Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Delux 2005. április 21. 2106 hozzászólás 135.
Válasz balu üzenetére (#5469): Moderáltad? Azzal figyu is jár automatikusan? :scatter (Ilyet sose használ senki. Miért nem?)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
balu 2005. április 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz opr üzenetére (#5461): Ezt ertem szivem, de en meg azt mondom, hogy miutan elkuldted, es latod, hogy szar, at tudod szerkeszteni... :hello Válasz opr üzenetére (#5466): Nem, en nem szavaztam rad. De a [i]Beallitasaim/Minositok listaja[/i] alatt meg tudod nezni ki volt az...
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Delux 2005. április 21. 2106 hozzászólás 135.
Válasz opr üzenetére (#5466): Arany szíved picinyem, most mentél le 5.0-ról 4.x-re... :E
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
szabzero 2005. április 21. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Aradebil üzenetére (#5446): ez az egyik kedvenc viccem de amúgy így kell! gyere robin szálljunk be a batmobillba! ez sokkal jobban hangzik=)
dehogyis már nem is játszok
opr 2005. április 21. 77 hozzászólás 3315.
bakker, balu, Te minõsítettél vissza? :confused ;( pedig olyan tök yool mutattak azok a kis csillagok... ne bántsd má' õket... :E sry az offért
Két rendõr rendszeresen vonaton utazik. Éppen egy közutat kereszteznek, mikor megszólal az egyik: - Sajnálom azokat az autósokat, akik erre járnak. - Miért? - kérdezi a másik. - Mert ezt a sorompót még sosem láttam felhúzva.
756Zogya 2005. április 21. 573 hozzászólás 693.
Válasz armithis üzenetére (#5455): a sivatagos hosszabban is van: mi van ha be van varrva egy alma a zsebedbe? a türelem rózsát terem. nem terem rózsa tövis nélkül: azzal kivágod a zsebed. a többi ugyanaz. de a másikat még nem hallottam^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Naib 2005. április 21. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#5454): Ausztrália...igen...ott valami kenguruk vannak... Valami ilyesmit mondott:)
Every man lives - not every man truly dies!
LtShadow 2005. április 21. 945 hozzászólás 389.
mivan mindenki elõvette az 1981es Hahotát ?
HF ALL
Válasz balu üzenetére (#5449): ok, akkor leírom: a szövegdobozban még egy nagy fekete pötty volt... :peace ON
GhostHunter_ 2005. április 21. 82 hozzászólás 3167.
Mórickától a suliban megkérdezi a tanárja, móricka, micsinálnál, ha a barátod vízbe esne ? Móricka: -nemtudom Micsinálnál ha a barátod elutazna ? Móricka: -nemtudom Micsinálnál ha a fagylajtos kocsi elõtt nagy sor állna ? Móricka: -nemtudom És Móricka, micsinálnál ha verekedésbe keverednél? Móricka: -nemtudom .....móricka hazamegy suliból, és megkérdezi az anyukáját Anya, te micsinálnál ha a barátod vízbe esne? Anya: -kötelet dobnék utána És micsinálnál ha a barátod elutazna ? Anya: Fehér zsepkendõvel integetnék utána És ha a fagylajtos kocsi elõttn agy sor állna ? ANya: Kivárnám a sorom És ha nagy verekedésbe keverednél ? Kihívnám arendõrséget ....móricka másnap megy az iskolábam a tanárja ismét felteszi a kérdéseket: Móricka, micsinálnál, ha a barátod vízbe esne ? Móricka:fehér zsebkendõvel integetnék utána Micsinálnál ha a barátod elutazna ? Móricka: kötelet dobnék utána Micsinálnál ha a fagylajtos kocsi elõtt nagy sor állna ? Móricka: kihívnám a rendõrséget És Móricka, micsinálnál ha verekedésbe keverednél? Móricka: kivárnám a sorom
Miaza betû, miazaz aláírás? Mivan!?
2005. április 21. hozzászólás .
Pistike, mit csinálsz itt a klotyón? - Beleesett a zakóm a vécébe. - Csak nem akarod úgy felvenni? - Á, nem... Csak az uzsonnám a zsebében van. Hitler megkérdezi az egyik rabtól: - Mekkorát tudsz ugrani? A rab ugrik egy métert, kap egy kenyeret. A másodiktól is megkérdezi ugyanezt, õ azt mondja: két métert. Ugrik is, két kenyeret kap. A harmadiktól is megkérdezi, mire az nagy büszkén három métert ugrik. Erre Hitler: - Lõjjétek le, át tudja ugrani a kerítést!
DJWindsurfer 2005. április 21. 914 hozzászólás 405.
