Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Mort_4ce 2005. szeptember 9. 808 hozzászólás 463.
Többes számban jobb ám. ;)
"Morituri Nolumus Mori!"
Huan 2005. szeptember 9. 682 hozzászólás 546.
- Mi a mojzsa? - Kityi, apjó,kenyéjdajab... ^^ Aranyos... ^^
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Huan 2005. szeptember 8. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#6361): :kira
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
armithis 2005. szeptember 8. 5151 hozzászólás 21.
na akkor msot egy magasszintut tolem nektek isten gondol egyet es ugy dont hogy az egyetemen megnezi a karokat hogy hogy dogloznak. Jogaszokhoz megy, mindenki tanul es tanul majd az orvosokhoz, ahol szinten tanulnak es tanulnak. elnez meg a kozgazdakhoz ahol szinten csak tanulnak es tanulnak. Gondol egyet es lenez a gepeszekhez. Latja hogy pia, no, mulatozas megy tanulas helyett. Ugy gondolja, hogy majd visszanez vizsgaidoszak elott egy nappal. ujra Jogaszokhoz megy, mindenki tanul es tanul majd az orvosokhoz, ahol szinten tanulnak es tanulnak. elnez meg a kozgazdakhoz ahol szinten csak tanulnak es tanulnak. Majd a gepeszeket megpillantva meglepodik mert mindenki imadkozik, erre az isten: Na õk atmehetnek a vizsgan, mind. :D :D: D: D: :D :D: D:D :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2005. szeptember 8. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6358): Válasz Lord_G üzenetére (#6359): köszi ohh megtisztelõ :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Lord_G 2005. szeptember 8. 599 hozzászólás 648.
Tegnap megkért a feleségem, hogy vigyem el valalmi drága helyre...... kivittem egy benzinkúthoz Két szõke beszélget a Hõsök terén az egyik vezér szobra elõtt : - Milyen jó pasi! És oda is van írva, hogy 975-1023. Csak nem írták ki hogy Pannon vagy Westel! és egy armi osztályú: - Csókolom, kérek egy kiló cseresznyét, mennyibe kerül? - 200 Ft egy kiló. - Kérek egy kilót. - Tessék, 50 deka, 200 Ft lesz! - De hát 50 deka az csak 100 forint! - És? 1 kilót kért!
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Huan 2005. szeptember 8. 682 hozzászólás 546.
Old, de qrva jó: :) A repülõgép zuhan... A pilóta hátraszól: - Kedves utasaink! Már csak pár perc van hátra az életünkbõl biztosan le fogunk zuhanni! A túlélési esély 0%! - Mire egy nõ letépi a ruháit és felkiált: Éreztesse velem valaki még egyszer utoljára, hogy nõ vagyok! Erre egy férfi letépi az ingét: - Nesze! Vasald ki! Ja és Armi, szintén csakis Neked: :) - Halló, ez a kívánságmûsor? Egy lassú számot szeretnék kérni! - Máris: eeezeer...ööötszáááz...tiiizeeen...keeetõõõ. [szerk: ékezet]
armithis 2005. szeptember 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6356): a kocsmás odabasz :D
Huan 2005. szeptember 7. 682 hozzászólás 546.
Két haver bemegy a kocsmába. Az egyik megkérdezi a másikat: - Te mit iszol? - Nekem nyolc. - Nekem is. Erre a srác odaszól a pincérnek: - 16 nagyvadászt kérnénk. A fõnök azt mondja négy dolgozójának: - Sajnálom, de létszámleépítés van, valakit el kell küldenem. Megszólal a cigány: - Sajnos, én kisebbségi vagyok, nem küldhet el, mert panaszt teszek. Mire a másik: - Én pedig nõ vagyok, ha elküld, panaszt teszek. A harmadik: - Én idõs vagyok, ha elküld, beperelem hátrányos megkülönböztetésért. Mindenki a negyedik, fiatal, fehér férfire néz. Az megszólal: - Azt hiszem, akkor én vagyok a meleg... Egy japán, egy amerikai és egy orosz beszélgetnek, hogy kinek mekkora kudarc volt az életében: - Én egyszer ülök nálunk, Tokióban egy parkban a padon - kezdi a japán. - Egyszer csak leül mellém egy gyönyörü, fekete hajú hölgy. Azon gondolkodtam, hogyan szólítom meg, mikor felállt, elindult a buszmegálló felé. Én meg elbambultam. Felugrottam és rohantam a buszmegállóhoz. A busz jött, ö felszállt és az orrom elött becsapódott az ajtó. Hát ez a kudarc! - Az semmi! - kezdi az amerikai. - Én egyszer üldögélek a padon New Yorkban. Jobbról és balról is leül egy-egy bombázó szöszi. Nem tudtam eldönteni, melyiket szólítsam le. Ekkor felálltak, elindultak a buszmegálló felé. A busz jött, felszálltak, én rohantam, de az orrom elött becsapódott az ajtó. Ez az igazi kudarc! - Az semmi! - kezdi az orosz. - Én egyszer üldögélek a padon Moszkvában. Jött két kigyúrt buzi. És se buszmegálló, se busz... Szép álmokat mindenkinek! :)
SiTe 2005. szeptember 7. 505 hozzászólás 774.
