Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

balu 2005. február 28. 4397 hozzászólás 31.
Válasz ghosty üzenetére (#4911): A megnemulos talan nem, a masik ketto tutira
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Öreg bácsika beszélget a farkával... - Na, idefigyelj! Együtt születtünk, együtt cseperedtünk, együtt veszítettük el a szüzességünket, együtt házasodtunk. Nehogy már elõbb dögölj meg mint én!!!! Egy nö magyarázgatja a temetkezési vállakozónak, hogy sötétkék öltönyben szeretné eltemetni a férjét. - Nem lenne egyszerübb abban a fekete öltönyben eltemetni, ami most is rajta van? - Nem, ez nekem nagyon fontos - és ezzel ad egy kitöltetlen csekket a pasinak, hogy vegyen egy sötétkék öltönyt. Amikor másnap visszamegy, látja ám, hogy a volt férjén egy remekbe szabott kék öltöny van. Érdeklödik, hogy mégis mennyibe került. - Nos, ez teljesen ingyenes volt. Nagyon vicces a dolog: rögtön azután, hogy elment, hoztak egy másik hullát is, amelyen egy sötétkék öltöny volt. Amint láttam, hogy nagyjából azonos méretüek, megkérdeztem a feleségét, hogy nem bánná-e, ha fekete öltönyben temetnénk el az urát. Mivel neki nem volt kifogása, hát egyszerüen kicseréltem a fejüket. Regi Szozat-atirat: Hazudnak rendületlenül Légy hülye o magyar. Kölcsönnel gyötörnek sirodig A kötvény majd eltakar. A nagy Sztalinon kívül Nincsen számodra fej ÁVO-val vert meg sors keze Itt félned és nyalnod kell. Egy fiatalember elmegy a postara, hogy taviratot adjon fel a baratjanak: "Nem mehetek a bulidra, mert feltorte a seggem a bicikli." A postaskisasszony kifogasolja a tavirat stilusat, es kozli, hogy igy nem veheti fel. - Rendben van - mondja erre a fiatalember -, akkor torolje ki a seggemet, es ugy kuldje el a taviratot. Az üveghegyen is túl, ott hol a kurta farkú herceg vára áll, egy odvas barlang bejárata elõtt elgyötört sárkány búslakodott: -Hol van már az a megváltó királyfi, esküszöm, ha még sokáig várat magára, én magam fogom visszavinni ezt a ribancot az apjának. Hát nem lehet megérteni, hogy nekem csak fejböl jutott hétszeresnyi? Es nehany faraszto szovicc (armthisnak kulon ajanlva):: ertelmezo keziszotar: LIKÖR = magas alkoholtartalmú erényöv HALLUCINÁL = Ucinál, mintha hallana PIRULÁS = Szégyenlõs patikus. MACSKAKAPARÁS = Háziállat túlságosan szapora nöstényé-nek Peter Krix és Paul Krax professzorok által bevezetett müvi vetélése. NETÁNTÁN = Híres filmkutya. Bizonytalan föltevések szerint Rintintin nagytantantija volt. SINTÉR = Veszett kutyák által ellepett vasúti pályatest. SNAPSZLI = Pálinkakedvelõ kutyafajta. Ha berúg, kártyázik is. VAKKAN - Magát kutyául érzö, szembeteg sertéshím. BIGOTT - Kétistenhívö. KORREPETÁLÁS - Az a jelenség, amikor egy nö két egymást követö évben ugyanazt az életkort vallja be. LOKALIZÁLNI - Bünözö felkutatása végett az éjszakai szóra- kozóhelyeket végigjárni. NORD-SUD - Azt a két bridzsjátékost hívják így, aki éppen sem nem Oszt, sem nem Veszt. GORILLA - állatkerti gondozókkal szemben illegális harcot folytató majom MANIOKA - gumós erdei törpe BASIC - számítástechnikusok nemi aktusának szakkifejezése EXTRÉM - szélsõségesen nagy szörnyeteg Tegnap ültem a Balaton partján. Egyszer csak arra jön a magyar válogatott szövetségi kapitánya és megszólal: - Te nem mész úszni? Erre én: - Én már tegnap úsztam, Lothar Ma Theus! Aztán elkezdtem nézni a Balatonban fürdõket. Hát nem ott van a Queen együttes gitárosa ... ? Meg is kérdeztem tõle: - Milyen a víz Brian, May? Aztán észrevettem, hogy mellettem ül Magnum. Éppen egy kenyeret akart felvágni, de nem jött neki össze. Odaszóltam: - Várjál Tom, Seleck majd én! Aztán gondoltam, ideje hazamenni. A kijáratnál látom, hogy egy amerikai színésznõ kiejti a kezébõl a popcornos zacskót és annélkül, hogy összetakarítaná, megy tovább. Utánaszóltam: - Hé Cybill, Sephard már fel! Szintén a kijáratnál egy híres amerikai színészbe botlottam, ahogy éppen állt a motorja mellett. Megkérdeztem tõle: - Mehetnék vele egy Kurt, Russell? De nem engedte meg ... Na ez volt az én napom a strandon.
