Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

756Zogya 2005. augusztus 9. 573 hozzászólás 690.
Válasz zona üzenetére (#6114): :D teccik errõl jut eszembe gy vicc, leeht volt már, de nem érdekel^^ Józsi bácsi fel kel a mûtét után, odamegy hozzá az orvos: -Józsi bácsi, van egy yo meg egy rossz hírem, melyikkel kezdjem? -A yoval. -oké, magának mától földig ér a farka! -Jújj de yo, de akkor mi a rossz? -hát... lába az nincs...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
2005. augusztus 9. hozzászólás .
jah és arminak: Két kisgyerek a homokozóban játszik és beszélgetnek: - Hé, Pityu, kinyonhatom a szemed? - Nem! - Jó, akkor benyomom.
2005. augusztus 9. hozzászólás .
Két óvódás beszélget: - Képzeld, tegnap találtam egy kotont a rekamié alatt! - Tényleg? És... mi az a rekamié? Papa, hogy van az, hogy nálunk mindenki olyan korán meghal? Papa? Papa?! Az orvos bemegy a kórterembe és azt mondja: -Asszonyom van egy jó és egy rossz hírem! -Doktor úr elõbb a rosszat mondja! -Le kell vágnunk mindkét lábát! -És akkor mi a jó hír? -Hogy találtam vevõt a papucsára! - Anyu, most már 17 éves vagyok, rúzsozhatom a szám? - Nem, kisfiam!!!!!!!!!!!!!!!!! Megy a királykisasszony az erdõben. Összetalálkozik a békával. Felcsillan a szeme. - Te vagy az a béka, akit ha megcsókolok, királyfivá változik??? A béka lazán beleszív a cigijébe. - Nem, az az öcsém! Engem ehhez le kell szopni!
756Zogya 2005. augusztus 8. 573 hozzászólás 690.
köszönkük mester... :)
Antares 2005. augusztus 8. 4109 hozzászólás 35.
Válasz armithis üzenetére (#6109): áááááááááááááááááááááááááá :kira :nyes
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
armithis 2005. augusztus 8. 5151 hozzászólás 21.
ráadás mert jószívû vagyok. - Miért sír a rendõr gyereke a réten? - ??? - Mert ásott egy gödröt és nem tudja hazavinni. :gg
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
- Hogyan választod ki 100 rendõr közül a leghülyébbet? - Találomra! - Két rendõr megy az utcán. Mi hiányzik? - ??? - A poén. Amiért felhergeltetek :D de hogym in nemtudom :D de két tökéletes vicc :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Bludger 2005. augusztus 8. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6107): pedig az már nagy szó :D
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
tudom szar, már nekem sem tetszik :D
756Zogya 2005. augusztus 8. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#6105): hát ez még fának is gyengus^^
- Miért van nagyobb orrlyukuk az orangutánoknak, mint a férfiaknak? - Mert vastagabb a mutatóujjuk.
opr 2005. augusztus 8. 77 hozzászólás 3311.
Válasz kraftos üzenetére (#6099): állítólag ami nem valószínû, az gyakran vicces :D ... Már értem, milrt röhögtem ezen isch... :hehe
Válasz 756Zogya üzenetére (#6102): igen? :D akkor tessék uj viccet alkottam :D
756Zogya 2005. augusztus 7. 573 hozzászólás 690.
Válasz armithis üzenetére (#6101): pár napja még tevével írtad^^
armithis 2005. augusztus 7. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#6100): a zold disznos uber. hasonlom van nekem is: A tehen elete vegeig birja viz nelkul! :D:D:D:D:D:D:D gondolkozzatok el rajta :D
opr 2005. augusztus 7. 77 hozzászólás 3311.
