Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Rain vs XiGua - TvZ@Terminus SE

Viccek =)

Létrehozva: 2003. október 17. Létrehozta: iko Kategória: 24 hozzászólás

na csinálok egy vicc topicot de kérek mindenkit hogy ne copyzon mint az eszement hanem csak azokat a vicceket irja ide amiket tényleg jónak talált vagy nagyon teccet neki

azé hogy legyen sok meg és aztán

-iko-

PsCyHoMaN 2005. február 21. 206 hozzászólás 1692.
Hmm, ezt nemigazán értem... inkább húzok gitározni :azzaz
Kos 2005. február 21. 155 hozzászólás 2092.
:)Ha esetleg volt mar akkor ismét csak sry.. :confused :vigyor 1. Kezdetben teremté az Úr a Bitet és a Byte-ot. És teremté ezekbol a Szó-t. 2. És a Szó-ban ket Byte volt, és nem létezett semmi más. És az Úr elvalasztotta az Egyet a Nullátol. És látá az Úr, hogy ez jó. 3. És mondá az Úr: Legyen Adat. És így történt. És mondá az Úr: Foglalja el az Adat a megfelelo helyet. És megteremté az Úr a floppy diszkeket, a hard diszkeket és a kompakt diszkeket. És látá az Úr, hogy ez jó. 4. És mondá az Úr: Legyen Számitógép, ahova a floppy diszkeket, hard diszkeket és kompakt diszkeket be lehet helyezni, és elnevezte Hardvernek. És látá az Úr, hogy ez jó. 5. És Szoftver meg nem letezett akkor. De az Úr megteremtette a Programokat, nagyokat és kicsiket az o fajtajuk szerint. És mondá az Úr: szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsetek meg a Memóriát. 6. És mondá az Úr: Teremtsünk Programozót, és alkosson a Programozó új Programokat, és irányítsa a Számítógépeket, a Programokat és az Adatokat. 7. És megteremté az Úr a Programozót, és elhelyezte a Számítóközpontban. És megmutatta neki az Úr a Könyvtárszerkezetet, és mondá neki az Úr: Hasznalhatsz minden Könyvtárat és Alkönyvtárat, de NE HASZNÁLD a Windows-t. 8. És mondá az Úr: Nem jó a Programozónak egyedül. Álmot bocsátott rá, és kivetteegyik oldalbordáját, és másik lényt teremtett belole, aki felnéz a Programozóra, aki szereti azt, amit a Programozó csinál, és elnevezte az Úr ezt a lényt Felhasználónak. 9. És ott volt a Programozó és a Felhasználó a csupasz DOS alatt, és látá az Úr, hogy jó. 10. De Bill okosabb volt az Úr minden más teremtményénél. És Bill megkérdezte a Felhasznalót: Mondta-e az Úr, hogy ne futass egyetlen programot sem? 11. És a Felhasználó válaszolt: Azt mondta az Úr, hogy használhatunk minden Programot, minden Adatot, de mondta, hogy soha se használjuk a Windowst, különben meghalunk. 12. És mondá Bill a Felhasználónak: Hogyan beszelhetsz olyasmirol, amit még ki sem probáltál? Abban a pillanatban, hogy a Windows-t futtatod, olyan leszel, mint az Úr. Képes leszel bármit létrehozni egy egyszeru egérkattintással! 13: És a Felhasznaló látá, hogy a Windows gyumölcsei szebbek és könnyebb oket használni. És látá a Felhasználó, hogy minden tudás haszontalan, mert a Windows képes azokat helyettesíteni. 14. És a Felhasználó installálta számítógépén a Windowst, és mondta a Programozónak, hogy ez jó. 15. És a Programozó azonnal elkezdte keresni az uj drivereket. És megkérdete ot az Úr: Mit keresel? És a Programozó válaszolt: Új drivereket keresek, mert nem talalom oket a DOS-ban. És mondá az Úr: Ki mondta neked, hogy új driverekre van szükséged? Futtattad a Windowst? És a programozó válaszolt: Bill mondta nekunk! 16. És mondá az Úr Billnek: Azért, amit tettél, gyulölt leszel minden teremtmény elott. És a Felhasználó boldogtalan lesz miattad. És örokke a Windowst kell árulnod. 17. És mondá az Úr a Felhasználónak: Azért, amit tettél, csalodni fogsz a Windowsban, és az megeszi minden Eroforrásodat, és lassú programokat kell majd használnod, és örökkön örökké a Programozó segítségére fogsz szorulni. 18. És mondá az Úr a Programozónak: Azért, mert hallgattál a Felhasználóra, soha sem leszel boldog. Programjaidban hemzsegni fognak a hibak, és ki kell javítanod oket, és ujra ki kell javítanod oket az idok végezetéig. 19. És az Úr kiuzte oket a Szamítóközpontból, az ajtót bezárta, és jelszóval levédte. 20. GENERAL PROTECTION FAULT. 21.RESET 22.BOOT 23.STARTING WINDOWS
Cedric 2005. február 21. 8720 hozzászólás 5.
