Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

RaVE 2005. október 27. 3931 hozzászólás 39.
Atyaaaaaaaaaa uristeeeeeeeeen :DDD Toltsetek LEEE !!! [url=http://www.legalja.hu/_media.php?media=20050829_hore.mp3]MP3 OWNZ[/url] Jezussssooomm aaaaaaaaaaaaaa ;) :aha Edit: Meg mielott valaki kitalalna kijelentem hogy nem en beszelek:D
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Takeda 2005. október 27. 35 hozzászólás 5030.
Ez is igaz :D...már látom a terved,elõbb ismerjenek,aztán féljenek tõled :D
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
Cedric 2005. október 27. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Takeda üzenetére (#6711): de legalább ismernek :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Takeda 2005. október 27. 35 hozzászólás 5030.
Uraim!Egy kis figyelmet kérnék önöktõl. Gyalázat és poén is egyben.Nézem német bw oldalt,egyszer csak rábukkanok a hun v ger aktuális topicra(akit érdekel:http://broodwar.ingame.de/kommentare.php?newsid=241689).Leszólják szegény hazánkat,és cedric-et,de nagyon. idézek:"denke nen 5-0","Cedric und Nomac waren noch halbwegs stark, aber nun ist vorbei :-D "das 2on2 ist nen freewin. Die haben nichts mehr zu bieten im 2on2 ausser ace und cedric und die können nix".Akik nem tudnak friccül,azoknak it van:szerintem 5-0,2v2 freewin nekik,mer Cedric és Ace akik egyedül tudnak,de már õk is gyengék. lol :) Gyalázat uraim,gyalázat.Atomot a friccekre,éljen soká kicsiny hazánk!!!áááá,kell 1 :sor.Még lesz egy jogi órám,úgyhogy 2 kell. Dodie,jó volt a favicced :)
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
RaVE 2005. október 27. 3931 hozzászólás 39.
[url=http://img.tar.hu/scarabe/img/16650144.gif]:D ownz[/url]
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
armithis 2005. október 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Dodie üzenetére (#6708): ezt valamelyik irodalom oran mondta tanar be is akartam irni :d eleg nagy :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Dodie 2005. október 26. 23 hozzászólás 6141.
Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok a gyökér. /Dangerfield/ :)
armithis 2005. október 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6705): fkgdpofijhfdkhjs na ez fa volt :D gratz
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Q3Playa 2005. október 26. 123 hozzászólás 2485.
A macska makacs madár. Nem repül, csak ha belerúgok.
flame>game Mindenki akkor sértõdik meg a legjobban, ha nincs igaza.
Bludger 2005. október 26. 2524 hozzászólás 97.
egy nagyon fa: Aki másnak vermet ás, elfárad! :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
armithis 2005. október 25. 5151 hozzászólás 21.
ded urva :D
Bludger 2005. október 25. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Draco üzenetére (#6702): ez tényleg yoo :D
Draco 2005. október 25. 0 hozzászólás 34200.
Jah, még egyet elfelejtettem, de ez NAGYON fa: :E - Hogy hivják a nemdohányzó, és alkoholt sem fogyasztó húsárust? - ??? - Káros Szenvedélyektõl Hentes!
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Draco 2005. október 25. 0 hozzászólás 34200.
Íme néhány fa. címezve minden faimádónak :D -Miért nem lehet a járdán biciklizni? -???? -Mert nincs rajta pedál. -Mit csinál az UFO ha megszomjazik? -??? -Ürkutatás. -Mit mondasz a csatornának, ha megfogja a nyakadat? -Eresz csatorna!
Takeda 2005. október 25. 35 hozzászólás 5030.
"nincs feljegyzés" ez király finálé...poén :finom :finom :finom
Smoke 2005. október 24. 1085 hozzászólás 322.
