Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

opr 2005. szeptember 29. 77 hozzászólás 3296.
[quote=Lord_G írta(#6519)] Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen! [/quote] ez nagyon állat :D
SiTe 2005. szeptember 29. 505 hozzászólás 778.
Válasz Lord_G üzenetére (#6519): [quote=DaveExecutor írta(#6498)]Az asszony a szeretõjével tölti a napot, míg a férje dolgozik...[/quote] Amúgy király^^
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Lord_G 2005. szeptember 29. 599 hozzászólás 651.
[már volt] A Ferrari Forma-1 csapata lecserélte teljes mûszaki gárdáját, miután magyar használtautó kereskedõkkel végzett teszteket. A magyar kereskedõk csapata 4 másodperc alatt lecserélte a kerekeket, sõt, ennyi idõ alatt megbuherálta a váltót, visszapörgette a kilométerórát és az egész autót eladta a McLaren csapatnak. Ember a TV szerelönek: - Ültem a fotelban, néztem a TV-t miközben egy 100 -as szöggel piszkáltam a fülem. Egyszercsak elment a sztereo hang! Orosz vállalkozó egy rúdarannyal bemegy az ékszerészhez. - Ebbõl kellene nekem egy szép gyûrût csinálni! Az ékszerész mutogatja a katalógusokat, ilyen meg olyan új párizsi modellekrõl mire az újgazdag: - Vazze, egy egyszerû lyukat nem tudsz fúrni rá? Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen! Elõször jöttek a dohányosok és beperelték a dohánygyárakat, mert tüdõrákot kaptak a cigarettázástól. Aztán jöttek a kövérek, akik beperelték a gyorséttermeket, mert elhíztak az ételtõl. Azt hiszem, én meg beperelem a Heinekent az összes ronda nõért, akikkel lefeküdtem...
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
armithis 2005. szeptember 29. 5151 hozzászólás 21.
Egyik szõke a másiknak: - Andi elmondta, hogy te elmesélted neki a titkot, amire megkértelek, hogy el ne áruld senkinek. - Nahát! Pedig megmondtam neki, hogy ne szóljon neked róla. - Igen? Akkor el ne áruld neki, hogy elmondtam, hogy õ elmondta! szar de most miertne
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2005. szeptember 29. 5151 hozzászólás 21.
re jok a viccek amiket nekem irtatok azt meg kulon koszonom. :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
YourLastChance 2005. szeptember 28. 143 hozzászólás 2228.
:nyes Nagyon poénos:) De szerintem kicsit hosszú, már úgy 14 után minden poén el van lõve és csask ismétlés... de az elején halálra röhögtem magam...
opr 2005. szeptember 28. 77 hozzászólás 3296.
Ez is kötelezõ Hogyan készítsük el az unikumos pulykát? 1. Vegyünk egy pulykát! 2. Egy pohár unicum. 3. Tegyük a pulykát a sütõbe! 4. Még két unicum. 5. Állítsuk a hõfokot 190 sütõre! 6. 3 unicum további. 7. Süssük a kapcsot be! 8. Most még tovum 4 univáb. 9. Pulykázzuk meg a zsírt! 10. Unicumot a másik palackot még. 11. Dugjunk pulykákat a homérumba! 12. Poharazzunk még egy unicumot az öntbe! 13. Süssük az unicumot még egy óráig! 13+1.''Gyöngyvirágos kék ibolya-a-a-a!...'' 14. Pulykáljuk meg az puha unicumját! 15. Vegyük ki a pulyákot az unicumból! 16. ''Édes anyám, sirhalmomra-a-a-a!...'' 17. ''Kiskút, kerekes kút...'' 18. Szeletum a pulyák darabbal többe! 19. Pusztuljunk tásztátum. 20. Palackoljunk még egy unicum vevétet! 21. ''Nyílára uccásik a krocsmrasumity!...'' 22. Állítsuk meg a teritumot és pulykoljunk még egy terítéket! 23. Leterít az unipulyák, és fogyjunk el! Még most is szakadok. :DDD
Bludger 2005. szeptember 28. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6513): eh, jó thx, de ismertem (kösz a címzést :D)
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Kérdezik a szõkenõtöl: -Milyen kocsid van? -Daewoo. -És hány éves? -Matiz. :D:D (ezt külön arminak :D meg sm4tch-nak, meg a többi hasonlóan agyalágyultnak :D)
Antares 2005. szeptember 28. 4109 hozzászólás 35.
gorkyról vagy tocikáról még órákat lehetne írni :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Válasz Newlocal2 üzenetére (#6510): jók, de Camé és Cedé a legtalálóbb :D
Newlocal2 2005. szeptember 28. 792 hozzászólás 481.
