Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. november 9. 5151 hozzászólás 21.
hee nincs vicc sok a sallang hozzaszolas Mondj egy szamot
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
ManiacSoma 2005. november 9. 303 hozzászólás 1248.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6869): pedig olvastam is róla valahol
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6868): Naaaaaa, azért ennyire még az amcsik se hülyék, remélem... (mert akkor m1ek amrikába mazohistának)
Válasz RaVE üzenetére (#6852): én olyat hallottam hoyg rabcsávó betörte a saját orrát és beperelte saját magát. mivel börtönben van ezét állam fizeti a károkat és megnyerte a pert és 20millió pénz lett az övé:D(dollár)
mercis megy 81el megállítja a rendõr -Mi az bisztosúr? nem hiszem hoyg gyorsan hajtotam volna. -nem is hajtott gyorsan inkább tul lassan mennyivel is? -81-el uram -mért pont 81-el? -mert eza 81es út -de ura az csak egy sorszám. ez a sztráda 120-130 a megszokott sebesség magának is annyival kéne mennie. Ja és mégvaalmi miért olyan dermedt az a 2 fickó a hátsóülésen? -Ja csak msot jöttünk a B252-röl.
armithis 2005. november 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6859): bazmeg :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz sM4TcH üzenetére (#6862): az semmi, én felsoroltam a 3 muskétást: Atosz, Protoss, Artamis:) Válasz RaVE üzenetére (#6861): nekem nagyon tetszik, az utóbbi idõben már kezdtem félni a linkjeidtõl, de ez nagyon jópofa:)
RaVE 2005. november 9. 3931 hozzászólás 39.
Válasz PhArAo üzenetére (#6863): hamar a fizikaslis fajdalom [url=http://www.vicclap.hu/movie/1012/]Fizikai Fajdalom[/url] =] :nyes
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
PhArAo 2005. november 9. 2737 hozzászólás 85.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6862): komoly?:D:D kurvanagy :nyes Válasz RaVE üzenetére (#6861): nem az elsõ hogy szinte fizikai fájdalmat okozol:D
RIP Ödi
Bludger 2005. november 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RaVE üzenetére (#6861): na haggyá engem békén :D az gáz, ha töri órán protestáns helyett véletlen protosst írtam? :hey
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
[url=http://www.funnyjunk.com/pages/horses.htm]Lo zenekar [/url] ez talan meg nem volt de az ujaknak kotelezo :D
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
PhArAo 2005. november 9. 2737 hozzászólás 85.
Válasz RaVE üzenetére (#6852): ált áruismereten a tanár ezt a példát hozta valamire :nyes
RIP Ödi
opr 2005. november 9. 77 hozzászólás 3296.
Két videokamera ül a fán. Az egyik leesik, mire megszólal a másik: - Fölvegyelek? :D
HeNrY 2005. november 9. 49 hozzászólás 4267.
Válasz RaVE üzenetére (#6852): Azt ugye tudod rave, hogy azóta amcsiéknál minden sütõre, azaz dobozra rá van írva, hogy a sütõ állatok és élõlények melegítése céljából nem használható? Azóta rajta van minden, sütõn, microsütõn,stb.....
Válasz Hide_in_shadows üzenetére (#6856): WoW forumra is ezt mondta Dylan szval az emberek azert vannak hogy tevedjenek !
Az igazi vicc hogy Noia azt hitte ez a topic ki fog halni 1 héten belül mikor megalapult. Ehhez képest ez lett a legnépszerûbb topic. ;)
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
opr 2005. november 9. 77 hozzászólás 3296.
