Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 23 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

ghosty 2005. február 24. 18 hozzászólás 6856.
Válasz balu üzenetére (#4862): kerle keresd mar ki vagy modn meg a szamat.. mert kivancsiva tettetek
balu 2005. február 24. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Smoke üzenetére (#4860): Jaja, ez angolul az igazi :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz balu üzenetére (#4859): nem baj.. probalozom... es akkor en meg nem voltam itt :)) Válasz Smoke üzenetére (#4860): .. kar hogy en csak ezt a verziot ismerem
Smoke 2005. február 24. 1085 hozzászólás 322.
Válasz ghosty üzenetére (#4858): ráadásul a balu verziója jobb volt :ravasz :E
Reality is a Lie...
Válasz ghosty üzenetére (#4858): Ismertem oket, a masodikat en irtam be ide 1-2 honapja :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
ket baromira remelem hogy uj.. vagy ha nem akkro legalabb Balu ne ismerje :P :aha :] :boxer ...szolval: megy a gyik a sinek kozott es jon a vonat es mivel a gyik nem figyel hat levagja a farkat... de hat a gyiknak mind tdjuk az nem faj.. es igy nem veszi eszre.. egy ido utan hatra nez es laja hogy nincs farka.. gondolja ohgy ott valhol a sinek kozott vesztette el es megy vissza hogy megkeresse... megintnem figyel es mikor jon a vonat levagja a fejet.... mi ebbol a tanulsag....? ha a farkad utan mesz elveszted a fejed..!!!! .............. egy giliszta gondolkodik.... ha esne az eso menone a fu en megennem es jol laknek fent a fan egy madar is gondolkodik.... na esne az eso , megnone a fu, a giliszta megenne, jo lakna, en megennem a gilisztat en is jol laknek.... arreb egymacska is gondolkodik.... haesne az eso, megnone a fu a giliszta egenne , jol lakna, a madar megenne a gilisztat o is jol lakna es megenne a madarat en is jol laknek... es egyszer csak elkezd esni az eso, megno a fu.. a giliszta emgeszi...jol lakik a madar elkapja a gilisztat, megeszi jol lakik es vissza szall a fara... megy a macska.. maszik a fan es ahogy megy mivel vizes az esotol a fa. egy agon megcsuszik es leesik a sarba es csupa sar lessz az egesz bundaja..... mi ebbol a tanulsag ? hosszu elojateknak mocskos szorzet a vege.... .......... :debil :boxer :debil :boxer :debil ;)
skot halgatja a radiot es kozben a kezet tordelve mondja.... -Istenem , Istenem , csak most segits.. nem kerek semmit tobbet.. csak most segits hogy nyerjem meg a lottot,... kerlek.... nezz le ram.... es ez igy megy vagy egy fel oran keresztul egyszer csak megelegeli az Ur Isten es leszol.... : -Jol van ember en segitenek.. de legalabb egy szelvenyt vegyel.....
Válasz balu üzenetére (#4854): az utolso igen csak regi.. es nem is tul jo.. de az elso az kiro :)
Na meg nehany: Az öreg skót haldoklik. Az ágya köré hivja a családot. - Mindenki itt van?? - kérdezi. - Igen mindenki! - válaszolja a felesége. - A fiam is? - Én is! - válaszolja a fia. - A lányom is?? - Itt vagyok én is! - feleli a lánya. Mire a skót: - Akkor b***átok meg! Mondjátok már meg, hogy a konyhában miért ég a villany??!! Skót beszél az istennel. - Isten, neked mennyi egy pillanat? - Nekem egymilliárd év. - És mennyi egy penny? - Egymilliárd font. - Adj egy pennyt! - Egy pillanat... - Hogy nyomtat a szõke nõ? - ? - Ráteszi a monitort a fénymásolóra! - Mi gyorsabb a fénynél? - Etióp gyerek a menzán.
- Hány nö kell egy fürdöszoba kitapétázásához? - ??? - Három, de nagyon vékonyra kell öket vágni. - Hogy hívják a lyukas óvszert? - ??? - Kinder Surprise. - Miért nem jó József Attilával barkochbázni? - ??? - Mert mindig csak a mamára gondol.
Válasz Csacsoka üzenetére (#4851): Kihagytad a lenyeget: - hova mentek? - katonanak.
Smoke 2005. február 24. 1085 hozzászólás 322.
ehh ~|
Reality is a Lie...
Kasas 2005. február 24. 860 hozzászólás 428.
és még egy régi vicc: megy egy szar a sivatagba, találkozik még egy szarral: - mehetek veled?? mondja a másik : - hát gyere. mennek tovább, találkoznak még egy szarral. - mehetek veletek?? - hát gyere. Mennek tovább, találoznak egy fossal. mehetek veletek?? Erre a szarok: nem!! ide csak keményfiuk jöhetnek.