Hogyan hívják? Arab kapusKapd El Hammar Arab tehénistállóMubarak Arab halárusAddelah Alath Amar Cseh adóellenõrHolacsek Elefántcsontparti focistaMaholka Punki Eszkimó légitársaságFridzsid Air Finn kidobó emberHallja Menjeninnen Francia favágóDe la Fa Görög bányászKörmeközt Lapitakosz Görög úttörõkMegalakultakisz, Megszüntakisz és Feloszlottakisz Görög võlegényElvesz Osztleszmanász Görög alkoholistaHatarasz Tisztaszesz Görög buziFarbatosz Görög cigánygyerekTapadakosz Görög hamiskártyásKomisz Makkász Görög kártyásNamilesz Teosztasz Görög perverzDiofantosz Görög vendéglõsAbrosz Tisztakosz és Kosztasz Fenerosz Görög zsokéAbrakosz Lovontosz Holland bankárStex van Boeven Holland impotensVan de Loog Holland prostiVan Melle de Hol Holland táncosnõVan Esse, de Myre Indián bolondGolyóstoll Indián prostiVillámlik Indián vénlányPanga Luka Indián benzinkutasTöltôtoll Gyors indiánIgyek Szem Dagadt indiánGömbvillám Harcias kedvû indiánKötek-szem Izraeli jégtáncosMaj'se Greestem Japán alkoholistaIsike Magasaki Japán apácaKuki Neki Nuku Japán autószerelõCseregumi Hamaroda Japán bemondónõIcuka Faracuki Csecselenncsung Japán homokosKukira Bukika Muki Japán kéjencGyepen Toszni O Mio Japán kínpadHereverõ Heverõ Japán pingpongozókIdeoda Futamuya és Kichide Chapamuki Japán szerzetesNukupina Csakima Japán titkos ügynökOsona Foson és Matata Kakiban Japán prostiUgrika Kukira Japán fegyvergyárosCsouz Lee Kínai dohányárusChikk Vanchak Kínai fegyvergyárosCsouz Lee Kínai hentesMotching Chung Chak Kínai kötéltáncosTeng Leng Leesik Kínai levesCsak Löttyintsük Ki Kínai tévébemondónõKétcsecse Kintcsüng Kéremide Tekintsünk Kínai tévészerelõHangvan Képnincs Kínai vesztes hadvezérKy Fing Tunk Kínai WC-s néniKakanuku Bili Kong Kövér indiánGömbvillám Lengyel autóversenyzõMikorsodrotzky Lengyel boltosMikornyitzky Lengyel kapusGuriccsky Lengyel bérgyilkosMikó Purcanszky Lengyel prostiMitfizetzky Lukamér Lengyel hoteltulajdonosJosef Nemdobszky Magyar autószerelõBekõ Tóni Mozigépész feleségeMatiné Muzulmán 1Ali Baszna Debamba Muzulmán 2Hataraszafasza Német agglegényHans Régenkurt Német perverzSpájz Bankurt Német ejtõernyõsZu Hans Német agglegényHans Regenkurt Orosz balerinaPinája Nyikorogna Orosz focistaIvan Gyeprefos Orosz körzeti orvosSzergej Ivanovics Aszpirin Öreg varázslóCsiri Bá Rövid, világos eszmefuttatásairól híres görög filozófusIozan Parasztiész Spanyol nemesDon Padrafingo Spanyol tolvajLopez de Futaztán Spanyol útonállóQuibelez de Saporán Svájci alpinistaZu Hans Szingapúri szakácsKongabili Kajanuku Török rendõrNyakizmán tö kü l
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
armithis 2005. szeptember 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6350): fákat dijjazom de ilyen szar farkasos viccekkel ne is szenvedj...
