Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. november 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz senki üzenetére (#6914): de a pockányosat tuti nem ismered. Nem is ismerheted :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SzuL 2005. november 19. 1411 hozzászólás 235.
Válasz RaVE üzenetére (#6911): Ezt fél éve ismerem és a végén: Miért mikor lesz ZH? (me gosu sry :sir)
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Válasz RaVE üzenetére (#6911): ez nagoyn nagy, ez ta viccet be is magolom :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
WingofWar 2005. november 19. 30 hozzászólás 5448.
Válasz RaVE üzenetére (#6911): ez tök jó :aha
Próbálok netten gamelni..
RaVE 2005. november 19. 3931 hozzászólás 39.
Egyetemistaknak :D Közvéleménykutatók felmérést végeznek a különbözõ társadalmi rétegek között, hogy ki szerint mennyi idõ alatt lehet megtanulni kínaiul. Megkédezik a parasztbácsit, mire õ: - Szerintem egy egész élet is kevés rá. A butikos szerint: - Szerintem egy 3-4 év alatt jól meg lehet tanulni. A menedzser válasza: - Intenzív tanulással 3-5 hónap alatt. Megkérdezik az egyetemistát is: - Szerinted mennyi idõ alatt lehet megtanulni kínaiul? - Miért, holnap ZH?! ^^ :debil
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Válasz jovoktom1 üzenetére (#6909): alazos vicc :D
jovoktom 2005. november 19. 3227 hozzászólás 60.
Csernobil közelében szeretkezik Jancsika és Juliska .Jancsi már éppen lehuzta Juliska blúzát amikor meglepetten megszolal: -Jéé neked 3 melled van? Juliska:Mért?Ha nem tetszik kabbe a faszom!! :debil
Reaper 2005. november 19. 259 hozzászólás 1431.
Válasz armithis üzenetére (#6907): :D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Válasz Reaper üzenetére (#6906): baszod, ment mar azon az ominozus utcan videokamera, bogar, kutyafasza de PÉNZ?
Itt már bajok vannak,ha armi is kiakad... :)
Válasz Cedric üzenetére (#6901): áááááá
Gumikacsa 2005. november 19. 5422 hozzászólás 15.
Válasz medical üzenetére (#6888): ez kb a tanaroddal 1idos
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Gentos - The Freshmaker ^^
PhArAo 2005. november 19. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Cedric üzenetére (#6901): anyáááám :nyes :nyes
RIP Ödi
Cedric 2005. november 19. 8720 hozzászólás 5.
Dubutól kaptam most: Az aprópénz megy az utcán, és egyszerre csak macskává változik. Megszólal egy járókelõ: - Nahát! Penny már Cat.
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Válasz Vektor13 üzenetére (#6897): juj, az 1ik haláli, de a másik... :ravasz jóóóóóó :)
armithis 2005. november 18. 5151 hozzászólás 21.
oo mai nap oran egy ket vicc :D Mi lesz a Patkány és a Pocok keresztezésébõl? ??? Pockány És milyen kereket hajt a Pockány? ??? Pockány kereket :DDDDDDDDD
armithis 2005. november 17. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Vektor13 üzenetére (#6897): :DD nagyis jo
Vektor13 2005. november 17. 1178 hozzászólás 298.
A dédanyám ojan öreg volt, hogy amikor azt mondtam neki hogy viselkedjen korához méltóan, meghalt! A férfiaknak két dolgot kell tövig nyomni. A másik a gázpedál... :DD:D:
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Nadril 2005. november 17. 1032 hozzászólás 344.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6893): Hat ez itt nalunk falun mar reg lejart poen.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
na most nekem is lenne egy-két informaciom ezugyben :DDDD Miert iszik az indian pettyes bogrebol? ??? Mert a csikos eltort Miert van az hogy? ??? Hat azert, mert mashogy nem igazan lehetne
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6893): elismeres ¢¢¢:D
DJWindsurfer 2005. november 16. 914 hozzászólás 403.
Engem ez beütött kb 10percre! Armi,ez még neked is fájni fog sztem:D (remélem nem vlt) Miért alszik a csöves a hipermarket tetején? Mert ki korán kel aranyat lel! x| x| x| :O :O
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
RaVE 2005. november 16. 3931 hozzászólás 39.
