Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. június 11. 5151 hozzászólás 21.
nem szarok de tényleg voltak. elsõre jó másodjára szenvedés.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nadril 2005. június 11. 1032 hozzászólás 344.
A bazmegek tenyleg voltak mar es szarok is. Pl. az sem vicces, hogy "Utelagazas bazmeg." (M.P.) Vagy: "Leharapom a fejet bazmeg" (O.O.)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
balu 2005. június 11. 4397 hozzászólás 31.
Jajj, mindet ismerem :D Amugy a bazmegek voltak (tobbszor is). Uj tanarno erkezik az iskolaba. Az elso nap utan kiborulva megy be az igazgatohoz: - Igazgato ur, nem birok az egyik gyerekkel, allandoan azt ismetelgeti, hogy ''Megb*szlak, megb*szlak...'' - Melyik az, a Pistike? Az a kis voros, az elso padban? - Igen! - Az meg is fogja... A kisgyerek ül a reggelizoasztalnal. - Anyu kerek meg kakaot. - Szolgald ki magad. - Minek az ilyennek gyerek?! Egy korhazban az intenziv osztalyon fekszik egy sulyos beteg, felig ontudatlanul. Egyik nap behoznak melle egy masik beteget, hasonlo allapotban. Nehany napig mozdulatlanul fekszenek, tele csovekkel, tukkel, csak a gepek hangja hallatszik. Egyszer az egyikojuk magahoz ter, kinyujtja a kezet es megerinti a masikat. - Jozsi - nyogi elhalo hangon. - Feri - valaszolja a masik. Hosszu ido eltelik mire ujra megszolalnak. - Szolnokrol - mondja az egyik. - Miskolcrol - feleli a masik. Ettol ugy kifaradnak, hogy csak masnap folytatjak. - Rak - suttogja az egyik. - Nyilas - hangzik a valasz.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Ferris 2005. június 11. 509 hozzászólás 768.
Az elõzõ sztem volt már egyszer, de a második NAGYON király :D:D:D
I'm tired, so don't make me insane...
Boci boci tarka, Se füle se farka, Oda megyünk lakni, Ahol tejet kapni. A vers szerkezetileg egyértelmûen két részre tagolható. Az elsõ egységet az elsõ és a második sor alkotja, a másodikat a harmadik és a negyedik sor. Ez már a rímképletbõl is világosan kiderül: A A B B. A verset az teszi igazán nagy mûvé, hogy egyszerre tartalmaz személyes és általános igazságokat. Ezt már a felütésnél érzékelhetjük, a költ kétszer szólítja meg a bocit, és ezzel tudatja vélünk, hogy valójában nem egy, hanem két bociról van szó. Az egyik boci természetesen a költõ, akinek szerelmi bánata van. Feltünõ, hogy az elsõ szerkezeti egységben egyáltalán nem találhatók meg az igék, már ez is a leülepedettség, elhagyatottság érzetét kelti bennünk. De ezt csak fokozzák a két sorban halmozottan el forduló oppozíciók. A két sor már önmagában is oppozíciót alkot (van egy boci, aki tarka, de nincsen se füle se farka, a 'füle' szó magashangrendûsége is éles ellentétben áll a 'farka' szó mely hangrend ségével, a 'tarka' szó pedig önmagában alkotja a legerõsebb oppozíciót, hiszen egyszerre fehér és fekete.) Ennyi ellentét nem lehet véletlen, és nem is utalhat másra, mint a szerelem természetének kettõsségére, ami Catullus óta minden jelentõs szerelmes vers sajátja. Egy embert látunk magunk elõtt, aki bár 