Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. augusztus 2. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Huan üzenetére (#6069): áááááááá agyhalál
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
opr 2005. augusztus 2. 77 hozzászólás 3315.
Telefon Éjjel kettõkor csöng a telefon: -Halló! 22-22-22? -Nem, ez a 222-222 -Elnézést, akkor téves. -Semmi baj, úgyis fel kellett kelnem, mert csengett a telefon. :sleep :hehe
Huan 2005. augusztus 2. 682 hozzászólás 549.
Nah Balu kedveert leolvastam a 4800. hsz-ig hogy volt-e mar... :sor Szoval... A tanitoneni kerdezi az osztalyt mi tortenik ha 10 vereb ul a fan es rajuk lo a vadasz? Moricka jelentkezik: Hat tanitoneni... A vadasz 1et lelo, tehat marad 9... Tanitoneni: Hat Moricka ha ralo egy madarra a tobbi elrepul, szoval egyse marad a fan, de a logikadat ertekelem... Moricka odamegy orak utan a tanitonohoz es megkerdi: Tanitoneni! Kerdezhetek en is vmit? Tanitoneni: Persze... Moricka: Ha van 3 no... Mindharom fagyit eszik... Az egyik nyalja, a masodik harapja, a harmadik szopja.... Akkor melyik nonek van ferje? Tanitoneni rgoton ravagja: Amelyik szopja... Moricka: hat nem... Az van ferjnel akinek jegygyuru van az ujjan... De a logikajat ertekelem... :hehe HF!!!
Hmhmhmh... BN nick: gyakorlo[matyi] ... Utalom az alneveseket, es a csítereket; en lama vagyok, de! legalabb felvallalom magam, es nem csítelek! ...
armithis 2005. augusztus 1. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#6066): re mester. Te tuds olyan igazi arminak velót és várom :) de nekem is van egyelgondolkodtató mondatom, tegnap olvastam már nem is tudom hol, íme: "a teve az élete végéig bírja víz nélkül!" <-- és nem mond igazat? :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Bludger 2005. augusztus 1. 2524 hozzászólás 97.
Válasz balu üzenetére (#6066): :aha :nyes -Jean, hozza kérem a távcsövem! -Igen uram, de miért kell magának itt a házban? -Hogy megnézzem a távoli rokonaim! -Jean, felvitte a legyeket a padlásra? -Igen uram! -És becsukta utánuk az ajtót? -Nem, de a létrát elvettem! -Jean, hol a szárító kötél? -Itt balra uram, de monek kell? -Kiteregetem a multam! Indiánok: -dagi: Gömbvillám -zenés: Poptarisznya -qrva: Villámlik -temetõ: toltartó Mi az buzik a hegyfelõl?: Melegfront! Hogy hívják az instant baglyot?: Nesquik! Mi az? Kicsi, piros és kerek?: Nagy zöld kocka!
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
balu 2005. augusztus 1. 4397 hozzászólás 31.
- Miért nem játszik a szöke a computeren? - Mert fél az egértöl! A szobapincér reggeli mardékát pakolja össze a szobában. - Hozhatok még valamit uram? kérdi a vendégtöl. - Nem, köszönöm! - feleli a férfi. A szobapincér ekkor észreveszi, hogy az ágyban fekszik egy nö. - És valamit a felségének? - kérdi. - Hmmmm, nem rossz ötlet - mondja a vendég. - Legyen szives hozzon egy képeslapot! A 3 eves Pistike furdes kozben vizsgalgatja a futyijet: - Anyu, ez az agyam? - Meg nem... Autot stoppol Janos bacsi az ut szelen, a tehenkejevel. Megall egy Jaguar fekcsikorogva, a vezetoulesrol kiszol egy jampi: -Janos bacsi en elviszem magat, de a tehenje nem fer a csomagtartomba. Mire Janos ba csak legyint: -Semmi gond fiam, az majd szalad utanunk, megszokta mar. Rohog egy nagyot a jampi, ahogy Janos bacsi beul, ratapos a gazra, es a Jaguar megszokken helybol kilencvennel. Ssssssssutttty! A tehen galoppozik utanuk. Ta gga dapp, ta gga dapp, ta gga dapp... Latja a jampi hogy jon a tehen, jobban ratapos a gazra. Tep a Jaguar 130-cal. A tehenke vigan vagtazik utana. Tagadap, tagadap, tagadap... Hmmm. Hat ez blama - gondolja a jampi, es tovig tapossa a gazpedalt. A Jaguar atalakul egy hosszu vizszintes csikka a sztradan. A tehenke meg gyorsabban zarkozik fel a nyomaban. Tagdaptagdaptagdap.... A jampi belepillant a visszapillanto tukorbe, majd, gunyosan: - Janos bacsi, a tehene nincs valami nagy formaban, log a nyelve neki... Janos bacsi ra se bajszint, csak ugy felvallrol tudakolja: - Igeeeen? Akkor nezze mar meg, jobbra log neki vagy balra ? A jampi belebandzsit a visszapillanto tukorbe... : - Haaaat...balra. - Akkor vigyazzon mert elozni fog. kerdezik a rabbit: - mondd, rabbi, le lehet-e vagni egy kotlos tyukot? - nem tudom fiam, varjunk egy napot, hatha isten tud megoldast erre a kerdesre. masnap: - kepzeld, rabbi, az ejjel a menyet elvitte a kotlost meg a tojasokat! - hmm... frappans!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Bludger 2005. augusztus 1. 2524 hozzászólás 97.
