Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. október 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz TheBestFighter üzenetére (#6613): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Kiképzés folyik az egyik amaerikai aázison de viszont elfogyott a fegyver. Arra tanítjáka katonákat hogy a harc téren csinaljanak úgy mint ha lõnének és mondjak hogy ratatata. Így az ellenfel megadja magát. Hát a katonák menneka dzsungelba. Egyikuk elbujik és varja a brédát. Jön egy Japán katona. Amcsi elõugrik majd mondja ratatatata. Nem történiik semmi majd újra meg próbálja semmi. Oda szól a japánnak he nem látod hogy lelõttelek. Azt mondja a Japán : Nem látod hogy tank vagyok ? :nyes :hehe :teve
armithis 2005. október 15. 5151 hozzászólás 21.
gyááá :D pókos viccek elonyben :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Galamb_ESC 2005. október 15. 39 hozzászólás 4775.
hogy hivjak a kopasz teherautót? tarIFA hol lakik a pók? pokolban ha mar voltak vmi admin törölje
Lételemünk a harc, a játek, aminek sem idõ, sem tér nem szab határokat. Legenda lett belõllünk, de eredetünk homályba veszett. Egyszerûen vagyunk!
DJWindsurfer 2005. október 13. 914 hozzászólás 403.
Válasz armithis üzenetére (#6608): a mester értékelte:E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Reaper 2005. október 13. 259 hozzászólás 1431.
Válasz armithis üzenetére (#6608): Thx. :D
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
armithis 2005. október 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Reaper üzenetére (#6604): gyönyörûûûûûûû
opr 2005. október 13. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Reaper üzenetére (#6606): fuhallod... hááát... ez h is mondjam kicsit megütött :sor :kira :hello
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#6605): Nyugi,én is leakadtam rajta,de gondoltam megosztom veletek. :E
Válasz Reaper üzenetére (#6604): nah bazzz.... :nem
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
-Mit mond a kis pók a felnõtt póknak? -??? -Pókolom! ... nc x| :)
"Ne vezess túl gyorsan mert még lemarad az õranygalod!" :E:E:E
Antares 2005. október 11. 4109 hozzászólás 35.
- Mi bizonyítja, hogy Jézus egy kaliforniai fekete volt? - ??? - Mindent embert testvérnek szólított és alapított egy új vallást...
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Draco 2005. október 11. 0 hozzászólás 34200.
- Mit mond a brazil nõ, ha nincs gumi? - ??? - Számbá! :hehe
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
opr 2005. október 10. 77 hozzászólás 3311.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6598): ez is loller!
armithis 2005. október 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6598): :DDDDDDD
DaveExecutor 2005. október 10. 634 hozzászólás 597.
A majom fent ül egy fán, és kábítószeres cigarettát szív. Arra megy a kis gyík és kérdezi tõle: - Mit csinálsz te majom? - Kábítószert szívok, gyere fel, neked is adok kis gyík - feleli a majom. Felmászik a kis gyík és közösen elszívnak pár cigit. Egy idõ múlva a kis gyík megszomjazik, és elmegy inni a folyóhoz. Igen ám de úgy el van kábulva, hogy beleesik a folyóba. Észreveszi ezt a krokodil, és kisegíti a vízbõl a barátját, majd megkérdi : - Mi a fene van veled? A kis gyík elmagyarázza, hogy elszívott pár "jó" cigit a majommal, elkábult, ezért történt a baleset. A krokodil kíváncsi lesz és kimászik a vízbõl, elmegy meglátogatni a majmot. Megtalálja a fát, felnéz és felkiált: - Hé, majom! A majom lenéz, és elámulva megszólal: - B*** meg gyík, mennyi vizet ittál?!
Válasz opr üzenetére (#6596): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDD bazmeg mar madjnem sirtam olyan szep koritees van....