Válasz armithis üzenetére (#5456): :aha :E
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
[quote=armithis írta(#5455)]- Mi van a róka után? - ??? - A farka, és elõtte? - ??? - A hányinger! :D[/quote] Ez igy van :]
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
armithis 2005. április 21. 5151 hozzászólás 21.
na utánnajártam a dolgoknak és erre jutottam: Hogy hívják a kínai temetõt? - Kifingtunk! :worship :gg :kocc
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
- Hogy vagy? - Jól. - Majd elmúlik! már vlt de felkell idézni :) Egy üres szobában az ember fel akarja akasztani a kabátját, de nincs akasztó. Mit tesz? 1. Egy gondolat szöget üt a fejében. 2. Kiveszi a szöget. 3. Ekkor nagy kõ esik le a szívérõl. 4. A kõvel beveri a falba a szöget. 5. Ráakasztja a kabátját. Mit tesz az ember, ha a sivatagban almaevés közben rátör egy oroszlán? 1. Eldobja az almát, mert az alma nem esik messze a fájától. 2. Felmászik a fára, és ezzel lóvá teszi az oroszlánt. 3. Felveszi az almát. 4. Almaevés közben ellovagol. most jön a reccsenÕS fáaáD Két tégla beszélget a sötét pincében: - Maga fél? - Nem, én egész vagyok. BALUUU és a társaid :) ez nektek!!! - Mi van a róka után? - ??? - A farka, és elõtte? - ??? - A hányinger! :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#5452): :E mint mikor vmi show-ban nem tudta hol van Ausztralia, jol be is sertodtek az ausztral rajongok... :D
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#5452): nebassz ez nagyon durva :DDDDDDDDDDD BRITNÁj poWa
DJWindsurfer 2005. április 21. 914 hozzászólás 405.
Ez komoly!!!: "A halálbüntetés mellett vagyok. Aki rossz dolgokat csinál, annak megfelelõ büntetést kell kapnia. Így legközelebb majd jobban meggondolja, hogy mit csinál" - Britney Spears x| :aha :debil
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Cumi 2005. április 21. 3114 hozzászólás 66.
Válasz Dylan üzenetére (#5433): Ennek a folytatasaban van az egyik kedvenc poenom, de nem mondom el elore. :D
balu 2005. április 20. 4397 hozzászólás 31.
Válasz opr üzenetére (#5445): tudod am szerkeszteni utolag... :ehh
armithis 2005. április 20. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#5446): így van ahogy Togya írta :D alapviccem baba :D
Aradebil 2005. április 20. 860 hozzászólás 432.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5447): ismétlés a tudás atyja :kocka [edit: vagy anyja?:hey]
756Zogya 2005. április 20. 573 hozzászólás 693.
Válasz Aradebil üzenetére (#5446): már volt(õ maga írta)^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Aradebil 2005. április 20. 860 hozzászólás 432.
by Dead-City(wc3 részleg) -Mit mondott batman robinnak meg mielott beszalltak a batmobilba??? -???? -Robin szalljunk be a batmobilba! arminak szerettel :hello
opr 2005. április 20. 77 hozzászólás 3315.
ööööö, • egyenlõ nagy fekete pötty' és egy tab :)
A nõ vegyelemzése ELEM NEVE: Nõ VEGYJELE: Fm FELTALÁLÓ: Ádám TÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között FELLELHETÕSÉG:Nagy mennyiségben található urbán környezetben Fizikai tulajdonságai: - felülete általában színes mázzal van bevonva; - azonnal forr és ok nélkül fagy; - megfelelõ eljárás alkalmázásaval olvad; - rossz ízû, ha téves helyen kóstoljuk; - ritkán lelhetõ fel szûziesen tiszta állapotában; - erõs hangokat hallat, ha a megfelelõ helyre nyomást gyakorlunk; Vegyi tulajdonságai: - könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel; - nagy mennyiségû értékes anyagot tud abszorbálni; - könnyedén felrobbanhat, minden elõzetes figyelmeztetõ jel és világosan látható ok nélkül; - vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymértékben növelhetõ alkohol adagolásával; - az ember által ismert leghatékonyabb anyag a pénz mennyiségének csökkentésére; Leggyakoribb felhasználásai: - leginkább mint díszítõ elem, fõként drága sportkocsikban; - kitûnõen alkalmazható relaxációs célokra; - nagyon hatékony tisztítóeszköz; Elvégzett kisérletek: - színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül tálaljuk; - színét zöldre váltja, ha egy jobb minta mellé kerül; Veszélyek: - nagyon veszélyes elem, csak szakemberek tudnak bánni vele; - illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belõlük, azzal a feltétellel, hogy különbözõ helyeken tároljuk õket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk. [EDIT - szepites]
Delux 2005. április 20. 2106 hozzászólás 135.