Válasz csigabigagyerek üzenetére (#6891): Ebbe a csaladba senki se szeret dugni waaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) :aha jok jok grat :E ;)
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Néhány arany-malacvicc: Egy ifjú a barátnõje háta mögé lopakodik, és befogja a szemét. - Hármat találhatsz, hogy ki vagyok. Ha nem találod el, most azonnal így hátulról az enyém leszel. - Ki is lehetsz? Szent István? - Nem. - Kossuth Lajos? - Nem. - Megvan! Khomeini Ajatollah! Fiú kérdezi a lánytól: - Miért nem akarsz lefeküdni velem? - Mert szeretnék szûzen férjhez menni, és különben is, mindig megfájul a derekam kefélés közben. Jancsi küld Juliskának egy levelet: - Este gyere ki a szalmakazalhoz, meg akarlak kefélni! Juliska visszaír: - Célzásodat megértettem, ott leszek. A fiatal lány így szól a barátjához a szexmoziban: - Te, ez a férfi itt mellettem már harmadszor veri ki a farkát. - Mit tartasz ezen furcsának egy ilyen helyen? - Azt, hogy az én kezemet használja. Egy vándor éjszakai szállást kér egy háznál. Megvacsoráznak, majd bevezetik egy szobába, ahol mindnyájan együtt alszanak: az apa, a fia, az asszony és lánya. Miután a háziak elalszanak, a vándor átmegy az asszony ágyába, és jól megkeféli. Utána a lány ágyába, és õt is lerendezi. Ezután pisilhetnékje támad, kimegy az ajtó elé, és az odatámasztott köszörûkõre pisál. De hogy ne csurogjon, közben hajtja a köszörûkövet. A gyerek, aki csak színlelte, hogy alszik, az elõzõeket mind végignézte, most felrázza az apját: - Ébredjen gyorsan édesapám, ez az ember megkefélte anyámat meg a Julcsát, és most ránk feni a faszát. A lányt kioktatja az anyja, hogy ha valamelyik fiú akar valamit, mindig mondja, hogy nem. Egyszer nincs otthon az anya, és egy fiú beállít a lányhoz. Beszélgetnek egy darabig, majd a fiú megkérdezi: - Kell rajtad ez a ruha? - Nem. A fiú letépi róla. - Kell rajtad ez a melltartó? - Nem. A fiú azt is leszedi. - Kell rajtad ez a bugyi? - Nem. Az is lekerül a lányról. Mikor meztelenül fekszik az ágyon, a fiú megszólal: - Kell rajtad ez a lyuk? - Nem. - Akkor betömjük. Egy fiatal nõ és egy férfi beszorulnak a liftbe. Egy idõ után megszólal a nõ: - Uram, nekem az az érzésem, hogy tisztességtelen szándékai vannak irányomban. A férfi meglepõdik, és közli, hogy ilyenrõl szó sincs. A nõ azonban felcsattan: - Hajlandó tenni valamit, hogy elmúljon ez a nyomasztó érzés, vagy fejezzem ki magam világosabban? Baszni akarok! Hajótörést szenved egy hajó. Egyedül egy fiatal elsõ tiszt és harminc nõ marad életben. Kiúsznak a szigetre, de egy hét múlva a férfi nem bírja, és úgy dönt, hogy vízbe fojtja magát. El is indul, amikor a a tenger partra vet még egy férfit. Elkezd ordítani: - Ember! Ez a sziget tele van bombanõkkel! És mind a magáé lehet! Mindet megkaphatja! Mire a férfi elmosolyodik, és kilibbent egy hajtincset a szemébõl: - De szépen lebarnultál, szivi. Egy anya meg a lánya jelentkezik a cirkuszigazgatónál. Az igazgató elõbb a lány produkcióját tekinti meg, mely abból áll, hogy a csinos nõ meztelenül hanyatt fekve pingponglabdákkal zsonglõrködik, majd a slusszpoén, hogy a labdák mindegyike eltûnik a leány lába között. A direktor lelkesedik: - Nagyszerû produkció, megveszem az új mûsorhoz. És mit tud a kedves mama? - Ugyanezt, görögdinnyékkel. - Mama, engem a gólya hozott? - Igen, Pistike. - A papát is õ hozta? - Persze, kisfiam. - És a nagypapát? - Õt is! - Nem értem, ebben a családban senki sem szeret dugni? Néhány old,de egy újszülöttnek minden vicc új;)
Huan 2005. november 15. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#6887): Vazz! Fel oran keresztul kerestem a hsz-om a fasza linkek topic-ban, mert aszittem oda irtam ezt... Vazz! Boch, tomm hogy oda kell sry... Már automatikusan a viccekre kattintok...:)
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Caleb 2005. november 15. 3855 hozzászólás 42.
Válasz medical üzenetére (#6888): bazmeg :hehe
global moderator
medical 2005. november 14. 418 hozzászólás 958.