'tarka', vagyis a költõiség minden szépségével, rútságával, örömével, bánatával fel van ruházva, mégis hiányérzete van. Ez a hiányérzet minden beteljesületlen szerelem sajátja, a kedvese nélkül a költ sem érzi teljes embernek magát, és ezt vetíti elénk nagyon találóan egy fületlen és farkatlan boci képében. A második szerkezeti egységben csak fokozódik a magányosság és az üresség érzete. Itt jelenik meg a versben szereplõ egyetlen ige, ez viszont annál kérlelhetetlenebbül, visszavonhatatlanabbul: 'megyünk'. Az egész verset átszöv kettõsség itt is megtalálható, hiszen szó van egyszer a költ érzéseirõl, amik egytõl egyig elhagyják a költõt, aki már képtelen arra, hogy eltartsa õket, és elköltöznek valaki másba, aki még képes táplálni õket, vagy 'ahol tejet kapni', és szó van az egész társadalomról, akiket eddig verseinek tejével itatott a költõ, és akik szintén mind elpártoltak tõle, mivel szerelmi bánatában képtelen költeményeivel etetni õket. A másik, az általános érvény boci maga az élet. Itt az elsõ szerkezeti egység (Boci boci tarka / Se füle se farka) azt jelenti: az élet sokszínû, de nincs semmi értelme. Felmerülhet a kérdés, vajon miért maradt el a 'de' kötö szó. Persze tisztában vagyunk azzal, hogy a költõi nyelv állandóan tömörségre törekszik, de ebben az esetben másról is szó van. Nem teljesen egyértelm ugyanis a 'de' szó használata. Felfoghatjuk úgy is, hogy itt éppen arról van szó: az élet sokszínû MERT nincsen semmi értelme. Hiszen ahogy valami értelmet, célt kapna, máris sokkal egysíkúbb lenne, sok mindennek lecsökkenne a szerepe, esetleg teljesen értelmét vesztené, megsemmisülne. Ez egy újabb kettõsség, amit a költ nem old fel, mindenki kedve szerint értelmezheti, de mindenesetre feltár egy olyan lehetõséget, hogy az élet értelme esetleg éppen az élet értelmetlenségében rejlik. A második szerkezeti egység egyértelmûen a fentiekben már említett 'megyünk' ige köré csoportosul. Ez a rész (Oda megyünk lakni / ahol tejet kapni) természetesen a halálra vonatkozik. Rendkívüli jelentõsege van itt a többes szám elsõ személynek, vagyis mi mindannyian 'megyünk', mi mindannyian meghalunk. Pontosan ez az, ami örökérvényûvé teszi a verset, hiszen a halál kérdése mindig foglalkoztatta az embereket, és ameddig lesznek emberek, mindig is foglalkoztatni fogja õket. A vers tehát örök problémát feszeget, és végül is arra jut, a halál az életnél egy nyugodtabb világot biztosít majd, 'ahol tejet kapni', tehát ahol nem kell megfejni az élet tehenét ahhoz, hogy boldogok lehessünk. Itt tehát közvetve mégiscsak kiderül, mit tart a költõ az élet igazi céljának: hogy fáradozva, olykor áldozatokat hozva végül is boldogok legyünk. Ez a vers mondanivalója, örök tanulsága, ami ebbe a játékos formába öntve olyan meggyõzõen szakad ki a versbõl, hogy méltán sorolhatnánk ezt a költeményt a legmaradandóbb mûvészi alkotások közé. Olvassuk el a verset még egyszer: Boci boci tarka, Se füle se farka, Oda megyünk lakni, Ahol tejet kapni. Ugye milyen máskent szól most a vers, hogy a mélyére hatoltunk?
