Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

DJWindsurfer 2005. augusztus 27. 914 hozzászólás 403.
Remélem még nem voltak,most nem fogok 2 és fél hónapot vissza olvasni,ergo ha voltak bocsi! Két szõke nõ beszélget: -Képzeld,tegnap csináltam terhességi tesztet -És? nehezek voltak a kérdések? Bíróságon a bíró ítéletet hírdet: Bíró: Tschibo! Vádlott furcsán néz és kérdi: bíró úr,vagyis? Mire a bíró: A legtöbb mi adható!
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Antares 2005. augusztus 27. 4109 hozzászólás 35.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6262): na igen ez az :nyes ^^
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
756Zogya 2005. augusztus 27. 573 hozzászólás 690.
Egy egyetemista az egyetem ebédlõjében le szeretett volna ülni egy üres helyre egy pedagógusa mellé, de az így válaszolt: - Egy hattyú nem lehet barátja egy disznónak. - Jó, akkor továbbrepülök! - így a diák. A tanár ezen vérig sértõdött és elhatározta, hogy a vizsgán elbuktatja, így a legnehezebb kérdéseket adta fel neki. A diák azonban a dolgozatában parádés válaszokat adott, ezért a tanár - hátha mégis megbuktathatja az áldozatát - mindent eldöntõ kérdést ad: - Mész az úton és találsz két zsákot, az egyikben arany, a másikban pedig ész van. Melyiket választod? - Az aranyat. - Én sajnos a másikat választanám, az értelemmel teli zsákot. - Mindenki azt, ami neki hiányzik - vágja ki magát a diák. A tanár majd megõrül és azt írja a dolgozatra: "szamár". A diák anélkül, hogy belenézzen, fogja a dolgozatát és kimegy a terembõl. Rövid idõ múlva azonban visszatér, visszateszi a dolgozatát és így szól: - Elnézést tanár úr, aláírta, de nem írt rá jegyet!
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Kos 2005. augusztus 27. 155 hozzászólás 2092.
azért thx :gg :fear
Huan 2005. augusztus 27. 682 hozzászólás 546.
Válasz Kos üzenetére (#6257): Tudom melyikre gondolsz... Olvastam is itt de sajna nem tomm hanyadik hsz korul van :(
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
PhArAo 2005. augusztus 27. 2737 hozzászólás 85.
Válasz MaDEyE üzenetére (#6254): :nyes :nyes
RIP Ödi
armithis 2005. augusztus 27. 5151 hozzászólás 21.
Válasz MaDEyE üzenetére (#6254): eezt még nem hallottam nagyon állat :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Kos 2005. augusztus 27. 155 hozzászólás 2092.
Válasz Huan üzenetére (#6256): sry de nem tom.. egy kicsit hosszu volt de nagyon o. a tanar lrairta a dika dogajara h szamar mire a diak odament és mondta h nem a never kivancsi.
Huan 2005. augusztus 27. 682 hozzászólás 546.
Válasz Kos üzenetére (#6249): "Egy sor azert meg belefer" :hehe Erre gondolsz?:)
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
756Zogya 2005. augusztus 26. 573 hozzászólás 690.
TECCIK^^
MaDEyE 2005. augusztus 26. 1654 hozzászólás 193.
Nekem a minap ez a vicc jutott eszembe (lehet már volt régi): A mit sem sejtõ kis légy repül a Mekkdonácban és hirtelen kurvára belepottyan egy vaniliás shakebe... Elkezd szerecsétlen kapálózni..Nagynehezen csak sikerül neki kikászállódni. Megy tovább a "jómadár" erre a hülyéje nem beleesik egy csokis shake-be is? Kalimpál mászik, de hát ebbõl már marhára nemtud kimászni, belefullad (meghal). Joggal kérdezitek: mi ebbõl a tanulság?? Nos: Sose ess KÉTSHAKEBE!!!!!! :hello Remélem votlak akik még nemhallották :)
Aki hüJe hallyon meg oké?
szabzero 2005. augusztus 26. 1631 hozzászólás 198.
