Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 30 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

ghosty 2005. március 4. 18 hozzászólás 6978.
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#4966): latom :)) de ha nem lett volna a viccem.. nemlett volna a kritikad.. :D
756Zogya 2005. március 4. 573 hozzászólás 693.
csúnya lány a nászéjszakán: -ugye azért bennem is van vmi szép? -van, de mindjárt kihúzom... ezt lehet h itt olvastam, már nem emléxem: hitler a koncentrációstáborban odamegy egy kisfiúhoz, akin dávid csillag van: -zsidó vagy kisfiú? -nem, bazzeg a serif... balutól elõre is elnézést az old viccekért...
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
ghosty 2005. március 4. 18 hozzászólás 6978.
Válasz balu üzenetére (#4964): hat nem azert... de ezek a viccek meg regebbiek mint az enyemek.. szakallll szakalllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaasssssssss es en ugy tudtam hogy legyen a medve impotens... de mindegy igy is ugy is..oskorosak.... ne torekedj hogy engem felulmulj.... ne akarj meg regebbi meg jobban ismert vicceket beirni.... vagy nem epp ezert kritizalsz te is engem ??? amsodikat pedig en is a cigannyal tudtam :debil :teve :o :o :o :o
balu 2005. március 4. 4397 hozzászólás 31.
Válasz 756Zogya üzenetére (#4965): Ja, hat ugyis lehet :vigyor
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
DaVkOv 2005. március 4. 2174 hozzászólás 125.
Válasz balu üzenetére (#4956): :) thx Válasz ghosty üzenetére (#4960): hát látod a kritikám jobb mint a vicceid :gg :hello
this is FleSs YES?
756Zogya 2005. március 4. 573 hozzászólás 693.
Válasz balu üzenetére (#4964): ez nem a legjobb gyûjtemény, de sebaj... a 2.kat magyarral és cigánnyal ismertem
A medve és a nyuszi sétálnak az erdõben és találkoznak a jótündérrel. - Mivel ilyen szimpatikusak vagytok nekem, teljesítem három kívánságotokat. - mondja a jótündér. - Én 10 medvelányt akarok. - mondja a medve. - Én a legújabb és legdrágább autót akarom. - mondja a nyuszi. - Én... még 10 medvelányt akarok! - mondja a medve. - Én pedig.. egy kifogyhatatlan benzinkutat az autómhoz. - mondja a nyuszi. - Én... azt akarom, hogy a világ összes medvelánya az enyém legyen! - mondja a medve. - És neked, nyuszi, mi az utolsó kívánságod? - Hm... Tudod mit? Legyen a medve buzi. Egy amerikai, egy német és egy török vendégmunkás utazik a vonaton. Az amerikai elõvesz egy százdollárost, kidobja az ablakon és megszólal: - Nálunk ebbõl annyi van, mint a szemét, eggyel több vagy kevesebb, nem számít! A török elõvesz egy aranyláncot, kidobja az ablakon és megszólal: - Nálunk ebbõl annyi van, mint a szemét, eggyel több vagy kevesebb, nem számít! Végül a német lehúzza az ablakot és kidobja a török vendégmunkást.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Gondoltam, hogy ezt be fogja irni vki, en tegnap kaptam. De nekem nem tetszett :(
Válasz Waleran üzenetére (#4961): a vicc beírójából indultunk ki :nyes :ravasz
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
Waleran 2005. március 4. 103 hozzászólás 2804.
Két apáca, Logika (L) novér és Matematika (M) novér hazafelé tartanak a kolostorba. M: - Észrevetted, hogy egy férfi követ minket 38 és fél perce? Vajon mit akarhat? L: - Logikus: meg akar minket eroszakolni. M: - Óh, jaj! Ennél a sebességnél és távolságnál legkésõbb 15 perc múlva utolér minket! Mit tegyünk? L: - Az egyetlen logikus dolgot: fussunk gyorsabban. M: - Nem megy. L: - Persze hogy nem megy. A férfi ugyancsak az egyetlen logikus dolgot teszi: o is gyorsabban fut. M: - Tehát mit tegyünk? Ezzel a sebességgel egy perc múlva utolér. L: - Az egyetlen logikus dolgot: elválunk. Te ezen az úton mégy, én a másikon. Mindkettonket nem tud követni. A férfi Logika novért követte. Matematika novér elérte a kolostort és nyugtalan volt Logika novér miatt. Végre megérkezett Logika novér. M: - Logika novér! Istennek hála, hogy itt vagy! Mondd, mi történt? L: - Az egyetlen logikusdolog: a férfi mind a kettonket nem tudta követni, tehát utánam jött. M: - Igen, igen! De mi történt aztán? L: - Az egyetlen logikus dolog: olyan gyorsan kezdtem futni, ahogyan csak bírtam. M: - És aztán? L: - Logikus. o is olyan gyorsan kezdett futni, ahogyan csak bírt. M: - Igen, és aztán? L: - Az történt, aminek történnie kellett: a férfi utóért. M: - Te szegény, és mit tettél? L: - Az egyetlen logikus dolgot: felkaptam a szoknyámat. M: - Óh, novér? És mit tett a férfi? L: - Az egyetlen logikus dolgot: leengedte a nadrágját. M: - Óh, nem! És? Mi történt azután? L: - Hát nem logikus, novér? Egy apáca felemelt szoknyával gyorsabban tud futni, mint egy férfi leengedett nadrágban! És ti mindannyian, akik azt hittétek, hogy itt most egy piszkos történet következik, mondjatok el ketto Üdvözlégyet!!