Válasz RaVE üzenetére (#6854): mekkora koki :D:D:D Mondjuk aki egy ekkor állatot ilyesztget az meg is érdemli :D
RaVE 2005. november 8. 3931 hozzászólás 39.
aaaaaaaaaaa [url=http://www.vicclap.hu/movie/1832/?a=n]HALLOWEEN[/url] Akinek nem esik le elsore nezze meg meg1x ......... ;) :aha
armithis 2005. november 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DexterTheGenius üzenetére (#6851): bahh :D
Válasz YourLastChance üzenetére (#6850): Hat amerikaba a venasszony kint felejtette a macsakajat telen aztan eszebe jutott es beengedte a macska NEM HALT MEG ! de gondolta hamar atmelegiti szegenyket biztos fazik es berakta a mikrohullamba ... aztan az meg megdoglott... Jott a per hogy a mikruhallamu suto gyartoja a hibas mert nincs a termeken feltuntetve hogy alatokra veszelyes lehet.... jah es a no megnyerte a pert...
Opium 2005. november 8. 29 hozzászólás 5543.
Beteg vicc én találtma ki :ravasz :D Hogy hivják a számitogépes Wécét ? ??? PC csésze !
Bling Bling^^
Válasz RaVE üzenetére (#6844): Én örülök, h beírtad ezeket, mert én se olvasok vissza addig^^ 1ébként az fáj ezekben, hogy ez nem vicc. "Pudingos dobozon: A termék melegítés után forró lesz!" - Csak annyit szeretnék mondani hozzá: Tudom, hogy ezzel nem kéne példálóznom, mert az amerikaiak alapból hülyék, de az USAban született 1 törvény, hogy minden veszély lehetõséget fel kell tüntetni. Pl.: A kávéfõzõ gépre, hogy az eredmény forró lehet, ne rögtön fogyassza. :debil És miért? Mert beperelték elõtte a gyártó céget. Tanulság: az emberek olyan hülyék, hogy a gyártók félnek a kezükbe adni a terméküket. És ez már inkább szomorú...
Válasz RaVE üzenetére (#6848): most ezen mit kell nevetni? :hey
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
[b]- Vettem egy telefont 2 éves hûségnyilatkozattal, de sajnos a hûségem tovább tartott, mint a készülék... - A megjelenítendõ névhez mit írjak? - A nevet... - Amit a Matáv adott nekem? - Nem... amit a szülei adtak magának.[/b] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;) :vigyor :aha :hehe :nyes
Bludger 2005. november 8. 2524 hozzászólás 97.
ime pár pl. hogy mire képesek embertársaink: megtörtént esetek :D Pannon ügyfélszolgálat - Milyen telefonja van? - Nokia. - És azon belül? - Ericsson 318-as. - Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb. - A telefonom azt írja ki, hogy várjon. Várjak? - Ez a készülék egy nagy sz*r! Ha tudtam volna, a Pannon GSM- hez mentem volna, nem magukhoz... Vodafone - Jó napot, én egy Vidamaxot akarnák fõtõteni, de valami keresztet is kér, ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám... - A kettõskereszt billentyut kell megnyomni, ami a telefonján van... - Jaaaa.... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra? - Mar az elõbb is telefonáltam, akkor is félrekapcsoltak. Most jó helyen vagyok? - Attól függ, mit szeretne. - Háát, azt most hagyjuk!! - Hallo! - Parancsoljon! - Kiírja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak? - Olvassa el, hogy mirol szól! - Nem szól ez semmit, csak ott figyel... - Pár órája az a gondom, hogy nem csörög a telefonom amikor hívnak. Ericssonom van... - Valószínuleg bekapcsolta a néma üzemmódot. Lát a kijelzon egy áthúzott hangjegyet? - Igen, de nekem nem ez a gondom, hanem amint már mondtam... - ...de ez lesz a gond. Próbálja