Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

opr 2005. november 4. 77 hozzászólás 3311.
Válasz RaVE üzenetére (#6810): ez k**va jó!!!!!4négy :D:D:D:D:D
armithis 2005. november 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#6810): ezt meg nem lattam :DDD kiraly csak ezt a fasza linkek topikba.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
PhArAo 2005. november 4. 2737 hozzászólás 85.
Válasz RaVE üzenetére (#6810): dfsdfdsg. :[
RIP Ödi
armithis 2005. november 4. 5151 hozzászólás 21.
sajnos az ilyen parbeszedeket nem nagyon szoktam komolyan venni, hogy ez ugy zajlott le ahogyan annak kellett. Bár a csaj eleg naivan csinalta azt amit a fiu kert, én ezen cska rohogtem volna és a fiu sem pszihopata csak szorakozott egy lannyal neten keresztul ahogyan azt sokan csinaltak meg. Olvastam mar ilyet es ettol durvabbat, nem nagy szam nem rohogok rajta de nem is esek ketsebe, hogy mik vannak egyszeruen tovabb megyek a dolgon es kesz.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
RaVE 2005. november 4. 3931 hozzászólás 39.
Buggos a linkeles... [url=http://www.sheendigital.com/alba/]Uj chat logg[/url] Talaltam meg egyet :D :kira ;) :nyes ajanlom mindenkinek.... :worship
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
opr 2005. november 4. 77 hozzászólás 3311.
Szenvedélybetegség - BÉLA!! Már megint a gép elõtt ülsz! Ez már szenvedélybetegség! - Jaj, szívem! Már megint frame-ket látsz. Old, de jó :D : Usa-ban Az USA-beli propagációs útja során George W. Bush elnök meglátogatott egy iskolát és a diákoknak bemutatta a politikáját. A beszéde végén a gyerekek feltehetnek kérdéseket azzal kapcsolatban, ami nem volt világos. Elõször a Kis Bob kérdez: Elnök úr van 3 kérdésem: 1. Hogyan tudta megnyerni a választásokat, annak ellenére, hogy a szavazatszámlálásnál elvesztette? 2. Miért akarja Irakot ok nélkül megtámadni? 3. Nem gondolja, hogy a bomba ledobása Hirosimára volt a legnagyobb terrorista támadás az emberiség történetében? Ebben a pillanatban kicsengetnek és a gyerekek kirohannak az osztályból. A szünet után Bush elnök ismét biztatja a gyerekeket a kérdések feltevésére. Most a kis Joey jelentkezik: Elnök úr 5 kérdésem van: 1. Hogyan tudta megnyerni a választásokat, annak ellenére, hogy a szavazatszámlálásnál elvesztette? 2. Miért akarja Irakot ok nélkül megtámadni? 3. Nem gondolja, hogy a bomba ledobása Hirosimára volt a legnagyobb terorista támadás az emberiség történetében? 4. Ma miért csöngettek ki 20 perccel hamarabb? 5. Hol van Bob? És egyet arminak és t.sainak :D: Orvosnál - Doktor úr, valami nagyon ketyeg idebent, mióta bevettem az új altatót, amit ajánlott. - És hogy vette be? - Ahogy mondta, lefekvés elõtt egy órával. :D:D:D:D
Antares 2005. november 4. 4109 hozzászólás 35.
chat.hu rulez, sok idiota 0iq-s nyuszilány17 meg stb. azoknak akármit beadhatsz :D elhiszik
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
PhArAo 2005. november 4. 2737 hozzászólás 85.
HARRRRRR!
RIP Ödi
koldi 2005. november 4. 10 hozzászólás 8875.
pppffffffffff. Ez nagyon kemény. Ezt most nehéz lesz lekörözni sima mezei viccekkel. :D
Pénz, Pénz, P**a, Ez az elét regulája!!!
triAz_ 2005. november 4. 1069 hozzászólás 327.
:gg
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
Reaper 2005. november 4. 259 hozzászólás 1431.
Válasz RaVE üzenetére (#6795): Ehhe. :D HARRRR :E
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Ferris 2005. november 3. 509 hozzászólás 768.
Válasz RaVE üzenetére (#6795): azért lenne egy-két keresetlen szavam az ilyenekhez!!! (mármint a csajnak :hehe :hehe :hehe)
I'm tired, so don't make me insane...