"Don't drink water! Fish are fucking init."
ghosty 2005. március 3. 18 hozzászólás 6978.
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#4953): .. mindegy.. es a helyesirasra..azert sme ugyelek... hat ez van.. de legalabb a hozzaszolasod jol megnevettetet.... 5 pont :)
756Zogya 2005. március 3. 573 hozzászólás 693.
Válasz balu üzenetére (#4957): bazz :worship
Smoke 2005. március 3. 1085 hozzászólás 323.
Válasz balu üzenetére (#4957): :kira kicsit durva némely, de még belefér :hehe
Reality is a Lie...
balu 2005. március 3. 4397 hozzászólás 31.
Az iskolában a takarékosságról beszélnek. A tanító néni megkérdezi Mórickát is: - Móricka, ti hogy takarékoskodtok otthon? - Megöltük anyut. - Micsoda, ti otthon megöltétek az édesanyátokat? - Igen. Apuval azt gondoltuk, hogy én már nem szopok, õ meg már nem baszik, akkor meg minek etessük? [b]LANCLEVEL[/b] K. István jelenleg 46 éves, 12 éves kora óta alkoholista. Négy kiskorú gyermeke van, felesége ráadásul roma származású. Családja évek óta próbálja kizsákmányolni, rendszeresen elveszik tõle kemény munkával megkeresett pénzét, mindenféle aljas indokkal, pl. hogy a gyerekek éhesek, fáznak, ruha kell nekik. Most ezzel a levéllel segíthetsz Istvánnak! Küldd el minden ismerõsödnek, hisz minden levél után a Kizsákmányolt Alkoholistákért Alapítvány 50 fillért utal István kedvenc vendéglátóipari egységének, a felgyülemlett összeget pedig a férfi az életbenmaradásához elengedhetetlen kisfröccsre és kisvilmosra költheti. Fogjunk össze és ne hagyjuk, hogy ennek a szerencsétlen embernek tönkremennyen az élete! Éshamár itt tartunk. H. Orsolya 15 éves, túl van három abortuszon, jelenleg heroinistaként dolgozik a déli-pályaudvaron. Fizetésébõl alig jut neki ennivalóra, szinte kizárólag ondóval táplálkozik. Az egészségtelen étrend miatt be van vérezve a szemgolyója, ezért minden álláshírdetésre való jelentkezését rendre visszautasítják. Élete így haszontalan, õ pedig egy felesleges ember a társadalomban. S. Tibor 43 éves jól keresõ, független, megözvegyült férfi. Ingyen és bérmentve vette a vállára azt a nehéz feladatot, hogy H. Orsolyát benzinmotoros láncfûrésszel feldarabolja, sósavban feloldott tetmének maradékát katolikus szertartás szerint a lakóhelyéhez közeli erdõben eltemeti. Sajnos egy láncfûrész ma már nem olcsó mulatság, ezért kérlek küldd tovább ezt e levelet ismerõseidnek, így levelenként 70 fillért juttatsz a Kistestû Sorozatgyilkosokért Alapítvány számlájára, ha pedig a pénz összegyûlik, Tibor megkapja az alapítványtól a láncfûrészt. Köszönjük! G. Károly már a 26. életévében jár, és még mindig nem volt szexuális kapcsolata, tehát még szûz. Kérlek küldd tovább ezt a levelet ismerõseidnek, s bár ezzel nem segítesz ezen a szerencsétlen pöcsön, legalább õk is megtudják: ilyen is van. Cs. Géza kutyája tegnap a 13. kerület Pannónia út 23/b, IV. emelet 12.- es ajtó elé rottyantott. A hanyag gazda nem hajlandó a kutyapiszkot feltakarítani, ezért küldd tovább ezt a levelet minden ismerõsödnek, hátha valamelyik a közelben lakik és szabadidejében felmossa a szart. Múlt héten egy nyugdíjas járókeretes nénike nem küldte tovább a levelet, így megszakította ezt a Panamából kiinduló 1996 óta tartó láncot. Úgymegvertük, hogy beszart. Ezt jó ha tudod. Tegnap egy fiatal gimnazista fiú továbbküldte a levelet 23 barátjának, aztán hazaindult az iskola számítógéptermébõl. Mire a bejárati ajtóig eljutott, 41 iskolatársa részesítette orális szexben. G. Jánosné hanyagul csak egy ismerõsének küldte tovább a levelet, hogy nézze meg milyen poénos. Még aznap este (egy 23 cm-es bekapcsolt állapotban lévõ vibrátorral a szájában) beleszorult az éjjeliszekrénybe és nemsokkal késõbb éhenhalt. Ha továbbküldöd a levelet, egyszerûen elmondhatatlan, hogy milyen nagy szerencse fog érni holnap délután 13-17 óra között a 3-as Metró vonalán. Ha viszont nem küldöd tovább, jól megszívod a héten valamelyik nap az tuti!
