Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. október 8. 5151 hozzászólás 21.
ja meg van meg egy eleg jofele: 3 kisgyerek homokozik, mondja egyik: - Apukamnak van egy mercije bibii - es? az en apukamnak van egy mercija meg egy bmwje hehe nagy csond, majd folytatjak a homokozast. egyszer csak megszolal a harmadik kis dagi gyere. - az en apukam meg 120 kilo... :DDDDD ezz
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Bludger 2005. október 8. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6569): armi pack :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
armithis 2005. október 8. 5151 hozzászólás 21.
Móricka és barátja sétálnak,és egy szakadékhoz érnek. - Móricka, ott egy szakadék! - Á! - Móricka, ott egy szakadék! - Á! - Móricka, ott egy szakadék! - Ááááááááá! Két vasutas barkochbázik. Az egyik azt mondja: - Személy. Erre a másik: - Akkor gyors Két lufi repül a levegõben. Az egyik azt mondja: - Vigyázz tüske!!!!!!!!! Mire a másik: - Kössssssssssssszzzzzzzzzzzzzz.... Kérdezi a falusi nagypapát az unokája, ki késõ este jön haza a munkából: - Papi, mondja mán meg nekem hogy mi van a reggeli újságban? - Pötike, errõl a jó paprikás házi szalonnáról mán lekéstél!
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Antares 2005. október 7. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#6567): akkor be fogják tiltani :E
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
armithis 2005. október 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6566): lesznek :D
Bludger 2005. október 7. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6563): az hálás feladat, el tom képzelni milyen viccek vannak benne :D
Válasz Draco üzenetére (#6564): kivalt mivel innen szemezgetunk majd :D
Draco 2005. október 7. 0 hozzászólás 67709.
Válasz balu üzenetére (#6561): földrengéses ûber :D Válasz armithis üzenetére (#6563): az színvonalas viccrovat lesz :E
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
egy koltoi kerdes :D en meg haverom szerkeztjuk a suliujsagban a viccek rovatkat. szerintetek megongyilkoljak magukat a nepek a sulimban? :DDD
Draco 2005. október 7. 0 hozzászólás 67709.
- Miért okosabbak a fiúk, mint a lányok? - ??? - Mert ahol a fiúknak az agya van, ott a lányoknak csak egy lyuk... :hehe
balu 2005. október 7. 4397 hozzászólás 31.
Egy cég alkalmazottjai beszelgetnek, mit kezdenek az ev vegi bonuszukkal. Elso mondja: - A nemetorszagi kirendeltsegen dolgozom, a bonuszombol veszek kocsit és a maradekbol elmegyek nyaralni. Masodik: - En a svajci kirendeltsegen dolgozom. A bonuszom egy reszebol kiepitem a medencet a hazam mellet a tobbibol pedig vilag koruli utra megyek. Harmadig pedig: - En a magyarorszagi leanyvalalatnal dolgozom és a bonuszombol pulovert veszek. A tobbiek meglepodve kerdezik: - Es a tobbi? - A tobbit kipotoljak a szuleim. A gyerekek az iskolaban felvilagositasi oran vannak. A tanitoneni kerdezi: - Na gyerekek, ki mennyi poziciot ismer? Pistike kiabalva jelentkezik, majd kiesik a padbol: - 99! Tanitoneni, 99! A tanitoneni azert sem Pistiket szolitja fol: - Juliska, te mennyit ismersz? - Hat en csak egyet, amikor a lany van alul, a fiu meg folul. Pistike kiabalva: - 100! Tanitoneni! 100! A kommunista idok hoskoraban, valahol a Szovjetunioban felveszi a parttitkar a telefont, hogy figyelmeztesse a Jerevaniakat egy eros foldrengesre: - Elvtarsam, tudomasunkra jutott, hogy Onoknel 8-as erossegu foldalatti mozgasok lesznek a Richter szerint. - Koszonom elvtarsam, intezkedunk. Eltelik 1 het, semmi visszajelzes. 2 het, semmi ... 1 honap mulva csorog a telefon, Jerevanbol jelenteznek: - Tavaris, koszonjuk a figyelmeztetest. Richtert es hat tarsat letartoztattuk es kivegeztuk, a foldalatti mozgolodasokat megszuntettuk, csak nem tudtunk eddig telefonalni, mert egy ku*va nagy foldrenges volt errefele. Utasszallito repulon a kapitany elmondja a szokasos udvozloszoveget, aztan elfelejti kikapcsolni a mikrofonjat es mindenki hallja amikor odaszol a segedpilotanak: - Megiszom egy kavet aztan jol megdugom azt az uj szoke stewardesst. Erre a szoke stewardess nagyon mergesen, piros arccal rohan a pilotafulke fele. Egy idos nenike megertoen mosolyogva megfogja a kezet es azt mondja: - Ne siessen annyira kedveskem, hallhatta hogy elotte meg megiszik egy kavet.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Bludger 2005. október 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6559): JAJ :D
armithis 2005. október 6. 5151 hozzászólás 21.