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Könyörgöm,ne moderáljatok ki!!!:E A történelem nagy b@zmegjei "Milyen fáról ettél, h*lye p...a, b@zmeg!" (Ádám) "Hol ez a q*va agancsos, b@zmeg?" (Hunor) "Any*ddal szórakozz, Odipusz, b@zmeg!" (Ismeretlen osztálytárs) "Heuréka, b@zmeg!" (Arkhimédész) "Na végre, már nem fázom, b@zmeg!" (Néró) "Te is, fiam, b@zmeg!" (Julius Caesar) "Hány kib...ott lyukat kell még fúrnom, b@zmeg!" (Búvár Kund) "Na, ha ezt elõre tudom, el sem indulok, b@zmeg!" (Kolombusz) "Hé, ez forró, b@zmeg!" (Dózsa György) "Mit gondolsz, ki a kis f...om az állam, b@zmeg?!" (XIV. Lajos) "Csak most el ne veszítsem a fejem, b@zmeg!" (XVI. Lajos) "Öreg, tartsál már meg, mert leesek, b@zmeg!" (Dugovics Titusz) "Hová futtok, tetvek, csak most kezdek belejönni, b@zmeg!" (Dobó István) "Hé, skacok, nem innen indultunk, b@zmeg?" (Magellán) "Hát nem pont a fejemre esett, b@zmeg!" (Newton) "Ez vaddisznó? Szelíd ez, b@zmeg!" (Zrínyi Miklós) "És mégis mozog, b@zmeg!" (Galilei) "Játsszál már csendesebben, fiacskám, nem hallom, mit írtam, b@zmeg!" (Beethoven) "Hát ez a kib...ott rézbõrû hogy kerül ide, b@zmeg?" (Custer tábornok) "Q*vára utálok levelet írni, b@zmeg!" (Bell) "Ezek a primitív k*cs*gök még majomul sem tudnak, b@zmeg!" (Tarzan) "Aludj el szépen, kis Balázs, b@zmeg!" (József Attila) "Hol a f...omba van a hamutartó, elnyomom a falon, b@zmeg!" (A Zeppelin léghajó kapitánya) "Honnan a lóf...ból jön ez a sok víz, b@zmeg?!" (A Titanic kapitánya) "Mondtam, hogy ne engedd oda azt a spinét, b@zmeg!" (A Challenger kapitánya) "Mi a fr*nc csilloghat abban az ablakban, b@zmeg?" (JFK) "Nézd má', hát nem bekapcsolta a prést, b@zmeg!" (Terminátor) "Mi a f...om az a Mátrix, b@zmeg?!" (Neo) "De utálom ezt a q*va Erõt, b@zmeg!" (Anakin Skywalker) "Ki a retkesf...ú gyomorigb...ott portásivadék nyúlta le a pakkomat, b@zmeg?!" (Nyilas Misi) "Hú, Csipkerózsika, te már száz éve nem mostál fogat, b@zmeg!" (Királyfi) "Jancsika, azonnal tedd le azt a sütõlapátot, b@zmeg!" (Vasorrú bába) "Unatkozom, szo*assuk meg a labancot, b@zmeg!" (A Tenkes kapitánya) "Már megin' harangozni kõ, b@zmeg!" (Quasimodo) "Csak ezt az egy betût ismerem, b@zmeg!" (Zorro) "Szeva, Micimackó, lehetek a Tigrised, b@zmeg?" (Tigris) "Hö, höhö, höhöhö,b@zmeg!" (Butthead) "B@zmeg, b@zmeg, b@zmeg, te egy hülye p*csa vagy, b@zmeg!" (Bruce Willis, Ponyvaregény) "Fogadjunk, hogy vaktöltény, b@zmeg!" (John Lennon) "Muszáj kimennem oda, b@zmeg?!" (Neil Armstrong) "Sose jönnek rá, b@zmeg!" (Nixon) "Szelidiccsé má' meg, b@zmeg!" (Róka a Kis hercegnek) :dread
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Trükkök kezdõknek: Két barát beszélget: - Te, én már mindent elkövetek, csak hogy ne ébresszem fel a feleségemet, mikor egy kis piálás után késõn jövök haza: Üresben, kikapcsolt motorral gurulok be a garázsba, már az elõszobában leveszem a cipõmet, a másik szobában vetkõzöm le és lábujjhegyen osonok be mellé, mégis mindig felébred, és akkor belekezd a ricsajozásba. Tanácstalan vagyok. - Enyje barátom, nem úgy kell azt! - mondta a másik. - Mikor én hazaérek, jó erõsen bevágom a kocsiajtót, majd a bejárati ajtót is, direkt trappolok hangosan az elõszobában, majd a hálószobában azzal a mondattal paskolom meg a popsiját, hogy [i]Szia picim! Dugunk egyet?[/i] Mindig azt tetteti, hogy alszik. Proszit! A katolikus pap és a rabbi karamboloznak a kettes úton. Mindkét kocsi totálkáros, nincs mit tenni. Kiszállnak, mire megszólal a rabbi: - Kedves barátom! Ez valóban Isten csodája, hogy ép bõrrel megúsztuk. Kérlek! Ígyál erre velem egyet! Ezzel benyúl a zsebébe, elõveszi a kóser szilvapálinkás üveget és átnyújtja a papnak. Az meghúzza, visszaadja, a rabbi pedig elteszi a zsebébe. - Maga nem iszik? - kérdi a pap. - Én inkább megvárom a rendõrséget.
opr 2005. június 10. 77 hozzászólás 3311.
