Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

opr 2005. július 26. 77 hozzászólás 3315.
Válasz Banan üzenetére (#6017): légy üdvözölve :D bár én sem vok régi, de akkor isch :D :D :D
armithis 2005. július 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zona üzenetére (#6019): gondolod?
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
2005. július 26. hozzászólás .
akszemi back?
Banan 2005. július 26. 0 hozzászólás 85021.
Hi all még új vagyok!! Jaja armithissel egyet értek ezek tök jók:D
az ilyen üzenetek eljutnak a szívemhez és elönt az a meleg érzés :D ;) :kira ......... :sleep
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
opr 2005. július 26. 77 hozzászólás 3315.
Béka -Képzeld anya a béka kimondja a nevem, ha összenyomom a hasát. -Jól van Björk, eredj játszani. :D ez külön armi-nak, sm4tch, -nak, és a többi fárasztó émbörnak lett kikersve :) hf :D persze a többieknek isch :D
nem tot hozta az értelmes vicceket, hanem Balu :D csak hát nincs
Istenem ennyi fos szart. TOT HOL VAGY? :o
LtShadow 2005. július 26. 945 hozzászólás 389.
egy koncert erejeig ujra osszeall micheal jackson!
HF ALL
Válasz AkSzemi üzenetére (#6011): az is :hehe :hehe :hehe
AkSzemi 2005. július 26. 0 hozzászólás 85014.
Két zsíroskenyér beszélget a sivatagban.Hirtelen elszáguld mellettük egy 3. Kérdezi az 1. : Ezzel meg mi van? Mondja a 2. : Biztos be van sózva. Ezt tesó mondta este, de szétröhögtem magam hogy mekkora sz*r!!!!!! :D
Ha az ember bõrét egy centis csikokra vágnák, és az Egyenlítõ mellett kiterítenék, nagyon hülyén nézne ki...
Válasz fiR üzenetére (#6008): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
AkSzemi 2005. július 26. 0 hozzászólás 85014.
:debil - Mit mond a félbevágott színésznõ? - Idén két darabban játszom. - Megkaptad a legutóbbi levelemet? - kérdezi a skóttól az öccse. - Azt amelyikben tíz ezer fontot kérsz? - Igen azt. - Nem kaptam meg. - Sorolj fel néhány állatot! - mondja a tanár az iskolában. - Kutyuska, tehénke, disznóka. - Jó, de nem kell mindig utánamondani a kicsinyitõ képzõt! - Macs, kecs, csir, puly.
Ha az ember bõrét egy centis csikokra vágnák, és az Egyenlítõ mellett kiterítenék, nagyon hülyén nézne ki...
fiR 2005. július 26. 1306 hozzászólás 265.
radon megy az uccán rásik 1 kilo galambszar beszakad a feje és meghal sztem ezjó mos olvastam neten
vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át a kutya valagát vak pali vak pali mindent lát szemüvegen át lesi a pinát
Nadril 2005. július 26. 1032 hozzászólás 345.
Válasz sM4TcH üzenetére (#5985): szarba csapni, vagy csapba szarni Egyebkent nagyon gyenge viccek vannak mostanaban.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Válasz sM4TcH üzenetére (#6004): a tengeralatjárós az jó :)
Bludger 2005. július 25. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#6003): Ez nagyon ott van :aha :aha :aha! Impotens halász kifogja a cápát: -Kérlek, ha visszadobsz teljesítem egy kívánságod! -Na várj csak, ez nem az aranyhal szövege? -De, de õ most beteg és én helyetesítem! Hát megykegyelmez a halász, cápa megy is le az aranyhalhoz, és az kérdi: -Ki volt az? -Csak egy impotens halász, azt akarta, hogy érjen a farka a földig! -És te ezt hogy tudtad megycsinálni? -Np., leharaptam mindkét lábát...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Válasz armithis üzenetére (#6002): sorry, nem tudtam :| Hogy hívják a szõke nõt az egyetemen? Látogató... Hogy ölsz meg egy szõkét egy tengeralatjáróban? Kop-kop :aha Két szõke a buszmegállóban, jön a busz, megkérdik sofõrt: 1.elvisz engem Sopronba? Sofõr: Nem! 2.És engem?
armithis 2005. július 25. 5151 hozzászólás 21.
ez a békás már volt még én írtam be szóval kuss van :)
Hopp ez 3 lett, na mindegy, a békásnak még egy "fább" változata: Három maffiózó varjú ül a fán: 1.kár 2.kát 3.kár, kár Elsõ se szó, se beszéd lelövi a 3-at. Erre a 2.: -Ezt most mért kellet? -Csak úgy! :aha De ez már nagyon fárazstó! :D
AkSzemi 2005. július 25. 0 hozzászólás 85014.