Ezekiell 2005. november 3. 2392 hozzászólás 108.
Ez de geci nagy :D:D:D ÁÁÁÁÁÁ nem vagy normális/illetve ez a párbeszéd nem normális. :D HARRRRRRR :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Woodoo 2005. november 3. 2351 hozzászólás 111.
Válasz RaVE üzenetére (#6794): az eddigi legjobb kommented :kira :aha
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
Smoke 2005. november 3. 1085 hozzászólás 322.
Válasz RaVE üzenetére (#6795): old, de jó van egy másik is amikor beadja egy srác, hogy õ csaj és szexeljenek cseten aztán a végén meg benyögi, hogy õ fiú és csak szivatta az se semmi :)
Reality is a Lie...
Darki 2005. november 3. 107 hozzászólás 2718.
Válasz RaVE üzenetére (#6795): ez nagyonállat kurvajóó aztarohadteget :hehe RaVE ezentúl minden hónapba kapsz 1 ötöst! beszarááásss :aha [szerk: mass smiley]
Everybody is lying.
Bludger 2005. november 3. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RaVE üzenetére (#6795): bazz :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
miso90 2005. november 3. 4106 hozzászólás 36.
ezt lementem :D
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
Válasz RaVE üzenetére (#6795): atya ur isten :DDDDDDD
RaVE 2005. november 3. 3931 hozzászólás 39.
2003. április 10., csütörtök Ezt Interlude küldte be a 'somethingawful' forumra, gondoltam, ezt még több embernek látnia kell. Ez a párbeszéd valós, tényleg megtörtént. AOL Instant Messenger alatt folyt le. Csak a neveket változtattuk meg, hogy megvédjük starcrftmaniac-ot és PunkgirlAngl-t, úgy értem, az ártatlanokat. Lány: Szia Fiú: helló Fiú: ki vagy? Lány: csak egy valaki? Fiú: Valaki, akit ismerek? Lány: nem Fiú: Akkor mi a fenéért zavarsz engem? Lány: hát, akkor bocccccsi Lány: csak csetelni akartam veled Fiú: miért? Lány: mind1, egy seggfej vagy Fiú: Hé, várj egy percet Lány: igen? Fiú: nézd sajnálom. Csak 1 kicsit paranoiás vagyok Lány: paranoiás? Fiú: igen Lány: mitõl? Lány: tõlem? Fiú: Nem. Bújkálok. Lány: LOL Fiú: Kurvára ne nevessél rajtam! Fiú: Ez a szarság komoly! Lány: Mi elõl bújkálsz? Fiú: A zsaruk elõl. Lány: ne akarjá már átbaszni Fiú: Komolyan mondtam. Lány: Nem teljesen értem Fiú: Üldöznek a zsaruk. Lány: Miért? Fiú: Köröznek három államban. Lány: Miért??? Fiú: Ez egy kissé zavarbaejtõ. Fiú: Megerõszakoltam egy pulykát. Fiú: Halló? Lány: Te beteg vagy, baszd meg. Fiú: Küldd el nekem a képed. Lány: miért? Fiú: hogy tudjam, hogy nem közülük való vagy. Lány: Mik közül? Fiú: Zsaruk. Lány: nem vagyok zsaru, mondtam már Fiú: Akkor küldd el a képed. Lány: várj Fiú: Siess. Fiú: Ott vagy még? Fiú: baszd meg, zsaru! Lány: hé, bocsi Lány: valamit meg kellett csinálni az anyámnak Fiú: Azt hittem, a képed keresed, h elküldhesd nekem. Fiú: Miközben valójában a hatóságokat értesítetted. Fiú: Vagy nem!? Lány: nem errõl van szó Fiú: Akkor meg? Lány: nem akarom átküldeni a képem, mert nem vagyok valami csinos Fiú: A legtöbb zsaru nem Lány: NEM VOKIBASZOTT ZSARU, TE FASZFEJ! Fiú: Akkor küldd el a képed. Lány: jó. Mi az e-mail címed? Fiú: Csak küldd át itt. Lány: rendben *KÉP* Lány: Megkaptad? Fiú: Várj. Épp nézem. Lány: Ez a kép májusban készült rólam Lány: Azóta könnyebb vagyok pár kilóval Fiú: Reméltem is Lány: mivan?!? Lány: ez megsértette