Válasz Davkov-PcI üzenetére (#4953): Nalad a pont.
756Zogya 2005. március 3. 573 hozzászólás 693.
Válasz LittleBoy üzenetére (#4954): nem volt itt úgysem 1 hete...
LittleBoy 2005. március 3. 1391 hozzászólás 242.
Hogy hívják az ördögseggét? -rémlik
Testem eladó(kilóra)!!!!Csajok elõnyben!!!Leveleket,"Little testére vágyom" jeligére várom.ÁFA visszaigényelhetõ!!!
DaVkOv 2005. március 3. 2174 hozzászólás 125.
Válasz ghosty üzenetére (#4941): [quote=ghosty írta(#4941)]valsz mindenkinek..... koszi Darkovnak... legalabb o nemismerte vagy viccesnek tartotta... balu : hidd el a te vicceid kozzul is eddig csak vagy 3,4 volt amit nem ismertem...[/quote] 1. Davkov vagyok. 2. balu csak egész vicceket ir szal nem hiszem hogy 3,4 viccet nem ismertél közülük 3. én nem találtam viccesnek ha meg nem erre utaltál tanulj meg fogalmazni. 4. tanulj meg helyesen irni 5. :hehe
this is FleSs YES?
LittleBoy 2005. március 3. 1391 hozzászólás 242.
Hogy kell ragozni többes szám 3. személyben a fasírt szót? -fáksírtak :nyes :aha :hehe ^^
Testem eladó(kilóra)!!!!Csajok elõnyben!!!Leveleket,"Little testére vágyom" jeligére várom.ÁFA visszaigényelhetõ!!!
Delux 2005. március 3. 2106 hozzászólás 135.
Válasz LtShadow üzenetére (#4949): Jé ilyenek még mindig vannak? wehehe :debil :hehe
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
Válasz szabzero üzenetére (#4948): Hatja, mar tobb verzioban is szerepelt, de ilyen helyesirassal meg nem :nyes [EDIT - eliras]
LtShadow 2005. március 3. 945 hozzászólás 389.
Válasz RaNdO üzenetére (#4947): a vicc leírásának stílusából azonnal meg lehet ismerni a fõszereplõt is.... :)
HF ALL
szabzero 2005. március 3. 1631 hozzászólás 199.
Válasz RaNdO üzenetére (#4947): háát ez a legoldabb vicc már sry =)
dehogyis már nem is játszok
RaNdO 2005. március 3. 142 hozzászólás 2236.
egy paraszt ember kifog 1 arany halat és azt mondja az arany hal: -lehet 1 kivánságod vazze!! -budapestöl-afganisztánig legyen 1 autopálya!-mondta a paraszt -nem lehet mert sok idöbe telne kivánj vmi mást!!-mondta a gold fish -magyarázd el a nõk gondolkodási elvét!!-vetette fel a joember -2sávos vagy 4sávos legyen az autopálya??-mondta az arany hal !!!!!!!!!!!!!!!!!GG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Egy biztos ebben az életben, és ha van ha vmit jól megtanultunk az az, hogy bárkit meglehet ölni" / Keresztapa /
Delux 2005. március 3. 2106 hozzászólás 135.
Válasz SosMogyi üzenetére (#4945): Ja
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámítása egy meghatározott determinisztikus pozitívidõ függvény négyzetes idõintegráljának meghatározására vezethetõ vissza.
SosMogyi 2005. március 3. 3354 hozzászólás 54.
Válasz RaNdO üzenetére (#4944): x| ez siralmas
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
RaNdO 2005. március 3. 142 hozzászólás 2236.
Megy nyuszika az erdöbe osz kazán!!! Megy a teve a sivatagba és traktor!! thx
"Egy biztos ebben az életben, és ha van ha vmit jól megtanultunk az az, hogy bárkit meglehet ölni" / Keresztapa /
armithis 2005. március 3. 5151 hozzászólás 21.