Válasz senki üzenetére (#6238): MERT EGÉSZNAP A TE BICIKLIDET HEGGESZRTETTEM így kb jobb =)
dehogyis már nem is játszok
armithis 2005. augusztus 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6251): GEcciiii ez kurva jo VIC :S :_D _:DDD
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
vol vagy 10*
Gumikacsa 2005. augusztus 26. 5422 hozzászólás 15.
korhazban: -van 1 jo es 1 rossz hirem -kezdje a rosszal -lekell vagnunk mind2 labat -es ezekutan mi a jo? -az h folig fog erni a pocse
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Kos 2005. augusztus 26. 155 hozzászólás 2092.
skacok volt egyszer itt egy torténet. egy egetemi tnart baszott át egy diak, nagy hülyét csinalt blole az hol van? valaki beirna nekem? thx :scatter
Válasz Reaper üzenetére (#6247): elment az otos a gyonyoru idezetert! :kira
Reaper 2005. augusztus 26. 259 hozzászólás 1431.
Orvos: A jó hír,hogy betegséget fogunk elnevezni magáról... "Egyesek szörnyûséges embernek tartanak. Pedig gyermeki szívem van... Egy befõttesüvegben az asztal közepén..." by: Stephen King
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
:hehe :hehe :hehe
Antares 2005. augusztus 26. 4109 hozzászólás 35.
Válasz 756Zogya üzenetére (#6244): :aha
milyen buli van az intenzíven? eszméletlen^^
Antares 2005. augusztus 26. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#6242): nkem a kedvenc kórházasom a következõ fogorvos szõke nõt kezel a fogászaton: - kérem nyissa ki a száját... de kérem nem kell rögtön letérdelnie :aha
Válasz Cedric üzenetére (#6241): gonosz :D ha már korhazban jarunk akkor: Villanyszerelo az intenziven: - Na akkor Holgyek urak! Mely lelegzet mert trafo csere lesz!
Cedric 2005. augusztus 26. 8720 hozzászólás 5.
korházban az orvos: van 1 jo és 1 rossz hírem! a rossz hir az hogy le kell vágni mind2 lábát, a jó pedig az hogy találtam vevõt a papucsára! :aha
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Válasz senki üzenetére (#6238): :kira:D
armithis 2005. augusztus 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz senki üzenetére (#6238): :DDDDD
SzuL 2005. augusztus 25. 1411 hozzászólás 235.
Nemtom, hogy hogy fog tecceni, de nekem ezis teccik: Piroska megy a nagymamájához, biciklivel. Letörik az 1ik kereke (a biciklinek). Arra megy a farkas. Piroska kérleli: Nahy légyszi Farkaskoma légyszives hegesztd meg! A farkas meghegeszti. Piroska vígan megy tovább, most leesik a biciklirõl a lámpa. Farkasoma (véletlenül) arra jár (megint) és kérleli piroska: Légyszi farkas hegesztd meg! Meghegeszti. Megy tovább vígan a mi pirosunk ( :debil) és hirtelen leesik a bicikli lánca. A farkas 3.x is arra jár és ugyanaz történik mint az elõbb. Piroska beér a nagymama házába. Kérdezi tõle: -Hé nagymama! Mérvan akkora orrod?- Háát kis unokám hogy jól megszagolhassalak.- És mérvan akkora füled? -Hogy jól halljalak. -És mérvan ilyen piros szemed? -Mer egésznap hegesztettem!!! (remélem teccett :))
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Akkor szólogatok még ;)
Antares 2005. augusztus 25. 4109 hozzászólás 35.
ha arra gondolsz ami a csillagjaid alatt van, az a rangod és a hozzászólásaid szerint változik lásd [url=http://sc.replays.hu/faq.php?topic=1]itten[/url]
Thx all! :) (De miaz, hogy drone? Már rég beraktam a hydrát :) )
senki tolem is kapott egy 5-st :D csak a mihez tartas vegett :D
Válasz Draco üzenetére (#6232): nemrég írta wittman :)
Draco 2005. augusztus 25. 0 hozzászólás 34200.