Nnna, régen írtam már v.mi érdemlegeset ide, úgyhogy most... : Partizánok: Katonák üldözik a partizánokat. A partizánok gondolnak egyet és elrejtõznek egy kútban. Mit ad Isten, a katonák pont a kút mellett állnak meg tanakodni, hogy akkor most mi legyen? - Talán bemenekültek az erdõbe. - mondja egy katona. - Talán bemenekültek az erdõbe. - jön a visszhang a kútból. - Talán lemásztak a kútba. - mondja egy másik katona. - Talán lemásztak a kútba. - jön a visszhang a kútból. - Talán be kéne dobni a kútba egy kézigránátot. - mondja a parancsnok. - Talán bemenekültek az erdõbe. - jön a visszhang a kútból. és, ööö, egy naggyon morbid vicc!-gyengébb idagzetûek, stb. forduljanak el, plz :) thx. tát: Temetõben: Orvos sétál a temetõben egyszer csak suttogást hall az egyik sírból: - Doktor Úr! Tudna nekem felírni valamit? - Mostmár? Mit? - Féreghajtó kéne! utóbbin nagyon jót röhögtem, tegyetek így ti isch :)
belabatyo 2005. június 10. 161 hozzászólás 2045.
Na még ide se irtam viccet, csak a részvétel miatt lássunk 1 aranyosat, lehet már volt, 5804 kommentet nem olvastam végig :D Egy házba lakik a buzi meg a szadista.Buzira egyik este rájön a kangörcs, na asszongya a szadistának: -Te figyelj, engedd meg hogy megdugjalak, cserébe én is megengedem hogy szadizz! Szadista belemegy, buzi megdugja majd ö következik.Elövesz 1 bilincset, rácsatolja a buzi lábára, hozzá a sütõhöz majd odakészit egy csontfürészt.Erre a buzi megijed: -Hééé, ugye nem akarod lefürészelni a lábam? -Ugyan, majd megteszed te ha rádgyujtom a házat! Enjoy! :hello
Cedric 2005. június 10. 8720 hozzászólás 5.
Válasz opr üzenetére (#5803): az elsõ nem elég morbid? :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
opr 2005. június 9. 77 hozzászólás 3311.
Válasz zona üzenetére (#5801): az elsõ naggyon jó!!! :worship :gg a második nekem túl morbid, de azért az se rossz :) :sor
2005. június 9. hozzászólás .
Egy ifjú házaspár lemegy a Balatonra nyaralni, de a szúnyogok már este 8 körül bekergetik õket a házba. Látják, hogy a szomszéd nyaralóban nagyban megy a kerti-party, ezért átmennek megkérdezni, hogy miért nem csípik õket szét a szúnyogok. A házigazda válaszol is: - Bekenjük az anyóst mézzel, és kiültetjük a kert közepére. Mire a másik férfi értetlenül: - De nem kaparja magát széjjel??? - Á, dehogy! Béna. ezis régi de jó :) Két bakter találkozik reggel az éjszakai müszak után. Az egyik így dicsekedik a másiknak: -- Jaj öregem!! olyat d*gtam tegnap a sinek között.... -- Na!! És legalább meg is szop*ttad? -- Áááá nem!!! A fejét nem találtam.
balu 2005. június 9. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zona üzenetére (#5800): Sztem meg altisi 2.-ba volt nekem uj :P
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
2005. június 9. hozzászólás .
Három embert ki akarnak végezni. Bemegy az elsõ: - Választhat, mit kér. Akasztófa, golyó vagy villamosszék. - Akasztófa. – hangzik a válasz - Kivégzik. Bemegy a második. - Na mit kér? Akasztófa, golyó vagy villamosszék. - Villamosszék. - Szerencséje van. Nem mûködik. Elmehet szabadon. Kimegy, és közben odasúgja a harmadiknak: - A villamosszék nem mûködik. - Behívják az utolsót, neki is felteszik a kérdést. Erre a harmadik: - Az akasztófa túl kegyetlen, a villamosszék nem mûködik, legyen a golyó. [sztem jobb mint balué^^]
balu 2005. június 9. 4397 hozzászólás 31.
