Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

Mate 2005. március 12. 229 hozzászólás 1566.
miért lett öngyilkos hitler? Megkapta a gázszámlát :DD
Goglhffl
ghosty 2005. március 11. 18 hozzászólás 6856.
kommentek utan egy kisse hoszabb vicc.. elnezest ha mar volt... Falun vagyunk, Rõcsõt.. es egy tv szeretne a helyi oregothonrol egy kis dokumentum filmet kesziteni....be is mennek szepen es a rendezo ugy veli hogy a 87 eves Arpi bacsi eppen jo alany lessz...felkerik Arpi bacsit aki szivesen valalja a szerepet.... r(endezo):ok.. szoval akkor mikor kerdek Arpi bacsitol, akor tessek madj felelni.. menni fog ? A(rpi bacsi):...ha..igen... r:...feny .. kamera...ok.... r:- koszontom a kedves nezoket ... itt vagyunk Rõcsõt a helyi oregek othonaban es megprobaljuk bemutatni egy altagos idos ember mindennapi eletet... itt van velunk Arpi bacsi... Arpi bacsi.... mondja el nekunk hogy zajlik egy atlagos napja... A:..ha...jo koran mar nem alszom, oszt vizelek egyet.... r:ALJ ALJ..ALJ... Arpi bacsi... mi az hogy vizelek egyet....hogy beszelunk... hm ? hat ez egy rendes musor kerem... hat hogy lehet ilyet mondani...mondja azt hogy "pipilek egy csoppet" ha mar muszaj..na vegyuk ujra.. r:- koszontom a kedves nezoket ... itt vagyunk Rõcsõt a helyi oregek othonaban es megprobaljuk bemutatni egy altagos idos ember mindennapi eletet... itt van velunk Arpi bacsi... Arpi bacsi.... mondja el nekunk hogy zajlik egy atlagos napja... A:..ha ... jo koran.... "pipilek egy csopet", aztan me sz@rok egy nagyot.... r:ALJ ALJ.. azt a budos, jo ###... hat de Arpi bacsi... hat nem megmondtam.. ez egy csaladi musor... csucsidoben fog menni... gyerekek is nezik.....vizelek,,, sz@rok.. ha mi ez... mondja hogy "kakilok egy keveset"...ujra...az egeszet... r:- koszontom a kedves nezoket ... itt vagyunk Rõcsõt a helyi oregek othonaban es megprobaljuk bemutatni egy altagos idos ember mindennapi eletet... itt van velunk Arpi bacsi... Arpi bacsi.... mondja el nekunk hogy zajlik egy atlagos napja... A:-..ha jo koran ...pipilek egy csoppet , kakilok egy keveset.. osztan meg leszalok az agybol.....
ghosty 2005. március 11. 18 hozzászólás 6856.
Válasz zona üzenetére (#5083): kiro Válasz balu üzenetére (#5082): regi mind de a masodikat akor is szeretem Válasz Waleran üzenetére (#5086): k#rva jo Válasz zona üzenetére (#5089): lol... :worship :worship Válasz 756Zogya üzenetére (#5108): :aha :P ..nekem uj.... Válasz balu üzenetére (#5102): az elsot kiveve nekem mind regi.. de lahet hogy masnak nem.... "Dobjuk ki a macskat az udvarra, amig meg kepes elfutni." ez jol talal bocs hogy komentalgattam de ne voltam bent szinte 2 napja...es ugy ereztem hogy kommentalni akarom
Caleb 2005. március 11. 3855 hozzászólás 42.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5108): Ez kurvajó. :nyes
global moderator
756Zogya 2005. március 11. 573 hozzászólás 690.
húh infested lettem :vigyor
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
balu 2005. március 11. 4397 hozzászólás 31.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5108): LOL, ezt nem ismertemm :E:E:E
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
- Papa, mi az ott, ami csüng a lovacskának? - Az a fasza, kisfiam, azzal bassza a többi lovacskát. De nem illik ujjal mutogatni! :aha Tudom, Balu old, nem is neked tettem ki:vigyor
Válasz Waleran üzenetére (#5106): O is ezt mondta rolad... :dread
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Waleran 2005. március 11. 103 hozzászólás 2801.
