Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2005. május 10. 4397 hozzászólás 31.
Válasz wilo üzenetére (#5619): gratulalunk, sikerult armi-t is alulmulnod... :| Válasz Antares üzenetére (#5618): Legkozelebb majd moderalasert... :ehh
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Na ez még garantáltan nem volt mert ilyet csak én tudok kitlálni! :dread Amikor nézem az online usereket mindig van legalább 1! Hogy lehet ez? Olyan is van amikor senki nincs fenn,nem? :hehe
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Antares 2005. május 10. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Nadril üzenetére (#5615): ehh :) én is azért kommentelek ide teljesen fölöslegesen ^^ mármint zealot rankért
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
A nap mondasa: "A szex kedvéért megnosülni olyan, mint venni egy Boeing 747-est az ingyen mogyoró miatt." Idegenvezetés: ...és ha hölgyek egy pillanatra abbahagynák a csevegést, hallani lehetne a Niagara vízesés fülsiketíto robaját.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Lord_G 2005. május 10. 599 hozzászólás 651.
- Szívem ma nagyon fáradt vagyok. Csak szopd le a farkam, aztán aludjunk! - Szívem! Ma én is nagyon fáradt vagyok! Verd ki egy pohárba és majd reggel megiszom.
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Nadril 2005. május 10. 1032 hozzászólás 345.
Egyebkent csak azert kommentelek, hogy meglegyen a 80 es marine legyek.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Válasz Tot üzenetére (#5613): Neharagudj. ;(
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
Tot 2005. május 10. 973 hozzászólás 374.
Válasz Nadril üzenetére (#5612): megkerhetnelek, hogy nulla humorerzekkel ne latogassad ezt a topicot?! Koszi!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Válasz zona üzenetére (#5610): Es miert magyarul irt?
Válasz DaveExecutor üzenetére (#5605): Kiraly :D
2005. május 9. hozzászólás .
Egy San Francisco-i fiatalember égetõ pénzhiányán bankrablással próbált segíteni. A Bank of America fiókját nézte ki magának. Sorbanállás közben - éles elméjére jellemzõ helyesírással - egy pénzbefizetési bizonylatra felírta: "Ez egy bankrablás! Agyátok idea az összes pénszt!" Aztán eszébe jutott, hogy a sorbanállók közül valaki megfigyelhette, ezért kisétált a bankból, egyenesen az utca túloldalán levõ Wells Fargo bankba. Odaadta a cetlit a pénztárosnak, aki azonnal felmérte a fickó szellemi képességeit, és hidegvérrel közölte vele: "Ezt a papírt csak a szemközti bankban tudják elfogadni, mert annak a nyomtatványára íródott!" Néhány perc múlva a különös bankrabló karján kattant a bilincs - a Bank of America épületében...
Dylan 2005. május 9. 2494 hozzászólás 101.
"Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen seggfejeket." :E :nyes :boxer
Antares 2005. május 8. 4109 hozzászólás 35.
Válasz Mate üzenetére (#5607): öhm, hát hallani azé jobb lenne :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Mate 2005. május 8. 229 hozzászólás 1571.
hello az SC-ben egyes unitok ugy beszélnek hogy át lehet könyedén irni pl: nincs pylon: Not enoug disznopylons Marine: anyád vizö bi boy Zealot:ailo fuck amvekt arbiter: tömegrill (csak protoszosan ejtve) nem marine hanem Marinéni. csinálj nukét vagy bukét
Goglhffl
DaVkOv 2005. május 7. 2174 hozzászólás 125.
Válasz DaveExecutor üzenetére (#5604): ez odabasz :D:D
this is FleSs YES?
