Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. november 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6959): fufuuhuhu :) ez jo :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
nagyi 2005. november 24. 4567 hozzászólás 27.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6962): hehe:)
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
DaveExecutor 2005. november 24. 634 hozzászólás 597.
Szüreti szabályok Sose kezdjük borivással a napot, a reggeli bor megfekszi a gyomrot, rátelepszik a mozgásközpontunkra, és kettõslátás is kialakulhat. Tapasztalt szüretelõ törkölypálinkával indítja a reggelt féldecis kiszerelésben, ennek kiváló az értágító hatása, meg a muslincák sem jönnek ránk annyira mint bor esetében. Lehetõség szerint keveset tartózkodjunk napon, a szeptemberi, októberi napsütésnek még ereje van, könnyen okozhat szédülést, kóválygást, egyensúlyi zavarokat. Ha tehetjük, vonuljunk a pince hûvösébe, a megfáradt, kitikkadt szervezet itt tud igazán akkumulálódni. Ernyõt, botot sose vigyünk magunkkal a pincébe, ez tudniillik a lépcsõn való lezuhanásunkban akadályozhatja a biztos talajfogást, plusz a poharakat is leverhetjük vele, ami újabb bajforrás lehet. (Vágásos sérülések) A lopót mindig kézzel fogjuk, így szabad kezünkkel megtámaszthatjuk szüretelõ társunkat. Sose vedeljük a bort, csak hörpöljük, kortyolgassuk. A vedelõ borivó unesztétikus, beárnyékolja az egész szüretet, valamint a saját kezére is rá szokott lépni. Óránként, kétóránként jöjjünk fel a pincébõl, nézzük meg hol tart a szüret, mire jutottak az asszonyok és a gyerekek. Ha a tõkék között szemlélõdünk kapaszkodjunk erõsen a karókba, lábunkat próbáljuk meg ciklikusan egymás elé rakni. Az éneklés (Részeg vagyok rózsám), szavalás (Ej, döntsd a tõkét), jótékonyan hat tüdõre, szívre, növeli az együvé tartozás érzését, meg a seregélyek is elmennek tõle a környékrõl. A házassági ígéretekkel csínján kell bánni, ez másnap rossz közérzetet okozhat. Szüreti összeszólalkozásoknál bicskát, hordódongát nem illik használni, kínáljuk meg óborral az ellenfelet, az majd leteríti. Ha beszédünkben már túlságosan sok a mássalhangzó taglejtésekkel is kifejezhetjük magunkat. Ennél kifejezõbb, ha csak ott ülünk a sarokba támasztva. Pincelépcsõre ne feküdjünk le aludni, mert átesnek rajtunk poharastól, lopóstól. Reggelre kelve ne ijedjünk meg a táskás szemû, piros orrú embertûl a tükörben. Megvan szegénynek a maga baja... Egyik nap kocsival mentem vásárolni. Amikor jövök ki az üzletbõl, látom, hogy egy rendõr áll a kocsi mellett és éppen egy parkolási büntetõcédulát írogat. Odamentem hozzá, és barátságosan megkérdeztem: - Helló, haver, szivatjuk a jónépet, mi? Rám nézett, de nem szólt semmit, csak írta tovább bõszen a cédulát. Gondoltam, kicsit megpuhítom: - Na mi van, nem is válaszolsz? Te ceruzafaragó náci! Erre elõvett egy másik cetlit, és elkezdett egy büntetést firkálni rá, mivel az autó gumijai már túlságosan kopottak voltak. Ekkor mocskos gazembernek neveztem, erre elõvett egy harmadik cetlit a törött lámpaburák miatt, és azt is elkezdte kitölteni. Vagy 20 percig játszottuk ezt, én szidtam, õ meg töltötte ki az egyre újabb büntetéseket. Ekkor meguntam, visszamentem a szomszéd utcában parkoló autómhoz, majd hazamentem.
jovoktom 2005. november 24. 3227 hozzászólás 60.
