Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Shirak! Válasz Bludger üzenetére (#12916): én a Vampire: The Masquerade szerepjátékból ismerem a történetet:) Már csak ki kellene diabledizálni :) Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
Válasz Bludger üzenetére (#12916): be is baszna.
Ketrecet épits or ban!
SosMogyi 2008. július 6. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Bludger üzenetére (#12916): magyarország köztársaság, nem vallásállam.
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
smudgeee 2008. július 6. 2 hozzászólás 15704.
tényleg? jó tudni!
Bludger 2008. július 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Vektor13 üzenetére (#12914): ja, csak Magyarország egy keresztény állam, arról nem beszélve, hogy suliba is kötelezõ tananyag a Biblia...
"A rossz minõségü trágyára mondhatjuk azt, hogy ez szar?"
Zack 2008. július 6. 0 hozzászólás 58863.
Válasz Bludger üzenetére (#12913): ott voltááál? OTT VOLTÁÁÁÁL? :o
006556C4
Vektor13 2008. július 6. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Bludger üzenetére (#12913): nem keresztényeknek nem ;D lehet mohamedán mate
If i can make scars, do i have the power to heal them?
Bludger 2008. július 6. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Mate üzenetére (#12912): ha csöndbe maradtál volna, bölcsebb maradtál volna... (már bocs, de ez azért eléggé alapmûveltség...)
Mate 2008. július 5. 229 hozzászólás 1566.
háhh az a poén h forditva volt. Ábel ölte meg Kaint :D
Goglhffl
Cedric 2008. július 5. 8720 hozzászólás 5.
Válasz BrianBishop üzenetére (#12908): megrendezett? :D ROFL tudod a viccek mar csak ilyenek ^^
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Válasz rambo6 üzenetére (#12901): Pedig a harmadik nagyot olt szerintem ß)
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
Zack 2008. július 4. 0 hozzászólás 58863.
Válasz tapsifules üzenetére (#12905): ABEL-ie4004>nyomjon 1-et aki szereti a földmûvelést ABEL-ie4004>1 ABEL-ie4004>1 ABEL-ie4004>1 KainMan> ne szavaztass már ABEL-ie4004>1 ABEL-ie4004>1 KainMan>HAGYD MÁR ABBA SENKIT NEM ÉRDEKEL Wiperaboy>:))))))) :DDDDDDDDDD
006556C4
Válasz tapsifules üzenetére (#12905): Hát sry srácok, de én az 1. feküdtem ki :], 2. nem jött be, annyi ilyet láttunk már, ráadásul 'megrendezett'. :noo
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
cabala 2008. július 4. 823 hozzászólás 452.
2. naggggggyon jóóóóóó :kocka
----------- Cabala ----------- "Ha nekem ment éveken át egyedül, akkor nektek is KELL hogy menjen."
nagyi 2008. július 4. 4567 hozzászólás 27.
Válasz tapsifules üzenetére (#12905): 2 nagyon LOL:D
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Kislány a nagymamájának: Mama keversz nekem egy pudingot?? Persze kicsikém! Pu-Pu-Pu-Puding. A Teremtés története IRC módra *** beleptel a Vegtelen Uresseg szobaba *** A szoba vendegei (1) Atya_Ur Atya_Ur> Hali Atya_Ur>.nna Atya_Ur>pill rendszeroperátor>*** Vilagossag belepett a szobaba*** rendszeroperátor>***Fold belepett a szobaba*** rendszeroperátor>***Novenyek belepett a szobaba*** rendszeroperátor>***Joszagok es barmok belepett a szobaba*** Atya_Ur> Ez így már kedves az én szívemnek Joszagok es barmok>Mú. Háp Röff. Hgrr. Kotkot. Atya_Ur> Mi a pálya kortársak? Joszagok es barmok> Vau. Zümm. Hork. Prüsz. Atya_Ur> Nyomjon 1-est, ha valakinek bejön a fehér szakáll. Joszagok es barmok>Csipp. Túúúút. Gubglubglub. Rozm. Atya_Ur> Szívás rendszeroperátor>Atya_Ur-> Figyelmeztetlek, hogy a rendszer használati szabályzatának értelmében tilos káromkodni! Atya_Ur> Én hoztam. rendszeroperátor> Bocsi:) Atya_Ur>. Atya_Ur>. Atya_Ur> unatkozom *Atya_Úr -nak ötlete van rendszeroperátor>*** eLsoember belepett a szobaba *** eLsoember> hoi eLsoember>mivan itt, tifuszjárvány???? eLsoember>hol vannak ezek? Atya_Ur>.