G ezek kurva jok :D
Minket nem lehet megkopasztani, mert itt már mindenki tA-r.
Lord_G 2005. február 21. 599 hozzászólás 648.
jaj, és egy nOia kedvéért Mi az abszolút szerelmi csalódás? Amikor a vak görény rájön, hogy egy fingba volt szerelmes! riszpekt Arthur! :peace
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
Lord_G 2005. február 21. 599 hozzászólás 648.
A bokor mögött áll egy kocsi, benne egy fiú meg egy lány. Odamegy a rendõr, benéz: a lány kötöget, a fiú pedig olvas. - Hát ti, mit csináltok itt? - Láthatja. -Azt hittem, valami rosszat csináltok. Hány évesek vagytok? Megszólal a fiú: - Én 19. Mire a rendõr: - És a hölgy? A fiú az órájára néz: - 3 perc múlva 18. Kohnnak különleges vére van és éppen egy palesztin fiúnak lenne rá szüksége. Elmegy a rabbihoz tanácsot kérni. -Fiam Õ is csak egy ember, segíts rajta - mondja a rabbi. Kohn megteszi és egy hónap múlva kap egy csomagot egy arany rúddal. Évek múlva a fiúnak megint vérre van szüksége. Kohn már nem is megy a rabbihoz, azonnal segít neki. Egy hónap múlva kap egy csomagot 4 tábla csokoládéval. Felháborodottan szalad a rabbihoz, hogy micsoda szemtelenség, a múltkor egy rúd arany, most meg 4 tábla csoki?????!!!! - Fiam ne feledd, már a Te véred csordogál az ereiben - szólt a rabbi. Egy szerelmespár az ágyban van, mikor megszólal a telefon. A nõ felveszi: - Igen? Rendben van. Szervusz! - Ki volt az? - A férjem. De nem jön haza, még marad veled két órát kuglizni .
"Gyerekkoromban banner akartam lenni, az óvodában popup volt a jelem"
2005. február 20. hozzászólás .
hát ja ^^
ghosty 2005. február 20. 18 hozzászólás 6856.
kemenyek vagytok.. de naib os viccek viszik a palmat... vagy inkabb a karacsonyfat :D
Kos 2005. február 20. 155 hozzászólás 2092.
MIERT JOBB A KARACSONYFA A FERFIAKNAL? :confused A karacsonyfa mindig felall. Kicsi karacsonyfa is elegedettseggel tolthet el. A karacsonyfa 12 nappalon es ejjelen at fent marad. A karacsonyfa mindig jol nez ki. A karacsonyfa mindig elegedett a mereteivel. A karacsonyfanak aranyosak a golyoi. ... es nem sertodik meg erte, ha osszetorod az egyiket A karacsonyfat ki lehet hajitani, ha kioregedett. A karacsonyfaval nem kell egesz evben kibirnod. A karacsonyfa mindig kesz fenyt hozni az eletedbe. A karacsonyfat barmikor tu"zbe lehet hozni. Mindig jo illata van, es nem ereget ga'zokat. MIERT JOBB A KARACSONYFA A NO"KNEL? A karacsonyfa nem keri szamon, hogy me'g hany karacsonyfad volt a multban. A karacsonyfa nem hisztizik, ha egzotikus elektromos szerkentyu"ket probalsz ki rajta. A karacsonyfat nem erdekli, hogy tartasz-e mûfenyõt a kis szekrenyben. A karacsonyfat meg lehet tapogatni, mielott hazavinned. A karacsonyfa nem jon zavarba, ha alamaszol, es lentrol is megnezed. A karacsonyfa nem lesz feltekeny a tobbi karacsonyfa tarsasagaban. A karacsonyfa nem akarja allandoan, hogy kis karacsonyfaid legyenek.
