Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. június 4. 5151 hozzászólás 21.
Frank Einstein :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Komoly arcok :E
Woodoo 2005. június 4. 2351 hozzászólás 111.
http://www.big-boys.com/articles/loveme.html ezt nézzétek meg. Nekem iszonyatosan tetszett :E
"Az élet szar játék de jó a grafikája"
Antares 2005. június 4. 4109 hozzászólás 35.
azér jó újraolvsani :)
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
balu 2005. június 4. 4397 hozzászólás 31.
Kar, hogy regi :(
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
2005. június 3. hozzászólás .
meg meg meg, ennyi nem eleg!
Tiamia 2005. június 3. 103 hozzászólás 2803.
Válasz zona üzenetére (#5756): Még???? :o
"[...]Lehetnek köztünk feszültségek, de a szeretet sohasem törhet meg. Az emlékezet titkos húrjai meg-megpendülnek, midõn jobbik természetünk lágyan megérinti õket." I love Radon
2005. június 3. hozzászólás .
jó volt csak rövid
Tiamia 2005. június 3. 103 hozzászólás 2803.
> Hogy hívják... > > - .... Albert Einstein torz testvérét? > - Frank Einstein. > > - .... a vámpírok adminisztrátorát? > - Vérelszámoló. > > - .... azt a ragadozót, amelyik bünözõket eszik? > - Gonosztevõ. > > - .... a szexmániás medvét? > - Cicimackó. > > - .... a kommandós sünt? > - Eksün. > > - .... a csíkos tehenet? > - Tigriska. > > - .... a cigány börtönt? > - Aromazáró! > > - .... a szikkadt falubelit? > - Szárazföldi. > > - .... a hortobágyi rendõr kutyáját? > - Pulice. > > - .... a sovány kutyát? > - AnoRex. > > - .... az elso osztályú birkát? > - Juh ász. > > - .... a kakukk drogját? > - Kakukkfû. > > - .... a borostás papot? > - Szõrzetes. > > - .... a fémszálas intimbetétet? > - Havi metál. > > - .... magyarul a sexshop-ot? > - Ivarcikk-bolt. > > - .... a kiherélt kutyát? > - Heretacskó. > > - .... az ukrán horgászt? > - Nedumáj Pontienko. > > - .... a 3 dimenziós szekeret? > - Térfogat. > > - .... a bevásárlóközpontban dolgozó nénit? > - Frauchan. > > - .... a lassú postást? > - Levéltetû. > > - .... Maci Lacit nagykorában? > - Medve László. > > - .... a fáradt zselét? > - Üldögél. > > - .... a tréfás kávéfõzõt? > - Mokkamester. > > - .... az olvasó juhászt? > - Nyájas olvasó. > > - .... az átlátszó kutyát? > - Nejlon tacskó. > > - .... a vízisportokat ûzõ kopasz > nyomozót? > - Kojak-kenu. > > - .... a német jegesmacit? > - Dermedve. > > - .... azt a cápát, amelyik állandóan az Antarktisz > körül úszkál? > - DéliSHARK! > > - .... a jós legkisebb fiát? > - Jóska. > > - .... a cigány benzinkutast? > - Agipsy. > > - .... a hullajó bulit? > - Kopor Show. > > - .... a töröttlábú cigányt? > - Gipszi. > > - .... az elefántok társadalmi krízisét? > - Ormányválság. > > - .... a medve mellszobrát? > - Mackófelsõ. > > - .... a félelmet elûzõ sámánt? > - Nefossámán! > > - Hogy nevezik az elsõ õsembert, aki > süteményt sütött? > - Almáspitekus. > > - .... Kombi úr feleségét? > - Kombiné. > > - És a családját? > - Kombináció. > > - .... a vegetáriánus vámpírt? > - De Ne Vért. > > - .... az õrült sportriportert? > - Crazy Jenõ. > > - .... a fiúkollégiumot? > - Kantár. > > - .... a szõke nõt a fõiskolán? > - Látogató. > > - .... a beteg sellõt? > - Hablehány. > > - .... az arab mentõorvost? > - Koffein Ampullah. > > - .... a cukrásztanulók vizsgadolgozatát? > - Desszertáció. > > - .... az erõs wc-pucolót? > - Budi Builder. > > - .... az orosz hangmérnököt? > - Borisz Jelszint. > > - .... a sivatagi kocsmát ? > - Porozó. > > - .... oroszul a Speedet? > - Uzsgyi. > > - .... Péter Pán öccsét? > - Marcipán. > > - .... a mozigépész feleségét? > - Matiné. > > - .... a drogos elefántot? > - Koko-Jumbo. > > - .... a félénk tolltartót? > - Attól tartó... > > - .... a papok edzõjét? > - Tréningatya. > > - .... a görög kifõzdetulajdonost? > - Abrosz Tisztakosz. > > - .... a gyors zsidó papot? > - MihamaRABBI. > > - .... az internetezõ szerzetest? > - Felhasználó barát. > > - .... a spanyol tolvajt? > - Lopez de Futaztán. > > - .... a