{{{{eLsoember}}}} eLsoember>vannak itt nagydudájú bulák? Atya_Ur>.na azok nincsenek eLsoember>honnan irsz? Hány éves vagy? Atya_Ur>.mindenütt jelenvagyok, és felette állok amúló idõnek eLsoember>tudod kinek eLsoember>bírom a nagy dudákat. Nyomkodhatom a tiédet? Atya_Ur>.na pill eLsoember>ok eLsoember>zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz rendszeroperátor>*** borda_baby belepett a szobaba *** borda_baby>helló Atya_Ur>.{{{borda_baby }}} borda_baby>:* eLsoember>5 perc alatti csajok vannak itt? Privi ram thx rendszeroperátor>*** Wiperaboy belepett a szobaba *** Wiperaboy>sssssssssssssssssssssssssssssssssss Wiperaboy>bocs, beragadt az s gombom *Wiperaboy mutatja: szuperfinom alma!!! borda_baby>whoa alma-O-O-O borda_baby> éniséniséniiis *borda_baby letolti az almat eLsoember>én is kérek egy harit *borda_baby atküld dcc-n egy kilobite almat eLsoembernek Atya_Ur>.na pancserkáim, húzzatok innen kifelé borda_baby>? Atya_Ur>.megszegtétek a paradicsomhasználati szabályzatot borda_baby> jó de honnan a fenébõl tudhattuk volna Atya_Ur>.zöldfül? bagázs. kifelé borda_baby> nemá egy alma miatt bannoltatsz Wiperaboy>:)))))))) borda_baby> most komolyan ki akarsz tiltani innen egy valódi NÕT? Atya_Ur>.van benne valami. Ok maradhattok Wiperaboy> mi a téma skacok? borda_baby> olyan srácokat keresek, akik szeretik a jazzt, verseket írnak, és igyelmesen tudnak hallgatni eLsoember>olyan bulákat keresek, akinek nagy a dudája borda_baby> határeset, elfogadom. gyere privibe rendszeroperátor>*** borda_baby kilepett a szobabol *** rendszeroperátor>*** eLsoember kilepett a szobabol *** Atya_Ur>.nna Atya_Ur>.ugyanott vagyok, ahol elkezdtem rendszeroperátor>*** borda_baby belepett a szobaba *** rendszeroperátor>*** eLsoember belepett a szobaba *** rendszeroperátor>*** KainMan belepett a szobaba *** rendszeroperátor>*** ABEL-ie4004 belepett a szobaba *** Atya_Ur>.izé ez gyorsan ment borda_baby>naná borda_baby>mi még percdíjas dialupról vagyunk wiperaboy> túl sok ma a pelenkás.....csá rendszeroperátor>*** viperaboy kilepett a szobabol *** eLsoember>kifarasztott ez a szajbor sex eLsoember>maradt még alma? ABEL-ie4004>nyomjon 1-et aki szereti a földmûvelést ABEL-ie4004>1 ABEL-ie4004>1 ABEL-ie4004>1 KainMan> ne szavaztass már ABEL-ie4004>1 ABEL-ie4004>1 KainMan>HAGYD MÁR ABBA SENKIT NEM ÉRDEKEL ABEL-ie4004>1 KainMan>ha nem hagyod abba, kinyírlak ABEL-ie4004>1 Atya_Ur>. Már az elsõ nap le kellett volna állnom
korai magömlés
rambo6 2008. július 3. 203 hozzászólás 1713.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#12902): yess,csak ezért már megérte beírni ;) :kira
„Az ember jellemét leginkább az mutatja meg,hogy mit tart nevetségesnek.”
Zack 2008. július 3. 0 hozzászólás 58863.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#12902): hahaha :D:D:D ez jó volt lol lol lol jól megmondtad neki ;) :kira
006556C4
GTK_HUN 2008. július 3. 2 hozzászólás 15711.