Kopogás Egy srác az egyetemi bulin frissen megismert leányzót fuvarozza haza a kocsiján, amikor egy sötét mellékúton a motor akadozni kezd. - Valami lehet a motorral. Vajon mi kopoghat? - tûnõdik a srác. - Egyet mondhatok - mondja fagyosan a lány. - Biztos nem a lehetõség az! Anyós Két kannibál beszélget a kiadós vacsora után. Az egyik fájó gyomrára szorítja a kezét, és így szól: - Megettem az anyósomat, és még mindig nem ért egyet velem. Gyerekmesék Gyerekkönyvek: (melyeket soha nem adtak ki) 1. Cliffordot, a nagy kutyust elaltatják 2. Apa elveszti a munkáját és megtalálja az üveget 3. Babar zongora lesz 4. Pöttöm George és a villanypásztor 5. Rajzoljuk le Bettit és Veronikát ruha nélkül 6. Az egyik mackótestvér szétmarcangolta a kempingezõket, majd lelõtték 7. Pándy András altató meséi 8. A játszótér irányítása: tisztelet és félelem. Fogyókúra - Miért találta becsapásnak és dobta ki a szõke a fogyókúrás videokazettát? - Mert a szereplõk két hét alatt nem fogytak semmit. Politikus A politikus felesége észreveszi, hogy a férje arcán egy vágásnyom van. - Veled meg mi történt? - kérdi tõle. - Kis baleset - feleli a politikus. - A beszédemen járt az eszem, és borotválkozás közben megvágtam magam. - Legközelebb - mondja a felesége. - A borotválkozáson járjon az eszed, és a beszédedet vágd meg. Okos Eladó: - Ez az okos kis számítógép elvégzi az Ön munkájának a felét! Vevõ: - Ez szuper. Kettõt kérek! Anyós Az esküvõn egy férfi megszólít egy egyedül üldögélõ nõt: - Elnézést kérek, ön a menyasszony egyik barátja? - Dehogyis! Én a võlegény anyja vagyok! Optimista Egy cipõgyártó cég két ügynököt küld egy afrikai országba, hogy térképezzék fel a piacot. Három nap múlva az egyik ügynök felhívja a gyárat: - A következõ géppel indulok haza. Itt nem lehet cipõt eladni, mindenki mezítláb jár. A másik ügynök ugyanakkor küld egy e-mailt: - Határtalan lehetõségek! Itt senki sem visel még cipõt! Csúnya Pistikéhez így szól a tanítónéni: - Pistike, ilyen csúnyán nem beszélhetsz itt! Honnan tanulsz te ilyeneket?! - Apukámtól hallottam - mondja a gyerek. - De hát azt se tudod, mit jelent! - Dehogynem! Azt jelenti, nem indul az autó! Bevásárlás Két barátnõ beszélget: - Hallom, letartóztatták a férjedet - Igen - válaszolja a másik. - Az idén túl korán kezdte meg a karácsonyi bevásárlást. - Hogyan? Hiszen már majdnem Karácsony van! - Úgy értem: mielõtt az üzlet kinyitott volna... Jóindulat Egy férfit felhívja az exfelesége a munkahelyén: - Szeretnék tõled segítséget kérni - kezdi az asszony. - Kiégett a fürdõszobámban az egyik lámpa. Megmondanád, hogyan kell kicserélni az izzót? - Elõször is - mondja a volt férj - engedd tele vízzel a fürdõkádat... Ügyvéd Egy fiatal ügyvéd évente egyszer utazott vidékre, és mindig ugyanabban a fogadóban szállt meg. Legutóbbi vidéki útján összejött a fogadós lányával. Mikor egy év múlva ismét a kisvárosba érkezett, alig várta, hogy újra találkozzon a lánnyal. Meglepõdve látta, hogy a lány egy kisbabával a karján fogadja. - Miért nem írtál, hogy gyermekünk lesz? Azonnal ideutaztam volna, hogy feleségül vegyelek és apja legyek a gyereknek. - vonta kérdõre a férfi. A lány így válaszolt: - Mikor kiderült, hogy gyerekem lesz, megbeszéltem a szüleimmel. Úgy döntöttünk, hogy inkább legyen egy zabigyerek a családban, mint egy ügyvéd. Golf Egy szenvedélyes golfjátékost addig nyúz a felesége, míg egy vasárnap reggel el nem viszi magával játszani. - Figyelj! - mondja a férj az asszonynak. - Megmutatom, hogyan is játsszák ezt a játékot! Azzal fogja a labdát, leteszi, becélozza a 100 méterre levõ lyukat, lendít és üt. Az ütés kiválóan sikerül, a labda elszáll, majd megáll a lyuktól 10 méterre. - Most te jössz! - mondja a feleségnek. A feleség leteszi a labdát, lendít és üt. A labda túlrepül a lyukon, egy fának pattan, majd szépen lassan begurul a lyukba. A férj néz, majd megszólal: - Na, most már tudod, hogy kell játszani, mehetsz haza! Pszichiáter Állásinterjún a fõnök kérdezi az új munkaerõtõl: - Látom elõzõleg egy pszichiáternél dolgozott. Miért hagyta ott a munkahelyét? - Ha elkéstem a munkahelyemrõl, rosszindulatú voltam, ha korábban mentem dolgozni, szorongó, amikor pedig pontosan beértem, akkor megrögzött. :gg
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Ewing 2005. március 3. 153 hozzászólás 2117.