Jáááöööööööüüüürhfgy Agybeteg poénok Kissé lefordultam tõlük a székrõl :)
Eszkimó a kocsmában: -Egy pohár whiskeyt! Pultos: Jéggel, vagy jég nélkül? Eszkimó: -Ne idegesíts!
Válasz Dylan üzenetére (#5432): :worship még, még, még!!!
Válasz Walkman_ üzenetére (#5437): dlfksédlfksd :DDD ez denagy :D hát kell hozzá egy kis angol :D
Ry0K3N 2005. április 20. 76 hozzászólás 3337.
Válasz Walkman_ üzenetére (#5437): Elmagyaráznád ezt mert én ezt nem értem :hey
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
Válasz Walkman_ üzenetére (#5437): bazzeg :aha
Walkman_ 2005. április 20. 1289 hozzászólás 267.
Ezt most olvastam: To be is to do. - Socrates To do is to be. - Sartre Do be do be do. - Sinatra Nekem nagyon bejön. :aha
"A dámák trükkösek, és nem csak azért, mert lányok." - John Vorhaus ^^
dylan beindult :) de a viccek ók :)
Válasz Dylan üzenetére (#5433): Hehe, ezt ismerem, es kurvajo a folytatas :) Válasz Dylan üzenetére (#5434): Hatja :D
Dylan 2005. április 20. 2494 hozzászólás 101.
Mit mond egy frissen diplomázott munkanélküli bölcsész egy másik frissen diplomázott bölcsésznek aki már kapott munkát? - Két Big Mac-et kérek! :E :hehe
Dylan 2005. április 20. 2494 hozzászólás 101.
[b]ÁRPI ÉLETE 2/4[/b] Nyar. Nyaralas. A budapestiek tudjak, milyen erzes megszabadulni a Rakoczi uton araszolo 7-es busz heringkonzerv-feelingjetol, es a metron a labadra lepo "fokhagymat reggeliztem palinkaval"-tipusu emberektol. Ilyenkor az ember lazit, es neha okorsegeket csinal. Arpi persze, a szokasosnal is nagyobbakat. Az volt a gond, nem volt auto (az ezerocsi ugye megreccsent elozo nyaron). Sebaj, nagypapi (Arpie) szivesen odaadja az ezereves Varnyut. Megy? Megy, csak nincs muszakija, de ha lejottok erte Balatonra, vihetitek, a faluban, kertek alatt lehet vele menni. Ez Arpinal soha nem volt akadaly, ugyhogy irany a palyaudvar. Reggel 8-ra volt megbeszelve a talalka, annak ellenere, hogy a vonat csak 1 oraval kesobb indult. Azert kellett ilyen koran, mert majd "Becserkeszunk egy-ket vadat, hogy ne legyen olyan unalmas az ut. Majd Arpi bacsi megtanit a fortelyokra." Megemlitettem, hogy koszonom, boldogulok egyedul is, de persze foloslegesen. "Nyar van, apam, erted? Ilyenkor nincs cicozas." (Kesobb kiderult, hogy azert kellett koran kimenni, mert ment volna at hozza az aktualis baratnoje reggel...) Ez az indulas elotti napon tortent, es ismerve Arpit, nem sok jora szamitottam masnap, de o megigerte, hogy kivetelesen normalis lesz. Persze en ertem oda elobb, es vartam. Az jart a fejemben, hogy lehet, hogy megsem lesz semmi gond Arpival, tanult az elmult nyar hulyesegeibol, es normalis lesz tenyleg. Alapvetoen azert rendes gyerek, csak hat kicsit hulye. Na, idaig jutottam Arpi tomjenezesevel, amikor ezt hallom (reszelos hang): "Gyerunk Jano, meg tudod csinalni. Mondjad neki a ribogzisat." Ez meg mi lehet? Odaballagok a lepcsohoz, ahonnan lelatni az aluljarohoz (a fedetlenhez, a Deli elott), es mit latok? Termeszetesen Arpit, ahogy rohog, ket torzonborz fickot, es eleg szep tomeget korulottuk. (Arpi a vonaton meselte el, hogy a nagypapanak szant palinkaba fogadott ket szerencsetlen csovessel, hogy nem tudjak elmondani 3 egymas utani nonek, hogy "Pici, paranyi dezoxiribonukleinsav-darabka vagyok, de te hivhatsz gennek.") Amikor odaertem ezt lattam: Arpi rohog, az egyik torzonborz odalep egy kozepkoru nohoz, es elkezdi, hogy "kicsi ribogzi vagyok, hivja' g-nek". A non latszik, hogy egy szot sem ert az egeszbol, es riadt szemekkel keresi a menekules utjat. A csoves all elotte, es nez Arpira, hogy jol csinalta-e. De o