Hát ez a békás betett nekem!! Nagyon atta az érzést:D!! Na ilyeneket kell küldeni :D
Válasz AkSzemi üzenetére (#5998): Na akkor még én is egyet: Miért veri a cigány a farkát?: Mert bõrfejû! Hogy állítja meg a buzi a kamiont? Rálép a fékre! Három maffiózó béka ül a mocsárban: 1.brek 2.brek 3.brek, brek Elsõ se szó, se beszéd lelövi a 3-at. Erre a 2.: -Ezt most mért kellet? -Túl sokat tudott!
Na akkor a mai nap utolsó fárasztó vicce és egy mondása :azzaz Mi az 4 szó amit egy skinhead nem szívesen hallana egy romától? - Jó napot kedves szomszéd! A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa...
:nem :nem :nem :nem :nem :nem :nem :nem EZ AZTÁN HOSSZÚ VAZZEG :debil DE BASZOTT JÓ :worship :vigyor :vigyor :vigyor
Igen az a teás tényleg nem túl vicces, ha belegondolunk, ez viszont megint kicsit hosszú lett :o
Válasz AkSzemi üzenetére (#5994): a "mi autónk" mindent tud: Az iskolaév elsõ napján egy amerikai középiskolában a tanárnõ új diákot mutat be: Sakiro Suzukit, Japánból. Kezdõdik az óra: -"Lássuk, ki tud többet Amerika történelmébõl." - Mondja a tanárnõ. -"Ki mondta: 'Szabadság vagy halál!'" Síri csend az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: -" Patrick Henry 1775 Philadelphiában." -"Kiváló, Suzuki, és ki mondta: ' -Az állam a nemzettel egyenlõ, ezért a nemzet nem halhat meg." Suzuki feláll: - "Abraham Lincoln 1863 Washington." A tanárnõ végigméri az osztályt és így szól: -"Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét,mint ti!" Hátulról egy csendes hang: "Nyald ki a seggem, büdös japán!" -"Ki volt az?" kérdi a tanárnõ. Suzuki jelentkezik és mondja: -"McArthur tábornok 1942 Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca 1982 a Chrysler cég közgyûlésén." Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: -"Elhányom magam!" A tanárnõ kiabál: -"Ki volt az!" Suzuki azonnal válaszol: "idõsb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió 1991." Az egyik diák feláll és unottan odaveti: -"Szopjál le!" A tanárnõ hisztérikusan: -"Elég! Ez most ki volt?" Suzuki rezzenéstelen arccal: -"Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997 Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda." Még egy diák feláll és elordítja magát: "Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!" Suzuki ismét nyugodt hangon: -"Valentino Rossi 2002 Brazil Motoros Nagydíj." Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnõ elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: -"Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!!" Suzuki: "Medgyessy Péter - László Csaba pénzügyminiszternek a költségvetés benyújtásakor, Budapest 2003 " :nyes
:noo szerintem Ez nem tetszett!! Mondj valami jobbat :D
Válasz AkSzemi üzenetére (#5992): :aha :aha :aha Ez tényleg megtörtént állítólag: Csávó csinál magának kanabisz teát, de elhívják a haverjai miközben készíti így elmegy, és mire hazaér a nagymamája már ott van a fotlben és egy kicsit érdekesen mondja, hogy nagyon finom volt a tea és, hogy még csináljon neki sokszor ilyet! :noo :teve
LOL:DEzt a legutolsót már hallottam de most is berosáltam:D Na de várj:D Mi az abszolút udvariasság? -Ha valaki a fáradt olajat hellyel kínálja. Nemzetközi turistacsoport megérkezik a világ legnagyobb vízeséséhez: - ...Oooh god, it's wonderfuuuuul... - ...ooo mein Gott, das is wuuuuunderbar... - ..gospoooodin, eto priekrasnoooojeee... - .....bazdmeg, dekurvafasza... Egy öregasszony ül a fa tetején. Arra jár egy kisfiú és megkérdezi: - Mi az, nagyi? Red Bull? - Nem, dehogy, kisfiam,. Pitbull!
Válasz AkSzemi üzenetére (#5990): Na és, hogy hívják a hûtõ vezetõit?: Mirelit! :aha Akkorát fingtam, hogy elkérte a görény a receptet! :teve (ez olyan lol szöveg) Mi a férj hétfogásos ebédje?: 4 hot-dog, 3 korsó sör! Mi a 100 lába van és 2 foga?: Dunaszobodi Asszonykórus!
