Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Bludger 2005. augusztus 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Antares üzenetére (#6163): akkor ezentúl neked is címzem :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Antares 2005. augusztus 16. 4109 hozzászólás 35.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6162): én tudok röhögni az ilyen "fa-beütésû" vicceken is :nyes :kira :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Bludger 2005. augusztus 16. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6159): ez egy újabb ilyen "arminak címezném": 2 paradicsom zarándokol Mekkába amikor az egyiken átmegy egy kocsi, mire a másik visszanéz: -hej, come on ketchup uh, de szar
opr 2005. augusztus 16. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#6153): van benne polyén :D gondokozz!!! legyél legalább olyan jó munkásember, mint Árpi, és rá fox jönni :D:D:D
szabzero 2005. augusztus 15. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Draco üzenetére (#6157): szerintem kurva jó =)
dehogyis már nem is játszok
armithis 2005. augusztus 15. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Draco üzenetére (#6157): :DDD be vagy véve a csapatba, üdv rshun draco :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
756Zogya 2005. augusztus 15. 573 hozzászólás 690.
Válasz Draco üzenetére (#6157): hát ez még arminak is kevés, de értékeljük^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Draco 2005. augusztus 15. 0 hozzászólás 34200.
Na helló fiúk-lányok! :hello Még új vagyok itt, de azért már egy ideje figyelemmel kísérem a topicot, szóval megpróbálok olyan vicceket beírni amik még nemvoltak... Kezdenék egy fával, arminak címezve: Két szõlõszem megy a síneken. Az egyik kérdezi: - Mikor jön a vonat? - MUST :o
A tehén bonyolult állat... de én megfejtem! =)
756Zogya 2005. augusztus 15. 573 hozzászólás 690.
hát nekem van egy egész yo egysoros gyûjtemény, yopár lehet volt itt, lehet hogy innen zsedtem, de ha érdekel akkor kiteszem... jah és ölég sok van...
na ujabb nap, lehet kezdeni.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Bludger 2005. augusztus 15. 2524 hozzászólás 97.
bocs, hogy nem tudtalak kielégíteni :aha
szomorú vagyok. a kurvás az szar és régi. opr a viccben van poén? :) nmejo emebrek a mai nap volt annyira jo, majd máskor... :)))))))
Bludger 2005. augusztus 15. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6151): jaj :D nem tom volt e már, már teljesen hülye vok: -apu, kurvára fáj a fogam! -nekem is kisfiam, de nem mond el anyádnak... Erdõben összegyûlnek a vadállatok +nyuszika, mert a többiek már meghaltak és nincs élelem: Farkas: én azt mondom menjünk máshova! Róka: én azt, hogy együk meg a leggyengébbet! Nyuszika: ha bárki hozzáér a medvéhez, akkor annak velem gyûlik meg a baja.. :boxer
opr 2005. augusztus 15. 77 hozzászólás 3311.
kicsit old, de sz.tem jó... : Borravaló Pizzát visz ki az egyetemista. Mikor a megrendelõ fizet, megjegyzi: - A többiek szerint, ha magától egy huszas borravalót kapok, akkor az már nagy szám! - Na, akkor itt egy ezres. Aztán mesélje el a kollégáinak, hogy milyen nagyvonalú voltam! - Köszönöm uram, jól jön ez a pénz egy egyetemistának! - Mit tanul, fiam? - Pszichológiát... :D
Huan 2005. augusztus 14. 682 hozzászólás 546.
jah és már a 3841. hsz-nél tartok JESSZ :kira
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
[quote=Radon írta(#3841)]Mibõl tudod, hogy 2004ben élsz: (ez e-mail-en jött) 1. véletlenül a micro-n ütöd be a pin-kódodat. 2. több éve nem pasziánszoztál rendes kártyákkal. 3. 15 különbözõ telefonszámod van egy háromtagú családhoz. 4. e-mailt küldesz a melletted ülõ embernek. 5. azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerõsökkel mert nincs meg az e-mail címük. 6. otthon is az " irodahanggal" válaszolsz a telefonba. 7. otthonról is a 0-at ütöd elõször, hogy juss ki a "kinti" vonalra. 8. négy éve ugyanannál az íróasztalnál ülsz, de közben három különbözõ cégnél dolgoztál. 10. a fõnököd nem tudná elvégezni a te munkádat. 11. felhívod a családot hogy tudd meg otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba. 12. minden tévéreklám végén szerepel egy Internet cím. 13. ha véletlenül elmész otthonról a mobiltelefon nélkül (amit életed elsõ 10, 20, 30, 40 évében nem is ismertél), pánikba esel és máris visszamész utána. 14. reggel az az elsõ, hogy bekapcsolod a számítógépet még mielõtt kimész kávéért a konyhába. 15. oldalra hajtod a fejed amikor mosolyogsz. :) 16. mosolyogsz és bólogatsz miközben ezt olvasod 17. még rosszabb: pontosan tudod kinek fogod ezt továbbküldeni. 18. túl elfoglalt vagy, hogy észre vedd, hogy nincs 9-es a listán. 19. tényleg megnézted, hogy nincs 9-es a listán. 20. ....és most nevetsz magadon. :-D Ugye - ugye: egész sok találó van benne?[/quote] LOLler a 18-19-20 beszopatott :) Bocs, hogy ez már a masodik old vicc amit feluppolok....
