Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Draco 2005. szeptember 2. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Huan üzenetére (#6306): Bocs, de még nem olvastam a viccfórumot amikor még 1188-as kommentnél járt... Lehet, hogy én is elkezdem visszafelé olvasni :E és egy vicc: Skót a doktornál - Uram, maga igazán csak az erõs szervezetének köszönheti, hogy meggyógyult. - Jó hogy mondja a doktor úr! Már éppen fizetni akartam!
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
PhArAo 2005. szeptember 2. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Huan üzenetére (#6312): azt hittem nekiálltál megkeresni :)
RIP Ödi
armithis 2005. szeptember 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6312): merõ véletlen :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Huan 2005. szeptember 2. 682 hozzászólás 546.
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#6307): Pont annal a viccnel tartottam a visszaolvasasban .. :P
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Bludger 2005. szeptember 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6310): :D, nekünk is ma volt az elsõ óránk az új tesitanárunkkal, de õ nem mondott viccet :(
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
armithis 2005. szeptember 2. 5151 hozzászólás 21.
tesi tanárunk lévén hogy elsõ tesi oránk lett volna gyors balesetvedelmi szabaly ismertetest tartott egy viccbe foglalva. Kovacs kesziti a patkot. Uti veri, kesz forro foldre hajitja. Arra jon a turista, oda megy a patkohoz, megfoja majd mivel tuzforro gyorsan el is kapja a kezet. Erre a kovacs: - na mivan apam csak nem forro? Turista: - dehogyis! csak en ilyen hamar nezek megy egy patkot! :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
opr 2005. szeptember 2. 77 hozzászólás 3311.
Idézet árpádtól: Huba, szameg... hova hoztatok?! Ebõl is következtetni lehet rá, h nem 7, hanem 8 vezér volt! sry, ha már volt, de most úgy eszembe jutott :)
opr 2005. szeptember 2. 77 hozzászólás 3311.
Randi Lány: - Húzzam le a bugyimat? Fiú: - Inkább köpd ki a rágódat! :D:D:D Fogorvosnál Elmentem a fogorvosomhoz, és amikor befejezte, így szóltam: - Doktor úr, ez most egy kicsit fájni fog. Nem tudom kifizetni a kezelést... :)
PhArAo 2005. szeptember 1. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Huan üzenetére (#6306): na ne mondd hogy képes voltál kikeresni...
RIP Ödi
Huan 2005. szeptember 1. 682 hozzászólás 546.
balu írta(#1188)]Atilla kimegy a sátrából: - Hun vagyok? :hey :E Itt is volt már... :P szerk: elkurt idezes
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Draco 2005. szeptember 1. 0 hozzászólás 34200.
Atilla egy átmulatott éjszaka után karikás szemekkel lép ki a jurtából: - Hun vagyok? :hey
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Antares 2005. szeptember 1. 4109 hozzászólás 35.
[quote=sMatcH írta (#6302):]- Hogy hívják a hullajó bulit? - Kopor Show. [/quote] ezen egy óráig röhögtem :DDDDD
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
armithis 2005. szeptember 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6302): Dr. Oetker _:D
Bludger 2005. szeptember 1. 2524 hozzászólás 97.
Néhány "hogy hívják": - Hogy hívják a hullajó bulit? - Kopor Show. - Hogy hívják a szénsavas uborkát? - Traubi! - Hogy hívják angolul a békakrémet? - Frogcream. - Hogy hívják a félelmet elûzõ sámánt? - Nefossámán!!! - Hogy hívják a szerencsés nindzsát? - Máz-lee. - Hogy hivjak az V-ik kerulet orvosat? - Dr Oetker. - Hogy hivjak a szakallas papot? - Szõrzetes .
Válasz balu üzenetére (#6295): 1. és 3. old :P wáháháháháháhá Igy en is tudom mondani, hogy vegigolvastam, hogy old ^^ ... :P Amugy bocs, nem fogok beszologotni senkinek, remelem erzeheto az ironia ^^
Bludger 2005. szeptember 1. 2524 hozzászólás 97.