Válasz noname üzenetére (#6958): csak az elsö felét ismertem :)
Huan 2005. november 24. 682 hozzászólás 546.
Válasz nagyi üzenetére (#6957): Volt már :)
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Huan 2005. november 24. 682 hozzászólás 546.
Csöngetnek. A csávó ajtót nyit. A küszöbön egy kicsike halál áll, úgy húsz centi az egész, de minden stimmel: csuklya, kasza, csontváz. - Jaj, istenem, jaj-jaj! - Nem beszarni! A tengerimalacért jöttem.
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
noname 2005. november 24. 1462 hozzászólás 227.
Válasz nagyi üzenetére (#6957): tévedni emberi dolo :)g, szól a sün és lemászott a drótkeférõl... de szerelmben és háborúban mindent szabad, iigy visszamászott...
nagyi 2005. november 24. 4567 hozzászólás 27.
remélem nem volt még: Az USA-beli propagációs útja során George W. Bush elnök meglátogatott egy iskolát és a diákoknak bemutatta a politikáját. A beszéde végén a gyerekek feltehetnek kérdéseket azzal kapcsolatban, ami nem volt világos. Elõször a kis Bob kérdez: - Elnök úr, van 3 kérdésem: - 1. Hogyan tudta megnyerni a választásokat, annak ellenére, hogy a szavazatszámlálásnál elvesztette? - 2. Miért támadta meg ok nélkül Irakot? - 3. Nem gondolja, hogy a bomba ledobása Hirosimára volt a legnagyobb terrorista támadás az emberiség történetében? Ebben a pillanatban kicsengetnek és a gyerekek kirohannak az osztályból. A szünet után Bush elnök ismét biztatja a gyerekeket a kérdések feltevésére. Most a kis Joey jelentkezik: - Elnök úr, 5 kérdésem van: - 1. Hogyan tudta megnyerni a választásokat, annak ellenére, hogy a szavazatszámlálásnál elvesztette? - 2. Miért támadta meg ok nélkül Irakot? - 3. Nem gondolja, hogy a bomba ledobása Hirosimára volt a legnagyobb terrorista támadás az emberiség történetében? - 4. Ma miért csöngettek ki 20 perccel hamarabb? - 5. Hol van Bob?
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Yen-Lo-Wang 2005. november 24. 1255 hozzászólás 273.
Válasz Smoke üzenetére (#6955): nekem tetszik mind!
YEN-LO-WANG: The God of Death and Ruler of the Fifth Court of FENG-DU, the Chinese Hell.
Smoke 2005. november 24. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Takeda üzenetére (#6953): én is csak találtam valahol :)
Reality is a Lie...
Mort_4ce 2005. november 24. 808 hozzászólás 463.
Pont a kommunistás az, ami ugyan jó, viszont nem a kommunizmusról, hanem bármilyen túlbürokratizált rendszerrõl szól. Témában érdeklõdõknek tudnám ajánlani a Dûne sorozat utolsó könyveit.
"Morituri Nolumus Mori!"
Takeda 2005. november 24. 35 hozzászólás 5030.
Válasz Smoke üzenetére (#6952): hát ez nagyon jó!!!Fõleg a kommunista,nekem nagyon bejött.Te találtad ki?
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
Smoke 2005. november 24. 1085 hozzászólás 322.