Válasz opr üzenetére (#6698): én is csak azért emlékeztem, mert ilyen rohadt hosszú :)
Reality is a Lie...
opr 2005. október 24. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Smoke üzenetére (#6697): volt?! :confused mikor? Nem Mlékeztem rá :hey sry :|
nemcsak hosszú, de már volt is... és az elõzõ is :)
Reality is a Lie...
-Mit mondd CSubakka, mikor meglát egy piros biciklit? -UHhuÁÁááHuÁá! bazz!!! ez kurv@ jóóó!!! (tudom, hogy hosszú, de megéri elolvasni!!! télleg!-én nem tudtam csak szakaszokban olvasni, mert már fájt a hasam, nem láttam a könnyektõl, büfögnöm is kellet és közben röhögtem:D:D:D-) Sírva röhögõs!!! Egy tapasztalatlan, FRANK nevû curry-kóstoló feljegyzései, aki Ausztráliából tett látogatást Durban-ben, Dél-Afrikában: ''Nemrégiben abban a megtiszteltetésben részesültem, hogy bírónak választottak ki egy curry fõzõversenyen. Az eredeti bíró megbetegedett az utolsó pillanatban, én pedig pont ott álltam a bírói asztalnál, és a sörös sátor holléte felõl érdeklõdtem, mikor felkértek. A másik két bíró (két helybeli indiai) biztosított afelõl, hogy a curry egyáltalán nem lesz erõs,azonkívül ingyen sort kapok a kóstolgatás teljes idejére, tehát belementem.'' Íme az értékelõ lapok a versenyrõl: Curry # 1: Manoj Maniac Mobster-Monster Curry-je 1. BÍRÓ: Kicsit túl sok paradicsom. Nagyszerû zamat. 2. BÍRÓ: Kellemes, sima paradicsom íz. Nagyon enyhe. FRANK: Jesszusom, mi a pokol volt ez? Ezzel le lehetne szedni a megszáradt festéket az úttestrõl. Két sörbe került, hogy kioltsam a lángokat. Remélem, ez volt a legrosszabb. Ezek az indiai fickók õrültek. Curry # 2: Applesamy Utanegeto Curry-je 1. BÍRÓ: Füstös, enyhe sertés beütéssel. Gyengén csípõs Jalapeno íz. 2. BÍRÓ: Izgalmas sült rostélyos íz, több paprika kellene bele, hogy komolyan lehessen venni. FRANK: Gyermekektõl távol tartandó!! Nem vagyok benne biztos, hogy mit kellene éreznem a fajdalmon kívül. El kellett zavarnom két fickót, akik Heimlich-fogást akartak alkalmazni rajtam. Sürgõsen több sort kellett hozniuk, mikor meglátták az arcomon a grimaszt. Curry # 3: Farouk Híres Gyújtsd Fel Az Istállót curry-je 1. BÍRÓ: Kiváló tüzes curry! Nagyszerû zamat. Több bab kellene bele. 2. BÍRÓ: Bab nélküli curry, kissé sós, remekül használja a piros paprikát. FRANK: Hívjátok Lucas Heights-t, felfedeztem egy uránium szivárgást! Az orromban olyan érzésem van, mintha Domestost szipákoltam volna. Már mindenki tudja mi a dolga, hozzák a söröket, mielõtt meggyulladok. A pincer kislány hátbavágott, így most a gerincem a mellkasom elsõ részében van. Az ábrázatom kezd igen ramatyul kinézni a sok sör miatt. Curry # 4: Barbu Fekete Mágiája 1. BÍRÓ: Fekete bab curry gyakorlatilag bármi fûszer nélkül. Kiábrándító. 2. BÍRÓ: Enyhe hárs íz a fekete babhoz. Köretként használható halhoz vagy egyéb enyhe ételekhez, nem igazán lehet curry-nek nevezni. FRANK: Éreztem, hogy valami a nyelvemhez dörgölõzik, de az ízét nem éreztem. Lehetséges az ízlelõbimbókat kiégetni? Savathree, a pincér kislány mögöttem állt a friss sör-utánpótlással; az a 150 kilós lotyó egyre izgibbnek néz ki. Ez a nukleáris hulladék, amit eszem, szintén. Nem lehet, hogy a curry fokozza a nemi vágyat? Curry # 5: Laveshnee Legális Ajak-Eltávolítója 1. BÍRÓ: Húsos, erõs curry. A frissen õrölt Cayenne bors tökéletes ízt ad. Igazán nagyszerû. 