Ketté kéne választani ezt a topicot. Kéne egy, ahol csak a viccek vannak és egy másik ahol az ember beír rájuk smilekat, vagy beszól. Ha RSHU-n vagyok mindig megnézem a viccek topicot, de már egyre nehezebb kikeresgélni a viccet a sok anyázás közül. Ez vonatkozik a fasza linkek topicra is, azt is ketté kéne választani.Sztem. xx
www.pokerroom.com - XX
ghosty 2005. március 3. 18 hozzászólás 6978.
valsz mindenkinek..... koszi Darkovnak... legalabb o nemismerte vagy viccesnek tartotta... balu : hidd el a te vicceid kozzul is eddig csak vagy 3,4 volt amit nem ismertem... es nem szemely serint neked irom a vicceket.... ja es nem vagyok alsosulis.. barcsak az lennek.... nincs honnam tudjam hogy mi volt eddig.. es gondolom nem haragszol meg ha nem olvasom elejetol vegig az egeszet csak azert hogy ezt megtudjam... mondom amit jonak latom es remenykedek hogy meg nem volt... es ha ha akarod akkor moderald.. hatha jobban alszol majd tole... ok ^^ :boxer :debil ^^ :nyes ok pl a te 4931 vicedet is tudom mar baromi regen.. de lehet hogy mas nem.. szoval nem pofazok bele.... de azert te pofazhatsz.. mert szinten meg talan jol is esik.... valaki legalabb foglalkozik velem :)) :hello :P es latom mar nem kotozodsz a helyesirasommal.. mi van meguntad ? szabzero... az az en minositesemre vonatkozik..gondolom ? nem ? es windsurfer... abbol hogy olyan csunya vagy,, eg abbol hogy olyan paraszt vagy tudok vagy 40-30 kb... es ez amit te irtal ez is koszte van.... es kb 7 eve halottam...
balu 2005. március 1. 4397 hozzászólás 31.
Válasz szabzero üzenetére (#4936): Khm, nemtom. Válasz Mort_4ce üzenetére (#4937): Hat ezaz. En mondjuk 6 evig voltam altsulis, de annak mar 7 eve. Az is eleg sok egy viccnel :)
756Zogya 2005. március 1. 573 hozzászólás 693.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#4934): ezt remélem csak az elõzõ viccek minõsítésére raktad ki.... :|
DaVkOv 2005. március 1. 2174 hozzászólás 125.
Válasz ghosty üzenetére (#4927): hát ez kurva vicces volt
this is FleSs YES?
Mort_4ce 2005. március 1. 808 hozzászólás 467.
Válasz balu üzenetére (#4933): Moast én értek egyet veled. És mivel én csak 4 évig jártam ált. suliba (8 osztályos gimi rulez) ezért a olyan viccek, amiket ált. suli óta ismerek, legalább 15 évesek! ~|
"Morituri Nolumus Mori!"
szabzero 2005. március 1. 1631 hozzászólás 199.
minõsítése 1.00 / 1 na balu kivolt? :aha
dehogyis már nem is játszok
Válasz balu üzenetére (#4933): de õ lehet,h általános,alsós! :dread
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
remélem nem volt és még van aki nem ismeri: Olyan csúnya vagy,h a pap vízpisztollyal keresztelt meg
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
Válasz Exec^Watcher üzenetére (#4932): Nemtom, lehet :E De igazabol nem is a regi viccek idegesitenek, hanem ghosty modora, hogy "na ezt figyeljetek, ezt mar biztos nem ismeritek", aztan jon egy olyan vicc, amit altsuli also ota ismerek. :|
balu calm down:D ha neked nem uj akkor ne olvasd el....lehet igaza van G nek hogy moderálás hiányod van :aha :P
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
Na, es hogy vicc is legyen: A rendõröknek kötelezõ testnevelés úszás gyakorlat van. Azt mondja a kiképzõ õrmester: - Uraim! Egyet fütyülök, mindenki levetkõzik, kettõt fütyülök, mindenki beurik a vízbe! Világos? Egyet fütyül, mindenki levetkõzik, kettõt fütyül, egy kivételével mindenki beugrik a vízbe. - Ön miért nem ugrott be, uram?! - Jelentem, aranyerem van! - Nem érdekel a kitüntetése! Azonnal ugorjon a többi után!