Válasz balu üzenetére (#6295): az uccsó naon nagy :D
Gumikacsa 2005. szeptember 1. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Lord_G üzenetére (#6298): es ez sajat!
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Lord_G 2005. szeptember 1. 599 hozzászólás 648.
Válasz Gumikacsa666 üzenetére (#6297): :aha :aha :aha :aha :aha eddig a hét vicce......
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Gumikacsa 2005. szeptember 1. 5422 hozzászólás 15.
Válasz Lord_G üzenetére (#6296): tedd le az A betut...
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Lord_G 2005. szeptember 1. 599 hozzászólás 648.
- Hogy hívják a két kipufogós trabantot? - ? - TALICSKA!
balu 2005. szeptember 1. 4397 hozzászólás 31.
Három szõkeség vár bebocsátást a Mennyország kapujánál. Csengetnek, és kijön Szent Péter. Mondja nekik, hogy ha egy egyszerû kérdésre tudnak válaszolni, akkor beléphetnek a kapun. Szent Péter megkérdezi az elsõ szõkeséget: - Mi az a Húsvét? A szõkeség így válaszol: - Oh, ez könnyû, ez amikor este mindenféle tûzijátékokat lehet látni, és ekkor sütnek új kenyeret. - Nem. Sajnos rossz! - mondja Szent Péter, és a második szõkeséghez fordul. Felteszi neki ugyanazt a kérdést: - Mi az a Húsvét? A második így válaszol: - Húsvét egy ünnep decemberben, amikor egy nagy fát feldíszítünk, ajándékokat adunk egymásnak, megünnepelve ezzel Jézus születését. - Sajnos ez sem a helyes válasz. - mondja Szent Péter, majd kissé elkeseredetten, és lemondóan a harmadik szõkeséghez fordul: - Mi az a Húsvét? A harmadik titokzatosan mosolyog, Szent Péter szemébe néz, és így szól: - Én tudom, mi az a Húsvét. - Oh, igazan? - kérdezi Szent Péter kissé rosszat sejtve. - Húsvét egy Keresztény ünnep, ami ugyanakkor van, amikor a Zsidók Peszah-t ünnepelnek. Jézus és a tanítványai az utolsó vacsorát ették, majd nem sokkal ezután Jézust elárulta az egyik tanítványa, és a rómaiak kezébe adta. A rómaiak elvitték, töviskoronát tûztek a fejére, kigúnyolták, majd egy hatalmas keresztre szögezték. Miután meghalt, egy közeli barlangba temették, amelyet egy hatalmas sziklával zártak el. Szent Péter megkönnyebbülten mosolyog, és örül, hogy a nõ tudja a választ, de a szõkeség ekkor így folytatja: - Minden évben a sziklát elmozdítják a barlang elõl, hogy Jézus ki tudjon jönni, és ha meglátja az árnyékát, az azt jelenti, hogy még nincs vége a télnek... A Rabbi ül a háztetõn, mert az árvíz éppen elmossa a várost. Arra jön egy csónakos és azt mondja: - Gyere Rabbi, mert mindjárt elmossa a víz a házadat. - Nem megyek - feleli a Rabbi -, egész életemben Istent szolgáltam, biztosan meg fog menteni. A csónakos fejcsóválva tovább megy. Az víz csak emelkedik, újabb csónakok jönnek, de egyikbe se száll be a Rabbi. A házát végül elmossa a víz. Felkerül az Úr színe elé és dühöngve kérdi: - Egész életemben szolgáltalak, de te hagytál ott pusztulni. - De Rabbi, 5 csónakot küldtem! Két tag a kocsmában: - Te, legyünk barátok! - Te hülye vagy bazdmeg, hogy néznénk ki kopaszon, csuhában!?
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Apropo vki dobhatna ram 1-2 5ost ,mert veigiolvastam a topikot... :P
Válasz zona üzenetére (#6292): ^^ Meg nem teljesen... 1500 hsz van kábé még ^^
2005. augusztus 31. hozzászólás .