Válasz rambo6 üzenetére (#12901): egyiket se ismertem. és egyiken se nevettem.
a marina az nem kerül gázba
A hajótörött hónapokat tölt el a lakatlan szigeten egy kutya és egy disznó társaságában. Az egyik reggel, mikor már nem bír tovább gerjedelmével, el- kezdi kerülgetni a disznót, de a kutya hevesen morogva folyton közéjük áll. A pasas bánatosan elsomfordál, ám hirtelen észreveszi, hogy egy tutajt so- dort partra a tenger, s a tutajon egy eszméletlen, gyönyör¾ lány fekszik. Feléleszti, s a lány pihegô kebellel rebegi: - Megmentôm! Hogyan háláljam meg neked? - Azt a rohadt kutyát vidd már el egy félórára. ------------------------------------- Oreganyo megy az utcan es lat egy uthengert az arokba borulva. Rosszalloan igy szol: - Mert mennek, mint az allat. ------------------------------------- Mitol lett klausztrofobias a vak? Attol, hogy a botja veget vodorbe tettek. --------------------------------- Reggel a ferfi az felesegenek: Asszony kelj fel gyorsan oltozz? Miert? Hatosunk lett a lotton! Es mit vegyek fel? Engem nem erdekel csak huzz a pcsaba! hf
Vektor13 2008. július 3. 1178 hozzászólás 298.
Válasz Dominator üzenetére (#12896): sztem kurva jo de igaz old :D
Válasz Bludger üzenetére (#12898): az, hogy már az õsrobbanás elõtt is ismertem ezt a viccet és szar is.
Ketrecet épits or ban!
Bludger 2008. július 3. 2524 hozzászólás 97.
Válasz Dominator üzenetére (#12896): mi értelme van az ilyen "gyenge" meg "oldok"-nak? biztos van olyan akinek egyik sem...
Válasz Dominator üzenetére (#12896): sry
Válasz rambo6 üzenetére (#12895): gyenge is old is :noo
Ketrecet épits or ban!
rambo6 2008. július 2. 203 hozzászólás 1713.
Ideges apuka ül a váróteremben. Végre megjelenik a szülõorvos karjaiban a gyerekkel. Ahogy jön a folyósón egyszer csak fogja magát és kétszer jól a falhozcsapja a gyereket. Az apukuka kétségbeesetten, ledöbbenve nézi - mikor odaér az orvos elmosolyodik és így szól: - Csak vicceltem! Halva született...
Válasz SpArKs üzenetére (#12893): hehe, 2. jóféle. :P
What the hell kind of name is that? It's like some sort of superhero or something...
SpArKs 2008. június 30. 380 hozzászólás 1037.
Válasz Reno üzenetére (#12891): 1. elvileg DOS-bõl maradtak hátra ilyen dolgok, valószínûleg az okozza a problémát (igaz én nem vagyok jártas a témában, de nálam okosabbak ezt állították) és hogy ne legyen már off: -Hová temetik a szinuszfüggvényt? -Hullámsírba. na legyen még egy: A 4 alapelv barátnõválasztásnál: -Fontos, hogy olyan nõt találjunk, aki fõz és takarít. -Fontos, hogy olyan nõt találjunk, aki jól keres. -Fontos, hogy olyan nõt találjunk, aki szereti a szexet. -És fontos, hogy ez a három sose találkozzon egymással.
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
Szenya 2008. június 30. 539 hozzászólás 728.
"...Ne menj el ha H.I.V a lány..."
Death Note :kira
Zack 2008. június 30. 0 hozzászólás 58863.
1. mérnem enged amúgy ilyeneket? 2. ez billgates poénja? upd: http://en.wikipedia.org/wiki/Bush_hid_the_facts 3. kiírta az abc-m összes betûjét kivéve az üÜ wW és xX-et
006556C4
SpArKs 2008. június 30. 380 hozzászólás 1037.
Válasz Saturas üzenetére (#12889): a ... Válasz Obnoxious üzenetére (#12888): 1) dehogynem lehet :) parancssor->mkdir \\.\e:\con és máris van egy con könyvtárad (amit aztán ugyanilyen módszerrel csak rmdir paranccsal tudsz csak törölni). amúgy úgyanúgy NUL, COM1-COM9, LPT1-LPT9 könyvtárakat létrehozni, aki akar szórakozni hajrá :)
"LoL :D Europa:számítogép mániások, America:konyha mesterek, Japan:Anime, Africa:majom, korea:hydralisk"
Saturas 2008. június 30. 717 hozzászólás 531.
Válasz Obnoxious üzenetére (#12888): anyósülés!! az elsõ kettõ tényleg így van! te jó ég a 3.-ra kiírta a helpet, vagy mifenét... :DD =rand(200,99) az oké, hogy “ és ” azok idézõjelek, amit nem ismer fel az rshu, de a … az mi?