A zöld disznó zöld volt és legelészett a zöld mezõn. Arra ment a farkas, de nem ette meg, mert nem vette észre. Késõbb arra ment a tehén és megette, mert nem vette észre. Nyári kánikulában egy férfi megáll egy tó mellett. Levetkõzik, elkezd úszkálni a vízben. Javában pancsol mikor észrevesz két öregasszonyt a ruhái közelében nézelõdni. Gyorsan kiugrik a vízbõl, felkap egy roncs vödröt a tóparton, maga elé kapja és elindul a ruhái felé. A két öregasszony észreveszi, az egyik megszólítja: - Tudja, uram, én gondolatolvasó vagyok. - Na, akkor találja ki, mire gondolok. - Most szerintem azt hiszi, hogy a vödörnek van alja :D Rádió kívánságmûsorában: - Jó napot kívánok, egy lassú számot szeretnék kérni! - Rendben! Haaaatszááákiiiileeencveeeeennyoooolc! :sleep hf :)
kraftos 2005. augusztus 7. 84 hozzászólás 3130.
megy a cigány reggel dolgozni..... :hehe
Huan 2005. augusztus 6. 682 hozzászólás 546.
Apuuuuuu... Miért fut az anyu cikk-cakkban? Kuss kisfiam, csak adogasd a töltényt :ravasz :nyes
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
armithis 2005. augusztus 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#6096): BORI néééénneee neeee.... :D
balu 2005. augusztus 5. 4397 hozzászólás 31.
A csendorseg keresi Soos Janost es nem kapjak otthon, de a szomszedok mondjak, hogy kint van a mezon. Utanna mennek es egy bokor toveben rea talalnak. Azt kerdi tole a csendor: - Maga-e a Soos Janos ? - Hat en volnek. - Es mit csinal ott ? - Hat szarok. - Na vegezze gyorsan mert visszuk el. Egy kis ido mulva Soos Janos felhuzza a nadragjat es odamegy az egyik varakozo csendorhoz es nagy nyugodtan mondja: Elvegeztem biztos ur. Vihetik. Bori neni pulovert kot, 45,3 km/h sebesseggel, a rendelkezesre allo fonal hossza 68,5 km. - Mennyire kell Bori neninek felporgetnie a sebesseget, hogy befejezze a pulovert, mielott meg elfogyna a fonal? - Hogyan valtozik a sebesseg, ha neha Pista bacsi is belekot? - Mekkora az a legnagyobb sebesseg, amely felett Bori neni elvesziti a fonalat?
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2005. augusztus 5. 5151 hozzászólás 21.
opr ezt elnézted mert 6089-es komment a tiéd :) szal de mindegy így legalább nemtudom melyik a szar :D
opr 2005. augusztus 5. 77 hozzászólás 3311.
Válasz armithis üzenetére (#6089): sry, de ez sz*r :(
Bludger 2005. augusztus 4. 2524 hozzászólás 97.
Holnap buli lesz, ha esõ nem lesz, ha lesz nem lesz! :aha Ez már nagyon régi: 2 vak a moziban: -te látsz ezektõl a magas emberektõl itt elöttünk? -semmit sem! -akkor üljünk már odébb! Szöszi öngyilkos akar lenni, bemegy a közértbe vesz egy cigit, rá van "a dohánytás rákot okozhat": -olyana nincs ami halált okoz? Öreg szöszi elmegy a boltba, hogy vegyen egy cigit, de rászól az eladó, hogy ilyen korban már nem kéne, erre a szöszi: -ne mondjom már iet, mosz olvastam, hogy a tüdõ rákkal még akár 10 évet is lehet élni!
armithis 2005. augusztus 4. 5151 hozzászólás 21.
- Mit mond Bill Gates felesége a nászéjszakán? - This is micro and soft. Hogy hívják a lengyel kocsmárost? - ? - Jaroslaw Mikornyitszki. és a fárasztó kategória :D Két ember ül a kocsmában. Egyszercsak megszólal az egyik: - Te, tudod mi az, 5 szeme van húsz lába, és véres fogaiból jön a méreg? - Nem. Mé', te igen? - Én se, de szerintem szedd le a válladról...