Minek megy Esmeralda az erdõbe?: Fának! Mi a különbség a kockacukor és az ólomgolyó között?: Mid a 2 gömbölyû, kivéve a kockacukor!
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6061): ahogy mondja :D köszi Válasz 756Zogya üzenetére (#6062): ezt a viccet mégnagyobb köszönet illeti :DDDD
-Mi az? 250 méterhosszú és az IQ-ja 25? -Rendõrkordon. adja :D
756Zogya 2005. július 31. 573 hozzászólás 693.
1et arminak: hogyan tenyésztünk állatot? fogunk egy nõstényt oszt himalája
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Armit nem szabad egy lap alá venni mindenkivel, õ általában csak a fákat szereti. Azonban tudja értékelni a normális jó vicceket is, ezért nem szabad megbélyegezni :)
Bludger 2005. július 30. 2524 hozzászólás 97.
Válasz KaDkA üzenetére (#6059): Csak azt kérték, de akkor majd írok mást is!
KaDkA 2005. július 30. 1553 hozzászólás 211.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6058): Sztem meg máskor ne faviccekre gyúrj kisbarátom;)
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
Válasz armithis üzenetére (#6057): Remélem itt a vicc másolásnál nem rám gondoltál, mert én minden viccet ismerõstõl vagy fejbõl szedek (ezek nagyrésze ezért ilyen szar :)), szeritem is :peace csak hát ugye KaDka barátunk nem felejt! Szerintem más anyázásához van egy másik topik egyébként!!!
armithis 2005. július 30. 5151 hozzászólás 21.
szerintem nincs gond azzal, hogy miket kommentál csak nem kell minden hozzászólást egy mondattal lerendezni, gondolok itt, hogy írsz 3 viccet egy kommentbe majd utánna még 2-er megcsinálod ezt. Ezt akákri megtudja csinálni. Elmegy vicclap.hu-ra kimásol 20 viccet és csinál belölle vagy 7-8 hozzászolást. Annak nincs sok értelme. Hogyha meg a kérdezz válaszolok topikban a kérdés nem olyan amire tudsz értelmesen válaszolni akkor hagyd ott majd válaszol rá más. Eltudod képzelni, hogy hányszor tudtam volna értelmetlen válaszokat adni de nem tettem, mert elkurtam volna más játékát... :peace :sor, mert meleg van, sõt inkább :sor :sor, mert nagoyn meleg van.
Ha jót akarok röhögni valakin általában a cs-s témájú fórumokra megyek, de azért nem kell, hogy elárassza az egész rshu-t.
Válasz KaDkA üzenetére (#6054): Szerintem te pedig mennyél legozni, ott nem fogom b*szni a csõröd! :teve
KaDkA 2005. július 30. 1553 hozzászólás 211.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6053): Sztem ebbe a fórumba se kéne írnod, ugyanúgy mint a tegyél fel egy kérdést... -be se. Sztem mennyjél CS-zni. Blade_ba biztos jó társra lelne benned. (Dumb & Dumber)
Peace & Love & Empathy (Kurt Cobain)
Válasz chestR üzenetére (#6052): Van ennél durvább is: Mexikó illegális bevándorlók a sivatagon át próbálnak átmenni Californiába, de elfogy a vizük és majdnem megfulladnak, erre beperelik Amerikát, hogy nem attak nekik vizet, sé megnyerték! Ez até már durva...
chestR 2005. július 30. 88 hozzászólás 3047.
