Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Reaper 2005. augusztus 23. 259 hozzászólás 1431.
Mondtam már a varjús viccet? Nem? Kár. :E (olyan old,hogy még anno nagyapám mesélte nekem. :))
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Draco 2005. augusztus 22. 0 hozzászólás 34200.
Válasz Reaper üzenetére (#6210): Ezt úgy ismertem, hogy: "mert a tökömön állsz!!" de így is :kira
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
armithis 2005. augusztus 22. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6204): anyaaad ez nagy :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
medical 2005. augusztus 22. 418 hozzászólás 958.
Bemegy a púpos :sir a pékhez. -Egy cipót kérnék. -Addig nem kapsz amíg nem nyelted le az elõzõt! :vigyor
Reaper 2005. augusztus 22. 259 hozzászólás 1431.
Elvertem egy csávót,akinek 5x nagyobb volt az apmje,jobban microzott és jobb volt a macroja... :D (2x annyi expem volt ^^) És egy másik vicc: Piroska meglátogatja a nagymamáját. Miután átadta neki az ajándékait, elkezdte faggatni,mint a mesében: -Nagymama miért olyan nagy az orrod? -Hogy jobban érezzem a süti illatát,amit hoztál. -És miért olyan nagy a füled? -Hogy jobban halljalak. -És miért olyan nagy a szemed? -Mert szarok! Ez nagyon old volt,de hf. ^^
Antares 2005. augusztus 21. 4109 hozzászólás 35.
Válasz _Wittmann üzenetére (#6206): a szaros jó :D Válasz Draco üzenetére (#6207): ufff ez üt :nyes
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
756Zogya 2005. augusztus 21. 573 hozzászólás 690.
Válasz Draco üzenetére (#6207): lyallly^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Draco 2005. augusztus 21. 0 hozzászólás 34200.
Az orvos megvizsgálja a pácienst, majd azt mondja: - Uram, sajnos nem tudom megállapítani, mi baja. Talán a sok ivás az oka... - Rendben, doktor úr, akkor majd visszajövök, ha kijózanodott!
_Wittmann 2005. augusztus 21. 30 hozzászólás 5444.
452 levél Pistike szeretnénk, ha orvos lennél. > - Ugyan már, apu, hiszen nagyon jól tudod, hogy még egy legyet sem > tudnék > megölni! - Milyen a hallása, mama? > - Római katolikus... Orvos az alkoholistának: > - Nem tudom meghatározni a vércsoportját. > - Miért? > - Elpárolog, mielõtt elemezhetném. - Doktor úr, baj van az emésztésemmel. Ha krumplit eszem, krumplit > szarok. > Ha spenótot eszem, spenótot szarok. Mit csináljak? > - Egyen szart. A dadogós elmegy éjszaka a patikába. Hiperolt akar venni. > - Na, mit akar? - kérdi az álomittas ügyeletes. > - Hip...hip... > - Hurrá - mondja az ügyeletes és becsukja az ablakot. - Uram, maga igazán csak az erõs szervezetének köszönheti, hogy > meggyógyult. > - Jó hogy mondani tetszik. Már éppen fizetni akartam a doktor úrnak! Egy férfi az orvosnak: > - Doktor úr, arra gondoltam, hogy sterilizáltatni kellene magam. > Az orvos: > - De uram, ez nagyon súlyos döntés. Megkérdezte errõl a feleségét és a > gyerekeit? > - Igen, 15:2 arányban helyeslik. - Nõvér! Vett vért a pacienstõl? > - Igen, de sajnos csak öt liter jött ki. - Most sokkal jobban néz ki, mint a múltkor - mondja az orvos a > betegének. > - Nyilván azért, mert betartom, ami a gyógyszeres üvegre volt írva. > - Mi volt odaírva? > - Hogy az üveget tartsuk mindig lezárva.
Aki másnak brekmetyütyü, annak ficere berkenyész....
Antares 2005. augusztus 20. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Draco üzenetére (#6204): vajon miért röhögök ezen egy qrva nagyot? :D :nyes hisz ez a természetes reakció
Draco 2005. augusztus 20. 0 hozzászólás 34200.
- Mit mond a néger kamionos, ha defektet kap? - ??? - Bazd meg, defektet kaptam!! :E
armithis 2005. augusztus 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6202): azám az felér mindennel.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz armithis üzenetére (#6201): Sõt: a "favicc" kulcsszót! :D
Válasz Reaper üzenetére (#6200): elnézve mert van smile és megemlítetted a "vicc" kulcsszót.