Hát igen! Ismét egy új csoport. Szóval maguk akarnak megtanulni vezetni, akarom mondani jogosítványt szerezni. Remélem bukósisakot mindenki hozott magával! Nem, nem az a macakendõ ott az idõsebb hölgy fején nem lesz elég! Akkor bemutatkozás! Ez itt az autó. Még 0 km-es, de ahogy magukra vetem a tekintetem, 10 km-nél nem fut többet totálkárig. Nincs benne ABS, sem EDS, de ÁFA az van, úgyhogy vigyázzanak. Elõre felhívom a tisztelt tanulók figyelmét, hogy a jogosítványt nem a vizsgaidõ alatt a szélvédore gyujtött gyalogosok száma alapján kapják meg! Kérem az elsõ kamikázét! Hölgyem, ha már most eltakarja a szemét, mit csinál majd közvetlen balesetveszélynél? Akkor induljunk! Jaj, de ügyesen elindította, pedig a kulcs még itt van a zsebemben. Mondja mi a tisztelt férje foglalkozása? Nagyon szép volt ez a rutinkör!!! Miután az a két úr ott elõveszi az emelõt és felemeli a kocsit, addig a többiek megpróbálják a még használható bójákat a kocsi alól kiszedni és újra felállítani. Maga miért nem szállt még be? Hogy nincs nyitva az ajtó? Uram ez nem busz, hogy mindent a sofõr csinál! Húzza fel a kilincset! Ne annyira...! Hogy áll az az ajtó? ... Mint a Lamborghinin! Óóóó, ismét egy hölgy, nagyon jó! Hogyan kedves?! Ja hogy szimpatikusak a pedálok? Árulja el nekem milyen tanuló volt?! Aha, látom tovább nem jutunk, ezért lámpát kapcsolgatni megtanítom. Ha egyet kattint semmi sem történik, ha kettõt, akkor a szembejövõ csúnyán villogni kezd, ha hármat, akkor...neeeee! Tudtam, hogy letöri! Ki jön? Magácska elég fiatal! Igen, tényleg nem zsetonnal megy, maga nagyon jó megfigyelõ. És áramszedõ sincsen hátul, úgy bizony! Nem kémnek készült valamikor? Ha kigyönyörködte magát a visszapillantó tükörben, talán indulhatnánk. Szépen engedte fel a kuplungot, de ha gyakran fog így elindulni, a várakozók asztmát kapnak a gumifüsttõl! Uram, ha becsatolta magát indulhatunk. Mit csinál? Ez nem bicaj, hogy a két szélsõ pedált felváltva kell taposni! Most kimegyünk a forgalomba. Balra van egy teherautó, vigyázzunk! Igen ez itt jobbra a járda, ahol most megyünk, most egy kicsit balra, vissza az útra! Én a villanyoszlop után gondoltam, nem vele. Ha gyakrabban fékezne, a Zil hátulja nem hagyna olyan mély nyomokat a motorháztetõben. Fektessem az anyósa képét a fékpedálra, hogy rá merjen lépni?? Jöhet a következõ! Mit kérdezett? Hogy miért van a kocsinak csak a két oldalán kerék? Szerintem ennyi esélyt még adhatunk a gyalogosoknak, vagy nem? Hát ahogy maga kormányoz, még a kéményseprõ sem érezheti magát biztonságban. Igen a tetõn! Ugye maga szokott Forma-1-et nézni? Ne is kérdezze, a fordulatszámból jöttem rá. Most éppen az infravörös tartományban van a mutató, látja? Kiértünk a lakott területrõl, most gyorsíthatunk 80-ig. Tökéletes, de itt már nem kell végig egyesben menni, mint a rutinpályán! Kapcsoljon kettesbe! Áááá, ha a kuplungot benyomta volna, a váltót még talán megvette volna a bontó. Kérem a következõt! Ha tudtam volna, hogy maga így vezet, bukócsövet szereltetek az autóba! Amint látom, maga mindent kihozott a motorból, beleértve a fõtengelyt is. Igen az röpült ki az elõbb. Sebaj, már úgyis törzsvendég vagyok az autószerelõnél. Maga az utolsó? Kár, pedig még nyitva van a roncstelep! Miért nem megy? Sebességbe kéne tenni! Nem, nem rögtön RAKÉTA fokozatba. Hogy kapcsolgat? Mint egy zárlatos telefonközpont. Lottóznia kéne, tudja! Nyolcadszorra még senkinek sem sikerült ma megtalálni az egyest. Jöjjön, maga lesz az utolsó! Nem mohikán, ne féljen! Most meg hová fut? A WC nem arra van! Remélem még nem voltak, de majd balu úgy is beleköt. :)