Még az emberi hülyeséghez: amerikai mikrón: "macskát berakni tilos és veszélyes" ebbe inkább az a hulyeség hogy ha nincs ráirva és valaki beletesz egy macskát . akkor még pert is nyerhet vele............
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6049): Egy zsidó viccet akkor már én is momndok: Hitler megy a parkban látt egy tipikus zsidót aki éppen ül egy padon és láthatóan nagyon nem jut valami eszébe, odamegy Hitler: -Maga itt micsinál? -Koncentrálok! -Na látja, pont egy ilyen tábort szervezek! Még az emberi hülyeséghez: amerikai mikrón: "macskát berakni tilos és veszélyes" "Mindenki tévedhet" mondta a sün és leszállt a drótkeférõl!
armithis 2005. július 30. 5151 hozzászólás 21.
a zsido durva egy picit de az igro az állat :D
Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát. Igor: - Most a hátam mögé teszem és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk. Ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van? Szása: - Bal! Igor: - Gondolkozz, Szása! Gondolkozz! A zsidó mindenit : Isten osztja az orrokat. El&õször a fehérember kerül sorra: - Hát, én közepes orrot szeretnék, se kicsit se nagyot, se keskenyet se széleset. Megkapja. Utána a néger következik: - Én széles lapos orrot szeretnék. Õ is megkapja. Jön a kínai: - Én kicsi keskeny orrot akarok. Megkapja &õ is. Majd a zsidó kerül sorra: - Mennyibe kerül? - Ingyen van. - Akkor a legnagyobbat! Áll a sor a mennyország kapuja elõtt, Szent Péter irányít: -Következõ! Vallása? -Baptista. -7-es szoba. Következõ! Vallása? -Metodista. -16-os szoba, de halkan menjen el a 12-es szoba elõtt! Következõ! Vallása? -Zsidó. -18-as szoba, de csendesen a 12-es elõtt! -Mondja kérem, -szólítja meg a zsidó Szent Pétert- az rendben van, hogy minden vallás külön szobát kap, de miért kell a 12-es elõtt csöndben lenni? -Ott vannak a katolikusok, és azt hiszik, rajtuk kívül nincs más itt. Megy a sárga csillagos zsidó kisgyerek a gettóban. Megkérdezi tõle egy SS tiszt: -Te zsidó vagy? Mire a gyerek: -Neeem bazzeg, én vagyok a sheriff!
Ha esetleg még kétségeid vannak, hogy az evolúció a hülyeség irányába halad, íme néhány termékismertetõ. Egy tajvani pokrócon: "Nem használható tornádó elleni védekezésre!" Egy amerikai visszapillantó tükörrel egybeépített biciklis siakon: "Ne feledje, a tükörben látható objektumok Ön mögött találhatók!" (Kivéve, ha az objektum egy tükör.) Tajvani samponon: "Ismételt használata károsodást okoz!" Brit ízesített tejesdoboz tetején: "Felbontás után a talpára állítva tárolja!" Egy új-zélandi rovarirtón: "Ezt a terméket nem tesztelték állatokon!" (Embereken viszont kiválóan mûködött.) Egy amerikai számítógép installálási útmutatóján: "A párásodás elkerülésére a dobozt kibontás elõtt engedje szobahõmérsékletre melegedni!" (Jogos észrevétel, a hideg termékek párásodása zárlatot okozhat. Csak éppen az útmutatót a doboz BELSEJÉBEN helyezték el...) Néhány országban a Coca Cola üvegek alján: "A másik oldalon nyílik!" (És akkor mire való a flex?) Egy Dial márkájú szappanon: "Használata megegyezik a normál szappanokéval." Egy Marks & Spencer süteményen: "Melegítés után a termék forró!" Egy kínai karácsonyfa lámpasoron: "Kizárólag beltéri és kültéri használatra!" (Befalazva illetve a világûrben használni tilos...) Egy japán konyhagépen: "Egyéb használatra nem alkalmas!" (Például külszíni szénbányászatra?) Egy Sainsbury sósmogyorós csomagon: "Vigyázat, mogyorót tartalmaz!" (Micsoda idejétmúlt szokások...) Egy American Airlines zacskós mogyorón: "Használati útmutató: Nyissa ki a csomagot, majd egye meg a mogyorót." Néhány fagyasztott ételen: "Elkészítési javaslat: olvassza ki." (Ismét: és a flex mire való?) Egy Nytol márkájú altatón: "Figyelem! Használata álmosságot okozhat!" Igen, az emberi hülyeség határtalan :)
Antares 2005. július 29. 4109 hozzászólás 35.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6046): ^^
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Bludger 2005. július 29. 2524 hozzászólás 97.
