Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Válasz keeper_of_korondor üzenetére (#6669): nem rossz:) Válasz armithis üzenetére (#6667): a másodikat nem értem :hey...
Draco 2005. október 20. 0 hozzászólás 67709.
Válasz armithis üzenetére (#6667): hát ezek még engem is kiütöttek :debil :gg
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
SpArKs 2005. október 20. 380 hozzászólás 1040.
Valutával üzérkedik a cigány a Keletinél, de csakhamar mellette terem két rendõr. - Valutázunk, valutázunk? - Nem csináltam én semmit, drága fõtörzs úr, csak szolmizáltam. - Aha - nevet a fõtörzs. - és mit szolmizáltál? - Do-lá-re-la-dó. (Ehhez kellett egy bõ 10 mp mire leesett)
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
opr 2005. október 20. 77 hozzászólás 3296.
Válasz armithis üzenetére (#6667): peraszt rulzzz!!!
armithis 2005. október 20. 5151 hozzászólás 21.
ÕÕÕÕ szoval nos ezek olyanok amiket .... Mi van a paraszt házában? ??? PARASZT! Ha elotted van egy fa jobbra van egy auto es balra van egy ház, akkor mit látsz ha jobbra nézel? ??? Fát és Házat biztos nem! :D bocs de ezek annyira fák hogy nme igaz...
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Bludger 2005. október 20. 2524 hozzászólás 97.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6653): régebben valahol nekem is van egy jó adag nemm mindegyem ui.: rájöttem, hogy az enyémeknél is vannak szarabb viccek :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
triAz_ 2005. október 20. 1069 hozzászólás 328.
Válasz opr üzenetére (#6663): uhhhh. x| :debil
"Tudom,hogy kell gyõztesnek lenni,de nincsen hozzá kedvem..." !!! :)
opr 2005. október 20. 77 hozzászólás 3296.
Verseny Favágó világbajnokságot rendeznek. Harmadik helyezést ér el a svéd favágó. A közvetítõ riporter megkérdi: - Uram , hogy sikerült elérnie ezt a teljesítményt? - Nállunk Svédországban ennek a sportnak nagy hagyományai vannak. Megkérdi a második helyezést elért, kanadai versenyzõtõl: - És önnek, hogy sikerült? - Sokat edzettem, és nálunk is hagyományai vannak a favágásnak. Ekkor odafordul az elsõ helyezést elért afrikai versenyzõhöz: - Engedje meg, hogy megkérdezzem, hogyan sikerült e bravúros teljesítményt elérnie? - Egyszerû volt, sokat edzettem és megtöbbet gyakoroltam. - Dehát a Szaharában nincs is fa !? - De volt. :D:D:D
Válasz blade_ba üzenetére (#6661): Az #6657-os... a Jézusos, arra gondoltam
A cigányzenekart kérdezik: - Szoktak-e C-ben játszani? - Mmm, igen, szokunk. - Szoktak-e F-ben játszani? - Ja, szokunk. - És szoktak-e D-ben játszani? - D-ben? Nem, dében aaszunk. (ez de szar :nyes) Mi a hasonlóság a nescafé és a gyerek között? - Megcsinálni könnyû, de éjjel nem alszol tõle.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6659): Melyik? ja amugy kiegészités a parasztoshoz: Akkora paraszt vagy, hogy el se férsz a sakktáblán.
Válasz blade_ba üzenetére (#6657): JAJAJAJAJ, ez az év vicce, úúúú ez nagyon ott van :worship Válasz Smoke üzenetére (#6656): Kösz, jók voltak, szólj ha van még:)
Antares 2005. október 19. 4109 hozzászólás 35.
Válasz blade_ba üzenetére (#6658): wehe :nyes
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
triAz_ 2005. október 19. 1069 hozzászólás 328.
Az apa bosszusan szidja a fiát: -Ahelyett hogy szorgalmasan tanulnál,állandóan csak a csajok után futsz ! -De apu ez nem egészen igy van... -CSÖND LEGYEN!!Mikor én beszélek te hallgatsz!Hát jól nézunk ki...ki at apa itt a házban?? -Mindketten!
triAz_ 2005. október 19. 1069 hozzászólás 328.
A betörõ belép az üresnek hitt házba.Már a második szobánál jár mikor ezt hallja: -Jézus figyel téged! Nagyon megijed de mivel nem hallja többször a hangot,folytatja a pakolást.Kis idõ elteltével ismét hallja: -Jézus figyel téged! Észreveszi hogy a szoba sarkában van egy papagáj! -Te mondtad hogy:"Jézus figyel téged!"? -Igen,én! -És téged hogy hivnak, madár? -Péter apostol! -Bazzeg,mien hulye név ez egy papagájnak!! Ki volt az a hulye aki igy nevezett el Téged?? -Ugyanaz aki a rottweilert Jézusnak... :nyes
Smoke 2005. október 19. 1085 hozzászólás 323.