Ujtóbbi olyan igazi középosztályú vicc, hogy azon nem röhög senki, mert szimpla vicc átlagos poénnal de aki szereti a fáááát vagy a szarviccet az: - Hogy ér véget a pókok közti ping-pong meccs? - Lecsapással! :kira :vigyor
Turista megy a múzeumba. Lát egy nagyon öreg dinoszauruszcsontvázat, odamegy a biztonsági ôrhöz és megkérdezi: - Uram, mennyi idôs ez a csontváz? - 70.000.000 éves és két hetes. - És két hetes?! Ezt meg honnan tudja ilyen pontosan? - 70millió éves volt mikor munkába álltam, 2 héttel ezelött...
opr 2005. augusztus 4. 77 hozzászólás 3311.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6085): :aha :aha :debil
Antares 2005. augusztus 3. 4109 hozzászólás 35.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6086): :nyes :aha :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
armithis 2005. augusztus 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6086): áááááááááááááááá
Bludger 2005. augusztus 3. 2524 hozzászólás 97.
Nem tom írtam e már, de most jutott eszembe: 2 ovis beszélget: -nézd ott egy koton az asztalo! -mi az az asztal?
Válasz Dr.ama üzenetére (#6080): Jó, de már egyszer írtam, de nem baj ^^
armithis 2005. augusztus 3. 5151 hozzászólás 21.
a szaros vicc nem szar! :D
balu 2005. augusztus 3. 4397 hozzászólás 31.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6082): Igen, de a fulladast ez sem magyarazza :P
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Newlocal2 üzenetére (#6081): Ha elfogy a vized még két napig bírod, és tudod, a sivatagben is vannak utak amin találkozhatsz emberrel...
Newlocal2 2005. augusztus 3. 792 hozzászólás 478.
[quote=sM4TcH írta(#6053)]Válasz chestR üzenetére (#6052): át próbálnak átmenni Californiába, de elfogy a vizük és majdnem megfulladnak, Ez até már durva...[/quote] Ez tenyleg duurva, szmaccs gyerek nem egy bioloogiazseni az biztos., bakker ha elfogy a vized megfulladsz. Ha beleesel egy folyooba akkor meg szomjanhalsz. Kegyetlen az elet :hehe
Reach, Nal_ra , Rainbow Xellos, Boxer, GoodFriend Gorush, YellOw, a tobbi szutyok..:P
Dr_ama 2005. augusztus 3. 183 hozzászólás 1851.
utolsoegész jo két bagoly ul a fán az egyik megszoloal - Hú - mire a másik - anyádat iesztegesd 2 ovis fiu beszélget - van egy 4 éves csajom de 6 éves teste van 2 szar megy az utcán találkoznak egy másik szarral megkérdezi : - hova mentek? - a katobaságra - én is mehetek ? - persze gyere Mennek tovább talákoznak még egy szarral megkérdezi : - hova mentek? - a katonaságra - én is mehetek ? - persze gyere Találkoznak egy fossal mrgkérdezi ö is hova mentek? - a katonaságra - én is mehetek ? - á te nem ide csak kemény fiuk jöhetnek
e a én vélemlnyem....^^^^^^
opr 2005. augusztus 2. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Nadril üzenetére (#6074): nekem sich :D
Bludger 2005. augusztus 2. 2524 hozzászólás 97.
A falusi gyerek odaszól a lánynak: -Julis, gyere a szénába kefélni! - mire a lány: -ÉÉÉRTEM ÁM A CÉLZÁÁÁST!! Nagyon kövér hölgy lép be a pláza egyik butikjába, és pironkodva kérdezi: -Tudnának valamit ajánlani,amibe én is beleférek? -Persze,ott van hátul a teherlift... Mi a szüzesség mértékegysége? Egy volt. Mi a menstruáció mértékegysége? A kilóvatta! Miért írjuk két s-el a szüzességet? Mert az mindig kétes. Idõsebb hölgy meg az ura színházba mennek.Készülõdés közben az asszony megkérdezi: -Drágám,vegyek fel melltartót?- mire az ura epésen: -Igen.Odakinn nagy a sár.
armithis 2005. augusztus 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Nadril üzenetére (#6075): ígvan tetszik :D
balu 2005. augusztus 2. 4397 hozzászólás 31.