Ez egy kis teszt, amely csak egyetlenegy kérdésbõl áll, de ez a kérdés nagyon, de nagyon fontos és lényeges! Ne válaszolj se elhamarkodottan,se pedig meggondolatlanul! Gondolkodj, mielõtt válaszolnál! Adj õszinte választ, ezzel tesztelheted saját erkölcsi beállítottságodat. Egy képzeletbeli helyzetrõl van szó, mely helyzetben döntést kell hoznod. Tartsd szem elõtt, hogy spontán, de õszinte választ kell adnod!! (A szöveget lassan görgesd lefelé, ez fontos a teszt szempontjából) > > > Amerikában vagy. . . . > > > > pontosabban mondva New Orleansben. . > > > > egy orkán utáni szökõár okozta káosz kellõs közepén találod magad. . . > > > > > hihetetlenül sok víz, amerre csak látsz. . > > > > > és Te a CNN fotoriportere vagy > > > > > és ennek az egészen tragikus katasztrófának a kellõs közepén vagy. > > > > A helyzet az abszolút reménytelenség határát súrolja. > > > > A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni . . . . > > > > körülötted, a hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda. . . > > > > > A természet nagy erõvel tombol, feltartóztathatatlanul. . . > > > > > és mindent magával ragad. > > > > > Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négykerék meghajtású jármûvet > vezet. . . > > > > kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és iszaptömegek ne sodorják õt magukkal . . . > > > > Közelebb mész. . . > > > > valahogyan fontosnak tûnik az a férfi. . > > > > és akkor felismered: G. W. Bush!! > > > > És látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd õt - végérvényesen. . . > > > > Két lehetõséged van: > > > > Vagy megmented õt, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT > készítheted el!!!! > > > > Azaz: Vagy mented az életét, vagy olyan fotót készítesz, amelyért Pulitzer-díjjal tüntetnek ki!!!! > > > > Egy olyan fotóért, amely a világ egyik legfontosabb emeberének halálát ábrázolja. . . > > > > > > > > > És most a kérdés (válaszolj õszintén): Matt vagy fényes papírra??? :D:D:D lollleeeer! (szarrá röhögtem rajta magam!!!) :hehe :debil
Laircraft descje: "Az elet egy nagy FASZ. Mi vagyunk a kurvak benne es az elet meg baszogat minket!" mosolyogtato ill. nekem tetszik is :)
PhArAo 2005. október 10. 2737 hozzászólás 85.
Válasz opr üzenetére (#6591): úúú remek vicc :nyes :sor
RIP Ödi
mégpedig szoval dikkhe: Hogy hivjak a katona sünt? Eksön (Action) :
Válasz opr üzenetére (#6591): azt a GEcii ez kurvanagy :DDD de erre nekem valszolnom kell
Két férfi pecázik a folyóparton. Mögöttük egyszer csak elhalad egy gyászmenet. Erre az egyik pecás feláll, megfordul, lehajtja fejét, leveszi halászsapkáját és a szíve elé teszi a kezét. Miután elhaladt a gyászmenet, a férfi visszateszi sapkáját, és visszaül a barátja mellé. - Ez szép gesztus volt tõled. - mondja elismerõen a barátja, mire a másik: - Mégis csak 25 évig voltunk házasok! :D
Egy cikk a Pravdából: Az orosz-kínai határ mentén aratott egy orosz kombájn, amire tüzet nyitott egy kínai harckocsi. A kombájn viszonozta a tüzet, majd elrepült. :D:D:D :hehe
