Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

triAz_ 2005. december 1. 1069 hozzászólás 327.
Szõke nõ kifogja az aranyhalat. -Szõkenõ ha visszadobsz.....DE NE ARRAAAAA !!!!!44 :hehe
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
Cedric 2005. november 30. 8720 hozzászólás 5.
Válasz opr üzenetére (#7011): ez az egyik kedvenc viccem itt olvastam nem rég :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
ManiacSoma 2005. november 30. 303 hozzászólás 1246.
Válasz opr üzenetére (#7011): na ez még nekem is fájt...
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
armithis 2005. november 30. 5151 hozzászólás 21.
végre valaki ir ma valamit :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
opr 2005. november 30. 77 hozzászólás 3311.
Még 1: János bácsi és az ufó János bácsi ufót látott. Tolonganak a riporterek, szeretnék megtudni, hogy miként történt a dolog. De õ csak szabódik, hogy nincs neki szókincse, így nem tudja elég jól elmesélni. A riporterek azonban hajthatatlanok, csak nyaggatják, hogy akkor mondja el a saját szavaival. - Na, jó! - kezd bele a János bácsi. - Hááát, az úgy vót, hogy este szántok künn a barázdába'. Kurva sötét vót! Egysze' csak: húúú!!! Mi a picsa!? Oszt' megint kurva sötét lett. :D:D:D:D:D ez a mai megaloller!!!! :D
Szamárlétra Az elmeosztály egyik munkaterápiára fogott ápoltja egy magas létra tetején állva meszeli a kórterem plafonját. Egyszer csak belép egy másik ápolt, és odaszól: - Fogódzkodj meg gyorsan az ecsetben, mert öt percre el kell vinnem a létrát. Óvszert a papától A lány megkérte barátját, hogy péntek este vacsorázzon vele és a szüleivel. Bejelentette a fiúnak, hogy ezután a nagy esemény után oda szeretné adni a szüzességét. A fiú elment a patikába, hogy óvszert vegyen. Mivel még maga is szûz volt, ezért a patikussal hosszasan elmondtatta, amit a kondomokról és a szexrõl tudnia kell. Eljött a várva várt este. A fiú megérkezett, a lány engedte be, és leültette az asztalhoz, ahol a szülõk már korábban helyet foglaltak. A fiú gyorsan felajánlotta, hogy elmondja az áldást, és lehajtotta a fejét. Hosszú percek teltek el, a fiú még mindig imádkozott, a fejét lehajtva. 20 perc után még mindig mélyen lehajtott fejjel ült, mire a lány odasúgta neki: "Nem is gondoltam, hogy ennyire vallásos vagy." A fiú visszasúgta: "Én pedig azt nem gondoltam, hogy az apád patikus!" Tanári asztal - Tanár úr, csókoljon meg! - Nem lehet... tudja, már az se teljesen szabályos, hogy itt dugunk a tanári asztalon... Cserepéló Családi veszekedés. Egy óvatlan pillanatban a feleség kést ragad és levágja férje férfiasságát, majd kidobja azt a harmadik emeletrõl. Egy arra haladó gépkocsi szélvédõjére esik.- Apu! Mi volt ez? - kérdi a kocsiban ülõ kislány a sofõrtõl.- Ez egy... izé... cserebogár volt.- De apu! Láttad mekkora fütyije volt?! A bölcs vezér Egy repülõgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de csak négy ejtõernyõ! Az elsõ utas azt mondja: - Én vagyok Shaqueill O'Neill, az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék. Ezzel elveszi az elsõ ejtõernyõt és kiugrik a gépbõl. A második utas, Hillary Clinton azt mondja: - Az USA elõzõ elnökének vagyok a felesége. A világ legtiszteletreméltóbb nõje vagyok, New York szenátora és talán az USA leendõ elnöke. Ezzel elvesz egy ejtõernyõt és õ is kiugrik. A harmadik utas, George W. Bush azt mondja: - Én vagyok az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke, tartozom annyival az amerikaiaknak, hogy nem halok meg. Felkapja a következõ csomagot, és kiugrik. A negyedik utas, a pápa, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: - Én már nagyon öreg vagyok. Jó emberként és papként éltem le az életemet, ezért neked adom a negyedik ernyõt. Erre a fiú azt válaszolja: - Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtõernyõnk. Amerika legintelligensebb elnöke az iskolatáskámat kapta fel... Nõvérke Sérvmûtétre készíti elõ a fiatal férfit a csinos nõvér. Egyik kezével a borotvát húzogatja, a másikkal az útban lévõ fütyit hajtogatja ide-oda. Két perc múlva megszólal a fiatalember: - Hagyja nõvérke, megáll az most már magától is! Ennyit mára, holnap visszatérek!!! :ravasz :sor ß) :E :hehe
ManiacSoma 2005. november 30. 303 hozzászólás 1246.