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
armithis 2005. augusztus 14. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Mokamester üzenetére (#6147): bann moka
2005. augusztus 14. hozzászólás .
Na jó akkor most én jövök Gyakorlómatyi meglát egy dt-t és persze egybõl fel akarja falni mer mér ne. de sajnos ez nem jön össze mert a dt beszorult a gatewayek közé az egy folyós pályán, úgyhogy szegény éhenhal.
Válasz armithis üzenetére (#6145): :debil
armithis 2005. augusztus 14. 5151 hozzászólás 21.
haveromtol egy érdekes feltevés :DDD Ha a bocicsokiban tej van akkor mivan a tibicsokiban? :D
Huan 2005. augusztus 13. 682 hozzászólás 546.
[quote=balu írta(#4236)] Kúszik egy kis hernyó a fán. Meglát egy levelet: - Nyam-nyam. Ezt most megeszem. Lesi õt egy veréb, ami így morfondírozik magában: - Jé ott egy hernyó. Nyam-nyam most megeszem. De állj! Megvárom, míg megeszi azt a levélkét és majd azután eszem meg. Így kövérebb lesz. Jobban jóllakok. Mindezt lentrõl figyeli egy cica: - Ott egy figyelmetlen veréb. Én most megfogom és megeszem. Várjunk csak. Az a veréb a hernyót lesi. Én inkább megvárom, míg megeszi a hernyót és azután eszem meg. De jóllakok nyam-nyam. Ezalatt a hernyó elérte a levélkét, és befalta. Odaröppent a veréb és bekapta a hernyót. A macska pedig felkúszott a fára, és rávetette magát a verébre. De a veréb meg idõben el tudott röppenni. A macska pedig a lendülettõl elvesztette az egyensúlyát. Leesett a fáról egyenesen egy vizes dézsába. Mi ebbõl a tanulság? Minél hosszabb az elõjáték, annál nedvesebb lesz a cica. :vigyor[/quote] Ez qrva YO :nyes És mennyire igaz :ravasz
armithis 2005. augusztus 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6139): molylepke :D most a poén az egy dolog de molyLEPKE :DD következõ viccben atkák lesznek? :D
2005. augusztus 13. hozzászólás .
ez imi aláírása vagy 1 fél éve :o
balu 2005. augusztus 13. 4397 hozzászólás 31.
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben és a pina." (ismeretlen)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Bludger 2005. augusztus 13. 2524 hozzászólás 97.
áhhh, nászéjszakáról jut eszembe :D: Házaspár elõször közösül a nászéjszakán, hapsi elõkapja az övét mire a nõ: -Neked csak ennyi van? -Bocs drágám én csak ezt tom nyújtani! -Ja, ha nyújtani tod nincs baj! Elõször van ágyban egy pár, és a hapsi még azs action elõt azt mondja: -Drágám, elõre szólok, hogy nekem bébi! -Nem baj, nekem se túl nagy! Csaj levetkõzik, tiszta dezka, hapsi is, de itt a csajnak el áll a lélegzete: -de hát, azt mondtad, hogy bébi méretû! -3 kiló, 60 centi!
opr 2005. augusztus 13. 77 hozzászólás 3311.