Reaper 2005. augusztus 20. 259 hozzászólás 1431.
Válasz armithis üzenetére (#6199): A legrosszabb,amikor részegen elkezdjük ontani a favicceket... :] nOia tudja kirõl beszélek. (Dani) Amúgy visszajött nyaralásból. Sry,h off...
Válasz Reaper üzenetére (#6198): na ez ottvan!!!!! :D jo csévo lehet!!
Reaper 2005. augusztus 20. 259 hozzászólás 1431.
Egy barátom által kreált favicc: A hülyegyerek pecázik a dunaparton és kifogja az aranyhalat. Aranyhal: -Dobj vissza és teljesítem 3 kívánságod! -NEM! :sir :)
756Zogya 2005. augusztus 20. 573 hozzászólás 690.
2kigyó yön az edrõböl: az egyik balra, a másik kobra
hasonló: Ketten jönnek ki az erdõbõl, az egyik futva, a másik meg medve :E
Válasz opr üzenetére (#6190): nem talált ismertem
Bludger 2005. augusztus 19. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6190): :nyes, "istenem de hálás vok hogy kiszabadult" :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
nagyi 2005. augusztus 19. 4567 hozzászólás 27.
double post
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
istenem hogy írok:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz opr üzenetére (#6190): jok bár az utsot pl én is beirtam ide:)
opr 2005. augusztus 19. 77 hozzászólás 3311.
Levél a táborból: Kedves anyu és apu! A cserkészvezetõ mondta nekünk, hogy írjunk egy levelet a szüleinknek, mert lehet, hogy lattatok a TV-ben közvetítést az árvízrõl, és esetleg aggódtok miattunk. Jól vagyunk. Csak 1 sátrat és 2 hálózsákot mosott el a víz. Szerencsére, egyikünk sem fulladt bele a vízbe, mert mindannyian fenn voltunk a hegyen és Chad-ot kerestük éppen akkor. Oh, kérlek, hívd fel Chad anyukáját, és mondd meg neki, hogy jól van. Õ most nem tud írni a gipsz miatt. Képzeld el, utazhattam a mentõautóban. Állati jó volt. Sosem találtuk volna meg Chad-ot a sötétben, ha nem villámlott volna. A vezetõnk, Mr. Webb nagyon haragudott Chad-ra, mert a tudta nélkül mászott fel arra a csúcsra. Chad azt mondta, hogy õ szólt neki, de az a tûz közben volt, így lehet, hogy Mr. Webb nem hallotta õt. Tudtatok azt, hogy ha gazt rakunk a tûzbe, a gázpalack fel tud robbanni? A nedves fa meg mindig nem gyulladt meg csak az egyik sátrunk. Meg egy pár ruha is. John kicsit furán fog kinézni, amíg a haja vissza nem nõ. Vasárnap már otthon is leszünk, ha a Mr. Webb meg tudja javítani a kocsit. Nem az õ hibájából történt a baleset. Amikor elindultunk, a fékek még mûködtek. Mr. Webb azt mondta, hogy egy ilyen öreg kocsinál bármikor elképzelhetõ, hogy valami elromlik benne; és lehet, hogy ezért nem lehet rá biztosítást sem kötni. De szerintünk tök jó az a kocsi. Nem zavarja, ha összekoszoljuk, és néha, ha nagyon meleg van, megengedi, hogy a motorháztetõn utazzunk. Nagyon meleg tud lenni a kocsiban, ha 10 ember ül benne. Megengedte azt is, hogy a kocsi platóján üljünk, de a rendõr megállította, és valamirõl beszélgettek. Mr. Webb, a vezetõnk, nagyon jó fej ember. Ne aggódjatok, nagyon jól vezet. Sõt, Terry-t tanítja vezetni. De csak a hegyi utakon engedi vezetni, ahol nem nagy a forgalom. Csak faszállító kamionokat láttunk arrafelé. Ma reggel a srácok a kövekrõl a tóba ugráltak, és úgy úsztak ki a partra. Mr. Webb engem nem engedett ugrálni, mert nem tudok úszni, Chad pedig attól félt, hogy elmerül a gipsz miatt; de megengedte, hogy a kenuval átevezzünk a tavon. Szuper volt. Meg mindig lehet látni fákat a víz alatt, azon a területen, amit elöntött a víz. Mr. Webb nem olyan merev, mint a legtöbb cserkészvezetõ. Meg attól sem lesz mérges, hogy nem vesszük fel a mentõmellényeket a csónakban. Nagyon sok idõt kell töltenie azzal, hogy a kocsit javítja, ezért megpróbálunk nem sok problémát okozni neki. Képzeld, már mindannyian letettük az elsõsegély vizsgát, és kaptunk róla oklevelet is. Amikor Dave beleugrott a vízbe, és elvágta a karját, mindannyian láttuk, hogy mûködik az érleszorító. Wade és én hánytunk. Mr. Webb azt mondta, hogy valószínûleg csak ételmérgezést kaptunk az elõzõ estérõl maradt csirkétõl, azt is mondta, hogy õ is így kapott egyszer mérgezést a börtönben. Olyan halas vagyok, hogy kiszabadult, és hogy õ most a vezetõnk. Azt mondta, hogy rájött, amíg bent volt, hogyan lehetett volna a dolgokat jobban elintézni. Most mar mennem kell. Most bemegyünk a városba, hogy feladjuk a leveleinket és vegyünk nemi lõszert. Ne aggódjatok miattunk. Jól vagyunk. Üdvölözöl: Fiatok -milyen a remeteszex? -??? -esõ veri, nap szívja :D armi-nak: megy a nyuszika meg a róka az erdõben... a nyuszika a tóhoz ért, a róka meg a villanyszereléshez, de nem nagyon :))
756Zogya 2005. augusztus 19. 573 hozzászólás 690.