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Obnoxious 2008. június 30. 781 hozzászólás 481.
1. Egy indián felfedezte, hogy senki nem tud bárhol a számítógépben létrehozni egy mappát “CON” név alatt. Valami furcsa és megmagyarázhatatlan!. …A Microsoftnál senki nem tudott magyarázatot adni miért történik ez. PRÓBÁLD KI MOST, NEM JÖN LÉTRE EGY “CON” NEVÛ MAPPA. 2. Mindazok akik Windows-t használtok: 1) Nyissatok meg egy üres Notepad file-ot 2) Irjátok be “Bush hid the facts” (idézõjelek nélkül) 3) Mentsétek el bármilyen név alatt 4) Zárjátok le és nyissátok újra. Észrevettétek? Senki sem tudja megmagyarázni… 3. Nyissatok egy Microsoft Word dokumentumot, majd irjátok be: = rand(200,99) Majd nyomjatok Enter-t és…
rambo6 2008. június 27. 203 hozzászólás 1713.
A Maritime Hajósboltban elhangzott "aranyköpések" Ügyfelünk a következõ kérdést tette fel: "-Érdeklõdni szeretnék, mennyibe kerül egy olyan pumpa, ami 12 Voltos, szivargyújtóról mûködtethetõ és le is szív!!!!? (ügyfél ) Persze nem bírtuk mosoly nélkül, de válaszoltunk, 20-30 e Ft körül van! (kollégák) -Hú,hát az nagyon drága.....(ügyfél) Mire a másik ügyfél, aki csendesen hallgatta az elõtte szólót, megszólalt: -Ide figyelj fiam, 30.000 Ft, nem hisztizik és le is szív....,vedd meg!!! (ügyfél 2. ) ------------------------------------- "-Nekem a propelleremmel van probléma ,- mondja az ügyfél - Várjon szólók egy illetékes kollégának (kolléga 1) - Mi a probléma? (kolléga 2.) - Tudod, szerintem nekem kicsi, nagyobbat szeretnék, és az se baj, ha gyorsabb....!!( ügyfél ) --------------------------------------- Szezonvégén az ügyfél ráérõsen nézelõdik, kérdezget, fánkot( csónak után húzható felfújható játék) szeretne, és kérdezget, melyik lenne számára a legalkalmasabb. Többet megnézegetünk, megbeszéljük. -"Ebbõl lenne, ez tetszik? -ügyfél -"Na ezt nem javasolnám, mert ebbõl egyet visszahoztak, mert fog a huzata!( kolléga ) -"Úristen, micsoda foggal húzatta????? -"Nem, Uram fog a festék az anyagon!!! ------------------------------- Halradaros kérdések: "A halradar megmutatja a halfajtáját is?"(ügyfél kérdése) Az Eagle halradart látva, melynek a logója sas: „Ez a madarakat is mutatja?"
Válasz rambo6 üzenetére (#12885): jóféle :pussz
http://bennymusic.extra.hu http://myspace.com/redbennymusic
rambo6 2008. június 26. 203 hozzászólás 1713.
Üzenetrögzítõ a pszichiátrián Jó napot, üdvözlöm a pszichiátria gyorssegély szolgáltatásánál! Ha ön kényszerbeteg, nyomja meg az 1-es gombot többször. Ha ön kodependens, kérjen meg valakit, hogy nyomja meg ön helyett a 2-es gombot. Ha önnek több személyisége van, nyomja meg a 3-as, 4-es, 5-ös és 6-os gombokat. Ha ön paranoiás, tudjuk kicsoda ön, és mit akar. Maradjon a vonalban, amíg lenyomozzuk a hívás helyét! Ha ön hallucinál, nyomja meg a 7-es gombot, és hívását továbbítjuk az anyahajóra. Ha ön skizofréniás, figyeljen jól, mert a hang megmondja, melyik számot nyomja meg. Ha ön mániákus-depressziós, tökmindegy milyen gombot nyom meg, úgysem fog válaszolni senki. Ha ön diszlexiás, nyomja meg a 969696969696969-et. Ha ön idegbajos, cseszegesse a kettõskereszt gombot, amíg munkatársunkat kapcsolják. Ha ön amnéziás, nyomja meg a 8-as gombot és diktálja be nevét, címét, telefonszámát és anyja leánykori nevét. Ha ön poszttraumás rendellenességben szenved, l-a-s-s-a-n és ó-v- a-t-o-s-a-n nyomja meg a 0 0 0-át. Ha ön bipoláris, kérem, hagyjon üzenetet a sípszó elõtt vagy a sípszó után vagy a sípszó elõtt. Kérem, várja meg a sípszót. Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövidtávú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha ön kishitû, kérem, tegye le. Munkatársaink túl elfoglaltak ahhoz, hogy önnel traccsoljanak. Ha menopauzás, tegye le, kapcsolja be a ventillátort, feküdjön le és sírjon. Nem marad ez mindig így, ne féljen. Ha ön szõke, ne nyomjon semmilyen gombot, úgyis elrontaná.
Vektor13 2008. június 26. 1178 hozzászólás 298.
Válasz NAggyonGonosz üzenetére (#12883): Isten kreálja az embereknek az orrot megkérdezi az indiántol -milyen orrot szeretnél? -nagy sasorrot szeretnék. -tessék ittvan Megkérdezi a négereket is -milyen orrot szeretnél? -nagy lapított néger orrot. -ittvan Megkérdezi a zsidot: -te milyen orrot szeretnél? -ingyen van? -igen. -akkor a legnagyobbat.
Shirak! Miért a zsidók kapták a Tizparancsolatot? Elöször az Isten az arabokhoz ment: -Arabok, itt van a parancsolatom. -Mi az? -Ne lopj. -Az nem jó, mi szegenyek vagyunk, nekünk is élni kell. Ekkor ment a perzsákhoz. -Perzsák, itt van a parancsolatom. -Mi az? kérdezték a perzsák. -Ne kivánd meg felebarátod feleségét. -Az nem jó, mi megkivánjuk. Ekkor ment az Isten a zsidókhoz. -Zsidók, itt van a parancsolatom. -Mennyibe kerül? -Ingyen van. -Jó, akkor adjál tizet. Dumak!
Ja, shirakdumak, Camakirály. -=[Kr3Nos]NaggyonGonosz=- Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném
rambo6 2008. június 20. 203 hozzászólás 1713.
Jack kalóz kapitányt meglátogatja unokája. - Nagypapa igaz, hogy te egy rettegett kalóz vagy? - Nos, igen. Én vagyok a leghírhedtebb kalóz széles e világon. -De nagypapa neked fa lábad van? - Hát igen, egyszer egy nagyobb harc közben egy ellenséges ágyú eltalálta a lábamat, sajnos le kellett vágni, de ennek ellenére is gyõztünk. - Nagypapa, neked miért van kampó a bal kézfejed helyén? - Nos, amikor értem küldtek egy flottát, hogy elkapjanak a nagy túlerõvel szemben vívott kardcsatában levágták. Ám így is mi nyertünk. - És nagypapa miért van neked fél szemed? - Hát az úgy történt, hogy egy muslinca szállt a szembe és...
Saturas 2008. június 19. 717 hozzászólás 531.
Elmegy a szexuálpszichológushoz egy férfi: - Doktor úr, én konzervgyárban dolgozom, és minden reggel ellenállhatatlan késztetésem támad, hogy bedugjam a farkamat az uborkaszeletelõbe! - Ne tegye, a világért sem! -mondja az orvos és felír egy nyugtatót azzal, hogy munkába menet elõtt vegye be. A férfi másnap visszajön: - Doktor úr! Ma még nagyobb vágyam támadt, hogy bedugjam a farkam az uborkaszeletelõbe, hiába vettem be a gyógyszert! - Csak nehogy megtegye! Itt egy erõsebb nyugtató! Következõ nap megint visszajön a férfi, ugyanazt mondja, de a doki még erõsebb nyugtatót ad neki. Következõ nap újra jelentkezik: - Doktor úr! Nem bírtam tovább! Ma reggel bedugtam a farkam az uborkaszeletelõbe! - Egek! És mi történt? - Engem kirúgtak, az uborkaszeletelõ meg kapott egy fegyelmit. :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SosMogyi 2008. június 19. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Saturas üzenetére (#12878): jó vicc, de léci ne ilyen cs-s smileval írd le :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Stirlitz megy az erdõben, amikor megreccsen a bokor. - Legközelebb nem hagyom otthon a pisztolyomat - gondolta Stirlitz. - Legközelebb? - gondolta a medve. A tavasz utolsó pillanata... - Letartóztatom - gondolta Müller. - Lelövöm - gondolta Stirlitz. - Csütörtök - gondolta a pisztoly. Az autót vezetõ Stirlitz meglátta az út mellett stoppoló Müllert. Gonoszul elvigyorodott, majd elhajtott mellette. 3 perc múlva ismét észrevette, amint Müller kétségbeesetten stoppol az út mentén. Ez még háromszor megismétlõdött. Stirlitz gyanút fogott. A tizenötödik alkalom után fény gyúlt az agyában: - Aha, ez körforgalom! - gondolta.
