Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

LtShadow 2005. március 5. 945 hozzászólás 389.
Válasz ghosty üzenetére (#5019): még, jó, hogy te minden viccet saját magad találsz ki.
HF ALL
ghosty 2005. március 5. 18 hozzászólás 6978.
Válasz zona üzenetére (#5017): funnyfly.com hirlevel... de tiszteletremelto a kinlodas hogy leforditottad...
756Zogya 2005. március 5. 573 hozzászólás 693.
Válasz zona üzenetére (#5017): ehe ß)
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
2005. március 5. hozzászólás .
[b]Nõi Értelmezõ Szótár[/b] [i]Amit a nõ mond... ...és amire gondol közben.[/i] Szeretnénk... [b]Akarok egy...[/b] Dönts Te, drágám... [b]Azt hiszem, egyértelmû a dolog...[/b] Ahogyan Te szeretnéd...[b] Ezt megjegyzem magamnak...[/b] Beszélnünk kellene vele. [b]Panaszkodnék egy kicsit neki.[/b] Nem vagyok mérges. [b]Hát persze, hogy dühös vagyok, te bunkó.[/b] Most olyan... férfias vagy. [b]Meg kellene fürödnöd, és borotválkozhatnál is.[/b] Rendkívül figyelmes voltál ma éjjel... [b]Ez volt az a hatalmas szex, amirõl tegnap beszéltél?[/b] Ma nem tudnék érzelmileg megfelelõen reagálni...[b] Intimbetétet tesztelek éppen...[/b] Legyünk romantikusak, kapcsold le a lámpát... [b]Túl vastag a combom.[/b] A konyhánk már korszerûtlen. [b]Vehetnél egy új házat.[/b] Új függöny kellene... [b]...meg bútor és tapéta és...[/b] A képet akasszuk oda. [b]Inkább ide kellene...[/b] Jaj! Valami zajt hallottam![b] Jó, hogy el nem alszol itt nekem![/b] Szeretsz engem egyáltalán?[b] Kinéztem magamnak valamit a kirakatban.[/b] Mennyire szeretsz Te engem?[b] Elköltöttem ma egy rakás pénzt az áruházban.[/b] Egy perc múlva kész vagyok. [b]Rúgd le a cipõd, és nyugodtan kapcsold be a TV-t.[/b] Olyan kövér vagyok...[b] Mondd, hogy gyönyörû vagyok.[/b] Figyelsz rám egyáltalán? [b]Véged van.[/b] Igen[b] Nem[/b] Nem[b] Nem[/b] Talán[b] Nem[/b] Sajnálom... [b]Sajnálhatod...[/b] Ízlik ez az étel?[b] Könnyû elkészíteni, úgyhogy jobb, ha hozzászoksz.[/b] Nem sikítottam.[b] Hát persze, hogy sikítok, amikor olyan fontos dolog jutott eszembe.[/b] [i]Ha a kérdés: "Mi a baj drágám?"[/i] Még mindig ugyanaz. [b]Semmi[/b] Semmi[b] Minden[/b] Minden [b]Hol az intinbetétem?[/b] Valóban semmi. [b]Csak az, hogy egy bunkó vagy.[/b] Most nem akarok beszélni róla. [b]Gyere vissza késõbb, addigra kitalálok valamit.[/b]
^^
Válasz ghosty üzenetére (#5014): 2. jó! :aha
FIGYELEM..ez a nehany sor regi viccet valamint heleysirasi hibakat is tartalmazhat... kerunk mindnekit aki lelki vagy testi epseget felti, hogy ne olvassa tovabb... Allj...ha tovabb olvasod akkor mar meg vagy b@szva... es nem reklamalhatsz... ;) ß) :nuke =] ...... egy zh vizsga elott a tanar figyelmezteti az osztalyt.... -nem szeretnem ha holnap bark is hianyozna es foleg nem csupa hulye okkal...esetleg egy nuklearis katasztrofa, nagyon komoy testi serules,kozeli csaladtag elhalalozasa, vagy esetleges komyos betegseg... az talan.. de semmi olcso kifogas.. rendben... ? -egy okostlyas,,(mint pl balu) ...ul a hatso padban es jeletnkezik hogy szolni szeretne... -es mondjuk hogyha holnap nem tudnek eljonni mert teljes es igen komoly sexulais kimeruesben szenvedek... akkor mi lessz ? az osztay erre igyekszik elfolytani a rohogest, majd mikor a csend a terembe visszal, a tanar odalep a diakhoz ..kezet szorit vele.. es azt mondja... : -hat akkor azt hiszem a masik kezeddel kell majd megird a dolgozatot..... .......... es meg egy... de a fenti figyelmeztetes most is ervenyes... szoval megyunk harman... szabzero (remelem nem haragszol, remelem majd tetszeni fog), en meg balu... es megyunk .. mendegelunk... egyszer csak a hataroz erunk... es a vamosok nem arnak atengedni ..csak azzal a feltetellel ha a harmonk f@rka osszesen legalabb 25 cm hosszu.... hat lemerik a szabzro-et.. 20 cm... remek...