meg hosszan nyomni a CLR gombot, így kikapcsolja a néma üzemmódot... - ...jó jó tudom, ezt már próbáltam, értek annyira ehhez a telefonhoz, higgye el... - Értem, akkor legyen szíves a piros NO gombot megnyomni... - Most így beszélgetés közben? - Igen. - Jó, akkor most megnyom.... - Jó napot kívánok! Megpróbálom beütni a Pink kódom, de csak csillagokat látok! - Ez természetes. Mert a szám titkos, tehát Ön csak csillagokat fog látni. - Akkor honnan tudjam, hogy mit ütöttem be??? - És önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a kártyám? - Vodafone ügyfélszolgálat, jó napot kívánok, miben segíthetek? - Maga nem az automata? - Mit gondol? Westel - Azért kaptam csekket, mert fizetnem kell? - Kapható például az Ericsson A1018-as dominó csomaggal. - Ez milyen márka? - Ericsson. - Hányas? - A1018-as. - Vettem egy telefont 2 éves hûségnyilatkozattal, de sajnos a hûségem tovább tartott, mint a készülék... - Kûgyön má' nekem csörgõdallamot! - Milyen tipusú készüléke van? - mocarella százhatvanas! - ...Itt pecázgatunk a haverokkal, és mindegyik megkapja az SMS-t, csak én nem. Lehet, hogy amiatt, mert én árnyékban ülök...? - Most ha megnyomom a gombot, akkor nem fog elmenni ön? - Milyen típusú készüléke van? - Westel. - Jó, de milyen márkájú a készüléke? - Westel. - Nem így értettem uram, alcatel, motorola, nokia, panasonic....... Valaki súgja: - Mondd neki "Westel a Kapcsolat" hátha úgy tudni fogja! - Milyen ISDN végberendezése van? - Nézze, én egy 23 éves szõke nõ vagyok, tõlem ilyet ne várjon. - A megjelenítendõ névhez mit írjak? - A nevet... - Amit a Matáv adott nekem? - Nem... amit a szülei adtak magának.
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Válasz Gumikacsa üzenetére (#6845): undok fuuuj :noo nem olvassok vissza 230 oldalt :o :debil
Gumikacsa 2005. november 8. 5422 hozzászólás 15.
hamost azt irom ide h ezmar kb 32452354623x volt akkor nemszeru leszek?
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Elolvastam es meg most is rohogok :aha ;) Az ember butaságát bizonyítandó egyes árucikkeken vevotájékoztató található. Íme, néhány gyöngyszem: Sears hajszárítón: Alvás közben ne használja! (Pedig ilyenkor kéne, hogy jól nézzen ki a hajam!) Chips zacskón: Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban! (Csak áruházi tolvajok részére) Mélyhutött (Mirelite) árun: Felhasználási javaslat: Kiolvasztani. (Persze ez csak javaslat. Ehetjük jégbe fagyva is?) Tesco tiramisu dobozán (a doboz alján!): Ne fordítsa fel! (Marha! Most már késõ!) Pudingos dobozon: A termék melegítés után forró lesz! (Mint ahogy az éjszaka után nappal jön.) Vasaló dobozán: Ne vasalja a ruhát saját testén! (Pedig ezzel mennyi idõt spórolhatnánk!) Altató tabletta dobozán: Álmosságot okozhat. (Még szerencse...) Karácsonyfa izzókon: Csak kültéri, illetve beltéri használatra! (Esetleg hol máshol használhatnám még?) Japán konyhagépen: A másik célra ne használja! (Nem mondom, állati kíváncsivá tett!) Gyermek Superman jelmez dobozán: Az ember alapvetõen nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja! (No comment.....) Svéd láncfurészen: Ne próbálja kézzel, vagy külsõ nemi szerveivel megállítani a furészt! (Úristen! Volt már erre példa....?) Javítómuhely bejáratánál: Mindent megjavítunk. Kérem kopogjon, mert nem jó a csengõ.