[b]Az asszonynép 7 csodája:[/b] 1. A nõk számára fontos a biztos megélhetés. 2. Bár fontos a biztos megélhetés, gyakran vesznek drága ruhákat. 3. Bár gyakran vesznek drága ruhákat, soha nincs egy rohadt rongyuk sem. 4. Bár sosincs egy rohadt rongyuk sem, mindig szépen fel tudnak öltözni. 5. Bár mindig szépen fel tudnak öltözni, az mégis mindig "egy tavalyi ócskaság". 6. Bár az csak "egy tavalyi ócskaság", elvárják, hogy megdicsérjék. 7. Bár elvárják, hogy megdicsérjék, egy szót sem hisznek el belõle. [b]A férfinép 7 csodája:[/b] 1. Mindegyik marha elfoglalt. 2. Bár mindegyik marha elfoglalt, csajozni van idõ. 3. Bár csajozni van idõ, nem sokat törõdnek a nõikkel. 4. Bár nem sokat törõdnek a nõikkel, azért mindig van mellettük egy nõ. 5. Bár mindig van mellettük egy nõ, beújítanak másodikat, harmadikat. 6. Bár beújítanak másodikat, harmadikat, kiakadnak, ha a fõállású berág. 7. Bár kiakadnak, ha a fõállású berág, azért nem tanulnak belõle, és továbbra is újítgatnak. [b]A kommunizmus 7 csodája:[/b] 1. Mindenkinek volt munkája. 2. Bár mindenkinek volt munkája, senki sem csinált semmit. 3. Bár senki sem csinált semmit, a terv 100% fölött teljesült. 4. Bár a terv 100% fölött teljesült, mégsem lehetett kapni semmit. 5. Bár nem lehetett semmit kapni, mindenkinek megvolt mindene. 6. Bár mindenkinek megvolt mindene, mégis mindenki lopott. 7. Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi. :hello
Reality is a Lie...
Válasz medical üzenetére (#6943): :) :worship óóóó anyám...
jovoktom 2005. november 23. 3227 hozzászólás 60.
nyuszika megy az erdöben találkozik a farkassal: -Szia nyuszika látom uj polod van! Na és akkor mi a fasz van? Ne beszélj igy mert megverlek Na és akkor mi fasz van? Farkas összeveri nyuszikát aki ,véresen megy tovább,majd találkozik a rokával: -Szia nyuszi látom uj polold van! Na és akkor mi a fasz van? NE beszélj igy mert megverlek! Na és akkor mi a fasz van? Rókakoma is szétveri nyuszika fejét,aki kéken-zölden megy tovább,mig találkozik a medvebocsokkal. Szia nyuszika látom uj polod van! Apád itthon van? nincs Ás anyád? Ö sincs -Na és akkor mi a fasz van?
armithis 2005. november 23. 5151 hozzászólás 21.
ezt viszont ma suliban hallottam. Nyomozo a birosagon mondja: - Nekem ketto bizonyitekom is van, hogy maga a tettes! - Egy, maganal volt a gyilkos fegyver! - Ketto, csipkebokorvesszo... :DDDDDD
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2005. november 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6947): az egy dolog, hogy volt. de Hanyszor is volt ? :D
ManiacSoma 2005. november 23. 303 hozzászólás 1246.
Válasz medical üzenetére (#6943): ajuhhh de fáj de azé jo:D Válasz Ezekiell üzenetére (#6946): ez volt már itt és régi de azért még jo:)
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Ezekiell 2005. november 23. 2392 hozzászólás 108.
Válasz medical üzenetére (#6942): Na ja, ez azért ütõs. :D Még kockább: Két programozó beszélget: - Te, tudnál nekem kölcsönadni egy ezrest? - Adok 1024-et, hogy kerek legyen. :D /Old, de jó/
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Gumikacsa 2005. november 23. 5422 hozzászólás 15.
Válasz medical üzenetére (#6943): na asszem ettol esek komaba igy korahajnalban
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
RaVE 2005. november 22. 3931 hozzászólás 39.
Válasz medical üzenetére (#6943): ne ne ne ezt ne ilyen keson ne ;) :aha
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
medical 2005. november 22. 418 hozzászólás 958.
Kocka vicc. :kocka Sétál az utcán 1 matematika tanár. Egyszer csak 3 rosszarcú alak megtámadja, és a pénzét követeli. Ekkor azonban ott terem 1 fekete ruhás maszkos alak és elkergeti a támadókat. -Ki vagy te?-kérdezi hálásan a tanár. Az álarcos nem szól semmit csak 1 nagy Z betût karcol kardjával a falra. Mire a tanár boldogan felkiállt: -Ááááá. Köszönöm hogy megmentettél egész számok halmaza!!!! :D
756Zogya 2005. november 22. 573 hozzászólás 690.
meg parasztbácsi odadobja a parókát a disznóknak: nincs többé korpa csak gyönyörû haj^^bár ez elég old de sztem csúcs
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2005. november 22. 5151 hozzászólás 21.