az érzéseimet Fiú: Valóban? Lány: Igen. Nem sokkal vagyok kisebb, mint akkor voltam. Fiú: Attól jobban éreznéd magad, ha én is átküldeném a képem? Lány: igen Fiú: Okés, hadd keressem meg. Lány: kks Fiú: Tessék, itt is van. *KÉP* Lány: ez nem te vagy. Fiú: Dögöljek meg, ha nem én vagyok! Lány: Te nem így nézel ki. Fiú: Ezt meg honnan a picsából tudod? Lány: mer a profilodban más kép van. Fiú: A profil kép hamis. Fiú: A zsaruk elõl bújkálok vele. Lány: Úgy nézel ki, mint a Farm Fresh fickó lol Fiú: Hát, te meg úgy, mint aki MEGETTE a Farm Fresh fickót.... Fiú: Nem is beszélve a zöldségekrõl. Lány: Baszódj meg Fiú: Terveztem, míg meg nem láttam a képed Fiú: Most egy hétig nem fog felállni a faszom. Lány: Nem kellett volna elküldenem azt a képet. Lány: Eddigis csak oltottál miatta. Lány: Megbántottál. Fiú: És a Farm Fresh fickónak nevezni engem nem bántó? Lány: Azt hittem, csak átbaszol azzal a képpel! Fiú: Miért tettem volna? Lány: Nem tudom elhinni, hogy a zsaruk üldöznek Fiú: Nem tudom elhinni, hogy a Télapó hagyja, hogy az ölébe ülj.. Lány: BAZD MEG!!! Fiú: Mindkét lábát eltörnéd. Lány: Egy KIBASzott seggfej vagy. Lány: Egész életemben csúfoltak a súlyom miatt Lány: és te is csak nevetsz rajtam, pedig nem is ismersz Fiú: Ok. Sajnálom. Lány: Nem, valójában nem Fiú: Igazad van. Tényleg nem. Fiú: HAARRRRR! Lány: Végeztem veled Fiú: Beng. Sajnálom. Lány: Tiltólistára teszlek Fiú: Várj 1 pillanatot Fiú: Rosszul indítottunk. Fiú: Akarod elölrõl kezdeni? Lány: Nem Fiú: Kinyalom a puncidat Lány: Micsinálsz? Fiú: Hallottad. Fiú: Azt mondtam, kinyalom a puncidat. Lány: Aszittem azt mondtad, h nem tudod felállítani, most, h láttad a képem Fiú: Fel kell neki állnia, h kinyaljam a pinádat? Lány: Szeretném látni azt a férfit akit felizgat, ha kinyalhat Fiú: Hát, én más vagyok, mint a többi férfi. Fiú: Engem más izgat fel. Lány: Például mi? Fiú: Tényleg tudni akarod? Lány: Nem tudom Fiú: Igennel vagy nemmel kell felelned. Lány: Félek megtenni Fiú: Miért? Lány: mer Fiú: mer miért? Lány: lássuk csak Lány: azt mondtad, pulykákkal csináltad. Dagadtnak neveztél. aztán meg ki akarsz nyalni Lány: ez neked nem tûnik furcsának? Fiú: Neeem Lány: hát nejem az Fiú: Remek. Nem teszem meg, ha te nem akarod Lány: Nem azt mondtam Fiú: Ezt vehetem igennek? Lány: Gondolom. Fiú: Ok. Akkor egy kicsit segítened kell, hogy felizguljak. Fiú: Szeretnél segíteni? Lány: Mit kéne tennem? Fiú: Úgy kell beszélned, mint egy kalóznak. Lány: ??? Fiú: Amikor elkezdek puhulni... mondd azt, h "HARRRR!!!" Fiú: ok? Fiú: Halló? Lány: Ezt nem gondolhatod komolyan Fiú: Pedig dehogyne,! Fiú: Ez az én fantáziám. Lány: ez aberráció Fiú: Akarod vagy nem? Lány: Igen, akarom. Fiú: Akkor megteszed? Lány: hogyne Fiú: Ok. Kezdjük. Fiú: Finoman lehúzom a bugyid, és elkezdem masszírozni a combod. Fiú: Kezd felizgatni téged, ahogy a nyelvem a felszínén siklik Fiú: Óvatosan elkezdem a nedves puncid nyalogatni. Fiú: Fel és le mozgatom a nyelvem a sima pinádon. Lány: mmmm ezaz Fiú: ó-óh ...kezdek puhulni. Lány: Har Fiú: Ennél jobban kell csinálnod! Fiú: A képed télleg randa volt. Lány: HARRRRRRRRRRRR Fiú: Áhhhh. Sokkal jobb. Érezm, minden mozdulattól egyre nedvesebb lesz a puncid. Fiú: Óvatosan bekapom a csiklód, és