Cedrik polojan: latod h nezek ki? Ezt teszi napi 18 oora Net Woodoo polojan: Step By Step Flame By Flame Gorky polojan: The Most Loved vagy Say when Lair Kashu polojan: 1-0 Vs OopsCloud vagy en vagyok a 2. legjobb es a 2. legizmosabb magyarjatekos CAM pooloojhan: Colgate Inc. :) Tocika pooloja : [Name] Ace : no hair just lair Venyige : I need two keyboards to play no 1v1 Only -pRo- sry Newlocal2 : szamiitooooogeeepes betuuutooordeleest vaallalok :D OverLord : The Last of my Race: Im Random : no BW , just rush sry
Reach, Nal_ra , Rainbow Xellos, Boxer, GoodFriend Gorush, YellOw, a tobbi szutyok..:P
egykét jó polo felirat: lanról jövök és bazd meg! elnézést, részeg vagyok? (alul) ha már idáig lehajoltál, akkor szopj le! (vagy, hajolhatnál lejebb is) a látszat csal, nem vagyok ember! még egy kérdés és bannollak a gecibe! anyád hogy van? Agreszív kismalac az orvosnál: -Beteg vagyok, doki! -És, mi a baja? -MONDOM BAZDMEG, HOGY BETEG VAGYOK!!!
DenDun 2005. szeptember 28. 1096 hozzászólás 320.
Válasz Newlocal2 üzenetére (#6507): és a másik nem Pásztóval hanem köröstarcsával az igazi :P
Newlocal2 2005. szeptember 28. 792 hozzászólás 481.
valasz Tot (6495): Az a jezusos vicc nem uugy van:)) Te vagy letunk alapjanak eszkatoloogiai manifesztaciooja a kerigma melyben letunk vegso ertelme tarulk fel elottunk, te vagy az infinitivusz s te vagy a leny ki megmutatja szemelyisegunk ontogolikus alapjat.
Reach, Nal_ra , Rainbow Xellos, Boxer, GoodFriend Gorush, YellOw, a tobbi szutyok..:P
Agresszív kismalac fölszáll a buszra: -1 jegyet kérek. Sofõr: - De mégis, hova? Agresszív kismalac: - HÁ DE MÉGIS HOVA? IDE A MARKOMBA! :D
Nadril 2005. szeptember 28. 1032 hozzászólás 345.
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6488): Szenhidratost meg en talaltam ki vagy 4 eve. Egyebkent kurvajo.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Cedric 2005. szeptember 28. 8720 hozzászólás 5.
"13. Az Atya, a Fiú és a Szent Lélek nem a Fater, a Kiccsávó és a Kriptaszökevény" én inkább ezen :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Reaper 2005. szeptember 27. 259 hozzászólás 1433.
[quote=Tot írta(#6495)]10. A kígyó tekergett az almafán nem pedig az Isten fasza![/quote] Ezen teljesen behaltam. :D :E
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
DaveExecutor 2005. szeptember 27. 634 hozzászólás 600.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6500): Nem így találtam
Henryt falhoz állítják, és mielõtt kiadnák a parancsot a fõbelövésére, elkiáltja magát: -Földrengés! A kivégzõosztag pánikba esik. A zûrzavart kihasználva Henry átugrik a falon, és megszökik. Charlie a következõ, s miközben az osztag felsorakozik, azon töpreng mit csinált Henry. Mielõtt lelõhetnék, elkiáltja magát: -Tornádó! Az osztag megint megijed, és Charlie is megszökik. Ezután George-on a sor. Arra gondol: "Értem én, hogy megy ez. Még utoljára valami katasztrófát kell kiáltani, aztán átugrani a falon." Amint az osztag fölemeli a puskát és céloz. George vigyorogva elkiáltja magát: - Tûz!