Tagadok mindent! Semmi közöm hozzá, õt a postás hozta!
"Don't drink water! Fish are fucking init."
Válasz MaDEyE üzenetére (#5103): Latszik, hogy tesok :D
Válasz balu üzenetére (#5102): :worship
MaDEyE 2005. március 11. 1654 hozzászólás 193.
Válasz Waleran üzenetére (#5097): Multko ugyan ezeket leirta Tot. :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
Sutemenyrecept (gyesen levo anyukaknak): Tavolitsuk el a plussmacit a sutobol, es melegitsuk a sutot 160 °C-ra. Goz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismet tavolitsuk el a plussmacit a sutobol, es erelyesen szoljunk ra Ocsire: Nem szabad, Ocsi! A margarint keverjuk ossze 20 dkg cukorral. A tobbi margarint szedjuk ki Ocsi kezebol, es mossuk le a falat. Merjunk ki 3 evokanal kakaot. Ismet vegyuk el a margarint Ocsitol. Furdessuk meg a macskat. Tegyunk hintoport es ragtapaszt a karmolasokra. Keverjunk a margarinhoz 4 egesz tojast, 2 vaniliascukrot es 30 dkg lisztet. Vegyuk ki a fustolgo plussmacit a sutobol, es nyissunk ki minden ajtot es ablakot, szelloztetes vegett. Vegyuk el a mobiltelefont Andikatol, es biztositsuk a ferjunk fonoket, hogy nem, nem a ferjunkkel beszelt az elobb. Hivjuk fel a ferjunket, es keszitsuk fel a legrosszabbra. Adjunk a tesztahoz 1 teaskanal sot es 10 dkg durvara vagott diot (kozben alljunk ellen a kisertesnek, hogy mind Andikat, mind Ocsit durvara vagjuk). Engedjuk ki a macskat a sutobol. A tesztat ontsuk alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig kozepes langon sussuk. Vegyuk el a borotvat es a macskat Ocsitol. Magyarazzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvalt macska lebarnul-e a napon. Dobjuk ki a macskat az udvarra, amig meg kepes elfutni. Bevonomaz: Keverjuk ossze a kovetkezo hozzavalokat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokolade, 5 dkg olvasztott margarin. Vegyuk ki azt a kurva plussmacit a grillsutobol, es dobjuk el. Jo messzire. Magyarazzuk el kedvesen a rendornek, hogy fogalmunk sem volt rola, hogy ot fogjuk fejbe talalni, mikozben eppen Ocsit probalja megmenteni a szomszed haz tetejerol. Tegyuk Ocsit a jarokaba. Adjunk a mazhoz 2 dl tejet, egy keves sot, es lassu tuzon forraljuk 2 percig. Nyissunk ajtot a csengetesre, es magyarazzuk el a szomszednak, mennyire sajnaljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spajzablakan. Ajanljuk fel, hogy megteritjuk a befottek es a takaritoszemelyzet koltseget. Kossuk ki Andikat az asztallabhoz. Tavolitsuk el a szenne egett sutiket a sutobol. Dobjuk ki. Kapjunk idegosszeomlast. - Miért nem mos kezet a rendör hugyozas utan? - Mert mire felmaszik a lancon, mindig kiürül a tartaly. A kislany bemegy a mupeniszboltba, hosszasan valogat, majd felora elteltevel odaszolitja az eladot: - Azt a pirosat kerem szepen. - Nono, kislany, a termosz nem elado! Egy ficko gyonyoru gyemantkoves gyurut vett a felesegenek karacsonyra. Baratai termszetesen azonnal ertesultek a dologrol, az egyik meg is kerdezte: - En ugy tudtam, hogy inkabb egy terepjarot szeretett volna, vagy nem? - Valoban, de mondd csak, hol a feneben szereztem volna egy hamisitott Jeepet? Ket skot nover atutazik Amerikaba. Az egyikuk azt mondja: - Tudtad, hogy az amerikaiak kutyat esznek? Ez undorito, de ha mar itt vagyunk, akkor kiprobalhatnank milyen, egyebkent is viselkedjunk amerikaikent. - Jo! - ert egyet a másik. Keresnek egy hot-dog arust. - Ket "kutyat" kerunk. Megkapjak. Felrehuzodnak megenni, de mielott beleharapnanak, egyikuk belekukkant a hot-dog belsejebe es elamul. Odahajol a testverehez es halkan megkerdi: - Mondd, te a kutya melyik reszet kaptad?