kegyetlen, es int, hogy nem jo, gyerunk a kovetkezohoz. Kozben persze rohog, az idiotaja. Ezen elmulatott volna egy darabig, ha nem cibalom el onnan. A csoveseknak odaadta a palinkat, es mentunk jegyet venni. Jo nagy a sor, varhatunk. Azaz varhatnank, ha Arpi nem lenne Arpi. Elovesz egy papirlapot, es atcsortet a tomegen: "Elnezest, szabad lesz. Itt dolgozom. Koszonom.", es odafurakszik a penztarhoz. "Csokolom, Marika, meghoztam az uj kerodivet, tessek kitolteni, viszem fel az irodaba", orditja, hogy mindenki hallja, majd suttogva: "Ket diakot kerek, Kilianig." A penztaros nez ra nagy szemmel, es kiszol jo hangosan: "Hova keri a ket diakot?". Arpi probal ugy nezni, mint Garfield, amikor megeszi Jon kajajat, es mosolyogva magyaraz a tomegnek: "Ez a Marika, milyen vicces asszony." "Kilianig" - suttogja. Az emberek rohognek, mert mindenki hallotta a penztarost, de ugy latszik jo kedvuk van, mert nem verik meg. Megusztuk. A vonaton nem sok minden tortent, attol eltekintve, hogy Arpi szoba elegyedett egy oregasszonnyal, akirol kiderult, hogy most megy vissza a falujaba, ahonnan 74 evig ki sem mozdult. "Nem tetszett soha vonatun ulni?" "Nem, a menyem hozott fel Pestre kocsival." Arpinak majdnem sikerult radumalnia, hogy huzza meg a veszfeket, mert o rosszul van. Szerencsere az utasok nem engedtek. Megerkeztunk. Arpi elso dolga volt (az elfogyasztott jelentos sormennyiseg hatasara), hogy teli torokbol elkezdett orditani kifele a vonatablakbol: "Megjottunk, reszkess Balaton!". Ket rendor setalt a peronon, akik erre rogton megfordultak, es meregettek Arpit. Szerencsere az egyikuk radioja megszolalt, es elsiettek. Pechemre Arpi meg utanuk kiabalt: "Megijedtetek, mi?" (Remeltem, hogy mar nem halljak, de mint kesobb megtudtuk, hallottak.) Szoltam Arpinak, hogy kene szerezni egy uveg palinkat a nagyapjanak, ha mar megigerte cserebe a kocsiert, mert a mienk ottmaradt a csoveseknel. Arpi szerint nem jo a bolti palinka, mert az oreg csak hazit iszik, de nem baj, mert egy ismerose otthon csinal palinkat, majd tole szerzunk. Elmentunk hozza, de kiderult, hogy nincs palinka, ellenben kaptunk egy uveg 96 %-os etilalkoholt. "Nem baj," mondta Arpi "majd rakunk bele fuszert, es olyan lesz, mint a vodka, nagyfater ugysem tudja, mi az." Na, ennek fejeben vettunk egy zacsko sot, es beleszortunk egy csomot az alkoholba. Arpi egy kicsit leontott belole, es felengedte vizzel, hogy megse legyen olyan eros. (Egy liter alkoholba ket ujjnyi vizet.) Elmentunk a nagyszulokhoz. Arpikam, puszi-puszi, elokerul a "Vodka". "Na, nagyfater, ilyet meg nem ittal, ez sziberiai vodka, az eltarsaktol hozattam kulon neked." "Ha', dehogynem ittam en man, Arpikam." Hoppa! Most mi lesz? "Ooo, nagyfater, ovatosan, mert ez nagyon eros, ez nem sima vodka." "Ugyan, Arpikam, egy vodka nem lehet olyan eros, mint az en hazi szilvam.", es meghuzta az uveget. En keszulok ra, hogy kiugrik a szeme, es kikopi a protkot, de o csak megrazza a fejet. "Hinnye, a keservit, ennek aztan van huzatja.", mondja, es meg egyet kortyol!!! Kimegy poharert, hogy igyunk mi is a megerkezesre. En probalok tiltakozni, de Arpi szerint innunk kell, mert kulonben megsertodik, es nincs auto. Visszajon az oreg, tolt, egeszsegunkre. En bedontom a szamba, de nem nyelem le (nem veszes, csak mintha olvadt acellal oblogetnek). Arpi lenyeli hosiesen. Elvorosodik, konnybe labad a szeme, de probalja tartani magat. Amikor a nagyapja ujat tolt, en kikopom az egeszet a hervadozo szobapalma cserepebe, annak mar ugyis annyi alapon. Ujabb kor utan Arpi mar csak paras szemekkel nez maga ele. Tolem a