ki-be mozgatom a számmal. Fiú: A testnedveid az állkapcsomon folynak le, és az illatod eljut az orromig. Fiú: Úgy érzem, teljesen lefegyverez a nõiességed. Lány: mmmmmm jó vagy Fiú: Érzem, a combod egyre jobban megfeszül, ahogy egyre erõsebben szopom Fiú: kezdek puhulni Lány: HARRRRRRR Fiú: Mmmm, megragadom azt a terebélyes segged a kezeimmel. Fiú: Elõre-hátra kezdesz hintázni. Fiú: kezdek puhulni Lány: ez hülyeség Fiú: ...még mindig Fiú: Csináld! Lány: HARRRRRRRRRRRRR Fiú: Átfordítalak, hogy kinyaljam a segglyukad. Fiú: Szétfeszítem azt az anyahajót, amit a seggednek hívsz. Fiú: Látom, amint kakadarabok csüngenek a szûrös segglyukadon. Lány: MI A FASZ?!?!? Fiú: Gusztustalanul bûzlenek. Lány: ISTENEM!! HAGYD ABBA!!! Fiú: Kezd elegem lenni a ronda seggedbõl Fiú: Leszakítom a falábad. Fiú: És felnyomom a seggedbe. Lány: EGY KIBASZOTT PSZICHOPATA VAGY!! Fiú: Aztán forró karamellát öntök a fejedre. Fiú: És kibaszott almás cukorkává változtatlak... Fiú: Majd arcon rúglaj! Lány: BASZD MEG SEGGFEJ!! Fiú: A celluloid az arcodról nekiütõdik a kabin falának... Fiú: A papagájod elrepül. Fiú: ...megint kezdek puhulni. Fiú: Halló? Fiú: Mondd ki! Fiú: HAARRRRRR!!!!!!!!!! beküldte: Wangzang 21:34-kor /fordította: KGB/ ;) AAAA HAAAAAAARRRRRRRR
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Válasz balu üzenetére (#6790): :hehe jok :)
Antares 2005. november 3. 4109 hozzászólás 35.
Válasz balu üzenetére (#6790): buszsofõr mottó rulez ^^
Bludger 2005. november 3. 2524 hozzászólás 97.
Válasz balu üzenetére (#6790): ez tetszik :D:D:D:D
triAz_ 2005. november 3. 1069 hozzászólás 327.
" Bonyolult állat a tehén, de én megfejtem....! " x|
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
balu 2005. november 3. 4397 hozzászólás 31.
Mit kell vinni egy tobb napos erdei satorozashoz? Dr. Bodzairto Kelemen haromcsillagos honalj-szortelenito professzor tanacsai a termeszetben satorozoknak arrol, hogy milyen alapveto eszkozoket erdemes magunkkal cipelni az erdei satorozashoz. - Legalabb 20 negyzetmeter erdot, hatha a borospincek mellett, ahova keszulunk, nem lesznek fak. - Egy nagyobb meretu ujsagot takarozni, esetleg halozsakot, igenyesebbeknek satrat. - 5 uveg palinkat a hideg ellen. - Egy lada sort a szunyogok ellen. Igaz, ha megisszuk, ugy is csipni fognak, csak akkor mar nem szamit. - Egy vadaszpuskat az olyan kozveszelyes vadista satorozok ellen, mint amilyenek mi is vagyunk. - Egy guminot a magany ellen - igenyesebbek vihetik a baratnojuket vagy feleseguket is. - Egy nagy zacskot, amibe lehet hanyni - es ha megtelt, akkor kisparnanak is hasznalhato. Olcso, praktikus, tobbfunkcios, kornyezetbarat! - Terkepet es iranytut, hogy odatalaljunk a borospincekhez. Utana elcserelhetjuk oket egy pohar borra. - Egy gumicsizmát, hogy a satorozas alatt belolunk kikivankozott folyekony vagy pepes halmazállapotú anyagokon at tudjunk jutni anelkul, hogy terdig merulnenk benne. - Egy 10 literes demizsont, amibe tudunk bort vinni hazafele, hogy izgalmasabb legyen az ut. - Es vegül nem art egy savallo anyagbol keszult dogcedula sem, amely megkonnyiti majd az azonositasunkat. Buszsofõr mottó: "Aki integet, az búcsúzkodik, aki fut, az sportol. Az utas az, aki vár a megállóban."
