Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2005. december 29. 4397 hozzászólás 31.
kieza rambo6 vazz? Ennyi regi viccet reg olvastam egy kupacon. :| Na mindegy. Torteneszek erdekes felfedezest tettek: Mi is tortent 1981-ben? 1. Karoly herceg meghazasodott. 2. A Liverpool megnyerte a Bajnokcsapatok Europa Kupajat 3. Meghalt a papa Mi is tortent 2005-ben? 1. Karoly herceg meghazasodott. 2. A Liverpool megnyerte a Bajnokok Ligajat 3. Meghalt a papa Ezek utan csak egyet szeretnek kerni. Ha Karoly herceg ujra meghazasodik, valaki figyelmeztesse a papat!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2005. december 29. 5151 hozzászólás 21.
Válasz rambo6 üzenetére (#7261): Válasz rambo6 üzenetére (#7262): nagyok :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Huan 2005. december 28. 682 hozzászólás 546.
Válasz PhArAo üzenetére (#7260): Ott a megoldas a kommentem aljan :)
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
rambo6 2005. december 28. 203 hozzászólás 1713.
Pasas eldönti, hogy hosszú idõ után végre felvisz egy nõt a lakására. Elõtte azonban a kalitkában levõ papagájt letakarja, és elmondja neki, hogy ha megszólal, amikor fent van a nõ, akkor kivágja a nyelvét! Elérkezik a nap. Mindketten levetkõznek, mire a pasi: - Te maradj az ágyon, és tedd szét a lábad! Én innen felugrom a szekrényre, onnan egy hátraszaltóval a csillárt becélzom, majd onnan egyenest a pin**ba érkezem. Mire a papagáj: - Hu, vazze, vágd ki a nyelvem! Ezt látnom kell! :worship A székely és a felesége vacsoráznak. A nõ magára borítja a pardicsomos szószt. Azt mondja a férjének: -Most nézz rám! Úgy nézek ki mint egy disznó! -Ja! Meg még le is etted magad! :worship - Az MSZP-nek miért szegfû a jele? - ? - Mert a szeget kalapáccsal verik be, a füvet pedig sarlóval szedik! :worship- Mi az? Láthatatlan és málna szagú? - ? - Medvefing :worship
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Tessek" Egy férfi elmegy a szexológushoz a következõ problémával: - Doktor úr, a feleségem terhes lett, ezért szeretném öntõl megkérdezni, hogy ezentúl hogyan csináljuk a szexet? - Hát, kedves uram, az elsõ hónapokban csinálhatják teljesen normálisan, majd a terhesség középsõ szakaszában térjen át a kutyapózra, végül az utolsó harmadban a farkaspózt ajánlom. - Farkaspóz? Hát az meg milyen? - Ül a lyuk mellett és vonyít. :worship- Miért lila a pedofil farka? - ??? - Mert rácsapódott az inkubátor. :worship Jimmy sétál a sivatagban. Egyik kezében pisztoly a másikban whisky-s üveg. Leszól Isten: - Húzd meg Jimmy! - Durrrr! - Ne azt te paraszt, a másikat! :worship - Van egy férfi akit úgy hívnak, hogy Kézif János, a felesége Kézif Jánosné. Mi van az ajtójukra írva? - ? - Kézifék! :worship A micimckó tuti, hogy a drogról szól!!! Tigris ugrál: Speed, Malacka parázik: bélyeg, Füles lassú: fû, Micimackó dülöngél: heroin, tuti, hogy Róbert Gida a díler!! :worship
PhArAo 2005. december 28. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Huan üzenetére (#7259): tess?:D
RIP Ödi
Huan 2005. december 28. 682 hozzászólás 546.
1/2X 2X+ke0.5te O1/2iát (Félix kétszer megkefélte Oféliát)
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Reaper 2005. december 28. 259 hozzászólás 1431.
Válasz armithis üzenetére (#7254): Válasz rambo6 üzenetére (#7257): ÁÁÁÁ!! :D Ezek kiütöttek. x| Imádlak titeket. :D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
HEHE, Tudom hogy old, de ällati" :nyes Kiseger tossza az elefäntot, mikor az belelep egy szögbe es felvisit, mire a kiseger: Sikits kurva-sikits, a szivedig nyomom!
opr 2005. december 27. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#7254): áááááááááááááá ß) :aha :hehe :hehe :debil
szabzero 2005. december 26. 1631 hozzászólás 198.
Válasz sabre_wolf üzenetére (#7253): kurva régi és elõtted párral írták de amugy jó
dehogyis már nem is játszok
armithis 2005. december 26. 5151 hozzászólás 21.