ghosty, te beleolvasol valahova ennek a topicnak a kozepebe talalomra, es kiirsz onnan nehany viccet ujra, vagy mi? :o a vicceidnek kb a 99%-a volt mar. mas kerdes, hogy ujszulottnek minden vicc uj, de ha neked ezek mind ujak voltak, akkor olvasgass, de ne irjal. Kulonosen ne irjal be ilyen kurvahosszuakat, mint ez a curry-s, ami szinten volt mar vagy 3x. :ehh bogtam te meg beirsz egy ezereves viccet, raadasul egybefolyik, helyesiras nuku... grat hova tart ez a topik?... :( [EDIT - elgepeles]
SosMogyi 2005. március 1. 3354 hozzászólás 54.
Válasz bogtam07 üzenetére (#4928): a végén azta [quote=bogtam07 írta(#4928)] MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA::::::::::::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))![/quote] igazán kiszedhetnét ~|
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
bogtam07 2005. március 1. 0 hozzászólás 67035.
megy egy kamijonos az útón és lát egy sárga rúhás embert és megáll neki ugye mert stoppolt neki.És ekkor megszólal a s.ember:én vagyok a sárga ruhás KÖCSÖG és agy ennem, innom.Ekkor a soför adneki és megy tovább.Találkozik egy piros ruhás emberrel ki azt modja neki:én vagyok a piros ruhás KÖCSÖG innom.Adott neki és megy tovább.Meglát egy kék ruhás embert és megszólal a soför :hát te kék ruhás KÖCSÖG mit kérsz? -SZEMÉLYIT ÉS A FORGALMIÁT. MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA::::::::::::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))!
Hy!!! bogtam vagyok!!!
ghosty 2005. március 1. 18 hozzászólás 6978.
Icik nagyon szeretne beszelni a Papaval... de a Papa nem valaszol.. de o elszantan ir minden nap egy levelet.. igy megy ez 30 evig... mikor vegre a Papa Izraelbe latogat.... es ott talalkozik a Miniszterrel stb.... mikor mar vegere jar a latogatas .. a miniszter megkeri a papat hogy fogadja Iciket. aki mar nagyon reg ota , 30 eve minden nap ir hozza levelet.. es a keresztenyseg meg a beke jegyeben fogadja.. legalabb 5 percre....a Papa beleegyezik... megjelenik Icik es kezet csokol a Papanak.. -Mit akarsz fiam ? -kerdi a papa... -hat tudja oszentsege.... nekem van egy ettermem....es sok a vendeg es olcsok is vagyunk es jol megy a bolt.... -Igen igen,.. szep dolog... jot teszel a tarsadalomnak... -Igen.. es ezt az ettermet az edesapamtol orokoltem.... -Nagyon szep..fojtatod a csaladi hagyomanyt... felveszed az edesapad almat... folytatod... meltanyolhato.... -Igen... es o is az edesapjatol orokolte...... -Hat igen... csaladi valalkozas... hosszu multal... nagyon dicseretes..... szep dolog az osszefogas.... -Igen... es az a nagyapam is az o edesapjatol orokolte..... -hat mar kezdessz iritalo lenni... ertem ertem... most mit akarsz...? egesz Kristus idejeig menjunk vissza... -PONTOSAN... tudja... "Az Utolso Szent Vacsora" meg nem lett kifizetve.....
Válasz NotFalling üzenetére (#4925): ilyen tipus mar volt... nem is olyan regennn :((((((((((( es BALU :worship :worship :worship az a fejscserelos az a het vicce
NotFalling 2005. március 1. 22 hozzászólás 6264.