apa és anya bemennek a gyerek szobájába és meglátnak egy szado-mazo ujságot a fiu ágyán...kis idõ mulva az apa emgszólal -szerintem ne verjük meg... :)
PhArAo 2005. november 30. 2737 hozzászólás 85.
Válasz opr üzenetére (#7006): én nem ismertem, kegyetlen jó :vigyor :nyes
RIP Ödi
balu 2005. november 30. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#7005): Infooran unatkozok. Lesz net az albiban nemsokara elvileg, majd akkor ujra irok tobbet ;) :kocc
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz balu üzenetére (#7004): az elsõ elég old, de bizonyos okok miatt teccikß) :hehe A sex-esek pedig naggyon jók!!! Egy ideje lesüllyedt a szinvonal, de ezzel felhoztad újra! rég röhögtem ilyen jókat replays.hu-s viceken :worship
Mort_4ce 2005. november 30. 808 hozzászólás 463.
ÉLJEN BALU! WELCOME BACK! ;) :sor :gg
"Morituri Nolumus Mori!"
balu 2005. november 30. 4397 hozzászólás 31.
Három férfi, egy magyar, egy román és egy cigány vendégmunkásként dolgoznak Szaud Arábiában. Egyik nap a rendõrség ellenõrzi az autójukat és mindhármuknál találnak egy-egy üveg alkoholt. Mivel az alkohol szigorúan tilos az országban, ezért mindegyiküket halálra ítélik Ám ekkor akcióba lépnek ügyvédeik, és sikerül a büntetést fejenként 20 botütésre mérsékelniük. Eljön az ítéletvégrehajtás napja. A büntetéstfelügyelõ sejk így szól hozzájuk: - Ma jó napotok van, hitetlenek! A második feleségem ma ünnepli a születésnapját, ezért a botozás megkezdése elõtt mindnyájan kívánhattok valamit! Elõvezetik a románt, aki így szól: - Én azt kérem, hogy a botozás elott kössetek a hátamra egy párnát! Így is lesz, azonban a tizedik botütés után szétszakad a párna, így a másik tíz ütés már a román hátát éri. Miután elvonszolják a vérzõ, jajveszékelõ áldozatot, elõlép a cigány: - Én azt kívánom, hogy kössetek a hátamra két párnát. Így is lesz, ám a két párna is szétmegy a 15-ik ütés után. Harmadszorra elõlép a magyar. A sejk így szól hozzá: - Országaink jó kapcsolatára való tekintettel neked megengedem, hogy kettõt kívánhass. - Elsõnek azt kívánom, hogy ne 20, hanem 100 botütést mérjetek rám - mondja a magyar. - Nagyon bátor vagy! - mondja elismerõen a sejk. - Másodszorra pedig azt kívánom, - mondja a magyar - hogy kössétek a hátamra a cigányt! A következö történeteket az élet írta hálószobákban... Egy hideg éjszaka története: Lány: Ne mááár... Kit akarsz!? Fiú: ??? Természetesen téged!!!! Lány: Hülye!!! Úgy értem kitakarod a lábamat. :) F: Padlószonyegen többet nem szeretkezünk...lenyúzza a bõrt a térdemrõl... L: Bazzeg... mi lenne, ha megnéznéd a hátamat... Egy ismerõsöm barátnõje arra izgult fel, ha szeretkezés közben malacságokat suttogtak a fülébe. A barátom elõtti fiúja egy egyszerûbb arcú srác volt, és hempergés közben a következõ párbeszéd zajlott le köztük: - Mondj valami durvát! - A kurva anyádat! Anno, még a KISZ-es idõkben szervezett építõtáborban utolsó este beton részegre ittam magam és a tábori diszkóban felcsíptem egy egészségügyis csajt. Nagy nehezen eljutottunk a szobájáig én pedig kellõen részeg állapotomban ráfeküdtem a leányzóra és borzasztóan elkezdtem nyomni neki. Én baromira élveztem a dolgot, gondoltam én vagyok a világ legnagyobb csõdöre, mikor egy jó 10 perces erõlködés után rámszólt a lány: - "Mi lenne, ha nemcsak a szõrt bodorítanád?" Whiskygõzös buli után. Hátulról megközelítés. Kedvesem hangja a sötétben: -Hééé, Édes, ez a lyuk nem az a lyuk!!! Jujjj!!!!