Válasz balu üzenetére (#5100): volt az is :vigyor
Válasz Waleran üzenetére (#5099): Van ilyen :D Amugy ezek telleg mind voltak, talan a villamosost kiveve. :)
Válasz Smoke üzenetére (#5098): Ehh :dread Nem néztem, bocs, én ezeket ma kaptam... Nekem volt olyan, hogy elküldtem márciusban egy vicces képsorozatot, amit ráadásul exclusive én szereztem, és olyan szeptember környékén visszaért hozzám, ráadásul változatlanul :D
Smoke 2005. március 11. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Waleran üzenetére (#5097): te waleran az nem poénos, hogy bemásolod ide a pár nappal ezelõtti vicceket... ~| pontosabban a 4873-as Tot kommentre gondolok némi eltéréssel (talán) szinte egy-az-egyben ua. vicceket írtad be, mint õ akkor...
Reality is a Lie...
A tehén bonyolult állat. De én megfejtem. Nyuszika bemegy a boltba. - Ecetet kérek! - Sajnos nyuszika mi nem tartunk ecetet, ez egy festékbolt. - Mondom, ecetet kérek! - Nyuszika, ez egy festékbolt! - Jó, akkor mondom másképp: kérek egy pamacot! Szõke és barna nõ autóznak. Egyszer csak megáll az autó, a szõke kérdezi a barátnõjét: - Miért álltunk meg? - Kifogyott a benzin! - De okos vagy! Én biztos nem vettem volna észre és tovább vezettem volna! Szõke nõ kifakad a férjének: - Elegem van az egészbõl! Sosem jössz haza idõben, éjszakára is kimaradsz. Megcsalsz fûvel-fával! Most már abban sem vagyok biztos, hogy te vagy a gyerekeink apja! Haladjon a korral! Az elavult Johnson's pH 5.5 után itt az új verzió, a Johnson's pH 6.0! - Mi a különbség a szegény és a gazdag svájci között? - A szegénynek saját kezûleg kell lemosnia a Mercédeszét... - Képzeld, tegnap leestem a létráról! - Nahát, és lett valami bajod? - Nem. Képzeld, tegnap leestem a létráról! - Mit mond az orosz a halálos ágyán? - Szentpétervár. - Hogy végzõdik az orosz népmese? - Aki nem hiszi, annak utánajárunk! A4-es hófehér rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném. Férj és feleség vacsoráznak. Az asszony leeszi magát. - A fene - mondja - úgy nézek ki, mint egy disznó! - Igen - mondja a férj - és még le is etted magad! - Hogy sikerült a randid? - Hát, csak olyan sakkosan... - Hogyhogy? - A fehér királyról kiderült, hogy sötét paraszt... - Hogy imádkozik a szûzlány Szûz Máriához? - Szûz Mária, ki vétkezés nélkül szültél, add meg nekem, hogy szülés nélkül vétkezhessek. Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász, kérdi: - Harapnak a halak? - Nem, csak elestem. - Milyen a számítógépes szépségápolás? - Átküldök neked egy kiló bájt! Villamoson: - Néni, le akar ülni? - Igen. - De níííncs heeeely!!!! Szomszéd, használhatnám a fûnyíróját? - Persze, csak ne vigye ki a kertembõl.
Exec lesz olyan is, amikor te valamihez érdemben is hozzá fogsz szólni?
Exec_Watcher 2005. március 11. 587 hozzászólás 667.