2. BÍRÓ: Curry aprított sztékkel. Több paradicsomot még elbírna. El kell ismerni, a cayenne bors igen erõs benyomást tesz. FRANK: A füleim csengenek, a homlokomon izzadtság folyik, és a szemeimmel már nem tudok fókuszálni. Elfingottam magam, négy ember mögöttem kórházi kezelésre szorul. A versenyzõ megsértõdött, mikor megmondtam neki, hogy a curry-je következtében agykárosodást szenvedtem. Savathree megmentette a nyelvemet a vérzéstõl azzal, hogy egy kancsóból sört öntött közvetlenül a nyelvemre. Azon gondolkozom, vajon le fogom-e égetni az ajkaimat. Nagyon idegesít, hogy a másik két bíró folyton megkér, fejezzem be a sikoltozást. Curry # 6: Vera Világi Vegetáriánus Variációja 1. BÍRÓ: Híg de mégis erõs vegetáriánus curry. Jól eltalált egyensúly a különféle erõs paprikák között. 2. BÍRÓ: Az eddigi legjobb. Agresszívan használ erõspaprikát, hagymát és fokhagymát. Igazán remek. FRANK: A beleim immár egyenes csövek gáz állapotú, kénes lánggal megtöltve. Összesz.rtam magam mikor fingottam, és attól félek, hamarosan átégeti a széket. Úgy tûnik, senki nem tud megmaradni mögöttem, kivéve azt a Savathree lotyót, azt hiszem perverzebb, mint gondoltam. Már nem érzem az ajkaimat. Kéne egy nagy fagyi, hogy kitörölhessem a seggem vele. Curry # 7: Sugash Sikító Szenzáció Curry-je 1. BÍRÓ: Közepes curry, túl sok konzerv-paprikát használ. 2. BÍRÓ: Hát, hát. Olyan az íze, mintha gyakorlatilag az utolsó pillanatban beledobtak volna egy konzervnyi paprikát. Meg kell jegyezzem, aggályaim vannak a 3-as számú bíróval kapcsolatban. Úgy tûnik egy kissé csalódott, mivel folyamatosan durván káromkodik. FRANK: Valaki tehetne egy gránátot a számba, kihúzhatná a biztosítótût, és én az égvilágon semmit sem éreznék. Az egyik szememre megvakultam, és a külvilágnak olyan hangja van, mintha minden rohanó vízbõl állna. Az ingemet teljesen beborítja a curry, ami észrevétlenül kicsusszant a szám szélén. A gatyám tele van láva-szerû sz.rral, így legalább passzol az ingemhez. Legalább majd a boncolás során tudni fogják, mi okozta a halálomat. Úgy döntöttem, abbahagyom a lélegzést, mivel túl fájdalmas. Francba vele, oxigénhez úgysem jutok. Ha levegõre lesz szükségem, majd szippantok a hasamon levõ 10 centis lyukon keresztül. Curry # 8: Hansraj Hegyi Szent Curry-je 1. BÍRÓ: Tökéletes befejezés, ez egy jó ízû curry, mindenki számára biztonságos, nem túl erõs, de pont elég fûszeres ahhoz, hogy észrevétesse magát. 2. BÍRÓ: Ez az utolsó darab egy jó, kiegyensúlyozott curry, nem túl erõs és nem is túl enyhe. Sajnálattal láttam, hogy nagy része kárba veszett, mikor a 3-as számú bíró elájult, leesett a székrõl, és magára rántotta a currys tálat. Nem biztos, hogy túléli. Szegény Ausztrál, kíváncsi lennék, mit szólt volna egy igazán csípõs curryhez? FRANK: Nincs feljegyzés.