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
ghosty 2005. február 28. 18 hozzászólás 6856.
Válasz balu üzenetére (#4909): kurva elet.... nem baj probalkozom...mind a harom volt ?
PsCyHoMaN 2005. február 28. 206 hozzászólás 1692.
Eat shit, just for fun ^^
Válasz ghosty üzenetére (#4903): En a helyedben ezt nem mondtam volna, regivicc-kiraly... Válasz ghosty üzenetére (#4899): Volt... Tobbszor is...
SiTe 2005. február 28. 505 hozzászólás 774.
Válasz Ry0K3N üzenetére (#4904): Love is the feeling that you feel when you feel you are going to feel a feeling you have never felt before.
"Mindenki tudta, hogy a dolog lehetetlen. Aztán jött egy idióta aki nem tudta - és megcsinálta" -- Marcel Pagnol
SosMogyi 2005. február 28. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Ry0K3N üzenetére (#4906): de ha nem tudom :)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Ry0K3N 2005. február 28. 76 hozzászólás 3345.
Válasz SosMogyi üzenetére (#4905): Ha tudod ki HK-47 akoor érted.
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
SosMogyi 2005. február 28. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Ry0K3N üzenetére (#4904): kifejtenéd ebben hol a love mert naon nem vágom :|
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Ry0K3N 2005. február 28. 76 hozzászólás 3345.
Definition: "Love" is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle whit a tri-light scope. /By HK-47/
They stand on the front lines of the final war, sacrificing themselves to buy their race a few more days or hours. Soon none will remain. /Immortals/ Avatar: Baby Toss :P
ghosty 2005. február 28. 18 hozzászólás 6856.
Válasz Dr.ama üzenetére (#4902): az utolso vicc....mind a ket orszagban emelekedik az atlag iq szinta tobbi meg nagyon regi...
Dr_ama 2005. február 28. 183 hozzászólás 1851.
Móricka filctollal C betûket rajzol a kishugára. - Mit csinálsz? - szól rá az anyja. - Én csak becézem. Ha a hülyeség növesztene, akkor te már seggen ülve nyalnád a Holdat - Mi lesz ha egy magyar szõke nõ elmegy Romániába? - Mind a két országban emelkedik az IQ.
e a én vélemlnyem....^^^^^^
Lord_G 2005. február 28. 599 hozzászólás 648.
- Mi a hasonlóság a laposelem és a könnyubúvár között ? - Ha a sarkait összekötöd mindketto hamar lemerül. - Mi a különbség a hegedu és a nagybogo között???? - A nagybogo tovább ég... - Mit vet a kövér paraszt? - Jó nagy árnyékot.... - Hol alszanak az álmos bitek? - A hálókártyán - Ha elotted egy tengeralattjáró megy, a hátad mögött egy rakéta jön, hogyan szállsz le a lóról? - Megkéred a körhintást, hogy állítsa le...!
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4896): ups tényleg :kira Válasz DJWindsurfer üzenetére (#4894): azt meg, hogy sikerült? annyira piti hülye anyag, hogy még elszámolni se lehet mit :)
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
ghosty 2005. február 27. 18 hozzászólás 6856.
a het torpet hoszu varakozas utan fogadja a papa.... es Morgo megy oda hozza es megszolal... -tisztelendi atyam kerdezhetek valamit.. ? -kerdezz fiam.... - vanak itt a vatikanban ilyen kis apacak mint mi ???? -nem nincsenek.... a tobbiek hatul kezdenek mozgolodni.. mocorogni... - de mondjuk europaban sincsenek >??? kerdi tovab morgo..? -nem nincsenek.. tudomasom szerint... a tobbiek hatul mar rohecselnek.. meg vihognak.... -na es ebben a nagy viagban sehol sincsenek ilyen kis apacak mint mi... ? -nem szerintem nincsenek.. bisztos nincsenek... erre a tobbiek rohogesbe tornek ki, morgora mutogatnak es felkialtanak.... : -MEGB@SZOTT EGY PINGVINT......ha ha....MEGB@SZOTT EGY PINKVINT..... ... na balu.. ez volt mar ?? :boxer :nyes :o
ghosty 2005. február 27. 18 hozzászólás 6856.