szerencsetlen palma ujabb adagot kap. Probalom felhozni az auto temat, de a nagypapi ujabb kort tolt. Arpi matt reszeg, en pedig nem tudom kikopni, mert a nagyapja engem nez. "Aztan, fiam, te hova valosi vagy?" "Hmhhmmhhm" mondom. Arpi megmenti a helyzetet, mert elereszt egy olyan bofogest, hogy a nagyapja osz haja megrebben, es a kutya elkezd vonyitani az udvaron. "Ez derek volt, Arpikam! Latom, szereted a jofajta italt." Sikerul ravennem oket, hogy tapaszkodjanak fel. Elindultunk a garazs fele, es utkozban az oreg magyaraz: "Aztan Arpikam, ez nem valami uri auto, tudod. Oreg mar, viseletes, de azert jol szolgal." Arpi ebben a pillanatban lefejeli a fuzfa alacsony agat, es elterul, mint egy beka. Az oreg eszre sem veszi, megyunk tovabb a garazshoz. Kinyilik a garazsajto, es elall a lelegzetem... (folyt. kov.) ;)
Válasz opr üzenetére (#5430): Hehe, lol :D
Naib 2005. április 19. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#5427): Az utolsó jó:D Najó a többi is^^
Every man lives - not every man truly dies!
opr 2005. április 19. 77 hozzászólás 3315.
Fülészeten: sok a beteg, vége a rendelési idõnek, az orvos megkéri a nõvérkét, hogy küldje el a betegeket. Már minden várakozó elment, kivéve egy öreg bácsikát. - Mi lesz, tata, külön kérvényt nyújtsak be? - böki meg az öregúr vállát a nõvér. - Vége a rendelésnek! - Nem tudom, miért késnek... - feleli az jámboran. - Ne szórakozzon, ideje hazamenni! - Enni? Hisz most ebédeltem! Az orvos megunva a hiábavaló beszédet felírja egy papírra, hogy "lejárt a rendelési idõ, menjen haza", majd átnyújtja a bácsinak. Erre az odafordul a nõvérhez: - Jaj, kedveském, otthon hagytam a szemüvegem, felolvasná?
armithis 2005. április 19. 5151 hozzászólás 21.
- Mit mond a hülyegyerek az apjának? - Anyu! - Mit mond a hülyegyerek az apjának? - Anyu! - Mit mond a hülyegyerek az apjának? - Anyu! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD D DDDD EEZZ!!!! BALU HAGYD MEG EZT a kommentet :DDD
na regények regények :D
balu 2005. április 19. 4397 hozzászólás 31.
Megunta a Suzukiját? Cserélje le újra! Lökhárító elöl-hátul színre legyen fújva Az immobilájzer már benne van a ‘slusszba’ Sohasem fog csalódni a Wagon R+ -ba Beletettek ezer extrát, többet is mint akart Leverheti félgázon az egész Párizs-Dakart A sok extrából kettõt is kiemel a sajtó: Forgatható kormánykerék, kinyitható ajtó Ebben már nem pótkerék van: olyan, mint egy airbus Jár hozzá egy felfújható full pót-WagonR+ Hegymenetbe nem szarozik, simán ez a nyerõ Ahogy tombol alatta a tizenhat lóerõ Sík terepen is odabasz: gyûrõdik az aszfalt Ha gyorsan tolod feltépi a matchbox-terepasztalt Kirándulás? Erre lett a ‘kocsi?’ kitalálva Utazhatsz bent négykézláb, guggolva vagy állva Ülés nincsen benne, ez már futurizmus Hogy is nézne az ki, hogy ül a turizmus? Hely van benne bõven, pótolja a házat Csak ne menj vele messzire mert százon eszik százat Két sajátossága még: az “izomerõszervó”, Meg a klímarendszer: “ablakfüggõ thermo” A kesztyûtartójában van egy titkos button Aztat kell megnyomni ha lerohadsz az utton Akkor a mûszerfal kiírja hogy: 'csocsi', Mert ebbõl az életben nem lesz többet kocsi. Egy esélyed van még: a szupertitkos kódja, De nehogy elhidd azt, hogy problémád megoldja. A hibementesítõt aktiválnád vele, Igen ám, kistestvér, de hogyan írod bele? A Wagon R+-ban az a tuti üzlet, Hogy van titkos kõdja, de nincs billentyûzet. Most aztán szarban vagy; nézel jobbra-balra, Hirtelen új message jön a mûszerfalra: "Szeretnék neked egy jó tanácsot adni, Indujjál egy gyalog, vagy itt fogsz megrohadni". Ha Wagon