[b]Barátnõ, vagy feleség?[/b] User kérdése: Tavaly a Barátnõ 1.0-mat Feleség 1.0-ra fejlesztettem, és az új program váratlanul elindította a "gyerek" proceszt, amelynek rendkívül nagy a tár- és erõforrásigénye. A termékismertetõben nem esik szó errõl a jelenségrõl. Ráadásul a Feleség 1.0 minden más programba beinstallálja magát, és már a rendszerindításkor betöltõdik. A különbözõ programok, úgy mint az Éjszakai póker 10.3 és a Sörivászat 2.5 azóta nem futnak, indulásukkor a rendszer összeomlik. Úgy tûnik, nem is tudom kiirtani a rendszerbõl a Feleség 1.0-t. Gondolkoztam a Barátnõ 1.0-ra való visszatérésen, de az Uninstall nem mûködik. Tudnak segíteni? Válasz: Kedves felhasználó, ez egy általános probléma. Sokan fejlesztik Barátnõ 1.0-jukat Feleség 1.0-ra, gondolván, hogy ez pusztán szórakoztató segédprogram. Ellenben a Feleség 1.0 operációs rendszert arra tervezték, hogy mindent õ futtasson. Ne is próbálkozzon az installálásával!!! A Feleség 1.0 késõbbi eltávolítása a rendelkezésre álló erõforrások sérülésével járhat ! Néhányan megpróbálták installálni Barátnõ 2.0-t, illetve a Feleség 2.0-t, de több problémával találkoztak, mint az eredeti rendszerben. Mások megpróbálták a Barátnõ 2.0-t futtatni a háttérben, a Feleség 1.0 mûködésével egy idõben. Feleség 1.0 érzékeli a Barátnõ 2.0-t, és ez összeütközést okoz, amely a rendszer összeomlásához vezethet. A legegyszerûbb módja a problémák elkerülésének, ha egyik verzióját sem installálja a Feleség szoftvernek, csak a Barátnõt használja. A Barátnõ 1.0, 2.0, 3.0 stb. tökéletesen kompatibilisek, és együtt is futtathatók!!! És akinek ez még nem elég, az jobb ha vigyáz, mert a Feleség 1.0 gy akran fertõzött az Anyós 1.0 nevû rendkívül veszélyes vírussal, ami a Feleség 1.0 meglévõ és használható részeit tönkreteheti. Nem lehet mást tenni, csak irtani, irtani, mert ez a vírus olyan káros, hogy bizonyos idõ múlva a Feleség 1.0 teljesen átalakul Anyós 2.0-vá, azaz a vírus saját magát fejleszti tovább. poénos,de mekkora igazság!!!! :worship
PhArAo 2005. október 9. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Antares üzenetére (#6587): az tul hosszu nem olvastam el :/
RIP Ödi
Antares 2005. október 9. 4109 hozzászólás 35.
Válasz opr üzenetére (#6585): bihi ez a házas ..... :nyes :kira ^^
PhArAo 2005. október 9. 2737 hozzászólás 85.
Válasz opr üzenetére (#6585): ez a télapós nagyon király :kira
RIP Ödi
opr 2005. október 9. 77 hozzászólás 3311.
Télapó a szokásos éjjeli csomagosztogatása közben leereszkedik az egyik kéményen. A ház úrnõje a kandallóval szemben, anyaszült meztelenül és terpeszben az igazak álmát alussza. A télapó erre a látványra ereszkedik le. Egy ideig csak nézi-nézi, majd halkan megszólal: - Uramisten. Ha megteszem azt, amit gondolok, elkárhozok és soha többé nem lehetek Télapó. Ha viszont nem, akkor nem férek vissza a kéményen... -------------------- Egy férfi és egy nõ találkozik a nudista strandon. - Örvendek! - mondja a férfi. - Azt látom. Bu, Chu és Fu a három kínai jóbarát kivándorol Amerikába. Hamar rájönnek, hogy idegenként nehezen fognak érvényesülni. Végül nagy lépésre szánják el magukat: - Én felveszem a Buck nevet. - mondja Bu. - Én pedig Chuck leszek. - így Chu. Fu meg inkább hazautazott... (ez amolyan armi-style :D) Építési napló Augusztus 