(remelem tetszik :)) ) lemerik az enyemet 4.5 cm ...ok es lemerik a baluet is.. hat az 0.5 cm... ez osszesen 25 cm.. pont amennyi kell. es mehetunk tovabb..megyunk megyunk.. es egyszer csak megszolal szabzero... -fiuk... hat nem azert.. de ha nekem nincs a f@rkam 20 cm akkor minket nem engednek at a hataron.... kis idomulva en is megszolalok.... -igen..igen.. de ha nekem nincs a f@rkam 4.5 cm akkor bizony tul maradtunk volna.... nemsokara balu is megszolal... -ez mind szep es jo... de ha nekem eppen akkor nem all fell.. akkor soha a budosbe nem jovunk at..... ...... :boxer :debil
Válasz balu üzenetére (#4994): kurva elet.. te nem csak hogy regi vicceket is irsz.. de meg veszed a batorsagot hogy az egyetlen forrasombol :)) a vicclaprol tapaszd ide oket....ja es ezeket en is idetehettem volna.. de akkor bisztos hogy te kotottel volna bele....ja es nagyjabol csak mi ketten szapuljuk egymast... meg eg valami ha valaki reggel jon... maskepp mondom.. hat en tegnap irtam..,, ma mar olyan sok cuccal..tobsege szemet ha a topic cimet nezemmm(mint amit most irok az is) es emitt a viccek altalaban nem lathatok.. mert hat nem tul sok ember keresi ki a vicceket...a sok cucc kozzul
szabzero 2005. március 5. 1631 hozzászólás 199.
az év vicce balu megkaparínt 1 négy jegyü egész számot =)
dehogyis már nem is játszok
Én valami igazán nagyra várok. Majd a 10.000! :E
szabzero 2005. március 5. 1631 hozzászólás 199.
ehe 2.000 ik komment az enyém :)
dehogyis már nem is játszok
Smoke 2005. március 5. 1085 hozzászólás 323.
:kira :E és a szgépes szerintemeshez egy számomra aktuális és nem annyira vicces változat: prímán menõs, míg nem GSL-t jáccos, akkor egybõl kiakadós, ellenfél freewint kapos, új billentyûzet vevõs (elõzõ bill. fizikai sérülések következtében meghalós ;))
Reality is a Lie...
balu 2005. március 5. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Exec^Watcher üzenetére (#5006): Alap. :D
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
756Zogya 2005. március 4. 573 hozzászólás 693.
Válasz Exec^Watcher üzenetére (#5006): mimás... :kocka
Válasz balu üzenetére (#5000): lemerem fogadni erre vársz 20ik komment ota azért irtál ennyit! Ez 1 jol eltervezett tervecske utolsó simitása ezek szerint hekker csiter és spammer vagy :vigyor :ravasz
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
Dylan 2005. március 4. 2494 hozzászólás 101.
;) Namost ha egy régi commentet kitörölnék, akkor elcsúszna az egész. :P De nem teszem, had legyen meg balu öröme. ;) Amúgy tényleg király népszerû ez a topic, anno pedig nem örültem neki, mikor elindult. :fear
Válasz balu üzenetére (#5003): ha neked egy moderálást meg ér, felõlem :nyes mellesleg csak 4 comment volt az 52. percben:D
balu 2005. március 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz 756Zogya üzenetére (#5002): Csak nem akartam, hogy elorozza vki elolem ezt a jubileumot :) Az eddigi ezreseket mindig eloroztak :(
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
balu moderáld magad bazz ~| :gg, éljen sokáig még a fórum!!
ehe:D
[b]5000!!![/b] jubileumot unnepel a portal legnepszerubb topikja :) mindenki bontson pezsgot ! :)
1
2
3
Válasz 756Zogya üzenetére (#4995): Jaja, mindjart el is intezem :)
Válasz balu üzenetére (#4994): dobok egy szmájlit :vigyor anyós mindjárt 5000, ezt + kell ünnepelni!!