Draco 2005. szeptember 7. 0 hozzászólás 34200.
Ez pedig it három fárasztó x| de én kész lettem tõlük, hf :E A székely bácsi kimegy a fiával az erdõbe fát vágni. Dolgoznak egy jó ideig, aztán leülnek pihenni. Ekkor az öreg azt mondja. - Na fiam, most megmutatom, hogy hogy kell vagánykodni! Azzal a feje fölött feldobja a levegõbe a baltát, megvárja amíg visszaesik, és kiugrik alóla. Azonban túl lassú, így a balta beleáll a fejébe, és az öreg holtan esik össze. A fia nézi egy ideig, majd elindul hazafelé. Mikor hazaér, megkérdi az anyja: - Hát apád hol van? - Kint van az erdõben, vagánykodik. Hülgyegyerek utazik a vonaton az anyjával. A gyerek kinéz az ablakon: - Anyúúú, miaaaz ottt?? - Az ott egy tehén, kisfiam... - Hoool? Megy az infravörös lódobogás az erdõben. Egyszer csk meglátja a nyuszikát egy fenyõfán. Megkérdezi: - Mit csinálsz te ott, nyuszika? - Pudingot heggesztek. Hát te? - Fotel.
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Draco 2005. szeptember 7. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Huan üzenetére (#6351): Baaaazz... ez kész :hehe és ittvan két fa: A zeneiskolában ketten vizsgáznak. Az egyik csillagos ötöst kap, a másik vonós négyest. Megyek a Mûegyetemre, mert nem vettek fel az igazira...
Volt egyszer egy ferfi, aki nem volt megelegedve 50 cm hosszu nemi szerszamanak meretevel. Miutan nem tudott segiteni magan, tanacsot kert egy boszorkanytol. A boszi sokaig gondolkodott majd azt mondta: "Mikor az erdoben jarsz, keress egy bekat. Kerdezd meg, hogy hozzad menne-e felesegul. Ha azt mondja, hogy nem ,akkor 10 cm-rel kisebb lesz a farkad. Ha igent mond, akkor a farkad kb.20 cm-es lesz." A ferfi koszonte a tanacsot es egybol az erdobe ment. Nemsokara talalkozott egy bekaval es azt kerdezte tole: "Akarsz a felesegem lenni?" "Nem"-felelte a beka. A ferfi hazasietett, letolta a nadragjat. Boldogan nyugtazta, hogy a farka mar csak 40cm. Ekkor ismet a bekahoz sietett az erdobe es azt kerdezte tole: "Akarsz a felesegem lenni?" "Nem"-felelte a beka. A ferfi ismet hazasietett, letolta a nadragjat. Es boldogan nyugtazta, hogy a farka mar csak 30cm. "20 cm?" - gondolkodott a ferfi " 20 cm lesz a megfelelo meret!" Ezert ismet a bekahoz sietett az erdobe es azt kerdezte tole: "Akarsz a felesegem lenni?" "Kedves Uram!"- mondta a beka "Maga hulye, vagy mi? Mar korabban is megmondtam, hogy: Nem, nem es nem ..." Ez old, de asszem itt még nem volt... Na mara ennyit...
Arminak itt van 2 fa: :) Mit csinál a kaméleon a kemencében? Beleolvad a környezetébe. - Mi Süsü vezetékneve? - Chuck - ? - "A neve is annyi Chuck Süsü..." Balunak egy: :) (Bar biztos ismeri) A farkas bekopog a gidáék ablakán, és ezt mondja: -Nyissatok ajtót, gidácskáim, én vagyok az anyácskátok és tele a tögyem friss tejjel! Mire a gidák: -Hazudsz, Farkas! Mi az anyut sörért küldtük. Es itt van egy csak ugy: Mit mond a frissen végzett bme-s a frissen az elte, jogon végzettnek?? ........... Bigmac menüt kólával...
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#6348): THX! Jó szorakozas volt amugy... Volt sok kiroály vicc :) :gg
PhArAo 2005. szeptember 7. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Huan üzenetére (#6347): hát grat én nem lennék képes visszaolvasni ennyit
RIP Ödi
Huan 2005. szeptember 6. 682 hozzászólás 546.