Ma megint volt patológiám és a tanárunk megint meglepett 1 kis humor bon-bonnal. :debil Azt mondja:-Tudjátok a természet igazságos. Aki vak az jobban tapint, aki süket jobban érzi a szagokat, akinek pedig az 1ik lába rövidebb annak a másik hosszabb. :vigyor
armithis 2005. november 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6886): igen, de azok menjenek a fasza linkek topikba. sok vicces dolog van az eletben es mindegyiknek meg van a maga kategoriaja. a fasza vicces linkeknekis.
Huan 2005. november 14. 682 hozzászólás 546.
Hi all! kellenenek ijesztgetos linkek! Olyan is YO ami volt/van mar itt! THX!
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
PhArAo 2005. november 13. 2737 hozzászólás 85.
Amikor a testet teremtették , valamennyi testrész Fõnök akart lenni. Az Agy azt mondta: - Mivel én irányitom az összes testrészt és én gondolkodom mindenki helyett, én leszek a Fõnök. Erre a láb azt mondta: - Mivel én viszem az embert oda ahova menni akar és kivitelezem, amit az Agy mond, én leszek a Fõnök. Igy folytatta a Szem, a Kéz, a Sziv, a Tüdõ... minden szerv Fõnök akart lenni. A Segg azt mondta: - A Fõnök én vagyok! Minden testrész röhögött és abszurdnak tartotta, hogy a Segg legyen a fõnöke. Erre a Segg nagyon megsértõdött, összehúzta magát és megtagadta elvégezni a dolgát. Ennek következtében az Agy lázas lett, a Szem kigúvadt, a Kéz erõtlenül lógott, még a Szivnek meg a Tüdõnek is nagy nehézségbe került elvégezni a munkáját. Végül minden testrész kérte az Agyat, hogy engedje meg, hogy a Segg legyen a Fõnök. Igy is lett! A többiek most elvégzik a munkát, amig a Segg csak ül és szart csinál. Tanulság: Ahhoz, hogy valaki Fõnök legyen, nem kell géniusznak lennie, lehet egy közönséges Segg is.
RIP Ödi
triAz_ 2005. november 13. 1069 hozzászólás 327.
Tisztelt, xy lap! Én az egyik helyi városka tiszteletbeli papja vagyok,és szomoruan,sot mélységesen megbotránkozva,tapasztaltam hogy a mult heti kérdésuk miszerint: "Mi a neve a szerelem [b]nyilásának[/b]?",megoldása egy 4 betus szo volt amit ki sem merek mondani!GYALÁZAT!!Kérem mielöbbi megyarázatukat! Tisztelettel Jozsef tiszteletes! (válasz) Tisztelt uram! Az elmult heti kérdésünkre összesen 25000 helyes válasz jott és 2 rossz megfejtés! A válasz,miszerint: "Mi a neve a szerelem [b]nyilasának[/b]?",Ámor volt igy a maga [b]PINA[/b] megfejtését nem tudtuk elfogadni,hasonlóképpen a Bíboros Úr [b]SEGG[/b] megfejtését sem! Szives megértését köszönjük! xy lap! (sztem ez alap,kedvenc viccem :aha)
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
armithis 2005. november 11. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6877): lehet hogy ezt en irtam meg be regen? :DDD
opr 2005. november 11. 77 hozzászólás 3311.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6877): ß) Ez naggyon tipikus :D :azzaz és iszonyat ß)....... kúúúúl :D
miso90 2005. november 11. 4106 hozzászólás 36.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6877): :)
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
Antares 2005. november 11. 4109 hozzászólás 35.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6877): behe ilyet ! jellemzõ ^^ :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
RaVE 2005. november 11. 3931 hozzászólás 39.
Önbizalom Egy nagyon csúnya nõ elmegy a pszichológushoz: - Jaj, doktor úr, én annyira csúnya vagyok, hogy senki nem akar velem szóba állni, megérinteni, vagy akár csak rámnézni! Tud rajtam segíteni? - Természetesen. Az Ön legnagyobb baja az, hogy nincsen önbizalma. Mindenki hordoz magában szépséget, ezt kell a külvilág számára megmutatni. Meglátja, ha véget ér a terápia, akkor annyival jobban fogja becsülni magát, hogy az a kisugárzik majd a külsejére, és nem lesz gondja az emberekkel. - Doktor úr, ez nagyszerû, mikor kezdhetjük a terápiát? - Most azonnal. Jöjjön kérem, feküdjön le ide a díványra, arccal lefelé...
BuLL 2005. november 11. 316 hozzászólás 1201.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6876): Na ez jó volt :D
DJWindsurfer 2005. november 11. 914 hozzászólás 403.
