Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

armithis 2005. április 3. 5151 hozzászólás 21.
Válasz opr üzenetére (#5262): opr személyében emberemre találtam :D tudja mi a vicc :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
SosMogyi 2005. április 2. 3354 hozzászólás 54.
Válasz armithis üzenetére (#5254): Válasz ghosty üzenetére (#5255): ezek nagyon gonoszak ;(
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
opr 2005. április 2. 77 hozzászólás 3311.
Mi a különbség a veréb között? -??? Semmi! -mertt mindkét szárnya ugyanolyan... fõleg a bal...
szabzero 2005. április 2. 1631 hozzászólás 198.
Válasz opr üzenetére (#5258): ez régi de nagyon jó és az a hülye csaj a Benne leszek a TV-ben az mondta de olyan szánalmasan hogy az már fájt ;) :kira
dehogyis már nem is játszok
opr 2005. április 1. 77 hozzászólás 3311.
Válasz Smoke üzenetére (#5258): hehe, van benne v.mi...
Smoke 2005. április 1. 1085 hozzászólás 322.
Válasz opr üzenetére (#5258): ez nagyon :kira amúgy: csak az a nõ foglalt amelyiken éppen fekszenek! :ravasz
Reality is a Lie...
opr 2005. április 1. 77 hozzászólás 3311.
(7. azért nem volt, mert fogalmam sincs... :D ) Zöldségesnél: -Egy almát kérek... -Kettõ lett, maradhat?
Aradebil 2005. április 1. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#5254): :nyes :kira :pusszszeretlek és még akarunk :debil
armithis 2005. április 1. 5151 hozzászólás 21.
>D >(
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
ghosty 2005. április 1. 18 hozzászólás 6856.
Válasz armithis üzenetére (#5254): mi az zold es gombnyomasra pirosodik... beka a turmix gepben mi az kicsi piros es fulig er a szaja ?? kisbaba zsiletpenget (borotva penget) szopogat
armithis 2005. április 1. 5151 hozzászólás 21.
miaz? kicsi piros és kaparja az üveget? ??? kisgyerek a mikróban... :pussz
Cedric 2005. április 1. 8720 hozzászólás 5.
ebbol láccik hitler csak a sunyikat nem szerette :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
armithis 2005. március 31. 5151 hozzászólás 21.
áááá balu tudsz te ha akarsz :DDDDDDD Hitler ownz :D
balu 2005. március 31. 4397 hozzászólás 31.
Megy a szõke csaj az M7-esen kispolákkal. Egyszercsak kifogy a benzin. Szõke cica leáll a leállósávba. Nem érti, hogy mi van, csak néz bután a csomagtartóba. Megáll mellete egy másik szõke, szintén kispolskival. - Szia, mi a baj? Segíthetek? - Húúúú, képzeld kiesett a motor. Mire a másik sugárzó arccal kinyitja a motorháztetõt. - Tök jó, nekem pont van egy a csomagtartóban! A horgász kifog egy kövér pontyot. - Hazaviszlek vacsorára! - örül meg neki. - Fogyózom - feleli a ponty. - Menjünk inkább moziba! Vasútállomásnál a hangosbemondó: - Az Á vágányon vonat érkezik, kérjük vigyázzanak! Az emberek eligazodnak, jön a vonat, belehajt a tömegbe, többen meghalnak, még többen megsebesülnek. Másnap a hangosbemondó: - Az Á vágányon vonat érkezik, kérjük, nagyon vigyázzanak! Jön a vonat, még több ember hal meg, sok száz sérült. Másnap: - Az Á mint Álámér vágányon vonat érkezik, kérjük vigyázzanak! es nehany arminak: - Hogy lehet a kákán csomót keresni? - ? - Megveszed olcsón, eladod drágán... A zsidók felsorakoznak Hitler elõtt a táborban, hirtelen tüsszent valaki. Hitler megkérdezi: - KI volt az? Nem válaszol senki, így legéppuzskázzák az elsõ sort. - KI volt az? Továbbra se válaszolnak, lelövik a második sort. - KI volt az? Néma csend... a harmadik sor is megkapja... - KI volt az? Végre elõlép egy ember: - É-é-én voltam... - Egészségedre!
