Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Delux 2005. április 18. 2106 hozzászólás 135.
Válasz marcias üzenetére (#5412): :ehh
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
marcias 2005. április 18. 81 hozzászólás 3204.
TossGirl szex közben: - Te figyu, mit is mondtál mennyi is az APMed? :D
SC:BW --- SC2 coming soon
DaVkOv 2005. április 18. 2174 hozzászólás 125.
Két rendõr talál egy fej nélküli hullát. -Nézd ott egy fej nélküli hulla! -Te az nem a Pisti? -Dehogy! Õ egy fejjel magasabb! :nyes
this is FleSs YES?
Lord_G 2005. április 18. 599 hozzászólás 648.
Válasz Cedric üzenetére (#5408): Hofi 4ever! :E
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Delux 2005. április 18. 2106 hozzászólás 135.
Wáá kedrik a viccek topikban :E :worship
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Cedric 2005. április 18. 8720 hozzászólás 5.
2 barát beszélget: -emléxel mikor lõttük a pártházat? -mikor? melyiket? -mikor melyiket... :aha
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
armithis 2005. április 17. 5151 hozzászólás 21.
ó még ezt akartam, na báj.. .::) - Te, Gazsi, milyen a feleséged az ágyban? - kérdi a roma a haverját. - Hát, van aki dicséri, van aki nem... - Miért teszi a rendõr a rádiót a hasára? - Hogy róla szóljon a mûsor!
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
armithis 2005. április 17. 5151 hozzászólás 21.
A pap megbízza a cigányt, hogy szedjen fel három zsák krumplit és vasárnap a misén mikor azt mondja, hogy uram adj egy zsák krumplit, akkor engedje le. A cigány beleegyezik. Itt a vasárnap a nép megy a templomba. Mise közbe a pap azt mondja: - Ó, uram, adj egy zsák krumplit! A cigány kibontja és leengedi. A pap megint mondja: - Ó, uram adj egy zsák krumplit! A cigány megint kibont egyet és leengedi. A pap már elfelejtette, hogy hányszor szólt és megint mondja. A cigány kibontja és leegedi, a pap megint mondja: - Ó, uram, adj egy zsák krumplit! Erre a cigány megszólal: - Plébános úr, a zsákot is dobjam le!? Osztóóó :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
opr 2005. április 16. 77 hozzászólás 3311.
Válasz zona üzenetére (#5402): aaarrrrgh. :o Ez ütött... & ejtõernyõs volt. pffffff. :aha thx. :kocc :sleep :sleep :sleep
Naib 2005. április 16. 5216 hozzászólás 19.
Nagyon nehéz volt kitalálni:)
Every man lives - not every man truly dies!
2005. április 16. hozzászólás .
Válasz opr üzenetére (#5402): succed (szákszíd) suck Syd (szákkszid) x|
opr 2005. április 16. 77 hozzászólás 3311.
Akkor tényleg nem értettem!!!!!! (azt hittem az a poén, hogy rámászik...) me :teve de hol a szóvicc?!
SosMogyi 2005. április 16. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#5397): Válasz Reaper üzenetére (#5400): jók :hehe
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Reaper 2005. április 16. 259 hozzászólás 1431.
-Apuuuuuuú.... mi ez a piros pont itt? -Nyomd meg,kisfiam,és megtudod! -Apuuuuuuú... ez megharapott! -A nyulak már csak ilyenek! :) Nõ bemegy a butikba: -Felpróbálhatom azt a ruhát,ott a kirakatban? -Igen,de van próbafülkénk is. Miért van a kiskacsának nagy talpa? Hogy el tudja taposni az égõ cigarettacsikket. És miért van a nagy kacsának még nagyobb talpa? Hogy el tudja taposni az égõ kiskacsát. ^^ Csak egyszer vagyunk fiatalok,utána már más mentséget kell találnunk. Ketten jönnek kifelé az erdõbõl. Az egyik futva, a másik medve. :) Rendõrök a vizsgán: -Akkor elmondom önnek,hogy a feladvány egy madár. -Nagy testû? -Igen. -Tud repülni? -Nem. -Az Antarktiszon él? -Igen. -Pingvin. -Gratulálok,hívja be a következõt! Kimegy a rendõr,odaszól a következõnek: -Te figyi,pingvin lesz a megoldás,de azért kérdezz elõtte egy párat,hogy ne legyen feltûnõ,hogy tudod! Bemegy a második rendõr. -Leülhetek? -Igen. Ihatok? Pingvin.