Orgonaszínû inget vásárolna a székely. A kereskedõ halmozza a különféle színû ingeket, az egyik túl sötét, a másik róz saszínû, a harmadik zöldes, a negyedik pirosas. Végül is kiborul a kereskedõ: - Látott valahol olyan inget? - Láttam hát. Ott a kirakatban. - Na de az az ing fehér! - És akkor? Még nem látott soha fehér orgonát? - Hogy avatnak pezsgõgyarat? - Hozzavagnak egy hajot! - Miert nem rendeznek Monacoban golf bajnokságot? - Mert ha kiutnek a palyarol a labdat, csak utlevellel lehetne visszahozni. - Grun, adnal nekem kolcson 500 forintot? - kerdi Kohn - Ezer oromel, draga baratom! Egy het mulva talalkoznak megint. Kohn megkerdezi: - Grun, nem tartozok en neked otszaz forinttal? - De igen. - Adjal meg otszazat, es akkor kereken ezerrel jovok neked. - Parancsolj, kerlek. Ujabb egy het mulva ismet talalkoznak. Kohn megkerdezi: - Grun, nem tartozok en neked egy ezressel? - De igen! - Adj meg egy ezrest, es akkor ketezret adok vissza egyszerre! - Hat, ha nagyon kell... Tessek! Egy het mulva ujfent talalkoznak. Kohn megkerdezi: - Grun, nem tartozom en neked ketezer forinttal? - Nem!!!
Nadril 2005. augusztus 2. 1032 hozzászólás 344.
Haha eszembe jutott egy vicc, ami szar es regi: Michael be akar szallni a kocsiba: Michael: - Kit, nyisd ki az ajtot! Kit: - Nem nyitom! Michael: - Kit, ne szorakozz, nyisd ki az ajtot! Kit: - De nem nyitom! Michael: - Nyisd ki az ajtot, kulonben nem kapsz tobbet benzint! Kit: - Katt. Sztem arminak meg ez is tetszik. ;(
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Na még 1 :D Az arab megy a tevéjén a sivatagban. Elfogyott a vize, nem találja az oázishoz vezetõ utat. Nagyon ki van már. Egyszer csak jön vele szemben egy eszkimó, kutyaszánon. Megszólal az arab: -Segítség! Eltévedtem! -Te, vazze?!
Huan 2005. augusztus 2. 682 hozzászólás 546.
Armi! Neked sok szeretettel... Pinokkio hazudj meg... :ravasz
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
Bludger 2005. augusztus 2. 2524 hozzászólás 97.
Válasz opr üzenetére (#6070): puffffffff :kira ^^
armithis 2005. augusztus 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6069): áááááááá agyhalál
Telefon Éjjel kettõkor csöng a telefon: -Halló! 22-22-22? -Nem, ez a 222-222 -Elnézést, akkor téves. -Semmi baj, úgyis fel kellett kelnem, mert csengett a telefon. :sleep :hehe
Huan 2005. augusztus 2. 682 hozzászólás 546.
Nah Balu kedveert leolvastam a 4800. hsz-ig hogy volt-e mar... :sor Szoval... A tanitoneni kerdezi az osztalyt mi tortenik ha 10 vereb ul a fan es rajuk lo a vadasz? Moricka jelentkezik: Hat tanitoneni... A vadasz 1et lelo, tehat marad 9... Tanitoneni: Hat Moricka ha ralo egy madarra a tobbi elrepul, szoval egyse marad a fan, de a logikadat ertekelem... Moricka odamegy orak utan a tanitonohoz es megkerdi: Tanitoneni! Kerdezhetek en is vmit? Tanitoneni: Persze... Moricka: Ha van 3 no... Mindharom fagyit eszik... Az egyik nyalja, a masodik harapja, a harmadik szopja.... Akkor melyik nonek van ferje? Tanitoneni rgoton ravagja: Amelyik szopja... Moricka: hat nem... Az van ferjnel akinek jegygyuru van az ujjan... De a logikajat ertekelem... :hehe HF!!!