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
hülyegyereket számolni tanítja az anyja :D tudom ócska de zsír :D egy alma + egy alma az hány alma? van itthon alma? :D
Válasz Nadril üzenetére (#5243): zseniális :DDD
balu 2005. március 31. 4397 hozzászólás 31.
A csomafalvi Délhegy környékén a bokrok között jön-megy, keresgél egy székely bácsi. Egy atyafival találkozik és kérdi: - Nem látott-e két tehenet? - Mi vót a nyakukon? - Hát a fejük rajta vót. Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Elõször csak kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés. . . Két parlamenti képviselõ beszélget a büfében. - Azért az már fölháborító, amit rólunk ír a sajtó. Hogy rengeteg a korrupt képviselõ nálunk. - Eléggé fölháborító, az egész Parlamentben mindössze hat korrupt képviselõ van. - Hat? Kik azok? - Én, te, õ, mi, ti, õk. . . Egy országgyûlési képviselõ megbetegszik és kórházba kerül. Másnap táviratot kap az alábbi szöveggel: "Az országgyûlés 195 szavazattal 121 ellenében - 9-en tartózkodtak - mielõbbi teljes gyógyulást kíván önnek. " Két barátnõ hosszú idõ után találkozik az utcán. - Hallom, meghalt a férjed. - Képzeld! Alig tíz nappal az esküvõnk után. - Szegény! De legalább nem szenvedett sokat. Ket szoke bamulja a holdat. Az egyik megszolal: - Te, mit gondolsz? Melyik van kozelebb, a hold vagy Florida? Erra a masik: - Milyen hulye kerdes! Hat latod te innen Floridat???
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Ewing 2005. március 31. 153 hozzászólás 2115.
Válasz kisdd üzenetére (#5246): de hülye !!! :debil ^^ XO
www.pokerroom.com - XX
kisdd 2005. március 31. 1553 hozzászólás 212.
Válasz zona üzenetére (#5242): de ha a hülyegyerek csak kicsivel okosabb, akkor 800 + ban lehetett volna ß)
ghosty 2005. március 31. 18 hozzászólás 6856.
mi a kulombseg az arvagyerek es a hordo kozott ? a hordonak v a n c s a p j a az arvagyereknek n i n c s a p j a
LtShadow 2005. március 31. 945 hozzászólás 388.
- Apaaa! Kérek még egy pohár vizet! - De kisfiam ez már a negyedik pohár. - Tudom de még mindig ég a szobám.... :)
HF ALL
Nadril 2005. március 30. 1032 hozzászólás 344.
Lehet regi, de van egy viccem. Mi a kulonbseg a kave es a kisgyerek kozott? A kave nem visit mikor daralod.
Look with your understanding, find out what you already know, and you'll see the way to fly.
2005. március 30. hozzászólás .
Az okos és a hülyegyerek fogadnak,. Úgy szól a megállapodás, hogy barkóbáznak, és ha a hülyegyerek nem tudja a választ õ ad egy százast az okosnak, ha az okosnak nem megy akkor õ ad egy ezrset a hülyének! Az okosgyerek kezdi a kérdezést. Ogy.: -Mi az, négy lába van és eszünk róla? A hülyegyerek gondolkozik, de csak nem tudja. -Miért mi az? -Hát asztal!!! -Tényleg itt egy százas! Kérdezz még egyet! Ogy.:- Mi az négy lába van és ülünk rajta? A hülyegyerek megint töri a fejét, de csak nem jön rá! - Nem tudom, miért mi az? - Hát szék!! - Ú tényleg itt a százas! - Most kérdezz te! (mondja az okosgyerek!) Na jó! Hgy.:- Mi az 4528 szeme, és 5652 lába van? Az okosgyerek töri a fejét, de csak nem jön rá. - Nem tudom mi az itt az ezres! Miért mi az? - Nem tudom itt a százas! :]
Ewing 2005. március 30. 153 hozzászólás 2115.