2 szoke no : -ma csinaltam egy terhessegi tesztet.... - es nehezek voltak a kerdesek ???? 2 szoke megint.... -haollod e... a mai fiatalok orba fulbe csinaljak.... -hat de nem suketulnek meg.... ? -miert mi megnemultunk ?
Naib 2005. február 26. 5216 hozzászólás 19.
Válasz DJWindsurfer üzenetére (#4894): Én ötöst...:)
Every man lives - not every man truly dies!
Mort_4ce 2005. február 26. 808 hozzászólás 463.
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#4892): Majdnem jó. Csak éppen negatív logaritmusról van szó, ezt kifelejtetted. Amúgy eredetileg hidrogén-ion koncentrációról volt szó (innen a H), de idõközben kiderítették, hogy oxónium ionból van a legtöbb a vízben, és azóta inkább arra írják fel a reakció-egyenleteket.
"Morituri Nolumus Mori!"
Exec_Watcher 2005. február 26. 587 hozzászólás 667.
Válasz balu üzenetére (#4888): ott te is a butákközött lennél :sir :hehe :nyes azért szeretlek cicám:D
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
DJWindsurfer 2005. február 26. 914 hozzászólás 403.
Válasz Simple_CyBeR üzenetére (#4892): most írtam LOG-ból 2s matekot!:E Sry,me Gosu ;)
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
LtShadow 2005. február 26. 945 hozzászólás 388.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4887): egyin informatikusnak az 5.5 az ötegész öttized.
HF ALL
pH = egy oldat oxóniumion-koncentrációjának a tizes alapu logaritmusa :kocka
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
DJWindsurfer 2005. február 25. 914 hozzászólás 403.
nah,balu span! nem baszogatni! ^^
Csak annyit mondok,hogy a matekon múlik minden! mennyi az annyi?? http://djwindsurfer.extra.hu | http://wotradio.extra.hu
SosMogyi 2005. február 25. 3354 hozzászólás 54.
Válasz Szatka üzenetére (#4889): akkora lenne ha télleg moderálna :hehe
Szatka 2005. február 25. 1050 hozzászólás 336.
Balu! Moderálj! ;) :E Jó vicc volt, nem? :hehe
A sör finoman véd és táplál! "finoman" : finom "véd" : csökkenti a természetes halál valószínûségét! és "táplál" : ha nem, akkor mitõl van sörhasam??? :))
balu 2005. február 25. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4887): abbol a felmeresbol kiindulva, amiben a dihidrogen-oxid karos hatasaira hivtak fel a figyelmet, a 10% nagyon eros folebecsles (igaz, azt Amerikaban csinaltak) :E
Mort_4ce 2005. február 25. 808 hozzászólás 463.
Mondjuk a 10% szerintem kicsit fölébecslés, mert abban azok is benne vannak, akiknek már van valami fogalmuk a pH miben létérõl, meg hogy mért pont 5,5 (nem ötpontöt, hanem öt egész öttized). De azért a pH, mint (fizikai-)kémiai fogalom ennél kicsit többet takar.
"Morituri Nolumus Mori!"
MaDEyE 2005. február 25. 1654 hozzászólás 193.
Válasz LtShadow üzenetére (#4883): Ez sajnos igaz :D
Aki hüJe hallyon meg oké?
2005. február 25. hozzászólás .
^^
Válasz LtShadow üzenetére (#4883): A PH-ban az alegszebb, hogy pH-nak kell írni (lásd Totnál). :P
"Morituri Nolumus Mori!"
LtShadow 2005. február 25. 945 hozzászólás 388.
Válasz Tot üzenetére (#4873): a PHs ban az a nemvicces, hogy tuti megnõne a forgalma ha 6.0ás lenne. kb az emberek 10%a tudja, hogy mi az a PH 5.5
HF ALL
DaVkOv 2005. február 25. 2174 hozzászólás 125.
Válasz Cedric üzenetére (#4880): túl sok reklámot nézel :)
this is FleSs YES?
Válasz Cedric üzenetére (#4880): jajjdeszar :E
Cedric 2005. február 25. 8720 hozzászólás 5.