Válasz Darksoul üzenetére (#6290): huan bezzeg végigolvasta^^
armithis 2005. augusztus 31. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Darksoul üzenetére (#6290): jode ezzel a kifogasal is jöttek már 23786589752523-or :boxer
Darki 2005. augusztus 31. 107 hozzászólás 2718.
én most irtam ide elõször és nemfogom megnézni az eddigi 6287 hozzászólást bocs :)
Everybody is lying.
Huan 2005. augusztus 31. 682 hozzászólás 546.
Válasz Darksoul üzenetére (#6288): Kb. 5X volt...
Darki 2005. augusztus 31. 107 hozzászólás 2718.
Bemegy a kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a zsidó, a cigány, az angol, a nyuszika, a medve, a farkas, a rendõr és a szõke nõ. Nézi õket a csapos egy ideig, majd megszólal: - Mi ez, valami vicc?
Everybody is lying.
armithis 2005. augusztus 31. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Lord_G üzenetére (#6286): báááá :D
Lord_G 2005. augusztus 31. 599 hozzászólás 648.
remélem volt már és akkor jól lefogtok engem ugatni :E - A gerincérõl készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de Photoshoppal kijavítottuk!
FreeJohnny 2005. augusztus 30. 0 hozzászólás 34220.
A medve és a Nyuszika mentek az erdõben. A medve a réthez ért, a Nyuszika meg a villanyszereléshez, de nem nagyon!!!
opr 2005. augusztus 30. 77 hozzászólás 3311.
Mózes, Jézus és egy szakállas öregember golfozik. Mózes elüti a labdát, az beleesik a tóba. Mózes odamegy, kettéválasztja a vizet, ismét elüti a labdát, és az a lyuktól pár centire megáll. Elüti Jézus a labdát, az ráesik a tóra. Jézus a vizen odamegy a labdához, elüti, és az is a lyuktól néhány centire megáll. Jön a szakállas öregember, elüti a labdát, de pocsék az irányzéka és teljesen más irányba száll, mint amerre a lyuk van. Ráesik a labda a klubház tetejére, onnan begurul az esocsatornába, onnan kiérve a sövény alatt begurul a tóba egy tavirózsa levelére. Odaér egy béka, bekapja a labdát, de abban a pillanatban lecsap rá egy sas. A béka repülés közben kiejti a labdát a szájából, és pont belesik a lyukba. Mózes erre odaszól Jézusnak: - Mondtam már, hogy utálok apáddal golfozni? :D:D:D
Válasz ManiacSoma üzenetére (#6274): :hehe :hehe :hehe
armithis 2005. augusztus 29. 5151 hozzászólás 21.
na nép visszatértem klántalirol. Ha a röhögést lehetne mérni valamiben akkor nem lehetne kifejezni szammal. Valami eszméletlen hétvégém volt szoboszlon. mondok egy viccet, huzd le a slicced. csá
Gumikacsa 2005. augusztus 29. 5422 hozzászólás 15.
Válasz balu üzenetére (#6265): :worship :worship :sor
Huan 2005. augusztus 29. 682 hozzászólás 546.
Arminak sok szerettel egy favicc, amit én találtam ki... 2 cigány beszélget: - NIKE (nájki) az esõre... -Inkább ADIDAS (adidasz) az esernyõt... :gg
Huan 2005. augusztus 28. 682 hozzászólás 546.