Válasz Draco üzenetére (#6184): nagyonnagy^^
ManiacSoma 2005. augusztus 19. 303 hozzászólás 1246.
Válasz armithis üzenetére (#6185): látszik hogy az egyik hülyegyerek az utcán te vöoltál:D
ne lopj ne csalj ne hazudj, a kormány nem szereti a konkurenciát.
opr 2005. augusztus 19. 77 hozzászólás 3311.
Szülészeten Két ápolónõ beszélget a szülészeten: - Mondd, a négyes ikrek üvöltenek ennyire? - Nem! Az apjuk! :D
Bludger 2005. augusztus 19. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6185): hm, nagy igazság :nyes
armithis 2005. augusztus 19. 5151 hozzászólás 21.
haverokkal talaltuk ki a kovetkezo fa viccet :D Két hulyegyerek megy az utcan! Mi ebbol a tanulsag? ha az egyik nem lenne hulye akkor ezt a viccet nem igy kene kezdeni!!!!!!!!!!
Draco 2005. augusztus 19. 0 hozzászólás 34200.
Szõke nõi autóst megállítja a rendõr: - Hölgyem, ön jelentõsen túllépte a megengedett sebességet. Kérem a nevét! Mire a szõke nõ mérgesen: - Igen?? És akkor engem hogy fognak utána hívni? és egy hasonló színvonalú: Két részeg kilép hajnali négykor a kocsma ajtaján, és már indulnának hazafelé, mikor az egyik hirtelen megáll: - Várjá má! Elfelejtettem pisálni! - Semmi gond, majd én megtanítalak. :E
armithis 2005. augusztus 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6182): terepszinu ruha asszem lentebb találhato :D
opr 2005. augusztus 18. 77 hozzászólás 3311.
Üzletben - Van terepszínû ruhájuk? - Van, de nem találjuk. :D Szabadság - Elnézést kérek a zavarásért, vezérigazgató úr! Tudja, a feleségem a jövõ héten nászútra megy. Szeretnék szabadságot kivenni, hogy elkísérhessem.
Draco 2005. augusztus 18. 0 hozzászólás 34200.
Két barát üldögél a pályaudvaron. Hallják hogy közeledik a vonat. Azt mondja az egyik: - Fogadjunk, hogy még át tudok szaladni a síneken, mielõtt ideér a vonat? És már fut is. Miután a vonat elmegy, megszólal a barátja: - Hú, te aztán tényleg gyors vagy! Egyik lábad itt, a másik ott! :scatter
_Wittmann 2005. augusztus 18. 30 hozzászólás 5444.
A Windows olyan, mint a Tamagochi. Etetned kell, tanítgatnod, játszani kell vele, takarítani kell a szemetet utána, foglalkoznod kell vele, de bármit is csinálsz is - mindegy, hogy mit -, elõbb-utóbb úgyis megdöglik. :hehe
Aki másnak brekmetyütyü, annak ficere berkenyész....
armithis 2005. augusztus 18. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6177): Válasz opr üzenetére (#6176): karaly mindekettõ :D döglött papagaj ehh :)
Mort_4ce 2005. augusztus 17. 808 hozzászólás 463.
Az a papagáj nem csak pihen? ;)
"Morituri Nolumus Mori!"