Két motoros megáll egy pirosnál Pesten. Az egyik kérdezi : Holvan a Margit-sziget" A másik : Mivan??? Nem hallom!! Az elsö : A Margit-szigetre mennék A második Mennyéé!!!! :nyes
ezek meg csak ugy ni... valahonnan... remelem legalabb 1-2 ember orul majd neki... meg hatha ezek kozt is van ami meg nem volt... vagy meg k u r v a regen volt mar... es csak balu emlekszik ra :E Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván. Felszólítják! - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzõkönyvbe vennék-e. - Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. Megint kérdik, jegyzõkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja: - Nem kell, csak úgy mondtam... A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt: - Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat. A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad: - De hisz akkor még itt sem voltunk!! Mire a magyar: - Na, ezt vegyék jegyzõkönyvbe... Réges-régen a tv hõskorában, még esténként a nõk olvastak fel Esti Mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utolsó pillanatban a bemondónõ rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel a mesemondásra. - Szervusztok gyerekek! - köszönt illendõen az ötvenhárom éves szakállas figura. - Fecske anyó vagyok! - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatõr megbillenti a statívot a röhögéstõl. A mesélõ, nagydarab szakállas figura folytatta - ...és épp a tojásaimon ülök... - a korabeli kollegák szerint, ekkor a hangosító, valamint az összes díszletes, és kellékes, halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstõl. Utolsónak az operatõr maradt, aki a következõ mondat után hagyta el a stúdiót. - ....és a fészekbõl kilóg a szép villás farkam... Egy tapasztalatlan, FRANK nevû curry-kóstoló feljegyzései, aki Ausztráliából tett látogatást Durban-ben, Dél-Afrikában: "Nemrégiben abban a megtiszteltetésben részesültem, hogy bírónak választottak ki egy curry fõzõversenyen. Az eredeti bíró megbetegedett az utolsó pillanatban, én pedig pont ott álltam a bírói asztalnál, és a sörös sátor holléte felõl érdeklõdtem, mikor felkértek. A másik két bíró (két helybeli indiai) biztosított afelõl, hogy a curry egyáltalán nem lesz erõs, azonkívül ingyen sort kapok a kóstolgatás teljes idejére, tehát belementem." Íme az értékelõ lapok a versenyrõl: Curry # 1: Manoj Maniac Mobster-Monster Curry-je 1. BÍRÓ: Kicsit túl sok paradicsom. Nagyszerû zamat. 2. BÍRÓ: Kellemes, sima paradicsom íz. Nagyon enyhe. FRANK: Jesszusom, mi a pokol volt ez? Ezzel le lehetne szedni a megszáradt festéket az úttestrõl. Két sörbe került, hogy kioltsam a lángokat. Remélem, ez volt a legrosszabb. Ezek az indiai fickók õrültek. Curry # 2: Applesamy Utanegeto Curry-je 1. BÍRÓ: Füstös, enyhe sertés beütéssel. Gyengén csípõs Jalapeno íz. 2. BÍRÓ: Izgalmas sült rostélyos íz, több paprika kellene bele, hogy komolyan lehessen venni. FRANK: Gyermekektõl távol tartandó!! Nem vagyok benne biztos, hogy mit kellene éreznem a fajdalmon kívül. El kellett zavarnom két fickót, akik Heimlich-fogást akartak alkalmazni rajtam. Sürgõsen több sort kellett hozniuk, mikor meglátták az arcomon a grimaszt. Curry # 3: Farouk Híres Gyújtsd Fel Az Istállót curry-je 1. BÍRÓ: Kiváló tüzes curry! Nagyszerû zamat. Több bab kellene bele. 2. BÍRÓ: Bab nélküli curry, kissé sós, remekül használja a piros paprikát. FRANK: Hívjátok Lucas Heights-t, felfedeztem egy uránium szivárgást! Az orromban olyan érzésem van, mintha Domestost szipákoltam volna. Már mindenki tudja mi a dolga, hozzák a söröket, mielõtt meggyulladok. A pincer kislány hátbavágott, így most a gerincem a mellkasom elsõ részében van. Az ábrázatom kezd igen ramatyul kinézni a sok sör miatt. Curry # 4: Barbu Fekete Mágiája 1. BÍRÓ: Fekete bab curry gyakorlatilag bármi fûszer nélkül. Kiábrándító. 2. BÍRÓ: Enyhe hárs íz a fekete babhoz. Köretként használható halhoz vagy egyéb enyhe ételekhez, nem igazán lehet curry-nek nevezni. FRANK: Éreztem, hogy valami a nyelvemhez dörgölõzik, de az ízét nem éreztem. Lehetséges az ízlelõbimbókat kiégetni? Savathree, a pincér kislány mögöttem állt a friss sör-utánpótlással; az a 150 kilós lotyó egyre izgibbnek néz ki. Ez a nukleáris hulladék, amit eszem, szintén. Nem lehet, hogy a curry fokozza a nemi vágyat? Curry # 5: Laveshnee Legális Ajak-Eltávolítója 1. BÍRÓ: Húsos, erõs curry. A frissen õrölt Cayenne bors tökéletes ízt ad. Igazán nagyszerû. 