Egy utazó megpillant egy öreg székelyt, amint birkáit legelteti. Gondolja, elbeszélget egy kicsit az öreggel. Mellé telepedik és faggatni kezdi. - Mondja csak kedves bátyám! Aztán hogy adják a gyapjút a birkái? - A fehérek erõst, jól! - feleil az öreg. - És a feketék? - Azok is. Hallgatnak egy sort, majd az utazó újra kezdi a kérdezõsködést. - No és hogy tejelnek a jószágai? - Hát biz'a a fehérek igen jó tejelõk! - S a feketék? - Azok is. A beszélgetés hasonló módon folytatódik, végül az utazó nem bírja tovább és hökkenten megkérdi: - Mondja csak kedves bátyám, miért veszi maga mindig elõre a fehéreket?? Az öreg arca földerül, ujját felemeli s úgy mondja: - Mer' azok az enyimek!! - No és a feketék?! - Hát azok is...
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
sabre_wolf 2005. december 26. 891 hozzászólás 418.
Egy öreg bemegy a Saturnba kérdezi az eladótól: -Van hangos hangfaluk?? -Van. -Elég hangos? -Igen. -Kilehet próbálni? -Hát persze, ott van a balodali sor végén a mikrofon. Megfogja a mikrofont az öreg is belekiabál: DINYÉT VEGYENEK!!!!!! :E
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
Pektor 2005. december 26. 108 hozzászólás 2699.
Válasz szabzero üzenetére (#7250): Nagyorrú.... :D
Én nem hazudok csak gyorsan változik a véleményem!
- Mi az, 3 feje van és 7 nyaka? - ??? - Hétfejû sárkány a mese végén. - Miért van olyan magasan a zsiráf feje? - Mert büdös a lába! - Hogy hívják a bolhás macskát? - Viszket! - Miért zümmög a méhecske? - Mert nem tudja a szöveget... ennek van egy ellentéte is miert csukja be a szemet a kakas kukorekolas kozben? ??? miert kivulrol tudja a szoveget. :D
szabzero 2005. december 26. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Pektor üzenetére (#7226): -Mi a neved zsidó? -Bryan uram. -Blyan? -Nemnem Bryan! -OH önélhzetes a kis latol, üsd meg százados de nagyon keményen. -És dobjuk a padlóla? -TESSÉK??? -És dobjuk a padlóra? -Igen dobjátok le a padlóla kéllek. óóó nincs is jobb mint Python=)
dehogyis már nem is játszok
Vicceket armi!! :D
Válasz Huan üzenetére (#7238): ehh :D
Huan 2005. december 25. 682 hozzászólás 546.
Válasz Reaper üzenetére (#7239): Np. :) Iden erettsegizek, sajna nemtomm még hogy megy... :( De ha igy az nem okej :( Válasz Smoke üzenetére (#7240): Miert kell egybol bannolni, hogy veletlenul szetkurtam a topikot? Semmi szandek nem volt benne... Sajnalom, ha bant hogy +vedem magam... Na komolyan itt a viccek helyek; en kerek elnezest inkabb. Válasz csigabigagyerek üzenetére (#7242): jaja... Ugy kiralyabb volt de igy se rossz :)
Antares 2005. december 25. 4109 hozzászólás 35.
Válasz senki üzenetére (#7245): õõõõõõõ :hey :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
SzuL 2005. december 25. 1411 hozzászólás 235.
Válasz Antares üzenetére (#7244): Válasz csigabigagyerek üzenetére (#7242): IHM-Irigy HónajMirigy ;)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Antares 2005. december 25. 4109 hozzászólás 35.
Válasz csigabigagyerek üzenetére (#7242): jaja én is úgy hiszem :D
ManiacSoma 2005. december 25. 303 hozzászólás 1246.
Válasz RaVE üzenetére (#7234): ez jo poén:D
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Válasz Huan üzenetére (#7238): Volt 1 ien Irigy Hónaljmirigy rész is nem?Abban szószerint ez volt.Csak közben a diákok gondolata is benen volt,hogy "ez a hülye azt hiszi nem látom hogy felírta a képletet a padra" meg iesmik :E Amugy kira :kira
Válasz Smoke üzenetére (#7240): jajmá emberek ez egy vicctopic és a folyamatos b*szakodás nem megoldás. ideje abbahagyni egymás csesztetését és ideje sok sok jo viccet mondani. :peace
Smoke 2005. december 25. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Huan üzenetére (#7236): szóval az 'anyád hogy van? :peace ' a helyes formula, így nem flame meg nem sértõ? értem... :nem
Reality is a Lie...
Reaper 2005. december 25. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Huan üzenetére (#7238): No offense,de sztem ez nem vicces. :peace Sok tanárnál tényleg így van. :(
Válasz 756Zogya üzenetére (#7237): Ott a peace jel, sohasem flameletem, nem is fogok... Na kaptok 1viccet chak pill ki kell talanom :) Tanar gondolatai ZH kozben Ez igen! Erre számítottam! Bámulnak maguk elé, mint borjú az új kapura. Még nem tértek magukhoz az elsõ megdöbbenésbõl. Ezt a példatípust direkt nem vettük gyakorlaton. Valamit a ZH-ra is kell tartogatni! Úgy teszek, mintha rájuk sem figyelnék. Hadd kezdjenek mozgolódni! A Kovács már lapozgatja is a könyvet. Azt hiszi, nem látom. Simán elkérhetném. De minek? Úgyis rossz képletet másolt ki. Úgyis elégtelent kap, és nem is voltam szigorú. Még puskázhatott is. Ah! Barabás rátalált a jó képletre. Legalábbis azt hiszi. De téved. A jó képlet nincs is benne a könyvben. Helyesebben benne van, csak hibásan. Nem véletlenül választottam ezt a példát. Itt ma mindenki egyest ír. Azért ülök én itt. Majd legközelebb rendesen felkészülnek. Akkor kapnak egy primitív példát, amit még egy általános iskolás is meg tud oldani. Éppen ez fogja megzavarni õket. Nem hiszik el, hogy egy osztás meg egy szorzás az egész. Egy olyan képlet, amit még a kettes szintû általános iskolások is tudnak. Elbonyolítják majd az egészet. Aki pedig megcsinálja, azét azért nem fogadom el, mert nem általános iskolás módszerekkel kell dolgozni. Legalábbis a hallgatóknak nem. Megadtam azt a mennyiséget is, ami tévesen benne van a könyvben. Így nem gyanítanak semmit. Amúgy is több adatot írtam fel azok kedvéért, akik megszokták, hogy az összes adatot, amit megadtak, fel kell használni. Addig osztanak, szoroznak, amíg ki nem jön a kérdéses mennyiség. Ez ma legalább öt elégtelent fog szülni. Helyes! Barabás kirakta a dolgozatat a pad szélére, a háta mögött ülõ már másolja is. A Szepesi meg leírta egy kis fecnire a példát, s odaadta az elõtte ülõnek. Nagyszerû! A várt sebességgel terjed az egyes. A Horváth túl akar járni az eszemen. A szerencsétlen nem tudja, hogy ez eddig csak a feleségemnek sikerült. Jól felkészült a ZH-ra, a képletet is tudja. Már legalább öt perce készen van, és büszkén feszít. Na nem sokáig. Számítottam rá, hogy nem lehet semmivel sem megzavarni. Ezért még tegnap délután felírtam a padjára a helyes összefüggést. Most szépen odaballagunk hozzá, és véletlenül észrevesszük... Na, ez megvolt. Még neki állt feljebb. Nagyon elkanászodtak a mai fiatalok. Régen sokkal jobb volt. Nem kellett ennyit manõverezni. Csak a teljesen kész, hibátlan dolgozatokat fogadtam el, melyek végeredménye is jó volt. Persze olyan adatokat adtam meg, s olyan képletekkel kellett számolni, hogy logarléccel az atyaúristen sem tudta volna befejezni idõben. De ezek a rohadt számológépek megnehezítették a dolgomat. Ám kifogni nem tudnak rajtam. Úgy látom, mindenki befejezte, beszedhetem. Így kell ZH-t íratni! Nem kell utána órákig veszõdni. Az egészet kijavítom egy perc alatt. Asszem IHM-ben volt anno :)
756Zogya 2005. december 25. 573 hozzászólás 690.
nemkéne avicctopicba ilyet,mert nem vicces
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Válasz Huan üzenetére (#7227): Sry all... Nem direkt volt... Válasz Smoke üzenetére (#7230): Nem igazan erzem az ironiat, szal anyad hogy van? :noo Nem direkt csesztem szet :peace
pfff :)
RaVE 2005. december 25. 3931 hozzászólás 39.
Húsvét van. A Cigány felesége nyaggatja a férjét hogy húsvét van meg minden legalább az évbe 1x menjenek el templomba nah légyszi õ el akar menni. Egye fenne a cigány azt mondja mennyünk. Elmennek a templomba a pap tartja a misét és mondja hogy ilyenkor árulta el Júdás Jézus-t aztán meg keresztre feszítették. Cigány nah nehezen de kibirta a misét bár jónéhányszor húzta a száját. ELjön a következõ év az asszony megint kéri az úrát menyenek templomba 1 évbe egyszer addig nyaggatja amég elmennek. A Pap megint elkezdi a misét Ülnek az asztalnál, Júdás elárulja jézust jönnek a katonák azt elviszik Mire a Cigány megunja, felugrik és azt mondja: -Úgy kell neki tavaly is ott kapták el :nyes
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
dinnyés yobb^^
armithis 2005. december 25. 5151 hozzászólás 21.