Válasz zona üzenetére (#5090): hehe ez oltás :kira :nyes
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
Exec_Watcher 2005. március 11. 587 hozzászólás 667.
Válasz zona üzenetére (#5092): persze nem hiszek neked:P
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
szabzero 2005. március 10. 1631 hozzászólás 198.
Válasz Tot üzenetére (#5084): és ezt már mindenki ismerte =) de nagyon jó =)
dehogyis már nem is játszok
2005. március 10. hozzászólás .
Válasz Exec^Watcher üzenetére (#5091): azóta már vicc van ott :]
Exec_Watcher 2005. március 10. 587 hozzászólás 667.
Válasz zona üzenetére (#5090): még ha csak az lennél drága szivem szép szerelme ^^
A fiú bemutatja új barátnõjét a szüleinek, akik szívélyesen meghívják õt, vacsorázzon náluk. Leülnek az asztal köré, kutya az asztal alatt, elkezdenek kajálni. A félénk lány egyszercsak úgy érzi, muszáj eleresztenie magát, tartja-tartja, de nem megy tovább, reccsen egy nagyot. - Maszat! - kiált fel az apa összevont szemöldökkel, és az elvörösödött lánynak hatalmas kõ esik le a szívérõl, mindenki azt hiszi, a kutya volt, hehe. Kajálnak tovább, de egy idõ után megint érzi a kínzó ingert, ha egyszer bejött, most is bejön, gondolja, és elfingja magát. - Maszat! - hörren fel ismét az apa. Esznek tovább, a lány kis idõ múlva úgy érzi, megint kell, és most már viszonylag fesztelenül ereget egyet. Erre az apa: - Maszat, vigyázzá már onnan, mert a végén rádszarik!
Válasz balu üzenetére (#5087): lehet, csak a te kommentjeidet elvbõl nem olvasom :]
Smoke 2005. március 10. 1085 hozzászólás 322.
Válasz Waleran üzenetére (#5086): "Nem felhasználóbarát környezet. Ha csengetés nélkül jössz be, elõbb lõlek le, minthogy a kutya megharapna! " :kira :hehe
Reality is a Lie...
balu 2005. március 10. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Waleran üzenetére (#5086): Hehe, ez kiraly :) Válasz zona üzenetére (#5083): Vmikor regebben en irtam be :P Válasz Tot üzenetére (#5084): Jo csak ismertem. :)
Waleran 2005. március 10. 103 hozzászólás 2801.
Nem tudom, volt-e már ez, ha igen, akkor bocs! Feliratok kutyás házak kapuján -------------------------------------------------------------------------------- Én 6 másodperc alatt gyorsulok százra. És Te? Nem veszünk semmit, nem adunk el semmit, nem térünk át semmilyen hitre. És ezt a kutyák is tudják. Miután Döncivel megismerkedtél, menj el plasztikai sebész ismerõsödhöz! Csöpike sem vegetáriánus! Kutya : Betörõ 15 : 0 Vigyázz, csak az eleje harap! Vigyázz, a kapu harap! Amputációt és alakformálást vállalok. Kérlek gyere be csengetés nélkül! Nem harap a kutya csak ízlel, de nyugi mert sz@rt nem eszik! Vigyázz! A kutya HOMOKOS! Hangfelismerõ szoftverrel ellátva. Belépés díjtalan, kilépés bizonytalan! A blökik szabadon mozognak, Ön szabadon dönt! Kedves betörõk! A kutya mindenkit beenged, a gond kifele jövet kezdõdik... Nem felhasználóbarát környezet. Ha csengetés nélkül jössz be, elõbb lõlek le, minthogy a kutya megharapna! A kutya veszélyes, a rotitól meg még én is félek!
756Zogya 2005. március 10. 573 hozzászólás 690.
Válasz zona üzenetére (#5083): Válasz Tot üzenetére (#5084): húhh bazz, nc :E
Tot 2005. március 10. 973 hozzászólás 373.
Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt. Egy nap egy ismerõsével futott össze az utcán, aki azt mondta: - Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról? - Várj egy pillanatot! - válaszolt Szókratész. - Mielõtt bármitmondanál, szeretném, ha megfelelnél három kérdésre. Ezt hívják tripla szûrõnek. Az elsõ szûrõ az Igazság. Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz, igaz? - Nem - válaszolta az ember. - Éppenséggel csak hallottam róla, és... - Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy sem. Most próbáljuk meg a második szûrõt, a Jóság szûrõjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog? - Nem, épp ellenkezõleg... - Szóval - folytatta Szókratész - valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz. Semmi baj, a harmadik szûrõ még hátravan: a Hasznosság. Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem? - Nem igazán. - Nos - vonta le a következtetést Szókratész -, ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán? Ezért volt Szókratész egy nagyszerû filozófus, és ezért tartották igen nagy becsben. És ezért nem jött rá soha, hogy a legjobb barátja dugja a feleségét.
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
[b]A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL[/b] [i]Szombat este[/i] A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plazakávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnokkel, gondoltam,hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondottsemmit. Csak nem alakult a beszélgetés, egész idö alatt csendben ült.Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez semsegített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmikülönös. Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nemkell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kisséelmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, snem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra. Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, s nem is akar velemtalálkozni. Csak kornyadozott a TV elött, s érezni lehetett, hogy messzejár az esze... Végülis felmentem lefeküdni. Kis idö mulva követett. Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a símogatásokra,szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogyrákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álombasírtam magam. [b]A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL[/b] [i]Szombat este[/i] A Fradi kikapott. De este egy jót kúrtunk...
Nehany anyos-vicc :) - Miert kuldik el az anyost gyakran szavazni? - ??? - Hogy szokja az urnat. A 24 emeletes haz legfelso emeleten az ablakparkanyba kapaszkodik egy asszony, egy ferfi pedig kalapaccsal veri a kezet. A bameszkodok kozul felkiallt valaki: - Diszno! Gyilkos! Mire a melette allo: - Ugyan, csak az anyosa! Az elozo: - Hogy kapaszkodik a rohadek... - Kepzeld, meghalt az anyosom! - Mi tortent vele? - Levitte az ujjat a vonat. - Ne viccelj, abba nem lehet belehalni! - Na igen, csakhogy a fejet vakarta! - Draga baratom! Fogadja oszinte reszvetemet! Nem lehet konnyu az embernek elvesziteni az egyetlen anyosat. - Mi az, hogy nem konnyu?! Szinte lehetetlen!
Válasz ghosty üzenetére (#5075): Maskor ne rakj ennyi ures 'elvalszto' sort a viccek koze, mer kurva hosszu lesz a komment. Egy ures sor elvalasztasnak eleg. Amugy az elso 2 nagyon gyenge, es regi, a 4. meg mar volt nehanyszor. A drakulas meg sztem nem vicces, de mindegy. :)
ghosty 2005. március 10. 18 hozzászólás 6856.
Válasz Delux üzenetére (#5079): kosz... ez az utolso tenyleg dugig van.. majd megkerem balut hogy torolje vagy moderalja.. vagy valami... :) de tenyleg kosz
Delux 2005. március 10. 2106 hozzászólás 135.
Válasz ghosty üzenetére (#5078): Majd ha lehet, a kommentjeidet olvasd vissza, mert egy rakás hiba van bennük és ettõl elég nehéz érteni a lényeget :|
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz Tot üzenetére (#5077): hagyd.. nem sz o hibaja... Válasz Waleran üzenetére (#5076): ..koszi a segiytseget.. es igen erdely magyar vagyok..... kis segitseg a viccez.. de igy se fogod erteni ha nem tudod amit kene... de azert ennyi kissegitseg : Vlad Tepes.. = Dracula grof... eleteben sok kegyetlenseget kovetett el.. de altalban csak azokkal akik megsertettek a torvenyt, vagy az ellensegeivel mint pl a torok, akki nyomast gyakorolt a orszagra, es aki sarcot(adot. roviden) kert... minden kis vedket tobnyire megbuntetett es altalaban karoba huzatassal... remelem es segitett... ..szolj hogy meyik vicc es tolmacsolom...ok
Tot 2005. március 10. 973 hozzászólás 373.