román olajtársaságot? > - Lej Mol. > > - .... a magyar autószerelõt? > - Bekõ Tóni. > > - .... a lengyel kapust? > - Guriccsky. > > - .... a kínai vesztes hadvezért? > - Ki Fing Tunk. > > - .... a japán autószerelõt? > - Cseregumi Hamaroda. > > - .... az indián bolondot? > - Golyóstoll. > > - .... a holland kurtizánt? > - Van Melle de Hol. > > - .... a holland impotenst? > - Van de Loog. > > - .... a holland táncosnõt? > - Van Esse, de Myre. > > - .... a holland bankárt? > - Stex van Boeven. > > - .... a görög hamiskártyást? > - Komisz Makkasz. > > - .... a görög kártyást? > - Namilesz Teosztasz. > > - .... a finn kidobót? > - Halja Menjeninnen. > > - .... a finn sífutót? > - Porho Hessinnen. > > - .... a cseh adóellenõrt? > - Holacsek. > > - .... az argentín fürdõmestert? > - Baromio Cabinez. > > - .... arab kapust? > - Kapd El Hammar. > > - .... a templomok közti hálózatot? > - PapLAN. > > - .... a lassú, de mégis dolgozni akaró indiánt? > - Igyek szem. > > - Hogy hívjak a pattanásos orgonistát, aki > négykézláb > jár? > - Varánusz Xavér. > > - ..... Bochkor Gábort a rádióban? > - Borosstárs. > > - .... Szent István szellemét? > - Vajkrém. > > - .... a konyhai ragadozót? > - Kenyérhéja! > > - .... az orosz számítógép-hálózatot? > - Nyet-work. > > - .... Röntgen úr feleségét? > - Röntgenné Ultra Ibolya. > > - .... a villamosszék nagytestvérét? > - Elek-trón. > > - És a kistestvérét? > - Elektromos kisülés. > > - Hogy hívták Ben Hurt gyerekkorában? > - Hurka. > > - .... az alacsony egyetemi tanárt? > - Mikroprofesszor. > > - .... a tetovált bálnát? > - Ábráscet. :E
"[...]Lehetnek köztünk feszültségek, de a szeretet sohasem törhet meg. Az emlékezet titkos húrjai meg-megpendülnek, midõn jobbik természetünk lágyan megérinti õket." I love Radon
756Zogya 2005. június 2. 573 hozzászólás 690.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#5753): az uccsó nagyon über^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Szavak, amelyeket NAGYON nehéz kimondani ittas állapotban: - dezoxiribonukleinsav - individualizmus - cogito ergo sum - termékspecifikáció Szavak, amelyeket LEHETETLEN kimondani ittas állapotban: - Köszönöm, de inkább nem feküdnék most le veled. - Nem kérek több italt, köszönöm. - Sajnálom, de a szõke hosszú combú nõ nem az én esetem - Jó estét, biztos úr, szép esténk van, nemde? - Á, senki nem szeretné hallani, ahogy énekelek. Optimizmus: - Foglalkozása? - Postán dolgozom, leveleket pecsételek. - Nem unalmas? - Minden nap más a dátum! Együtt sétál az utcán az erõs dohányos, a tûzoltó és a szadista. Megszólal a dohányos vágyakozva: - Milyen jó lenne egy nagy kubai szivar ! Tûzoltó: - És milyen jó lenne eloltani ! Szadista: - A homlokodon! A férfi remek idõtöltésre és egy kellemes idõjárásra számított, azonban valahogy kavarodás támadt a repülõtéren a bejelentkezõ kapunál, és a férfi - hiába reklamált - csak a késõbb induló repülõre szállhatott fel. Miután másnap végre megérkezett a hotelba, érzékelte, hogy egy hõhullám árasztotta el Miamit, igen fullasztó volt a hõség Seattle hûvös idõjárásához képest. A portás egy üzenetet adott át neki, hogy a felesége a terv szerint érkezik. A férfi már alig várta, hogy le tudja hûteni magát egy medencében, de elõtte még gyorsan írt egy e-mailt a feleségének, azonban sietségében rossz címet adott meg. Így az üzenete egy idõs lelkész feleségéhez jutott el, akinek a férje épp az elõzõ nap hunyt el Miután a megszomorodott özvegy megnyitotta a levelet, tett egy pillantást a levél tartalmára, aztán egy kínlódó sikollyal holtan esett össze a padlón. A családja beszaladt a szobába és a monitoron a következõ üzenetet olvasták: Kedves feleségem, Mint ahogy tudod, tegnap elindultam. Csak most jelentkeztem be. Támadt egy kis kavarodás a kapunál. A reklamációm elutasították. Megkaptam a holnapi érkezésed megerõsítését. Szeretõ férjed. UI.: A dolgok nem úgy mennek, ahogy gondoltuk. Meg fogsz lepõdni, hogy itt lenn mekkora a hõség
Nadril 2005. június 2. 1032 hozzászólás 344.