Új Head & Shoulders kénsav kivonattal: NINCS TÖBBÉ KORPA, SEM GYÖNYÖRÛ HAJ!
armithis 2005. november 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6938): júúúúo... :D
szabzero 2005. november 22. 1631 hozzászólás 198.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6938): "amit [b]ma[/b] megtehetsz ne halaszd holnapra?
dehogyis már nem is játszok
ManiacSoma 2005. november 22. 303 hozzászólás 1246.
hitler és a zsidó ebszélgetnek. -tudod zsidó sok bölcs mondás van pl: a halál megváltás. és tudod jól hogy amit megtehetsz ma ne halaszd holnapra...
nagyi 2005. november 22. 4567 hozzászólás 27.
Válasz Naib üzenetére (#6936): jo de te már meghaltál:D
Naib 2005. november 22. 5216 hozzászólás 19.
Válasz Antares üzenetére (#6931): Az enyém volt:) És nagyon-nagyon régen:D
Every man lives - not every man truly dies!
MaDEyE 2005. november 22. 1654 hozzászólás 193.
Válasz Dark_Messiah üzenetére (#6921): Nekem kurvára tetszik :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
Tot 2005. november 22. 973 hozzászólás 373.
Medve berúg, mint állat, tántorog haza, nyuszika gondol egyet, elkapja, baromira megveri. Másnap felébred medvekoma, persze nem emlékszik semmire. Összehívják az erdei közgyûlést, kihallgatások, minden. Medve mondja: - nem emlékszem semmire, csak körvonalakat láttam, azt tudom, hogy a fején ilyen két lengedezõ izé volt... Erre a nyuszika: - NA CSIGA, SZORUL A HUROK!!!!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
MaDEyE 2005. november 22. 1654 hozzászólás 193.
MIért örül Pistike, ha speed-et kap a télapótól??? Mert már csak 2-t kell aludni karácsonyig! :hehe :worship :debil
Aki hüJe hallyon meg oké?
ther 2005. november 21. 3121 hozzászólás 65.
Törpillának megjön az elsõ mensese, elmegy Okoskához, segítséget kér tõle: felfekszik az asztalra, felhúzza a szoknyáját. Okoska nem tudja kitalálni hogy mi lehet Törpillával, ezért azt tanácsolja hogy menjenek el Törpapához. Ott Törpilla ugyanúgy felfekszik az asztalra, fehúzza a szoknyáját, majd kérdezi várja Törpapa véleményét. Törpapa erre: - Hát nem tudom mi bajod lehet, Törpilla, de az biztos, hogy valaki tõböl letépte a heréidet!
o_O
Antares 2005. november 21. 4109 hozzászólás 35.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6930): fú ez vkinek az aláírása volt még régen, de kié?.... amúgy nagy igazság !
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
756Zogya 2005. november 21. 573 hozzászólás 690.
Érdekes világban élünk. A limonádé citrom aromát tartalmaz, de a bútortisztítószerek valódi citromot.
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
armithis 2005. november 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#6927): ez viszont adja :D
armithis 2005. november 21. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Dark_Messiah üzenetére (#6921): orultem anno, amikor valaki beirta mar. de dijjazom a faratsagot :D
RaVE 2005. november 21. 3931 hozzászólás 39.
Géza és a láda Az építkezésen a fõnök már 50 perce nézi az egyik munkást. - Te...Géza...mi a fenét keresel??? - Egy 2x2 méteres és kb. 1 méter magas ládát. 40 munkás elkezdi keresni a ládát, majd három óra múlva Géza megszólal: - Na mindegy... Hagyjátok fiúk.... majd leülök erre a gerendára.