756Zogya 2005. február 20. 573 hozzászólás 690.
jajj :vigyor
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
2005. február 20. hozzászólás .
[url=http://kreten.hu/images/blog2954_1.jpg]ehe :D[/url]
orulok gyerekek hogy beindult a ROVAT.....:)) :kira
Válasz zona üzenetére (#4794): az otolsot kiveve mind remek... az utolso regi ...es mar tudtam....
pff :D
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
2005. február 19. hozzászólás .
- Mi az, kicsi, piros és erõsen kapar? - ? - Simple_Cyber a mikróban :hehe
Válasz wilo üzenetére (#4798): :kira
"Az, hogy bm és pofázik és törném orrát nem jelenti hogy erõszakos vagyok."
Válasz wilo üzenetére (#4798): :hehe
Zonet megkérdezik a munkahelyén:"Mennyi az évi fizetése?" Zone:"Nem ismerem annyira az Évit!" :aha Zone feljelentést tesz a rendõrségen a farkas ellen. A rendõrrel az erdõben mennek és nyomon követik az eseményeket. "Itt mi történt?"-mutat a rendõr az elsõ fára "Itt találkoztam a farkassal"-válaszolja zone Továbbmennek. "És itt mi történt?" "Itt kezdett el kérdezgetni engem a farkas." "És itt mi történt?"-mutat a rendõr a következõ fára "Itt már elkezdett fogdosni" "És itt mi történt?" "Ennél a fánál már elkezdtem futni." "És itt mi történt?" "A farkas utolért és rám mászott!" A következõ fa tele van karmolásnyomokkal. "NA és itt mi a fene történt?" "Itt jött rá a farkas hogy AIDS-es vagyok" =]
Burricks can be blackjacked like any other living creature. SG&Zso&Naib 4ever!
Carter 2005. február 19. 57 hozzászólás 3908.
tBd)sHeLteR és anyukája beszélgetnek: -anya te hazudtál nekem -hazudtam, miért?? -mert azt mondtad hogy a kisöcsém egy angyal -nem hazudtam, õ tényleg egy kis angyal -hazudsz! kidobtam az ablakon és nem repült
Naib megy a parkban és halja hogy a bokorban sír egy kislány. Odamegy és megkérdezi: - Miért sírsz, kislány? - Mert elvesztettem az anyukámat. Naib letolja a nadrágját és megszólal: - Hát, ez nem a te napod!
a minap énis hallottam egy cipõs-naibos viccet: - Képzeld ma vettem egy új cipõt - dicsekszik Naib a barátnõjének-, de sajnos csak néhány nap múlva vehetem fel. - Hogy hogy? - Azért, mert az eladó azt mondta hogy az elsõ napokban szorítani fog -Miért ás Naib 2 gödröt? -mert az elsõ túl kicsire sikerült
Itt egy másik zsír új: A kis naibka öltözik. Megkérdezi az apját: - Apa, melyik a gatya eleje? - Mondtam már te kis taknyos: sárga elöl, barna hátul. Naib hánykolódik a tengeren. Véletlenül arra megy egy tengerjáró hajó, az egyik matróz éppen kihajol a korláton. Meglátja a cigány és felkiabál neki: - Húzzál mán ki! A matróz csak néz. Naib megint felszól. - Húzzál mán ki! A matróz megint csak néz. - Do you speak englis? - Yes. - Hát akkor húzzál mán ki! - Há' csókolom! Á Náibkát ké'ném! - Nemtom' adni, épp fürdik. - Fü'dik?! E'nézést, téves... - Naibka, az anyukád hív. - Tudom, tõlem kapta... - Mit kap Naib karácsonyra? - A mobilodat! Naibot feleltetik órán.Megkérdezi a tanárnéni: - Naibka! Mennyi 5x4? Naibka megnyálazza a középsõ ujját végighúzza a fején majd kiböki. - 20. - És mennyi 9x8? Megint nyálazás fejrekenés majd kiböki. - Naib, te remekül számolsz, de miért csinálod elõtte mindig ezt a mozdulatot? - Hallottam tegnap, amint a nõvérem azt mondja a barátjának:nyálazd meg a fejét, úgy könnyebben megy.