Egy angol hazaspar száll meg egy budapesti hotelben, a 222-es szobában. A férj telefonon rendel két rumot 1:58-ra: - Two rums to room two-two-two by two to two! A recepciós hölgy: - Taram taram tam tam tam anyáddal szórakozzál! :E:E:E
Cedric 2005. június 8. 8720 hozzászólás 5.
Multkor pokereztem tarot kártyával, fullom volt erre 3 ember meghalt :aha
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
opr 2005. június 8. 77 hozzászólás 3311.
Anyuka vesz egy Meselemezt a kisfiának karácsonyra. Odaadja neki hogy hallgassa, de neki el kell mennie a közértbe. Pár perc múlva visszatér és látja hogy a kisgyerek veri a fejét a falba és a földhöz saját magát, tépi az alig kinõtt haját és ordibál: - Akarom, akarom....! Anyja nem érti mi történt, közelebb megy a lemezjátszóhoz és hallja: - Gyerekek, akarjatok hallani Hófehérke és a 7 törpe meséjét? ... tikkk ... gyerekek, akarjatok hallani Hófehérke és a 7 törpe meséjét? ... tikkk ... gyerekek ... lol! :D
armithis 2005. június 8. 5151 hozzászólás 21.
:(
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Nadril 2005. június 8. 1032 hozzászólás 344.
Válasz armithis üzenetére (#5793): Hat..
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
opr 2005. június 7. 77 hozzászólás 3311.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#5791): :debil :sleep ez egy picit fárasztó volt... :)
armithis 2005. június 7. 5151 hozzászólás 21.
ezen a nyuszin kicsit elkellet gondolkoznom nem esett le elsõnek :)
Egy nagy bika legel a legelõn, miközben megpillant egy fehér pontot a távolban, és elkezdi figyelni. A fehér pont folyamatosan közeledni kezd és végül átalakul egy gombóccá. A bika észre sem veszi, hogy ez a gombóc valójában egy nyuszi! Amikor a nyuszi teljesen megközelítette a bikát, elkezd vagányan gesztikulálni és ordítozni: - Te nagy büdös paraszt, állj el az utamból! Felfogtad? A bika meg sem mozdul, és csak bambul a nyuszira... Nyuszi: - Mi van, te nyomorék? Süket vagy? Nem hallod, hogy pattanj el az utamból, ha nem akarsz meghalni! A bika meg nem mozdul. A nyuszi pedig csak folytatja tovább: - Ha 10 másodpercen belül nem kopsz le, széttépem a segged, felfogtad te idióta? Egy... kettõ... három... A bika unalmasan segget fordít a nyúlnak, kiborítja rá a végbélsarát, és nyugisan távozik. Eltelik 5 perc, 10, már a legyek is odasereglettek... Miután a nyúlnak sikerül kidugni a rakás kakiból a fejét, a bika után kiált: - Besz*rtál, mi?
Megy haza nagy szomorúan Micimackó. Szemében könny, kezében ásó. Találkozik a tigrissel: -Mi a baj Micimackó? Miért sírsz? -Most temettem el malackát. Meghalt! -De miért véres az ásó? -Ki akart mászni.
Válasz Quadra_slam üzenetére (#5784): jujj :D
DaVkOv 2005. június 7. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Reaper üzenetére (#5785): emelt matekos vagyok. jó a legokiám. ha üvöltöznek a samponok akkor a krokodlok ja és mivel izé ezért 12. tehát 3. nem világos? :)
this is FleSs YES?
Gumikacsa 2005. június 7. 5422 hozzászólás 15.
Válasz balu üzenetére (#5786): :kira
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
jó balu, ezeken nem tudtam röhögni, bocs
YEN-LO-WANG: The God of Death and Ruler of the Fifth Court of FENG-DU, the Chinese Hell.
balu 2005. június 7. 4397 hozzászólás 31.