Na es akkor nemi humor: Egy részeg járkál a kocsma elõtt és közben sír. Odamegy egy ember hozzá és azt kérdezi: - Miért sír? - Mert eladtam a feleségemet egy pohár whiskyért. - Sajnálom. - Adja nekem vissza valaki a feleségemet! - Miért? - Mert megint szomjas vagyok Hogy milyen számítógépeket szeretek? - Win 98-os, kékhalálos - Játék végénél lefagyós - Táptönkremenõs, felmelegedõs, kigyulladós - Áramszünetes, szarrámenõs - Sokáig töltõs, felidegesítõs - BIOS elállítódós, nem megfelelõen mûködõs - Telepítõs, minden adat elveszõs - Videókártya kifüstölõs - Rohadt drága, szart sem érõs - Zenehallgatós, hangfalrecsegõs - Netrõlletöltõs, virusbejövõs, windowsmeghalós - SP2-õs gépet egyáltalán nem védõs, trójai vírusbejövõs - CD másolós, heckeres, rendõráltal lefoglalós - Rendszergazdás, ingyenösszeszedett - Monitormeghülyülõs, fölidegesítõs, szétverõs - Nagyon jóra meghirdetõs, mégis nagyon gyenge - Játékra összeszerelt, egyjátékse mûködõs
Válasz DaveExecutor üzenetére (#4992): Hat en az "old"-okat poenbol szoktam irni, igazabol nekem is azzal van bajom, ha mar volt itt vmi 5x, aztan jon vki, aki most regelt, nem olvasta korabban a topikot, es akkor elkezdi ontani a vicceket, mer o a poenos csavo (ezt jelen esetben ghosty-nak hivjak). Ja es amellett, mikor szolunk, meg neki all feljebb, hogy irjak jobbat ha tudok, meg ne dumaljak (ja es folytatja a regi viccek sorat). En mar 1000++ viccet irtam ide, tobbsege aktualis is volt, es tetszett is a nepnek, szal nemhiszem, hogy nekem bizonyitanom kene ghosty fele. De ennek ellenere o igy all hozza, es engem EZ zavar, nem az, ha vki neha beir 1-1 regi viccet.
Most képesek vagytok egymást azzal csesztetni, hogy kinek a vicce old? Az lényege ennek a topicnak, hogy szórakoztassa az oldal látogatóit.. Ezt néha valóban akadályozzák az olyan viccek, amelyeket már többször láttunk viszonylag rövid idõszakon belül. Inkább az ilyeneket kelllene elkerülni, és nem az old vicceket, hiszen azok is lehetnek jók, és az se biztos, hogy mindenki ismeri. Sok olyan vicc van, amit 6-12 éves koruk között ismer meg az ember, amelyeket általános szinte minden ember megismer, mert ezek általában ebben a korosztályban terjednek. Ezeket szerintem nem érdemes ide beírni, hiszen valószínûleg mindenki ismeri már, kivéve a mégfiatalabbakat. :peace
Ja a baribaszos az kul, csak regi. Válasz ghosty üzenetére (#4987): A "magy"-ert a ctrl+c - ctrl+v a felelos (de most, hogy mondtad, kijavitottam). De a tiedbol nikabb nem masolom ki a helyesirasi hibakat, mer kurva hosszu lenne a komment...
Tot 2005. március 4. 973 hozzászólás 374.
Az nekem is bejon:)
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
hehe baribaszós csunya ^^
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
ghosty 2005. március 4. 18 hozzászólás 6978.