[quote=iko írta(#1)]na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki :kocc azé hogy legyen sok :aha meg :hey és aztán :o[li][/li]:yes-iko-:yes[/quote] Na elertem ide... Szep volt, jó volt, elmult... :( ;(
Antares 2005. szeptember 6. 4109 hozzászólás 35.
Válasz opr üzenetére (#6345): és mijen igaz :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
opr 2005. szeptember 6. 77 hozzászólás 3311.
Operában - Anyu! Az a bácsi miért fenyegeti a nénit? - Az a karmester, és nem fenyegeti. - Akkor a néni miért visit?
Bludger 2005. szeptember 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6343): :nyes
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
armithis 2005. szeptember 6. 5151 hozzászólás 21.
Miért iszik az indián napocskás bögrébõl? ??? Mert a pettyes eltört :D
Bludger 2005. szeptember 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6340): ebbe még igazság is van :D
armithis 2005. szeptember 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6340): :vigyor
opr 2005. szeptember 5. 77 hozzászólás 3311.
Japán turista megy ki a reptérre. Egyszer csak a taxit megelõzi egy Honda. - Á, Honda, nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel a japán. Mennek tovább, amikor egy Toyota elõzi meg õket. - Á, Toyota, nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel ismét a japán. Harmadszorra egy Mitsubishi suhan el mellettük. - Mitsubishi, nagyon gyors, Japánban készült! - mondja ismét a turista. A sofõr nem szól semmit, hamarosan kiérnek a reptérre. - 100000 forint lesz - mondja a taxis. - Micsoda? Az nagyon sok - hápog a japán. - Taxióra, nagyon gyors, Magyarországon készült! - válaszolja a sofõr.
Draco 2005. szeptember 4. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Huan üzenetére (#6329): Tényleg, a gua mitõl repül? :hey Ezen már én is gondolkoztam, fõleg a bw bejezõ zerg videója közben, de eddig még egy magyarázatot se találtam, nem hogy 3-at... Ezek szerint túl keveset játszottam a gaméval... :E
armithis 2005. szeptember 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6337): :kocc
Huan 2005. szeptember 4. 682 hozzászólás 546.
A kivetel erositi a vakbelet... Szerettel Armi Neked a 7i 7esbol...
:(
kuss nincs kivansag musor
Ezert kerem az 5osoket :P
Válasz sM4TcH üzenetére (#6332): nem ez természetes
Bludger 2005. szeptember 4. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Huan üzenetére (#6329): multkor már a hévvégállomáson azt hittem, hogy hydrák vannak a föld alatt, ez baj? :nem
Antares 2005. szeptember 4. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Huan üzenetére (#6329): wáháháhá :D
ez kurva nagy :DDDDD
[quote=osiris írta(#194)]hehh [b]Biztos lehecc benne, hogy tul sokat, és tul régóta sc-zel ha felfedezed magadon a következõ tünetek valamelyikét[/b] :) ha szembetalálkozol egy pitbullal, azon kezdesz gondolkodni vajon lehetne e upgradelni guardianná ha fél órája szívsz a városi dugoban és azon kezdesz morfondírozni, hogy lehetne siege modba tenni az autod ha végre összejön a randid a rég vágyott nõvel, õ hirtelen +csókol, mire te igy reagálsz "hej baby montam hogy nincs russ!" ha a haverod hátso kertjében sétálva az jut eszedbe wow dejokis ladder map lehetne ebbõl ha e-mailt küldesz billgétsznek és a build ordere felõl érdeklõcc ha egy partyn vagy, ahol senkit sem érdekelsz, észre se vesznek azon gondolkozol, nem felejtetted e rajta a cloakingot ha a cd olvasod már csak a starcraft cd-t hajlando beolvasni mer a többit már elfelejtette hogykell ha amikor fellépsz a battlenetre a server személyes "WELCOME" üzenettel üdvözöl ha a kutyádat hydrának, a macskádat zerglingnek hivod ha véletlenul bekeverecc egy quake gamebe egyböl "NORUSH!" al inditasz ha afelõl érdeklödsz a fõnöködnél, nem tudná e a fizetésed ezentul mineralban adni ha játék közben beszélgecc a unitjaiddal :E ha a reptéren azt kérdezed, mikor indul a következõ overlord ha az autodat "Ready to roll out" felkiáltással inditod be ha látsz egy rendõr helikoptert egybõl a scouge-jaidat keresed :aha ha 3 saját hypotézised van arrol, hogy a gua mitõl repül ha minden felszini egyenetlenség alatt burrowed zerget sejtesz ß)[/quote] wáháháháháháháh de :kocka (Bocs, hogy old vicceket hozok fel, mindjart a vegre erek, nyugi...:P)
Válasz zOne üzenetére (#6326): Ha tudtam vna.... :sleep
Huan a régész ;)
2005. szeptember 4. hozzászólás .