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Ezekiell 2005. november 3. 2392 hozzászólás 108.
Válasz Huan üzenetére (#6787): Viszont attól még kurva jó :D
Az élet értelme a halál... | A vita nemesít.. Végsõ esetben pedig ott a láncfûrész!
Huan 2005. november 3. 682 hozzászólás 546.
Válasz koldi üzenetére (#6787): old old old... több éves
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
koldi 2005. november 3. 10 hozzászólás 8875.
Alkoholizálás *** Enyhén spicces *** Tünetek: csillogó szemek, gyakori vigyor, néha váratlan kurjantás. Fogyasztás: 4-6 üveg sör, vagy ugyanennyi nagyfröccs. Pályagörbe: egyenes. *** Félspicces *** Tünetek: a szemek még jobban csillognak, heveny nótázási inger. A beszéd felgyorsul, minden tizedik szó után egy-egy elfolytott böffentés. Fogyasztás: 2 fél rum és 5 üveg sör. Pályagörbe: egyenes, itt-ott gyorsan korrigált oldalirányú billenés. *** Spicces *** Tünetek: a szemcsillogás marad, a vigyorgás konstans és infantilis jellegû, a beszéd érthetõsége csökken. Kezd megszûnni a zöngétlen mássalhangzók közötti különbség. Fogyasztás: 1 dl törköly és 6 üveg sör. Pályagörbe: kissé hiperbolikus, illemhelyre való távozás közben megkapaszkodás különbözõ tárgyakban, az egyik ilyen pl.: a pincérnõ bal melle. *** Kótyagos *** Tünetek: a szem fénye metgtörik, trágár kifejezések használata, minden böfögéssel kisért csuklás után fals éneklés. Bodri kutya bottal verésénél egy könnycsepp az arcon. Fogyasztás: sok sör. Pályagörbe: tört ívekkel tarkított parabola. *** Enyhén részeg *** Tünetek: az arc vonásai plasztikussá vállnak, a mimikai izmok nyers gumiszerûen funkcionálnak. A beszédben gargalizáláshoz hasonló szavak törnek fel. Indiszkrét vádaskodás a ló nemi szervének és a pincér végbelének feltételezett kapcsolatáról. A sótartó automatikus ellopása. Fogyasztás: 3 fél rum, 1 fél vodka, 4 üveg sör és 3 nagyfröccs. Pályagörbe: ilyet az ökör is csak vágtában vizel. *** Félrészeg *** Tünetek: a szem fénye teljesen megtört, a tekintet gyûrûzõ pocsolyához hasonlatos, a beszédben furcsa mondatok, látszólag érzelmes turkesztán pásztorbeszédrészletek keverednek. A vécében obszcén ódáknak a falra való írkálása reszketeg betûkkel, mint pl.:"Ha rövid a farkad közlebb kell állni, nem kell a wc-bõl balatont csinálni!" Fogyasztás: 2 deci rum, 8 üveg sör és 4 deci bor. Pályagörbe: átmegy térgörbébe, amely a lépcsõn való leguruláskor archimedesi spirálishoz hasonló. *** Részeg *** Tünetek: a szem csukva marad, csak akkor nyílik ki, amikor a lekókadó fej leborít 2 üveg sört. Halk sírdogálás, az arcon megjellennek az örökölt degenáráltság koravén ráncai. Az illemhelyre bezuhanás a csukott ajtón keresztül. Fogyasztás: 3 deci vodka, 10 üveg sör és 10 nagyfröccs. Pályagörbe: matamatikailag leírhatatlan, 4 d-s mozgás. Negyediknek bejön a delirium tremmens. *** Tökrészeg *** Tünetek: a szem szinte állandóan csukva, ha véletlenül nyitva is van, akkor is csak a fehérje látszik. Az érzékszervek teljesen ellazulnak, se kép, se hang, halk hörgés. Idõnként a bal orrjukon történõ hányás. Mint a zárójelentésben kiderül, a detoxikálóban a "Filmszakadás" címû film megtekintése. Fogyasztás: mint egy kozák lovas ezred nyert csata után, a lovakkal együtt. Pályagörbe: nincs, csak apró rezonatív helyzetváltoztatások csuklás közben.
armithis 2005. november 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz koldi üzenetére (#6784): lyuly :D
PhArAo 2005. november 3. 2737 hozzászólás 85.