30. Házat akarunk építeni, de sajnos nincs pénzünk. Majd csak összedobjuk valahogy. Öcsém hegedûmûvész. A helyi AFÉSZ ''Rózsafa'' étteremben mûködõ, ifjabb Kodály Zoltánról elnevezett vonósnégyes vezetõje. Én ugyanott vagyok a ruhatárban belsõ ellenõr. Szeptember 1. Elhíreszteltük a rokonságban, hogy dédapánk 14 méter hosszan, 6 méter szélesen és 3 méter mélyen kincset ásott el. Így aztán 3 nap alatt elkészült a ház alapja. Szeptember 22. A ház már alá van pincézve, viszont a Tüzéprõl napokkal ezelõtt nagy mennyiségû tégla tûnt el. Azért a biztonság kedvéért ráírtuk a mi tégláinkra, hogy ''Fizetve''. Október 1. A ház már áll. Az ácsok is remekül dolgoztak, de a belsõ munkák még hátravannak. Ma este eldöntjük, hogy ki és mit fog nekünk felajánlani a házhoz. Ez azért szép tõlük, sírva is fakadtunk. Október 5. Öcsémmel úgy döntöttünk, hogy vendégségbe megyünk. De nem volt otthon senki. Ezt nem hiszem el! Mondtam öcsémnek, hogy adjon egy pofont. Úgy megütött, hogy tokostul kivittem az ajtót. Haza is hoztuk. Október 8. Az öcskössel körülnéztünk a környéken. Délután fele megszomjaztam. Be is csöngettem az egyik házba. Azt mondták a függöny mögül, hogy igyak a kerti csapból. A csap nehezen mûködött, ezért hazahoztam. A 30 méteres vízvezetékkel együtt. Otthon vettem csak észre, hogy a vezeték végén bojler is van. Viszont a bojlerhez egy kád is tartozott, amiben egy gyönyörû nõ fürdött. Ennek furcsa módon a feleségem örült a legjobban. Holnap az asszonyt orvoshoz viszem. Október 10. Az éjjel nagy vihar tombolt. De akkora, hogy a szomszéd összes cserepét a mi tetõnkre fújta át. Éppen illett rá. Október 12. Tegnap megünnepeltük, hogy eddig saját erõnkbõl hoztuk össze a házat. Egy étteremben mulattunk. Az öcskös úgy berúgott, hogy padlót fogott. Azt is hazahoztuk. Október 20. Nagyon szép kovácsoltvas kaput láttunk. Becsöngettem. Kiszóltak: szabad! Haza is hoztuk. Október 24. Unokabátyám, Kálmán bolondul a téli sportokért. A minap fölvett egy hátizsákot, fejére sísapkát húzott, és kezében egy jégcsákánnyal betoppant az OTP-be, ahol magához kérette az egész bevételt. Legutóbb Sopronkõhidáról írt levelet, melyben közölte velünk, hogy itt áll Európa Kapujában, de sajnos belülrõl. Kért babakrémet, hajolajat, bõrápoló kenõcsöt és szemceruzát. Kár, hogy benn van, mert nagyon hiányzik az építkezésnél. Fõként a keze. Január 4. Öcsém Balatonföldváron sétálgatott az egyik villa szobájában. Egyszer csak elõugrott egy kutya, és megkergette, mire õ fejest ugrott a medencébe. A medence tele volt száraz falevéllel. A fejestõl az öcsém 10 centivel rövidebb lett. Most behúzott nyakkal közlekedik, és ettõl úgy néz ki, mint egy teknõsbéka. Az esettõl olyan dühös lett, hogy hazahozta a medencét. Hogy eltüntesse a nyomokat, megette a kutyát. Így mindenki jól járt, és a káposzta is megmaradt. Január 7. Hatalmas dörrenésre ébredtünk. Valaki a kerítésen keresztül bedobott 6 db komplett ablakot. De az is lehet, hogy maguktól repültek be, mert az ablakoknak 2 szárnya volt. Január 11. Találtunk egy megbízható villanyszerelõt, aki a mi fogyasztásunkat rá tudja kötni a szomszéd villanyórájára. Most neki pörög. Kész