Válasz armithis üzenetére (#5748): Az etelszag cimu nagyonregi, egyebkent japan tanmese es nem is igy van. Ugy van, hogy hobos ul a konyha ablaka alatt es eves helyett az angolna illataval lakik jol, aztan pedig penzcsorgessel fizet. (nem a penz szagaval..)
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
balu 2005. június 2. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Gumikacsa666 üzenetére (#5746): Az uberkiraly, enis lattam :D
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Dylan 2005. június 2. 2494 hozzászólás 101.
Válasz Tiamia üzenetére (#5747): :) Ez kegyetlen. :hehe
Gumikacsa 2005. június 2. 5422 hozzászólás 15.
- Miért nem látni Palit az erdõben? - Mert Pálmafa. - Mit lehet kezdeni egy zöld kígyóval? - Megkell várni, amíg megérik. A tv boltban: - Van szinestévéjük? - Igen. - Akkor kérek egy zöldet. es nemerdekel ha mar voltak
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
armithis 2005. június 2. 5151 hozzászólás 21.
kicsit késett de megjött a vicclap hírlevél :D Ételszag Kohn bácsi minden ebédidõben bezárja boltját, a szelet kenyerével és a heringkonzervjével átballag a szemközti étterem mellé. Leül a konyha mellé, elõveszi az ebédjét, és a finom kiáramló ételszagot szagolgatva elfogyasztja egyhangú ebédjét. Feltûnik ez az étterem vezetõjének, aki bírósághoz fordul, pénzt követelve. - Ez az ember minden nap a mi éttermünk ételeinek illatát fogyasztja - kezdi a vádaskodást a menedzser. - Ezzel komoly élvezeti értékhez jut, amiért fizetnie kell nekünk! A bíró a vádlotthoz fordul: - Mit tud erre felhozni? Kohn bácsi nem szól semmit, csak elõhúz a zsebébõl egy halom aprópénzt, és a menedzser elé tartja. - Maga meg mit csinál? - kérdi a bíró csodálkozva. - Bíró úr, kiegyenlítem a tartozásom. A felperes is szagolgathatja egy ideig a pénzemet... Sínek Két rendõr sétál a síneken. Az egyik megszólal: - Nézd má', ott összeérnek a sínek! - Gyerünk, intézkedjünk, mielõtt baleset lesz! Mennek, csak mennek, mire az egyik hárafordul. - Hát nem figyelsz?! Már rég túlmentünk rajta! Dolgok Dolgok, amiket kizárólag csak nõk tudnak: - Megérteni a macskák arckifejezéseit. - Az ugyanolyan, de különbözõ színû cipõk szükségességének fontossága. - A kövérítõ ruhák létezése. - Úgy autózni, hogy ne döntsd meg saját, korábbi rekordodat ugyanazon az útvonalon. - A bézs, krémszín, világosbarna és tojásbarna színek közti különbség. - Szempillaspirál. - Minden fürdõszobai mérleg pontatlan (felfelé csal). - A többi nõ megértése.
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Tiamia 2005. június 2. 103 hozzászólás 2803.