Újabb szar vicc :D: Királyfi elmegy a szomszéd várba, hogy elvegye az ottani király egyik lányát, de csak olyat amelyik biztos szûz! Hát ezt terveli ki: Bejön a legnagyobb, királyfi elõkapja a szerszámát és ígyszól: -Tudod mi ez kicsim? -Még szép, ez egy pénisz! Hát ez se jó, gondolja a királyfi és behívja a középsõt: -Na, mi ez kicsim? -Ez egy jó kis pénisz! Ez sem jó, de nem búsul a királyfi, mert hátravan még a legkisebb: -Hát te tudod e mi ez? -Hát, hát nem! Királyfi nagyon boldog lesz, meg is tartják rögtön a lagzit, ott van a 2 vár apraja- naggy, és eljön a nászéjszaka ideje, megint felbukkan a vitéz farok, és megint elhangzik a nagy kérdés: -Még mindig nem tudod mi ez? -Nem! -Na akkor megmondom: ez egy pénisz! -Ez? A sárkányé, na az! :aha
armithis 2005. július 29. 5151 hozzászólás 21.
:sir
Bludger 2005. július 29. 2524 hozzászólás 97.
Mért van aranyere az öreg kalóznak?: Rossz kézzel törölte ki a seggét! Szkínhed megy 200-al a kocsiájval, hirtelen a zebrán átmegy egy kínai, elüti, megy tovább, 10 km mulva megállítja egy rendõr: -maga õrült, nem vette észre, hogy elütött egy kínait? -ja, azt hittem, hogy a sárgán még át lehet menni... 2 szar megy a sivatagba, találkoznak egy f*ssal, az kérdi: -hova mentek? -a katonaságba! -de jó, én is mehetek? -nem, ide csak kemény csávók jöhetnek! :noo (ez tényleg nagy szar)
2005. július 28. hozzászólás .
Válasz DaveExecutor üzenetére (#6042): lol :gg
Egy gazdag férfi úgy dönt, új autót vesz. A legújabb modellt nézi ki, ami nem benzinnel, hanem vazelinnal mûködik. Megveszi, és elmegy vele. Félúton kifogy a tank. Gyalog indul el, mert meglát egy házat. Eközben a házban: Egy család a lányuk 18. születésnapját ünnepli. Nagy halomban áll a mosatlan, de senki sem akar mosogatni. Az apa kitalálja:az mosogat el, aki a leghamarabb megszólal. Csöndben ülnek, mikor kopogtatnak, és belép a gazdag férfi. - Elnézést, én csak... - kezdi, de látja, hogy senki sem szól. - Hmmm, ehetek egy kis tortát? - kérdezi, de senki nem felel, így leül, és elfogyasztja a tortát. - De szép lányuk van, megcsókolhatom? - kérdezi. Senki sem felel, megcsókolja a lányt. - Felvihetem ágyra?- kérdezi, de senki sem válaszol, így hát felmegy a lánnyal. Megtörténik a dolog, visszajönnek. - Milyen csinos a felesége, megcsókolhatom? - kérdezi. Nem kap feleletet, megcsókolja. - Felvihetem ágyra? - csönd, felmegy a nõvel, megtörténik a dolog, visszajönnek. A férfi indulni készül, de eszébe jut, miért jött. - Van vazelinük? - az apa az asztalra csap, és dühösen kiabál: - Azt már nem!!! Akkkor inkább mosogatok! Egy halász kifog egy aranyhalat. Mondja az aranyhal: - Ha visszaengedsz, tejesítem egy kívánságodat! Halász: - Szeretnék egy autópályát Hawaii és Budapest között. Aranyhal: - Kívánj valami mást, mert ezt túl sokáig tartana felépíteni. - Szeretném megérteni a nõk gondolkodását. - Kétsávos vagy négysávos legyen az autópálya? Az öregek othonában csigaszedõ versenyt rendeznek. Kérdezik Jani bácsitól: - Ön hány csigát szedett össze? - 20-at. Odalép Béla bácsihoz: - Ön hány csigát szedett össze? - 10-et. - Hát Pista bácsi, Ön hány csigát gyûjtött össze? - Hát az úgy volt, hogy mire lehajoltam, a csiga huss elszaladt, így egyet se... Én normális vagyok, a hangok is megmondták... - Hogy kell udvarolni a félszemû nõnek? - Szemeidnek párja sincsen.