Télen, miután már 2 hete havazott Seattle-ben, egy férfi vakációzni indult Miami Beach-be. Felesége éppen üzleti úton volt Minneapolisban, ezért úgy beszélték meg, hogy a fürdohelyen találkoznak. A férfi remek idõtöltésre és kellemes idõjárásra számított, ám kavarodás támadt a repülõtéren a bejelentkezõ kapunál, és a férfi - hiába reklamált - csak egy késõbb induló repülõre szállhatott fel. Miután másnap végre megérkezett a szállodába, érzékelte, hogy hõhullám árasztotta el Miamit, igen fullasztó volt a hõség Seattle hûvös idõjárásához képest. A portás egy üzenetet adott át neki, miszerint felesége a terv szerint érkezik. A férfi már alig várta, hogy lehûtse magát a medencében, de elõtte még gyorsan írt egy villámpostalevelet a feleségének. Sietségében rossz címet adott meg. Így üzenete egy idõs lelkész feleségéhez jutott el, akinek férje épp az elõzõ napon hunyt el. Miután a szomorú özvegy kinyitotta a levelet, holtan esett össze. Odasieto családtagjai a monitoron a következõ üzenetet olvasták: Kedves feleségem, Mint ahogy tudod, tegnap elindultam. Csak most jelentkeztem be. Támadt egy kis kavarodás a kapunál. A reklamációmat elutasították. Megkaptam holnapi érkezésedrol a megerõsítést. Szeretõ férjed. U.I.: A dolgok nem úgy mennek, ahogy gondoltuk. Meg fogsz > lepõdni, hogy itt lenn mekkora a hõség! :D:D:D:D
armithis 2005. október 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#6693): :D
Válasz armithis üzenetére (#6692): erre csak egy válasz van: Mi a különbség egy kacsa közt? Mindkét szárnya egyforma, de fõleg a bal :ravasz (tudom, hogy volt már de nem zavar :))
Reality is a Lie...
armithis 2005. október 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#6679): :DDDDDDDDDDD voooaa kosztonom :D Mi a kulonbseg es a krokodil? ??? Hoszabb, mint Zold
Antares 2005. október 24. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Takeda üzenetére (#6688): keke :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Cedric 2005. október 24. 8720 hozzászólás 5.
-Mért nem veszik fel a katicát az egyetemre? -Hülye vagy? hét ponttal? :D
Cedric 2005. október 24. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Lord_G üzenetére (#6686): érdekes mondat :)
Takeda 2005. október 24. 35 hozzászólás 5030.
Az öreg székelyhez ellátogat a Duna tv,hogy riportot csináljon vele. -Áron bátyám,mondja el 1 napját. -Hát édes fiam,reggel felkelek,megiszok 3-4 pálinkát... -na de bátyám,ezt így nem lehet,mondja inkább,hogy könyvet olvas. -Jól van fiam.Tehát felkelek reggel,elolvasok 4-5 könyvet,aztán addig dolgozok kinn a szántón,amíg olyannyira megnõ a tudásszomjam,hogy 5-6 könyvet ismét el kell olvasnom.Bele is szédülök a sok olvasásba és ezért lefekszek,pihenek egyet.mikor felébredek megeszek 1 jó nagy darab csülköt 1 kiló kenyérrel.Ebéd után elmegyek a könyvtárba,a Pista már rendszerint ott vár.Együtt elolvasunk vagy 12 könyvecskét,egészen addig,amíg a könyvtár be nem zár.Utána meg átmegyünk a Józsihoz,mert neki meg nyomdája van. A Mikulás annak rendje és módja szerint elmegy az etiópokhoz.A gyerekek nagyon örülnek neki. -Mikulás,Mikulás,de jó,hogy jöttél,már 3 hete nem eszünk rendesen. mire a Mikulás:-Ja,ha nem esztekrendesen,akkor csoki sincs! a gróf hosszú útról érkezik haza.Megkérdi az elébe érkezõ szolgát: -Aztán hogy mentek itthon a dolgok,Miksa? -Hát,méltóságos úr,semmi különös,csak megdöglött a Lord. -A keservit,a legkedvesebb ebem!De hát hogyan? -Túl sokat evett a sült lóhúsból.. -Hogy jutott sült lóhúshoz??? -Hát...amikor leégett az istálló. -Leégett az istálló? -Igen,mert oda is átterjedt a tûz a kastélyról. -a tûz a kastélyról?Hogy történt ez a katasztrófa? -Csak úgy,hogy a méltóságos úrédesanyjának a ravataláról leborultt a gyertya... -anyám meghalt?Mikor?hogyan?? -Akkor ütötte meg a guta,isten nyugosztalja,amikor az Ön kedves hitvese megszökött a titkárral... :kira
sabre_wolf 2005. október 24. 891 hozzászólás 418.