* Már mindegy... Fiúnak nem megy... 1. Lány: - Azt hiszem most kéne azt mondanom, hogy legyünk inkább csak barátok... 2. Lány: - Négy és fél óra beszélgetés után már bevallhatom, hogy azért hívtalak fel egy kávéra, hogy dugjunk, de olyan álmos vagyok, hogy mindkettõnknek az lesz a legjobb ha most alszunk... L: Kérlek, tedd még bentebb !!!! F: Sajnos nem megy jobban, kívül már ütközik Egyszer egy haverom titkárnoje (egyben barátnoje) mondta egy társaságban: "Az ember sok mindent lenyel a fõnökétõl!" Iszonyúan forró a hangulat, az elõjáték lassan átcsap valami egészen másba. :o) Jön az obligát kérdés: Hogyan szeretnéd? (értsd ki legyen alul, felül etc.) Barátnéni válasza: Nagyon :))) Kedvesemmel a kiszállásos módszert alkalmaztuk, megy a csillaghullás, közeleg a vég, párom kiveszi, elélvez, én zsebkendõbe gyûjtöm a végterméket (viva la higiénia). Õ elveszi tõlem a zsepit, tudományosan szemrevételezi az "anyagot", majd beszól: - Egy hiányzik! Nappaliban a bekapcsolva felejtett TV elõtt a kanapén többedszerre megy a téma, idõközben elkezdõdött a South Park... Sanda pillantások a TV felé.. Az egyik törpe valami iszonyat cifrát káromkodott, erre egyszerre röhögés: - Te is nézed? - Ühüm... Behatolás után (kedveskedni, bókolni akarván) szóltam így: "Véégre itthon..." Mire a kedves:" Mér', máshol is szoktál ???" Egy barátom annak idején mindig azt mondta, amikor eljött az ideje, hogy "szopjam le". Mondtam, hogy ez nekem olyan durván hangzik, találjon ki valami mást. Innentol mindíg ezt mondta: "Csatlakozz rá a központi agyra!" Késõ délutáni órában szeretkezem. Telefon ágy mellett, csörög. Odanyúlok: Halló! Ex-kedvesem hangja: - Mi jót csinálsz? - Szeretkezek. - Bocs. Telefon lerak, partnerem megszólal: - Ezt a baszást nevezed te szeretkezésnek? - Ja, akkor várj egy kicsit, visszahívom. Ezek után kb. 10 percig csak röhögni tudtunk... A minap épp teljes erõbedobással lovagolt rajtam a kiscicám, amikor egyszer csak lelassít, és azt mondja: - De jól nézel ki most , így a beáramló fényben! (Jól van na, neki tetszem?) Mire én elég igerülten: - Ne nézegess, használj!!! F: Olvastam az FHM-ben, hogy hol van a nok g-pontja. Neked itt van? L: Hmmmmm? F: Vagy itt? L: Mmmmmm? F: Na, hol van? L: Mindegy, dugjál! Lány: ...Na mi van, abbahagytad ?... Fiú: ...Na mi van, felébredtél ?... L: ....Akarom! ...Akarom! F: Én is! Én is! L: Úgy értem a karom, rajta fekszel .... Egyszer vetkõzés közben elsütöttem valami félig tréfás célzást arra, hogy, izé, nem éppen XL-es vagyok odalent. Mire a nõ: "Márpedig ebben a szobában ez a legnagyobb farok, tehát ezt fogjuk használni!"