robbanoanyagosadja ^^
Józsika leskelõdik az õsök hálószobájának kulcslyukán, majd mérgesen elvonul eképp dohogva: - És még engem akarnak elvinni pszichológushoz, hogy szopom az ujjam... :ravasz - Mit csináltatok ma az iskolában, Pistike ? - Robbanóanyagot állítottunk elõ. - Holnap mit fogtok csinálni az iskolában ? - Hol? :dread A tanárnõ rászól Mórickára: - Móricka, nyitva van a szád már tíz perce! - Tudom, tanárnéni kérem, én hagytam nyitva. :debil A gyerekeknek az iskolában azt mondja a tanárnéni: - Gyerekek, gondolkozzatok, ki hány dinnyét tudna elvinni egyszerre. Aki a legtöbbet el tudja vinni, ötöst kap az óra végén. Pistike jelentkezik.... - Tanárnõ, én 2 dinnyét el tudok vinni! - Nocsak, hogyan? - Egyet a bal hónom alá, egyet meg a jobb hónom alá. - Mesés, ha nem lesz nálad ügyesebb, tied lesz óra végén az ötös. Dezsõke óra közepén majd kiesik a padból: - Tanárnõ, én 3 dinnyét is el tudok vinni! - Nem lesz az egy kicsit sok? Dehát, halljuk... - Egyet felkapok a bal hónom alá, egyet a jobb hónom alá, egyet meglékelek és felhúzom a farkamra. - Dezsõke, te nagyon perverz vagy de az ötleted ennek ellenére kitunõ és úgy néz ki, tied lesz az ötös. Móricka kicsöngetés elõtt egy perccel azonban felugrik: - Tanárnõ! Én 5 dinnyét el tudok vinni!!! - Móriczka, biztos vagy te abban? - Igen, tanárnõ! - Halljuk hát, hogyan? - Egyet felveszek a bal hónom alá, egyet felveszek a jobb hónom alá, Dezsõkét meg felhúzom a farkamra.... :hehe Az általános iskolában a tanító néni a hitleri haláltáborok borzalmairól mesél, amikor Móricka az utolsó padban hangosan felzokog. A tanító néni odamegy hozzá és megkérdezi: - Miért sírsz Móricka ? - Mert az én nagypapám is Auschwitzban halt meg - válaszolja a gyerek. - ó ez szörnyu - sajnálkozik a tanító néni - és mond hogyan történt? Gaz éhhalál? - Nem, nem - mondja Móricka - részegen leesett az õrtoronyból. x|
Reality is a Lie...
sztem ban-t huan-nak...
Reality is a Lie...
Radon 2005. december 25. 2385 hozzászólás 110.
Válasz 756Zogya üzenetére (#7228): rosszul van beallitva a php kod. mert mint latszik ez ment volna tovabb is, csak le lett vagva vhol es 3pont. azt a vhol elobbre kell tenni. de en tudok jobbat is erre. tessek dyeln en irtam: "; $valasztoresz = $valasztoresz+90 ; } ?>
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
sikerült yol széthuzni...
[ nemkene szetkurni a topikot - kacsa ]
Pektor 2005. december 25. 108 hozzászólás 2699.
Akkol engedjük el Ledfoldot. Lobert Ledfoldot
Én nem hazudok csak gyorsan változik a véleményem!
Reaper 2005. december 25. 259 hozzászólás 1431.
Ludolf? Nincsen Ludolf nevû lénszalvasunk...
PFF^^
armithis 2005. december 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#7222): hehhhee :D kurvajo :DD
Válasz armithis üzenetére (#7218): mi az álla hóban és röhög? ??? télapó visszaadta^^
DJWindsurfer 2005. december 24. 914 hozzászólás 403.
Válasz armithis üzenetére (#7217): nekem ncisn karis viccem! :(
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
756Zogya 2005. december 24. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#7218): ^^
756Zogya 2005. december 24. 573 hozzászólás 690.
írjatok vmi vicces karácsonyi sms szövegeket vazz plz
armithis 2005. december 24. 5151 hozzászólás 21.
na akkor kezdenem a sort mi az? kicsi piros es fetreng a hoban? ??? Tokon rugott telapo.
armithis 2005. december 24. 5151 hozzászólás 21.
tudom nem vagyok gore meg ilyenek de mi lenne ha etto la kommentol mindenki karacsonyos unnepes mikulasos manos szilveszteri alkeszos vicceket irna be? humm? jo mindenkinek van egy bakloves jo?
Antares 2005. december 24. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#7214): uuu ^^