hátezt télleg nemhallottam még :aha
Itt egy zsír új vicc: - Szia naibka, mi volt ma a suliban? - Képzeld apa, a sulia elõtt azt mondta egy idõs bácsi, hogy ha orálisan kielégítem, kapok tõle egy pár új cipõt! - Miféle cipõt? - Hát ezt e
ghosty 2005. február 19. 18 hozzászólás 6856.
ez sajat ithoni termes.... egy havertol.. vagy 3 eve halottam.. de most jol jott... nem bannom ha ertekelitek :))
szerintem ezek az utolso viccek eleg gyengek voltak....szolval itt nyomok egyet.. nem mondom hogy jo.. de hatha.... morickaeknal vagyunk az altalanos iskolaban a tanarno biologia orat tart.... -gyereek ma biologia ora lesz... mindenki felrajzol egy alaltotoa tablara es beszel rola....ok mariska- felrajzol egy macsat tan neni. -mit rajzoltal mariska ? m.-egy macsakat... tn.-miert? m.- mert a macsak az en kedvenc allatom... tn.- es miert a macska a te kedvenc allatod m.- mert olyan szep fenyes a szore... tn.- es mitol olyan szep fenyes a szore? m. mert wiszkaszt eszik.... ok remek pistike kutyat rajzol p. - a kutya az en kedvenc alaltom .. tn. - miert ? p.-mert olyan szep fenyes a szore... tn. es mitol olya szep fenyes a szore ? p.- met pedigre palt eszik... ok ugyes 5 os.... moricka kimegy es egy lepeny halat rajzol fel... tanar no nagyon nezi.. nem igazan erti... hat ez meg mi ? -hat ez egy lepeny hal... -es miert ezt rajzoltad fel...? mert ez az en kedvenc alaltom... -es miert -mert olyan szep lapos... -es mitol olyan szep lapos ? -mert MEG B@SZTA A Bálna.... tanar no : -hhhhhhuuuuuuuu jjjjjjjjjuuuuuuuujjjjjjj jjjjjjjjjjaaaaaaaajjjjj holnap ebbol lesz nyilt ora.. meg minden.. ez igy nem jo... mi lessz ha ezt holnap is megcsinalja moricka ..... t n : - moricka.. te holnap nem is johetsz iskolaba.. de ha jossz megne szollaj mert megvaglak.... masnap... a tanfelugyeok mindenki be ull a hatso padokba... es kezdodik az ora.. persze morica jelen van... t neni.. ma gyerekek biologia orat tartunk.... mindneki felrajzol egy alaltot es beszelunk rola... gyere te mariska mariska- felrajzol egy macskat tan neni. -mit rajzoltal mariska ? m.-egy macsakat... tn.-miert? m.- mert a macsak az en kedvenc allatom... tn.- es miert a macska a te kedvenc allatod m.- mert olyan szep fenyes a szore... tn.- es mitol olyan szep fenyes a szore? m. mert wiszkaszt eszik.... ok remek.. uges vagy 5 os gere te is pistike pistike kutyat rajzol p. - a kutya az en kedvenc alaltom .. tn. - miert ? p.-mert olyan szep fenyes a szore... tn. es mitol olya szep fenyes a szore ? p.- met pedigre palt eszik... ok ugyes , jeles.... moricka ugy jelentkezikmajd meghal.. majd kiesik a padbol.. a tanarno oda sugg neki... tn:- hagyd abba .. he te.. nem megmondtam.. te .. te...megbbuksz.. .... meghalsz. vigyazz.... hagyd abba... egyszer csak a fo tanfelugyelo eszre veszi a "szorgalmas" diakot. . es szol a tanrnonek hogy engedje ki.. mert hat az ilyet ki kell engedni... a tanarno mejd elajul.. sargul kekul.. feheredi alig van levegoje.. ha ez megint a lepenyhalat rajzolja fel neki anyi a karierjene lottek.... de moricka varatlanul egy bekat rajzol fel... hat meg is orul a tanar no.. te edes kis aranyos kisfiam.. hat mond meg mit rajzoltal fel...szegeny tanarno vegre fellelegezhet... moricka : hat en a bekat rajzoltam fel tanarno : es miert pont a bekat? morcka : mert az az en kedvenc allatom... tanarno : es miert moricka ? moricka : mert olyan kiguvadtak a szemei... tanarno : es mitol olyan kiguvadtam a szemei ? moricka : mert latja hogy HOGY B@SSZA A BáLNA A LEPENY HALAT..... ..............bocs kicsit hosszu de remelem megerte...........