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Reaper 2005. november 29. 259 hozzászólás 1431.
-Hány pszihológus kell egy villanykörte becsavarásához? -??? -Egy sem,csak a villanykörtének akarnia kell a változást... :)
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Breach 2005. november 29. 1798 hozzászólás 170.
ha már itt tartunk "alapjáraton forditva látunk mindent de az agyunk kijavitja ezt a "kis" hibát.
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
Válasz RaVE üzenetére (#6998): ez tényleg így van, "adatbevitelnél" 1 csomó hibát követünk el és az agyhiba javítgat. És a diszlexiás vagy hasonló betegségben szemvedõknek nem müxik rendesen el a dolog. Ez szorosan összefügg a látással. Ez fõleg akkor szembetûnõ, mikor 1 általunk figyelt kép 1 vakfoltra esik és az agyunk kiegészíti, hogy valószínüleg mi lehet ott. (ezt csak azért írtam, ugyan nem vicces, de szerintem tök érdekes hogy nem is azt látjuk amit látni vélünk:))
LtShadow 2005. november 29. 945 hozzászólás 388.
ez nem vicc googléval találtam: Buy communication error at Valueshop UK - communication error ... communication error: Buy at the UK's best prices from Valueshop. ... Epson C44UX Cleaning cartridges : Epson Stylus C46 Cleaning cartridges : Epson Stylus ... www.valueshop.co.uk/ps/searches. asp?ssq=communication%20error - 52k - Kiegészítõ találat - Tárolt változat - Hasonló lapok vegyél kommunikációs hibát!
HF ALL
Mort_4ce 2005. november 29. 808 hozzászólás 463.
Hülye. :P
"Morituri Nolumus Mori!"
RaVE 2005. november 29. 3931 hozzászólás 39.
Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát melyin serenrodbn vnanak a bteük egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslö és az ultosó bteük a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteü lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteüt mgaát, hneam a szót eszgébéen.
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Ferris 2005. november 29. 509 hozzászólás 768.
Válasz Cedric üzenetére (#6996): muhahaha :aha :aha
I'm tired, so don't make me insane...
Cedric 2005. november 29. 8720 hozzászólás 5.
A legtöbb ember olyan, mint a gumilabdalabda, nem igazán jó semmire, de mókás ahogy lepattog a lépcsõn. :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
PhArAo 2005. november 28. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Walkman_ üzenetére (#6993): ez hatalmas :E
RIP Ödi
756Zogya 2005. november 27. 573 hozzászólás 690.
nagyonagy:DD
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Walkman_ 2005. november 27. 1289 hozzászólás 266.