par vicc amit most kaptam ha hibazok kovezzetek meg... angol'rol forditom...ok egy ferfi 3 novel radizik es el szeretne donteni hogy melyikket valassza kozzuluk.... ugy dont hogy mindegyiknek ad 5000 $ es utanna dont.... es elso elmegy fodraszhoz, pedi-mani kuroshoz... szep ruhat vesz maganak.. es vegul azt mondja hogy nagyon szereti a ferfit ezert szeretne a legjobban kinezni szamara... es akarja hogy a feri buszke lehessen ra.. es hogy gyonyorkodhessen benne... a ferfi meg van elegedve.... a masodik elmegy es mindenfele ajandekot vasarol a ferfinek, golf felszerelest, a szamitogephez dolgokat... az egesz penzt a ferfi ajandekaira kolti... vegul azt mondja hogy o is nagyon szereti a ferfit ezert vasarolta neki azokat az ajandekokat... a ferfi ezzel is meg van elegedve... a harmadi elmegy es megfeleloen forgatja es befekteti a penzt.. keresve ezzel meg 5000$ a meglevo melle.. vissza adja az 5000$ es a masik 5 ot meg a bankba teszi... modnvan hogy szereti o is a ferfit.. es a jovore gondol... a ferfi ezzel is meg volt elegedve.... hosszas gondolkodas utan a ferfi azt vette el amelyiknek a legnagyobbak voltak a mellei... hat a ferfi ferfi marad.... ............ Skot paraszt bemegy a helyi kocsmaba.. ker egy wiskey-t es elkezd beszelni a pultossal... -latod ott azt a keritest... ? en csinaltam egymagam... es vagtam ki hozza a fat egyedul... en astam ki az asommal a colopokhoz a godroket.... es tettem fel ra a szogesdrotot.. es verteb be minden egyes szeget.... de szolit engem valaki "Mc.Gregor a keriteskeszitonek...." ??? NEM.... ker meg egy poharral...es folytatja.... -latod ott azt a hidat..., azt is en csinaltam... es mente az erdore a faert, en magam vagtam ki a fat a baltammal, en merultele es en csinaltam a fundamentumot .. a colopozest, a deszkazast.. mindent... de szolit engem valaki "Mc. Gregor a hidkeszitonek .."???? NEM.... - de az ember egyszer megb@sz egy baranyt oszt........
Válasz balu üzenetére (#4986): mindegyik mar ismert.. ez az utolso regi.. az elso meg mar elore lathato jo nehany sorral korabban.. es nem magy hanem megy ...lol
Nade nehany vicc is legyen: [b]Használati utasítás a WC csésze tisztításához:[/b] 1. Nyissa fel a WC tetejét és öntsön bele 1/8 csésze állatsampont. 2. Vegye a karjába a macskáját és simogassa, miközben óvatosan halad a fürdõszoba irányába. 3. Egy alkalmas pillanatban dobja be a macskát a WC-be és hajtsa le a tetejét. Lehetõleg álljon rá a WC tetejére. 4. A macska most önállóan elkezdi a tisztítási folyamatot és elég habot is fog elõállítani. Ne zavarják meg a WC-bõl érkezõ hangos zajok, a macska élvezi! 5. Többször nyomja meg az öblítõ gombot, hogy aktiválja a .power-wash. funkciót és az utóöblítést. 6. Amennyiben a WC tetjén áll, kérjen meg valakit, hogy nyissa ki a bejárati ajtót. Biztosítsa, hogy a WC és a bejárati ajtó között ne álljanak emberek. 7. Kellõ távolságból nyissa fel a WC tetejét. A magas sebességnek köszönhetõen a macska bundája a huzat által gyorsan megszárad. 8. A WC és a macska ezennel tiszták! A 'modern' Piroska kerékpárral indul a nagyijához.1 darabig nincs is semmi gond. Az erdö mélyén kettétörik a kerékpár. Ott terem a farkas és megheggeszti. Piroska boldogan megy tovább, de kis idõ múltán újra széthullik a bicaj. Megint jön a farkas megheggeszti.Ezt még eljátszák többször is az erdõben. Ahogy a mesében illik a farkas korábban érkezik,megeszi a nagyit és bebújik az ágyba. Megjön Piros és kérdezi: - Miért ilyen nagy a füled? - Hogy halljam mikor jössz. - Miért ilyen nagyok a szemeid? - Hogy jobban lássalak. - De miért ilyen pirosak? - Mert egésznap védõszemüveg nélkül heggesztettem vazzeg! Grün hazalátogat Magyarországra . A pályaudvaron odamegy a szendvicses automatához. Bedob egy százast, megnyomja a gombot. Semmi. Bedob még egyet, szintén semmi. Ütögeti, rugdalja az automatát. Semmi. Bedobja az utolsó százasát is, majd mikor erre sem történik semmi, elismeröen így szól: - Ügyes! Hogy ez eddig nekem még nem jutott eszembe!? Két barátnõ találkozik. - Hogysikerült a fogyokura,amit ajánlottam? - Ne is mond! - Lefeküdtem a fönökömmel, a szomszéddal, a portással, a biztonsági õrrel és egy dekát nem fogytam. -Te szerencsétlen!! TURÓKURA nem KÚRÓTÚRA!!! [EDIT - eliras, ghosty kedveert javitva]
DaVkOv 2005. március 4. 2174 hozzászólás 125.