Válasz armithis üzenetére (#6225): :kira :nyes - Milyen a hallása, mama? - Római katolikus...
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
Válasz senki üzenetére (#6228): télleg az elsõ a legjobb, de egyik se rossz :D ui. ne legyél már 1-es, ezért kapsz egy 5-öst
T Válasz armithis üzenetére (#6229): Thx :) Nekem személy szerint a téglás is teccik ;)
Válasz senki üzenetére (#6228): elso jo:D
-Miért repülnek a madarak délre? -??? -Mert gyalog hosszabb lenne. -Miaz kicsi, piros és benn áll a sarokban? -??? -Ribizli büntetésben. -Miaz? Piros és árt a fogaknak? -??? -Tégla! -Miaz? Piros és nagy a vastartalma? -??? -Traktor!
Válasz Aradebil üzenetére (#6226): megtisztelõ köszi.
Aradebil 2005. augusztus 25. 860 hozzászólás 429.
nah jó egy kis ismétlés by armi: Mit mond Batman Robinnak amikor be akarnak szállni a Batmobilba? ??? Gyere Robin szálljunk be a batmobilba! :azzaz
- Jó a hallókészüléked! Mennyi volt? - Fél 8
Caleb 2005. augusztus 25. 3855 hozzászólás 42.
Válasz Huan üzenetére (#6222): nem akarok kötözködni, de ha van egy vicc, ami szerintem jó poén, de nem tudom normálisan elmondani, vagy esetleg a pontos szöveget nem ismerem, akkor inkább nem sütöm el, mert az gecire kínos tud lenni ha nem vágják mirõl is van szól.
global moderator
2005. augusztus 25. hozzászólás .
Válasz Huan üzenetére (#6222): ez nagyon szar, minek írtad be akkor? :confused x|
Huan 2005. augusztus 24. 682 hozzászólás 546.
Na már a 200.kommentnel jarok... :scatter Az amerikai, a német és a cigány felmennek Istenhez! Isten magához hivatja az amerikait! Ide figyelj jenki... Nalatok sok az elhizott meber! Ha még egyzser szidni mersz vkit a testsulya miatt megnyom ezt a piros gombot es felrobban az egész világ, és nem lesz többé se Amerika se semmi. Az amerikai lemegy sírva a többiekhez; akik nem ertik mi lelte a jenkit... Felmegy Istenhez a német! Na német; Te utálod a zsidókat; de ha mégegszer vkit szidsz, hogy zsidó meg fogod bánni, mert megnyom ezt a piros gombot és felrobban az egész mindenség... A német is lemegy full zokogva... Isten hivatja a ciganyt... Cigany; Te életedben rengeteget loptál, de meg fogod járni, ha még egyszer ellopsz vmit meghal mindenki a földön, mert ez a piros gomb mindent megsemmisit... Cigany lemegy fullvigyorral a burajan a nemthez es az amerikaihoz, akik nem ertik mi humoros... Erre a cigany: Elloptam a piros gombot... :) Amugy ezt qrva szarul irtam, + qrvara nem igy van, + lehet volt is... Qrvara szarul irtam le: vki plz javitson ki hogy van ez eredeti verzio... Mert az amerikai dgadtas reszt hasbol irtam... + lehet volt is: Balu plz mondd meg :)
Draco 2005. augusztus 24. 0 hozzászólás 34200.
A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak: - 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél, és mind a hárommal közösültem. - És megbántad ezt a bûnt, fiam? - Miféle bûnt? - Hát milyen katolikus vagy te? - Zsidó vagyok. - Akkor miért mondod ezt el nekem? - Mindenkinek elmondom! :]
Draco 2005. augusztus 23. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Tot üzenetére (#6216): Ááá ez nagy! :D
armithis 2005. augusztus 23. 5151 hozzászólás 21.
az elsõ az eszméltelen szerintem az az év vicce. :D csak zippeljuk a vicceket :D
Tot 2005. augusztus 23. 973 hozzászólás 373.