Válasz opr üzenetére (#5236): nahát opr, nekem egybõl szimpatikus lettél mikor megláttam a commentedet (avatárod RULZ) Belõlem a9-diknél tört ki a röhögés :hehe Ja és tényleg; miért nincs 7. ? XO
www.pokerroom.com - XX
SosMogyi 2005. március 30. 3354 hozzászólás 54.
Válasz opr üzenetére (#5236): :kira de miért nincs 7.?
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Naib 2005. március 30. 5216 hozzászólás 19.
De régi már(újabban csak olyan van amit ismerek?:)) Persze azért odatesz:D
Every man lives - not every man truly dies!
balu 2005. március 30. 4397 hozzászólás 31.
Válasz opr üzenetére (#5236): a 8-as meg a 10-es kerdes kiraly :D
ghosty 2005. március 30. 18 hozzászólás 6856.
Válasz opr üzenetére (#5236): csucs
opr 2005. március 30. 77 hozzászólás 3311.
A tesztek tesztje 1. Ön a. igen b. nem 2. Szereti -e hogyha ... ? a. nem b. igen c. nemigen 3. Biztos-e benne, hogy? a. hogy? b. hogy mi? c. Hogyne 4. Ez az utolsó kérdés? a. igen b. nem c. a helyes válasz a 'b' 5. Ha öt tehén fél óra alatt 57621 füvet harap le, akkor 57621 füvet öt tehén hány fél óra alatt harap le? a. egy b. nem egy c. ritka ostoba vagyok, nem tudom 6. A macska legfõbb ismérve: a. van b. mindig lábbal lefelé áll c. hét élete van. Mégis megbotlik 8. Melyik a kakukktojás? a. tyúktojás b. Kinder tojás c. Tükörtojás d. Kakukktojás e. Datolyás 9. Benjamin lükébb, mint Zakariás. Zakariás éppoly gyagya, mint Teofil. Zénó tök zokni Taksonyhoz képest. Taksony full stupid. Teofil és Zénó együtt dilisebb, mint Zakariás. Viszont Benjámin egyedül is hót dinka. Ki a legagyalágyultabb a társaságban? 10. Melyik értelmes üzbég szót lehet kirakni az alábbi betûkbõl? ÜÚCIJÖCUXZ 11. Egészítsd ki: A spenót az a bokszkesztyû számára, mint a tintahal a ... számára. 12. Karikázza be az x-et! X 13. Vegyen elõ zsírkrétát és itatóspapírt! Elteheti. Ezek után saját értékelése szerint milyen az ÍKÚJA? a. jó b. kiváló c. hálistennek negatív!
armithis 2005. március 30. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Aradebil üzenetére (#5233): megtisztelõ. :D de opr a számból szedte ki a szót. :D
opr 2005. március 30. 77 hozzászólás 3311.
A rendõr megállítja a szabálytalankodó trabantost: - Kétezer. - OK a magáé.
Aradebil 2005. március 30. 860 hozzászólás 429.
Válasz armithis üzenetére (#5229): :worship :worship :worship :debil ( :pussz :pussz :pussz :pussz :pussz) Nah irok vmit mer moderálás lesz:) Armi irj még pls ^^
DaveExecutor 2005. március 30. 634 hozzászólás 597.
Válasz balu üzenetére (#5230): Bazz rég hallottam ilyen jó viccet. :E
Ry0K3N 2005. március 30. 76 hozzászólás 3345.
Válasz balu üzenetére (#5230): :E :hehe :E
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
balu 2005. március 30. 4397 hozzászólás 31.
Az oroszok es a kinaiak haboruznak. Besorozzak Szasat is. Annyira keves a hadianyag, hogy csak minden masodik embernek jut puska. Szasanak persze pont nem. Kerdi Szasa, most mit csinaljon? - Fogjal meg egy seprunyelet, es ha meglatsz egy kinait, tegyel ugy, mintha puska lenne nalad, es lojj ra! Szasa elindul a haboruba, es hogy, hogy nem, meglat egy kinait. Felemeli a seprunyelet, es kiabalni kezd: - Puff, puff! Kiskinai megall,korbenez, megy tovabb. Szasa kicsit kozelebb megy, majd megint: - Puff, puff! Kiskinai megall, korbenez, megy tovabb. Szasa meg kozelebb megy, es megint "ralo": - Puff, puff! Kiskinai megall, szarik ra, megy tovabb. Szasa most mar odamegy teljesen melle, megall, es most mar duhosen: - Puff, Puff!!!! Mire ranez a kinai: - Mi van vazze, nem latod, hogy tank vagyok?!
armithis 2005. március 29. 5151 hozzászólás 21.
ok kaptok egyet . aki nem látta heti hetest annak ez jól fog esni. Hogy hívják a széllel szemben repülõ fecskét? ??? fecske :nem :nem
ghosty 2005. március 29. 18 hozzászólás 6856.
megy Bill Gates a tengerparton es latja hogy a parton ficankol egy aranyhal... megy visszadobja a vizbe majd indulna tovabb mikor megszolal a hal : - na es a harom kivansag ... ???? - na jo... mondjad... mit kersz ... ? -valaszolja Bill .... meghal 3 szoke no es a Menyorszag kapujanal varnak.. mert Szent Peter csak azt engedi be aki megtudja mondani mi az a Husvet,,, - mi sem egyszerubb feleli az elso szoke... a husvet az az amikor sok tuzijatek van.. meg pezsgo es mulatas.... - hat nem... osszekevered...-feleli Szent Peter.... - ez egyszeru...mondja a masodik.... a Husvet az az amikor fenyofat diszitunk es ajandekokat osztogautnk es mindenki boldog.. a szerettet unennepe... - hat valamivel kevered .. ez sem jo valasz... -hat 2000 evvel ezelott kezdi a harmadik... volt egy Jezus evezetu valaki akit megkinoztak es akit keresztre feszitettek, es egy barlangba temettek.. es a barlang ele egy nagy kovet hengeritettek.... -verge valaki... sohajt fel Peter... mar aszitttem nem tudja senki.... - es minden evben -folytatja a szoke - kijon a barlangbol es a maglatja az arnyekat akkor meg nincs vege a telnek....
RaNdO 2005. március 29. 142 hozzászólás 2233.
a húsvétra vissza tekintve (minden lányt meglocsolok) :D és a locsoló vers : Tele van a hajad kosszal meglocsollak domestossal :aha "csepp-csepp"
"Egy biztos ebben az életben, és ha van ha vmit jól megtanultunk az az, hogy bárkit meglehet ölni" / Keresztapa /
756Zogya 2005. március 29. 573 hozzászólás 690.
Válasz Tot üzenetére (#5221): Válasz balu üzenetére (#5225): zsír! ß)
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
balu 2005. március 29. 4397 hozzászólás 31.
Ivan Vasziljevics, a Szovjet írószövetség elnöke ül az íróasztalánál, s borong. - Nem értem... Itt van ez a Petrarca. Állítólag impotens volt, mégis egymás után írta a szebbnél szebb szerelmes szonetteket. Aztán itt van ez a Verlaine, ez meg buzi volt, s mégis micsoda szerelmes verseket írt. Én meg itt ülök ezzel az irdatlan nagy faszommal, és semmi se jut az eszembe...!! A német megszállás alatt belép egy párizsi kávéházba egy német tiszt, karján egy francia nõvel. Leülnek, s a tiszt megkérdezi a hölgyet, mit rendelne. - Kaffee? Oder lieber Tee? A nõ így felel: - Liberté! Két alternatív mûvész sétál az utcán. Megállnak egy üzlet elõtt. - Te, szerinted odaszarjak a küszöbre? - Hagyd..... Úgysem értenék...