fõnyeremény. Február 15. Lakásügyben a szerveknél annyit kilincseltem, hogy mindegyik a kezemben maradt. Így aztán lassan összeállt a ház. Öcsém újabb oldalról mutatkozott be. Este fölment a tetõre, és hegedülni kezdett. Nem tudtam, hogy más ág is becsatlakozott a családfánkba. Február 16. Este becsöngetett a jó szomszéd. Áthozta a parabolaantennáját és a nagyképernyõs Sony televízióját. Azt mondta: Használják egészséggel! A bíróságon ezt a tényt tagadta. Öcsém késõ este jött haza egy komplett hálószobabútorral. Azt mondta, hogy az utcán találta, és biztos valaki véletlenül húzta ki a zsebébõl, a zsebkendõjével együtt. Csak neki lehet ilyen szerencséje! Február 25. Öcsém részt vett egy délutáni futóversenyen. Õ szaladt elöl, hóna alatt egy padlószõnyeggel. Az áruház dolgozói csúnyán lemaradtak. Azért mit tesz az állandó edzés! Február 26. Megtartottuk a házavatót. A társaság jól érezte magát. A vendégek éjfél felé távoztak. Kora reggel vettük észre, hogy hiányzik a bejárati ajtó, 70 méter elektromos vezeték, 12 kapcsoló, a WC csésze, 7 négyzetméter válaszfal és a cserépkályha. Utoljára a sógoromék mentek el. Lehet, hogy õk is építkeznek? De nincs baj, mert holnap mi is házavatóra megyünk! "Egy kisboltban dolgozom. A múltkor egy vevõ a pulton felejtette a mobilját. Megnéztem rajta a címlistát, és felhívtam a Mama felíratnál jelzett telefonszámot. Elmondtam a hölgynek, hogy a fia telefonja nálunk van. - Azonnal intézkedem. - válaszolt a Mama. Kis idõ múlva megcsörrent a mobil, felvettem: - Halló? - Kisfiam, a kisboltból telefonáltak, hogy náluk van a mobilod, menj érte!" VÉGGRE! LÁTOM A FÉNYT AZ ALAGÚT VÉGÉNN!!! De miért dudál????? hmmm... kisebb csokor :D ugye örültök? :) na hf!!! :hehe
Antares 2005. október 9. 4109 hozzászólás 35.
Válasz opr üzenetére (#6581): :nyes
armithis 2005. október 9. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6581): hat igen rendor :D
armithis 2005. október 9. 5151 hozzászólás 21.
- Miért nem kap a sánta rétest a pékségben? - ??? - Aki nem lép egyszerre... - Doktor úr! - mondja a beteg a mûtõasztalon - drága lesz az operációm? - Ne is törõdjön vele, bízza ezt a dolgot az örökösökre! uccso gáááááÁ Z:D
opr 2005. október 8. 77 hozzászólás 3311.
A rendõr leállít egy autót: - Maga lakott területen száznegyvennel hajtott. Följelentem. Mondja meg a nevét! - Mihail Kazmanauvskvas vagyok... A rendõr zsebre vágja a noteszét: - Rendben van, elmehet! De még egyszer elõ ne forduljon!
armithis 2005. október 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6579): vegulis ja egy verzio es hihetobb is, mint a levegoben ruske.. luyly ezt most csak en vettem eszre hogy FAVICCET ELEMZUNK???? :D
Draco 2005. október 8. 0 hozzászólás 34200.
Válasz armithis üzenetére (#6569): ezek kurvajók :gg De a harmadik szerintem így az igazi: Két biciklikerék gurul lefelé a domboldalon. Az egyik megszólal - Vigyázz sündissssszzzzzz.... - Kössszzzzzzz... :)
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
rég rég cska szar a csokrod mert nmetalálok szuvenirt mgamnak vagy valamit ami szamnka ingere :D vagy hogy is szokas mondani. FA
756Zogya 2005. október 8. 573 hozzászólás 690.