Bludger 2005. július 28. 2524 hozzászólás 97.
Itt van mégegy hosszabb, nem tom mennyire fog tetszeni: A nõ földrajza: 15-20 között olyan, mint Afrika: Félig felfedezett, félig vad. 20-30 között olyan, mint Amerika: Teljesen felfedezett, és tudományosan tökéletes. 30-35 között olyan, mint Indiaés Japán: Nagyon forró, bölcs és gyönyörû. 35-40 között olyan, mint Franciaország: Félig lerombolva a háború után,de még mindig kívánatos. 40-50 között olyan, mint Németország: Elvesztette a háborút, de nem a reményt. 50-60 között olyan, mint Oroszország: Nagyon széles és nagyon csendes. 60-70 között olyan, mint Anglia: Dicsõséges múlttal, de jövõ nélkül. 70 fellett olyan, mint Szibéria: Mindenki tudja hol van, de senki sem akar odamenni. A férfi földrajza: A férfi 15 és 20 éves kora között olyan, mint Kína: potenciálja óriási, jövõje beláthatatlan, és senki sem veszi komolyan. 20 és 25 között a férfi a XVIII. századi Franciaország szakasztot mása: forradalmár, lelkes, élvhajhász. 25 és 30 között a férfi olyan, mint Oroszország. Hatalmasnak képzelimagát de még mindig a pia és a kurvák irányítják. 30 és 35 között a férfi olyan, mint Olaszország. Csábító, izgató, derûs és szereti a gyerekeket. 35 és 40 között a férfi olyan, mint Brazília. Egyre több éhes szájat tart el és már csak a foci érdekli. 40 és 50 között a férfiban Németországot láthatjuk. Hatalmasra nõtt, van pénze, de halálosan unalmas és egyre többször csõdöt mond. 50 és 60 között a férfi olyan, mint a Vatikán: már csak az Úrbanbízik, mert csak õ segíthet az ágyban. 60 felett a férfi olyan, mint Kelet-Európa. Egyfolytában az elmúlt40 éven gondolkozik, hogy hol cseszte el az életét.
Bludger 2005. július 28. 2524 hozzászólás 97.
jó, bocs, nem én találtam ki :) keresek majd jobbat!
armithis 2005. július 27. 5151 hozzászólás 21.
ez speciál MÁR nem vicces. ha visszabb olvasol látni fogod, hogy mennyi verzioja van ennek a viccnek és kurvára nem röhögött rajta senki.
Bludger 2005. július 27. 2524 hozzászólás 97.
Három fejvadász megy a sivatagban, aztán egyszercsak büdössajt! Na ez igazi lol favicc :D
inkább kicsit kevesebbet de azok üssenek :) ezek is elmennek de azért ha már viccek topik akkor igazi fákat
Ja, mégegy: Mi az 3 férfi hozz egy homosexuálist? Sándor, József, Benedek zsákban hozzák a meleget! :E Féltégla kérdezi az egészet a sötétben: -Maga fél? -Nem kérem én egész vok!
Mit mondtak Kõmûves Kelemenné fiának miután befalazták? -Gyere fiam anyád már vár! Mivé válozik a villamos ha megcsókolja a jótündér? BKVé
opr 2005. július 27. 77 hozzászólás 3315.
Az elsõ milliók Riporter kérdezi az agg milliomost, hogy hogyan gazdagodott meg. - Mikor 20 éves voltam, a legnagyobb gazdasági válság közepén, az utolsó dolláromon almákat vettem. Kifényesítettem mindet, és két dollárért eladtam õket. Másnap a két dolláron megint almákat vettem... - És ezt addig csinálta, amíg milliomos nem lett? - Nem, csak három napig. Aztán a feleségem apja meghalt, és ránkhagyott kétmillió dollárt.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6030): na ez már alakul :D :kira
opr 2005. július 27. 77 hozzászólás 3315.