Kovács kifog egy aranyhalat a tóból, mire az megszólal: - Teljesítem egy kívánságod, kérj bármit! - Legyen benned minél kevesebb szálka! - Elnézést hölgyem, van már partnere a következõ táncra? - Még nincs. - Akkor, legyen szíves, vigyázzon a sörömre, amíg vissza nem jövök! :hehe
Reality is a Lie...
joeczar 2005. október 19. 1473 hozzászólás 224.
Válasz BuLL üzenetére (#6654): yeah :kira :vigyor :D :D
United Universe Clan - Then & Now
BuLL 2005. október 19. 316 hozzászólás 1203.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6652): Nem mind1, h sír mellett szarni, vagy szar mellett sírni. Nem mind1, h kecsesen ringó fecske, vagy rekedten fingó kecske. :E Két diák beszélget: -Te! Van házid?? -Van. Töltsek? ;)
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6650): Én szeretem a szökenõs vicceket, bár ezek elég gyengék, de a többi nyagon üt, juj... GYerekfejjel... jaj :worship Jas és én még mindig gyüjtöm az Olyan paraszt vagy, h... szövegeket, úgyhogy ha van vkinek írja +. Ja és új sorozatot is kezdek, a Nem mind1, h... sorozatot, lehet h ezekkel külön topicot kéne kezdeni, mint hyüle szövegek topic, de addig is: Nem mind1, h idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit. Nem mind1, h tanya a Bakonyban, vagy banya a takonyban. Nem mind1, h csapba szarni, vagy szarba csapni. Nem mind1, h .... nem jut több eszembe, pedig ebbõl is sokat hallotam, na mind1, ha tudtok iylet azt is írjátok pls. Thx.
Antares 2005. október 18. 4109 hozzászólás 35.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6650): hóhéroson bazd ... :aha ^^ :nyes
ManiacSoma írta(#6650): Doktor a beteghez: - Maga influenzás. Erre a beteg: - Doktor úr, ne nézzen már madárnak! :aha :aha :aha
ManiacSoma 2005. október 18. 303 hozzászólás 1248.
- Mit kérdez a szõke a telefonba? - ??? - A te szád ilyen büdös? Két szõke nõ áll a Colosseum elõtt. - Nézd, milyen szép! - Szerintem is nagyon gyönyörû! Hát még milyen csodálatos lesz, ha befejezik az építését! A skótot megkérdezi egy barátja: - Te , miért mondod mindig a fiadnak hogy forog a Föld? - Hogy ne kérjen pénzt körhintára! - Miért nem megy be a rendõr a kuplerájba? - Várja, hogy a piros lámpa zöldre váltson. - Jean, kóstolja meg ezt a konyakot! Mit talál benne furcsának? - Azt, hogy megkínált vele uram! - Jean, hol van a macska? - A hûtõben. - És nem fázik meg? - Nem, mert becsuktam a hûtõajtót. Doktor a beteghez: - Maga influenzás. Erre a beteg: - Doktor úr, ne nézzen már madárnak! Melyik a legõsibb állat? A pingvin, de miért? Mert az fekete-fehér - Hogy kezdte a hóhér? - ??? - Gyerekfejjel! - Mi az, hosszú, fekete és énekel? - ??? - Gyászmenet. - Mit mond a pedofil a MÁV pénztárnál? - Egy diákot Pestig.
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
armithis 2005. október 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6648): eeeee
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
ManiacSoma 2005. október 18. 303 hozzászólás 1248.
2 szöszi beszélget -vettem egy terhességitesztet -és nehezek voltak a kérdések?...
opr 2005. október 18. 77 hozzászólás 3296.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6645): kb... a gáz az, h ez nem vicc, hanem a valóság...
Bludger 2005. október 18. 2524 hozzászólás 97.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6645): értettem :D
DaveExecutor 2005. október 18. 634 hozzászólás 600.