Két skót beszélget: - Képzeld, a legkorszerûbb társkeresõ szolgálatánál voltam a múlt hónapban. Befizettem öt pennyt, és már küldtek is egy fényképet a leendõ menyasszonyomról. - És hogy néz ki? - Nem tudom, még nem hivattam elõ. - Miért hunyja be a kakas a szemét kukorékolás közben? - ??? - Mert kívülrõl tudja a szöveget. :D
Bludger 2005. október 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz csigabigagyerek üzenetére (#6557): jaj :D
Négy apáca felmegy a mennybe, azt mondja nekik Szent Péter: -Gyónjátok meg bûneiteket! Kilép az elsõ apáca és azt mondja: -Én..én..láttam egy férfi nemiszervét! -Hááát, ezt nem kellett volna, de ott a szenteltvíz mosd meg a szemedet! Jön a második apáca. -Én..én..megfogtam egy férfi nemiszervét.. -Háááát, ez már nagy bûn, de feloldozlak menj mosd meg a kezed a szenteltvízben! Egyszercsak elõrelép a negyik apáca,erre Szent Péter: -Gyermkem, hova tolakszol te is sorra fogysz kerülni! -Persze majd beleiszok abba a vízbe amibe õ belemossa a seggét..
Válasz Draco üzenetére (#6554): Ez olyan mint a : -Mit iszol kisfiam? -Savat. -Mit? -Hrhrhrhrh...
opr 2005. október 6. 77 hozzászólás 3296.
Válasz Draco üzenetére (#6554): :aha :hehe bazzz... ez kurva jó!!! (mégmost is folyik a könnyem a rögéstõl... :D:D:D lol!!!)
Draco 2005. október 6. 0 hozzászólás 67709.
Jah, van mégegy, remélem nem volt még: Két rozmár beszélget: -Te, leetted magad! -Hol? hrhrhöööööhh.... :aha
Draco 2005. október 6. 0 hozzászólás 67709.
Két ejtõernyõs kiugrik egy repülõgépbõl. Esnek egy ideje, amikor az egyik megszólal: - Te nézd, innen föntrõl úgy néznek ki az emberek, mintha hangyák lennének... - Nyissunk b*zd meg! Ezek tényleg hangyááááák! :o :E
Válasz armithis üzenetére (#6551): az RSHU elsõ kitelepítési programja!:D
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
armithis 2005. október 5. 5151 hozzászólás 21.
holnap kaptok armi vicccunamit!