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Saturas 2008. június 19. 717 hozzászólás 531.
Válasz aston19 üzenetére (#12876): naggyon rééégi :DfsDa A medve megtérítése Egy katolikus pap, egy protestáns lelkész és egy rabbi vitatkoznak, hogy melyikük a jobb hittérítõ. Mindegyik meséli a csodásabbnál csodásabb eseteit, míg végül elhatározzák, hogy egy döntõ próbát tesznek: az közülük a legjobb hittérítõ, aki egy medvét meg tud téríteni a saját vallására. Két nap múlva a katolikus pap felhívja a másik kettõt, hogy jöjjenek el hozzá. A templomkertben mutat nekik egy medvét és büszkén meséli: - Elmentem az erdõbe, és addig mentem, amíg rá nem találtam a medvére. Mikor észrevett, morogva elindult felém, de én elkezdtem felolvasni neki a Bibliából, erre kissé lehiggadt, és körülszimatolt. Behintettem szentelt vízzel és ettõl olyan kezes lett, mint a bárány. Haza is hoztam a hívek épülésére! A másik két pap mélyen elgondolkodik a hallottakon. Három nap múlva a protestáns lelkész hívja fel a többieket, hogy látogassák meg. Amikor belépnek az imaházba, földbe gyökerezik a lábuk: egy hatalmas medve ücsörgött a padban és ájtatos képpel hallgatta a zsoltárokat. A lelkész elmesélte a történetét: - Én is kerestem egy medvét az erdõben. Mikor meglátott, bömbölve rohant rám. Én nem mozdultam, hanem tekintetemet az égre függesztve zsoltárokat kezdtem énekelni. Erre a fenevad leheveredett a lábam elé és úgy hallgatta a szent énekeket, majd hazáig követett és azóta itt él az imaházban! Csodálkozik a másik kettõ, aztán csöndesen elmennek. Eltelik egy hét, mikor a katolikus és a protestáns pap telefonhívást kap a helyi kórház orvosától, hogy sürgõsen látogassák meg a rabbit. Bemennek, és elhûlve látják, hogy a rabbi eszméletlenül fekszik a kórházi ágyon, tetõtõl talpig be van kötözve, keze-lába gipszben és több infúzió csöpög a karjába. Csöndesen topognak az ágya mellett, amikor is nagysokára a rabbi kinyitja a szemét, és suttogva megszólal: - Hát igen, a medve... Nos, azt hiszem... talán mégsem volt jó ötlet a megtérítését körülmetéléssel kezdeni... ::SDA:DdA:A:DD. Hogy jön ki a pap a templomból? Mintha mise történt volna.
SzuL 2008. június 18. 1411 hozzászólás 235.
Válasz aston19 üzenetére (#12876): erre születtem :D
"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon."
Aston 2008. június 18. 65 hozzászólás 3649.
Válasz SzuL üzenetére (#12875): Neked mindenhol az a mániád, hogy kritizálod a vicceket? :D Na hogy ne legyek nagyon offtopic: - Mirõl ismered meg a jókedvû motorost? - ??? - Motoron ül és nevet. ------ - Mi az a speciális eszköz, aminek a segítségével átlátni a betonfalon? - ??? - Ablak.
Válasz GTK_HUN üzenetére (#12874): elsõ szakállas, második jó :)
GTK_HUN 2008. június 18. 2 hozzászólás 15711.
A székely és a felesége vacsoráznak. A nõ magára borítja a paradicsomos szószt. Azt mondja a férjének: - Most nézz rám! Úgy nézek ki, mint egy disznó! - Ja! És még le is etted magad! -mi a különbség az UFO és az intelligens nõ között? -UFO-t állítólag látott már valaki
a marina az nem kerül gázba
Válasz JohnRambo88 üzenetére (#12872): ez rohadt régi, és rohadtul nem így van :D
- Nagymami, mit ettél, hogy ilyen vörösek a szemeid? - Hegesztettem.
Vektor13 2008. június 18. 1178 hozzászólás 298.
Válasz 756Zogya üzenetére (#12868): na ez nem ocska :DD