Amerikai-magyar vállalat gyárába látogatóba érkezik az amcsi fonök. Nagy felhajtás, lógó nyelvek mindenfelé, egyszer csak megszólal a boss: - Hát a Kovács Béla merre van? Elkerekednek a szemek, szaladnak rögtön a gyártósorra a Béláért. Boss: - Hi Béla, jó látni téged, este lesz egy kis muri náliunk, küldöm érted limuzin, te jönni el. Másnap a Béla elkésik a munkahelyérol, jön az üzemvezeto: - Béla, te miért késtél? - Hát tudod fõnök, tegnap a boss-szal kicsit felöntöttünk a garatra, reggel nem bírtam felkelni. Fonöke felméri az eroviszonyokat és inkább hallgat. Két hét múlva az Államok elnöke érkezik gyárlátogatásra. Újból nagy a felhajtás, egyszercsak megszólal a president: - Hát a Kovács Bélát merre találom? Szemek újra elkerekednek és már szaladnak is a Béláért. - Hi Bélám, hogy vagy te? Este Bécsben tartok egy partyt, küldöm érted helikopter, te jönni el. Másnap a Béla megint elkésik. Fõnöke dühöng, hogy a Béla tegnap az elnökkel itta le magát, de már nem bír magával és megkérdezi: - Béla, te honnan ismersz ennyi befolyásos embert? - Én még a Pápát is ismerem - mondja Béla. Fõnöke elfehéredik, de nem hiszi el a történetet. Béla, hogy bizonyítsa állítását repülõre ülteti a fõnökét és elrepülnek a Vatikánhoz. Megállnak elõtte és azt mondja a Béla: - Én most bemegyek és öt perc múlva a Pápával együtt fogok integetni neked azon az ablakon. Eltelik öt perc, a fõnök felnéz az ablakban és tényleg ott a Béla az ablakban a Pápával. Ott helyben összeesik és elájul. Jön egy japán turistacsoport és elkezdik élesztgetni a fõnököt, aki nagy nehezen magához tér. - Mi történt magával? - kérdezik a japánok. A fõnök erõtlenül mutogat az ablak felé: - Látják... azt... ott fenn... Japánok felnéznek és megszólal az egyik: - Jééé... ki az a fehér ruhás ember ott a Béla mellett?
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
ManiacSoma 2005. november 27. 303 hozzászólás 1246.
Válasz RaVE üzenetére (#6990): Én egyszer doga közbe borultam rá a padra mer elõzõ este SC hajnali 5-ig ugyhogy órán elaludtam felkelek jelzõcsengõre:D modnom jovan... mellesleg 3as lett a dogám így is:)
Antares 2005. november 27. 4109 hozzászólás 35.
Válasz RaVE üzenetére (#6990): vehe ez jó, én régebben német órákon aludtam, a tanár csak beszélt, beszélt,beszélt.... és átváltozott vmi rendõrré aki meg akart büntetni garázdaságért ^^...aztán felébredtem még mindig folyt a német óra a tanár csak beszélt, beszélt és így tovább... :debil :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
RaVE 2005. november 27. 3931 hozzászólás 39.
Nekem van egy hulye storym meg altalanosbol. Asszem foldrajz ora volt es nagyon faradt voltam meg 20 perc volt vissza (45-ig akkor van kicsongo) azt hittem meghujulok. Fejem a padra szembecsuk pihi. Kovetkezo kep kinyitom a szemem meg 35 perc 45-ig amikor kicsongetnek mondom mi a rak hat az elobb meg 20 volt. Felemelem a fejem uj tanar uj ora hat geci jot aludtam ^^ :debil
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
armithis 2005. november 27. 5151 hozzászólás 21.
Válasz szabzero üzenetére (#6988): ez mondjuk igaz nemcsak egetemen hanem sima kozepsuliban is amikor geciunalmas egy ora. Bar fokozottan egy eloadasra jellemzo igyvan :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
szabzero 2005. november 27. 1631 hozzászólás 198.
Válasz opr üzenetére (#6986): lol ez kb olyan mint amikor ránézek az órára 20 perc mulva vége az órának de 10 perc mulva is 20 perc van még hátra:D demonjuk szerintem ezt már legalább 1szer mindenki eljátszotta:D
dehogyis már nem is játszok
armithis 2005. november 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6986): :DD dg sd g
opr 2005. november 26. 77 hozzászólás 3311.
Egyetemen Érdekesen telik az elõadás...Nézem az órát: 9.30...nézem félóra múlva: 9.35 :D
Két hangya sétál az erdõben, meglátnak egy elefántot. Megszólal az egyik: - Te fogd le, én kigáncsolom. ez volt marol az uccso most hallgatok es ertekelem masok krealmanyait :DS
Bemegy mókuska a McDonaldsba. Kérdik tõle: - Mit szeretnél, mókuska? - Kérnék egy big makk menüt! es egy fáraszto ami eleg szar de azert cska beirom Két szúnyog beszélget: - Mondd, kollega te is be szoktál szökni a parlamentbe? - Hát persze, én csípem a politikusokat! :worship
A nyuszika bemegy a festékboltba. - Kérek egy ecetet! - Nyuszika, itt nem lehet ecetet kapni! - De én nem ecetet hanem ecetet kérek! - De nyuszika, itt nem lehet kapni - mondja az eladó. - Jó, akkor kérek egy pamacot!