Éttermi menedzsment: Az étteremben lepottyan az asztalról a vendég kanala. A pincér odaugrik, és a zsebébõl elõvéve átnyújt egy kanalat. A vendég csodálkozik: - Mondja, maguk mindig ilyen figyelmesek? - Igen, uram. Nemrég felvettünk egy statisztikust, aki kiszámította, hogy idõnk 14%-át arra fordítjuk, hogy kicseréljük a leesett dolgokat. Ezért mindenki a zsebében hordja a tartalékot. - Ez kiváló. És mondja, miért lóg egy madzag a sliccénél? - Tudja, a statisztikusunk kitalálta, hogy amikor elmegyünk WC-re, ne kelljen kézzel hozzáérnünk a mûszerünkhöz, mert akkor utána kezet kell mosni, ami idõveszteség. Így csak ezt a madzagot megrántjuk és mindjárt kint van minden. - És mondja, hogyan teszi vissza? - Nem tudom, a többiek hogy csinálják, én speciel a kanalat használom.
Waleran 2005. május 6. 103 hozzászólás 2804.
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#5598): A romantika nem egyenlõ a szerelemmel... igaz, a bulvcársajtóban és a találkozások típusû mûsorok valóban ezt sugallják. Érdemes ám odafigyelni az irodalomórán! Najó, írok egy viccet: Drözszézik lefele a domboldalról a farkashorda, elérnek egy hídhoz amit eláll a nyuszika: - Nah farkasok, van köztetek kemény? Farkasdok körbenéznek, majd azt felelik, hogy nincs. - Jó, akkor mindenki ad egy huszast, és átmehettek. Másnap megint dzsörzéznek a farkasok a hídhoz, de mielõtt odaérnének összedugják a fejüket, és megeggyeznek abban, hogy ez így még egyszer nem történhet meg, és ha a nyuszika kérdezi, hogy van-e köztük kemény, akkor majd kiáll közülük a legvadabbik ordas. Így is tesznek, mire a nyuszika: - Najó, figyelj már medvekoma: ennek böszmének itt 40 Ft, a többieknek egy huszas.
"Don't drink water! Fish are fucking init."
opr 2005. május 6. 77 hozzászólás 3296.
Egy amerikai túrista Spanyolországban járt és betért egy kis vendéglõbe a városnezés után. Míg italát szürcsölgette, észrevette hogy a szomszéd asztalnál egy sercegõ, étvágygerjesztõ ételt szolgálnak fel. Nemcsak hogy nagyon finomnak látszott, de isteni illata volt. Megkérdezte a pincért : - Mondja kérem, mi volt az amit éppen felszolgált ? - Ah, senor -- felelte a pincér - magának kíváló izlése van ! Azok kérem a ma reggeli bikaviadal bikájának a heréi voltak. Igazi ínyencség ! Az amerikai egy pillanatra megrökönyödött, de aztán így szólt: - Üsse kõ, elvégre vakáción vagyok. Hozzon kérem nekem is egy adagot ! - Nagyon sajnálom, senor - mentegetõzött a pincér - de egy nap csak egy tálat tudunk felszolgálni mert csak egy viadal van minden reggel. Ha holnap korán reggel bejön és megrendeli az ételt, mi örömmel elmentjük magának ezt a csemegét ! Következõ reggel az amerikai visszatért, leadta a megrendelését és mikor aznap este visszatért a nap egyetlen és kizárolagos csemegéjét neki szolgálták fel. Néhány harapás után, a tányéra tartalmát vizsgalgatta majd magához intette a felszolgálót: - Ez nagyon finom, de sokkal kisebbek mint azok amiket tegnap láttam felszolgálva ! A pincér sajnálkozva széttárta a karjait és szólt: - Igaza van, senor. De néha a bika nyer... egy fárasztó: Fiatal szög utazik a buszon. Az öreg szög felszáll és hely után néz. A fiatal szög azon nyomban felpattan és átadja a helyét. Az öreg szög leül, majd megveregeti a fiatal vállát és így szól: - Derékszög vagy fiam!