Két meleg veszekszik: -Anyád -Tiéd -Kabbe -Mi van már békülünk???
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
Lord_G 2005. október 24. 599 hozzászólás 648.
Is are newsgroup activity logged with are passport? Ezen gyöngyszemet egy levelezési listán lõttük kollégámmal. Aki beküldi a helyes megfejtést kap egy kandírózott marha mellbimbót!
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
BuLL 2005. október 23. 316 hozzászólás 1201.
Kockavicc: -Kölcsönadnál 1000 Ft-ot? -Adok 1024-et hogy kerek legyen. ;) :D
Bludger 2005. október 23. 2524 hozzászólás 97.
Válasz sweeping üzenetére (#6683): neeeeeeeeeeeeeee :D
Revolution 2005. október 23. 971 hozzászólás 374.
A bika legel a réten, egyszercsak elkezd felé közeledni egy fehér kis pont, majd láccik h ez a nyuszika. Megszolal: - Hébika, ájjá mán el az utamból jól mert megápolom a burádat! A bika oda se figyelés tovább legel - Bika, nehuzzá fel, mert ha nem állsz el az utamból, felruglak müholdnak. A bika megfordul, és egy jó nagyot szarik a nyuszira és odébbáll. Mire a nyuszi: - Mivan bika, beszartál? ^^
Nem az számít ki honnan jött, hanem az, hogy hová tart.
Válasz RaVE üzenetére (#6677): jó-jó, de mostmár minden oldalon kell ez? te vagy a 4. aki belikneki ezt mostanában...
opr 2005. október 22. 77 hozzászólás 3311.
Válasz SiTe üzenetére (#6680): jó az avatarod!!! (sry az offért, ez most kitört:) )
SiTe 2005. október 22. 505 hozzászólás 774.
Válasz RaVE üzenetére (#6673): Válasz RaVE üzenetére (#6673): Fasza linkek topic? :ehh
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Smoke 2005. október 22. 1085 hozzászólás 322.
Egyet arminak: - Zöld, szõrõs és nagyon elõkelõ mi az? - ? - Nemespenész :hehe
Reality is a Lie...
Smoke 2005. október 22. 1085 hozzászólás 322.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6676): :hehe :kira Válasz RaVE üzenetére (#6677): hát sztem az amcsiknak nagyon rossz a humoruk ha ezt tartják a legviccesebbnek vagy a többi video volt nagyon rossz :hehe
Reality is a Lie...
RaVE 2005. október 21. 3931 hozzászólás 39.
Jo akkor potlom egy nagyon jo Videoval. Bemutataskent annyi, hogy az amerikai oldal legpoenosabb videoja listat vezeti 2x annyi szavazattal. Kiskoruak ne toltsek le mert egy olyna forgatason keszult HATALMAS nagy BAKI :D [url=http://www.perfectgonzo.com/images/temp/heels.wmv]Erdemese VEGIGnezni[/url]
DaveExecutor 2005. október 21. 634 hozzászólás 597.