RaVE 2005. november 26. 3931 hozzászólás 39.
Válasz armithis üzenetére (#6981): aaaa ez nagyon ut
Két férfi beszélget: - Az én feleségem egy angyal. - Jó neked, az enyém még él! :D
Válasz Draco üzenetére (#6977): komolyan vazz! ez ma vicc :D
Ambi_KAE_ 2005. november 26. 141 hozzászólás 2245.
Válasz csigabigagyerek üzenetére (#6978): én megnéztem, visszalapoztam. pro vagyok? amúgy az télleg oda üt, de nem mondom mi volt
Régen csak sablonokban beszéltem, de egy idõ óta mintha kicseréltek volna.
Válasz Draco üzenetére (#6977): 1. ezt 1 admion rövidesen átszerkeszti majd 2.legalább ideraknád az idézetet h mi volt az a vicc..
Draco 2005. november 26. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Cedric üzenetére (#6901): élkdjkadsgélkjhawert élkajsdéjk aerékgjhdlfkjh reiu.ludyhfg ,ydmfngae4goiuera ááááááááááááááááááááááááááááééééééééééééééé xédfhjseér ydlfh :sir :O :debil bazmeg, ennél nagyobb fát még életemben nem hallottam. :worship eszméletlen.......... még mindig sírok a röhögéstõl. Mit mondjak még? GRAT! :kira :E
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
PhArAo 2005. november 26. 2737 hozzászólás 85.
Válasz RaVE üzenetére (#6973): nem olvastam végig de nekem errõl a "Száradtál volna anyád combjára" beszólás jutott eszembe :nyes
RIP Ödi
Smoke 2005. november 26. 1085 hozzászólás 322.
"Ma reggel megint melléültem a vécének ... egybol felment bennem a pumpa... " "Soha ne add fel! Csak ha elengendo bélyeg van rajta! " :kira :nyes
Reality is a Lie...
jok jok :)
RaVE 2005. november 26. 3931 hozzászólás 39.
Kívánlak, mint mókus az erdotüzet. Olyan büdös a szád, hogy az indiánok nyilat mérgeznek vele. Olyan ronda vagy, hogy az etióp kisgyerek nem meri elvenni a kezedbol a rántotthúst. Csak azt sajnálom, hogy anyád magzatvizében nem volt cápa! Szeresd önmagad, más úgysem szeret! Olyan gusztustalan fejed van, hogy az unalmasabb horrorfilmeket azzal dobják fel! Mikor legutóbb valami hozzád hasonlót láttam, lehúztam a WC-n. Miért nem változtatsz a hajadon? Például megmoshatnád. Gyenge vagy, mint Quasimodo hátúszásban! Hoztál pizsamát magaddal? megfejellek itt alszol.. Olyan vagy, mint a paradicsom: egyre rohadtabb! Aki a villamos alatt fexik, annak nem természetes a mosolya. Akkora paraszt vagy, ha elorehajolsz, kiesik a föld a szádból. Olyan senki vagy, ha elmennél, azt hinném többen lettünk. Nem vagy paraszt. Inkább úgy mondanám: Agrár-csemete... Akkora paraszt vagy, hogy szédülsz a betonon! Nekem szakállam van, neked hülye fejed. A szakállamat legalább le lehet vágni... Kevés vagy, mint STOP-táblán a szófordulat! Összetörte a szívem, én meg összetörtem az arcát.. - Te, én úgy megütlek, hogy mire leesel a Rolexed kimegy a divatból! Olyan büdös a szád, hogy megváltás lenne ha finganál! Ma reggel megint melléültem a vécének ... egybol felment bennem a pumpa... Ha nem lennének zsebesek, nem volna nemiéletem. Apád lehetnék, ha a kutya nem eloz meg a lépcson! Nem az az égo, ha traktorral mész diszkóba, hanem az, ha az ekét elfelejted lekapcsolni. A horoszkópom azt mondta, hogy a sors ujja rám fog mutatni.. Sajnos ez a középso ujja volt... A világ sakkegyesülete meglelte benned a kabalafiguráját nem a világos királyt, hanem a sötét parasztot. Jobb, ha az állapotom ideális, mintha az ideálom állapotos. Olyan tuskó vagy, hogy lefulladna a fejedben a láncfurész! Olyan paraszt vagy, hogy az elso legódból disznóólat építettél. Voltál már terhes macskával pofánverve? Megzavarlak, mint csecsemot a topless bár! Alszent az az ember,aki hétfon reggel mosolyogva megy a munkába! Soha ne add fel! Csak ha elengendo bélyeg van rajta! A villamos szabja rád a rövidnadrágot! Olyan a srác, mint a focilabda; minden reggel a kapuban áll berúgva. Megkergetlek, mint hegyipásztort a lavina. Az alkohol az emberiség ellensége. Aki pedig megfutamodik az ellenség elol, az gyáva! Az élet nem mindig kellemes, de lidércnyomásnak megjárja. Nehogy már a mézescsupor nyalja ki Micimackót. Olyan a csávó, mint a toronyóra: Nem túl pontos, de nagyot üt! Szegény embernek a macska is visszaugat. Az ido pénz! Gondolta a pincér és hozzáadta a számlához a dátumot. Szeretem a munkát, lenyugöz. Képes vagyok órákig ülni és nézni. Olyan csúnya vagy, hogy amikor fényképedet kirakták a tejesdobozra, a gyerekek rászoktak a sörre. Ha anyósod csókol, gondolj arra, hogy Krisztus is szenvedett! Te olyan hülye vagy, hogy az autósmoziba is taxival mész.. Az a bajod, hogy kiskorodban nem játszottál eleget kézigránáttal! Széttéplek, mint etióp gyerek a segélycsomagot. Az alkohol folyékony pszichiáter! Olyan hülye vagy, hogy felfelé sikítasz a hullámvasúton! Annyi esélyed van, mint háromlábú sünnek a hatsávos autópályán. Olyan undorító vagy, hogy az inkubátor alatt is bottal forgattak! Mindenkinek alanyi joga, hogy hülye legyen, és én élek is vele. Roviden ennyi :nyes
armithis 2005. november 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#6971): joook ne becsuld ala magad :D
RaVE 2005. november 25. 3931 hozzászólás 39.
Armithis ismet egy viccert kiallt !!!! Pistike szülei gondolkodnak: - Te apjok nem kéne már azt a pistikét felvilágosítani? - Hát de. - Jó van akkor mond el neki te mer elvileg te vagy az apja! De azzal a virágok és méhecskék sztoriával! - Jó Pistikét odahívja az apja: - Pistike emlékszel mit csináltál a multkor Juliskával? - Igen. - Na ugyanazt csinálják a méhecskék a virágokkal! Tanár a biológia órán: - Kisfiam, ne puskázz! - Nem is puskáztam. - Ne hazudj, láttam, hogy a bordáidat számolod! nem a legjobbak de vicek :gg
armithis 2005. november 25. 5151 hozzászólás 21.
viccet valaki :D ?
Mort_4ce 2005. november 25. 808 hozzászólás 463.
Válasz LtShadow üzenetére (#6966): Speciel a Death of Rats nem a Mort-ban, hanem a Reaper Man-ben jelenik meg. Ettõl persze még az egész Discworld sorozat alapvetõ. :E
"Morituri Nolumus Mori!"
Huan 2005. november 25. 682 hozzászólás 546.
Válasz LtShadow üzenetére (#6966): Tess??? :confused
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Smoke 2005. november 25. 1085 hozzászólás 322.
Válasz LtShadow üzenetére (#6966): The Grim Adventures of Billy and Mandy alapmû ^^
Reality is a Lie...
LtShadow 2005. november 25. 945 hozzászólás 388.
Válasz Huan üzenetére (#6959): terry pratchet: mort. alapmû
HF ALL