelent a jó tûn dér. Kí­vántam is harmat, mire elolvadt. * Véletlen összetörtem egy virágtartót. Nem maradt más belõle, csak a váza. * Hajnalban dudaszóra ébredtem. Biztos korán kelta skót. * Asztalig vártam, hogy végre ehessek valamit. Végül szalámis szendvicset ettem, de a fogaim közé szorult egy húsdarab. Résen volt. * Mindig is bántam, hogy nem jártam tánciskolába. Rumba fojtottam a bánatom. * Három híres sportoló állt egymáshoz nagyon közel. Három szoros bajnok. * Azt hazudtam egy csinos lánynak, hogy odaadom neki a szí­vem egy mikroszkópikus méretû darabját, de õ gyorsan rájött, hogy csak szí­vatom. * Anyúúúú! Kik laknak az Apátságban? - kérdezik a gyerekek. - Apátok. * Miért gyors a kapcsolási rajz erõs ellenszélben is? Mert áramvonalas.
VOoRTex 2008. augusztus 29. 308 hozzászólás 1225.
Egy 18 éves csaj bevallja az anyjának, hogy teherbe esett. Az anya elkezd hisztizni és sírni: "Ki volt az a disznó, aki ezt tette veled? Tudni akarom!" A lány erre elõveszi a mobilját, és telefonálni kezd. Fél óra múlva egy Ferrari áll meg a ház elõtt; egy õszülõ halántékú, finom úr, Armani-öltönyben kiszáll és kopogtat az ajtón. Leül a nappaliban az apával és az anyával szemben, és közli velük: "A lányuk most értesített a problémáról. Sajnos nem vehetem el õt családi állapotom miatt, viszont gondoskodom a születendõ gyerekrõl. Elõször is fizetem a lányuk összes kiadását, élete végéig. Ha lánya születik, biztosítok számára két kereskedést, egy családi házat, egy tengerparti villát, továbbá 5 000 000 $-t a bankszámláján. Ha fiú születik, nekiadok néhány gyárat és 10 000 000 $-t a bankszámláján. Viszont ha elvetél, nem igazán tudom, hogyan segíthetnék. Önök mit javasolnak?" Mire az apa, aki eddig néma csendben hallgatta az elõadást, csak ráteszi a férfi vállára a kezét, és így szól: "Akkor megbaszod újra." ez kész :D
VOoRTex 2008. augusztus 29. 308 hozzászólás 1225.
ÉRETTSÉGI TÉTELEK 2085. 1. Fekete Pákó betelepülése, majd kiûzetése Magyarországról! 2. Gyõzike vagyonosodása és az etnobiznisz összefüggései. 3. Fejtse ki részletesen, hogyan "kúrta" el Magyarország sorsát Gyurcsány Ferenc miniszterelnök!? 4. Ismertesse részletesen a századforduló médiájának egyetemes Kultúrtörténeti alkotásait (Big Brother, Való Világ, Fókusz, Aktív, Dáridó, Fásy Mulató), és azok pozitív hatásait a kor társadalmának szellemiségére, intelligencia szintjére. 5. Anettka és a kozmosz közti viszony a XXI. században. 6. Döntse el melyik évben volt nõ, és melyik évben volt férfi Terri Black!?! 7. Magyarország "sztárjai" a XXI. Században: Fekete Pákó, Gyõzike. Jelölje térképen, mely kontinensre kellett volna visszavándorolniuk? 8. Balázs Vs. Mónika show. Melyiknek volt a nagyobb nézettsége, és közerkölcsformáló hatása? 9. A Barátok közt szappanopera 102542. részének részletes bemutatása a XXI.század végén! Ismertesse bizonyos szereplõk sorozatbéli életrajzát. Mint pl. a Tilda-karakter evolúciója (1-51-ig) 10. Miért részesíti elõnyben a roma többségi társadalom az idegen hangzású keresztneveket? (Eszmeralda, Rozalinda, Izaura, Pamela, Szamanta, ill. Vinettú, Szándokán, Hoszéármándó, Ronáldó, Maradona) 11. Ki volt Kiszel Donatella édesapja? Válassza ki, és húzza alá a megfelelõ személy nevét: - Mr. Sylvester Stallone - Kondor Csaba Úrhölgy - Az ismeretlen katona ("akcióban eltûnt") - Az igazi Fantomas 12. Kelemen Anna metamorfózisának ismertetése, munkásságának Kultúrtörténeti elemzése. 