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
RaVE 2005. november 21. 3931 hozzászólás 39.
Két ember beszélget. Megszólal az eggyik: - Te, én olyan kanos vagyok, hogy még a legyet is... Mire a másik: - Züm, züm, züm - Mi a különbség a nõ és a tyúk között? - ??? - A tyúk tíz tojáson is megül, de a nõ már kettõn ugrál! Szõke nõ a lottózóban: - Ez milyen játék? - El kell találni 5 számot. - És milyen messzirõl? - Miért tesz a szõke nõ a pénztárcájába uborkát? - ??? - Mert hülye!
DJWindsurfer 2005. november 21. 914 hozzászólás 403.
Tot arat:D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Yen-Lo-Wang 2005. november 21. 1255 hozzászólás 273.
Válasz Tot üzenetére (#6922): ez nagyon tetszik :E
YEN-LO-WANG: The God of Death and Ruler of the Fifth Court of FENG-DU, the Chinese Hell.
Tot 2005. november 21. 973 hozzászólás 373.
A nõ bemegy a patikába, és mérget kér. A patikus meglepõdik: - Asszonyom miért van szüksége méregre? - Megölöm a férjemet. - Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön valakit! A nõ erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az õ férjét és a patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot nyel és bólint: - Elnézést, nem tudtam, hogy van receptje.....
Tot 2005. november 21. 973 hozzászólás 373.
Papa és mama bemegy a gyerekük szobájába és az ágyon egy szado-mazo újságot találnak. Pár másodpercig döbbenten állnak, majd a papa megszólal: - Szerintem ne verjük meg.
2005. november 21. hozzászólás .
kicsit fárasztó, meg szerintem kicsit szar is, de armi biztosan örülni fog neki :) Történelem Árpád a punk Cézár nyílj ki, mondta Brutus és belevágta a tört. Hátul Antoniusék összesúgtak: Ez már döfi. Egy katona sehogyan nem akart harcolni a légiósok ellen. Azok csodálkozva veszik körbe, de érdeklõdésükre csak ennyit mond: Szabin vagyok. És kezdõdött a Kárpát medence története. Hun volt, hun nem volt. Élt egyszer Attila, aki egy hamis damaszkuszi pengét elõrántva így kiáltott: Csoda szar vas! És lett lészen nosza. Kezdõdött a magyar történelem megannyi huszárvágással és megannyi császár metszésével. Tas alkoss gyarapíts! Nem Töhötöm. Álmos vagyok. Ez Huba. És megkondultak a harangok és Õrsbeszorult az öklük. Sétálunk az Árpádok alatt, Géza kézben. István király vágtat fakón. Valaki rálõ a tömegbõl, de Gellért kap a lövedék, s õ lõtt sebbellobbal elillan. Országom egy hóhér! (Halotti beszéd...) Hej Magyar hon! Van sok rozsod, volt sok búzád, de nem volt több Árpád... Így halt ki az Árpád-ház. Elpusztult az aranybullát tojó tyúk. IV. Béla vagy negyedik Béla aki korszerûsítette a közigazgatást, felszámolta a tatár járásokat, egyik nyilatkozatában emígyen szólott: Hej tatárok tatárok! Hoztok is, bifsztek is. Az Anjouk úristenit! De Salamon töke még messzire látszott... Moldva csinált problémának hittük a török sereget is, de mikor Dugonics tituszt kapott, hát kitört a háború. Néhány végbéli vitéz felsóhajtott: Csak az a vég, azt tudnám feledni... Gyõzött a Dózsa, gyõzött a Dózsa! Tegnap a parasztok felkeltek! Megreggeliztek, majd kiegyenesített kaszáikkal üldözték Zápolyát, akit egyébként még veszett kutyák falkája is üldöz. Több is veszett Mohácsnál. A törökök persze tudták, hogy a fáknak melyik oldala