Válasz Aradebil üzenetére (#5741): Télleg én voltam, egyébként én mindkét verziót ismertem. :dread Olaszországban nagy maffiabuli van, mindenki ott van, aki számít, a fõgóré ( az olasz) odaszól a kis új ukránnak: - Fiam, van neked 3emeletes villád? - Hát... nincs. - Na és legújabb 500as mercid? - Hát, az sincs... - Na és 10centis aranyláncod? - Hát, az sincs... Hazamegy az ukrán, mondja az apjának, hogy mi volt a talin, mire az apja: - Fiam, ha ennyire akarsz bandázni, én lebontok 2emeletet a házból, lesz 3 emelet... én eladom a két helikopteremet, veszek neked mercit, de hogy a kutya láncát hordjad.....
Gumikacsa 2005. június 2. 5422 hozzászólás 15.
goldengate-> mifolyikgyongyoson :kira
"Ön tényleg elhitte,hogy 20.000 dollárba kerül egy kalapács és 30.000-be egy rohadt WC deszka?"
Válasz Radon üzenetére (#5744): Radon megmondja a frankót!
Régen csak sablonokban beszéltem, de egy idõ óta mintha kicseréltek volna.
Radon 2005. június 2. 2385 hozzászólás 110.
Válasz Aradebil üzenetére (#5741): paraszt
It's "Hammer, go Hammer, MC Hammer, yo Hammer"And the rest can go and play and I love Tia
Válasz Aradebil üzenetére (#5741): elsõ osztályú favicc lenne ha én mondtam volna :D :D _:D _:F SD_: :D DS: SSS
Válasz balu üzenetére (#5739): :D
Aradebil 2005. június 1. 860 hozzászólás 429.
Válasz Tiamia üzenetére (#5740): Radon most abarátnõdet égeted?:D Amugy meg igy van: Kismalac a buszon: -Jegyeket,bérleteket! - Nem kérek! ui:ha még is tia lettél volna akkor sry me :teve
Tiamia 2005. június 1. 103 hozzászólás 2803.
Agresszív kismalacot megállítja a rendõr: - Jogosítványt, forgalmit.... - Nem kérek!!!!
balu 2005. június 1. 4397 hozzászólás 31.
Szoszi titkarno a fonokehez: - Fonok, van egy rossz-, meg egy jo hirem. Itt volt az APEH, nagy balhe volt, mindenfele adocsalast talaltak. - Na, akkor mondja a jot! - szol a fonok. Mire a szoszi: - Gyerekunk lesz...
756Zogya 2005. május 31. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#5735): nah végre vmi^^ :kira
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Egy oroszlán gyerek csak játékból kergeti egy emberkét, rá szól az anyja: "kis fiam ne játsz az ételel ;)
Streetball is not a game. It's a way of life. And1 MiXtApE.
armithis 2005. május 31. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#5735): hu ez most nekem kicsit hosszú, majd késõbb elolvasom
balu 2005. május 31. 4397 hozzászólás 31.
Egy paraszt vett egy igáslovat. Gyönyöru állat volt! Igaz, jó sokat is fizetett érte. Ám egy hónap múlva a ló megbetegedett, lábra sem tudott állni. A derék ember elkeseredve kihívta az állatorvost, aki azt mondta: - Hát, a lovának egy vírusos megbetegedése van, 3 napig kell ezt a gyógyszert szednie. A harmadik napon eljövök, és ha nem javul az állapota, akkor le kell lojük. Az istállóban levo disznó meghallotta ezt a beszélgetést. Az elso nap után minden változatlan volt, a ló állapota nem fordult jobbra. Odament erre a disznó a lóhoz, és így szólt: - Gyerünk barátom! Kelj fel, állj lábra! A második nap sem javult a ló állapota, nem hatott a medicina. - Gyerünk barátom, kelj fel, mert ha nem, akkor meg fogsz halni! - figyelmeztette a disznó a lovat. A harmadik napon is beadták a lónak a gyógyszert...de semmi! A ló állapota nem javult. Az állatorvos megérkezett ránézett a lóra és lemondóan így szólt: - Sajnos nincs mit tenni, meg kell öljük a lovat, mert megfertozheti az összes többit is. Meghallotta ezt a disznó és lélekszakadva rohant a lóhoz: - Hej, testvér! Megjött az állatorvos, véged van! Kelj fel most vagy soha, amíg nem késo!! Gyerünk!! A ló horkantott egyet, feltápászkodott és