Válasz ghosty üzenetére (#4984): tudok olvasni... azmeg a másik hogy nehéz elolvasni és még szar is... ja és az nem az én bajom hogy keveset beszélsz meg irsz... na sztem haggyuk mer má uncsi és mennék kayálni :) legközelebb nem probálom meg elolvasni. amirõl nem tudunk az nem fáj... :D :gg
this is FleSs YES?
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#4983): ok.... 1. szerintem nem olyan nagyon hibas hogy ne lehessen elolvasni.. mar csak abbol a kutatasbol kiindulva hogy a olvasas kozben nem minden betut kulon hanem magat a szot olvasod.. mindgyart megkeresem es berakom ide....ok...szoval szerintem a hibaimtol meg olvashato a szoveg nagyobb veszodesek nelkul... 2 ja 3 hat nem azert.. hanem mert gondolom te/ti naponta beszletek. irtok magyarul.. en meg talan hetente annyitmint ti 2 nap alatt.... de hat ez is az en bajom... Viva Transilvania :D 4 ...na ne máá.. tenyleg ? 5 ..tanuljatok meg olvasni.... itt van amit igertem az elso pontban: Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a bteûk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslõ és az ultosó bteûk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteû lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteût mgaát, hneam a szót eszgébéen
Válasz ghosty üzenetére (#4980): csak tudod 1.ha nem tudjuk elolvasni vagy fél órán keresztül kell veszõdni vele hogy elolvassuk akkor fölösleges ideirni 2. ja a te bajod 3. miért lenne nekünk könyebb? mert mi tudunk irni? :) logika 0... 4. ha gyakorolsz megtanulsz irni :D:D 5. ne ird sietve... hiába irod gyorsan ha lassan tudjuk olvasni :)
this is FleSs YES?
Válasz 756Zogya üzenetére (#4981): Eszrevettem, de nem akartam lefikazni, hogy regi :E
vicc topicba írok viccet, észre sem veszik...
Válasz balu üzenetére (#4978): koszi hogy az ekezetek ugyeben megkegyelmezett ofelsege nekem.. es pl nem ban-ol :) :nyes... de : 1. kurvara nem erdekel 2 az en bajom 3 eleg szegyen az nekem 4 hat nektek konnyebb 5 mindig is rosz voltam helyesirasbol 6 sokszor mert sietve irok valamit azert tevedek 7 ha megmondod mikor mit tevedtem, igerem a tobbi uzenetben nagyon odafigyelek majd...ok nöjjé'... nagyra pl ezt is a kedvedert javitottam ki..bar lehet hogy meg hibas
Válasz ghosty üzenetére (#4976): nagyon kemény vagy... de komolyan annyira meggyõzõ vagy hogy teljesen elbizonytalanodtam. jajj nemtom mit tegyek :hey :O :confused
this is FleSs YES?
Válasz ghosty üzenetére (#4976): Az ekezettelen irassal semmi problema, sokan irnak ekezet nelkul (pl en is, mint a mellekelt abra is mutatja). alapvetoen van baj a helyesirasoddal
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#4975): seba'
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#4973): koszonom tanar bacsi az elismerest... aguuuuuuuuuuu....blugy bluty...... de sajna elszoktam az ekezet hasznalataltol, talan lustasagbol.. talan mert ezt a gepet es az otthonit is nem csak en hasznaom.. es a tobbiek nem magyar anyanyelvuek.... kapisi ? veszed ???? .... szoval ha ezen akadsz ki ... akor kerj meg valakit hogy akasszon be :) ... ok
Válasz ghosty üzenetére (#4974): ennyi smile... erre rá fogsz baszni. balu beszopat :D:D
this is FleSs YES?
Válasz balu üzenetére (#4972): sajnos akkar te nagyon el vagy a kepzeleteddel de "wake up mmmmooonnnn :)!!!!!" ..erezd a szajszagod... ez a valosag.. ezt mar kurvara regen ismerem.. es szerintem nem csak en..... de megvallom a fejcseres az kurva jo volt.. es nekem uj... szoval ez van.... [Mass smiley - balu]
Válasz ghosty üzenetére (#4970): hát igen ez igaz. amugy gratulálok majdnem helyesen írtál le egy sort. csak az ékezet ismeretlen fogalom.
this is FleSs YES?
Elkepzelem ghosty-t, ahogy otthon rohog a vicceken, aztan beirja, hogy szakallas, csak mer en is azt szoktam irni az oveire... :E
osztják balu-t...