Close the world, txen eht nepO. The day of judgement is close at hand...
armithis 2005. április 16. 5151 hozzászólás 21.
köszi :D
szabzero 2005. április 16. 1631 hozzászólás 198.
Válasz armithis üzenetére (#5397): a 2. már pár éves =) de azért jók mind =)
dehogyis már nem is játszok
bocs de ezek még nagoyn odabasznak :D - Mit mond a brazil nõ, ha nem akar gyereket? - ? - Szamba! Egy embernek három heregolyója van. Elmegy a dokihoz, kérdi, hogy mit csináljon. A doki: - Kérkedjen vele! Bemegy egy étterembe, és azt mondja egy férfinak: - Az ön heregolyóival, és az én heregolyóimmal együtt öt heregolyónk lenne! Mire a férfi: - Miért, magának egy sincs? - Pirike, te ülj szépen a papa ölébe. - Azt nem szabad... - Miért nem? - Mert az a szobalány helye. :boxer :worship :boxer :gg
A skót anyuka megy haza a vásárlásból és meglátja, hogy a kertben fia a barátját rugdossa. - Kisfiam mit csinálsz?!!!!!! Tegnap vettem az új cipõdet!!!!
Válasz zona üzenetére (#5394): :nyes
2005. április 16. hozzászólás .
Kozma írta w3 részlegen: ^^ Haver látogatóban. A házigazda körbevezeti a lakásban. A nappaliban egy oltári nagy réztányér lóg a falon, mellette kalapács. - Mi ez?! - kérdi a haver. - Ez? Ez egy beszélõ óra. - válaszolja a házigazda, majd a kalapáccsal 2-3szor rávág a réztányérra. Iszonyat csörömpölés, majd a falon túlról: - Fejezd má be, te állat, hajnali fél kettõ van!!!!
Caleb 2005. április 15. 3855 hozzászólás 42.
Válasz Joy0 üzenetére (#5386): ehe kis kamumiska... nem is értette a viccet akkor :) szákk szíd :nyes
global moderator
2005. április 15. hozzászólás .
Egy fiú és egy lány megismerkednek a diszkóban, majd felmennek a lányhoz. A szenvedélyes éjszaka után reggel felébredve, a fiú megpillantja egy férfi képét az ágy fölött. Kiváncsiskodva kérdezi: - Ki az ott, talán a férjed? - Nem, dehogy! Nem vagyok férjnél. - Hát akkor a barátod? - Nem, nincs barátom sem. - Mégis, áruld már el, hogy ki az? - Én vagyok, a mûtétem elõtt. A leányiskola táborba megy, este a táborvezetõ kikérdezi a lányokat.: - Ki mit csinál, ha egy rabló el akar vinni titeket? - Elfutunk! Egy lány hallgat. - És te mit csinálnál? - Felhúznám a szoknyám... - Te szégyentelen! - Megkérném, huzza le a nadrágját... - Te kis cafka, te! - Aztán meglátnánk, így ki fut jobban. -Az én bácsikám pap, és mindenki úgy szólítja, hogy fötisztelendö úr- dicsekszik az egyik fiú a többieknek. -Az én bácsikám bíboros, és eminenciás uramnak szólítják - licitál a másik. Tromfol a harmadik srác is erre: - Mit hencegtek? Az én nagybátyám olyan kövér, hogy ha kimegy az utcára mindenki azt mondja: Úristen!!! Joe és Bill közös vállalkozásba kezdenek. Az üzlet gyorsan fellendül, nagy lábon élnek, majd rövid idõ elteltével a vállalkozás csõdbe megy. Joe és Bill egymást okolják a kudarcért és haraggal válnak el. Egy-két év múlva Bill betér ebédre egy út menti étterembe, és miután megebédelt, csodálkozva látja, hogy az egyik pincér Joe. Szánakozva szólítja meg: - Szomorú téged pincérként viszontlátni. Erre Joe így felel: - Ja, de legalább nem vagyok rászorulva, hogy itt egyek.
armithis 2005. április 14. 5151 hozzászólás 21.
na a séma poénok tárházát ne növeljük ilyen viccekkel mert ez már fizikai fájdalmat okoz... :D
Reaper 2005. április 14. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Aradebil üzenetére (#5389): Én ezt így ismertem: Mi az,4 lába van,szék,de nem asztal? ??? Szék. És általában rávágják,hogy ló. :D
Aradebil 2005. április 14. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#5365): ez a vicc miota beirtad visz mindent :worship Mi az kutya,de nem macska? ??? Hát kutya ^^ Amugy ha ezt elmeséled vkinek biztos hogy az lesz az elso szava hogy: micsoda? :hehe
2005. április 14. hozzászólás .