elkezdett lépegetni, majd szaladni. - Csoda történt! Ezt meg kell ünnepelnünk! - kiáltott boldogan a paraszt. - Csináljunk egy bulit, lakomázzunk! Levágjuk a disznót! Egy német csatornán a meghívott vendég George Lucas volt, a harmadik rész kapcsán. A beszélgetés alatt végig egy szinkrontolmács fordította a beszélgetést a musorvezeto és Lucas közt. Az interjú végén megkérték, hogy mondjon valamit, ami mind a hat Star Wars részre jellemzo, mire frappánsan azt mondta: [i]"May the Force be with you"[/i]. A tolmácsnak sem kellett több, azonnal fordított:[i] "Május negyedikén találkozunk"[/i].... Vidéki vendégloben: - Cigánypecsenye van? - Van, de akkor zene nincs... - Te miért ülsz? - Az anyósom tarkójához nyomtam a hideg sörösüveget. - De hát ezért nem ültetik le az embert tizenkét évre! - No, jó, de hat méterrõl... Öt vagány srác érkezik a határhoz egy új Audi Quattroval. - Jó napot kívánok, a papirokat kérném! - Jó napot, tessék... A határõr némi tûnõdés után elkezd billegni a lábán. - Hmmm - hmmm... Megkérném Önöket, hogy álljanak félre az autóval! - Miért, mi a gond? - Az, hogy Önök öten utaznak. - Igen és? - Nos, ez egy Audi Quattro. A Quatro az ugye négyet jelent, és mint látszik, Önök öten vannak, ezért nem mehetnek tovább. - Hááá - hááá, ez marha jó poén volt, de most már talán lenne szíves visszaadni az útlevelünket? - Mondtam, nem mehetnek tovább, egyiküknek ki kell szállni. - De ember, hisz a Quattro az a kocsira vonatkozik! - Amit mondtam, megmondtam. - Na jó, akkor beszélek a felettesével! - Az kérem nem fog összejönni. - Hogy - hogy nem fog összejönni? Ha én a felettesével akarok beszélni, akkor magának kutya kötelessége idehívni! - Mint már mondtam, sajnos ez lehetetlen! - Mégis miért? - Mert reggel óta azzal a két fiatalemberrel veszekszik abban a Fiat Uno-ban...
Walkman_ 2005. május 29. 1289 hozzászólás 266.
Válasz Waleran üzenetére (#5724): :D ez yo.
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
Walkman_ 2005. május 29. 1289 hozzászólás 266.
Ez hótt szar meg szánalmas, de most találtam ki: Netcafeba bemegy a srác, próbál ismerkedni és bemutatkozik az egyik fõ:kocka-nak: - Szia! Én vagyok menyus! Hát te ? - Én Game Elek. ^^^^^^^^^^:aha
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
opr 2005. május 28. 77 hozzászólás 3311.
-Miért van hátsó ablakfûtés a 120-as skodán? -??? -Melegen tartja a kezed, amíg tolod (télen...) :D Rendõr megállít egy személygépkocsit: -Közúti ellenõrzés, jogsit, forgalmit... -Cseszd meg, náltok van!!! :D
Nadril 2005. május 28. 1032 hozzászólás 344.
Válasz armithis üzenetére (#5730): ööö
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
armithis 2005. május 27. 5151 hozzászólás 21.
alakul
opr 2005. május 27. 77 hozzászólás 3311.
- Nagyon szexis az új titkárnõd - mondja irigykedve egy vállalkozó a másiknak. - Igen, de kiderült, hogy perverz. Azt akarja, hogy a micsodámat a fülébe tegyem. - Mondta? - Nem, de amikor a szájába akartam tenni elfordította a fejét. :sleep :hehe
Mort_4ce 2005. május 27. 808 hozzászólás 463.
Válasz Tot üzenetére (#5726): Ezesetben igaza van.
"Morituri Nolumus Mori!"
Nadril 2005. május 27. 1032 hozzászólás 344.
:sor+ :kocka= :teve :sor+ :hey= :nuke
Tot 2005. május 27. 973 hozzászólás 373.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#5725): de o a sorrel valo koccintasra gondolt
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Mort_4ce 2005. május 27. 808 hozzászólás 463.
Válasz Waleran üzenetére (#5724): A másodikkal vitatkoznék, mert az csak fordított sorrendben gáz, mert ugye sörre bor mindenkor, de borra sör... ;)
"Morituri Nolumus Mori!"