PhArAo 2005. május 6. 2737 hozzászólás 85.
Válasz Waleran üzenetére (#5595): ez gyönyörû ;(
RIP Ödi
Lord_G 2005. május 6. 599 hozzászólás 651.
Válasz Waleran üzenetére (#5595): Azért szerzõt lehagyni bunkóság! :E [url=http://www.index.hu/dsfsdfsd.htm]Index.404[/url]
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
opr 2005. május 6. 77 hozzászólás 3296.
morbid, aki nem bírja, kérjük forduljon el, vagy! készítse elõ a lincselõbillentyûzetét :D -A hullák tudnak dugni??? -??? -Mert hogy szaprordnak, az biztos =]
DaVkOv 2005. május 6. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Waleran üzenetére (#5595): ez miért romantika?
this is FleSs YES?
miso90 2005. május 5. 4106 hozzászólás 36.
hmm jo akkor inkább csak röhögök itt
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
MaDEyE 2005. május 5. 1654 hozzászólás 194.
Válasz Waleran üzenetére (#5595): Kurvanagy :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
Waleran 2005. május 5. 103 hozzászólás 2804.
Találtam egy vers gyöngyszemet. Mûfaja talán cyber-romantika lehetne, azon belül is inkább a keserû, melodramatikus, megkeseredett, kicsit nihilista fajtából: "csendben ignoréra tettelek nekem ne emesgézz én rád nem pingelek nem izgat, ha visz a split remót vagy nekem nem vagy itt én ezen a csatin op vagyok ha kell társaság, botokat hozok nem bannolok, nem kikkelek csak csendben ignoréra tettelek"
armithis 2005. május 5. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Delux üzenetére (#5588): már kérni akartam hogy valaki írja le a tudományos megfogalmazást, mert kell :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2005. május 5. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Waleran üzenetére (#5592): Valoszinu megenne reggelire :D
Waleran 2005. május 5. 103 hozzászólás 2804.
Válasz Delux üzenetére (#5588): Hát én ezt a bizonyítást nem igazán értem, de mi lenne, ha bedugnánk a zujjunkat a seggibe nekije? :azzaz
Válasz SiTe üzenetére (#5590): Jaja, az kul :D
SiTe 2005. május 5. 505 hozzászólás 778.
De ennél már csak az jobb, amikor megnézzük, hogy miért zakatol a vonat :nyes
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
SiTe 2005. május 5. 505 hozzászólás 778.
Válasz Delux üzenetére (#5588): Bah, noob, ezt élõben kell és legalább fél órán keresztül :hehe
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
Delux 2005. május 5. 2106 hozzászólás 135.
Bebizonyítom, hogy a krokodil hosszabb, mint amilyen széles. 1. lemma: A krokodil hosszabb, mint zöld. Nézzük meg a krokodilt felülrõl. Zöld is, hosszú is. Nézzük meg alulról. Hosszú, de nem zöld (a hasa ugyanis fehér). Tehát a krokodil hosszabb, mint zöld. 2. lemma: A krokodil zöldebb, mint széles. Nézzük meg a krokodilt felülrõl. Széltében is zöld, hosszában is zöld. Azonban csak széltében széles. Tehát a krokodil zöldebb, mint széles. A két lemmából adódóan tehát a krokodil hosszabb, mint amilyen széles :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz Walkman_ üzenetére (#5586): pfff... :D
- Mi az feldobod zöld leesik semmi? - Eresz alá ragadt kovászosuborka! ^^
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
armithis 2005. május 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz balu üzenetére (#5584): :vigyor
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
balu 2005. május 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Reaper üzenetére (#5582): Az elso armi-style, de jo, a tobbi volt :)
2005. május 4. hozzászólás .
már voltak sztem ^^
Reaper 2005. május 4. 259 hozzászólás 1433.