Hogyan lehet egy nõt boldoggá tenni? Egy nõt nem nehéz boldoggá tenni, de mégis hogyan? Ehhez adunk most ötleteket. Csak legyél neki: 1. barát, 2. társ, 3. szeretõ, 4. kisöcsi, 5. bátyus, 6. apa, 7. tanár, 8. nevelõ, 9. gyóntatópap, 10. lelki barát, 11. szakács, 12. autójavító, 13. szerelõ, 14. villanyszerelö, 15. soför, 16. hordár 17. takarító, 18. lakáj, 19. fafaragó, 20. modell, 21. lakberendezési mérnök, 22. szexológus, 23. pszichiátriai szakorvos A természeted is fontos. Legyél 1. kedves, 2. sportos, 3. okos, 4. erõs, 5. jólnevelt, 6. határozott, 7. gyengéd, 8. érzékeny, 9. romantikus, 10. férfias, 11. Móka Miki, 12. vidám, 13. de mégis komolyan veendõ, 14. bátor, 15. Micimackó, 16. energikus, 17. gondoskodó, 18. ideákban gazdag, 19. ügyes, 20. szerény, 21. megértõ, 22. elegáns, 23. egyértelmû, 24. szeretetteljes, 25. hidegvérû, 26. szenvedélyes, 27. engedékeny, 28. becsületes, 29. adakozó, 30. gyakorlati, 31. igazságos, 32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is), 33. reménytelen (a szerelemtõl), 34. nyugodt, 35. sármos, 36. hûséges, 37. álmodozó, 38. karrierista, 39. megbízható, 40. mindenki felnézzen rád 41. legyél kész áldozatokra, és mindenek elõtt gazdag. Ugyanakkor ne legyél: a) féltékeny, de mégis aggódó b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több idõt mint a nõvel c) adj a nõnek szabadságot, de mégis mindig érdeklõdj, hol és kivel volt d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nõt térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthonfelejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta tõle a ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és ajakrúzs. Nem szabad elfelejtened: 1. születésnapját 2. névnapját 3. házassági évfordulót 4. az elsõ csók évfordulóját 5. menstruációját 6. a fogorvosnál foglalt idejét 7. a legjobb barátnõjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját. Sajons a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nõ ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és megszökhet az elsõ gitárossal. És most a másik oldal: A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van: 1. szexre 2. kajára A nõk nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi. Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nõ erejét. Végeredmény: Az együttélés lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!
Cedric 2005. október 18. 8720 hozzászólás 5.
[quote=YourLastChance írta(#6638)]Válasz ManiacSoma üzenetére (#6625): - Olyan paraszt vagy, h a colát is hagymakarikával iszod. [/quote] Burger Kingbe most ez a mNõ
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Bludger 2005. október 18. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Antares üzenetére (#6641): a számból vetted ki a szót :) Válasz Dylan üzenetére (#6642): LOL :D Válasz armithis üzenetére (#6640): armi :D
Dylan 2005. október 18. 2494 hozzászólás 101.
Ma olvastam. ;) Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja gyozni teológiai vitában, maradhatnak. A zsidók egy bölcsességérol ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a "párbajra". A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyûltek. A pápa felemelte három ujját. A rabbi felmutatta egy ujját. A pápa egy kört rajzolt a levegobe. A rabbi a földre mutatott. A pápa elovett egy ostyát és egy pohár bort. A rabbi elovett egy almát. A pápa ekkor felállt: - Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok. Késõbb megkérdezik a pápát a bíborosok: - Mit beszélt a rabbival? - Elõször felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Õ felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegobe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elovettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a buneink alól. Õ elõvett egy almát, hogy az eredendõ bûnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna? Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit: - Mi történt, rabbi? - Eloször azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk. - És utána? A rabbi vállat vont: - Nem tudom. Elõvette az ebédjét, mire én is. :E
Antares 2005. október 17. 4109 hozzászólás 35.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6638): Olyan paraszt vagy, hogy ostorral kapcsolod be a TV-t is. :) Válasz armithis üzenetére (#6640): keke ^^
armithis 2005. október 17. 5151 hozzászólás 21.
Az igazgató kérdi a titkárnõjétõl: - Nos, kisasszony, meg van elégedve az új pozíciójával? - Igen, igazgató úr, csak a hamutartó nagyon nyomja a hátamat!
Válasz YourLastChance üzenetére (#6638): a kolas bmeg :D
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6625): Ez alap tanulság, de nagyon jó:) Hallottam pár parasztos beszólást haavertól, van pár vicces: - Olyan paraszt vagy, h szédülsz a betonon. - Olyan paraszt vagy, h az oviban kolbász volt a jeled. - Olyan paraszt vagy, h a sakkban a gyalogokat is a szakszervezetbe invitálod. - Olyan paraszt vagy, h a buszvezetõnek is gyit mondasz. - Olyan paraszt vagy, h a sárga busz is 3 tankol mielött Pestre érsz vele. - Olyan paraszt vagy, h a colát is hagymakarikával iszod. - Olyan paraszt vagy, h anyakönyv helyett õsermelõi igazolványt kaptál. - Olyan paraszt vagy, h akkor láttál elöszõr félcipõt, mikor 1 kapa kettévágta a csizmád. Most nem jut több eszembe, pls ha vki tud akkor bõvítse a gyüjteményt, elörre is thx.
opr 2005. október 17. 77 hozzászólás 3296.