és azt hallotátok már mikor a kalózok a tengeribetegségtõl kardélre hánynak? :)
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Válasz ghosty üzenetére (#4878): Javitja a faszom, nem arra van a moderatorjogom. inkabb tanulj meg irni. masreszt meg ha teged erdekel az a kurva vicc, akkor keresd ki te! Es allj le a napi 5 hosszu szakallu vicc irasaval pls.
ghosty 2005. február 25. 18 hozzászólás 6856.
Válasz balu üzenetére (#4876): nem kritizalj.. ha van szabad idod akkor inkabb a kritika helyett azt a bizonyos angol viccet keresd ki... es ha akrod szepen kijavithatod a hleyesirasi hibaimat :D
Válasz Tot üzenetére (#4873): Mind regi :E Amugy az utolsot most irtam be 1-2 napja. Hulye :teve amugy: Megall a fekete Volga Ivan Szergejevics haza elott, bekopognak a KGB-sek. Ivan remego terdekkel nyit ajtot. Felelmet latva az egyik KGB-s: - Ne felj Ivan Szergejevics, nem ellened jottunk! Hanem ERTED!!! :hehe
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4872): egyetertek
Válasz Tot üzenetére (#4873): szupi.. kosz... volt par amelyiken nagyon jot rohogtem ...:)))) :nyes :kira
Válasz Mort_4ce üzenetére (#4872): meg se baszom.. es en igy tudom.. irj jobbakat...
Tot 2005. február 25. 973 hozzászólás 373.
Nah itt egy csokor, van benne par regi is, de ha baj, akkor kapjatok be. - Miben hasonlít a hegyi pásztor és a sziklamászó? - Mindkettõ marhára vigyáz a hegyen! A tehén bonyolult állat. De én megfejtem. Nyuszika bemegy a boltba. - Ecetet kérek! - Sajnos nyuszika mi nem tartunk ecetet, ez egy festékbolt. - Mondom, ecetet kérek! - Nyuszika, ez egy festékbolt! - Jó, akkor mondom másképp: kérek egy pamacot! Szõke és barna nõ autóznak. Egyszer csak megáll az autó, a szõke kérdezi a barátnõjét: - Miért álltunk meg? - Kifogyott a benzin! - De okos vagy! Én biztos nem vettem volna észre és tovább vezettem volna! Szõke nõ kifakad a férjének: - Elegem van az egészbõl! Sosem jössz haza idõben, éjszakára is kimaradsz. Megcsalsz fûvel-fával! Most már abban sem vagyok biztos, hogy te vagy a gyerekeink apja! Haladjon a korral! Az elavult Johnson's pH 5.5 után itt az új verzió, a Johnson's pH 6.0! - Mi a különbség a szegény és a gazdag svájci között? - A szegénynek saját kezûleg kell lemosnia a Mercédeszét... - Képzeld, tegnap leestem a létráról! - Nahát, és lett valami bajod? - Nem. Képzeld, tegnap leestem a létráról! - Mit mond az orosz a halálos ágyán? - Szent péter vár. - Hogy végzõdik az orosz népmese? - Aki nem hiszi, annak utánajárunk! A4-es hófehér rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném. Férj és feleség vacsoráznak. Az asszony leeszi magát. - A fene - mondja - úgy nézek ki, mint egy disznó! - Igen - mondja a férj - és még le is etted magad! - Hogy sikerült a randid? - Hát, csak olyan sakkosan... - Hogyhogy? - A fehér királyról kiderült, hogy sötét paraszt... - Hogy imádkozik a szûzlány Szûz Máriához? - Szûz Mária, ki vétkezés nélkül szültél, add meg nekem, hogy szülés nélkül vétkezhessek. Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász, kérdi: - Harapnak a halak? - Nem, csak elestem. - Milyen a számítógépes szépségápolás? - Átküldök neked egy kiló bájt! Villamoson: - Néni, le akar ülni? - Igen. - És hová? Egy járókelõ megállít az utcán egy másikat: - Ne haragudjon... az állomást keresem. - Nem haragszom. Keresse. Szomszéd, használhatnám a fûnyíróját? - Persze, csak ne vigye ki a kertembõl. Két szõke nõ utazik a vonaton, mellettük egy szakállas öregúr olvasgat. Az egyik nõ odasúgja a másiknak: - Te, ez meg itt a Szent István. - Te hülye vagy? Az már ezer éve meghalt! Ebben a pillanatban belép az ajtón egy úr és elkiáltja magát: Szervusz István! Ezer éve nem láttalak! Mire a nõ: - Na? Ki a hülye??!!