- Miben hasonlít a hegyi pásztor és a sziklamászó? - Mindkettõ marhára vigyáz a hegyen! A tehén bonyolult állat. De én megfejtem... Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász, kérdi: - Harapnak a halak? - Nem, csak elestem. Egy járókelõ megállít az utcán egy másikat: - Ne haragudjon... az állomást keresem. - Nem haragszom. Keresse. ^^
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
Reaper 2005. május 4. 259 hozzászólás 1433.
Válasz Cedric üzenetére (#5579): Essek a nehezedre? :) Megy Piroska a nagyihoz,és mikor odaér nem veszi észre,hogy a farkas van az ágyban. Felugrik az ágyra és megkérdezi: -Nagyi miért olyan nagy az orrod? -Hogy jobban érrezzem a finomságok illatát,amit nekem hoztál. -És miért olyan nagy a füled? -Hogy jobban halljalak. -És miért olyan nagy a szemed? -MERT A FASZOMON ÁLLSZ! :E
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
armithis 2005. május 4. 5151 hozzászólás 21.
Válasz miso90 üzenetére (#5575): neo rulz :))
Cedric 2005. május 4. 8720 hozzászólás 5.
Válasz miso90 üzenetére (#5575): ennél már jobb volt hogy mért nem szabad nyolcadon tankolni? mert a nyolcadi kutas a halál
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
balu 2005. május 3. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Aradebil üzenetére (#5572): Ezderegi, itt is volt mar parszor. Válasz miso90 üzenetére (#5575): Sztem mindegyik volt a Neo-s kivetelevel, de az meg nagyon gyenge :|
Delux 2005. május 3. 2106 hozzászólás 135.
[quote=756Zogya írta(#5564)] Az autó megvétele esetén Ön köteles egy GM által forgalmazott Delux térképcsomagot is megvásárolni. Ha ennek a feltételnek nem tesz eleget, akkor az autója 50 %-kal lassabban megy. [/quote] :pussz
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
miso90 2005. május 3. 4106 hozzászólás 36.
most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, remélem még nem voltak és megfelel a szintnek amit itt megkövetelnek :)
miso90 2005. május 3. 4106 hozzászólás 36.
-Anyu anyu a kutyák basznak! -Akkor ne nézz oda -De nagyon fáj! :D A pedofil felkerül a menybe, Szent Péter odamegy hozzá -Üdvözöllek a menyben, a paradicsomok paradicsomában -Jo jo de hol van a kisjézuska? :D:D A medve megy a kocsijával kesztehelyre, utközben találkozik a nyuszival, a rokával a teknõssel, mindenki keszthelyre stoppol, mindenkit felvesz, majd nyolcadikként a halat is. Amikor keszthelyre beérnek a kocsi a körforgalomban felborul. Mindenki elfekszik egyedül a Nyolcadik utas a halál :E :E Most én vagyok Neo, megállítom a Vonatot..... Nem :D -Anyu van olyan lény ami a szánkbol mászik ki? -Igen, élien :D ^^
opr 2005. május 3. 77 hozzászólás 3296.
Kijön reggel a juhász kielégült pofával az alkolból. Nyújtózkodik, és közben morfondírozik magában: - Bárcsak fôzni is így tudnátok!
armithis 2005. május 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#5572): ezdenagy :DDD
Aradebil 2005. május 3. 860 hozzászólás 432.
jujj ez fáááj:D War3-ról Depresszitotól: családfö üzleti úton van külföldön felhívja családját és a gyerek veszi fel. -szia jól vagy? -igen apa. -anyád hol van mit csinál? -egy bácsival vannak a hálószobában és nagyokat nyögnek. -jó. a nappaliban a falon van egy puska. menj be és lödd le öket! a gyerek leteszi két lövés hallatszik azt megint felveszi a telefont -lelöttem öket apa! -rendben. most vidd ki öket a kertbe! -de apa nekünk nincs is kertünk! -elnézést nem kovács lakás??
armithis 2005. május 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Tot üzenetére (#5568): dezsír :D