Válasz Antares üzenetére (#6278): :) Mostanaban visszaolvasgatok és... :)
Antares 2005. augusztus 28. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Huan üzenetére (#6275): idõszerû egy vicc :D
PhArAo 2005. augusztus 28. 2737 hozzászólás 85.
remélem nem volt még, de egy ember ccsak van aki még nem hallotta, úgyhogy megéri kitenni: Vidéki kölyök a kiképzõtáborból: Drága Mama és Papa: Jól vagyok. Remélem ti is. Mondjátok el Walt bátyámnak, meg Elmer bátyámnak, hogy a Tengerészgyalogság mérföldekkel jobb, mint az öreg Minch-nek dolgozni. Mondjátok meg nekik, hogy csatlakozzanak amilyen gyorsan csak tudnak, mielött minden hely elkel. Kicsit ideges voltam eleinte, mert ágyban kellett maradni egészen reggel 6-ig, de már túl vagyok rajta és tetszik hogy tovább alhatok mint szoktam. Mondjátok meg Waltnak és Elmernek, hogy amit reggeli elött tenni kell, az nem több, mint rendbe rakni az ágyat, meg kifényesiteni pár dolgot. Nem kell moslékot adni a disznóknak, takarmányt behordani, darát keverni, fát hasogatni, tüzet rakni. Gyakorlatilag semmit se kell csinálni. Borotválkozni azt kell, de az se túl rossz, mert van melegviz. A reggeli bõviben van cullangoknak, mint gyümölcslé, gabonapehely, tojás, szalonna, stb., de elég gyenge normális kaját tekintve, mint pl. krumpli, sonka, sültoldalas, steak, sült padlizsán, sütemény. De mondjátok meg Waltnak és Elmernek, hogy le lehet ülni két városi fiú közé, mivel azok csak kávén élnek. Az õ kajájukkal, meg a sajátunkkal aztán már ki lehet bírni délig, mert akkor újra enni adnak. Nem csoda, hogy ezek a városi fiúk nem sokat bírnak gyalogolni. Naponta kimegyünk "erõltetett menetre", ami az õrmesterünk szerint hosszú gyaloglás, hogy megkeményitsen bennünket. Ha úgy gondolja, ám legyen, nem az én dolgom hogy mást mondjak, de ezek az "erõltetett menetek" kb. olyan hosszúak, mint a postaládánk a farmtól. Aztán persze a városi fiúknak feltöri a bakancs a lábát, és mind teherautón megyünk vissza a laktanyába. A vidék szép errefelé, de félelmetesen lapos. Az õrmester egyébként olyan, mint a tanár az iskolában, állandóan kötözködik. A százados olyan mint az iskola igazgató. Az õrnagyok és ezredesek csak mászkálnak erre-arra és ráncolják a homlokukat. Egyáltalán nem zavarnak senkit. A következõtõl biztosan halálra röhögi magát Walt és Elmer bátyám. Elkezdtem kapni a kitüntetéseket a lövészeteken, fogalmam sincs, hogy miért. A célpont közepe majdnem akkora mint egy mókus feje, és nem mozog. Ráadásul vissza sem lõ, mint nálunk a Higget fiúk. Csak kényelmesen feküdni kell, és eltalálni a fekete kört. Még csak nem is nekünk kell megtölteni a töltényeket: kapjuk dobozszám. Aztán itt van ez közelharc gyakorlatnak nevezett dolog. Birkózni kell a városi fiúkkal. Nagyon vigyáznom kell velük, mert igen könnyen törnek. Ez egyáltalán nem olyan, mint amikor otthon az öreg bikával birkózunk. Úgy néz ki, hogy én vagyok a legjobb, kivéve Tug Jordant, aki Silver Lake-bõl van itt. Õt csak egyszer vertem meg. Ugyanakkor vonult be mint én, de én csak 64 kiló és 152cm magas vagyok, õ meg 136 kiló és 190cm. Bárhogy is, mondjátok el Waltnak és Elmernek, hogy siessenek és jöjjenek, mielött más fickók megneszelik ezt a jó helyet! Szeretõ lányotok, Gail :nyes
RIP Ödi
Duplazas... sry all
[quote=balu írta(#1842)]- Mi lesz abból, ha keresztezzük a négert és a polipot? - ??? - Nem tudom de kurva gyorsan szedi a gyapotot![/quote] Ezen kifekudtem :kira :worship
ManiacSoma 2005. augusztus 28. 303 hozzászólás 1246.
sry all elcsesztem a viccet az elsõt Együtt a család... 3 tagú család együtt fürdik...anyuka, apuka es a kislány. A kislány megkérdezi apukájától: - Anyu, nekem mikor lesz olyanom a lábam közt, mint apunak? - Türelem kislányom...türelem.