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Kasas 2005. február 24. 860 hozzászólás 428.
a francia, a magyar és a cigány találkoznak a jotündérrel. a tündérnek épp jo kedve van. azt mondja nekik: - itt van egy medence, es mielõtt beleugranátok kivánjatok vmit és abban fogtok fürödni. Nekifut a francia - Pezsgõ!!! és zutty, pezsgõfûrõ. Nekifut a magyar - Bor !!! borfûrdõ. Nekifut a cigány, megbotlik azt mondja, " a gecibe!!"............
Nem az a nagy szám ha mindent megynyerünk, hanem az a nagy szám, ha úgy nyerünk meg mindent, hogy napi csak egyszer eszünk.(by Kas)
Válasz balu üzenetére (#4848): probalkozni szabad :))
Válasz ghosty üzenetére (#4847): Ezeket is ismerjuk :) a masodik kulonosen regi
na ezt remelem nem halottatok nem tul nagy szam de hatha uj :)) egy ember megy a tevevel a sivatagban es hirtelen lat egy homokfelho szeruseget ami kozeledik fele.... hat ezt a vihart egy biciklis hagyja maga utan aki hihetetlen sebesseggel szaguld... ossze visssza mint a villam... egyszer csak megalittja emberunk a biciklist hogy: -mondja mar .. hat hogy birja ezt a nagy meleg meg a tempot meg minden.... - hat hugy hogy a sebbesseg amivel megyek akkora hogy a szembe jovo szel hideg lessz es feludit.. es igy nem erzem a meleget... ook embrunk gondolja kiprobalja... hihetetlenul hajszolja veri szegeny tevet aki mond gyorsabban szalad vele, mig nem vegkimerulesben osszeesik... mire emberunk: -mi van ocsem ... megfagytal ? .......... ha mar teve : megy emberunk a tevevel a sivatagban es egyszer csak lerobban a teve.... fogja a mobiljat es hivja a teve - szervizt... azok kijonnek es bevontatjak a tevet... ott a szerelo egy emelovel felemeli a tevet.. majd fog ket nagy teglat.... osszeuti a teve golyoit .. mire a teve felugrik es mind a villam elszalad... emberunk odaszol hogy: - jo', van jo' de most en ezt hogy erem utol..... - masszon fel az emelore.... szol a szerelo most csak ennyi....
Válasz Exec^Watcher üzenetére (#4844): ja ja en is ismerem mind a ket valtozatot :))
balu 2005. február 23. 4397 hozzászólás 31.
Mind3-at ismertem :) es a taxis, meg a kulon csomagolos volt is :P
Exec_Watcher 2005. február 23. 587 hozzászólás 667.
Válasz ghosty üzenetére (#4843): hehe mákos jóvolt elsõt meg ismertem csak kicsit máshogy: Amerikai turista beszáll a taxiba,utközben kérdezõsködik a soförtõl: -Ez mi? -Ez a lánchid. -És mennyi idõalatt lett kész? -2 év. -2 év???hmm nállunk az ilyen 1 év alatt felépül. Kicsit késõbb: -És az mi? -Szabadság szobor. -És mennyi idõ alatt lett ez kész? -Háth ugy 1 év. -Óóóó 1 év nállunk az ilyen fél év alatt elkészül. A turista a parlament elõtt elhaladva kérdezi: -És ez a nagy épület mi??? taxisoförnek elege lett: -No látja asszonyom a f@sz se tudja tegnap még nem volt itt...
Nem tom mijaz a bévé asse tudom mijaz a dota és igen 12 éves vagyok még a pöcsömmel se tudok jácccani!
ghosty 2005. február 23. 18 hozzászólás 6856.
Egy amerikai turista nézelõdik a zöldségesnél: - Hmm... Ez mi? - Répa! - Ez répa?Nálunk sokkal nagyobbak a répák! És ez mi? - Krumpli! - Ez krumpli? Nálunk sokkal nagyobbak a krumplik! A zöldséges feje már dagad..... A vevõ rámutat a görögdinnyére... - És ez mi? - Borsó b@zzeg!!! es meg egy, mert ez eszembe jutatta :D megy egy kisaruhazba egy tag es nezelodik majd megszolal -mi az ott..... -sargadinnye.... -ok kerek belole 4 kilot es kulon kulon csomagolva mert betegnek lessz ok az elerusito kimeri es becsomagolja egyenkent - mi az.... -narancs.... -ok kerek abbol is vagy 4 kilot es kulon csomagolva... -igen igen tudom betegnek lessz... az elarusito est is kimeri becsomagolja.... -mi az ott ? -Mak....b@szdmeg de nem elado.... .........
Caleb 2005. február 23. 3855 hozzászólás 42.