Nadril 2005. október 5. 1032 hozzászólás 345.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6549): ;(
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
A CIA bérgyilkost keresett alkalmazásra. A háttér ellenõrzések és próbák után három jelölt maradt, két férfi és egy nõ. A végsõ teszt volt csak hátra. Az egyik férfit egy fémajtó elé vezették, és egy pisztolyt adtak a kezébe.- Nekünk tudnunk kell, hogy ön minden parancsunkat végrehajtja,; akármik is a körülmények. Az ajtó mögött lévõ szobában a felesége ül egy széken. Magának meg kell ölnie õt. - Maga komolyan beszél? - hitetlenkedik az elsõ férfi - Én sosem tudnám megölni a feleségemet. Az ügynök erre így szól - Akkor maga nem a megfelelõ ember ehhez a munkához. A második férfinak ugyanezeket az instrukciókat adták. õ elvette a fegyvert és bement a szobába. Sokáig csend volt. Aztán úgy öt perc múlva a jelölt könnyes szemekkel kijött - Én megpróbáltam, de nem tudom megtenni - mondta.- Magában nincs meg, ami ehhez kell - így az ügynök - Vigye a feleségét és menjenek haza. Végül csak a nõ maradt hátra. Neki a férjét kellett volna; megölnie. El is vette a pisztolyt és bement a szobába. Lövések hallatszottak, egyik a másik után . Aztán sikoltozást hallottak, csattanásokat, döngéseket. Néhány perc eltelte után csend lett, majd az ajtó lassan kinyílt és a nõ állt a küszöbön. Megtörölte verejtékezõ homlokát aztán így szólt:- Fiúk, nem mondtátok, hogy a pisztolyban csak vaktöltények vannak! A székkel kellett agyonvernem... :D
Draco 2005. október 4. 0 hozzászólás 67709.
Válasz medical üzenetére (#6547): ez odabasz! :nyes
medical 2005. október 3. 418 hozzászólás 961.
Ma hallottam 1 jót. :aha :aha :aha :aha Afrikai törzsfõnök dühöse ront be a misszionáriushoz. -A feleségem tegnap szülni és a gyereknek fehér bõre. 20napi járásnyira nem lenni más fehér. Magyarázni meg azonnal!!!! A misszionárius próbálja nyugtatni. -Nyugodj meg kérlek. Tudod a természetben bármi lehet, minden féle csoda elõfordulhat. Nézd a kecskéket odakinn. Mind fehér mégis van néhány fekete gida köztük. -Érteni mirõl beszél barát. Én nem szólni senkinek fehér gyerekrõl, de te nem szólni senkinek fekete kecskékrõl. :hello
Reaper 2005. október 3. 259 hozzászólás 1433.
Megtörtént eset: Fiatalember ül a buszon. Felszáll egy idõs nénike. A fiatalember udvariasan felkínálja a helyét. Mire a nénike: "Én nem ülök elõmelegített helyre!" Erre a fiatalember sértõdötten: "Akkor üljön a jegesmedve faszára!" Az idõs néni sértõdötten elpanaszolta a történetet a sofõrnek. Mire a sofõr. Elnézést,de most nem tudom elvinni a sarkokra... :)
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Bludger 2005. október 3. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6544): jaj, ez olyan :D, mint amikor két szõke megy az utcán, mondja az egyik: -nézd, ott a férjem és a pasi! -jé, nekem is :)
opr 2005. október 3. 77 hozzászólás 3296.
és akkor még 1: Két barátnõ beszélget. Azt mondja az egyik: - Képzeld, rájöttem, hogy megcsal a férjem. - A rohadt anyját! - És képzeld, itthonról hordja el az óvszereket - A rohadt anyját! - De én az összeset kiszúrtam. - A rohadt anyádat! :D:D:D:D loller!!!
Válasz opr üzenetére (#6542): jaj :D
Lány és fiú, elsõ randevú a moziban. Fiú: Megcsókolhatlak? Lány: Engem? Most sz*ptalak le! Fiú: Engem? :DDDDD
Válasz LtShadow üzenetére (#6539): ez olyan, mint amikor Pistike ül a buszon, felszáll egy öreg néni: -Le szeretne ülni?- kérdezi tõle Pistike. -Igen! -És hova?
Válasz LtShadow üzenetére (#6539): bazz ez mekkora lol :D
LtShadow 2005. október 3. 945 hozzászólás 389.