Válasz armithis üzenetére (#6782): :nyes
RIP Ödi
koldi 2005. november 3. 10 hozzászólás 8875.
A koncentrációs táborban a parancsnok: - Hozzák ide a legkeményebb zsidót! A katonák elmennek, majd egy koszos, rongyos, öreg zsidóval térnek vissza. A parancsnok meg is jegyzi. - Ez a legkeményebb zsidó a táborban? - Ez, uram. - Mindegy, vigyék a kazánba! Mire a zsidó: - Már megint?
Bludger 2005. november 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6782): armi, pls :D
armithis 2005. november 2. 5151 hozzászólás 21.
matematika oran miert szakad be a mennyezet? ??? Mert tul nehez a feladat! :DDDDDDD
Válasz szabzero üzenetére (#6780): Ezt még régen én is hallotam, és +kérdeztem én is a tanárom, de kifogott rajtam... Aszonta hogy az embveri test még a jóval lassabb sebességet se bírja, szóval nem lenne ujjam felkapcsolni a lámpát... hát nem tudtam leálnmi vele vitatkozni... de ez is 1 +közelítés :vigyor
szabzero 2005. november 2. 1631 hozzászólás 198.
Válasz koldi üzenetére (#6770): ez a fénysebességes dolog jó bennem is felöttlött teljesen sajáát ötletre a kérdés, meg is kérdeztem a fizika tanáromat:P
dehogyis már nem is játszok
PhArAo 2005. november 2. 2737 hozzászólás 85.
Válasz RaVE üzenetére (#6778): ez a minimum. =)
RIP Ödi
RaVE 2005. november 2. 3931 hozzászólás 39.
Válasz Huan üzenetére (#6777): bocs majd evekre vissza elolvasom ha talalok valami jo viccet :nem
Huan 2005. november 2. 682 hozzászólás 546.
Válasz RaVE üzenetére (#6767): Old... Még én irtam be honapokkal ezelott... :boxer De mivel YO vicc :gg
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Antares 2005. november 1. 4109 hozzászólás 35.
Válasz RaVE üzenetére (#6773): :nyes
armithis 2005. november 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#6772): méghogy uzsonna mi? ^^
Bludger 2005. november 1. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RaVE üzenetére (#6773): ott Tibi bácsi elintézi...
RaVE 2005. november 1. 3931 hozzászólás 39.
Válasz koldi üzenetére (#6770): az olajosra ennyit reagalnek. Ha a BoCi csokiba BoCi tej van.... Akkor a Tibi csokiba... ? Egyetek Tibi csokit !!!! ^^
Smoke 2005. november 1. 1085 hozzászólás 322.
Egy-kettõ csak úgy: János bácsi ufót látott.Tolonganak a riporterek, szeretnék megtudni, hogy miként történt a dolog. Az öreg szabadkozik, hogy neki ugyan nincs szókincse, így nem tudja azt elmesélni. A riporterek azonban hajthatatlanok, csak nyaggatják, hogy akkor mondja el a saját szavaival. -Na jó. - kezd bele János bácsi. - Hááát, az úgy vót, hogy este szántok künn a barázdába. Qrva sötét vót! Egysze' csak:Húúúú!!! Mi a picsa? Oszt megin qrva sötét lett. Fut az arab a zsidó tank elõtt és idõnként hátrafordulva a géppisztolyából lövöldöz. A tank kergeti, de egyszer csak az arab megfordul és felteszi a kezét. A tank megáll és kinéz belõle egy zsidó katona: -Mi van arab, elfogyott a lõszer? -Igen. -És, veszel? - Pistike, mit csinálsz itt a mosdóban? - Beleesett a kardigánom a WC-be. - Csak nem akarod így felvenni? - Dehogy, csak a zsebében van az uzsonnám :hehe
Reality is a Lie...
Antares 2005. november 1. 4109 hozzászólás 35.
az uccsó a legjobb :E [quote=koldi írta(#6770)] - Ha egy jármü fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót? [/quote] ez viszont szar, hisz albert bácsi megmondta, h a fénysebesség minden inerciarendszerben ugyanolyan gyors....
koldi 2005. november 1. 10 hozzászólás 8875.