Kohn elhatarozza, hogy ongyilkos lesz, nem varja be, amig a nemetek elhurcoljak. Mivel fegyvere nincs, igy az ongyilkossag sajatos formajat valasztja. Odalopodzik egy marcona SS tiszt moge az utcan es eroteljesen feneken billenti. Az SS tiszt hatrafordul, s dobbenten mered a sarga csillagos, csenevesz kis oregemberre: - Uristen... Partraszalltak? - Mi a különbség az ügyvéd és az orvos között? - Amig az ügyvéd hivatalosan kirabol, addig az orvos még meg is öl hivatalosan!
Reaper 2005. június 6. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#5781): Ha olyan egyértelmû,akkor elmagyaráznád nekem is,hogy miért 3? :)
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
c:empwindows
A jó szakember egyre többet tud egyre kevesebbrõl, míg végül mindent tud a semmirõl.
armithis 2005. június 6. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#5780): de moprbidfa :D
Antares 2005. június 6. 4109 hozzászólás 35.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5779): hát végül is csak kis idõ tallózni 5800 kommentben :E
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
DaVkOv 2005. június 6. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Reaper üzenetére (#5774): egyértlmû. 3
this is FleSs YES?
opr 2005. június 6. 77 hozzászólás 3311.
Isten szól Bin-Ladenhez: -Hallasz, fiam? -Hallak, uram... -A cunamiról... hallottál már? -Hallottam, uram... -Na, azt körözd le, te gyökér! :hello
756Zogya 2005. június 6. 573 hozzászólás 690.
húha emberek, nincs meg valakinek az a vicces összehasonlítás a jövõbeli Magyarországról, és a Föld többi tájáról? Sztem itt olvastam még nagyon rég, de már nem találom^^ elõre is köszi
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Nadril 2005. június 6. 1032 hozzászólás 344.
Biztos, hogy voltak mar, de azert nesztek. BUDAPEST JAVÍTÓINTÉZETÉNEK MATEMATIKA DOLGOZATFELADATAI 1. Dzsenifer barátnõivel (2 db) minden pénteken 36 üveg sört lop a közeli non-stopból. Hány üveggel lopnak összesen, mire nyolcadikosok lesznek? A lányok most elsosök. 2. Egy kis budapesti szórakozóhelyen három ukrán kurva dolgozik. Ha egy menet (egy óra) ára 10.000 Ft, amibol a tulajdonos 8.000 Ft-ot leakaszt, akkor mennyit kell a kurváknak dolgozniuk, hogy a tulajdonos befizethessen egy thaiföldi luxusüdülésre, ami 200.000 Ft-ba kerül? 3. Olegnek 19 gramm "uncut"-kokainja van, aminek az ára az utcán 13.000 Ft/g. Ebbol elad 3 g-ot Abdulnak, 4 g-ot pedig Szaszának. Mi a maradék cucc napi értéke, ha Oleg maga nem sokat tol belole, hanem tovább dílerkedik a koksszal a napi áron? Mennyit keres Oleg összvissz a kokszon, amit eredetileg a faterja seggében csempésztek be az országba? 4. Sanyi és Laca egy ukrán autógyujtotol a következo teljesítménybért kapják: - BMW: 40.000 Ft - Merci: 50.000 Ft - Toyota: 20.000 Ft - Opel: 15.000 Ft Ha a srácok négy BMW-t és hat Toyotát újítanak a gyujtonek, akkor hány Opelt kell szerválniuk ahhoz, hogy mindketten 300 ropit keressenek? 5. Janónak van egy lefurészelt csövu vadászpuskája négy tölténnyel. Egy töltényben 88 db, egyenként 0,5 g tömegu sörét található. Ha minden lövés során 44 sörét célt téveszt, akkor mi a találati százalék, és mennyivel no Janó osztálytársának a tömege a sörétektol? 6. A boripari kézmuves Ibrahim (32 éves) egy hónap alatt 8 db hetedikes kiscsajt szedett fel a Westendben. Hány hónapig kell a bevándorlási hivatalnak Ibrahim papírjait tologatnia, hogy a hetedik évfolyam összes (69 db) cicusát még külföldi állampolgárként intézhesse el? 7. Gyuszi faterja Vácon üli a hatéves büntetését, amit gyilkosságért kapott. A gyilkosságért 500.000 Ft-ot akasztott le. A vérdíjból minden héten eljátszanak a Lovin 15.000 Ft-ot. Atlagosan minden befektetés 8.000 Ft veszteséggel jár. Mennyi marad a vérdíjból, mire Gyuszi faterja egy év elteltével feltételesen szabadlábra kerül? 8. Egy szomáliai család 5 felnottbol és 13 gyerekbol áll. Az állam a következo támogatásokban részesíti a családot: -felnott: 15.000 Ft/hó -gyerek: 8.000 Ft/hó Ezenkívül kapnak havi 30.000 Ft lakhatási támogatást, valamint 20.000 Ft értéku étkezési utalványt. A család havonta 15.000 Ft-ot költ az autójuk fenntartására. Meddig kell a családnak Magyarországon rohadnia ahhoz, hogy hazalátogathassanak, ha az út összesen 2 millió forintba kerül?