Pistike ul a buszon, mikor felszáll egy oreg nenike, es odaáll melle. - Néni, nem fáj a lába? - kerdezi Pistike - Sajnos nagyon fáj. - Es a néni gyerekkoraban átadta a helyet az idõsebbeknek? - Igen kisfiam. - Na látja... ezert fáj.
HF ALL
opr 2005. október 2. 77 hozzászólás 3296.
Válasz RaVE üzenetére (#6535): ez naggyon állat! :D
Bludger 2005. október 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz RaVE üzenetére (#6535): kegyetlen :D
armithis 2005. október 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz RaVE üzenetére (#6535): ez a fej szulinapos vicc nagyon uberállat morbid isten vicc :D
RaVE 2005. október 2. 3931 hozzászólás 39.
Apa befut a korhazba hallvan hogy megszuletett a fia. Befut megkeresi az orvost aki pont akkor jon ki a szobabol nem eppen derusen. Oda megy a ferfi megkerdezi uram mi tortent jol van a fiam? Hat uram jol van csak van egy kis baj -Mi? Hat a gyereknek nincs keze. -Nem baj az en fiam. De van meg valami? Hat igen a gyereknek laba sincs es torzse sincs. Csak egy fej. -Csak egy fej? hat de ze hogy ofrdulhat elo? nem bajj akkor is az en fiam elviszem haza. 13. szuletesnapjan a fejj leugral a lepcson villamgyorsan pattog az ajandekhoz szetkapja az ajandekot majd keservesen felszolal -BAZDMEG megint SAPKA.
"FanatiC.tOcikA 10:59 idefigyelj RaEV lehet hogy nem vagyok egy colos, mert teny hogy 173 centi vagyok, de bezuzlak ha arrol van szo. " Fear !!!
Válasz sM4TcH üzenetére (#6532): juuuuuuuuuuuuujjjj!!!! :aha :] :E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Válasz sM4TcH üzenetére (#6532): de gááááz :D
Bludger 2005. október 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6531): errõl jut eszembe :): megszületik egy kisgyerek, de amint az orvos vizsgálja elkezdi mondani a relativitás elméletet, huh, összeül az orvosi vezedtõség és megbeszélik, hogy ez így veszélyes az emberiségre, kiveszik a fél agyát. Ezután megnézik a gyereket, de elkezd valami ó görög vereset mondani, hát ez még mindig sok, kiveszik a maradék felét is. Ez után megnézik, elkezd mondani egy Petõfi verset, alakul-alakul, de még mindig túl sok, kiveszik a maradék felét is. Megnézik, gyerek felébred, néz, asztmondja: -JOGOSÍTVÁNYT, FORGALMIT!!!
- Mit kérdez a szõke a telefonba? - ??? - A te szád ilyen büdös? ja és egy a hetihetesbol: Megy a kamionos a sztradan majd megall egy sargacsuklyas faszi elott. - Hello te ki vagy? - Hello en a sargacsuklyas kocsog vagyok es szomjas. Kamionos ad neki inni. Megy tovabb megall egy piroscsuklyas alaknal. - Hello hat te meg ki vagy? - Hello en vagyok a piroscsuklyas kocsog es ehes vagyok. Kamionos ad neki enni. Megy tovabb a kamionos majd megall egy kekcsuklyas faszinal es igy szol: - Hello kékcsuklyas kocsog neked mit adhatok? - Forgalmit es jogositvanyt, koszonom.
ManiacSoma 2005. október 1. 303 hozzászólás 1248.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6529): jók.:D kapitány az utasokhoz: -nézzenek ki a jobb oldali szárnyra.láthatják hogy kigyulladt most nézzenek ki a bal szárnyra láthatját az is kigyulladt most nézzenek le a tengerre...látnak egy sárga pontot, na az avgyok én köszönjük hoyg minket választottak...