Válasz Huan üzenetére (#6325): ez már volt :aha
[quote=balu írta(#537)]Na tolok meg, most talaltam eleg jokat. Nyuszika megy az erdoben, egyszer csak talál az út mellett 1 méter elonyt. "Milyen jó lesz ez, ha majd kerget a róka." - gondolja. Felveszi, hogy hazavigye. Megy tovább, egyszer csak meglát egy fának támasztva 2 méter elonyt. "Hát ez király! Ha kerget a róka már 3 méter elonyöm lesz" -gondolja. Sétál hazafelé, cipeli az elonyöket egyszer csak elotte az úton keresztben fekszik 3 méter elony. "Azta! Már 6 méter elonyöm lesz a rókával szemben." Ezt is felveszi. Hazaér, és elkezdi becipelni a házába az elonyöket. Beviszi az 1 méterest, neki támasztja a falnak, majd beviszi a 2 méter elonyt. Azonban a 3 méteres sehogy sem akar beférni az ajton, mire felkiált: - Vazzz! Behozhatatlan elonyre tettem szert! :E[/quote] ÁáÁáÁáÁá... Ez fizikailag fajt, ugyanis ezutan a vicc utan az asztalba vertem a fejem, hogy ilyen nincs... :azzaz
jaja a második nemrossz
Válasz sM4TcH üzenetére (#6322): az elsõ már szakállas :) a második viszont jóóóóó ! :aha
Bludger 2005. szeptember 4. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6321): nagy igazság :D
opr 2005. szeptember 3. 77 hozzászólás 3311.
Két pulyka filozófiáról beszélget: - Szerinted van élet a karácsony után? - kérdezi az egyik. (ez mekkora lol! :D xD) Felmérés Szexuális szokásokat firtató felmérés eredménye: A nõk 10%-a vihetõ ágyba az elsõ randin A férfiak 20%-a szeretkezett már extrém helyeken A nõk 36%-a napozik meztelenül A nõk 45%-a elõnyben részesíti a kékszemû, szõke férfiakat A nõk 46%-a megtapasztalta már az anális szexet A nõk 70%-a a reggeli szexet részesíti elõnyben A férfiak 80%-a nem létesit homoszexuális kapcsolatot A nõk 90%-a szeretne erdõben szeretkezni A nõk 99%-a még soha nem szeretkezett irodában Következtetés: Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen nõt korán reggel az erdõ közepén anális szexben részesíts, mint arra, hogy a munkaidõ letelte után az irodában kapd el a kolléganõdet... Tanulság: Ne maradj bent munka után, semmi jó nem sül ki belöle! :D:D:D
Huan 2005. szeptember 3. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#6313): Tenyleg az... Válasz Pharao_PcI üzenetére (#6314): Ahha... Chak ezert visszaolvastam ujra 5000hsz-t :) Válasz Draco üzenetére (#6315):Qrva YO viccek vannak regebbrol, erdemes visszaolvasni... :kira
Antares 2005. szeptember 3. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#6318): :aha ^^ :nyes
armithis 2005. szeptember 3. 5151 hozzászólás 21.
- Mi a legszûkösebb a csigáknak? - ? - Hát a házibuli. - Drágám, az anyósom egy fél órája kiesett az erkélyrõl!!! - És miért csak most szólsz??? - Mert eddig nem tudtam megszólalni a nevetéstõl. :D
armithis 2005. szeptember 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6316): szard má le
756Zogya 2005. szeptember 2. 573 hozzászólás 690.
volt^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Draco 2005. szeptember 2. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Huan üzenetére (#6306): Bocs, de még nem olvastam a viccfórumot amikor még 1188-as kommentnél járt... Lehet, hogy én is elkezdem visszafelé olvasni :E és egy vicc: Skót a doktornál - Uram, maga igazán csak az erõs szervezetének köszönheti, hogy meggyógyult. - Jó hogy mondja a doktor úr! Már éppen fizetni akartam!