Feleség kétségbe esve rohan a férjhez: - Drágám, anyám leesett a létráról, most mit csináljak? - Paprikás krumpli jó lesz, azt szeretem... régi darab, de én mindíg jókat derülök rajta. :)
global moderator
PsCyHoMaN 2005. február 23. 206 hozzászólás 1692.
Intenziven, vegyenek nagy levegot... hat az kész :E GéJé srácok :kira
SosMogyi 2005. február 23. 3354 hozzászólás 54.
Válasz balu üzenetére (#4837): télleg fárasztó ;)
"lehet ismerlek, nem te vagy 40es szemuveges kerekded csaladapa aki jatekhazakkal seftel?" Kegyetlen sors, miért tetted ezt velem? Bárcsak rakkún lehetnék. http://loveme0013.mybrute.com
Válasz Smoke üzenetére (#4838): Ahonnan szedtem, ott tobb volt, igyekeztem az regieket kiszedni belole :)
Smoke 2005. február 23. 1085 hozzászólás 322.
Válasz balu üzenetére (#4837): Ezek ütnek :kira bár az anyukás szerintem már volt, de spongyát rá :E
Reality is a Lie...
KOZERDEKU INFORMACIO!!! A kovetkezo sorokat csak azok olvassa el, akik le szeretnenek faradni. ARMITHISNAK KOTELEZO ELOLVASNI!!! Kiskakas bemegy az RTL Klubba: - Szia, az apukámmal szeretnék beszélni. - Itt dolgozik? - SZERINTED? - Hogy hívják spanyolul az abortuszt? - Adios Embrios! - Hogy hívják azt a ragadozót, amely bûnözõkkel táplálkozik? - Gonosztevõ. - Hogy hívják a lassú postást? - Levéltetü. - Hogy hívják a tréfás kávéfõzõt? - Mokkamester. - Hogy hívják az átlátszó mûanyag kutyát? - Nylontacskó. - Hogy hívják azt a cápát, ami állandóan az Antarktisz körül úszkál? - Délishark. - Hogy hívják azt a nõt, aki nem vette be a fogamzásgátlót? - Anyu! - Hogy hívják Kombi úr feleségét? - Kombiné. - És a családját? - Kombináció. - Hogy hívják az õrült sportriportert? - Krézi Jenõ. - Hogy hívják a vallásos szuperhõst? - Ámen. - Hogy hívják a hülye pincért? - Éttermi fogyatékos. - Hogy hívják a sivatagi kocsmát? - Porozó. - Hogy hívják az etiópiai divatlapot? - Borda. - Hogy hívják a tetovált bálnát? - Ábráscet. Koszonom a figyelmet. A viccek vegigolvasasabol keletkezo hatranyokert es karokert semmilyen jogorvoslatnak helye nincs! :E
armithis 2005. február 23. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Smoke üzenetére (#4835): hoppáfácángerjeccrámanyám, ezdeszar :) balut inaktiválni mert komment hakkol grrrrrrrr :boxer :boxer
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Smoke 2005. február 23. 1085 hozzászólás 322.
Válasz armithis üzenetére (#4834): az nem elég, hogy morbid, de már volt is :E amúgy :kira
Reality is a Lie...
Válasz balu üzenetére (#4833): de morbid az elsõ :)
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
- Villanyszerelõ bekiabál az intenzívre: - Nagylevegõ emberek, biztosítékcsere lesz! A vonaton két szõke nõ beszélget. Egyszer csak belép egy öreg hosszú szakállu férfi és leül. - Hé, ez nem Szent István? -kérdezi az egyik szöszi a másiktól. - Dehogy, te hülye, Szent István már ezer éve meghalt. Ebben a pillanatban belép egy férfi a fülkébe, és megszólítja az öregembert: - István! Ezer éve nem láttalak. - Na ki a hülye?
Válasz Csacsoka üzenetére (#4828): :D :D ez mekkora :)
Válasz ghosty üzenetére (#4830): En mar eleg sokat mondtam, olvasd kicsit vissza a topicot :P
ghosty 2005. február 23. 18 hozzászólás 6856.
Válasz balu üzenetére (#4829): mondjal ujjakat.. ne kritizalj.. :)
balu 2005. február 22. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Csacsoka üzenetére (#4828): Jajj, ezek a regi viccek... :|
Kasas 2005. február 22. 860 hozzászólás 428.
Két anyuka beszélget egymással. - De jól brakel a fiad ! Erre a másik: - nem brkale hanem, keresi a toloszéket.