Lemaradt vazze :D A kisfiú a követkzõ kívánságot írja a télepónak. - Kedves Télapó. Kérek szépen egy kistestvért karácsonyra! Egy napra rá megérkezik a válaszboríték: - Küldd el hozzám anyádat öcsi! =] :debil ^^
Trianonban tárgyalnak az országok további sorsárol a világháború után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván. Felszólítják. - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor idejöttünk a Kárpátmedencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólást jegyzõkönyvbe vennék-e. - Á nem, nem kell.Csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja: - Nem kell, csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor idejöttünk a Kárpát medencébe , az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A román küldöttnek már vörös a feje, üvöltve kifakad: - De hisz akkor még itt sem voltunk!! Mire a magyar: - Na ezt vegyék jegyzõkönyvbe! ´ :kira :nyes ;) A tanitónéni kérdezi az iskolában a gyerekeket: - Mi az négy lába van, barna és az erdõben él? - Medve! - kiabálják a gyerekek. - Jó a gondolat, -mondja a tanitónéni- de lehetne õzike is! A tanítónéni folytatja: - Mi az, zöld, fûben van és ugrik? - Béka! -kiabálják a gyerekek. - Jó a gondolat, -mondja a tanítónéni- de lehetne szöcske is! Ekkor Pistike megkérdezi a tanítónénit: - Mi az, amit a tanítónéni a szájába vesz, akkor nagy és kemény, s mikor kiveszi, kicsi és puha? A tanítónéni hatalmas pofont kever le Pistikének, de az csak folytatja: - Jó a gondolat, de lehetne rágógumi is! :hehe :nyes :kira
opr 2005. november 8. 77 hozzászólás 3296.
Válasz Takeda üzenetére (#6839): aaaaaahh :D:D:D:D ez nagyn adja...
armithis 2005. november 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Takeda üzenetére (#6839): :D :D :DD
Takeda 2005. november 8. 35 hozzászólás 5077.
Miért nem ver faszt Pinokkió? Mert szálka megy a kezibe :)
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
PhArAo 2005. november 8. 2737 hozzászólás 85.
Válasz RaVE üzenetére (#6837): jó ez egyébként mostanság egyre jobb vicceket olvasok itt GooD JoB ^^ :kocc
RIP Ödi
Válasz opr üzenetére (#6836): biztos volt mar de leirom Doktor ur Doktor ur nagy problemam van. ! .-Mi az Mibe segithetek? Mindennap 7 kor szarok. .-Mi ebbe a baj? ez teljesen egeszseges. 8kor kellek... ;) :aha
opr 2005. november 7. 77 hozzászólás 3296.
Az orvos szomorúan állít be a betegéhez: - Van egy rossz és egy jó hírem. Melyikkel kezdjem? - A rosszal. - Véletlenül az egészséges lábát amputáltuk. - És mi a jó hír? - Gyógyul a rossz. :D:D:D
joeczar 2005. november 7. 1473 hozzászólás 224.
Az orvos a beteghez: -A gerincérõl készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de Photoshoppal kijavítottuk! Kedves Angyalka! Már harmadik éve tûzoltóautót kérek tóled. Kérlek, idén nagyon-nagyon szeretnék egyet! Szeretettel Józsi Kedves Józsi! Elmondom , hogy lesz. Amíg otthon alszotok, rátok gyújtom a házat. Annyi tûzoltóautód lesz, hogy azt sem tudod majd, hogy mit csinálj velük, oké? Az Angyal
United Universe Clan - Then & Now
Válasz armithis üzenetére (#6832): ismertem csak sas+veréb+nyuszikával:E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
PhArAo 2005. november 7. 2737 hozzászólás 85.
Válasz armithis üzenetére (#6832): :nyes :nyes :worship
RIP Ödi
armithis 2005. november 7. 5151 hozzászólás 21.
mai termes :D Nyuszika jo kedvel ugralgat az erdoben majd talalkozik a sassal aki épp egy szakadek melletti fa egyik agan ul :DDDDD - Szia a sas! Te mit csinalsz ott fennt a fan? - Lazulok... - Igen? És hogyan? - Tudod... Gondolok egyet levetem magam a szakadekba... tudodo zuhano repules és par meterrel a fold elott kieresztem a szarnyaimat es vissza ulok a fara. - Megmutatod? - Na... Leveti magat a sas, zuhan, zuhan majd kiereszti szarnyait es vissza repul a fara. - Fuu ez nagyon laza volt, na majd holnap jovok es lazulok vleed en is ok? - Rendben... Másnap nyuszika ahogy igerte talalkozik a sassal. - Szia sas! Lazulunk egyutt? - Höö... Ja... Levetik egyszerre magukat. Mar csak par meter majd a sas mondja a nyuszikanak. - Na... Most tard ki a szarnyaid es kapd fel magad! - De nekem nincsenek szarnyaim. - De Lazaaa.... :DDD
armithis 2005. november 6. 5151 hozzászólás 21.
Pistike meg sohasem latott cirkuszt de pont szerencsejere 4 napra jon a vandorcirkusz. Elhatarozza hogy kimegy es megnezi elso napot elso nap oda megy hozza a bohoc es kerdezi: Szia pistike, Ismered Ferit? erre pistike - Milyen ferit? bohoc: Hat aki a faszat a szadhoz veri! Kész, mindenki pistiken rohog, es erre morcosan hazamegy. Masnap elhatarozza, hogy megint kilatogat de most nem erdekli a bohoc. Ismet jon a bohoc es kerdezi. Szia pistike, Ismered Ferit? - Milyen ferit? - Hat aki a faszat a szadhoz veri! Ugyancsak mindenki pistiket rohogi, erre morcosan megint haza siet. Harmadnap tényleg elhatarozza, hogy figyelmen kivul hagyja a bohocot. ... :D jön. Szia pistike, Ismered Ferit? - Milyen ferit? - Hat aki a faszat a szadhoz veri! Megint hazasiet morcosan, de elhatarozza, hogy utolso nap magaval hivja a a Nagy ferit! Nagy ferirol mindenki tudja hogy õ az egyetlen aki minden szoviccre reagalni tud ugy, hogy zavarba hozza illetot. Eljon a negyedik nap Pistike es Ferivel megy a cirkuszba. A bohoc ugyancsak pistikehez lep. Es kerdezi Szia pistike, Ismered Ferit? - Milyen ferit? - Hat aki a faszat a szadhoz veri! Pistike szol ferinek hogy mondjon vlaamit... Feri, sohajt egyet, majd felall, vesz egy mely lelegzetet es azt mondja: :D :D Te bohoc! a kurva anyad! ... bocs de en kesz lettem... :)
Válasz armithis üzenetére (#6828): Na ez az a kategóra hogy nem tudom sírjak vagy nevessek rajta. De mivel tudom hogy te írtad armithis ezért nevetek :pussz
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
RaVE 2005. november 6. 3931 hozzászólás 39.
Válasz armithis üzenetére (#6828): Tancproba.... tenyleg jo vicc volt :kira ;) :E
na ma tancproban kaptam a pofamba! :) gyorsan a rovidet amig leirom a hosszut :D :D Miert nem tud Sanyika biciklizni? ??? Mert halva szuletett! (enyhe morbid kategori :D)
Antares 2005. november 6. 4109 hozzászólás 35.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6825): ucsó: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6825): uccso én viccem még 65287462387423 hozzaszolassal ezelott irtam :D de megerintetted a szivem, ezert orok halam :D
Arminak :pussz Nem Jackie Chan hanem Kabát Chan Ki a fák királya? Fucking a cigány megy az utcán. vagányul jön a skinhead. beszól a cigány -mire vágsz fel skinhead??? -ilyen pici darabokra!!! Melyik az a nõ aki mindig tudja holl a férje? Az özvegy. - Kicsi és azt mondja müz-müz? - ... - Méhecske rükvercben Mi az? Kicsi, zöld és berreg? Veréb, zöldkabátban, gépfegyverrel.. Mit mondd Batman Robinnak mielõtt beszállnak a Batmobilba? Gyere Robin, szálljunk be a Batmobilba
aaaa :D
PhArAo 2005. november 5. 2737 hozzászólás 85.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6821): LOL :D:D:D
RIP Ödi
Antares 2005. november 5. 4109 hozzászólás 35.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6821): delol :nyes
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...