Közös konferenciára utazik vonattal 10 jogász és 10 mérnök. Dacára a mélyen gyökerezõ, antagonisztikus ellentétnek, beszélgetni kezdenek, és kiderül, hogy mind a tíz jogász megvette a teljesárú menetjegyét, a mérnökök összesen csak egy jegyet vásároltak. Izgulnak hát a jogászok, tenyerüket dörzsölgetve várják, hogy a mérnökök jól lebukjanak. Amikor jön a kalauz a mérnökök berohannak a WC-be. A kaller odaér és dörömböl: "A jegyét, legyen szíves!", mire a mérnökök az ajtó alatt kidugják az egy szem jegyet. A kaller bekiált nekik: "Köszönöm, további jó... utat!" Égnek a jogászok, elhatározzák, hogy majd visszafelé õk is okosak és trükkösek lesznek. Visszaúton úgy tesznek, mint a mérnökök odafelé, viszont a mérnökök most egy jegyet sem vesznek. Ezt a jogászok végképp nem értették, és már elõre várták a mérnökök tuti lebukását. Jön a kalauz a kocsi végében, ezért elindul a rohanás. Jogászok az egyik WC-be, mérnökök a másikba. Nyomorog mindenki, mikor az egyik mérnök odaoson a jogászok WC-jéhez, majd bekopog: "A jegyét, legyen szíves..."
Válasz RaVE üzenetére (#6673): Így már nem is érdekes, mikor az aknákon pattant tovább a fél pingvin sokkal jobb volt... Legalább a neten ne aggódjunk a fajokért, még 1 pingvint se verhetek szét, szégyen... Válasz armithis üzenetére (#6672): passz, áltaálában jól +értem a vicceket, elég hamar folfogok, de ezen gondolkozhatok naphosszat akkor se értem...
Smoke 2005. október 21. 1085 hozzászólás 322.
Válasz RaVE üzenetére (#6673): ez de rági, ráadásul ahogy néztem ez már a cenzorált verzió, mert az eredetiben csak a feje repül el vércsíkot húzva maga után :hehe
Reality is a Lie...
RaVE 2005. október 21. 3931 hozzászólás 39.
[url=http://www.szanalmas.hu/pingu/]Pingvin[/url] =]
armithis 2005. október 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6671): akkor gondolkozz rajta meglatod nagyobbat ut mint egy HÁZIfeladat :)
Válasz keeper_of_korondor üzenetére (#6669): nem rossz:) Válasz armithis üzenetére (#6667): a másodikat nem értem :hey...
Draco 2005. október 20. 0 hozzászólás 34200.
Válasz armithis üzenetére (#6667): hát ezek még engem is kiütöttek :debil :gg
SpArKs 2005. október 20. 380 hozzászólás 1037.
Valutával üzérkedik a cigány a Keletinél, de csakhamar mellette terem két rendõr. - Valutázunk, valutázunk? - Nem csináltam én semmit, drága fõtörzs úr, csak szolmizáltam. - Aha - nevet a fõtörzs. - és mit szolmizáltál? - Do-lá-re-la-dó. (Ehhez kellett egy bõ 10 mp mire leesett)
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
opr 2005. október 20. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#6667): peraszt rulzzz!!!
armithis 2005. október 20. 5151 hozzászólás 21.
ÕÕÕÕ szoval nos ezek olyanok amiket .... Mi van a paraszt házában? ??? PARASZT! Ha elotted van egy fa jobbra van egy auto es balra van egy ház, akkor mit látsz ha jobbra nézel? ??? Fát és Házat biztos nem! :D bocs de ezek annyira fák hogy nme igaz...
Bludger 2005. október 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6653): régebben valahol nekem is van egy jó adag nemm mindegyem ui.: rájöttem, hogy az enyémeknél is vannak szarabb viccek :D
triAz_ 2005. október 20. 1069 hozzászólás 327.
Válasz opr üzenetére (#6663): uhhhh. x| :debil
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)