Waleran 2005. május 27. 103 hozzászólás 2801.
:sor+ :ravasz= :boxer :sor+ :kocc= :noo :sor+ :sor+ :sor+ :sor= :vigyor+ :sor= :debil+ :sor= :gg
"Don't drink water! Fish are fucking init."
:sor+ :sor+ :sor+ :sor+ :sor+ :sor+ :sor+ :sor+ :sor+ :sor= :sir
:sor+Tot= :sleep
Válasz Tot üzenetére (#5720): :sor+ :nem= ;( :sor+ :nyes= :azzaz :sor+ ß)= :pussz :sor+ :teve= :peace
Tot 2005. május 27. 973 hozzászólás 373.
Válasz Nadril üzenetére (#5719): hallottam, hogy a felnottek szoktak inni. Allitolag a reuma ellen jo.
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Nadril 2005. május 26. 1032 hozzászólás 344.
Válasz Smoke üzenetére (#5714): Nemertem. Mi az a sör? :(
Antares 2005. május 26. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Smoke üzenetére (#5714): király :nyes
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
armithis 2005. május 26. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Cedric üzenetére (#5711): ezde nagy :D
Megy hazafelé az öreg székely a szekerén,és felvesz egy csinos fiatal "stoppos"-t, aki a faluba szeretne menni. De útközben a hölgy begerjed, és hanyatt dönti az öreget. Az aktus után megkérdi: - Bátyám, maga nagyon érti ezt a dolgot, csak hamar elfárad! Nincs egy fiatalabb rokona? - Dehogynincs, lányom. Van nekem egy szép szál fiam! - És õ is ilyen jól mûveli ezt a dolgot? - Hát azt nem tudom, mert mi parasztemberek nem szoktunk ilyenekrõl beszélgetni, de a múltkor elkapott egy medvét, az meg azóta nekünk gyûjti a mézet! Két roma beszélget a putriban: - Alszol? - Nem. - Van egy százasod? - Alszom.
Nincsenek hõsök, csak halottak és túlélõk...
Ferris 2005. május 26. 509 hozzászólás 768.
Válasz Smoke üzenetére (#5714): Ez denaaagy!!! :aha
I'm tired, so don't make me insane...
Smoke 2005. május 26. 1085 hozzászólás 322.
Egy filozófia professzor az eloadását úgy kezdte, hogy fogott egy konzerv -üveget és feltöltötte kb. 5 cm átméroju kövekkel.Rákérdezett, hogy tele van-e az üveg. Igen; volt a válasz. Ezután elovett egy dobozt, tele apró kavicsokkal, és elkezdte beleszórni azokat az üvegbe. Miután a kavicsok kitöltötték a kövek közötti üres helyeket, megint megállapították, hogy az üveg tele van. A professzor ezután elovett egy dobozthomokkal, és azt kezdte beletölteni az üvegbe. A homok természetesen minden kis rést kitöltött. - És most, mondta a professzor vegyétek észre, hogy ez a Ti életetek. A kövek a fontos dolgok (a családod, a partnered, az egészséged, a gyerekeid).Ha minden mást elveszítenél, az életed akkor is teljes maradna. A kavicsok azok a dolgok, amelyek még számítanak; mint az egészséged, a barátaid, a családod. A homok az összes többi az apróságok. Ha a homokot töltöd be eloször, nem marad hely a kavicsoknak és a köveknek. Ugyanez történik az életeddel. Ha minden idodet és energiádat az apróságokra fordítod, nem marad hely azoknak a dolgoknak, amik igazán fontosak a boldogságod érdekében. Játssz a gyerekeiddel; szakíts idot orvosi ellenorzésre; vidd el a párodat táncolni. Dolgozni, takarítani, vendégeket hívni mindig lesz idod. Ezért eloször a kövekre figyelj, azokra a dolgokra, amik igazán számítanak. A többi csak homok. Az egyik diák megkérdezte, hogy most már valóban tele van-e az üveg. Mire a prof azt válaszolta, hogy igen, tele van. Erre a diák elovett egy dobozos sört, kinyitotta, s beletöltötte a konzervüvegbe. A sört a homok elnyelte, és térfogatváltozás nem következett be. Azt mondta erre a diák: Nos, bármennyire is úgy érezzük, hogy az életünk teljes, a fenti példából jól látszik: EGY SÖR AZÉRT MINDIG BELEFÉR!! :kira :hehe
Reality is a Lie...