Válasz armithis üzenetére (#6636): helyes :D :hehe
Válasz opr üzenetére (#6629): szenvedtunk, jelentem :)
Bludger 2005. október 17. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Cedric üzenetére (#6632): ez nem is teljesen vicc :)
PhArAo 2005. október 17. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Cedric üzenetére (#6632): :worship
RIP Ödi
Bludger 2005. október 17. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Cedric üzenetére (#6631): ez jó kérdés :D
Cedric 2005. október 17. 8720 hozzászólás 5.
Miért jó hajléktalan nõvel járni? Mert bárhol kiteheted. :hehe A fiú kérdezi az apját, mi az a POLITIKA? Az apja leülteti és példákkal elmagyarázza: - Figyelj fiam, én hozom haza a pénzt teház én vagyok a KAPITALIZMUS. Anyád ügyel a pénzre tehát õ a KORMÁNY. Nagyapád ügyel arra hogy minden rendben legyen, tehát õ a SZAKSZERVEZET. Babysitterünk a DOLGOZOOSZTÁLY és mind azért dolgozunk hogy te a NÉP jól érezd magad és mindened meglegyen. A pár hónapos kisöcséd pedig a közös JÖVÕnk. A fiú megjegyzi a hallottakat és elmegy aludni. Éjjel arra ébred hogy az öccse "telerakta a pelenkáját" és sír. Felkel szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik hogy nem bírja felébreszteni. Bemegy szólni a babysitternek, de látja hogy az apja hentereg vele az ágyban, miközben a nagypapa kukucskál be az ablakon. Senki nem veszi észre hogy õ is ott van, így visszamegy aludni. Másnap kérdezi az apja hogy el tudja-e mondani saját szavaiva, hogyl mi az a politika? Kisfiúnak eszébe jut a múlt éjszaka, s így szól: A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozóosztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki nem törõdik és a jövõ is szarban van :aha
Cedric 2005. október 17. 8720 hozzászólás 5.
Két férj beszélget: - Képzeld a feleségem olyat kért tõlem, ami 5 sec alatt százon van. - És mit vettél neki? - Mérleget! - Doktor úr, az emberek állandóan semmibe vesznek. - Következõ! Vállóperes tárgyaláson veszekednek kié legyen a gyerek: Feleség kijelenti, mivel õ szülte a gyereket õt illeti. A férj bíróhoz fordul: - Tisztelt bíró úr, ha én egy automatába bedobok egy százast és kijön egy csoki akkor az a csoki az enyém vagy az automatáé? :)
RaVE 2005. október 17. 3931 hozzászólás 39.
Válasz opr üzenetére (#6629): Fuuuj hat ezek buzik ;)
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
opr 2005. október 17. 77 hozzászólás 3296.
Csere Két házaspár együtt kempingezik, és egy este a férjek beszélgetnek: - Tudod, én igazán szeretem a feleségem, de a szexuális életünk kissé... monoton. Nem szeretném elveszíteni a kondícióm... - Talán arra gondolsz - derül fel a másik, - hogy egy kis váltás ... Meg is egyeznek, és másnap este újból összeülnek. - Hát ez nagyon jó ötlet volt! Csodásan felfrissültem! És te? - Kellemes volt, de lássuk, hogy ment a lányoknak... (ezen kb. 5 percig gondolkodtam mire leesett...:)) annyira nem jó, de ha én szenvedtem, szenvedjen más is ß) :hehe :hello :kocc
Draco 2005. október 17. 0 hozzászólás 67709.
Olvastam egy kurvajót, lehet hogy volt már de mindegy: A cigány és a fia horgásznak. Egyszer csak kifogják az aranyhalat: - Ha visszadobtok, teljesítem három kívánságotokat! A kis cigány el is kezdi: - Csokit, cukrot! Erre az apja: - Lófasz a seggedbe! - Ááááááá!! :o :E
Antares 2005. október 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6619): fúúúúh :E
armithis 2005. október 16. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6624): jajdeszar :)
ManiacSoma 2005. október 16. 303 hozzászólás 1248.
egy motor olyan mint az élet ha nem megy akkor be kell rúgni
Draco 2005. október 16. 0 hozzászólás 67709.
Pistike és Katika a homokozóban játszanak. Katika odaszalad anyukájához és kérdezi: - Mi van Petikének, ami nekem nincs? Anyja mondja: - Fütyülõje. Pár perc múlva megint oda szalad Katika és mondja: - DE NEM SZÓL! :nyes
Bludger 2005. október 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RaVE üzenetére (#6617): ezen döltem :D
armithis 2005. október 16. 5151 hozzászólás 21.
Válasz szabzero üzenetére (#6621): Ja kb! Es ha meg lentebb olvasgatsz akkor egy kommentemben olvashatsz egy masik verziot is. Kb ezt jelenti az is.