Bludger 2005. szeptember 27. 2524 hozzászólás 97.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6498): ezt te angolból fodítottad, mert én úgy ismertem, de jó :D
opr 2005. szeptember 27. 77 hozzászólás 3296.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6498): :hehe ez mekkora lol :D csak asszem már volt, de lehet h nem, nem tom, mindenesetre jó volt meg eccer röhögni rajta :D
Az asszony a szeretõjével tölti a napot, míg a férje dolgozik. Nem tudja, hogy a 9 éves fia a szekrényben elrejtõzött. A férje váratlanul hazaér, mire az asszony a szeretõjét betuszkolja a szekrénybe a kisfiú mellé. A kissrác azt mondja: - Sötét van itt. A férfi azt válaszolja: - Igen, az van. Fiú: - Van egy baseball labdám. Férfi: - Az jó. Fiú: - Meg akarod venni? Férfi: - Nem, kösz. Fiú: - Apám odakint van. Férfi: - OK. Mennyibe kerül? Fiú: - $250. A következõ héten megint megtörténik, hogy a fiú és az anyukája szeretõje egy szekrénybe kerülnek. Fiú: - Sötét van. Férfi: - Igen, sötét. Fiú: - Van egy baseball kesztyûm. A szeretõ emlékezve a múltkorira, azt kérdezi a fiútól: - Mennyibe kerül? Fiú: - $750. Férfi: - Rendben. Néhány nappal késõbb az apa azt mondja a fiúnak: - Fogd a kesztyûd. Menjünk ki és ütögessünk egy kicsit. A fiú azt válaszolja: - Nem tehetem. Eladtam. Az apja megkérdezi: - Mennyiért adtad el? A fiú válasza: - $1000. Az apja felháborodottan mondja: - Ez szörnyû, hogy ennyiért adtad el a barátaidnak! Ez több, mint amennyibe ezek ténylegesen kerülnek. Elviszlek a templomba, hogy meggyónj. Elmentek a templomba, és az apa beültette a fiút a gyóntatószékbe, és rácsukta az ajtót. A fiú azt mondja: - De sötét van itt. A pap válasza: - Ne kezdd megint ezt a szart! :D
opr 2005. szeptember 27. 77 hozzászólás 3296.
Két amerikai turista Walesben kirándulgat. Megállnak ebédelni Llanfacwyrnirbwlantyslioggich-ban és egyikük azt kéri a pincérlánytól: - Mielõtt rendelünk, segítene eldönteni a vitánkat? Megtenné, hogy lassan, tagoltan kimondaná a hely nevét, ahol vagyunk? A lány odahajol, és szótagolva elmondja: - Bööör-ger-kiiing. :D :hehe
Bludger 2005. szeptember 27. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Tot üzenetére (#6495): ámen :D
Tot 2005. szeptember 27. 973 hozzászólás 374.
Két Jehova tanúja áll a hegyi út szélén, kezükben egy hatalmas transzparens: "Közel a vég! Fordulj meg, mielott még nem késo!" Arra megy egy autós, lehúzza az ablakot és kiüvölt: - h*lye szentfazekak, máshol térítsetek! Majd gázt ad. Kicsivel késobb nagy fékcsikorgás, majd hatalmas csattanás hallatszik. Az egyik Jehova tanú odafordul a társához: - Testvérem, a "Sziklaomlás az úton" tábla nem lenne célravezetobb? És Jézus kérdé követoit: "Ki vagyok én?" És követoi ezt mondák: "Te vagy a földi létünk eszkatologikus manifesztációja, a személyiségünk ontologikus alapjainak megmutatója." És Jézus mondá: "Mi van?" Az egyik egyházközség új lelkésze annyira lámpalázas volt amikor az elso szentbeszédét tartotta, hogy alig tudott megszólalni. Második szentbeszéde elott felkereste a feljebbvalóját, és megkérdezte, hogyan tudná leküzdeni idegességét. Azt a választ kapta, hogy tegyen egy kis vodkát a vízbe, és néhány korty után már mindjárt lazábban fogja tudni folytatni. A következo vasárnap a lelkész gyakorlatba ültette a tanácsot, és úgy érezte, hogy még hatalmas égzengés közepette is tudna beszélni, egyáltalán, pompásan érezte magát. Amikor visszatért a plébániára, talált egy levelet a feljebbvalójától, amely a következoket tartalmazta: "Kedves Testvérem! 