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
ManiacSoma 2005. augusztus 28. 303 hozzászólás 1246.
Válasz opr üzenetére (#6272): Együtt a család... 3 tagú család együtt fürdik...anyuka, apuka es a kislány. A kislány megkérdezi apukájától: - Anyu, nekem mikor lesz olyanom a lábam közt, mint neked? - Türelem kislányom...türelem. és egy vicccsokor a fájdalmas kategóriábol 2 fánk beszélget -képzeld jelentkeztem az egyetemre -na és felvettek? -hülye avgy? egy fánkot? 2briós beszélget -hülye vagy? -már mért is lennék az ha egyszer már felvettek az egyetemre? 2egyetem beszélget -te nagy baj vana ponthatárokkal -jaja neekm fel kellett vennem 2 brióst meg egy fánkot 2 felvételi ponthatár beszélget -te... feljebb kéne vinni a hatrt -jaja szerintem is mert az én szintemen briósok és fánkok jutnak tovább 2 egyetemista beszélget -ettél ma pizzát? -nem -akkro mit ettél?: -2brióst meg egy fánkot... :boxer
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
opr 2005. augusztus 28. 77 hozzászólás 3311.
Egyik nap az iskolában egy fényképész csoportképet keszít az osztályról. A tanítónéni megpróbálja rávenni a gyerekeket, mindenki vegyen a képbõl. - Képzeljétek, milyen jó lesz majd ha felnõttök, elõveszitek a képet és azt mondjátok, itt van Judit, õ orvos. Ez meg Gábor, õ autószerelõ. Hátulról megszólal Pistike: - És itt a tanarnõ, õ meg halott. Orvos a betegnek: ...és ha ez a gyógyszer sem segít a kleptomániáján, akkor szerezzen nekem egy jó videót... Együtt a család... 3 tagú család együtt fürdik...anyuka, apuka es a kislány. A kislány megkérdezi apukájától: - Apu, nekem mikor lesz olyanom a lábam közt, mint neked? - ...majd,ha anyád kiment. Rendõrségen: - És meg tudná nekem mondani, hogy a támadója hogy nézett ki? - Természetesen, éppen megmondtam neki, amikor elkezdett verni.
2005. augusztus 28. hozzászólás .
Válasz sM4TcH üzenetére (#6269): nekemis címezd õket please!
ther 2005. augusztus 28. 3121 hozzászólás 65.
Válasz Antares üzenetére (#6243): a hangsúly a _rögtön_ szón van =]
o_O
Bludger 2005. augusztus 27. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Antares üzenetére (#6268): már mondtam multkor, hogy az "armis vicceket" ezentúl neked is címzem :D egyébként minden vicc jár mindenkinek, csak ezzel be van határolva a kategória :D
Antares 2005. augusztus 27. 4109 hozzászólás 35.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6267): nekem is jár már vicc??? :o ^^ egyébként jó :)
Bludger 2005. augusztus 27. 2524 hozzászólás 97.
Mi volt a különbség Bach és Mascani között 2 éves korukban? Bach már tudott Mascani, de Mascani még nem tudott Bachni! Ez pedig arminak és Antaresnek: Árpádék elindulnak elnevezni a frissan szerzett Kárpát-medence részeit, hívják is a táltost, hisz õ mindent tud, mennek is és egyszer csaj Árpi kérdi: -Na, ezt hogy hívjuk? -Van itt kecske, van itt rét legyen ez a hely Kecskemét! Mennek tovább: -Na, ez meg mi legyen? -Van itt kecske, van itt rét legyen ez a hely Kecskemét! -Khm, ez már volt! -Ja, akkor legyen Rábaabaújalsó!
Antares 2005. augusztus 27. 4109 hozzászólás 35.
Balu visszatért ! :sor az arabos meg a józsikás üt :nyes