Válasz Waleran üzenetére (#5076): latszik, hogy gyoker csaladbol szarmazol! Azert nem erted!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
Waleran 2005. március 10. 103 hozzászólás 2801.
Válasz ghosty üzenetére (#5075): A Lacoste-s vicc egyértelmû (a Lacoste logója egy krokodil) Viszont a te vicceidhez néha nem ártana 1 tolmács. (gondolom te erdélyi magyar vagy) A drakulás viccet viszont tényleg nem értem...
[quote=Smoke írta(#5063)]megtörtént eset: Váci utca közepe, Lacoste bolt elõtt romacsalád. Gyerek üvölt ezerrel, apa egy ideig tûri, aztán valamit mond a sokszoknyás anyának, mire az: -Ne rííjá mán kisg*ci, kápsz olyan gyikospólót, é![/quote] ha megkerlek benenteket.. valaki ezt nekem forditja.. mert en nem ertem.... en vagyok maradi de fel zarkoznek.. :))) :hello koszi... es par fa vicc : rendor boklaszik... megkerdi az egyik jarolkellot -ma ne haragudjon, de ez az ut jon visszafele is ? ket bakkancs ul az agon...egyik megsszolal : -bakkancs.... -NEM bakkantok Megebred reggel Vlad Tepes (Dracula) es latja hogy a szogai ott vannak az agy korul.. es koszontik szeo szavakkal hiszen ma van a szulinapja.... es az egyik szol hogy egy kulonleges ajandekot keszitettek neki ki, ami kint van az udvaron.... Hamar ki is rohan es latja hogy 50 torok van karoba huzva.... hat ennek nagyon megorul, szinte konyezik.... mikor latja hogy egyikmeg mintha el... es mosgatja a szajat.... oda tartja hat a fulet hogy haja mit mond.... -Happy Bitrhday to you, happy birthday to you.... egyszer csak egy teherauto tele kuglofal, meg negercsokkal, meg hasonlo sutikkel, felborul, es a szalitmany egy resze kiborul az utcara... a kozzelben levo 2 cigany gyerekek oda szalad es kapnak az adando alkalman, esznek... arra jar ket skinhead.. es nezik hogy mi tortent.... mire az egyik odarohan a teherautohoz es kezdi szettaposni a sutemenyeket....a masik ertetlenul nezi.... -ne nezz b@meg... gyere segits... nem latod, ketto mar kikelt....
756Zogya 2005. március 9. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#5073): nem is neked írtam :nyes
balu 2005. március 9. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Aradebil üzenetére (#5067): MAr volt nehanyszor, eleg regi :) Válasz 756Zogya üzenetére (#5069): Hatja. Ismertem, de ez telleg jo :)
szabzero 2005. március 9. 1631 hozzászólás 198.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5069): ez télleg jó csak én már hallotam =)
dehogyis már nem is játszok
Válasz Delux üzenetére (#5070): félreértés: nem az ÉN vicceim a yok , hanem a többieké...m már 1 hónapja nem írtam normális viccet ide :hello
Delux 2005. március 9. 2106 hozzászólás 135.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5068): Azokat nem láttam, sorry :|
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Milye fehér a négernek? a gazdája... nem vok rasszista de a vicc attól még tecchet...
Válasz Delux üzenetére (#5066): hát elõfordulhatott, már nem emléxem, igazat adok... :hello jah és a mostani viccek egész yok(tisztelet a kivételnek):vigyor
Aradebil 2005. március 9. 860 hozzászólás 429.
War3on ovlastam: -Te,milyen jól brakel a fiad! -Dehogyis csak a tolószéket keresi:D
Delux 2005. március 9. 2106 hozzászólás 135.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5065): Eh akkor én kérek elnézést. Egyébként a te kezdésed se különbözött sokkal :hehe
Válasz Delux üzenetére (#5049): hé,hé,hé ez sértette a fülem :nem én csak a minõségi poént kedvelem, de ez nem volt az :nyes