13. Ismertesse Kocsor Zsolt (egykori mûvésznevén: Kozsó) nemzetközi elismertségének (Nobel-békedíj, Grammy-díj, Szívárvány Zászló-érdemrend) okait, és pályafutásának fõbb állomásait. 14. Mikor halmozott fel világrekord méretû államháztartási hiányt Magyarország? A: 2005 B: 2006 C: 2007 15. Melyik hazai mestermû vált a világörökség részévé a XXI. század közepén? - Kiszel Tünde "Donatellácska" naptársorozata - A 4-es metró frissen átadott, Panama-díjas elsõ szakasza - A Chuck Norris híd - Schobert Norbert Update Enciklopédiája. 16. Mikor vezették be Magyarországon az Eurót? A: 2077 B: 2079 C: 2082
armithis 2008. augusztus 28. 5151 hozzászólás 21.
vbaaaaz :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Apafalo 2008. augusztus 28. 1 hozzászólás 20580.
Válasz FeeL üzenetére (#13082): Ády ez nagyon kemény :DDDD
Den-ednek rendületlenül légy híve ó hidra ....
Nadril 2008. augusztus 28. 1032 hozzászólás 344.
Ket fele programozo letezik: 1. aki 1-tol kezdi az indexelest 1. aki 0-tol
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
VOoRTex 2008. augusztus 25. 308 hozzászólás 1225.
Válasz FeeL üzenetére (#13082): :DDD ez kész
GTK_HUN 2008. augusztus 24. 2 hozzászólás 15711.
Válasz rambo6 üzenetére (#13068): :sleep Válasz FeeL üzenetére (#13081): :D Válasz FeeL üzenetére (#13082): old Válasz FeeL üzenetére (#13084): :kira
a marina az nem kerül gázba
Bludger 2008. augusztus 24. 2524 hozzászólás 97.
Válasz FeeL üzenetére (#13083): ennek az eredeti változata kb 110 éves, és úgy van, hogy: Ki a legférfiasabb a monarchiában? Ferenc József, mert már 70 éves, de még mindig kell neki Bosznia...
FeeL 2008. augusztus 24. 0 hozzászólás 58972.
A Sláger rádió összegyüjtött pár aranyköpést gyerek dolgozatokbol.Lássuk õket: Miért van Gárdonyi Géza sirjára az irva hogy csak a teste ? Mert a fejét levágták a törökök! A napokat milyen nagyobb idõegység váltja fel? a válasz : Felhõ! A cápa jellemzése:embert nem eszik, de nem lehet benne bizni. A középkori lovagok mindig egy hölgyet tûztek maguk elé :D Az éhenhalt sereg kitakarodott az országból. A harangvirág minek a családjába tartozik? A harangvirák a BIMM-BAmm-Busz-ok családjába tartozik Az õserdõ olyan terület ahová emberi kéz még nem tette be a lábát. Kolumbusz háromszor indult utnak, bár a második utján meghalt. Ötvös József TÖBBEKKÖZÖTT budán született. Linkoln Anyja már csecsemõ korában meghalt. Egyiptom õslakói ? - Múmiák!
-==:pOweR[uUc]:==-
Miért sír a szerb kis hercegnõ? Mert nem szabad Bosznia :D
Az indián kisfiú(a legkisebb gyerek) beszélget az apukájával.Kérdezi tõle: -Apa,miért hivják a nõvéremet Csobogó Pataknak? -Azért fiam, mert egy patak csobogott,mikor megfogant. -Apa,miért hivják a bátyámat üvöltõ oroszlánnak? -Mert egy oroszlán üvöltött mikor megfogant. -Apa miért hivják a nõvéremet visító solyomnak? -Mert egy solyom visitott mikor megfogant.Van még egyéb kérdésed, Lyukas Gumi? :D:D:D nekem teccik :D
itt egy rendõrös : A rendõr megy az utcán,találkozik a barátjával, a barátja kérdezi tõle : - Te, Pista,mért van rajtad fekete karszalag? - Meghalt az apám. - És miért van rajtad kettõ? -Felhívott az öcsém,hogy neki is.