1. Legközelebb kortyokat igyon, és ne döntse le egyben az egészet 2. Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe 3. A misekönyv nem poháralátét 4. Az oltár terítojét nem használjuk szalvétának 5. Tíz parancsolat van és nem tizenketto 6. Tizenkét tanítvány volt és nem tíz 7. Nem utalunk a keresztre mint arra a "nagydarab T-beture" 8. Nem konferáljuk be Jézust és tanítványait mint "DJ JC-t és bandáját" 9. Dávid Góliátot egy parittyával gyozte le és nem "lotte szitává a rohadt seggét egy Magnum 357-essel" 10. A kígyó tekergett az almafán nem pedig az Isten fasza 11. Nem utalunk Júdásra mint arra "a faszfej"-re 12. A Pápa szent, nincs kigolyózva és nem nevezzük "Keresztatyának" 13. Az Atya, a Fiú és a Szent Lélek nem a Fater, a Kiccsávó és a Kriptaszökevény 14. Júdás harminc ezüst pénzen adta el Jézust és nem két fillérért, az Olajfák hegyén és nem a kínai piacon. És egyébként is, a bunösök a pokolra mennek és nem pedig a büdös picsába. Fickó stoppol, megáll egy apáca. Elindulnak, a fickó csak bámulja az apácát kigúvadt szemekkel. Az apáca végül megkérdi: - Uram, mi a csudát bámul annyira? - Hát, tudja, régi vágyam, hogy megcsókoljak egy apácát. - Elvileg nincs akadálya - mondja az apáca - de notlennek kell lenned és katolikusnak. - Az vagyok, az vagyok - mondja a fickó. Kiszállnak, a fickó megcsókolja az apácát. Mikor mennek vissza az autóhoz, a fickó elkezd sírni. - Most meg miért sírsz - kérdi az apáca. - Vétkeztem - mondja a fickó - nos vagyok és zsidó... - Annyi baj legyen - így az apáca - én meg István vagyok és jelmezbálba megyek... Két barát beszélget: - Ti hova jártok szilveszterezni? - Tavalyelott Pásztón vótunk. - Oszt mi történt? - Az asszonyt hárman megeroszakolták, engem félholtra vertek. - Hát tavaly? - Pásztón. - És mi volt? - Az asszonyt öten meggyalázták, nekem eltörték a kezem meg három bordámat. - És idén hova mentek? - Hát, az asszony Pásztóra akar... A középkorú házaspár szexuális problémával keresi fel az orvost. - Doktor úr, nagy problémáink vannak - kezdik a panaszt. - Már nem tudunk házaséletet élni. - Változatosságra lenne szükségük - javasolja a doki - azt taná- csolom, próbálják meg úgy, hogy közben felkapcsolják a villanyt. Néhány nap múlva ismét megjelenik a pár a rendelésen. - Bevált a tanácsom? - kérdezi az orvos. - Élvezték a dolgot? - Mi nem is annyira, de a gyerekek teljesen odavoltak!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
YourLastChance 2005. szeptember 26. 143 hozzászólás 2228.
Én csak azért nem fölök Lord viccétöl, mert ez "jobb" helyeken téleg így m1, és én iylen helyre jártam... De a szénhidrát haláli vóóót :nyes :vigyor :debil
armithis 2005. szeptember 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Lord_G üzenetére (#6489): tipikus lord vicc :D
Bludger 2005. szeptember 26. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Lord_G üzenetére (#6489): ezen már egy órája dölök :D :D :D
opr 2005. szeptember 26. 77 hozzászólás 3296.
Válasz Lord_G üzenetére (#6489): :hehe(ez nálunk is így volt :DD)
Bludger 2005. szeptember 26. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Lord_G üzenetére (#6489): ez fájt :D ez csak egy név amit nem szabad adni a gyerekeinknek (mielõtt belekötnétek, más-más nõtöl :D): Kandiszh Nóra :D
Lord_G 2005. szeptember 26. 599 hozzászólás 651.
Két középiskolás bszélget: - Te, neked van házid? - Ja - Akkor töltsél már nekem is!