Hat eleg regiek, foleg az elso. :)
ghosty 2005. február 22. 18 hozzászólás 6856.
pistike 2.... bocs a regi viccekert de hatha.... :D pistike megy tannulni az osztalytarsnojehez es a faternak feltunik hogy ugen csak csinosan van oltozve....oszt oda szol neki.. hogy "fiam... aztan vigyazz nem akarok semmi baj utannad..." a gyerek elmegy es majd kb 4 ora mulva haza jon kis idore ra megerkezik a duhos apa (az osztalytarsno apja ) es a pistike faterja megkerdi hogy mi a baj.. -hat mikor megjelenik a fia en lattam hogy tul csinos ez egy kozos tanulashoz... tudtam en hogy mi lessz ebbol de hat min is voltunk fiatalok....aztan meg mikor bementek a szobaba es bezartak az ajtot mar az sem tettszett de hat mi is voltunk fiatalok.. oszt lattam a kulcslyukon hogy nem igazan sokat tanu;ltak hanem elkezdtek smarolni,.. meg a maga fia tapogatja az en lanyomat.. de ezt is megertem mert hat mi is voltunk fiatalok... meg mikor levetkoztete aztan meg elkezdi kefelni.. meg azt is megertem.... mer that mi is ilyenek voltunk... DE MIKOR A FARKAT A FUGGONYBE TOROLTE.....
pistikes vicc.. nagyon regi de remelem hogy meg lessz egy ket ember aki nem halotta oviban: mariska...nekem azert a baracskvirag a jelkepem az oviban mert mikor edesanyam terhes volt velem egy baracskvirag szirom a hasara esett mikor en meg benne voltam ferik... nekem azer a rozsa mert mikor anyukam terhes volt velem egy rozsaszirom a hasar aesett mikor en meg odabent voltam pistike... nekem azert a zongora... :D
756Zogya 2005. február 22. 573 hozzászólás 690.
Válasz balu üzenetére (#4818): el van nézve :hello
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Válasz ghosty üzenetére (#4822): Ja, igen, bocs, elfelejtettem odairni, hogy azokat armi-nak sok szeretettel :E
Válasz balu üzenetére (#4816): hat ezek kozzul az elso harom nagyon ok.. de az utolsok mar igen csak rontjak az uzenet szinvonalat... :)) :nem
Ewing 2005. február 22. 153 hozzászólás 2115.
Hol élnek a cyberfiókák? interface-ekben. xx
www.pokerroom.com - XX
Válasz Dylan üzenetére (#4819): Nebasszki, hogy nem ismerted... Pedig sztem mar itt is volt
Dylan 2005. február 21. 2494 hozzászólás 101.
Válasz ghosty üzenetére (#4790): :E hát ez kész :nyes :hehe
balu 2005. február 21. 4397 hozzászólás 31.
Válasz 756Zogya üzenetére (#4817): Nem nezek heti hetest, szal ezt tessek elnezni nekem :) masikra en nem emlexem, de lehet hogy volt :|
756Zogya 2005. február 21. 573 hozzászólás 690.
nah végre :kira :worship 3. volt, 4. hetihetes, de amúgy zsír :gg
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
A férj frissen megfürödve jön ki a fürdõszobából, s félreérthetetlen gesztussal bújik be az ágyba az asszony mellé. A nõ persze rögtön jön a kifogással: - Most ne drágám, fáj a fejem! - Tökéletes. Épp most kentem be a farkam aszpirinnel a fürdõszobában. Már csak azt kell eldönteni, hogy miként veszed be. Tabletta vagy kúp formájában. megtortent: "Annyi hülye ember jár ide...Múltkor is volt itt egy nõ, az újszölött kisfia miatt. Azt mondja, Doktornõ, írjon már föl valami mást a kicsinek, mert a kúpot mindig KIHÁNYJA." London, szitáló esõ, de a hajam tökéletes. Párizs, szikrázó napsütés, de a hajam még mindig tökéletes. Kocsord, atomrobbanás, igen... nem... az ellen nem véd... A vadász véletlenül tökön lövi magát az erdõben. Elmegy az orvoshoz, ahol annak rendje és módja szerint helyrehozzák. Megköszöni az orvosnak a segítséget és már indulna, amikor a doki azt mondja: - aztán majd keresse fel az unokatestvéremet is. - Miért az is orvos? - Nem, furulyamûvész és majd segít megmutatni,hogy hogyan fogja be a lyukakat a tökén ahhoz, hogy pisiléskor ne hugyozza szembe magát. - Mi a leghosszabb angol szó? - A 'smiles', mert 1 mérföld van az elsõ és az utolsó betû között. - Hogy jön le az oroszlán a hegyrõl? - ??? - Egyszerûen lion...
Ecsem, ennyi regi viicet beirni, mint ami itt az elmult 3 napban erkezet... :| De a Naib-os, zone-os, stb... atiratok kiralyak :E
PsCyHoMaN 2005. február 21. 206 hozzászólás 1692.
Hmm, ezt nemigazán értem... inkább húzok gitározni :azzaz