756Zogya 2005. február 19. 573 hozzászólás 690.
elõször is olvasd át h mit írtál : (s)irt elõször.... másodszor a színvolnalat tarthatnánk sztem....
Ha nincsenek céljaid, nem tudsz csalódni...
Tiamia 2005. február 19. 103 hozzászólás 2803.
olyan csunya vagy, hogy amikro világra jöttél az orvos irt föl elõször ^^
"[...]Lehetnek köztünk feszültségek, de a szeretet sohasem törhet meg. Az emlékezet titkos húrjai meg-megpendülnek, midõn jobbik természetünk lágyan megérinti õket." I love Radon
edit
"[...]Lehetnek köztünk feszültségek, de a szeretet sohasem törhet meg. Az emlékezet titkos húrjai meg-megpendülnek, midõn jobbik természetünk lágyan megérinti õket." I love Radon
Egy turista Budapesten megállit egy rendõrt: - Elnézést uram, most Pesten vagyunk, vagy Budán? - Hogy lehet már ilyen hülyét kérdezni? - Hát, nem toom, csak maga volt a közelben.... :D
armithis 2005. február 19. 5151 hozzászólás 21.
Válasz Cedric üzenetére (#4778): már volt
"Az egyetlen igazi sérülés a méltóságát érte - az pedig ritkán életveszélyes." CB - http://senzibile.blogspot.com/
Naib 2005. február 19. 5216 hozzászólás 19.
Válasz LtShadow üzenetére (#4782): Ez még nekem is régi volt shad:)
Every man lives - not every man truly dies!
Válasz LtShadow üzenetére (#4782): Hat ez eleg mindennapos.. em meglapo. nalunk egy gep csak igy indul miota megvan :))
LtShadow 2005. február 18. 945 hozzászólás 388.
jó hibaüzenet volt a cégnél bootoláskor 1 gépen keyboard error or no keyboard detected. press f1 to continue. :)
HF ALL
miso90 2005. február 18. 4106 hozzászólás 36.
Válasz ghosty üzenetére (#4780): :hehe
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
ghosty 2005. február 18. 18 hozzászólás 6856.
mit csinalsz ha egy cigany elalszik melleted ? ujra begyujtod :vigyor :D bocs. nincs semi ilyen nemu fajgyuloles bennem
miso90 2005. február 18. 4106 hozzászólás 36.
Válasz Cedric üzenetére (#4778): :aha de gonosz :E
A Taurenek jól harcolnak. Nem olyan jól mint egy orc, de majdnem.
Cedric 2005. február 18. 8720 hozzászólás 5.
-mit csinál a cigány ha befejezi az egyetemet? -elmegy másik építkezésre :D
Cedric 2005. február 18. 8720 hozzászólás 5.
Válasz CucuX üzenetére (#4769): ezt megis filmesitették az egyik helyszínelõk részben :D
de itt van egy ami ott bisztos nincs meg :)) akinem szereti a favicceket az hagyja el a termet :)) a kov vicc erejeig... ket bagoly ul az agon az egyis leesik " puffhhh" .!!!!! .............. ket bagoly ul az agon az egyik megszolal : -hhhhhhhuuuuuuuuuuuhhhhhhhhh -b@szdmeg.... ilyeszgeds @nyadat.... .................... kett bakakncs ul az agon az gyik megszolal : -bakkancs mire a masik: -NEM bakantok...... na majd meg irok.... ha lessz kedvem :) :boxer
Latom gyerekek ti itt nagyban ragaszgatdjatok a vicclap.hu rol a vicceket... inkab hadjatok hogy oda menjenek a jo nepek :))
balu 2005. február 18. 4397 hozzászólás 31.