R+-t vásárol, számoljon a sokkal, A kockázatokkal és a mellékhatásokkal. Amióta gyártják, rajta ül az átok, Már a szlogen mögött nagy átkúrást látok: Gazdaságos motor, meg metálfény kaszni, Suzuki a mi autónk, meg is lehet b***ni! Hasonló, amikor óriási ködben eltéved a röpülõ, már nemtom, melyik város fölött. (Microsoftos rajngóknak könnyebb a helymeghatározás.) A mûszerek is lerohadnak. Egyszercsak egy kivilágított torony mellé ér a gép. A pilóta kitöri az üveget, látván, hogy egy fószer könyököl az egyik nyitott ablakban. -- Hol vagyunk? - üvölti kétségbeesve. A tag lazán elpöcköli a csikket, és beszól: - Repülõgépen. - Kösz - ordít vissza a pilóta, bedönti a gépet, zuhanófordulóba viszi, és - miután mindenki kékre-zöldre zúzta magát - simán leszáll a tök tejfölben egy kifutóra. Az utasok ott tajtékoznak körülötte. - Ember, mit csinált? Miért tette ezt a bukófordulót? Honnan tudta, hol kell leszállni? Nooormális? - Nyugalomság. Amikor megláttam a fószert, azt hittem, tud tájékoztatást adni. Namost. Föltettem egy értelmes kérdést, amire kaptam egy korrekt, de használhatatlan választ. Ebbõl rájöttem, hogy a Microsoft Online Help irodájánál vagyok. Onnan egy éles balkanyarral 500 méter a röptér... A többi gyerekjáték volt. - Mondd csak, hogy-hogy ilyen hirtelen összeházasodtatok? - Tudod este még külön feküdtünk le, de reggel már egybe keltünk Miert lett Medgyessybol D209-es ugynok? Mert a tanara nekiszegezte a kerdest: - Mi lesz magabol Medgyessykem? - Mibol vizsgaznak a telapo renszarvasai? - Szanvitelbol. - Honnan lehet tudni, hogy bag alaku Irak fovarosa? - Ha tojas alaku lenne, akkor tojasdad lenne. De mivel Bagdad... - Mikor lesz Magyarországon jó világ? - ??? - Ha a négy nyelven beszélo rendor felsegíti a munkában megfáradt cigányt a miskolci mágnesvasútra, amelyen gazdag közalkalmazottak és tisztességes vállalkozók utaznak a korrupció miatt elítélt politikusok tárgyalására. Fiú: - Ma nagy esemény történt az életemben. Megtetszett egy lány, szinte le sem tudtam venni róla a szemem. Érdekes, már 4 hete ugyanabba az iskolába járunk, de eddig fel sem tünt. Lány: - Ma észrevettem hogy egy fiú egyfolytában engem bámul. Csak tudnám mi a baja. Fiú: - Gyönyörü barna szeme és szöke haja van. Mindig is ez volt az ideálom. Lány: - Ronda vizenyös a tekintete, kefe a haja és ráadásul szemüveges. Mindig az ilyeneket utáltam a legjobban. Fiú: - Ma megtudtam e nevét. Kleopátra. A kedvenc nöi nevem. Hogy ö is megtudja az enyémet, odahívtam a tesómat és azt mondtam neki, hogy kiabálja a nevemet és én majd akkor odamegyek hozzá. Ez a lökött tesóm nem csupán azt kiabálta, hogy Józsi, hanem azt, hogy Jóska tojóska! Jól el is kalapáltam érte. Lány: - Józsinak hívják. Ki nem állhatom a Józsikat. Ráadásul durva és veri a kisebbeket. Fiú: - Ma megpróbáltam közelebbröl is megismerkedni vele. A Kovácsot megkértem, hogy "véletlenül" lökjön majd neki, amikor arra szaladunk. Meg is tette háromszor is, de hiába. Nem állt szóba velem pedig mekkorákat estem!? Lány: - Az a vadállat ma háromszor is nekem jött. Tiszta kék-zöld vagyok. De legalább ö is elesett. Eltörött a szemüvege és lehorzsolta a fél arcát. Most még rondább. Fiú: - Ma levelet írtam neki. Beletettem egy tábla csokiba és elküldtem neki a tesómmal, de úgy, hogy a tesóm ne is sejtse a levelet. Lány: - Ma küldött nekem egy tábla csokit. Olyan esdeklöen nézett rám, hogy nem volt szívem visszaküldeni. A csoki papírját odaadtam a tesójának mert azt mondta, hogy ö azt gyüjti. Fiú: - Az a lökött tesóm megtalálta a levelet. Tegnap rajtam röhögött az egész 4.c. Ezért még