Armi!!! én leestem a székrõl:E:D Amikor a NASA elkezdett asztronautákat küldeni az ûrbe, hamarosan rájöttek,hogy a golyóstoll nem mûködik gravitáció nélkül. Hogy megküzdjenek ezzel a súlyos problémával, NASA kutatók kifejlesztettek egy olyan tollat,ami ír gravitáció nélkül, fejjel lefelé, víz alatt, és majdnem minden felületen,mint pl. üvegen, valamint fagypont és 300°C között bármilyen hõmérsékleten. Mindez egy évtizedbe és 12 milliárd dollárba került. A oroszok ceruzát használtak. ß)
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Bludger 2005. november 10. 2524 hozzászólás 97.
Mit kér a pedofil az állomáson? 2 diákot Pestig Pinokió megy a dokihoz: -doktor úr van egy kis gond a barátnõmmel, tudja, szálkás a faszom -hm- doki elgondolkodik, majd hoz egy reszelõlapot- ez majd remélem segít, de gyere vissza 2 hét mulva és mond el mi lett! Pinokió 2 hét mulva megint megy: -nos, mi van a barátnõddel? -barátnõ? Minek az? :D Hogy hívják? fémszállas intimbetétet? Havi metál kiherélt kutyát? Heretacskó undead bulit? koporshow Herkules feleségét? Fraukules beteg sellõt? Hablehány erõs wc-t? Budi Bilder
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Breach 2005. november 10. 1798 hozzászólás 170.
Két pedofil beszélget: - Te, neked ki volt a legfiatalabb? - 2 éves... - Pfuj az már tud járni.
Give thanks and praise! Bring closer Ethiopia to Budapest ~~ yo chant fi dat!
armithis 2005. november 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#6872): :D kialtott am :D
Válasz RaVE üzenetére (#6872): jaj, jók voltak, de az egyetemes fõleg, haláli :kira, de sajnos lassan már nem is lesz olyan távolt az igazságtól.
RaVE 2005. november 9. 3931 hozzászólás 39.
Válasz armithis üzenetére (#6871): Az ossze zavarodott nep egy viccert kialtott !!! -> - Mit mond az egyetemista szeptember elsején? - De jó! Karácsonyig már csak kettõt alszunk! ____ A cowboy odamegy az indiánhoz, aki épp birkát legeltet: Cowboy: - Szia Indián! Beszélhetek a kutyáddal? Indián: - Kutya nem beszélni. Cowboy: - Szia Kutyus, mizujs? Kutya: - Semmi különös. (Indián ledöbbent arccal néz.) Cowboy: - Ez az indián a gazdád? Kutya: - Jaja. Cowboy: - És jól bánik veled? Kutya: - Nagyon jól. Kétszer megsétáltat, jó kajákat ad és heti egyszer elvisz a tóhoz játszani. (Indián teljes hitetlen arccal néz...) Cowboy: - Indián, beszélhetek a lovaddal? Indián: - Ló nem beszélni. Cowboy: - Helló Ló, hogy vagy? Ló: - Királyul. (Indián teljes sokkban...) Cowboy: - Ez az indián a gazdád? Ló: - Ja. Cowboy: - És hogy bánik veled? Ló: - Egész jól, lovagol velem, lecsutakol és istállóban tart, amikor rossz az idõ. (Az indián teljesen elképed.) Cowboy: - Indián, beszélhetek a birkáddal? Indián: - Birka hazudni...
hee nincs vicc sok a sallang hozzaszolas Mondj egy szamot
ManiacSoma 2005. november 9. 303 hozzászólás 1246.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6869): pedig olvastam is róla valahol
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6868): Naaaaaa, azért ennyire még az amcsik se hülyék, remélem... (mert akkor m1ek amrikába mazohistának)
Válasz RaVE üzenetére (#6852): én olyat hallottam hoyg rabcsávó betörte a saját orrát és beperelte saját magát. mivel börtönben van ezét állam fizeti a károkat és megnyerte a pert és 20millió pénz lett az övé:D(dollár)
mercis megy 81el megállítja a rendõr -Mi az bisztosúr? nem hiszem hoyg gyorsan hajtotam volna. -nem is hajtott gyorsan inkább tul lassan mennyivel is? -81-el uram -mért pont 81-el? -mert eza 81es út -de ura az csak egy sorszám. ez a sztráda 120-130 a megszokott sebesség magának is annyival kéne mennie. Ja és mégvaalmi miért olyan dermedt az a 2 fickó a hátsóülésen? -Ja csak msot jöttünk a B252-röl.
Válasz opr üzenetére (#6859): bazmeg :D