RHCPgergo 2008. augusztus 23. 809 hozzászólás 460.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13076): eheh :D
This is your life, good to the last drop, doesn't get any better than this. This is your life, and it's ending one minute at a time.
SosMogyi 2008. augusztus 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz rambo6 üzenetére (#13077): nemrossz
nagyi 2008. augusztus 23. 4567 hozzászólás 27.
Válasz rambo6 üzenetére (#13077): jo:) (bár már volt:P)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
rambo6 2008. augusztus 23. 203 hozzászólás 1713.
Egy rádiós mûsorban az volt a feladat, hogy tökéletes randikat kellett elmesélni a betelefonáló hallgatóknak. - Jó napot! - Jó napot! - El szeretném mesélni, hogy mi történt velem a múlt héten. - Rajta, figyelmesen hallgatalak. - Ülök a metrón és érzem, hogy valaki figyel. Odanézek és látom, hogy egy gyönyörû nõ néz rám, nagyon csinos, nagyon szépen fel van öltözve és baromi szexi. Ahogy odanézek, elkapja a tekintetét és egy picit elvörösödik. Utána megint visszanézek, õ újból néz, de nem kapja el a tekintetét. - Ez jó lesz, tovább... - Összeszedem minden bátorságomat és 5 megállónyi szemezés után odamegyek hozzá és megszólítom. Õ visszaköszön csilingelõ hangján ami, olyan mintha egy angyal szólna hozzám. Beszélgetünk egy picit majd beülünk egy kávézóba ahol szinte egymásra hangolódunk, olyan sok közös témánk van. Megbeszéljük, hogy menjünk ki a Margit-szigetre sétálni. - Margit-sziget, nagyon jó, mi volt még? - kérdi izgatottan a mûsorvezetõ. - Minden nagyon romantikus volt, sétáltunk, vettem neki vattacukrot, etettük a madarakat, õ közösen készítettünk virágokból egy kis mezei csokrot. - Na neeeee, ez tökéletes, mindez néhány óra alatt! - egyre izgatottabb a mûsorvezetõ. - Utána megnéztük a naplementét közösen, egymás kezét fogva és mintha a naplementében elrepülõ madarak is inkább szívet formáltak volna, mint V betût. - Igen igen, csók volt, vagy valami? - A legszebb pillanatban megcsókoltam és a fülébe súgtam halkan és csilingelõn, hogy van-e kedve feljönni hozzám. - Azt a kutya meg a mája, és mi történt utána? - a mûsorvezetõt majdnem újraélesztik. - Mi lett vóna? Hazavittem oszt' elõször leszopattam majd jól megb@sztam! ********* RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ signál hallatszott egybõl bevágva.
cNd_Red_BennY 2008. augusztus 22. 937 hozzászólás 390.
hol vesznek cipõt a sztárfutók? az Usain boltban
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
armithis 2008. augusztus 19. 5151 hozzászólás 21.
nyilas :H:D:D
SosMogyi 2008. augusztus 19. 3354 hozzászólás 54.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13072): én azért nem kostolnám meg :)
Vektor13 2008. augusztus 19. 1178 hozzászólás 298.
Válasz cNd.Red_BennY üzenetére (#13072): fujbazmeg ez kurvajo :D
If i can make scars, do i have the power to heal them?
cNd_Red_BennY 2008. augusztus 18. 937 hozzászólás 390.
fasza linkekhez kéne, de itt a helye! [url=http://img224.imageshack.us/img224/8006/nyestlegs9.jpg]Nestlé kicsit másképp[/url] ^^
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic