Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Ewing 2005. március 29. 153 hozzászólás 2117.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): mintha már én is hallottam volna, de azért most is jót röhögtem rajta :aha :kira Válasz Delux üzenetére (#5211): dehogynem; utánanéztél már, hogy a szomszédaid valójában honnan valók? :dread :vigyor XO
www.pokerroom.com - XX
Tot 2005. március 29. 973 hozzászólás 374.
A halász hazatér fatörzsbõl vájt csónakján és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlõdõ országban dolgozik. A piackutató megkérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról. - ...és egyébként mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember. - Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág: - Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekrõl a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél. Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idõ, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló vonóhálós flottára. - És azután? - kérdezi a halász. - Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebbõl a porfészekbõl Cotonouba, Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tõzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne. - Mennyi idõ alatt tudnám ezt elérni? - érdeklõdik a halász. - Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató. - És azután? - folytatja a kérdezõsködést a halász. - Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. -Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távol esõ faluba költözhetne. - És azután mi lenne? - kérdezi a halász. - Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit................
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
2005. március 29. hozzászólás .
A fiatal házaspár lefekvéshez készül, az asszonyka épp most jött ki a zuhanyból, teljesen meztelen. A férj mar az ágyban fekszik, mikor megszólal a bejárati csengõ. Az asszonyka gyorsan egy törölközõt csavar maga köre, és leszalad az ajtóhoz, ahol a szomszédja áll. - Mit segíthetek? - kérdi. A szomszéd végignéz az asszonyon, és így szól: - Adok magának 10.000 ezer forintot, ha ledobja a törölközõt! Egy gyors körülnézés, majd az asszonyka lerántja magáról a törölközõt. A szomszéd végignéz rajta, egy elismerõt füttyent, majd átnyújtja a 10 darab ezrest, és távozik. A feleség felszalad a hálószobába, ahol a férje kérdése varja: -Ki volt az, drágám? -A szomszédunk, Laci. Mire a férj: - És legalább meghozta a 10.000 ezer forintot, amivel tartozott nekem?
balu 2005. március 29. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Takeda üzenetére (#5213): Ja, kegyetlen regi :) amugy mar enis beirtam, meg akkor, mikor aktualis volt :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
SosMogyi 2005. március 28. 3354 hozzászólás 54.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): nagyon odabasz :hehe
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
armithis 2005. március 28. 5151 hozzászólás 21.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): ösmertem :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
2005. március 28. hozzászólás .
Miért rúgtam ki a titkárnõmet... Két hete volt a 45 születésnapom. Egyébként sem éreztem magam valami fényesen. Lementem reggelizni. A feleségem azt sem mondta: Jó reggelt, nemhogy Isten éltessen. A gyerekek sem mondtak semmit, teljesen hidegen hagytam õket. Úton az irodába már teljesen levert voltam. Bementem az ajtón és Janet, a titkárnõm felállt és így szólt: -Isten éltesse sokáig, fõnök! Na, ettõl egy kicsit mindjárt jobban lettem. Legalább egyvalaki nem felejtett el! Délig dolgoztam. Pontban 12-kor Janet bekopogott az ajtómon és azt mondta: - Fõnök, ma van a születésnapja. Menjünk el ebédelni, csak mi ketten! Nem a szokásos étterembe mentünk, hanem egy hangulatos kis falusi lokálba, hogy egy kicsit magunk lehessünk. Ittunk két Martinit és elégedettek voltunk a kiváló ételekkel. A visszaúton Janet azt mondta: - Tudja, olyan szép ez a mai nap, és ma van a születésnapja. Ne menjünk vissza az irodába! Menjünk fel hozzám és igyuk meg ott a délutáni kávét! Így felmentünk a lakására és kávé helyett megittunk még két Martinit és kényelmesen elszívtunk egy-egy cigarettát. Egy idõ után Janet így szólt: - Ha Önt nem zavarja, felveszek valami kényelmesebbet. Csak beszaladok a hálóba, azonnal itt vagyok. Néhány perc múlva valóban jött is. A kezében egy születésnapi torta volt és õt követték: a feleségem, a gyerekeim és a közelebbi munkatársaink és a Happy Birthday-t énekelték. És én ott ültem a heveron, és ....... a zoknimon kívül semmi nem volt rajtam.
Takeda 2005. március 28. 35 hozzászólás 5077.
kegyetlen ez a bush-os poén :kira
Az ember nem arra született,hogy legyõzzék.Az embert el lehet pusztítani,de nem lehet legyõzni-Hemingway
756Zogya 2005. március 27. 573 hozzászólás 693.
Válasz Delux üzenetére (#5211): az + a másik^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Delux 2005. március 27. 2106 hozzászólás 135.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5210): Nincs is annyi afgán :)
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
756Zogya 2005. március 27. 573 hozzászólás 693.
Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy manus, és odasúgja a pultosnak: - Te, ez nem Bush meg Powell? - De, õk azok. Ide járnak. Erre a manus odamegy az asztalukhoz és így szól: - Helló fiúk, mit csináltok itt? - Épp a III. világháborút tervezzük. - Igen? És mi a terv? - Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást. - Egy biciklis postást? Miért? Erre Bush odafordul Powellhez: - Ugye mondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem érdekel? sztem állat^^
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Naib 2005. március 27. 5216 hozzászólás 19.
Válasz LtShadow üzenetére (#5205): Halljuk az eredeti verziót;)
Every man lives - not every man truly dies!
armithis 2005. március 27. 5151 hozzászólás 21.
mindenkinek jó nyulat... :D
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
LtShadow 2005. március 27. 945 hozzászólás 389.
Egy pasi Ádámnak szeretne oltozni a farsangon, ezért elmegy a jelmezkolcsonzobe fugefa levelet kolcsonozni. Az eladó odaadja neki, a pasi bemegy a próbafulkébe és kikiált: - Ez tul kicsi! Az elado bead egy nagyobbat. - Ez is tul kicsi! Bead mégegyet. - Ez még mindig tul rovid. Megszolal az elado: - Akkor tegye a farkát a fulébe és legyen benzinkút! *** Azért van a vonaton két mozdonyvezetõ, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni! *** Aki utoljára nevet, annak van 56k-s modeme.
HF ALL
A székely fia megcsúszik a teton és lezuhan! Közben látja hogy az apja lent áll. . . . lekiabál neki: - Édesapám!!! Lezuhanok!!!! Mire az öreg székely széttárja karját: -Oszt talán nincs elég hely?
HF ALL
Válasz Cedric üzenetére (#5204): ezt a viccet már a verebes is szarul mondta el, de te még rátettél egy lapáttal. pedig eredetileg jó vicc :)
HF ALL
Cedric 2005. március 26. 8720 hozzászólás 5.
heti hetesbõl: Pékség elõtt áll egy rakat ember, egyszer csak kijön a pék: - Nem tudunk elég kenyeret sütni, aki zsidó menjen haza! 1 órával késõbb, megin kijön a pék: - Nem tudunk elég kenyeret sütni, aki nem párttag menjen haza! 1 óra múlva, megin kijön a pék: - Nem tudunk elég kenyeret sütni, nincs kenyér, menjenek haza! Elindulnak hazafelé, majd az egyik párttag megszolal: Má megin a zsidók jártak jól!!! :E :aha
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
DJWindsurfer 2005. március 26. 914 hozzászólás 405.
Válasz zona üzenetére (#5197): ez barom jó!!! :aha :worship
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
armithis 2005. március 25. 5151 hozzászólás 21.
:worship
2005. március 25. hozzászólás .
én vagyok középen jobbra joyo balra noia ^^ amúgy az aláírásomhoz kapcsolódik :)
armithis 2005. március 25. 5151 hozzászólás 21.
Válasz zona üzenetére (#5197): szép kis csokor és zone avatárodon ki kicsoda? :D
balu 2005. március 25. 4397 hozzászólás 31.
Válasz zona üzenetére (#5197): :gg :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Tot 2005. március 25. 973 hozzászólás 374.
Válasz zona üzenetére (#5197): :kira bar az avatarodat inkabb lecserelhetned Dawson es a haverok kepre
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
2005. március 25. hozzászólás .
Van közte néhány jó, az oldokat nem válogatom ki sorry, majd balu :] Mi jelent az Internet címek elõtt a www? - Wárni, wárni, wárni. A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött. Anti-Virus found! Delete, Infect or Rename? A barátnõm méretei: 1024x768x256 Minden érdekes program tartalmaz legalább: - egy változót - egy elágazást - egy ciklust - és egy hibát. A számítógépek sohasem fogják az emberi hülyeséget pótolni. Ha az Isten számítógépes szakembernek teremtette volna az embert, akkor 16 ujjunk lenne. - Hogy hívják a legfelsõbb memóriát? - U-RAM! - Melyik a legrosszabb világhálózati kapcsolat? - RetteNet. - Melyik a legsivárabb hálózat? - A LakatLan. - Hogyan hívják a legmelegebb hálózatot? - KatLan. - Hogy hívják a templomok közti hálózatot ? - PapLan. - Hogyan hívják az orosz számítógéphálózatot? - Nyet-work. 3M = Meglátni, Megvenni, Megbánni Szia Anya ! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa - Mi az összefüggés a fogkrém és a Windows között? - Ha nem megy - Call Gates. Egy razzia során elkapják a Windowst meg a Linuxot, hogy kicsit füvezgettek. Be is zárják õket, ahogyan illik. Már pár órája bent ücsörögnek, amikor a Linux fogja magát és kisétál a cellából. A Windows persze követné, mert erõsen fázik, (jön be az ablakon a fagy), de jól pofánvágja a rács. -Te hogy a fenében tudtál kimenni, Linux? - Hát, csak úgy, hogy szabad szoftver vagyok. - Mit mond a halódó Microsoft béka? - Warp, warp! Ön most egy "bosnyák vírust" kapott. Mivel mi Boszniában nem rendelkezünk programozói tapasztalattal, így ez a vírus a bizalom elvén mûködik. Kérjük Önöket, hogy manuálisan továbbítsák ezt a vírust mindenkinek az e-mail címtárukból, és utána töröljenek le minden állományt a merevlemezükrõl. Köszönjük a bizalmat és az együttmûködést. Bill Gates régi álma, hogy a világ minden gépén a DOS fusson. Ezt olyképpen érik majd el, hogy a végsõ DOS akkora lesz, aminek futtatásához tényleg az összes gépre szükség lesz. Ma nem fagyott a Windows-om! Mert nem indítottam el. A transzmeta új fiú lévén megakar ismerkedni a többi processzorral, ezért egy egyszerû kérdést tesz fel nekik: - Na mennyi 2+2? - Intel: 5. - Motorola: Hát 4. - AMD: Négyszer tíz a nulladikon. Értetlenül néznek az Intelre, mire az megszólal: - Lehet, hogy tévedtem, de akkor is én voltam a leggyorsabb. Nyolc óra töltés, nyolc óra lefagyás, nyolc óra vacakolás... A Windowsban az a nagyszerû, hogy magától nem omlik össze... Elõbb feldob egy dialógusablakot, és te nyomhatod meg az OK gombot. A Windows két dologtol akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. - Mire szolgál a printer? - Lassítja a papír haladását a szemetes felé. Egy Intel és egy Motorola processzor vetélkednek. - Mennyi 2+3? - kérdezi a Motorola - 4 - vágja rá az Intel - Rossz eredmény - mondja a Motorola - De azért gyors voltam, nem? - Hogy hívják azt az operációs rendszert, amit a vegyi üzemben lévõ PC-ken használnak? - Mar-DOS. Ügyfél: Problémám van az internet- hozzáférésemmel! Hotline: Mi a bejelentkezõ neve? Ügyfél: A jelszavam xxxx Hotline: Igen, és a bejelentkezõ neve? Ügyfél: Hmmm... az emailom xxx@yyy.hu Hotline: Igen, írom, és a bejelentkezõ neve? Ügyfél: Proxynak a proxy.yyy.hu-t használom... 7 pont, amiben egy belevaló férfi hasonlít a Linuxra: 1. Egyszerre akár több felhasználó igényeit is képes maradéktalanul kielégíteni, akár úgy is, hogy egyik sem tud a másik létezésérõl. 2. Nyílt és egyszerû forráskódja ellenére saját képükre formálni igazán csak a hozzáértõk képesek. 3. Türelemmel és megfelelõ gyakorlattal minden feladatot meg lehet vele oldani. 4. Feltételezi, hogy az õt használó tudja, mit is akar vele kezdeni. 5. A rendelkezésre álló erõforrások lehetõ legnagyobb részét a felhasznaló(k)nak adja. 6. Mûködésében probléma csakis durva felhasználói behatás esetén következik be. 7. Habár gyakran és sokféle újabb verzió jelenik meg, a felhasználók igyekeznek a régit megtartani és legfeljebb egyes részeket frissíteni. 7 pont, amiben megegyezik a Windows és egy átlagos nõ: 1. Szinte mindenkinek van vagy volt már. 2. Logikusnak tûnõ szerkezete ellenére teljesen kiszámíthatatlan. 3. Teljesen azonos eseményekre képes a legkülönfélébb, legmeghökkentõbb válaszokat produkálni. 4. A legtöbb tetszetõs és praktikusnak látszó terméket rájuk tervezik. 5. A használat során bebizonyosodik, hogy a divatos külsõ nem minden. 6. A használati idõ elõrehaladásával egyre nagyobb százalékát veszi igenybe kapacitásunknak. 7. Az újabb verziók mindig a régebbi hibáinak kijavítását ígérik, ehelyett mindig újabb és újabb, addíg elképzelhetetlennek tartott hibaforrásokkal találkozunk. - Mit mond Bill Gates felesége a nászéjszakán? - This is micro and soft. - Hogyan lehet felismerni egy Internet kalózt? - Webhely van az arcán. - Hogy hívják a magányos egeret? - Robinson Cursor. - Miért rakják az emberek a húst az ablak alá? - Mert köztudott, hogy a Windows alatt minden lefagy. - Melyik az az operációs rendszer, ahol minden a legsimábban megy? - A vazeLINUX. - Mi az? Qwer qwer qwer? - Unatkozó programozó. - Milyen az ínycsiklandó hálózat? - LANguszta. Lapzárta után érkezett: Ismeretlen elkövetõ agyonütötte Bill Gatest a Windows 4.31a-2/12Beta (error free version) 3400 oldalas hibalistájával. A nyomozást nehezíti, hogy eddig több mint negyvenmillió felhasználó vállalta magára a tett elkövetését...
SosMogyi 2005. március 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Dylan üzenetére (#5186): nagyon nagy :E
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Cedric 2005. március 24. 8720 hozzászólás 5.
Válasz balu üzenetére (#5193): 1000 éves :E
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
SosMogyi 2005. március 24. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#5193): hát én ismerek egy petikét aki kb ilyen szinten goldokodik :hehe
balu 2005. március 24. 4397 hozzászólás 31.
- Kedves gyerkõcök, ma hoztam nektek egy nagyon izgalmas házifeladatot: tegyük fel, hogy kaptok a mamátoktól 100 forintot. Holnapra írjatok nekem egy szép kerek fogalmazást hogy miként költenétek el a leghasznosabban... Másnap a tanítónéni nyájas hangján felszólítja Ágikát, hogy olvassa fel jellemfejlesztõ házifeladatának eredményét. Ágika: - Hát én elmennék a zöldségeshez, vennék annyi almát amennyi pont kijön a pénzecskémbõl, hazamennék meghámoznám az almácskákat és megenném a kisöcsémmel. Aztán a héját odaadnám a kis hörcsögömnek, a magokat pedig elültetném a nagymamám veteményesében, hogy szép almafák nõjjenek. - Ágika nagyon ügyes vagy, okosan oldottad meg a feladatot. Petike te mit csinálnál a 100 forintoddal? - Én elmennék egy játékboltba és vennék egy legót. Hazamennék öszzeraknám megmutatnám a szüleimnek, aztán a dobozából csinálnék garázst a kisautóimnak. - Te is ügyes vagy, Petike. És te Móricka, ott hátul, te mit csinálnál a 100 forintoddal? - Hát én lebüntetnék a henteshez, vennék annyi hurkát ami a száz pénzbol pont kifér, aztán hazabüntetnék, bekajolnám az összes hurkát, a bõrét meg felhúznám a farkamra és azzal megkúrnám a húgomat, a kutyánkat és az összes csajt a térrol, aztán hazamennék és beleszarnék a hurka bõrébe és visszavinném a hentesnek hogy szar a hurkája és adja vissza a pénzem. "A kurva nem az aki a placcon áll, hanem akinek megveszed a bundát meg a kocsit, aztán este fáj a feje..."
Válasz nagyi üzenetére (#5191): Mar volt :P
nagyi 2005. március 24. 4567 hozzászólás 27.
Tegnap ulök a Balaton partján.Egyszer csak arra jön a magyar válogatott szövetségi kapitánya, és megszólal: - Te, nem mész úszni? Mondom neki: - Én már tegnap úsztam, Lothar Ma theus. Aztán elkezdem nézni a Balatonban furdõket.Hát nem ott van a Queen egyuttes gitárosa?Meg is kérdem tõle: - Milyen a víz Brian, May? Közben látom, hogy mellettem ul Magnum.Éppen egy kenyeret akart felvágni, de nem sikerult neki. Odaszoltam neki: - Várjál Tom, Selleck majd én. Utána gondoltam, hogy ideje hazamenni. Éppen megyek a kijárathoz, amikor látom, hogy egy amerikai színésznõ kiejti a kezébõl a popcornos zacskót, és anélkul, hogy összetakarítaná, megy el onnan. Utánaszóltam: - Hé, Cybill, Shepherd már fel legalább! A strand kijáratánál egy híres amerikai színészbe botlottam, ahogy Éppen állt a motorja mellett. Megkérdeztem tõle: - Mehetnék vele egy Kurt, Russell? De nem engedte meg... Na ez volt az én napom a strandon.
"i wish i live in a world where the womens armor gets stronger when they wear LESS armor. ROFL "
Válasz Waleran üzenetére (#5188): Hat igen, az egy klasszikus :E Válasz Ewing üzenetére (#5189): bazz... :aha
Ewing 2005. március 24. 153 hozzászólás 2117.
[quote=Mokamester írta(#5175)] - Hol alszanak az álmos bitek? - A hálókártyánGGG [/quote] Hol laknak a cyberfiokák? ... Az interface-ekben. Sry :E XO
www.pokerroom.com - XX
Waleran 2005. március 24. 103 hozzászólás 2804.
Kicsit hasonlít ez a vicc egy klasszikushoz: Van sapkája, nincs sapkája.
"Don't drink water! Fish are fucking init."
Válasz Dylan üzenetére (#5186): En mar ismertem, de jo amugy, es asszem meg nem is volt itt, ugyhogy :gg :)
Dylan 2005. március 24. 2494 hozzászólás 101.
No remélem még nemvolt, de ha igen, nekem akkor is új. :) :) Egy férfi levelet kap az adóhivataltól, melyben behívják egy megbeszélésre, mivel kevésnek találták a befizetett adó mennyiségét. A férfi elmegy a könyvelõjéhez, hogy tanácsot kérjen tole. - Vedd fel a legszakadtabb ruhádat, így biztos azt fogják gondolni, nincsen pénzed, tehát õk tévedtek az adó megállapításánál. - tanácsolja a könyvelõ. A férfi az ügyvédjétol is tanácsot kér: - A legjobb ruhádat vedd fel, így azt gondolják, hogy nagyon tiszteled õket, és talán eltekintenek a büntetéstõl. - javasolja az ügyvéd. Emberünk teljesen összezavarodik, ezért elmegy a paphoz is tanácsot kérni. - Egy történetet mesélek neked - mondja a pap. "Egy lány a nászéjszakája elõtt megkérdezte az anyját, milyen ruhát vegyen fel. Az anyja azt mondta, vegyen fel egy hosszú hálóinget. Megkérdezte a nõvérét is, õ azt tanácsolta, vegyen fel egy szexi rövid hálóinget." - És hogyan kapcsolódik ez a történet hozzám? - kérdi emberünk csodálkozva. - Ugyanaz, mint a te eseted fiam - válaszolja a bölcs pap - mindegy mit veszel fel, így is, úgy is megb...nak. :hehe
Válasz ghosty üzenetére (#5182): Ez mar tavaly is regi volt :)
Smoke 2005. március 24. 1085 hozzászólás 323.
Válasz armithis üzenetére (#5183): te meg ne f*ssál már annyira :hehe
Reality is a Lie...
armithis 2005. március 24. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#5178): töröld meg a szád smoke :nyes
ghosty 2005. március 24. 18 hozzászólás 6978.
MIndekinek kellems Husvetot... kicsit kora de en csak msot tehetem ezt meg... de hogy e legyen gaz hogy de irom hat itt egy locsolovers (szalacsi ismeret alap) zold erdoben jartam ovjektumot lattam megakart locsolni Kerem kapcsolja KI !!!!! Kivanok sok locsolot... Foleg Balunak :) :kocc :aha
Mokamesternek figyu roppent :) Válasz Naib üzenetére (#5180): Ugyes, okos... :D
Naib 2005. március 23. 5216 hozzászólás 19.
Válasz balu üzenetére (#5160): Old, ismertem mindet háháhá:D
Every man lives - not every man truly dies!
DaveExecutor 2005. március 23. 634 hozzászólás 600.
Válasz Smoke üzenetére (#5178): Ja, ráadásul õ tette már be ezeket többször is. Van egy kis csokra, és ha összeszed egy új szálat, akkor megint megmutatja az egész gyûjteményét. ~|
Smoke 2005. március 23. 1085 hozzászólás 323.
Mokamester elég sok volt már ezek közül... ~| ...de a joint-os tetszett :kira
Reality is a Lie...
Delux 2005. március 23. 2106 hozzászólás 135.
Szerkesztette: Mokamester (2005-03-23 22:22) Szerkesztette: Mokamester (2005-03-23 22:24) Szerkesztette: Mokamester (2005-03-23 22:24) ... Szerkesztette: Mokamester (2005-03-23 22:26) muhah :teve
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz Mokamester üzenetére (#5175): Ebben az az igazi poén hogy mennyiszer szerkesztetted ;)
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
2005. március 23. hozzászólás .
a het torpet hoszu varakozas utan fogadja a papa.... es Morgo megy oda hozza es megszolal...SSSSSSSSS -tisztelendi atyam kerdezhetek valamit.. ? -kerdezz fiam.... - vanak itt a vatikanban ilyen kis apacak mint mi ???? -nem nincsenek.... a tobbiek hatul kezdenek mozgolodni.. mocorogni... - de mondjuk europaban sincsenek >??? kerdi tovab morgo..? -nem nincsenek.. tudomasom szerint... a tobbiek hatul mar rohecselnek.. meg vihognak.... -na es ebben a nagy viagban sehol sincsenek ilyen kis apacak mint mi... ? -nem szerintem nincsenek.. bisztos nincsenek... erre a tobbiek rohogesbe tornek ki, morgora mutogatnak es felkialtanak.... : -MEGB@SZOTT EGY PINGVINT......ha ha....MEGB@SZOTT EGY PINKVINT..... Mi a hasonlóság a laposelem és a könnyubúvár között ? - Ha a sarkait összekötöd mindketto hamar lemerül. - Mi a különbség a hegedu és a nagybogo között???? - A nagybogo tovább ég... - Mit vet a kövér paraszt? - Jó nagy árnyékot.... - Hol alszanak az álmos bitek? - A hálókártyánGGG - Ha elotted egy tengeralattjáró megy, a hátad mögött egy rakéta jön, hogyan szállsz le a lóról? - Megkéred a körhintást, hogy állítsa le...! DE IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAJA NANÁ NAH EH VVVVVVVA :))))))))))))))))
- Mit csinal a Firebat a Hydraliskbol? - Szenhidrat! Nem hiszem el, hogy több millió spermium közül pont te voltál a leggyorsabb. Beszélgessünk a kurvákról! Anyád hogy van? Olyan pofont kapsz, hogy a takony menetet vág a nyakadon. Elkápráztattál, mint vak macskát az autóreflektor. Becsomagollak a táskádba! Te olyan hülye vagy, hogy megérdemelnél egy Microsoft címkét. Ez így olyan kevés, mint a TSZ földje... Akkora feneke van, hogy kirakós römit lehet rajta játszani. Vigyorog, mint hülye gyerek mikor a Tajgetoszra viszik. Utálja, mint dögkeselyû az üvegszemet... Na, õ sem kapott tüdõgyulladást a keresztvíz alatt. Olyan hosszú orra van, hogy kikaparná vele a sarokból a diót. Olyan foga van, hogy kiharapná a sarokból a kaszáspókot. Olyan botfüled volt, hogy kiskorodban azzal ütötték a nõvéred nyomát mikor megszökött. Az igazolványképével dobják fel az unalmasabb horrorfilmeket. Az arca olyan volt, mint Louis Armstrong hangja. Úgy néz ki, mintha egy hentes lett volna a plasztikai sebésze. Olyan buta, hogy felfelé sikít a hullámvasúton. Ha a butaságát