Válasz Dylan üzenetére (#4773): Tudom, mar hasznaltam is az opciot, de beirta mashova is, ugyhogy inkabb kitoroltem. Nem kell ugyanannak a kerdesnek tobb helyen is futnia
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Dylan 2005. február 18. 2494 hozzászólás 101.
Balu: Hozzászólás szerkesztése, topic áthelyezés. ;) Nem kell kitörölni a cuccost, simán át tudod tenni más topicba a commentet. ;)
Válasz 756Zogya üzenetére (#4763): Siman :E Amugymeg ne szojja' be kisgyerek :)
Az értelmiség elõtt két út áll, az egyik az alkoholizmus útja. A másik út járhatatlan... --- Az élet olyan mint a motor. Be kell rúgni, különben nem megy.
Válasz Tot üzenetére (#4760): A tetovalossal kapcsolatban? :nyes
Válasz Caleb üzenetére (#4765): Volt mar, en irtam :)
CucuX 2005. február 18. 145 hozzászólás 2191.
Válasz Kos üzenetére (#4743): Nem tudom melyik évbõl, de bennem is megmaradt egy haláleset: egy faszi éppen búvárkodott mikor egy helikopter kimerte a vízbõl és egy erdõtûz eloltásához felhasználta. Így távol a parttól szegény búvárruhában szarráélgett :D
Sok mindent visszautasítottam már életemben, de sportszeletet még soha! :)
[Off - balu]
Joy0 2005. február 18. 1666 hozzászólás 190.
Válasz jovoktom1 üzenetére (#4764): hogy lehet így elbaszni egy 2 soros viccet? x|
khong sao
Caleb 2005. február 18. 3855 hozzászólás 42.
Nos, ismét egy csinos darab a nagy klasszikusok közül: Öreg horgász kora reggel ücsörög vigyorogva a kocsmába. Megérkezik a régi cimborája. Feltûnik neki a bazsalygás. Erre megkérdi: -Minek örülsz annyira Imre? -Képzeld. Tegnap délután horgászgattam a stégemen, mire odajött egy szõke nõ. Nagy, formás csöcsök, Gézukám... Megkérdeze, hogy beviszem-e a tóra csónakázni. Hát miért ne, gondoltam. Bementem vele a tó közepére, majd azt mondtam: "Baszol vagy úszol?". Hát úszni nem tudott. Másnap reggel ismét a kocsmában, hasonló körülmények. Megjelenik Géza, ismét megkérdi: -Ugyan minek örülsz megint? -Képzeld. Tegnap napnyugtakor horgászgattam a stégemen, mire odajött egy vörös nõ. Nagy, hegyes csöcsök, Gézukám... Megkérdeze, hogy beviszem-e a tóra csónakázni. Miért ne alapon bevittem a tó közepére, majd megkérdeztem: "Baszol vagy úszol?". Hát nem tudott úszni. Harmadik nap Imre letörten, kisírt szemekkel ücsörög a kocsmában. Cimborája meglátja, megkérdezi a történtekrõl. Mire Imre így felel: -Képzeld. Tegnap este horgászgattam a stégemen, mire odajött egy fekete hajú nõ. A legszebb nõ akit életemben láttam. Megkérdeze, hogy beviszem-e a tóra csónakázni. Na, hát persze hogy bevittem. A tó közepére. Majd megkérdeztem: "Baszol vagy úszol?". Ekkor letépte párduc-testérõl a ruhát, de akkora fasza volt mint az evezõ nyele. Hát én meg, Gézukám, úszni azt nem tudok.... Sry a hosszért, meg ha esetleg volt már. ^^
global moderator
jovoktom 2005. február 17. 3227 hozzászólás 60.
ha már ennél a témánál tartunk hogy jött le a férfi és a nö a fáról? a férfit az evolúció a nöt a gravitácio