Mohács... II. Lajos maga itta meg a cselének a levét. Földet osztottak. Mindenki kapott egy fél holdat. Az ország három tagba szakadt. Megtanultunk Isztambul, de Gül babát tõrbe csalták. Húzd rá kóczi! Ne Thököly! Nem oda Buda! Kiabáltunk, persze ekkor Buda már rég oda volt. És Salamon töke Mária Terézia kezébe került. De kifogjuk a bécsi szelet a vitorlájukból. Persze Szilágyi Erzsébet ekkor már a fasorban sem volt. Folyt a világtörténelem is. Bocsánat, elveszett az egész Spanyol hajóhad? Nem, csak a harmada. Bléket kaptak. Egy bizonyos Nagy Katalin nevû cárnõ így szólott: Elnézést uraim mennem kell, Szentpéter vár. Ha ott lett volna egy bizonyos Vlagyimir Iljics, csak ennyit mondott volna: Jól illik ez a len ing rád. Egy Napóleon nevû császár nem dupla Nelsont rendelt, mondván Korzika vesém. De holló hollónak nem kaparja ki a gesztenyét, mikorra a helyzet tarthatatlanná vált, hát megkérdeztük: Gyalog megyünk, vagy szabadok, s minthogy a válasz jól hallható igen volt, így kérdést nem képezett a cselekedendõ irány. Rohantunk a forradalomba, s mikor a közepére értünk, rémülten láttuk, hogy már csak kifelé vezet az út. Futott Jellasics a gyáva, nehezen követve korunk eseményeit. Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a régi mente... Újat húztak, de valahány csepp esett rája, annyi áldás szájon vágta. Így éltünk, de élhettünk volna még nagyobb sikereket is. Petõfi magának választott csillagot. Kossuthból cigaretta lett. Széchenyi lánchídként végezte a Duna két partja között. Bem apó bemondta az ultimátumot... és mindenki elõtt világos lett. S a kiegyezés után az ország a milleneumra készült. Megkérdeztük a császárt: Hát assziszi szent Ferencz, hogy ez így jó lesz? Egy bizonyos Kun Béla egy másik bizonyos Vlagyimir Iljicstõl egy táviratot kapott: Hát maguknak egy szikra távírójuk sincs? De van! Volt rá vágva a válasz és gyerekek tódultak az utcákra és kiabálták miki, miki, Horthy Miki! Lesztek ti még bolseviki. És az illegális kommunista párt illegalitásból illegalitásba vonult. A Donnál a Magyar hadsereg a második. Volt. Kodály figyelmeztet: Kállai kettõs politikát folytat. Matahari tárgyalásán a védõ így fordul az esküdtekhez: Uraim. Mentsék fel szegény kémet. A háború, ha nem is éppen hiro-simán, de befejezõdött. S a nürnbergi mesterdalnokok perén, még elhangzott néhány tisztafa-jú ária, de azért az igazság is szolgáltatva lett. Magyar Rádió, Budapest. 1945. április 03. Jó estét kívánok! 1945. április 04. Jó estét Ivánok! S egy bizonyos Joszip Sztálin a balti népekhez intézett beszédében ekképp szólott: �Akinek az Isten észt adott, adjon hozzá Litvánt is!� És ez így is Lett. Kínában megjelenik az elsõ német nyelvû napilap, a Mao cejtung. Elkészülni, vigyázz, Rajk! Kezdõdnek az ötvenes évek... (Kiadjuk a jelszót: Aki kesztyût vásárol, legyen annyi esze, nézze meg nincs-e benne az ellenség keze!) Avo cézár! (Többen mondták, hogy Andrássy út hatvan, ma már egy sincs.) Péter Gábor és Farkas Mihály ellátogatott egy elõadásra. Új tendenciák jelentek meg az amatõrszínjátszásban. A darabokat a vasfüggöny mögött játszották. Így történt, hogy a Nemzetibe a Péter és a Farkas ment. S a Sztahanovról elnevezett horgászversenyen valaki kifogta az úttörõk tizenkét pontyát. Rákosi Mátyás mindent beismer: Elvtársak, hajszál híján kopasz vagyok! (Közmondás: Aki ötöl-hatol, elõbb-utóbb ötvenhatol!) Nem Mindszenti ami fénylik! Magyar Rádió, Budapest. 