Két részeg beszélget: - He-he... Elhagytad az egyik cipõdet. - Hülye! Most találtam... - Hogy hívják az eszkimó légitársaságot? - Fridzsid-air. - Mi van a hangyaboly alatt? - Hangyagörl. Azt hiszem egyszerre elég is ennyi :) ÍGY IS FÁRASZTÓ :D
inkább 2 soros fákat, az való ide :hehe :hehe :hehe
Válasz armithis üzenetére (#5987): thx, egyépként ha nem zavar még küldök ilyen hosszabb adagot! (csak a baj valük, hogy ide hosszúak):(
nem nem emelkedik :D joook a nem mindeggyek :D
756Zogya 2005. július 25. 573 hozzászólás 693.
eh, süllyed a színvonal^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Na itt egy pár nem rossz ilyen kategóriában, hf hozzá: Nem mindegy! Nem mindegy, hogy egyöntetû, vagy hogy ön egy tetû. Nem mindegy, hogy vízibusz, vagy buzi visz. Nem mindegy, hogy mögöttem vagy nem öttem mög. Nem mindegy, hogy római pápa vagy pápai roma. Nem mindegy, hogy teniszpálya vagy a pénisztája. Nem mindegy, hogyni baszni mégy fel, vagy baszol felmenni! Nem mindegy, hogy rovarszervet ivartalanítani, vagy ivarszervet rovartalanítani. Nem mindegy, hogy mire fekszel: nedves kõre vagy kedves nõre... Nem mindegy, hogy farkasokkal táncoló, vagy táncosokkal farkaló. Nem mindegy, hogy a nyomodba lépnek, vagy a lépedbe nyomnak! Nem mindegy, hogy helyet cserélni, vagy csehet herélni. Nem mindegy, hogy vörös szalag, vagy szõrös valag. Nem mindegy, hogy erek között egy injekció vagy ínyek között egy erekció. Nem mindegy, hogy véres párbaj, vagy páros vérbaj. Nem mindegy, hogy köhögve röpülsz, vagy röhögve köpülsz. Nem mindegy, hogy erek közt szelektálni, vagy szelek közt erektálni. Nem mindegy, hogy tengeri csata csúcspontja, vagy csengeri tata púpcsontja! Nem mindegy, hogy kecsesen ringó fecske, vagy recsegve fingó kecske! Nem mindegy, hogy kicsapongás, vagy picsakongás. Nem mindegy, hogy víz alatt szexelni, vagy szex alatt vizelni.
nem szar viccek. vagyis a szar viccek a jo viccek :D
Most több szar viccet nem akarok írni... :nyes
Aradebil 2005. július 25. 860 hozzászólás 432.
Válasz Imrood üzenetére (#5976): :nyes :kira :gg ( :o :ehh)
Válasz sM4TcH üzenetére (#5980): király :D
Bludger 2005. július 24. 2524 hozzászólás 97.
Válasz armithis üzenetére (#5979): Ha már szegény etiópoknál tartunk: Mért esik le az etióp fejjellefele a fáról? Mert tömés van a fogában! :E Mien a gazdag etióp? Aranyórát hord a derekán! =)
armithis 2005. július 24. 5151 hozzászólás 21.
Hogy szól az etióp legenda ? - A dédnagyapám egyszer látott egy szelet rántott húst. Hogy szól az etióp vicc ? - A dédnagyapám egyszer evett egy szelet rántott húst. :nem :gg :nyes :kira
-Apu, kurvára fája fogam! -Nekem is kisfiam, de ne mond el anyádnak! Kurvák a lakatlanszigeten: -Kéne már egy pasi csajok... unom már a banánt! :nem ^^
Válasz Imrood üzenetére (#5976): ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááá á:D
Imrood 2005. július 24. 284 hozzászólás 1325.
Isten nagyon fáradt, s szabira megy. Odagyûlnek az arkangyalok és adják a tanácsokat: -Mi lenne, ha a Marsra mennél? Ott voltam vagy 15ezer évvel ezelott, nincs atmoszférája és nagyon poros. -Hát a Plutó? -Ott voltam vagy 10ezer évvel ezelott, s majd megfagytam. -No és a Föld? -mondja a másik -Te viccelsz! Cirka 2ezer évvel ezelott voltam ott, meghúztam egy izraeli kurvát, és még mindig arról beszélnek
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Mûûûûhód :D nmerossz :D
Válasz armithis üzenetére (#5973): õõõõõõ...öö :hey :nyes Mért megy a mókus a fa tetejére? Mert a jéghideg kóla az igazi! :aha -Zsan (nem tom hogy írják ;(), felterelte a legyeket a padlásra? -Igen uram! -És becsukta utána az ajtót? -Nem, de a létrát elvettem! Hogy hívják a Föld körül keringõ állatot? Mûhód! :aha
hát tetudod :) joooo a poén :D
Válasz armithis üzenetére (#5970): Ez most dicséret volt vagy szidás? :hey Skót kisfiú bodogan megy heze és mondja az apjának boldogan: -Képzeld apu, ma spóroltam 6 silinget a villamoson! -Grat. fiam és hogy csináltad? -Nem szálltam fel rá hanem futottam utána! -Hülyegyerek, mért nem futottál egy taxi után akkor legalább 5 fontot spórolsz! ß)
- Mi az, két golyó a kezedben? - Egy férfi teljes figyelme. Mikulás az óvodában... Felülteti a 4 éves Petikét a térdére, megcirógatja az arcát, és megkérdezi: - Na Petike, mit kérsz? - Puncit... - Öööö... Hogy micsodát? - Puncit! És ne mondd, hogy nincsen, mert éreztem a szagát az ujjadon... :D :D :D :DD: D :