Nah rég jártam erre:) Újságíró készít riportot az elmegyógyintézetben. Azt kérdi a fõorvostól: - Hogyan állapítják meg egy páciensrõl, hogy már elhagyhatja a kórházat? - Vannak olyan feladataink, amiket helyesen végrehajtva bizonyíthatják elmeállapotukat. - Tudna egy ilyen példát mondani? - Persze. Vegyük például ezt: van egy kád, teli vízzel. Van a fürdõszobában három tárgy, egy kiskanál, egy pohár és egy vödör. Melyikkel tüntetné el a vizet a kádból? - Ó, hát ez egyszerû! Minden normális ember a vödröt választaná. - Nem, minden normális ember kihúzná a dugót a kádból. Angol hajótöröttek unatkoznak egy lakatlan szigeten. - Golfozzunk! - mondja az egyik - Nem kell hozzá más, csak egy ütõ, egy labda és egy lyuk. Nekem van egy ütõm. - Nekem van egy labdám - így a másik. Mire a harmadik: - Én inkább nem játszom. Ismeretlen||2001. 10. 01.|Levél|A fõnök egy leírást kért Bob Smith nevû beosztottjáról: "Bob Smith, a segédprogramozóm mindig keményen dolgozik az irodájában. Bob függetlenül dolgozik anélkül, hogy pazarolja a cég idejét és a kollégákkal beszélget. Bob soha nem tagadja meg másoktól a segítséget, és mindig idõre fejezi be a kiadott munkát. Bob gyakran sok idõt tölt a munkájával, hogy befejezze azt, néha folytatja azt az ebédszünetben is. Bob egy olyan személyiség, akinél abszolút nincs kétség afelõl, hogy alapos és széleskörû a területén a szaktudás. Úgy gondolom, Bob-ot nyugodtan lehet egy igazi nagyágyúnak nevezni, akit nem lehet nélkülözni. Következésképpen azt ajánlom, hogy Bob-ot léptessék elõ. Egy javaslatot majd el kell küldeni minél hamarabb." SD Hamarosan érkezett egy kis kiegészítés a levélhez: "Bob a hátam mögött állt, és olvasta a levelet, miközben írtam. Kérem, csak a páratlan sorokat (1, 3, 5, stb...) olvassa el, amik a valódi véleményemet tartalmazzák róla." ^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Bludger 2005. október 8. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6575): jó ez így, ezt nekem is felkellet volna vennem :/
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
jaja. most jutott eszembe hogy en felvettem ezt a fabryt. mindegy nme keresm vissza a pontos viccet ez mar igy lesz es kes z:D
Válasz armithis üzenetére (#6573): :D, egyébként ez a rész most nagyon oda baszott a Gyurcsány könyvel :D
Válasz sM4TcH üzenetére (#6572): igyvan cska nemtudom hgoy a masodik kolok mit mondott :D mindegy bmw oszt kesz :D
Válasz armithis üzenetére (#6571): Fábry :D, ez nekem is tetszett
ja meg van meg egy eleg jofele: 3 kisgyerek homokozik, mondja egyik: - Apukamnak van egy mercije bibii - es? az en apukamnak van egy mercija meg egy bmwje hehe nagy csond, majd folytatjak a homokozast. egyszer csak megszolal a harmadik kis dagi gyere. - az en apukam meg 120 kilo... :DDDDD ezz
Válasz armithis üzenetére (#6569): armi pack :D
Móricka és barátja sétálnak,és egy szakadékhoz érnek. - Móricka, ott egy szakadék! - Á! - Móricka, ott egy szakadék! - Á! - Móricka, ott egy szakadék! - Ááááááááá! Két vasutas barkochbázik. Az egyik azt mondja: - Személy. Erre a másik: - Akkor gyors Két lufi repül a levegõben. Az egyik azt mondja: - Vigyázz tüske!!!!!!!!! Mire a másik: - Kössssssssssssszzzzzzzzzzzzzz.... Kérdezi a falusi nagypapát az unokája, ki késõ este jön haza a munkából: - Papi, mondja mán meg nekem hogy mi van a reggeli újságban? - Pötike, errõl a jó paprikás házi szalonnáról mán lekéstél!
Antares 2005. október 7. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#6567): akkor be fogják tiltani :E
armithis 2005. október 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6566): lesznek :D
Bludger 2005. október 7. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6563): az hálás feladat, el tom képzelni milyen viccek vannak benne :D
armithis 2005. október 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6564): kivalt mivel innen szemezgetunk majd :D