armithis 2005. augusztus 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#6066): re mester. Te tuds olyan igazi arminak velót és várom :) de nekem is van egyelgondolkodtató mondatom, tegnap olvastam már nem is tudom hol, íme: "a teve az élete végéig bírja víz nélkül!" <-- és nem mond igazat? :D
Bludger 2005. augusztus 1. 2524 hozzászólás 97.
Válasz balu üzenetére (#6066): :aha :nyes -Jean, hozza kérem a távcsövem! -Igen uram, de miért kell magának itt a házban? -Hogy megnézzem a távoli rokonaim! -Jean, felvitte a legyeket a padlásra? -Igen uram! -És becsukta utánuk az ajtót? -Nem, de a létrát elvettem! -Jean, hol a szárító kötél? -Itt balra uram, de monek kell? -Kiteregetem a multam! Indiánok: -dagi: Gömbvillám -zenés: Poptarisznya -qrva: Villámlik -temetõ: toltartó Mi az buzik a hegyfelõl?: Melegfront! Hogy hívják az instant baglyot?: Nesquik! Mi az? Kicsi, piros és kerek?: Nagy zöld kocka!
balu 2005. augusztus 1. 4397 hozzászólás 31.
- Miért nem játszik a szöke a computeren? - Mert fél az egértöl! A szobapincér reggeli mardékát pakolja össze a szobában. - Hozhatok még valamit uram? kérdi a vendégtöl. - Nem, köszönöm! - feleli a férfi. A szobapincér ekkor észreveszi, hogy az ágyban fekszik egy nö. - És valamit a felségének? - kérdi. - Hmmmm, nem rossz ötlet - mondja a vendég. - Legyen szives hozzon egy képeslapot! A 3 eves Pistike furdes kozben vizsgalgatja a futyijet: - Anyu, ez az agyam? - Meg nem... Autot stoppol Janos bacsi az ut szelen, a tehenkejevel. Megall egy Jaguar fekcsikorogva, a vezetoulesrol kiszol egy jampi: -Janos bacsi en elviszem magat, de a tehenje nem fer a csomagtartomba. Mire Janos ba csak legyint: -Semmi gond fiam, az majd szalad utanunk, megszokta mar. Rohog egy nagyot a jampi, ahogy Janos bacsi beul, ratapos a gazra, es a Jaguar megszokken helybol kilencvennel. Ssssssssutttty! A tehen galoppozik utanuk. Ta gga dapp, ta gga dapp, ta gga dapp... Latja a jampi hogy jon a tehen, jobban ratapos a gazra. Tep a Jaguar 130-cal. A tehenke vigan vagtazik utana. Tagadap, tagadap, tagadap... Hmmm. Hat ez blama - gondolja a jampi, es tovig tapossa a gazpedalt. A Jaguar atalakul egy hosszu vizszintes csikka a sztradan. A tehenke meg gyorsabban zarkozik fel a nyomaban. Tagdaptagdaptagdap.... A jampi belepillant a visszapillanto tukorbe, majd, gunyosan: - Janos bacsi, a tehene nincs valami nagy formaban, log a nyelve neki... Janos bacsi ra se bajszint, csak ugy felvallrol tudakolja: - Igeeeen? Akkor nezze mar meg, jobbra log neki vagy balra ? A jampi belebandzsit a visszapillanto tukorbe... : - Haaaat...balra. - Akkor vigyazzon mert elozni fog. kerdezik a rabbit: - mondd, rabbi, le lehet-e vagni egy kotlos tyukot? - nem tudom fiam, varjunk egy napot, hatha isten tud megoldast erre a kerdesre. masnap: - kepzeld, rabbi, az ejjel a menyet elvitte a kotlost meg a tojasokat! - hmm... frappans!