számolok vele. Egyébként ma fölhívtam telefonon. Háromszor. És csak annyit szóltam bele, hogy: SZERETLEK! Lány: - Mikor tegnap este megjöttünk anyuékkal a színházból, a nagyi teljesen föl volt dobva. Azt mondta, hogy a volt udvarlója háromszor is felhívta öt és csak annyit szólt bele, hogy szereti. Mikor Anyu megkérdezte, hogy honnan tudja, hogy ö volt az, azt válaszolta, hogy megismerte a hangját. Hogy mik vannak? Fiú: - Ma hazakísértem. Annyi mindent szerettem volna mondani neki, de meg sem tudtam mukkanni. Azt hittem ö majd mond valamit, de rám se nézett. A fene se érti a lányokat. Lány: - Ma hazakísért. Egész úton hallgatott mint egy sült hal. Micsoda bunkó! Fiú: - Feladtam! Már három napja feléje se nézek. Nem érdekelnek a nök. Nincs nö, nincs gond. Lány: - Már három napja felém se néz a Józsi. Hütlen kutya! Nem kellene véletlenül nekiszaladnom????
opr 2005. április 19. 77 hozzászólás 3315.
Árpi!!! Árpi!!! -most hullámozzunk együt... :) Ha már így a hosszúaknál tartunk: Óvakodj a mobiltól! A mobil lényegében egy parazita, amely az ember külsõ hallójáratára tapad, akut esetben össze is nõ vele. Folyamatos ottléte csillapíthatatlan közléskényszert idéz elõ a gazdatestben. Ennek végsõ stádiumában a beteg már a közvetlen családtagjaival is csak mobilon kommunikál - "menj már aludni büdös kölyök", vagy "hagyjál már anyukám, nem látod, fáradt vagyok". Már csak egyetlen probléma izgatja: de errõl késõbb... Pedig a kezdet gyönyörû. A friss mobilos hetekig gyönyörködik a mobilban. Próbálgatja, milyen, ha lazán kirakja az asztalra. Milyen, amikor könnyedén felveszi, vagy amikor nagyfiúsan hüvelykujjal nyomkodja a gombokat. Sokszor kioson a fürdõszobába és a tükör elõtt gyakorol. S miközben úgy érzi, belépett a kiválasztott kasztba, amelyikbe vágyott, szépen fokozatosan átveszi felette az uralmat a mobil. A parazita hatásmechanizmusa ma még ismeretlen, de annyi biztos, hogy egyre rövidülõ periódusokra képes csak leszedni a beteg a fülérõl. A mobil hallucinogén szereket - köznyelven: kábszert - is bejuttat a gazdatestbe. Legalábbis ez feltételezhetõ, ugyanis a beteg úgy érzi, kedélyállapota fantasztikus, két méter magas, szõke, dús hajú, bátor és izmos, a lábai elõtt hevernek a nõk, szeme pillantásával hegyeket is képes lenne elmozdítani, Arnold Schwarzeneggert le tudja szerzõdtetni a Nemzeti Színházba és egyedül is képes elkészíteni az adóbevallását. Még a felívelõ periódusban is történnek furcsa esetek, amelyek a legsötétebb depresszióba kergetik a még mit sem sejtõ mobilost Ha pittyegést hall - társaságban, buszon, bankban, a Magyar Állami Operaház nézõterén, a Bohémélet elsõ felvonása alatt, elsõként kap a készülékéhez, mint egy cowboy. Ha mégsem õt keresik, napokig rágódik azon, hogy hol hibázott. Hiszen pontosan tudja, hogy mindent megtett a mobiljáért. Mindenkinek megmutatta. Dédelgette. Gügyögött neki. Ha egyetlen porszem hullott a kijelzõre, órákig törölgette a legfinomabb szarvasbõrrel. Ha fázott, különféle helyes kis nejlon és bõrtasakokba bújtatta, ha éhes volt, azonnal nekilátott a feltöltésének, s közben aggódva nézte a kijelzõt, nehogy a sok finom energiát egy kisülésnek nevezett folyamat keretében az édes kis mobil kiöklendezze. De persze ez még csak a kezdet. A mobilos fokozatosan levetve gátlásait mindig megnézi, milyen a többieké. Ha olyat lát, amelyik az övénél kisebb - ellentétben az élet más területeivel - irigykedni kezd. Ilyenkor izgatottan lekérdezi a paramétereket. Ha kiderül, hogy a vezetékes Matáv-tarifával mobilozik valaki, emberünk összeomlik és itt nem igazán részletezhetõ szavakban tör ki. Ezek után - figyelem, itt fordul az ügy horrorba - talán a mobil sugalmazására hõsünk megalkotja saját kis mitológiáját. Ebben olyan mobilja van, amit soha nem kell feltölteni, sõt Bátonyterenyét is ellátja villanyárammal. Ráadásul a jó nevû mobilos cég havi fixet fizet neki, csak mert az õ társaságukat választotta, és a vezérigazgató minden karácsonykor térden kúszva rebeg ezért köszönetet. Az önbecsapás életformává válik, s megkezdõdik a mobilos morális eróziója. "A fenébe, soha nem hagynak békén" - kiált fel hangosan örvendezve, ha felpittyeg mobilja. Talán ez az a momentum, amikor még vissza lehet fordulni... Aztán már nincs megállás. A kór elhatalmasodik. A mobilos ember éjszakára az ágyba viszi a mobilját, mint kiscsávó a nagymacit. Ügyel arra, hogy a szoros testi kontaktus napközben is fennmaradjon: fülét és orrát vakarja az antennával, mutogat vele, és hadonászik, csak hogy a mobil is érezze, fontos, hogy van. Ha pedig valami történik a mobillal, az iszonyatos. A parazita által erkölcsileg kizsigerelt mobilos úgy érzi, hogy a világ ellene fordult, a kör bezárult és a játszmának vége. A megrögzött mobilos ugyanis 10-12 másodpercig bírja ki a parazita nélkül. Aztán jönnek az elvonási tünetek. Minden keze ügyében kerülõ tárgyat mobilnak néz. Füléhez emeli a tévé távkapcsolóját és a sóskiflit. Önkívületi állapotában a kétdecis gyümölcsleves dobozt - amibõl kilóg a szívószál - sem kíméli és izgatottan rebegi bele, hogy halló... Végül összeszorított öklének kis- és hüvelykujját messzire eltartva próbál beszélgetni. Ennél csak az a rosszabb, ha mûködik a készülék. A mobilos, ahogy egyre akutabbá válik betegsége, sokszor kihagy, nem képes semmire és akár hajnalig is képes játszani a mobiljával. A végsõ stádiumban már akkor is a fülére szorítja, ha nincs térerõ, ha nincs feltöltve az aku, vagy pedig egyszerûen nem hívta senki. Beszélni, beszélni, beszélni akar, s fülében riadót dobol a vér. Az elhatalmasodó kórt csak újabb mobil beszerzésével lehet ideig-óráig féken tartani. Ezután a szerencsétlen ember megpróbálja egyszerre használni a mobilokat. Kézzel-lábbal próbálkozik, de általában kudarcot vall. Mégsem adja fel. Ilyenkor már csak a legújabb génsebészeti és matematikai munkák érdeklik. A külvilág megszûnik: csak az izgatja, hogyan lehet n számú mobiltelefont használni egyidõben úgy, hogy a rendelkezésre álló szájak, fülek, kezek száma állandó? bocs, ha már volt
Aradebil 2005. április 19. 860 hozzászólás 432.
uhh,most hallottam elször,szentem naon ott van:) Aki átbasz,basszon bét is :worship :nyes :sir =)
balu 2005. április 19. 4397 hozzászólás 31.
Feltámadt a Pápa!!!!! ... Pápa - Vasas: 6:0 Kisfiú sétál az utcán iskolatáskával. Mellette az úttesten egy lassan haladó autós követi. Egy kis ido múlva a vezeto odaszól a kissrácnak: - Ha beszállsz, kapsz egy százast, meg egy tábla csokit! A kisfiú nem szól, megy tovább. Kis ido múlva megint: - Ha beszállsz, kapsz egy ötszázast, meg 2 tábla csokit! A kisfiú még mindig nem válaszol, megy tovább. Egy-két perc múlva megint: - Ha beszállsz, kapsz egy ezrest, meg két tábla csokit! Mire a kisfiú: - Apa, ha már Trabantot vettél, próbálj meg együtt élni vele!
Válasz Dylan üzenetére (#5420): na ez szép :) Árpi
Delux 2005. április 19. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Dylan üzenetére (#5420): Szegény Árpi :) Mindenesetre jól kimoderálódtak a húzósabb részek: arpinak, szarny :E
Lord_G 2005. április 19. 599 hozzászólás 651.
basszus! Pedig én Árpi-nak drukkoltam :( :(
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"