Válasz Tot üzenetére (#5221): Ez kiraly :E:E:E
Delux 2005. március 29. 2106 hozzászólás 135.
Válasz Ewing üzenetére (#5220): Izééé... még nem :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Ewing 2005. március 29. 153 hozzászólás 2115.
Válasz zona üzenetére (#5218): :] :gg XO
www.pokerroom.com - XX
Tot 2005. március 29. 973 hozzászólás 373.
Henry Kissinger odamegy egy szegény emberhez: - Szeretném, ha a fiad feleségül venne egy lányt! - Ugyan, sosem szólok bele a fiam életébe! - De ez a lány Lord Rotschild lánya! - Nos, ebben az esetben... Ezután Kissinger odamegy Lord Rotschildhoz: - Van egy férjjelöltem a lányod számára. - Ugyan már, a lányom még túl fiatal a házasságra! - De ez a fiú a Világbank alelnöke! - Nos, ebben az esetben... Végül Kissinger megkeresi a Világbank elnökét is: - Van egy ismerõsöm, szeretném a figyelmedbe ajánlani, alelnöknek. - Ugyan már, így is több alelnököm van, mint amennyire szükségem van! - De ez a fiú Lord Rotschild veje! - Nos, ebben az esetben...
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Ewing 2005. március 29. 153 hozzászólás 2115.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): mintha már én is hallottam volna, de azért most is jót röhögtem rajta :aha :kira Válasz Delux üzenetére (#5211): dehogynem; utánanéztél már, hogy a szomszédaid valójában honnan valók? :dread :vigyor XO
www.pokerroom.com - XX
Tot 2005. március 29. 973 hozzászólás 373.
A halász hazatér fatörzsbõl vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlõdõ országban dolgozik. A piackutató megkérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról. - ...és egyébként mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember. - Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág: - Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekrõl a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idõ, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára. - És azután? - kérdezi a halász. - Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebbõl a porfészekbõl Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tõzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne. - Mennyi idõ alatt tudnám ezt elérni? - érdeklõdik a halász. - Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató. - És azután? - folytatja a kérdezõsködést a halász. - Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. -Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távol esõ faluba költözhetne. - És azután mi lenne? - kérdezi a halász. - Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit................
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
2005. március 29. hozzászólás .
A fiatal házaspár lefekvéshez készül, az asszonyka épp most jött ki a zuhanyból, teljesen meztelen. A férj mar az ágyban fekszik, mikor megszólal a bejárati csengõ. Az asszonyka gyorsan egy törölközõt csavar maga köre, és leszalad az ajtóhoz, ahol a szomszédja áll. - Mit segíthetek? - kérdi. A szomszéd végignéz az asszonyon, és így szól: - Adok magának 10.000 ezer forintot, ha ledobja a törölközõt! Egy gyors körülnézés, majd az asszonyka lerántja magáról a törölközõt. A szomszéd végignéz rajta, egy elismerõt füttyent, majd átnyújtja a 10 darab ezrest, és távozik. A feleség felszalad a hálószobába, ahol a férje kérdése varja: -Ki volt az, drágám? -A szomszédunk, Laci. Mire a férj: - És legalább meghozta a 10.000 ezer forintot, amivel tartozott nekem?
Válasz Takeda üzenetére (#5213): Ja, kegyetlen regi :) amugy mar enis beirtam, meg akkor, mikor aktualis volt :)
SosMogyi 2005. március 28. 3354 hozzászólás 54.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): nagyon odabasz :hehe
armithis 2005. március 28. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): ösmertem :D