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
Dadogós meg akarja szivatni a kevés hajút : - T-t-t-te,,,,fi-fi-fi-figyuzzz,,,me-me-mennyi-i-i-it pe-ee-e-pe-pe-peee-pe-pepepe-eeeee-pe-perká-á-á-ááázo-o-o-ool a-a-a-a fo-fo-fo-borbélyooo-----ooo-o-o-o-fodrászodnaa-a-a-borbélyodnak? - 500ft-ot. Annyit mint te egy helyi hívásért. Meghal egy ember, felmegy Szent Péterhez, besétál annak a szobájába. Kérdi Szent Pétertõl: - Szent Péter, miért van tele a szobád órákkal?! - Ó, fiam, ezek hazugságmérõk! - Aki nagyobbakat hazudik, annak gyorsabban pereg az ideje, aki kisebbeket, annak lassabban. - És Gyurcsány Ferenc órája hol van? - Ó, hát azt ventillátornak használom a másik helyiségben! Felszállás után a repülõgép kapitánya az utasokhoz szól: - Hölgyeim és uraim, itt a kapitány beszél. Elértük az utazómagasságot, az idõ tiszta, sebességünk....Ó, a fenébe! A nézõk dermedten ülnek a helyükön. Kis idõ múlva újra megszólal a kapitány: - Elnézésüket kérem, de a kávé véletlenül beleömlött az ölembe. Látniuk kellene a nadrágom elejét! Erre az egyik utas: - Az enyémnek meg a hátulját! Jasszer Arafat felhívja George W. Bush-t szeptember 11-én: Arafat: "Elnök úr, fogadja õszinte együttérzésünket és sajnálatunkat, az egész palesztin nép osztozik a világ fájdalmában. Szörnyû tragédia történt, nem lehet szavakkal leírni azt a katasztrófát...." Bush: "Öööö, elnézést, mirõl beszél??" Arafat: "....B.ssza meg, elfeledkeztem a 7 óra idõeltolódásról....."
armithis 2005. október 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz ReD_faCe üzenetére (#6524): ez volt balu jo :D
Válasz balu üzenetére (#6526): Ez jó! :gg
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
balu 2005. október 1. 4397 hozzászólás 31.
Egy fiatalember a városba költözik és beáll egy nagyáruházba eladónak. - Van valami tapasztalata ezen a téren? - Persze, én ne tudnék eladni? A manager gondolja, na majd meglátjuk, de tetszik neki az önbizalma. Az elsõ nap után, megkérdi tõle: - Na hány vevõje volt ma? - Csak egy. - Egy? A többi eladó átlaga napi 20-30! Na mennyi volt a bevétele? - 210.325 dollár 65 cent. - Mennyi??? Mit adott el? - Elõször eladtam neki egy pecahorgot. Aztán egy nagyobbat. A végén egy egész horgászfelszerelést. Aztán kérdeztem hová akar menni, horgászni? Ö fel akart az északi partra. Erre azt tanácsoltam, hogy oda jobb lesz egy vitorlás is. Erre elmentünk az osztályra és vett egy duplamotoros Seawind-et. De nem volt biztos benne hogy a Civic-je el tudja vontatni. Lementünk a szalonba és eladtam neki egy Pajero-t 4 kerékmeghajtással. - Maga azt akarja mondani, hogy az ember akart egy horgot és maga végén eladott neki egy hajót meg egy autót? - Hááát nem egészen... ö egy csomag tamponért jött be.. Erre mondtam neki, ha már a hétvége, így el van b@szva, elmehetne inkább horgászni.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
ReD_faCe 2005. október 1. 311 hozzászólás 1218.
Itt márpedig rend lesz! -mondta a nagymama, és berúgta a szart az ágy alá.
egy insomniásnak látomás a világ...
ReD_faCe 2005. október 1. 311 hozzászólás 1218.
Két szöke nö beszélget: -Nálatok van meleg víz? -Van csak hideg.
egy insomniásnak látomás a világ...
Lord_G 2005. szeptember 30. 599 hozzászólás 651.
Válasz SiTe üzenetére (#6520): ehe, ehe, ez csúnya copy-paste, hát miért nem figyel oda......
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
opr 2005. szeptember 29. 77 hozzászólás 3296.
[...]