Draco 2005. augusztus 17. 0 hozzászólás 34200.
- Találós kérdés: Van szeme, de nem lát, van csõre, de nem csipked, van szárnya, de nem repül, van lába, de nem jár. Mi az? - ??? - Döglött papagáj.
opr 2005. augusztus 17. 77 hozzászólás 3311.
A második armi-nak :D, a többi (mind az 1) mindenkire :D :hehe Gyóntatófülke Beül a gyóntatófülkébe egy részeg. Miután már hosszabb ideje nem szól semmit, a pap köhint egyet... semmi... Megint köhint egyet... semmi... A pap lassan elveszti a türelmét, és elkezd kopogni a rácson. A bûnös lélek végre megszólal: - Hiába kopogsz, itt sincs WC papír... Hasonlóság A lapp kisfiú megkérdezi az anyjától: - Anyu, miért van az, hogy én annyira hasonlítok az apámra, a bátyám meg nem? - Azért fiacskám, mert ö más lappra tartozik.
Antares 2005. augusztus 17. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#6173): a 3. és a 4. a legjobb :nyes:hehe
Huan 2005. augusztus 17. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#6173): Végre.... Mióta leolvastam a 3000. kommentig ez az 1 vicced tetszett... :gg és :peace ,mert nem sértésnek szántam...
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
armithis 2005. augusztus 17. 5151 hozzászólás 21.
> Mi a különbség a barátnõ és a feleség között? > - 45 kg > > - Mi a különbség a barát és a férj között? > - 45 perc > > - Mi az, amikor egy férfi kéjesen beszél egy nõhöz? > - Szexuális zaklatás. > > - Mi az, amikor egy nõ beszél kéjesen egy férfihez? > - 240 Ft percenként. > > - Honnan tudod megmondani, ha a feleséged halott? > - A szex ugyanolyan, de a mosatlan csak gyûlik, gyûlik... > > - Honnan tudod megmondani, ha a férjed halott? > - A szex ugyanolyan, de most nálad van a távirányító. > > - Miért nehéz a nõknek érzõ, törõdõ, és jóképû férfit találniuk? > - Mert azoknak a férfiaknak már van barátjuk. > > - Miért csalnak a nõk az orgazmusnál? > - Mert a férfiak is csalnak az elõjátéknál. > > - Mi a különbség az új férj, és az új kutya között? > - A kutya még egy év után is örül, ha hazaérsz. > > - Mi veszi rá a férfiakat arra, hogy egy olyan nõt kergessenek, akit > nincs szándékukban feleségül venni? > - Ugyanaz az érzés, ami a kutyákat, amikor olyan autót kergetnek, amit > sohanem fognak vezetni. > > - Melyik a legmenõbb srác a nudista strandon? > - Akinek mindkét kezében üdítõ van, de még egy tucat perecet is el tud > vinni. > > - Melyik a legmenõbb csaj a nudista strandon? > - Az, amelyik az utolsó perecet is le tudja enni. > > - Mi a különbség egy brit és egy iraki katona között? > - Nem tudom. > - Gratulálunk. Üdvözöljük az amerikai légierõnél.levélben jott. levélben jott... :D
Bludger 2005. augusztus 17. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Draco üzenetére (#6170): :nyes
756Zogya 2005. augusztus 16. 573 hozzászólás 690.
ez yo:vigyor
Draco 2005. augusztus 16. 0 hozzászólás 34200.
Válasz armithis üzenetére (#6159): Köszönöm ezt a megtiszteltetést! :D És akkor egy férfi vicc: Férfi barchoba: 1. - Gondoltam valamit. - Sör? - Nem. - Punci? - Az. 2. - Na, megint gondoltam valamit. - Punci? - Az. 3. - Na, megint gondoltam valamit. - Az? - Az. :E
756Zogya 2005. augusztus 16. 573 hozzászólás 690.
kellenek az 1sorosok vagy nem?
armithis 2005. augusztus 16. 5151 hozzászólás 21.
apammmmmmm fatal error 353!%+!%+_%:+/
Bludger 2005. augusztus 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz LtShadow üzenetére (#6166): gondolom nem érted, mert ennek magyarul nem lenne poénja...
LtShadow 2005. augusztus 16. 945 hozzászólás 388.
én azt nem értem miért van az elsõ fele magyarul, a második pedig angolul.... de ha ilyen viccek jöhetnek majd énis erõkeresek pár 86os "Hahotát" :confused
HF ALL
Antares 2005. augusztus 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6164): megtisztelõ thx :kira :)