2. BÍRÓ: Curry aprított sztékkel. Több paradicsomot még elbírna. El kell ismerni, a cayenne bors igen erõs benyomást tesz. FRANK: A füleim csengenek, a homlokomon izzadtság folyik, és a szemeimmel már nem tudok fókuszálni. Elfingottam magam, négy ember mögöttem kórházi kezelésre szorul. A versenyzõ megsértõdött, mikor megmondtam neki, hogy a curry-je következtében agykárosodást szenvedtem. Savathree megmentette a nyelvemet a vérzéstõl azzal, hogy egy kancsóból sört öntött közvetlenül a nyelvemre. Azon gondolkozom, vajon le fogom-e égetni az ajkaimat. Nagyon idegesít, hogy a másik két bíró folyton megkér, fejezzem be a sikoltozást. Curry # 6: Vera Világi Vegetáriánus Variációja 1. BÍRÓ: Híg de mégis erõs vegetáriánus curry. Jól eltalált egyensúly a különféle erõs paprikák között. 2. BÍRÓ: Az eddigi legjobb. Agresszívan használ erõspaprikát, hagymát és fokhagymát. Igazan Nagyszerû. FRANK: A beleim immár egyenes csövek gáz állapotú, kénes lánggal megtöltve. Összesz@rtam magam mikor fingottam, és attól félek, hamarosan átégeti a széket. Úgy tûnik, senki nem tud megmaradni mögöttem, kivéve azt a Savathree lotyót, azt hiszem perverzebb, mint gondoltam. Már nem érzem az ajkaimat. Kéne egy nagy fagyi, hogy kitörölhessem a seggem vele. Curry # 7: Sugash Sikító Szenzáció Curry-je 1. BÍRÓ: Közepes curry, túl sok konzerv-paprikát használ. 2. BÍRÓ: Hát, hát. Olyan az íze, mintha gyakorlatilag az utolsó pillanatban beledobtak volna egy konzervnyi paprikát. Meg kell jegyezzem, aggályaim vannak a 3-as számú bíróval kapcsolatban. Úgy tûnik egy kissé csalódott, mivel folyamatosan durván káromkodik. FRANK: Valaki tehetne egy gránátot a számba, kihúzhatná a biztosítótût, és én az égvilágon semmit sem éreznék. Az egyik szememre megvakultam, és a külvilágnak olyan hangja van, mintha minden rohanó vízbõl állna. Az ingemet teljesen beborítja a curry, ami észrevétlenül kicsusszant a szám szélén. A gatyám tele van láva-szerû sz@rral, így legalább passzol az ingemhez. Legalább majd a boncolás során tudni fogják, mi okozta a halálomat. Úgy döntöttem, abbahagyom a lélegzést, mivel túl fájdalmas. Francba vele, oxigénhez úgysem jutok. Ha levegõre lesz szükségem, majd szippantok a hasamon levõ 10 centis lyukon keresztül. Curry # 8: Hansraj Hegyi Szent Curry-je 1. BÍRÓ: Tökéletes befejezés, ez egy jó ízû curry, mindenki számára biztonságos, nem túl erõs, de pont elég fûszeres ahhoz, hogy észrevétesse magát. 2. BÍRÓ: Ez az utolsó darab egy jó, kiegyensúlyozott curry, nem túl erõs és nem is túl enyhe. Sajnálattal láttam, hogy nagy része kárba veszett, mikor a 3-as számú bíró elájult, leesett a székrõl, és magára rántotta a currys tálat. Nem biztos, hogy túléli. Szegény Ausztrál, kíváncsi lennék, mit szólt volna egy igazán csípõs curryhez? FRANK: Nincs feljegyzés.
de ha nem jok akkor olvassatok el a 4912 bol a masodik viccet karpotlas kent.... tnx balu : ))))))))))))))))))))))))))))))))))
itt van egy ket dolog.. azt sem mondom hogy jo azt sem hogy nem volt meg.. de mindkettot remelem - Mi az ember legelnyomottab testrésze? - A hátsója, mert ketté van osztva, társaságban nem szólalhat meg és mindig utoljára olvassa az újságot. Egy rabló fegyverrel rontott be egy kis vegyesboltba, és követelte a kasszából a pénzt. Miután a boltos odaadta az összes bevételt, a rablónak ez még nem volt elég, a pult mögötti polcról is kért egy üveg skót whiskie-t. A boltos ezt már megtagadta, mondván, hogy a férfi talán még nics 21 éves. Ezen elvitatkozgattak egy darabig, végül a rabló elõhúzta a személyi igazolványát, hogy bebizonyítsa, elmúlt 21. Miután távozott a zsákmánnyal, a boltos felhívta a rendõrséget, megadta a rabló pontos nevét, címét, és a bûnözõt két perc alatt elkapták. Az orvos csóválja a fejét: - Kedves uram, önnek több mozgásra van szüksége. Minden nap sétáljon legalább egy órát. - Mielõtt kihordtam a leveleket, vagy utána? Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentõsöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentõket!!!
Válasz balu üzenetére (#4920): az elso baromita jo.. de a tobbi csak azert irtad hogy soknak latszodjon mi... ? mint a zarthelyiknel.... :nyes ne rotsd veluk a szinvonaladat.... es szerintem az ilyen bena szovicceket epp az nem ertekeli akinek van egy kis inteligenciaja, az ennel mar tobbet var el .... de tapasztalatom alapjan a bicskas-nep kozott akad aki ezt is megbecsuli...