Ezt külön arminak :D Moziban Két molylepke repül ki este a moziból. Kis idõ múltán az egyikük megszólal: - Hm... a könyv jobb volt. Kicsit old, de jó : Nagy ember a sofõr A pápa elhatározza, hogy tesz egy "sétál" az Örök Városban, de inkognitóban. Beül a sötétített ablakú luxus Mercedesbe, és a sofõrnek kiadja az ukázt: Irány a város! A sofõr azonban baromira be van rezelve, mert még sosem vitte a pápát egyedül, elol-hátul mindig tucat rendõrautó, testõrök sorfala kísérte, és nagyon izgul, nehogy valami történjen, ezért csigalassúsággal vánszorognak a Colosseum felé. A pápa rászól, hogy hajtson gyorsabban. Leheletnyivel jobban nyomja a sofõr a gázt, már 30 km/h-val száguldanak, de Õszentsége elégedetlen, nagyobb sebességre ösztökéli. De a sofor 40-nél nem hajlandó gyorsabb tempóra. A papa megelégeli, s azt mondja: - Cseréljünk helyet, majd én megmutatom, hogy kell menni! - megtörténik a csere, s a pápa padlóig nyomja a gázt. A Merci lassan, de annál biztosabban lendületbe jön, már százzal robognak. Persze egybõl kiszúrja õket egy rendõrautó, utoléri és leinti õket. Kipattan az egyik fakabát, odalép a vezetõ felöli ablakhoz, amelyik hangtalanul letekeredik. A rendõr bedugja a fejét, körbeforgatja, azután falfehéren elnézést rebeg, és visszarohan a rendõrautóhoz. A társa dühösen kérdi: - Mi van, miért nem büntetted meg, hülye vagy? És mitõl vagy ilyen krétás? - Te, én nem mertem, olyan fontos személyiség ült abban a kocsiban... - Csak nem a polgármester? Hát pedig arra igazán ráférne, elég mostohán bánik velünk! - Nem, nem, sokkal fontosabb személy... - Csak nem valamelyik korrupt miniszterünk? - Nem, nem, fontosabb... - A miniszterelnök? - Nem, nem... - Valami külföldi nagykutya? Az amerikai elnök? - Nem, fontosabb... - Hát akkor ki a franc, nyögd már ki végre! - Aaazzt nem tudom, de a pápa a sofõrje... Unisex A feleség a nászéjszakán így szól: - Drágám, be kell vallanom, hogy már volt dolgom férfival. - Na és? Nekem is! hf :D
Bludger 2005. augusztus 12. 2524 hozzászólás 97.
Válasz MisterEn üzenetére (#6136): :nyes
armithis 2005. augusztus 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz MisterEn üzenetére (#6136): ez a valoelet, kerem
Ambi_KAE_ 2005. augusztus 12. 141 hozzászólás 2245.
Válasz armithis üzenetére (#6134): cigányember nem is kapál, ez vmi sci-fi?
Régen csak sablonokban beszéltem, de egy idõ óta mintha kicseréltek volna.
Bludger 2005. augusztus 11. 2524 hozzászólás 97.
Ül a cigány, a szidó, és a szkínhed a folyónál és horgásznak, a cigány ki is fog egyet, de a zsidó hálójával, elkezdenek veszekedni, de jön a jótündér, és azt mondja, lehet 1-1 kívánságotok: -dögöljön meg az összes cigány- mondja a zsidó -dögöljön meg az összes zsidó- mondja a cigány Mire a skínhed: -akkor nekem már csak egy :sor lesz!
armithis 2005. augusztus 11. 5151 hozzászólás 21.
Jön a cigány az erdõbõl.Vele szemben jön a rendõr. Kérdezi a rendõr: - Te cigány, mi van a válladon? - Falevél. - Nem azon, a másikon! - A kurva anyját, vaddisznó! A cigányember éppen kapál. Egyszercsak odaszalad a felesége és azt kiabálja: - Gazsi, meghalt az anyósod, gyere gyorsan!!!! Mire a cigányember elmosolyodik és azt mondja: -No de Juliskám! Elõbb a munka, aztán a szórakozás!! utolsó rokonszenves, elõbb a munka... ha! :D
Egy nõt hetvenféleképpen lehet boldoggá tenni: 1. Fõzz neki egy szuper vacsorát. 2. ... de mivel én nem tudok fõzni, inkább választom a maradék 69-et...
DaveExecutor 2005. augusztus 11. 634 hozzászólás 597.
A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.
Huan 2005. augusztus 11. 682 hozzászólás 546.
:D
akkor mire ideérsz nem marad fejed :D
Huan 2005. augusztus 11. 682 hozzászólás 546.
Válasz armithis üzenetére (#6124): Inkabb a fejemet szoktam a falba verni...
Válasz sM4TcH üzenetére (#6127): pff
Bludger 2005. augusztus 10. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6125): ez is ilyen szintû: Milyen más lámpa van a pénzállító autón? Bux-index :aha
756Zogya 2005. augusztus 10. 573 hozzászólás 690.
jajj bazzz kész mek aludni...^^
armithis 2005. augusztus 10. 5151 hozzászólás 21.
- Mit csinál a rongybaba, ha elveszti az egyik karját? - ??? - Benyúl a fiókba és kiveszi a takarék szövet-kezet!
armithis 2005. augusztus 10. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6123): fogadjunk, hogy az armithis vicceknél belassulsz. Esetleg azokon átugrasz? :D
Huan 2005. augusztus 10. 682 hozzászólás 546.