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
ManiacSoma 2005. szeptember 26. 303 hozzászólás 1248.
lehet hoyg már volt... mit csinál a firebat a hidraliskból? -szénhidrát... mi a különbség a hidra és a vidra közöt? a vidra rá tud menni a hidra de a hidra nem tud rámennia hidra... szétszedlek mint hülyezergling a CC-t
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
opr 2005. szeptember 26. 77 hozzászólás 3296.
egy naggyon fárasztó kategóriájó öööö vicc :D: Egy ember beront a rendõrségre: - Feljelentést szeretnék tenni! - Ki ellen? - Nem tud ajánlani valakit? válasz üzenetére ltshadow: ez naggyon rejális :D -ezen jót röhögtem...
LtShadow 2005. szeptember 26. 945 hozzászólás 389.
A cigány lõdörög a sportpályán hátha talál valami elvinni valót, egyszercsak lehajol felvesz egy gerelyt, elhajitja. Odamegy hozzá az edzõ mondván : - Ember magának sportolnia kéne hisz olyan messzire hajitotta a gerelyt, hogy megnyerte volna vele a bajnokságot. - Ez gerely volt? Én meg azt hittem lapát.
HF ALL
YourLastChance 2005. szeptember 26. 143 hozzászólás 2228.
Ez tényleg poén volt:) De itt 1 másik: -Mit csinál 1 ling és 1 overlord a diszkóban? -Hát csápolnak. :nyes
Bludger 2005. szeptember 25. 2524 hozzászólás 97.
Válasz szabzero üzenetére (#6483): juj, :D, ez yoo!
szabzero 2005. szeptember 25. 1631 hozzászólás 199.
Válasz YourLastChance üzenetére (#6481): asszem saját de lehet mástól csórtam: - milyen a hidra-mozi? - nyálas :nyes
dehogyis már nem is játszok
Válasz YourLastChance üzenetére (#6481): :D, "egy zergling se csinálta volna jobban" :D
YourLastChance 2005. szeptember 25. 143 hozzászólás 2228.
Ahoz képest h az elején alig akart beindulni ez a forum, most már talán a legnagyobb:) És ha már SC és vicc, akkor: Két hydra csúszik a sivatagban, szebe jön 1 marine, az elsõ +öli. Utánna a másik megöli az elsõt, miért? ... Mert köpött... Na ennyi... nem észvesztö de SC-s :)
DaveExecutor 2005. szeptember 25. 634 hozzászólás 600.
Apa tanítja a hülye gyerekét számolni: - Fiam! 5+3 mennyi? - Nem tom'. - Na figyelj! Vettem Mari néninél 5 almát, meg Bözsi néninél 3 almát. Hány almám van akkor? - Vetté' almát? Kalózhajó félszemû kapitánya kiadja a parancsot a kiszemelt áruszállító hajó megtámadására. Ahogy mellé érnek, egybõl elkezdenek átugrálni a kalózok. Eldördül az elsõ lövés, amely véletlenül éppen a kalózkapitány egyetlen ép szemét éri. Mire a kapitány felordít: - Ez az fiúk! Elõször a világítást!!!!
Mi a kanibáloknál a 2 legnépszerûbb édesség? Édes anya, édes apa :D
DJWindsurfer 2005. szeptember 25. 914 hozzászólás 405.
A tehén nem más , mint egy olyan gép, ami ihatóvá teszi a füvet!" (Ez a tehén milyen egy nagyon laza állat!)! :E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Válasz Cedric üzenetére (#6476): ez régi, de jó :D
Cedric 2005. szeptember 25. 8720 hozzászólás 5.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#6471): ez nagyon durva :aha :D 2 cigány asszony beszélget: - magának hány gyereke van? - nekem8 - és hogy hivják õket? - mind gázsi! - és hogy hivja magához az összeset? - csak mondom hogy gázsi és idejön az összes - és ha csak az egyiket akarja hívni? - akkor a vezeték nevén szólítom :D :aha
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
armithis 2005. szeptember 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6474): :D
Draco 2005. szeptember 24. 0 hozzászólás 67709.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#6471): Ez kúrvajó!!! :vigyor És errõl a mijaú-ról eszembe jutott 2 vicc: Mikor ad ilyen hangot egy kutya: "nyauuuuuu"? Ha lefagyasztod, aztán beteszed egy körfûrész alá... Hogy ugat a macska??? Leöntöm benzinnel és...wuff :o :E
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Bludger 2005. szeptember 24. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6470): bazz, fáj a hasam a röhögéstõl :D
armithis 2005. szeptember 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6470): Válasz Pharao_PcI üzenetére (#6471): aa ezek nagoyn nagyok baszdki :D