inkább utóbbi :)
Ferris 2005. június 6. 509 hozzászólás 768.
Imrood poénjai vagy nagyon jók vagy nagyon régiek! :E
I'm tired, so don't make me insane...
Válasz Imrood üzenetére (#5772): régi :D
Reaper 2005. június 6. 259 hozzászólás 1431.
Találós kérdés: Ha 1 traktor 568 nap alatt kaszál le 51 kg lekváros grillsütõt, akkor hány Barkas hoz el 4 németül beszélõ krokodilt, aminek nincs haja és üvöltöznek a samponok?
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Válasz nagyi üzenetére (#5769): elsõ nagyon odab@sz! :D
Régen csak sablonokban beszéltem, de egy idõ óta mintha kicseréltek volna.
Imrood 2005. június 6. 284 hozzászólás 1325.
Egy férfi bemegy a boltba, rámutat egy ládára és megkérdezi. -Mi van abban? -Alma. -Kérek belõle 1kg-ot, de külön-külön becsomagolva. Az árus eleget tesz a kérésnek.Tovább megy a férfi. -Abban mi van? -Szilva. -Kérek belõle 1-kg-ot, de külön-külön becsomagolva. A boltos megcsinálja amit kér a vevõ, de már ideges.A vásárló tovább megy, rápillant egy zsákra és megint megkérdezi. -Mi van ott? -Mák, de nem eladó!!! :hello Az olajsejk Európában elmegy az Operába, megnéz egy balettelõadást, aztán magához kéreti az igazgatót: - Mondja, direktor úr, van már võlegénye ennek a balettkarnak?
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
armithis 2005. június 5. 5151 hozzászólás 21.
ádám és éva rulz :D
opr 2005. június 5. 77 hozzászólás 3311.
Válasz nagyi üzenetére (#5768): :vigyor :vigyor ezek nagyon jók!!! :kira
nagyi 2005. június 5. 4567 hozzászólás 27.
most kaptam emailban remélem nem voltak még:) Két hülye beszélget: - Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a buszmegállóban vettem észre, hogy nincsen rajtam alsógatya. - Az semmi, én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy fogkefe lóg ki a fejembol. De nem is ez a félelmetes. - Hanem? - Hanem például egy medve. Szõke nõ az autószalonban az új kocsija átvételekor: - Valami egészen egyedi rendszámtáblát szeretnék, amibõl nincs senkinek sem az országban. - IHY-281 megfelel? Hol voltál Gézuka olyan sokáig? - Fociztunk a Pityukával. - De hát Pityukának se keze, se lába nincsen! - Ez igaz, de azért focizni még lehet vele. Éva kérdezi Ádámot a Paradicsomban: - Szeretsz engem, Ádám? Mire Õ : - Hát kit szeressek, bazmeg?
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Imrood 2005. június 5. 284 hozzászólás 1325.
Egy részeg vizel a parkban. Egy nõ elmegy mellette és azt mondja: - Micsoda állat! - Nyugi, nyugi, fogom! - válaszol a részeg. :E :E
"Két dolog érdekel igazán: az állapot térmodell alkalmazása az irányításelméletben ... és a pina."
Válasz Pharao_PcI üzenetére (#5766): ja de régi :D
PhArAo 2005. június 5. 2737 hozzászólás 85.
ja de jó =)
RIP Ödi
Válasz freelander üzenetére (#5764): öld :D S_D:F
piacon: azt az almát kérem. kettõ lett, maradhat?
Pez: "születtek nagy deffek"