forgó mozgássá lehetne átalakítani, bezárhatnák Paksot. Olyan sötét, mint az ideálisan fekete test, éjszaka az alagútban. Ha a dumáját boltban árulnák, az állatvédõk betiltatnák. Az IQ-ja akkora, mint a lábmérete. Ha az IQ-ja kettõvel több lenne, akkor már lehetne sültkrumpli. A szaga átmentet képez a sajtpiac és a halpiac között. Átmenetileg szûz. Két menet között. Állítólag Izlandon még van két ember, akivel nem... Beállunk, mint a klinikai halál. Meg vagyok zavarodva, mint vasorrú bába a mágneses viharban. Szétkapta, mint Blöki a lábtörlõt. Belekeveredett, mint sün a rágógumiba Kezdetben teremté az Úr a bitet és a byte-ot, és teremté ezekbol a szót. És a szóban két byte vala, és nem léteze semmi más. És az Úr elválasztá az egyet a nullától. És látá az Úr, hogy ez jó. És mondá az Úr: legyen adat. És lon adat. És mondá az Úr: foglalja el az adat a megfelelo helyet. És megteremté az Úr a floppy discet, a hard discet és a kompakt discet. És látá az Úr, hogy ez jó. És mondá az Úr: legyen számítógép, ahová a floppy discet, a hard discet és a kompakt discet be lehet helyezni; és elnevezé hardvernek. És látá az Úr, hogy ez jó. Az Úr megteremté a programokat, nagyokat és kicsiket az o fajtájok szerint. És mondá az Úr: teremtsünk Programozót, és a Programozó alkosson új programokat, irányítsa a számítógépet, a programot és az adatot. És látá az Úr, hogy ez jó. Az Úr megmutatta a Programozónak a könyvtárszerkezetet, és mondá néki az Úr: -Használhatsz minden könyvtárt és alkönyvtárt, de NE HASZNÁLD A WINDOWST! És mondá az Úr: nem jó a Programozónak egyedül. Álmot bocsáta rá, és kivevé az egyik oldalbordáját, és másik lényt teremte belole, aki felnéz a Programozóra, aki szereti azt, amit a Programozó csinál, és elnevezé Felhasználónak. És ott vala a Programozó és a Felhasználó a DOS alatt. És látá az Úr, hogy ez jó. De Bill Gates okosabb vala az Úr minden más teremtményénél, és kérdezé a Felhasználótól: -Mondá az Úr, hogy ne futtass egyetlen programot sem? És a Felhasználó felele: -Azt mondá az Úr, hogy használhatunk minden programot, minden könyvtárt és alkönyvtárt, de ne használjuk a Windowst, mert különben meghalunk. És Bill Gates monda a Felhasználónak: -Hogyan beszélhetsz olyasmirol, amit még ki sem próbáltál? Abban a pillanatban, hogy a Windowst futtatod, olyan lészel, akár az Úr; képes leszel bármit létrehozni egyetlen kattintással. És a Felhasználó látá, hogy a Windows gyümölcsei szebbek, és könnyebb oket használni. És látá a Felhasználó, hogy minden tudás haszontalan, mert a Windows képes azokat helyettesíteni. És a Felhasználó installálta a számítógépén a Windowst, és mondá a Programozónak, hogy ez jó. És a Programozó elkezdé keresni az új drivereket. És az Úr kérdezé a Programozótól: -Mit keresel? És a Programozó felele: -Új drivereket keresek, mert nem látom oket a DOS-ban. És mondá az Úr a Programozónak: -Ki mondá neked, hogy új driverekre van szükséged? Futtattad a Windowst? És a Programozó felele: -A Felhasználó mondá nekem. És az Úr kérdezé a Felhasználót: -Ki mondá neked, hogy installáld a Windowst? És a Felhasználó felele: -Bill Gates mondá nekem. És monda az Úr Bill Gatesnek: -Ezért, amit tettél, gyulölt leszel minden teremtmény elott és a Felhasználó boldogtalan lesz miattad. És mondá az Úr a Felhasználónak: -Azért, amit tettél, csalódni fogsz a Windowsban, és az megemészti minden eroforrásodat, és lassú programokat kell majd használnod. Örökkön-örökké a Programozó segítségére fogsz szorulni. És mondá az Úr a Programozónak: -Azért, mert hallgattál a Felhasználóra, sohasem lészel boldog. Programjaidban hemzsegni fognak a hibák, és ki kell javítanod oket újra és újra az idok végezetéig.