1848 március 16-án Petõfi Sándor leül a Pilvax kávéházban egy asztalhoz. A pincér odamegy és megkérdezi: - Petõfi úr! A szokásos unicumot hozhatom? - A fenét! Tegnap is milyen balhé lett belõle! A fõnök a munka oroszlánrészét elvégezte: már üvöltött!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Szerintem a leggonoszabb emberek a BKV ellenõrök. Mindig azt kiabálják, hogy "Legyetek bélbetegek!". (ismeretlen) Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben és a pina. (ismeretlen) A férfiak megnézik a nõk fenekét és azt gondolják: "Húúúúúú, micsoda segg!" A nõk is ezt gondolják, de közben a pasi arcába néznek. (ismeretlen) Ha véghezviszed a lehetetlent, a fõnököd felveszi a napi teendõid közé. (ismeretlen) Nincs az a munka, amit ne tudnék végignézni. (ismeretlen) A kivétel erõsíti a vakbelet. Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: "Legyen világosság!" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt. Bármilyen kevés is a bérünk, még mindig tudunk kevesebbet dolgozni, mint amennyit fizetnek nekünk. (ismeretlen) A mi irodánkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek. (ismeretlen) Addig röhögtünk a fõnök viccén, amíg megértettük, hogy az a mai feladat. (ismeretlen) Mostanában annyit dolgozom, hogy már kezd az ivás rovására menni. (ismeretlen) Házasság??? Nem szaporodom fogságban! (ismeretlen) Magyarország térképét újra kell rajzolni, mert a tudósok rájöttek, hogy Magyarország a csodával határos. Egyszer volt egy kutyám, Egyiptomnak hívtuk. Minden szobában hagyott egy piramist. A munka élteti az embert, de a pihenés sem ölt még meg senkit! A doktorok nagyon hasonlóak az ügyvédekhez. Az egyetlen különbség, hogy az ügyvédek egyszerûen kirabolnak, míg a doktorok utána meg is ölnek. (ismeretlen) Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftlicheprodukzionsgenossenschaft még szebb! Aki mer, az nyer - Aki merít, az nyerít? Bolhából elefántot csinál. Vízibolhából meg elefántfókát. Jobb ma egy alkoholmérgezés, mint holnap egy szívroham. A nagyhal bekapja a kishalat, a kishal meg bekaphatja a nagyhalét. Az élet nem mindig kellemes, de lidércnyomásnak megjárja. Ne halaszd holnapra, amit meghatározatlan idõre elnapolhatsz. Korán keltem, hol az arany? :-) A kannibál nem vegetáriánus, hanem humanitáriánus. A remény az az érzés, hogy ez az érzés nem tartós. Nincs annál jobb vicc, mint amit az ember a beosztottjainak mesél. Semmi sem okozhat nagyobb kárt, mint egy olyan hazugság, amelyik hasonlít az igazsághoz. A suszter maradjon annál a fánál, amelyiket KAPTA. Nem minden arany, ami hörcsög! Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen. Aki korán kel... hamarabb iszik. Azt mondják, elmebajban szenvedek. De én nem szenvedek, élvezem minden percét. Az alkohol nem ad választ, de legalább elfelejted a kérdést. A boldogság két fontos eleme: jó egészség és rossz memória. Az ember lehet szélvédõ, és lehet bogár... Sosem értettem, miért szopják a babák az ujjukat. Aztán megkóstoltam a bébiételt. Az italt elhagyni jó dolog... sokkal rosszabb viszont, ha már nem emlékszel, hol hagytad el.
Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó, a cigány, az angol, a francia, az aranyhal, a kisegér, a nyuszika, a medve, a farkas, a róka, a mérges kismalac, két rendõr, és egy szõke nõ. Méregeti õket a csapos egy ideig, majd megszólal: - Na elmentek a picsába!
Antares 2005. augusztus 23. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Reaper üzenetére (#6214): heh ez jó nekem is nagyfater mesélte pont ^^