Válasz GhostHunter_ üzenetére (#5387): Válasz opr üzenetére (#5384): omg ezeket fejezzétek már be x|
GhostHunter_ 2005. április 14. 82 hozzászólás 3183.
Még egy fárasztó: Móricka megy az erdõben kanapé Két tömlõ megy a sivatagban konektor
Miaza betû, miazaz aláírás? Mivan!?
Joy0 2005. április 14. 1666 hozzászólás 190.
Válasz opr üzenetére (#5385): talán mert van benne szóvicc:)
khong sao
opr 2005. április 14. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Newlocal2 üzenetére (#5378): ez naon ott van! (de miért angolul írtad?)
opr 2005. április 14. 77 hozzászólás 3311.
A fárasztóak nagyon jók: itt van még 1: Megy a TYÚÚK a hídon.... oszt megáll :) Móricka hülye, oszt fotel... sry, ha már volt
GhostHunter_ 2005. április 14. 82 hozzászólás 3183.
-Mi az, feldobjuk semmi, le esik semmi ??? -SEMMI ! -Akkor minek dobálod ? Sorry ha már volt :kocka
Miaza betû, miazaz aláírás? Mivan!?
Dylan 2005. április 14. 2494 hozzászólás 101.
Válasz Lord_G üzenetére (#5376): Nekem sajnos mostanában túl sok rossz dolog történt az ismerettségi körömben a gyerekszületéseknél, csupán ez a gondom. És láttam, hogy mennyire elkeserdtek a szülõk. :o Válasz armithis üzenetére (#5381): Hát ez nagyon old, és volt is már az tuti. :o
Válasz Lord_G üzenetére (#5376): jdoe akkor izé... Miért nem sír a kislány amikor elesik a biciklivel? ??? Mert a kormány átszúrta a tüdejét. :D ezt nem lehet kihagyni mint tipikus morbid... :D :D :D :D:
Válasz Waleran üzenetére (#5375): Waleran most így Takedo vicce után neked csak annyit mondok, hogy ilyet írni? :) ez csúnya. én spec szeretem a szõlõt :o
Newlocal2 2005. április 14. 792 hozzászólás 478.
Nekem teccett csak angolosoknak...:) A guy tries to climb the empire state building. At 30th floor a very attractive blond haired bitch opens the window: - Do you wanna fuck or do u wanna succeed? -I wanna succeed. At 60th floor a very very sexy redhaired girl opens the window: -U want to make oral sex with me or do u wanna succeed? -I wanna succeed.. On the 1000. floor a very fat, old and naked man opens the window: - Hi Im Syd...
Reach, Nal_ra , Rainbow Xellos, Boxer, GoodFriend Gorush, YellOw, a tobbi szutyok..:P
Delux 2005. április 14. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Lord_G üzenetére (#5376): Alapvetõen nem lenne bajom vele, csak már túl sok itt az ilyen "vicces fiú" ~| Biztos túlreagálom õket...
Lord_G 2005. április 14. 599 hozzászólás 648.
Válasz Reaper üzenetére (#5370): mert ha a szõlõ felnõ, bor lesz belõle..... :P ^^
Lord_G 2005. április 14. 599 hozzászólás 648.
Válasz Dylan üzenetére (#5373): Válasz Delux üzenetére (#5374): Jaj már mi bajotok van egy kis fekete humortól! :] régen egyik kedvencem volt...
Waleran 2005. április 14. 103 hozzászólás 2801.
Szõlõt eszel?? Buzi-e vagy?
"Don't drink water! Fish are fucking init."
Delux 2005. április 14. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Takeda üzenetére (#5372): Mostanában senki nem tudja mi vicces, mi nem?? :ehh
Dylan 2005. április 14. 2494 hozzászólás 101.