Srác otthon unatkozik, elhatározza hát, hogy kimegy az erkélyre és elszív egy dzsointot. Így is tesz, kiül a mûanyagszékére, elõszedi a cuccot, beintézi meggyújtja, beleszív, letüdõzi... Aztán várja a hatást. Egyszercsak elhúz egy bazinagy tûzgömb keresztbe a szeme elõtt. - Hú, ez aztán a cucc! - Megtetszik neki a dolog, hátha lesz még más is, szív még egy nagy slukkot... Elhúz megint egy hatalmas nagy tûzgömb..- Jó, jó, tényleg király anyag, de azért már kezd unalmassá válni. - Node még egyszer azért beleszív.... Marha nagy tûzgömb süvít keresztbe ismét. Na, megunja, elnyomja hát a csikket, bemegy a lakásba. A nappaliban szembe jön vele az anyja. - Hát hol voltál kisfiam? - Áá, csak kint cigarettáztam az erkélyen.. - Na jó, de három napig!?
Kisgyerek áll pöcegödör szélén zokogva. Odasiet a szomszéd. -Mi bajod fiam? -Beleesett az anyám a pöcegödörbe!!! Az hapsi azon nyomban beleveti magát, párszor lebukik, keresgél, majd kicsit késöbb elkeseredetten visszajön. -Fiam, sehol sem találtam az anyád! -Akkor már a csavar sem kell!!!! (és beledobja az emésztõbe) 14. Lajos áll a tükör elött. Néezegeti a szemét. -Hmmm a szemem az anyám... Megpöcköli a fülét. -A fülem.... ...a fülem pedig apám. Megvakarja az állát -Az állam én vagyok! Csákó bemegy az urológiára: -Doktor úr. Adjon valamit, korai impotenciával küszködöm és nem áll fel. -Tessék itt van ez a zöld por, nedvesítse be, és kenje a farkára. Úgy menni fog. 2 nap múlva visszajön a fazon. -Doktor úr, nem segített, csináljon már valamit! -Najó, akkor itt van ez a piros por, szintén nedvesítse be, majd dörzsõlje be a péniszét vele. Így már menni fog. Szintén 2 nap múlva jön vissza a hapsi. -Doktor úr, így sem megy. -Akkor nincs más választás, itt van ez a fehér por, ezt is nedvesítse be, majd kenje be a falloszát, garantált a siker. Eltelik 1 hét, 2 hét, mire a csákó visszajön. -Hihetetlen doktor úr, mûködik!!! -Hát igen... ...a gipsz az gipsz!!!!
Iskola a hetvenes evekben. A fiatal tanitono eszreveszi, hogy Moricka nem figyel az oran. Felszolitja: - Moricka mennyi ketto meg ketto? - Mit tudom en. Menjen maga a p*csaba! A felhaborodott tanitono a fulenel fogva vonszolja be Morickat az igazgatohoz: - Igazgato ur, ez a gyerek azt mondta nekem, hogy menjek a picsaba! - Micsodaaaa?! Nem felsz, te kis szemtelen hogy elevenen megnyuzlak?! - kiabal az igazgato Morickara. - Maga pofazik?! Maganak budos a laba! - Hoooogy?! Mit mereszelsz, te?! - ordit az igazgato -. Ki a te apad, mi?! - Parttitkar. - Hm. Es a kedves mama? - Az is parttitkar. Elgondolkodik az igazgato, majd a tanitonohoz fordul: - Nezze kollegina, en most elmegyek labat mosni, maga meg tenyleg MENJEN A PICSABA!!! :boxer ^^