Van egy egész jó vid.kari a piacon(ár/érték), ez a gecube r9550 gu. Nem tudom, van-e valakinek ilyene rajtam kívül, mindenesetre úgy érzem, h meg kell osztanom veletek a magyar szöveget a kártya dobozáról(szó szerinti idézet!): "Mûszaki részletezés -ATI RADEON 9550 VPU -Support részére a AGP 8X mértékadó DDR -32bit teli befest 3D visszaadás -on max 2048*1536 -Full támogat részére Mikroszkóp Közvetlen 9.0 -CRT/TV-OUT/DVI-I ÉN Kettõs bemutatás" Namost én ezen görcsösre röhögtem magam! ezt fordították ilyen ékesszólóan: "Technikal specification -ATI RADEON 9550 VPU -Support for AGP 8X standard -32bit full-color 3D rendering at max 2048*1536 -Full supprot for Microsoft Directx 9.0 -CRT/TV-OUT/DVI-I Dual display" Én ez utóbbit sokkal jobban értettem... Ennyire elfeljtettem volna magyarul? :D :D :D
Nem tom, hogy láttátok e a Clone warst, de a 23. részben volt egy mondat ami magyarra fordítva szószerint elég viccesen hangzik: -3 on your tail... now 4... :noo
Válasz armithis üzenetére (#6029): Ennyire szarok voltak? Itt van megint egy hosszabb, ezúttal arról, hogy miennel látja egy informatikus a nõket: Internet nõ: Fizetned kell, hogy hozzáférjél. Szerver nõ: Mindig foglalt, amikor szükséged van rá. Vírus nõ: Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít. PowerPoint nõ: Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték. Excel nõ: Azt mondják, hogy mindenfélére jó, de te csak az alapmûveletekre használod. Word nõ: Mindig van egy meglepetése számodra és nincs olyan ember világon, aki megértené. USB port nõ: Büszkén mondogatja magáról, hogy minden gépbe beledugható. Backup nõ: Azt hiszed róla, hogy minden ott van amire vészhelyzetben szükséged lehet, de a valóságban messze nem tud annyit nyújtani. Scandisk nõ: Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál. Képernyõvédõ nõ: Semmire sem jó, de szórakoztat. Kábel nõ: Csak akkor jó, ha be van dugva. Infravörös nõ: Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani. Képernyõ nõ: Mindent megmutat neked, de õ semmit sem lát belõled. Billentyûzet nõ: Minden funkcióhoz más-más parancs/parancs kombináció szükséges, de kitanulható, és többnyire jól mûködik. Modem nõ: Jó kapcsolatteremtõ, de elõbb-utóbb megszakad a kapcsolat. RAM nõ: Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt. Merevlemez nõ: Mindenre mindig emlékszik. Egér nõ: Csak akkor mûködik, ha lökdösöd. Multimédia nõ: Tõle minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totál unalom. Felhasználó nõ: Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel és meg akarja érteni a dolgot. Windows nõ: Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni. E-mail nõ: A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, a fontos dolgokat meg nem közli. Számítógép nõ: Az elõzõek tökéletlen kombinációja, mely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz benned.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6028): :noo :sleep:( :[
2 Jedi beszélget: -képzeld, nálunk most már a harmadik bevásárlóközpont nyilt! -jó nektek, nálunk csak Obi(-)van... :D
Válasz opr üzenetére (#6016): Na, most már itt is megkaptam ezt a címet :D 2 here beszélget, mire az egyik: -hé haver, munka van! -mér? -felállt a fõnök...
Banan 2005. július 27. 0 hozzászólás 85021.
Két egérke megy a sín mellett. Megszólal az egyik: - Cin, cin. Mire a másik: - Hülye, a sín vasból van!
Lord_G 2005. július 27. 599 hozzászólás 651.
Válasz zona üzenetére (#6023): Errõl tudom sokat tudnál mesélni..... te rossz indulatú dög, teeee :E:E:E:E (szerk: random smiley... bah)
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Két szõke nõ beszélget. - Tudod, hogy Budapesten félóránként elütnek egy embert? - Tényleg? Szegéééény... és ki az? Két székely beszélget: - Te!A fiam belepisilte a nevét a hóba! - És? - De a te lányod kézírásával Gazsiékat hallottuk -,:D
2005. július 27. hozzászólás .
Válasz armithis üzenetére (#6020): áh nem, csak 99% ^^
Banan 2005. július 26. 0 hozzászólás 85021.
Danke schön! :)