1956. október 22. Jóestét kívánok! 1956.október 23. Jóestét Ivánok! S mi büszke Magyarok! Büszkék vagyunk tudósainkra. Bánki Donátrekesztett, Csonka Magyarország. Kandó Kálmánnak köszönhetjük, ha néhanapján nagymamáinkat a Batthyány téren elragadja a HÉV! (Magyar találmány a lidércnyomás mérésére kifejlesztett Manó méter is.) Sûrû sötét Erdély! Dühöng a déli széle országunknak. Határainkon túli határaink vannak... Nincs Kárpátlás?! A disznó, öbölbeli amerikai zsoldosok így kiáltoznak: Castrót akarok kötni! Castrót akarok kötni! A Vietnámban harcoló francia csapatok megtanulták merrõl Fú a Dien Bien. Új gazdasági mechanizmusunkhoz új gazdaság is társul. Testvérnépeink rendõreinek ügybuzgalmát mutatja, hogy ha szólítja õket a kötelesség, hát Visztulában hagynak csapot, papot ... A nemzetközi terrorizmus seregszemléjén utoljára a Svédek vitték el a Palmét. Mi itt egy GMK-n belüli PJT keretében kötvényeket bocsátunk ki. A kötvényekért az állam jót áll. De ki áll jót az államért? Most érkezett a hír: A csernobili katasztrófát még nem tudni, hogy a nyugati láncreakciós körök, vagy a honi nehéz elemek okozták-e. Mindenesetre a TASSZ jelentette: Már Madame Curie is csodálkozott az urán!
jovoktom 2005. november 20. 3227 hozzászólás 60.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6918): nagyon nagy :hehe :hello :nem :ravasz :nyes :vigyor :sleep :peace :nuke :ehh :o
armithis 2005. november 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6917): kdl fshékhjkj szinten megjegyeztuk :D
ManiacSoma 2005. november 20. 303 hozzászólás 1246.
Válasz jovoktom1 üzenetére (#6909): õsrégi és sztem sz*r is Válasz RaVE üzenetére (#6911): ez már jobb de ez is régi. nembaj legalább látom a fejlõdést hajrá faviccek(meg a többi is).:D
ManiacSoma 2005. november 20. 303 hozzászólás 1246.
megy a galamb az erdõben és mondogatja -tubí tubí tubí erre jön az agresszív kismalac kitekeri a nyakát amjd ennyit mond -tobee or not tobee...
armithis 2005. november 19. 5151 hozzászólás 21.
Vlagyimir elvtárs 70éves maltermunkás munkahelyi balesetben elhalálozik, azonban rá egy órára csodával határos módon feltámad. Amint ez a Szovjetúnió tudomására jut, hivatják Vlagyimirt, egyetlen kérdéssel faggatják: -Vlagyimir. Van Isten? -Van A vezetõk megijednek, gyorsan lepénzelik, mert ezt azért nem kéne terjeszteni, nehogy a nép megtudja. A pápa is hírt kap Vlagyimir esetérõl, hivatja is tüstént. Egyetlen kérdést tesz fel neki: -Vlagyimir. Van Isten? -Nincs A pápa erre megijed, hú ez nem kéne kiderüljön, mert az egész vallás romjaiba dõlne, gyorsan le is pénzelik. a CIA tudomást szerez Vlagyimir esetérõl, megtudják, hogy a vezetõknek és a pápának is mást mondott. Hivatják. Elkezdik vallatni: -Vlagyimir, tudunk róla, hogy a pápának és a vezetõknek is mást mondott, most halljuk az igazat. -Van Isten? -Van, de néger... odaát PsCyHoMaN írta... kurva nagy :D
armithis 2005. november 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz senki üzenetére (#6914): de a pockányosat tuti nem ismered. Nem is ismerheted :D