Jiáááá Sütyimestely, BEPUKIZTAM!!!!
ghosty, ha már muszáj olyan régmúlt gyermekkorom vicceit beírnod, akkor legalább a helyesírás alapelveit sajátítsd el pls. A 3 próbás vicc meg alapból nem így van, mert így semmi értelme, de hagyjuk...
"Morituri Nolumus Mori!"
Válasz SosMogyi üzenetére (#4864): lehet.. de az csak jot tesz a topicnak. nem? meg amugy is birom a kihivasokat....:D :nyes
probalkozasok hosszu sora folytatodik..... ket uj viccel valamely kiralysag kiralyfia ugy dont hogy elmegy vilagot latni es eljut egy kiralysagig ahol talal maganak egy kiado gyonyoru kiralylanyt ...de ahoz hog elnyerje ki kell alnia 3 borzalmas probat.... 1 el kell hozza az operencias eges tenger tulso partjarol a sarkanykertbol az aranyalmat 2 el kell hozza a rettegett fenevad oriasbarnamedve bundajat 3 el kell toltson egy ejszakad egy hirhedt-hetprobas kurvaval.... neki vag a kiralyfi es atussza minden problema nelkul a jeges operencias tengert.. megviv a sarkanyokal. es alhozza az arany almat bemegy a medve barlagjaba.. es szornyu zajok.. ricsajok.. csattanasok.. uvoltesek... orditasok......tores zuzas hangja .. minden... reggel fele megjelenik a kiralyfi a barlag bejaratanal , csapzottan, zihalva.. alig el.... es megkerdi... : - es most melyik kurvanak a bundajat kell elhozzam ???? ......................... egy gyengebb vicc : megy joe mint kulonleges amerikai kaotna a titkos szolgalathoz, es azt a feladatot kaja hogy az oroszoktol tudja meg hogy hol van a titkos nuklearis bazis.... joe-t azert valasztottak mert szuper kikepzett kem.... el is megy az illeto orosz falucskaba es tudakozodik de sajnos senki nem segit neki... mig vegul megkerdi egy idos holgytol hogy miert nem segitenek neki az emberek.... mire azt a valszt kapja hogy .. hat mert nem hiszi senki hogy o orosz... inkabb valami amerikai kemnek nez ki.... joe keri hogy bizonyithassa hogy o bizony orosz.... - hat eloszor is mi oroszok nagyon birjuk a hideget... kibirnank 5 orat is a fagyos vizben mesztelenul.... erre joe megy es ujl 10 orat a fagyos vizben.... -hat ez nem eleg.... mi oroszok a piat is nagyon birjuk.... akar 10 liter vodkat is megbirunk inni joe megiszik 20 litert es semmi baja....es megkerdi : -na msot mar elhiszik hogy orosz vagyok.. es segitenek.. -nem... sajnos nem.... -de hat miert...??? remekul beszelem a nyelvet... birom a hideget... birom a piat... miert nem ? -hat edes fiam... tudod .. nem tul sog NEGGER orosz van itt erre minalunk..... ...................
Válasz balu üzenetére (#4867): ja koszsssssszzzzzzsssszzzz a segitseget.. es meg azt az elmeletet is helyesled hogy valahol lentebbmint 4865 ? hm....
Válasz Naib üzenetére (#4866): szerintem meg az enyemnek is jobb a vege mint ez...a :lucskos: ... de izlesek es pofonok.. szoval adhatsz egy pofot magadnak.. ha gondolod.. csak vicc meg ne sertodj.. :D
Válasz Naib üzenetére (#4866): Az enyemnek jo a vege, meg az eleve angolul volt. sry :P Válasz SosMogyi üzenetére (#4864): igy is fel lehet fogni, de behozhatatlan elonybol indulok, szal ez igazsagtalan lenne :) Válasz ghosty üzenetére (#4863): keresd ki te, ha annyira erdekel. annyit segitek, hogy ebben a topikban van :)
Naib 2005. február 24. 5216 hozzászólás 19.
Válasz ghosty üzenetére (#4858): Válasz balu üzenetére (#4859): de a vége egyikõtöknek se jó:) "Hosszú elõjátéknak lucskos szõr a vége" a helyes megoldás;) (de ez hímsoviniszta vicc, fuj fuj:))
Every man lives - not every man truly dies!
756Zogya 2005. február 24. 573 hozzászólás 690.
2 szõke nõ áll a nyugatiban: -Elnézést, ez a vonat elvisz Bostonba? -Nem... -És engem?
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
SosMogyi 2005. február 24. 3354 hozzászólás 54.
ez most ghosty vs balu ki mond több jó viccet amit senki nem ismer? =)