Válasz Takeda üzenetére (#5372): ~| ez nem vicces... :ehh megnézném, hogy reagálnál, ha veled történne ilyen ~( ~| :ehh :noo
Takeda 2005. április 14. 35 hozzászólás 5030.
Az apa az újszülött csecsemõt levágja a földre,megtipossa,megrugdossa. mindenki tátott szájjal nézi,mire õ: -haha vicceltem,halva született
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
armithis 2005. április 13. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Reaper üzenetére (#5370): értem :D nem fogok.
Reaper 2005. április 13. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Lord_G üzenetére (#5368): Mitõl pedofília? Me lama sorry. :teve Válasz Smoke üzenetére (#5367): "Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az õ szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal." :E Ez a legjobb! :D És a tegnapiak után arminak: Két lila elefánt ül a fán,térdig érõ szélben és langyos vizet hámoznak. Arra repül a ló. Mi ebben a furcsa??? Hogy a ló nem is arra lakik... És armi ne mássz fára,ha nem tudsz úszni,mert elüt a villamos! :)
SosMogyi 2005. április 13. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Smoke üzenetére (#5367): viccesek :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Lord_G 2005. április 13. 599 hozzászólás 648.
Szõlõt enni pedofília!
Smoke 2005. április 12. 1085 hozzászólás 322.
Vegyesfelvágott, ha volt már sorry :) Számítástechnikai Szervíztechnikusi Képesítô Tesztsor A tesztsor megoldására korlátlan idô áll rendelkezésre. A teszt során 1 kérdés pontlevonás nélkül elpasszolható. 1., Mi az a meleg-reset? a., homokos újraélesztése b., XVIII. századi egycsövû elöltöltôs párbajfegyver. c., Élnék is a passzolási jogommal. 2., Mi az a Boot Sector? a., Tiltott övezet Nevadában, ahol UFO-kat ôriznek. b., Csizmaárusító hely, de komolyan múltkor láttam egy ilyesmit. c., Egy régebbi operációs rendszer. 3., Mi az AGP jelentése? a., Agresszív Gépesített Páncéloshadosztály. b., Anti, Gábor és Pál, mivel a névnapjuk egybe esik. c., Misztikus kegyelettárgy a Maják korából. 4., Mi a Pentium? a., A magyar királyi koronaékszerek egyike. b., A búvárszivattyú hivatalos rövidítése. c., Partizán temetkezési hely. (fényképes bizonyítékokkal rendelkezem) 5., Mi a CD-ROM? a., Még folynak a kutatások. b., Finom utalás 'Cornelius Divius: Rekettyebokorban Omlott Mellém' címû remekbeszabott irodalmi mûvére. c., Ja. 6., Melyik a kakukktojás? a., Commodore 64 b., Commodore +4 c., Commodore 16 d., Hosszúszôrû Komondor 7., Melyik nem illik a többi közé? a., Intel Pentium III Katmai 600Mhz (512Kb Level-2 Cache) b., Intel Pentium II Deschutes 450 Mhz (512Kb Level-2 Cache) c., Intel Celeron 700Mhz (128Kb Level-2 Cache) d., Abakusz (4 soros, 8 golyós) 8., Mi az a DIMM? a., A kongás hangutánzója? b., Volt a DUMM-DUMM golyó, ez a DIMM-DIMM c., Biztos hogy ez számítógépes dolog? 9., Mi az a FORMAT? a., Forma-1 szakkifelyezés. b., Pillanat kipróbálom... c., Víruskeresô 10., Ki az a Bill Gates? a., Ismert reneszansz költô. b., Kevésbé ismert reneszansz költô. c., Temetkezési Vállalkozó d., TV Bemondó. 11., Mi az a Windows? a., A 'fagyás' szó egyik szinonimája. b., Az egyetlen hivatalosan is árusított vírus. c., Veszélyes Hulladék. d., Mazochisták kedvelt játékszere. 12., Mi az a Trinitron? a., Az olyan mint a Benetton nem? b., Trini hercegének uralkodói széke. c., Érintésvédelmi szakszó. 13., Mi az a PCI? a., Pankrátor Club Inc. b., Ló, csak kimaradt az 'a' betû a 'p' betû után? c., A bitumen egyik kötôeleme. 14., Mi az a SYS.COM? a., Speciális COM port? b., Transzvesztita kifejezés. Pl: 'Nézd a sziszkóm bébi...'