Melleslegen olvastam, lehet már volt fennt. Az élet nagy kérdései: - Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen szine lesz? - Hogy kerülnek a "fûre lépni tilos" táblák a gyepközepére? - Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betûtésztával készült leves? - Mit csinált az ember épp akkor, mikor felfedezte, hogy a tehenek tejet adnak? - Ha a kinaiak az esküvõ alatt rizst szórnak, akkor a mexikóiak kaktuszt dobálnak? - Miért olyan hosszú az a szó, hogy "megrövidebbítendõ"? - Hogyan vesszük észre, hogy a láthatatlan tinta kifogyott a tollból? - Míért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot? - Ha a nyúlláb szerencsét hoz, akkor a nyúlnak is szerencséje volt? - A vajaskenyér mindig a megkent oldalára esik, a macska mindig a talpára esik. Mi történik, ha a macska hátára vajat kenünk? - A Lipton dolgozói is tarthatnak kávészünetet? - Míért nem mennek össze a juhok esõben? - Ha ma nulla fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok lesz holnap? - Miért kell a koporsó fedelét odaszögezni? - Mit számolnak a bárányok, ha nem tudnak elaludni? - Az olivaolaj olivabogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Miböl készül a babyolaj? - Ha egy jármü fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót? - Ha az ember a majom továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok? - Ha egy taxis hátramenetben visz haza, akkor neki kell fizetnie? - Kapnak a súlyos égési sérülésben elhunytak kedvezményt a hamvasztásnál? És utoljára: Honnan tudja egy vak, hogy végzett a feneke kitörlésével?
Válasz RaVE üzenetére (#6767): gyáááááááá!!! :worship
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
armithis 2005. november 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#6767): bahh ez telleg :debil
Matekórán a tanárnõ kérdezi a diákokat: - Ha három veréb ül a fán, és egyet lelövünk, hány marad az ágon? Pistike jelentkezik: - Egy se, mert a többi elrepül. - Hát ez így matematikailag nem helyes, Pistike, de a logikádat értékelem. - Tanárnõ! Én is kérdezhetek valamit? - Igen. - Három nõ fagyit eszik az utcán. Az egyik harapja, a másik nyalja, a harmadik szopja. Melyik a férjes asszony? A tanárnõ gondolkodik. - Hát amelyik szopja. - Sajnos nem, hanem amelyiknek az ujján gyûrû van, de a logikáját értékelem. ^^ :debil
Egy öreg úr vacsorára hivatalos barátja otthonába. Teljesen lenyûgözi, ahogyan barátja ennyi év után is kedves becenevekkel illeti nejét: édesem, kedvesem, szerelmem, bogaram, virágom, stb. Már vagy 70 éve házasok de még mindig nagyon nagy szerelemnek tûnik a kapcsolatuk a kívülállók számára. Míg a feleség a konyhában sertepertél, az öregúr így fordul cimborájához: - Te, ez sodálatos, hogy ennyi év után is így becézgeted a nejedet. A barát kicsit szemlesütve: -Tudod, az az igazság, hogy tíz éve elfelejtettem a nevét...
DaveExecutor 2005. október 31. 634 hozzászólás 597.
Egy férfi kutyasétáltatás közben egy étterem elõtt megy el, ahonnan csábító illatok szállnak. A bejáratnál tábla: "állatot behozni tilos!". A férfi nem tud parancsolni korgó gyomrának, gondol egyet, felteszi a napszemüvegét, vaknak tettetve magát bevonul az étterembe a kutyával. A pincér azonnal otterem: - Elnézést, uram, de ide tilos kutyával bejönni! - Dehát én vak vagyok, és ez itt a vakvezetõ kutyám! - próbálkozik a vendég. - De uram, hiszen ez egy palotapincsi! - A fenébe, egy palotapincsit sóztak rám! Az ifjú indián harcos odamegy a törzsfõnökhöz: - Törzsfõnök, nem kéne átállni az amerikai nevek használatára? Mint pl. John vagy Smith? - Miért? Nem tetszik a feleségem Ezüst Hold neve? - De... de... - Hát a fiamé, Zord Bölényé? - De... de... - Na, akkor eredj Barna Szar, és gondold át újra.