Na mar a 4447. kommentnel jarok visszaolvasasban :kira :kocka
2005. augusztus 9. hozzászólás .
Válasz zona üzenetére (#6121): amik voltak azokat nem tettem del :kocka
Válasz tocika üzenetére (#6120): de ez kurvaold ráadásul ittisch sokszor volt x|
Pár zónás használati utasítás: (Boots köhógésszirup 5 évesnél fiatalabbaknak) Tartózkodni kell a jármuvezetéstol, egyéb gépek üzemeltetésétol és az alkoholfogyasztástól! .(Chipses zacskón) Csak itt csak most csak önnek! Most NYERHET!! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban... .(Fehércsoki papírján) Nyomokba mogyorót is tartalmaz! .(Gumicsonak) Használat közben ne engedje le! (pfff..) .(Gyermek Superman jelmez dobozán) Az ember alapvetoen nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja! (No comment.....) .(Gördeszka) Figyelem! Ez a termék életveszélyes, kérem ne álljon rá! (Hát akkor mit csináljak vele?!) .(Hibajavító festék) Kérjük, ne nyelje le!!!!! .(Japán konyhagépen) A másik célra ne használja! (Nem mondom, állati kiváncsivá tett!) .(Infrás masszírozó) Csak külso használatra! .(Mobiltelefonokon) Az akkumulátort telefonálás közben ne vegye ki! .(Muanyag békatalp, 40es méret) Használat csak 3 éves kor felett, mert a kicsik lenyelhetik vagy beszippanthatják az apró részeket! :D:D:D:D :E :worship .(Orbit rágó) Nagyobb mennyiségben fogyasztása hashajtó hatású. .(Pudingos dobozon) A termék melegítés után forró lesz! (Mint ahogy az éjszaka után nappal jön.) .(Renitec - vérnyomáscsökkento gyógyszer) Beveheto étkezés elott, alatt vagyután, illetve étkezéstol függetlenül is! (És még mikor?) .(Szülinapi gyertya) A megolvadt viaszt ne használja füldugónak, vagy más testnyílások eldugaszolására! .(Tesco Tiramisu dobozán) Doboz aljara irva: ne forditsa fel! (keso :D) .(Távirányítós autó dobozán) A léggömbök hegyes tárggyal érintkezve kidurranhatnak! :debil .(Vasaló dobozán) Ne vasalja a ruhát saját testén! (Pedig ezzel mennyi idot spórolhatnánk!) .(Összecsukható babakocsi) Figyelem! Összecsukás elott távolítsa el belole a gyereket! :worship
756Zogya 2005. augusztus 9. 573 hozzászólás 690.
A rendõr lemeszel egy kb. kétszázzal száguldozó autóst. - Hová ilyen sietõsen? - Ne is kérdezze biztos úr! Most lõttem le az anyósomat, itt a hullája a csomagtartóban. A csõre töltött pisztolyt még nem volt idõm eldobni, itt van a kesztyûtartóban. A rendõr döbbenten elõrántja a pisztolyát és a sofõrre fogja, a másik kezével meg rádión sürgõs segítséget kér. Megjön az erõsítés. - Mire volt a nagy riadó, õrmester? - Hadnagy úr, jelentem, ennek az egyénnek ott az anyósa lelõve a csomagtartóban, a pisztoly meg a kesztyûtartóban! Átvizsgálják a kocsit se hulla, se pisztoly, semmi különöset nem találnak. Egyszer csak megszólal a sofõr: - Fogadjunk, most még azt is rám fogja majd, hogy kétszázzal száguldozok!
Válasz sM4TcH üzenetére (#6116): bocs nem olvasom el mindet :)
armithis 2005. augusztus 9. 5151 hozzászólás 21.
jaja a koton az asztalon volt legutobb.
Bludger 2005. augusztus 9. 2524 hozzászólás 97.
Válasz zona üzenetére (#6114): nagyon nagy, de a kotonost már montam kicsit másképp :P
756Zogya 2005. augusztus 9. 573 hozzászólás 690.
Válasz zona üzenetére (#6114): :D teccik errõl jut eszembe gy vicc, leeht volt már, de nem érdekel^^ Józsi bácsi fel kel a mûtét után, odamegy hozzá az orvos: -Józsi bácsi, van egy yo meg egy rossz hírem, melyikkel kezdjem? -A yoval. -oké, magának mától földig ér a farka! -Jújj de yo, de akkor mi a rossz? -hát... lába az nincs...