. c., Kígyócsalogató szócskával van dolgunk: szisz, komm! 15., Mire való az FDISK? a., Golfozásra. b., Lekvár befôzésekor nélkülözhetetlen eszköz. c., Biztos F-DISK-osz vetésnél használják. 16., Melyik a kakukktojás? a., Video Seven 128kb AGP EGA csatoló b., ISA SCSI-III UltraWide-II RAID illesztô c., 34GB MFM QUANTUM LCT HDD d., SLOT-1 80086 1Kb level-2 cache CPU 17., Válassza ki az operációs rendszert a listából! a., fogorvosi szék b., mûtôasztal c., ambulanciás kocsi d., Windows 95 18., Mi az a Boot Record? a., csizmahajítási világcsúcs b., lábbeliben tárolható viedófelvevô c., koholmány, bolsevista maradvány 19., Mi az a mainboard? a., a biliárd új válfaja b., elsôtáblás sakktábla c., fedôréteg 20., Mit jelent ha egy monitor 20”-os? a., nemsokára tönkre fog menni b., monokróm képet ad c., természetesen a kábel hosszát értik rajta kettõ arminak: Tegnap elõtt jortam én. Tegnap jortál te. Ma jor ta-más Tegnap elõtt tuska december 29. Tegnap tuska december 30. Ma-tuska Szilveszter. meg még pár csak úgy: A sajnálat hátra tekint, az aggodalom elõre, míg a remény felfelé. Ha mindig igazat mondasz, nem kell, hogy jó legyen a memóriád. Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az õ szintjükre, és legyõznek a rutinjukkal. Olyan jó vagyok az ágyban, hogy néha már a saját nevem sikongatom. A nyelv az emberi test legnehezebb része, kevesen bírják tartani. A hitelezõk memóriája általában jobb, mint az adósoké. Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz. Semmi sem lehetlen annak, akinek nem saját maga kell megcsinálnia. A kutyákat azért szereti mindenki, mert a farkával csapkod, nem a nyelvével. A szerelem egy hosszú, édes álom. A házasság pedig az ébresztõóra. Nem szeretnék gyereket. A macskám allergiás rá. Nem vagyok sznob. Csak jobb vagyok nálad. Egyszer amnéziám volt - vagy kétszer? Pénzért nem lehet boldogságot venni. Viszont bérelni annál inkább. A férfi kétszeres árat is megad azért, amire szüksége van. A nõ csak fele árat ad azért, amire nincs szüksége. Az szép, ha egy nõ okos, de okosabb, ha szép. A mohának mindig a déli oldala fás. A lónak két oldala van, mégsem hanglemez. Megöregedtél, ha a szombat esti láz helyett már csak szombat esti hõhullámok jönnek. A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi. Sose vegyél el szép nõt! Egyszer úgyis elhagy. Igaz, hogy a csúnya is, de az kevésbé fájdalmas. A sör lassan butít. De nem baj, én ráérek... Kisasszony, lefeküdne egy idegennel? Nem? Akkor hadd mutatkozzam be... A biztonságos szex kulcsa a kezedben van! Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi. Maradj távol a görényektõl és a politikusoktól. A pszichiáter olyan ember, aki sok pénzért olyan dolgokat mond neked, amiket a feleséged ingyen is. Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Reality is a Lie...
armithis 2005. április 12. 5151 hozzászólás 21.
csak tudjátok ne ingereljetek légyszíves :D
armithis 2005. április 12. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Reaper üzenetére (#5364): ja ez viszont egy kirándulás alkalmából született. : Két giliszta zoknit hegeszt a pincében. Melyik a lány? ??? Nincs is lány giliszta. itt már 5-ör votl az tuti ez a vicc :D
Reaper 2005. április 12. 259 hozzászólás 1431.
Válasz Aradebil üzenetére (#5360): :D Válasz armithis üzenetére (#5362): :D Két lila lóharapás... segítség! :E Meg van egy olyan is,ami úgy kezdõdik,hogy a nyuszika répát kapál a liftaknában. Arra repül a farkas és kérdez vmit... Már nem emlékszem,pedig ez is jó volt... :(